Uitslagenlijst Rondje Sprundel

Sprundel - Zaterdag 27 mei 2017

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Franken
DJA
34:29
2
Jeffrey Faes
Achilles
39:03
3
Maximiliaan Meester
Nijmegen
42:08
4
Ronald Jacobs
Roosendaal
42:39
5
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
47:36
6
Rolf van de Wal
Rijsbergen
53:30
7
Jordy Deckers
Sprundel
1:02:48
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Keri Mitch
Essen Belgie
48:36
2
Myrna Blom
Sprundel
50:38
3
Joyce Jacobs
Roosendaal
53:18
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-Leur
40:56
2
Arjan Laseroms
AVO 1983
43:21
3
Bjorn van den Broek
Sprundel
51:56
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Vromans
Spiridon
49:34
2
Annelies van Miert
Rijkevorsel Belgie
51:10
3
Sandra Bronk
Roosendaal
1:04:06
4
Giuditta Farco
Schiedam
1:04:33
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard van Oosterhout
AVR '90
35:35
2
John Hopstaken
Roosendaal
44:33
3
Toine Bronk
Roosendaal
45:47
4
William Lambregts
Road Runners Etten-Leur
47:20
5
Ronald van de Maagdenberg
Roosendaal
52:13
6
Jack Lazeroms
AVR '90
54:37
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie v. Boxem
Rucphen
47:45
2
Arinka Bongertman
Roosendaal
48:14
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Wagemakers
AVR '90
42:59
2
Sjef van Looveren
Zundert
52:13
3
Piet Danen
Oud-Gastel
55:09
4
W. Goossens
Achilles
55:42
5
Cees Sins
Oosterhout
1:05:05
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie de Visser
Schiedam
1:04:39
2
Mien Ossenblok
AVO 1983
1:06:49
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bauke de Jong
Krimpen aan de Ijssel
54:50
M, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Achilles
16:52
2
Bas Schouteren
Spado
18:55
3
Pieter de Jongh
DJA
20:50
4
Ronald van Dijk
Rucpehen
22:09
5
Kees de Hoon
Achilles
22:32
6
Peter van Beurden
Prinsenbeek
22:45
7
Sieb Bom
AVR '90
23:57
8
Ronald Embregts
Sprundel
24:04
9
Johnny van Dijk
Rucphen
24:12
10
Peter Gommers
THOR
24:35
11
Toon de Bont
Bosschenhoofd
24:42
12
Kees van de Sande
Achilles
25:16
13
Kees Bastiaanssen
Sprundel
25:18
14
Arjan Schrauwen
Rucphen
25:20
15
Pieter Broos
Schijf
26:00
16
Daan Reuhman
Waalre
26:25
17
Ramon Scrauwen
Rucphen
27:09
18
Frank van den Maagdenberg
Etten-leur
27:50
19
Peter Sanders
Etten-Leur
27:59
20
Ad Botermans
Etten Leur
28:26
21
Michel Gijsen
Etten-Leur
28:34
22
Mickel Baaijens
Sprundel
28:45
23
John Bastiaanssen
Sprundel
29:03
24
Charles Aernouts
Etten Leur
29:17
25
Jack de Ronde
Dorst
29:37
26
Ton Bogers
Breda
30:10
27
Bert van Dijk
Schijf
30:31
28
Frank van der Schans
Roosendaal
30:41
29
René Lazeroms
Sprundel
31:40
30
Robert Bongertman
Roosendaal
31:49
31
Jan Oomen
Rucphen
32:47
32
Nico Koijen
AVR '90
32:50
33
Vincent Oomen
Sprundel
36:34
V, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina van Koulil
Road Runners Etten-Leur
23:38
2
Gerda Nouws
DJA
24:06
3
Marjolein Broos
Schijf
24:36
4
Petra de Rooij
Sprundel
24:53
5
Elvina van Koulil
Sprundel
26:03
6
Nicole Trouw-Goossens
Achilles
26:08
7
Anja van Dalen
Prinsenbeek
26:53
8
Nathalie Rebbens
Oud Gastel
27:41
9
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
28:45
10
Marjose van Gool
Sprundel
28:55
11
Madeleine Lauwerijssen
Hoeven
29:48
12
Annemijn Visser
Prinsenbeek
29:53
13
Eveline van Manen
THOR
31:08
14
Sharin Gijsen
Sprundel
31:42
15
Ingrid de Rooij
Tilburg
33:48
16
Caroline Gijsen
Sprundel
34:34
17
Rina Otto
Stampersgat
34:53
18
Ivy Schrauwen
Sprundel
34:56
19
Sandra Elst
Wouwse Plantage
34:56
20
Linda Vissenberg
Etten-Leur
34:57
21
Deni Huijbregts
Sprundel
35:24
M, 720 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Gelder
Prins Hendrik
2:39
2
Lucas
Sprundel
3:34
3
Bart de Bont
Sprundel
3:44
4
Jarno Boomaerts
Sprundel
3:47
V, 720 M JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia de Ronde
Dorst
2:59
2
Veerle de Bont
Sprundel
3:07
3
Elyse van Gool
Sprundel
3:26
4
Lynn de Ronde
Dorst
3:39
5
Hanna Bartholomeeussen
Rijkevorsel
3:42
M, 1440 JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua van Gool
Sprundel
6:13
V, 1440 JEUGDRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah de Bont
Sprundel
6:27
Dank voor uw deelname en graag tot ziens op zaterdag 26 mei 2018
www.uitslagen.nl
27-05-2017 18:13