Uitslagenlijst Wärtsilä Power Run

Kampen - Donderdag 1 juni 2017

5JJUN, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Kloosterziel
PEC 1910
18:22
18:20
2
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
19:51
19:48
3
Jonatan Venema
NOP
19:56
19:53
4
Karsten van Ommen
Isala '96
20:21
20:20
5
Mika van Mierlo
Isala '96
20:37
20:36
6
Ruben Zoeten
Flevo Delta
20:40
20:38
7
Timo Hacquebord
Isala '96
21:31
21:27
8
Cas Kanis
Isala '96
22:06
22:04
9
Rik Albers
Kampen
22:39
22:33
10
Eric Wind
Kampen
23:48
23:45
11
Jesper Barneveld
Kampen
23:49
23:47
12
Julian ten Hove
Isala '96
24:51
24:48
13
Tom Bloemberg
Flevo Delta
25:01
24:59
14
Milan Harbrink
25:16
25:12
15
Stefan Reurink
De Gemzen
25:20
25:15
16
Ruben van der Horst
Isala '96
30:28
30:26
5MSEN, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Breet
Flevo Delta
19:23
19:20
2
Albert Pieter Venema
NOP
20:01
19:58
3
Job van Dijk
Wärtsilä
20:48
20:45
4
Remco Groot Beumer
Raalte
21:03
21:01
5
Marc Ploeg
Flevo Delta
24:17
24:14
6
Simon Boels
Wärtsilä
25:06
24:57
7
Richard Schutte
Wärtsilä
25:38
25:32
8
Michel Bakker
Deventer
26:08
26:00
9
Erik van den Bosch
Hattemerbroek
26:08
26:01
10
Niek Kuijvenhoven
Kampen
26:58
26:50
11
Ronald Harbrink
27:07
27:03
12
Rabi Ezzat
DHL
27:18
27:04
13
Dennis Rook
Kampen
28:53
28:44
14
Lauri Somppi
Wärtsilä
29:19
29:07
15
Christiaan Uitslag
Kampen
29:40
29:29
16
Vincent Odedo
DHL
30:07
30:03
17
Bob van Turnhout
DHL
30:14
29:59
18
Geert Kievit
Kampen
30:58
30:43
19
Josha van Leeuwen
Kampen
30:58
30:44
20
Erik Heldoorn
Kampen
31:01
30:51
21
Jeffry van de Wetering
Kampen
31:35
31:26
22
Jan-Willem Weuring
DHL
32:13
31:57
23
Jelle Ovinge
Zwolle
33:32
33:25
24
Dennis Koers
Kampen
34:47
34:37
25
Erik Felix
35:36
35:20
26
Gerben Diender
Kampen
35:59
35:42
27
Andre Palmers
Wärtsilä
37:29
37:16
28
Bart Blikman
Wärtsilä
38:14
38:02
29
Frank Sjabbens
Kampen
45:04
34:34
30
Edwin Nijenhuis
Zwolle
45:08
34:39
5M40, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
19:16
19:16
2
Roel-Jan Heeringa
PEC 1910
19:46
19:46
3
GertJan Tichelaar
Oldebroek
19:49
19:49
4
Robert Reitsema
Isala '96
20:08
20:07
5
Eric Kloosterziel
Wärtsilä
20:22
20:22
6
Gerard Kroes
BB lopers
20:38
20:35
7
Tjibbe de Vries
BB lopers
21:38
21:35
8
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
21:50
21:46
9
Hans-Erik Kuypers
Eenhoorn
22:40
22:28
10
Ronnie van Bemmelen
Isala '96
22:43
22:38
11
Niels Hageman
DHL
24:46
24:37
12
Jan ten Hove
Isala '96
25:10
25:05
13
Berry Koning
Kampen
25:12
25:04
14
Roelof Pepping
avVN
25:59
25:55
15
Marcel Meijer
Swifterbant
26:46
26:41
16
Barend ten Have
Isala '96
27:14
27:09
17
Frans Bennink
Isala '96
27:25
27:25
18
Gert Brussee
Nunspeet
27:39
27:33
19
Dick Doornenbal
Elburg
28:12
28:07
20
Marco Contermans
DHL
28:17
28:08
21
Jan van der Stouwe
Kampen
28:48
28:43
22
Eric Reurink
Heerde
28:55
28:49
23
Joop Bakker
Elspeet
29:02
28:57
24
Cor van den Berg
Hattem
29:25
29:17
25
Coen Jansen
Wärtsilä
29:42
29:36
26
Ton Schipper
Wärtsilä
29:44
29:28
27
Peter van der Plas
DHL
31:45
31:36
28
Henk Juffer
Nunspeet
32:32
32:27
29
Lubèr van der Weg
Isala '96
33:23
33:13
30
Joe Lunday
Wärtsilä
34:25
34:14
31
Roel Strijker
Isala '96
34:38
34:27
32
Dennis Endeman
Isala '96
34:42
34:33
33
Sander Gerritsma
Kampen
34:43
34:34
34
Christian Rönnholm
Wärtsilä
34:55
34:42
35
Erik Van Dijk
Kampen
35:46
35:33
36
Gerrit-Jan Evers
DHL
35:57
35:41
37
Gerrit Zwier
Wärtsilä
37:09
36:56
38
Bé Kikkert
DHL
37:09
36:53
39
Imran Rasheed
Wärtsilä
38:13
38:01
40
Berend Brijder
Isala '96
38:37
38:19
41
Gerard Meijering
Zwolle
39:20
39:01
42
Chris Hellendoorn
Kampen
39:36
39:16
43
Hans Strieker
Kampen
41:47
41:26
44
Erik Jansen op de Haar
Zwartsluis
42:19
42:11
45
Jukka Saaranen
Wärtsilä
1:02:07
1:01:47
46
Jarno Tunturi
Wärtsilä
1:02:07
1:01:48
5MJUN, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Bijman
Isala '96
22:22
22:18
2
Emma Meijer
Swifterbant
26:35
26:29
3
Annelies Breet
Flevo Delta
27:35
27:31
4
Femke Reitsema
Isala '96
27:47
27:43
5
Natalja Duiveman
Isala '96
28:46
28:43
6
Jessie Tybout
Kampen
30:33
30:28
7
Marije Salverda
Isala '96
30:51
30:48
8
Michelle Odedo
Zwolle
31:27
31:24
9
Maaike Muhlhaus
Kampen
45:39
45:27
5VSEN, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danielle Gerritsen
Triathlon
22:11
22:08
2
Linda Eektimmerman
PEC 1910
23:13
23:11
3
Jacinta Deuling
Zwolle
24:23
24:20
4
Gerijke Spijker - Palland
Kampen
26:57
26:50
5
Nienke Boekhout
Kampen
27:04
27:04
6
Nathalie Brink
Isala '96
28:00
27:54
7
Jessica Smit
NOP
29:01
28:55
8
Nanda Mondria
Isala '96
30:36
30:25
9
Gerliesse Visserman
Eenhoorn
31:08
30:55
10
Gera Mateboer
Genemuiden
31:09
31:09
11
Kirsten Visscher
Isala '96
31:18
31:11
12
Martine Wierda
Kampen
31:46
31:34
13
Joyce van Den Belt
Kampen
31:58
31:45
14
Rebekka Peterse
DHL
32:13
31:58
15
Olga Anisimova
Wärtsilä
32:19
32:08
16
Linda Assen
Zwolle
32:26
32:11
17
Angela Hofstra-Sellis
Isala '96
33:21
33:10
18
Kim Paalman
Kampen
34:47
34:37
19
Patricia Sluiter
Kampen
34:48
34:39
20
Elaine van Smirren
Kampen
34:53
34:46
21
Henrieke Selles
Isala '96
35:15
35:06
22
Gerlinde Scheper
Kampen
35:36
35:21
23
Andréa Mol
Kampen
35:46
35:34
24
Susan van der Sluis
Deventer
35:56
35:38
25
Elise Timmerman
Kampen
36:00
35:41
26
Kirsten Kiesbrink
Wärtsilä
36:23
36:06
27
Joyce Westerveld
Kampen
36:31
36:31
28
Marjolein Smeenk
Deventer
37:29
37:11
29
Anja Kramer
Kampen
37:39
37:32
30
Nancy Wielandt
Kampen
37:41
37:27
31
Marleen Dekker
Ens
38:06
37:52
32
Erna van der Vegt
Isala '96
38:11
37:55
33
Ineke Rietberg
Wilsum
38:37
38:18
34
Carolien Kamphof
Kampen
39:20
39:01
35
Martha Lopez Sainz
Eenhoorn
39:21
39:21
36
Bernadet Kamphof
Zwolle
39:56
39:37
37
Yvonne Prummel
Deventer
41:11
40:55
38
Paula Knoop
Kampen
41:47
41:27
5V40, 5.3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Kloosterziel
PEC 1910
23:57
23:55
2
Ellen Lans
Kampen
25:09
25:03
3
Mariske van der Wall
Heino
26:32
26:25
4
Renate Kroes
Oldebroek
26:58
26:54
5
Janet Neervoort
Kampen
27:04
26:58
6
Jolanda Hogenhuis
IJsselmuiden
27:09
27:05
7
Jantina van den Bosch
De Gemzen
30:10
30:02
8
Miranda Straetemans
Emmeloord
30:56
30:44
9
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
31:10
31:10
10
Carolien Meuleman
Isala '96
31:13
31:04
11
Rianne Cicuttini
Kampen
31:42
31:27
12
Jose Schilderinck
Kampen
32:20
32:15
13
Irene Steenwinkel
Kampen
32:22
32:09
14
Francisca van Dorp
Kampen
32:23
32:09
15
Lia den Boer
Kampen
32:24
32:19
16
Anne Träskbäck
Wärtsilä
32:29
32:19
17
Susan Endeman
Kampen
34:42
34:33
18
Annemieke Kalter
Kampen
35:03
34:51
19
Barbara Albers-Bout
Kampen
35:04
34:47
20
Gerda Bout-Faber
Kampen
35:04
34:46
21
Tamara Offringa - Knul
Kampen
35:22
35:12
22
Annet Rook
Kampen
36:20
36:12
23
Alexandra van der Haar
IJsselmuiden
36:20
36:12
24
Rianne van der Weg
Kampen
37:05
36:56
25
Diane Last
Wärtsilä
37:08
36:59
26
Alie van Dijk
Kampen
37:20
37:14
27
Cobie Malcorps
Isala '96
37:21
37:14
28
Anita Kooiker
Isala '96
38:11
37:54
29
Jacqueline Huigsloot
Kampen
39:36
39:17
30
Petra van Dijk
Isala '96
45:39
45:28
10MSN, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Penninkhof
IJsselmuiden
43:25
43:21
2
Sebastian Schulz
Urk
44:13
44:11
3
Richard Kroon
Isala '96
45:04
45:03
4
Ben Hendrikse
Kampen
46:42
46:39
5
Marcel Kanselaar
Flevo Delta
46:52
46:48
6
Silvan Van Den Belt
IJsselmuiden
47:10
47:05
7
Maarten Bredewold
Kampen
47:22
47:20
8
Willem Speksnijder
Isala '96
47:24
47:20
9
Jeroen Stroomberg
Kampen
48:08
48:02
10
Jeroen Meuleman
Isala '96
48:12
48:08
11
Erik Gosker
Zwolle
48:31
48:25
12
Erik Jager
Wilsum
48:52
48:49
13
Martijn Meuleman
Kampen
48:52
48:48
14
Martijn Postuma
Kampen
50:05
49:59
15
Eelco Lindhout
Dronten
50:27
50:24
16
Ronald van der Hulst
Zwolle
51:33
51:25
17
Ben Teunissen
Kampen
52:10
52:01
18
Jonné de Kimpe
IJsselmuiden
52:42
52:39
19
Arend Luten
Eenhoorn
55:18
55:18
20
Van der Galien
Kampen
55:32
55:28
21
Joost Bos
Isala '96
56:07
56:04
22
Daniël Visserman
Eenhoorn
56:10
55:54
23
Aw van Asselt
Kampen
56:15
56:02
24
Mark Meijer
Eenhoorn
57:31
57:31
25
Erwin Westerhof
Kampen
58:54
58:32
26
Mats Ploeg
Dronten
58:56
58:32
27
Frans Schilder
Wärtsilä
1:02:57
1:02:38
28
Bas Borgmeyer
Kamoen
1:04:28
1:04:03
29
Stefan Kok
DHL
1:05:29
1:05:23
30
Arjen Selles
1:06:41
1:06:16
31
Jeroen Rijkenberg
DHL
1:08:00
1:07:54
32
Rein Vos
Kampen
1:12:56
1:12:46
10M40, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan van Ommen
Wärtsilä
41:29
41:28
2
Johan van Hoorn
Hattem
42:58
42:56
3
Sybren de Lange
Flevo Delta
44:02
43:59
4
Dennis van den Belt
Flevo Delta
45:10
45:09
5
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
45:15
45:13
6
Ed de Sevren Jacquet
Flevo Delta
46:00
45:55
7
Robin Kroon
Flevo Delta
46:48
46:43
8
Rob Diender
Hattem
46:50
46:48
9
Peter Bekedam
Flevo Delta
46:54
46:52
10
Arnold Spitse
Flevo Delta
47:37
47:32
11
Johan Zandbergen
Flevo Delta
47:45
47:43
12
Allert Terpstra
Kampen
47:59
47:58
13
Gerben Wijnja
Kampen
48:17
48:16
14
Jan Scholtens
Flevo Delta
48:22
48:16
15
Theo Jaskulski
Flevo Delta
48:37
48:33
16
Frans Breet
Flevo Delta
48:53
48:49
17
Léon van der Werf
Kampen
49:44
49:38
18
Arjan Visser
Isala '96
49:55
49:53
19
Lennart Otten
Flevo Delta
50:21
50:13
20
Daan Reijnders
Maashees
51:05
50:59
21
Karst Neervoort
Kampen
51:50
51:45
22
Bert Staal
Flevo Delta
52:18
52:16
23
Teun van Bruggen
Triathlon
52:48
52:42
24
Antoni van Elburg
Flevo Delta
53:03
52:52
25
Johan Hofstra
53:14
53:09
26
Klaas Kruithof
Kampen
54:07
53:58
27
Bas Smit
Kampen
54:31
54:20
28
Wim van Asselt
Flevo Delta
54:53
54:46
29
Rein Kasper
IJsselmuiden
55:10
55:01
30
Rene van der Elst
Flevo Delta
56:03
55:57
31
Rik van Ommen
Kampen
56:13
56:06
32
Wim Duiveman
Kampen
56:22
56:17
33
Ronald Karel
Wilsum
56:28
56:12
34
Roelof Plender
Isala '96
56:35
56:31
35
Egbert Sluiter
Isala '96
56:38
56:25
36
Erik van de Poll
Isala '96
57:04
56:50
37
Frits Lautenbag
De Gemzen
57:17
57:05
38
Gerrit van Bruggen
Kampen
58:17
58:06
39
Ron Kikkert
Isala '96
58:30
58:12
40
Chris van Gelder
IJsselmuiden
58:32
58:14
41
Kees Willems
Flevo Delta
58:36
58:26
42
Patrick Cicuttini
Kampen
59:08
59:00
43
Dries van de Wetering
Kampen
59:13
59:02
44
Bert Brink
Dronten
59:32
59:26
45
Robert-Hans Gallas
Kampen
59:56
59:45
46
Wilfred Horst
Kampen
1:00:22
1:00:11
47
Theo Bos
Kampen
1:00:35
1:00:11
48
Rob Bottenberg
Kampen
1:01:17
1:01:00
49
Ruben Schaap
Isala '96
1:02:05
1:01:44
50
Tom Postuma
Kampen
1:02:15
1:02:06
51
Frits Koolschijn
Isala '96
1:02:20
1:01:59
52
Dik Vos
Isala '96
1:02:24
1:02:01
53
Jaco Houweling
Flevo Delta
1:02:46
1:02:35
54
Gerard van der Sluis
IJsselmuiden
1:03:12
1:02:54
55
Wolter-Jan Strijker
Flevo Delta
1:04:04
1:03:54
56
Nico van Maastricht
Kampen
1:04:10
1:03:49
57
Coen Jansen
Wärtsilä
1:05:33
1:05:16
58
Leon Beuze
Dalfsen
1:06:07
1:05:53
59
Dick Bast
Kampen
1:06:15
1:05:47
60
Sjaak Scholtens
Swifterbant
1:06:20
1:05:46
61
Wilco Visscher
Kampen
1:06:22
1:05:55
62
Karel Bos
Dronten
1:06:26
1:06:03
63
Gerard Fokkert
Wärtsilä
1:07:26
1:07:22
64
Victor Ortega Banegas
DHL
1:07:46
1:07:32
65
Denis Mandon
Kampen
1:07:46
1:07:33
66
Willem Langendijk
Flevo Delta
1:08:08
1:07:53
67
Ron Lammerts
Dronten
1:11:13
1:10:57
68
Arie Heikoop
Isala '96
1:12:23
1:12:04
69
Hans van Waard
Isala '96
1:12:57
1:12:37
70
Gertjan van Dijk
Kampen
1:16:56
1:16:29
10VSN, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christina Mulder
Nieuwleusen
46:03
46:02
2
Tessa Beertsen
SAV
48:47
48:41
3
Linda de Roo
Flevo Delta
50:28
50:25
4
Annemiek Punter
PEC 1910
52:11
52:06
5
Kirsten Pondman
Hattem
52:21
52:19
6
Liza Karman
Isala '96
54:30
54:23
7
Nynke Bremer-Hiemstra
Flevo Delta
55:45
55:40
8
Ilona Meijerink
IJsselmuiden
56:31
56:20
9
Kim Post
Kampen
59:43
59:34
10
Lisette van Stratum
Kampen
59:46
59:29
11
Paulien van Stratum
Kampen
1:00:01
59:44
12
Berber Bouma
Kampen
1:00:11
59:59
13
Tessa Rigterink
IJsselmuiden
1:00:54
1:00:42
14
Hanna van Dam
Genemuiden
1:02:57
1:02:38
15
Tessa Hoogers
Zalk
1:03:15
1:03:06
16
Yvonne Slendebroek
Kampen
1:03:57
1:03:45
17
Angela Schreuder
Isala '96
1:04:21
1:04:06
18
Marieke van Geemen
Emmeloord
1:05:09
1:04:51
19
Nathalie Meijer
Dronten
1:05:25
1:05:03
20
Anja Warning
Hattem
1:06:41
1:06:19
21
Sonja van den Berg
Dronten
1:06:48
1:06:33
22
Marieke Hup
Kampen
1:07:03
1:06:52
23
Femke de Vries
Kampen
1:08:13
1:07:52
24
Reini Tuinman
IJsselmuiden
1:08:54
1:08:34
25
Daniela Lindström
Wärtsilä
1:08:59
1:08:55
26
Annemarie Pruim-Prins
Kampen
1:09:14
1:08:48
27
Claudia Otten
IJsselmuiden
1:09:46
1:09:22
28
Gerdi Snoeijer
IJsselmuiden
1:09:47
1:09:23
29
J Penninkhof
Kampen
1:09:51
1:09:29
30
Celine Rook
Kampen
1:12:24
1:12:10
31
Harma Vos
Kampen
1:13:12
1:13:02
32
Betul Tekeli
Harderwijk
1:13:20
1:13:16
33
Sanne Muhlhaus
Kampen
1:16:55
1:16:28
34
Grace Meijer
Wärtsilä
1:17:05
1:16:55
35
Alberthe Kwant
Kampen
1:18:58
1:18:45
36
Ellen Vlierhuis
Kampen
1:20:41
1:20:17
37
Carola Klein Koerkamp
kampen
1:22:30
1:22:04
10V40, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Truus Verbiesen
Hattem
49:25
49:23
2
Natasja Scholten
Kampen
53:39
53:37
3
Miranda Ruitenberg
Lemelerveld
55:26
55:18
4
Joriska Schrijer
Kampen
56:22
56:17
5
Nienke Fennema
Emmeloord
59:25
59:06
6
Ellen Heeren
Dronten
59:33
59:26
7
Karin Vollema
Dronten
59:34
59:27
8
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
59:59
59:52
9
Inge Koster
Kampen
1:00:43
1:00:33
10
Saskia Zoeten
Flevo Delta
1:00:46
1:00:39
11
Monique Borst
Hattem
1:01:00
1:00:49
12
Margreet de Geus
IJsselmuiden
1:02:07
1:01:58
13
Nicole Kippers-Wijnhoud
Isala '96
1:02:21
1:02:00
14
Roelien Klein
Kampen
1:02:42
1:02:30
15
Janet Kale
Kampen
1:02:48
1:02:27
16
Berlinda Dokter
IJsselmuiden
1:02:53
1:02:31
17
Emmy Brink
IJsselmuiden
1:03:30
1:03:21
18
Janine Strik
Hattem
1:04:05
1:03:55
19
Annemarie van der Sligte
Kampen
1:04:39
1:04:18
20
Mirriam Schollen
Kampen
1:04:57
1:04:35
21
Wilma Olivier
NOP
1:05:45
1:05:27
22
Harmke Juffer
Isala '96
1:07:42
1:07:27
15MSN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan-Wim Kanis
Kampen
58:38
58:36
2
Gert-Jan Doorneweerd
Wezep
1:07:51
1:07:43
3
Dick Pieter Poppe
Isala '96
1:08:29
1:08:26
4
Jan Willem Handstede
Zwolle
1:08:37
1:08:30
5
Edwin Spielhagen
Kampen
1:09:33
1:09:29
6
Albert Jan van Rossem
Elburg
1:10:31
1:10:23
7
Martin Schrijver
Kampen
1:10:50
1:10:46
8
Tijmen ten Klooster
Hasselt
1:11:31
1:11:17
9
Frank Oranje
Kampen
1:15:10
1:15:06
10
Mathijs Brinkman
Dronten
1:16:11
1:15:56
11
Gerrit van Oene
Isala '96
1:17:40
1:17:34
12
Berry Westendorp
Kampen
1:19:19
1:18:54
13
Alexander Teske
Gouda
1:20:24
1:20:06
14
Jeroen Sleurink
Kampen
1:21:16
1:21:04
15
Herman Sterken
Zwolle
1:23:29
1:23:06
16
Rik Maring
Zwolle
1:23:48
1:23:25
17
Mark is Nelissen
Zwolle
1:24:47
1:24:39
18
Gerard de Ruiter
Grafhorst
1:25:50
1:25:28
19
Bernald Limburg
IJsselmuiden
1:26:12
1:25:49
20
Remon Kwant
Kampen
1:34:18
1:34:04
15M40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weerdt
Cialfo
1:01:00
1:01:00
2
Martin Boersma
Kampen
1:04:08
1:04:06
3
Willem Albers
Eenhoorn
1:05:19
1:05:18
4
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:06:27
1:06:26
5
Erwin van Dalen
Isala '96
1:07:36
1:07:34
6
Rick Bruins
Kampen
1:15:26
1:15:10
7
Reinier Boersma
Emmeloord
1:20:15
1:20:06
8
Richard Kist
Kampen
1:20:41
1:20:23
9
Bert Schilder
Kampen
1:20:42
1:20:24
10
Henk Brons
Hattem
1:22:38
1:22:33
11
Geert Mattelé
Isala '96
1:23:20
1:23:05
12
Harald Bloemers
Kampen
1:24:56
1:24:40
13
Anton Haverkamp
Olst
1:25:55
1:25:48
14
Edwin Bultman
Kampen
1:29:57
1:29:33
15
Willem de Boer
Urk
1:30:10
1:29:56
16
Albert van Urk
Urk
1:30:10
1:29:56
17
Robert Krol
Kampen
1:31:40
1:31:27
18
Jan van de Craats
Kampen
1:31:41
1:31:27
19
Dennis van der Weijde
Isala '96
1:33:34
1:33:14
20
Robert Wijs
Isala '96
1:37:26
1:37:10
21
Mark Dekker
Kampen
1:37:27
1:37:11
22
Johan Nauta
Kampen
1:47:41
1:47:22
15VSN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ute Cremer
Kampen
1:25:54
1:25:40
2
Karina Last
Kampen
1:26:23
1:26:12
3
Aafke van Unen
Kampen
1:31:42
1:31:21
4
Christina Groth
IJsselmuiden
1:33:36
1:33:15
5
Erika Limburg
IJsselmuiden
1:38:22
1:38:01
6
Jolanda van der Kooi
Kampen
1:38:22
1:38:01
7
Esther Voet
Kampen
1:40:05
1:39:39
8
Elina Berghorst
Kampen
1:40:05
1:39:39
9
Kim van der Vaart
Zwolle
1:47:35
1:47:17
15V40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:05:39
1:05:37
2
Gerda van der Kolk
Isala '96
1:16:20
1:16:13
3
Marja van Vilsteren
Isala '96
1:26:58
1:26:39
4
Vera Schoorlemmer
Isala '96
1:30:12
1:29:56
5
Ingrid van de Poll
Isala '96
1:30:13
1:29:56
6
Rieëtte Brink
IJsselmuiden
1:31:45
1:31:33
7
Simone Corjanus
Kampen
1:32:14
1:31:54
8
Wanda Krol
Kampen
1:34:22
1:34:08
9
Lucinda de Weerd
Kampen
1:36:08
1:36:00
10
Jennifer Jansen o d Haar
Zwolle
1:36:12
1:36:06
J1012, KIDSRUN 10-12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Beute
Isala '96
4:10
4:10
2
Koen Bloemberg
4:29
4:28
3
Thomas de Kimpe
Isala '96
4:33
4:33
4
Niels Berger
Zwolle
4:43
4:43
5
Christian Vos
Kampen
4:48
4:47
6
Olaf Langeslag
Isala '96
4:50
4:50
7
Sam Bolt
Isala '96
4:51
4:50
8
Joran van Boven
Isala '96
4:53
4:52
9
Tygo klein Koerkamp
Kampen
4:53
4:52
10
Maiky Scheurwater
Isala '96
5:31
5:30
11
Romey Vos
Isala '96
6:28
6:28
M1012, KIDSRUN 10-12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
4:11
4:11
2
Julia Fahner
Isala '96
4:27
4:27
3
Suzan Teune
Isala '96
4:32
4:32
4
Donna ten Hove
Isala '96
5:22
5:21
5
Noa Pikkert
Isala '96
5:53
5:53
J6-9, KIDSRUN 6-9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hugo Visser
Isala '96
4:03
4:03
2
Josse Kampen
Isala '96
4:05
4:05
3
Sven Gerritsma
Isala '96
4:09
4:09
4
Lars Hansman
Isala '96
4:09
4:09
5
Noud Kanis
Isala '96
4:22
4:21
6
Koen Endeman
Isala '96
4:51
4:50
7
Tije Annema
Isala '96
4:56
4:56
8
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:57
4:55
9
Tycho Kiel
Isala '96
5:02
5:01
10
Joel van den Dool
Isala '96
5:03
5:02
11
Mark Bredewout
Isala '96
5:13
5:12
12
Patrick Duiveman
Isala '96
5:18
5:17
13
Ifeanyi Odedo
Zwolle
5:22
5:20
14
Titus Leurink
Isala '96
5:22
5:20
15
Lex Westendorp
Kampen
5:24
5:23
16
Davy van den Berg
Isala '96
5:26
5:23
17
Nathanael da Silva Conde Victoria
Isala '96
5:29
5:27
18
Senna Zwerver
Isala '96
5:34
5:34
19
Sep Annema
Isala '96
5:38
5:38
20
Jamairo Sijbesma
Isala '96
5:40
5:40
21
Midas Westendorp
Isala '96
5:59
5:58
22
Steven van Benthem
Isala '96
6:00
5:58
23
Mike Gerritsma
Isala '96
6:15
6:15
24
Yaro de Kleine
Kampen
6:42
6:42
M6-9, KIDSRUN 6-9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Berger
Zwolle
4:41
4:40
2
Sanne Wezenberg
IJsselmuiden
4:54
4:53
3
Meliz Jansen
Isala '96
4:59
4:58
4
Merel Hofstede
Isala '96
5:00
4:59
5
Julie Hageman
Kampen
5:24
5:22
6
Lisette van Enk
Isala '96
5:40
5:37
7
Chamena Hoekman
Isala '96
5:50
5:48
8
Mare Holtrop
Isala '96
5:50
5:48
9
Sophie Kroon
Isala '96
5:54
5:53
10
Linn Van Den Brink
IJsselmuiden
5:57
5:57
11
Suleen Penninkhof
Isala '96
5:58
5:57
12
Loïs Schuurman
Isala '96
5:58
5:57
13
Elle Bouhuijs
Isala '96
6:01
6:00
14
Sara de Boer
Isala '96
6:10
6:09
15
Vere Langeslag
6:18
6:18
16
Felyz Vos
Isala '96
7:14
7:13
De Wärtsilä Power Run wordt mede mogelijk gemaakt door Wärtsilä, DHL en
Swisslog
www.uitslagen.nl
12-06-2017 21:48