Uitslagenlijst 38e Mayk van Beek OOG & OOR Heideloop

Landgraaf - Zondag 21 mei 2017

M20, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Keanu Didden
Kerkrade
1:11:42
2
Jordy Romgens
Enschede
1:17:26
M25, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Florian Wolf
1:27:56
M30, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jeroen Matthes
Kerkrade
1:00:40
2
Mario Braun
1:03:11
3
Martin Eichelmann
Linnich
1:12:54
4
Edo Pluijmen
1:14:47
5
Tim Roks
STB
1:18:23
6
Tom Rutten
1:19:19
7
Stef Odekerken
1:19:19
8
Niels Hermans
Landgraaf
1:22:49
9
Stefan Göttel
Eschweiler
1:33:28
10
Thomas Berg
Eschweiler
1:41:14
M35, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Schneider
Achilles-Top
58:35
2
Roger Heiligers
1:00:23
3
Thomas Houben
1:01:38
4
Dennis Kroon
Maastricht
1:03:31
5
Dave Missler
Heerlen
1:08:30
6
Dave Heddema
Heerlen
1:10:32
7
Dominik Bednarek
Aachen
1:16:28
8
Boris Theiner
Team RunVicht
1:16:45
9
Jan Möbius
Aachen
1:16:57
10
Ted Leijten
Heerlen
1:21:50
11
Bram Elders
Swift
1:27:19
M40, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Iwan Theunissen
58:57
2
Dennis Lymandt
STB
1:07:22
3
Ramon van Dun
1:07:33
4
Mark Mutter
AVON
1:11:43
5
Paul Kusters
1:13:03
6
Ed Frehen
STB
1:14:19
7
Theo van de Ven
Heerlen
1:16:25
8
Bjorn Brinkman
Landgraaf
1:17:58
9
Michael Schichler
Herzogenrath
1:19:02
10
Mack Rauterhaus
1:21:09
M45, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Bert Verboort
1:05:04
2
Manfred Schultes
DJK JS Herzogenrath
1:05:50
3
Leo Kokkelkorn
Heerlen
1:10:13
4
Joannis Kassotakis
1:10:45
5
Ronald Smeets
Brunssum
1:16:13
6
Rob Knops
Voerendaal
1:16:26
7
Raymond Offermans
1:16:52
8
Dimitri van Hout
1:17:02
9
William Krautscheid
STAP
1:19:45
10
Ron Daelmans
Landgraaf
1:27:42
11
Kees Schroijen
AVON
1:34:00
12
Dirk Nitschke
Aachen
1:35:27
13
Eddy Oprée
DJK Elmar Kohlscheid
1:40:10
M50, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Rob Riksen
STB
1:06:46
2
John van Eys
Nuth
1:11:37
3
Maurice Paulussen
1:12:16
4
Hugo Meurers
Achilles-Top
1:12:23
5
Walter Adang
1:14:48
6
Frans Hool
AVON
1:16:06
7
Johan Senden
1:16:40
8
Norbert J W Veringmeier
Waterweg
1:20:45
9
Paul Willemsen
Parellooprunners
1:25:28
10
Jon Heijnis
Landgraaf
1:25:56
11
Frankwin Aerden
1:29:24
12
Rob Luijten
Parellooprunners
1:33:53
13
Kurt Schlebusch
1:38:28
M55, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Hermann Limburg
1:08:49
2
Rene van Uum
1:09:07
3
Sjef Geitz
STAP
1:13:38
4
Ben Romgens
Hoogland
1:18:41
5
Gottfried Breuer
FC Germania Vossenack
1:20:56
6
Ulrich Stamm
DLC Aachen
1:21:17
7
Rolf Arndt
Aachen
1:21:53
8
Ton Bus
AVON
1:26:30
9
Ron Quaring
Heerlen
1:26:45
10
Hans Muller
Eygelshoven
1:26:55
11
Kurt Schröder
DJK Gillrath
1:30:00
12
Berto Aquina
Parellooprunners
1:38:09
M60, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Harry Driessen
Hoensbroek
1:13:08
2
Wiel Deguelle
Heerlen
1:19:56
3
Franz-Peter Peters
1:20:35
4
Ad van Kempen
Achilles-Top
1:26:08
5
Wim Dijs
Kerkrade
1:37:19
6
Harry Hamers
Simpelveld
1:45:42
7
Johan Lobles
Parellooprunners
1:48:19
M65, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Jo Schoonbroodt
Maastricht
1:05:17
2
Jan Adams
1:16:16
3
Andre Roumen
1:37:34
4
Jo Bahnen
Kerkrade
1:39:28
V25, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Cato Vrouwenraets
Maastricht
1:25:54
2
Chantal Romgens
Rotterdam
1:32:25
V30, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Ellis Jacobs
STB
1:04:13
2
Tara de Koster
Schimmert
1:21:08
3
Tessie Bahnen
Kerkrade
1:37:19
4
Siska Lony-van der Mullen
Heerlen
1:45:04
5
Christina Göttel
Eschweiler
1:45:08
V35, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Nanda Zielemans
1:27:46
2
Audrey de Wijs
STB
1:30:48
3
Natalie Ramakers
Achilles-Top
1:37:35
V40, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Sandra Florie
Achilles-Top
1:13:23
2
Melanie Vermeulen
Achilles-Top
1:15:18
3
Eva Verheesen
Sint Odilienberg
1:32:14
4
Tanja Schultes
DJK JS Herzogenrath
1:34:15
V45, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Ellis Burgers
1:23:16
2
Sonja A J Jansen
Waterweg
1:26:06
3
Claudia Stege
1:38:56
4
Verona Janssen
1:44:49
V50, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Erika Schoofs
1:17:31
2
Bianca Geitz
STAP
1:20:49
3
Uta Kouchen
DJK JS Herzogenrath
1:33:38
4
Petra Trieb
SV Germania Dürwiss
1:43:27
V55, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Uschi Arndt
Aachen
1:21:53
2
Augustine Boshouwers
Landgraaf
1:22:07
V60, 10 EM HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marlene Souvignier-Creutz
SV Germania Dürwiss
1:48:22
M20, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Wim van Hameren
31:12
2
Hans Alexander
34:53
3
Mojtaba Ahmadi
35:56
4
Youp Geenen
37:42
5
Jonas Polis
TV Roetgen
39:07
6
Cedric Gerhardt
39:39
M25, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Jan van Rijswijk
Landgraaf
38:24
2
Sam Prevoo
Klimmen
38:49
3
Christian Steijns
Meerssen
39:29
4
Michael de Hue
Heerlen
42:24
5
Will Muijrers
Schimmert
46:57
M30, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Koen Huizinga
Sittard
29:22
2
Jurjen Knarren
AVON
30:46
3
Gregor Migas
Alsdorf
41:12
M35, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Holger Lengersdorf
LG AMELN/LINNICH
31:54
2
Ronny Kreu
IAC Düren
33:04
3
Jürgen Herff
Hückelhoven
45:09
M40, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Heemskerk
30:52
2
Ronald Smeets
Heerlen
33:47
3
Danny Kil
Landgraaf
34:16
4
Luc Geenen
Hulsberg
40:43
M45, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Eduard Wanten
Swift
34:39
2
Lacien Dirix
37:30
3
Sven Hütten
Gangelt
38:14
4
Jos Gubbels
STB
41:02
5
Ron Kuipers
Amstenrade
42:20
6
Leon Coumans
Schinnen
42:27
7
Holger Schüttrumpf
Baesweiler
46:38
8
Sjo Kec
STB
48:01
9
Marco Marell
Nuth
49:24
M50, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan Winter
SC Komet Steckenborn
31:58
2
Carel Claassen
Atla
34:27
3
Arnoud de Graaf
37:04
4
Gert Bongard
TV Roetgen
37:13
5
Jo Wielders
Sittard
37:55
6
HJ Greff
Budo Club Eschweiler
39:28
7
Paul Sour
Landgraaf
39:43
8
Axel Bedra
LG Stolberg
40:17
9
Bert Drent
Kesteren
41:22
10
Ruud Leurs
Nieuwstadt
42:03
11
Rene Homminga
STB
42:17
12
H Smeets
44:45
13
Guido Pelzer
Kerkrade
45:14
14
Hans Skrabanja
AVON
45:53
15
Frank Schmidt
TheTeamToBeat
51:05
16
Duda Audregs
52:41
17
Christian Dreihöfer
Aachen
1:04:22
18
Uwe Gerhardt
1:05:38
M55, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel Coenen
38:16
2
Erwin Schuchmann
IAC Düren
38:37
3
Artur Kreus
Stolberg
41:10
4
Rene Matthijsse
Landgraaf
42:23
5
Paul van Hameren
42:44
6
Daan Reuhman
43:16
7
Herbert Klever
47:00
8
Kurt Schröder
DJK Gillrath
48:25
9
René Coenen
Heerlen
50:22
10
Franz Grauvogl
Parellooprunners
54:48
M60, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Leon Hendrikx
Heerlen
37:20
2
Mario Vucans
41:39
3
Wiel Caenen
AVON
42:19
4
Anton Gruben
44:18
5
Guus Stauvermann
STB
45:44
6
Hans Dieter Schäfer
SC Komet Steckenborn
48:55
7
Jean Dols
Munstergeleen
49:10
8
Jos Dols
Einighausen
50:13
M65, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Paul Boltersdorf
IAC Düren
42:00
2
Fred Lemmens
Hoensbroek
42:04
M70, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Jo Pfeifer
Stein Lb
48:09
M75, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Mergelsberg
Lac Keke
56:15
2
Josef Krammer
1:15:14
V20, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Janou Homminga
STB
36:48
2
Minjam Matysha
46:09
3
Stephanie Bedra
LG Stolberg
58:23
V25, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Reebcca Johnen
Übach-Palenberg
40:25
2
Robin Janssen
STB
47:32
V30, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Anke Linssen
37:56
2
Maren Lemmens
Genk
42:04
3
Andrea Herff
Übach-Palenberg
47:18
4
Ester Smeets
Kerkrade
51:32
V35, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Carmen Jacobs
STB
40:16
2
Marieke Peeters
Hoensbroek
45:48
3
Annika Hoischen
SC Komet Steckenborn
46:45
4
Jolanda Sevenig
Heerlen
47:30
5
Tonie Haarbosch
Heerlen
49:24
V40, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Kozryska
IAC Düren
40:51
2
Chantalle Koeken van Boekel
Heerlen
40:59
3
Debbie Das
46:02
4
Nancy Gijsbers
Amstenrade
52:07
V45, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Ronnie Roeks
Kerkrade
36:43
2
Silke von Häfen
LG wem tv Spaden
45:13
3
Christiana Kec
46:52
4
Heike Hütten
Gangelt
48:53
5
Esther Leurs
Nieuwstadt
49:08
6
Claudia Polis
TV Roetgen
51:23
7
Gudrun Winter
SC Komet Steckenborn
53:02
V50, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Nicole Wielders
Sittard
44:42
2
Marjon Fijen
46:23
3
Josiane Mergelsberg
Lac Keke
53:02
4
Elmy Gielen
54:49
5
Bianca Walraven
STB
1:01:51
V55, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Lenie Jacobs
STB
42:11
2
Anjolie Deguelle
Heerlen
45:47
3
Ine Scheepers
Simpelveld
47:29
4
Annelies Keulers
Parellooprunners
1:00:56
V60, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Marlene Kleypaß
TV Huchem-Stammeln
48:54
V65, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Barbara Schuchmann
IAC Düren
47:07
V70, 5 EM RECREATIEL
Plts
Naam
Tijd
1
Marlies Wanders
Parellooprunners
52:02
MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Kasem Alasad
AVON
17:50
2
Rik Schulpen
Sittard
18:43
3
Thom Schijnen
18:54
4
Pieter Max Kam
Parellooprunners
19:27
5
Martin van Dijk
Maastricht
20:20
6
Robin Hoofwijk
20:24
7
Jesse van der Raadt
STAP
20:52
8
Ricardo van den Akker
Landgraaf
20:59
9
Niels Lejeune
Landgraaf
21:18
10
Boy de Veen
21:32
11
Hans Kam
Parellooprunners
21:37
12
Marcel de Veen
21:37
13
Saul de Jongh
Sittard
21:46
14
Merijn Koeken
Heerlen
22:10
15
Benny Vaessen
Oirsbeek
22:29
16
Henk van der Raadt
STAP
22:41
17
Guus Irik
22:48
18
Mark Offermans
Parellooprunners
22:57
19
Jork Schellings
23:07
20
Hendrik-Jan Hool
AVON
23:09
21
Marco Verheesen
Sint Odilienberg
23:12
22
Stefan Outjers
Parellooprunners
23:17
23
Ger Arnoldussen
24:07
24
Danny Daniels
24:27
25
Levonca Abrams
24:53
26
Harald Winkens
Brunssum
24:55
27
Brian Hinz
Heerlen
25:15
28
Willem Voragen
Heerlen
25:17
29
John Paulssen
Achilles-Top
25:43
30
Paul Thissen
Hoensbroek
26:23
31
Jef Kusters
Achilles-Top
26:39
32
Marc Joosten
Stein Lb
27:03
33
Marcel Handler
Heerlen
27:11
34
Bas Crouzen
Beek Lb
27:15
35
Bert IJntema
Landgraaf
27:52
36
Koen Theeuwen
Landgraaf
27:56
37
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
27:58
38
Jan van de Worp
Sittard
28:10
39
Peter Claassen
28:50
40
Jan vd Oever
29:01
41
Jan Pillaerds
AVON
29:15
42
John van Puijvelde
AVON
29:22
43
Armand Eijck
Brunssum
29:51
44
Tom Theunissen
STB
30:04
45
Geert-Jan van Saanen
Achilles-Top
30:14
46
Michael Jacobs
Geleen
31:25
47
Marcel Hamers
Voerendaal
31:48
48
Karel Toussaint
Achilles-Top
31:56
49
Michel Bormans
Gulpen
32:03
50
Loek Wijnants
Papenhoven
32:15
51
Bibeg Limbu
Heerlen
32:32
52
Ivan Batchev
Brunssum
33:01
53
Huub Daniels
Wijlre
33:01
54
Frans Slapak
Landgraaf
33:02
55
Kristof Rutsaert
Antwerpen
33:30
56
Kroon Fred
Achilles-Top
33:52
57
Jack Hille
Brunssum
34:02
58
Jan Herfs
Brunssum
36:43
59
Uwe Heiligers
Landgraaf
40:13
60
Edy Bron
AVON
46:35
VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Shelley van der Ven
AVON
20:55
2
Cathelijne Kam
Parellooprunners
22:13
3
Britt Jacobi
Landgraaf
22:44
4
Stephanie Eggen
AVON
23:23
5
Maxime Hirsch
Kerkrade
23:55
6
Sandra Douven
24:20
7
Sterre Knoben
STB
24:55
8
Anna Coerver
STB
25:03
9
Myrthe Simons
Hoensbroek
25:19
10
Gwen Verheesen
Sint Odilienberg
26:50
11
Astrid Pleijers
Achilles-Top
26:55
12
Tess van de Worp
Sittard
28:10
13
Marleen Bus
Parellooprunners
28:26
14
Sandra Uranka
28:31
15
Desiree van Puijvelde
AVON
29:04
16
Els Nijskens
Achilles-Top
29:58
17
Jacintha van der Meulen
Kerkrade
30:42
18
Debby Stoelinha
Landgraaf
31:08
19
Gwenda Handler
Heerlen
31:09
20
Martine Westerman
Landgraaf
31:10
21
Yv Moonen
31:15
22
Irma van der Horst
Oirsbeek
31:24
23
Marianna Hodinius
STB
31:25
24
Nicole Meurers
Achilles-Top
31:35
25
Lydia van Dijk Bertram
Maastricht
31:37
26
Joseppe Wishaupt
Hoensbroek
31:40
27
Nancy Lipsch
Voerendaal
31:48
28
Sandra Caenen
Landgraaf
31:59
29
Monie Vromen
Achilles-Top
32:22
30
Anouk Machielsen
Beek Lb
32:45
31
Gerda Westerman
Landgraaf
32:48
32
Daniëlle Knubben
Landgraaf
32:51
33
Angelique Smits
Landgraaf
32:52
34
Diana van der Horst
Oirsbeek
33:00
35
Margo Handels
Kerkrade
33:02
36
Ria Ederveen
Achilles-Top
33:20
37
Elly Machielsen
Stein Lb
33:36
38
Steffie Senden
Brunssum
33:38
39
Renée Mommertz
Bocholtz
36:16
40
Karin Herfs - van Sloun
Brunssum
36:43
41
Rowena Dekker
Brunssum
40:44
MAN, 3.2 KM BEGINNER
Plts
Naam
Tijd
1
Krisztian Szucs
Heerlen
12:08
2
Sem Hoevenaars
Unitas
12:52
3
Guy Maes
Bocholtz
13:35
4
Gerben Vaessen
Unitas
13:49
5
Ivan Steinbusch
Unitas
14:19
6
Jelle Klomp
STB
15:11
7
Roger Gosgens
STB
15:47
8
Remco Koeken
Heerlen
16:34
9
Steven Magdelyns
Kerkrade
16:37
10
Olaf Hissel
STB
17:02
11
Lazio Smeets
Landgraaf
17:36
12
Danny Latten
Kerkrade
17:38
13
Manuel Dumont
STB
19:53
14
Stefan Outjers
Parellooprunners
20:30
15
Louis Maesen
20:50
16
Ger Moritz
Achilles-Top
23:23
17
Gerard Lemoine
Parellooprunners
25:30
18
Jos Mannens
Parellooprunners
26:24
19
Ronn Stocker
Parellooprunners
30:53
VROUW, 3.2 KM BEGINNER
Plts
Naam
Tijd
1
Maud Missler
STB
14:58
2
Wendy Gelissen
15:23
3
Ingrid Ploumen
STB
16:10
4
Tessa Arnoldussen
16:18
5
Imke Hoogeboom
STB
16:54
6
Daphne Holweg
STB
18:21
7
Fabienne Reintjes
STB
18:58
8
Wendy Meys
Heerlen
19:31
9
Mandy Machils
STB
19:52
10
Sabine Berentsen
Parellooprunners
20:03
11
Maud Kerff
Heerlen
20:17
12
Irene Outjers
Parellooprunners
20:29
13
Annerieke Fischer
Kerkrade
20:45
14
Robin Kempers
STB
21:09
15
Joëlle Kempers
STB
21:09
16
Jenny Matthijsse
STB
21:38
17
Martine Stoffels
21:41
18
Erna Sijen
Parellooprunners
21:55
19
Alexandra Kelleter
Kerkrade
22:06
20
Shirley Veenstra
22:14
21
Edith Laven
Kerkrade
22:44
22
Monique Pakbeers
22:49
23
Rilly Smeets
STB
23:16
24
Anja Arets
Parellooprunners
23:18
25
Ilse Hessels
Achilles-Top
23:21
26
Tiny Warnier
Kerkrade
23:26
27
Miriam Meijs
STB
23:53
28
Jollene Neven
Kerkrade
24:08
29
Bonnie Boerboom
Heerlen
24:17
30
Jihan Sharif
Landgraaf
24:38
31
Kiki Eijdems
Eygelshoven
24:38
32
Jacqueline Willemsen
Parellooprunners
24:56
33
Claudia Heijnen
STB
25:01
34
Natasha Lambert
Parellooprunners
25:31
35
Marjan Boumans
Parellooprunners
26:23
36
Ellen Lejeune
Parellooprunners
30:52
www.uitslagen.nl
23-05-2017 14:57