Uitslagenlijst Vuurtorenloop

Vlieland - Zondag 14 mei 2017

MSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Geertzen
Vlieland
41:03
40:58
2
Geurt Jan van der Meiden
Haag Atletiek
41:08
41:05
3
Ischa van Straaten
Haarlem
43:34
43:26
4
Ate Wiersma
Oudwoude
45:02
44:28
5
Gerrit Betzema
Friesland
45:26
45:19
6
Mirko van Ligtenberg
Leeuwarden
46:03
45:29
7
Jakob Maciejko
Heusenstamm
46:30
46:12
8
René Hartlief
Baflo
46:35
45:57
9
Paul van Snick
Groningen
46:44
46:12
10
Hendrik Schokker
Eastermar
46:44
46:10
11
Jelmer van Esch
Hanzesport
47:02
46:56
12
Roeland Vreeswijk
Nijkerk Gld
47:22
47:02
13
IJde Leijstra
Voorburg
47:35
47:03
14
Harold de Lange
Leeuwarden
48:57
48:54
15
Daan Vreeswijk
Nijkerk Gld
49:19
48:59
16
Melle van Laar
Vlieland
49:20
49:14
17
Gerrit van der Heide
Terwispel
49:37
49:17
18
Johan Adema
Loopgroep Sneek
49:51
49:39
19
Jannick Mudde
Zwolle
50:08
50:06
20
Peter de Graaf
Utrecht
50:21
49:50
21
Sander van Mersbergen
Waalwijk
52:28
51:40
22
Maarten de Feijter
Utrecht
57:00
56:52
23
Menno van Beuningen
De Meern
57:01
56:53
24
David Birnie
Utrecht
57:03
56:11
25
Mart Jansma
Zuidhorn
57:05
56:55
26
Daniël Franken
Apeldoorn
57:37
56:53
27
Manfred Gremmer
Scheemda
59:02
57:54
28
Willem jan Scheeringa
Vries
59:32
59:28
29
Raf Houter
Vlieland
1:00:14
59:46
30
Sven Roffel
Zwolle
1:01:57
1:00:53
31
Gert Mathijs Cazemier
Leek
1:02:47
1:01:41
32
Leonard Kok
Norg
1:03:18
1:02:58
33
Steyn van Scheppingen
Mijdrecht
1:03:26
1:03:08
34
Rudolf Vennink
Groningen
1:03:42
1:03:17
35
Sybren Spijksma
Bolsward
1:04:27
1:03:37
36
Wesley Kuiper
Vlieland
1:04:37
1:04:03
37
Vincent Kroon
Bolsward
1:08:46
1:07:55
38
Jeroen Nieboer
Harlingen
1:17:23
1:17:17
M40, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
35:08
35:07
2
Joost ter Doest
Impala
43:11
43:06
3
Ronald Foppen
Harderwijk
44:50
44:31
4
Geert Postma
Tzummarum
45:32
45:30
5
Bennie de Boer
Katlijk
45:40
45:31
6
Bartek Nowicki
Utrecht
46:08
45:52
7
Henk van Beilen
De Sperwers
46:27
46:17
8
Pieter van der Stok
Gelre
47:01
46:56
9
Jordy van der Vet
Nootdorp
47:40
47:32
10
Dennis van Marle
Akkrum
48:17
48:12
11
Hans Gerritsen
Triathlon
48:41
47:41
12
Sicco Hoekstra
Sneek
49:15
48:50
13
Adriaan de Rijke
Heerenveen
49:43
48:40
14
Sieto de Vreeze
Olympus '70
49:56
49:50
15
Rein Benno de Jager
Dokkum
50:20
49:23
16
Jurgen Veniga
Groningen
50:30
49:35
17
Jaap Holman
Breda
51:10
51:05
18
Klaas Houter
Vlieland
52:38
52:11
19
Pieter Dijkstra
Joure
52:41
52:14
20
Flip Verweij
Den Helder
53:16
53:11
21
Robert Woudwijk
Drachten
53:50
53:27
22
Peter Haikens
Swifterbant
54:21
53:32
23
Fred van der Meulen
Nieuw-Vennep
54:58
54:24
24
Edwin Slagt
Nederland
55:32
55:03
25
Gertjan Jobse
Gelre
55:41
55:26
26
Willem Reitsma
Tzummarum
55:50
55:48
27
Steve Baird
Loopgroep Astrea
55:54
55:15
28
Michel Niemer
Nederland
55:55
55:34
29
Tjalling Westerhuis
Leeuwarden
56:46
56:23
30
Marc Orth
Sneek
57:39
56:38
31
Harold Huizenga
Wolvega
57:49
57:26
32
Eddy Brouwer
Midlum
58:00
56:58
33
Arjan Loovers
Schoonebeek
58:19
58:02
34
Berno Bremer
Groningen
59:27
59:19
35
Martijn Ronchetti
Zaandam
1:00:25
59:39
36
Meine Troelstra
Workum
1:00:57
59:55
37
Marco Lok
HAC '63
1:01:24
1:00:55
38
Mark Janssen
Purmerend
1:06:48
1:05:37
39
Jacob Dreijer
Scheemda
1:10:16
1:09:08
40
Sible Muizelaar
Joure
1:11:24
1:11:05
41
Maarten Brugmans
Leeuwarden
1:20:36
1:19:48
M50, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rien Mudde
Olst
43:39
43:39
2
Arie Pronk
Vlieland8
49:15
48:47
3
Karel Kooij
Swifterbant
49:56
49:07
4
Frits Meijer
Vlieland
52:38
52:11
5
Olfert Langerak
Houten
53:35
53:22
6
Diederik Renne
Hazerswoude-Dorp
53:41
53:34
7
Nico Keizer
Swifterbant
54:06
53:17
8
Goos Klijnsma
Nederland
55:42
55:12
9
Rene Wenting
Aalten
56:21
55:29
10
Mark Dekker
Apeldoorn
56:30
55:29
11
Remon Benda
's-Gravenhage
58:13
58:02
12
Bart van Wijk
Zweewolde
58:34
57:54
13
Albert Smook
Delfzijl
58:47
58:42
14
Fred Mac Nack
Nieuwegein
58:49
58:07
15
Pieter Bethlehem
Sonnega
1:00:21
59:59
16
Johan Stuut
Nijverdal
1:02:17
1:01:26
17
Mark Snepvangers
Assen
1:02:25
1:01:49
18
Eertwijn van den Dool
Appingedam
1:02:51
1:02:48
19
Martin Merkelbag
Badhoevedorp
1:03:09
1:02:46
20
Andries Bosscha
AV Heerenveen
1:03:14
1:03:07
21
Ruud de Jong
Lelystad
1:04:02
1:03:19
22
Wout van der Starre
Gelre
1:04:03
1:03:30
23
Gerard Hulshof
Nederland
1:04:03
1:03:32
24
Cornelis Peereboom
alkmaar
1:04:15
1:03:10
25
Tj. de Jong
Ureterp
1:04:44
1:04:01
26
Winfried Hettinga
Heiloo
1:04:57
1:03:57
27
Erik Kleijer
Gelre
1:06:55
1:06:39
28
Paul Geertzen
Vlieland
1:07:25
1:06:47
29
Kees Mol
Amersfoort
1:07:32
1:06:57
30
Wiebe Jan Cazemier
Grijpskerk
1:12:36
1:11:30
31
Aljen Beintema
Drachten
1:15:50
1:14:57
32
Reinder Sinnema
Lionitas
1:19:50
1:18:58
M60, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben van Vliet
avVN
49:16
49:15
2
Bill Jennings
Westerlee Gn
53:11
52:51
3
Cliff Piets
Kombijsport
53:22
52:42
4
Wout de Vries
Tuk
56:12
55:42
5
Hans Krijt
Ede Gld
58:32
58:20
6
Tinus Boelens
Groningen
59:39
59:21
7
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:00:36
59:45
8
Gerard Jansen
Gelre
1:00:46
1:00:18
9
Wim Roepert
Assendelft
1:04:03
1:03:16
10
Raumond Gelsing
Elst
1:04:32
1:03:34
11
Age de Jong
AV Zeewolde
1:06:34
1:06:02
12
Louis Agterberg
Swifterbant
1:08:48
1:07:57
13
Riekus Wessels
Emmen
1:09:08
1:08:20
14
Herman Hoekstra
Friesland
1:19:50
1:19:01
VSEN, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
35:32
35:32
2
Lisa van Dijk
Nederland
41:04
41:02
3
Willemieke Mudde
Loopgroep Astrea
43:04
43:03
4
Tamara de Vries
HAC '63
44:28
44:28
5
Jacintha Kool
Groningen
46:14
45:44
6
Iteke Kramer
Sneek
48:31
48:15
7
Rosanne van den Berg
Groningen
50:31
50:02
8
Eline Ahaus
Zuid-Scharwoude
51:59
51:56
9
Sandra van Kammen
Drachten
52:49
52:25
10
Anouk van Dijk
Nederland
53:05
52:44
11
Jacobien Schut
Amsterdam
53:14
52:25
12
Rosy Piets
Amsterdam
53:22
52:43
13
Charell Balvers
Nijkerk Gld
54:21
54:02
14
Annemarike Snuit
Groningen
54:26
53:32
15
Marielle Ritzema
Nederland
55:55
55:33
16
Lisette van Essen
Groningen
56:21
56:05
17
Irene Witting
Sloten Fr
56:21
56:05
18
Anne Schoufour
Amsterdam
56:46
56:32
19
Annet Boekel
Noordlaren
56:59
56:51
20
Ieke Kootstra
Utrecht
57:10
56:23
21
Annemieke van Dongen
Breda
57:33
56:46
22
Gerdien Franken
Apeldoorn
57:39
56:55
23
Bianca Eisel
Heusenstamm
58:22
58:04
24
Marian van de Venn
Den Bosch
58:34
57:52
25
Marijke Schultinga
Groningen
58:47
58:21
26
Redy Schultinga
Groningen
58:48
58:23
27
Sjoukje Willemsen
Harderwijk
58:54
58:36
28
Kim Witteveen
Nederland
59:12
58:50
29
Marinda Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
59:38
59:15
30
Merle Thomasson
Gelre
1:00:05
59:59
31
Marjolein Lok
HAC '63
1:01:24
1:00:55
32
Cynthia Bootsma
Zwolle
1:01:56
1:00:52
33
Britt Troelstra
Workum
1:02:50
1:01:52
34
Esther Veenstra
Kollum
1:03:14
1:03:11
35
Daniëlle Mein
Norg
1:03:18
1:02:19
36
Marlene Braam
Emmen
1:03:29
1:02:42
37
Maureen Klaver
Julianadorp
1:05:29
1:05:17
38
Rosanne Lode
Alkmaar
1:05:29
1:05:18
39
Mascha van Buiten
Amsterdam
1:10:38
1:09:42
40
Janine Veen
Hilversum
1:10:38
1:09:41
41
Geartsje Loman
Rotterdam
1:10:42
1:10:26
42
Silvana Weurding
Groningen
1:11:52
1:10:56
43
Yasemin de Boer
Wormerveer
1:12:29
1:11:45
44
ROELENA Bonthuis- Holtrop
Joure
1:12:35
1:12:28
45
Eline Kelder
Wormer
1:14:50
1:12:53
V35, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lavina Wind
Sneek
44:40
44:31
2
Sonja Kimsma
Vlieland
45:36
45:31
3
Jantine Tilstra
Goutum
45:40
45:36
4
Sasja Hendriksen-Ras
Ophemert
47:08
46:54
5
Hilde Klooster
Zuidwolde Dr
47:29
46:59
6
Ingrid Pronk
Nederland
49:12
48:52
7
Leontien Harberink
Badhoevedorp
49:21
48:10
8
Marike Schokker
Oudwoude
49:49
49:16
9
Pauline van Voorst
Naarden
50:21
50:08
10
Wendy Kraai
Katlijk
50:31
50:21
11
Nienke Blijham
Arnhem
52:47
52:34
12
Renske Akerboom
Utrecht
52:47
52:33
13
Allianne Geertzen
Vlieland
53:49
53:10
14
Lindsay Hoedemaker
Den Helder
54:25
54:21
15
Evelien Ellenbroek
Amersfoort
54:49
53:49
16
Lianne Visser-Klijnsma
Hemrik
54:55
54:00
17
Ilona Pereboom
Eindhoven
54:55
54:25
18
Rika Timmer
Amsterdam
55:49
55:13
19
Inge Westendorp
Wijhe
55:50
55:13
20
Jeanet Hibma
Franeker
55:50
55:23
21
Henriette Stemerdink
Triathlon
55:51
54:51
22
Hester Wolters
IJlst
55:52
55:28
23
Sietske Bakker
Joure
56:11
55:43
24
Sara Vergunst
LSV Invictus
56:20
55:42
25
Monique Stuut - Goossen
Nijverdal
56:33
55:42
26
Joke Muizelaar
IJlst
57:05
56:41
27
Ilse Bouma
Haren Gn
57:10
56:45
28
Nicole Schepers
Schoonebeek
58:19
58:02
29
Marleen Hofstede
Nijmegen
59:13
58:10
30
Lieke Bets
's-Hertogenbosch
59:23
59:01
31
Jolanda van Os
Loopgroep Zuidhorn
59:32
59:09
32
Willemien Bos
Eelde
59:38
59:23
33
Janny Westers
Eelde
59:39
59:24
34
Sophie Oostveen
Amstelveen
1:00:22
59:11
35
Willemijn Solheim
Amersfoort
1:00:41
59:46
36
Wilma Landstra
ATC '75
1:00:47
1:00:22
37
Bianca van Dijk
Leeuwarden
1:01:11
1:00:31
38
Yvonne Hemstra
Lippenhuizen
1:01:53
1:00:59
39
Hinke Oost
Leeuwarden
1:02:14
1:01:33
40
Inge van den Broek
Brielle
1:02:22
1:02:13
41
Cynthia Littooij
Beverwijk
1:02:51
1:01:45
42
Mirjam Groen
Burgum
1:02:52
1:02:42
43
Hinke Heida
Lippenhuizen
1:02:58
1:02:03
44
Liesbeth Stobbink
Nederland
1:03:57
1:03:36
45
Bianca Damsteeg
Mijdrecht
1:04:21
1:03:15
46
Ester Heddema
Wolvega
1:04:22
1:03:42
47
Marieke Spijksma
Bolsward
1:04:27
1:03:37
48
Peper Hofstede
Amsterdam
1:04:46
1:03:44
49
Janneke Top-Weel
Westerlee Gn
1:04:53
1:03:54
50
Maartje Klooster
Zuidwolde Dr
1:05:42
1:04:48
51
Els van der Weide
Tzummarum
1:06:27
1:06:26
52
Johanna Andringa
Stiens
1:06:36
1:05:53
53
Nynke Rondaan-Hofstra
Bitgummole
1:06:58
1:06:16
54
Marieke Siebesma
Groningen
1:07:37
1:06:55
55
Simone Butter
Nederland
1:10:13
1:09:41
56
Martine Serne
Kudelstaart
1:10:18
1:09:17
57
Danielle van der Meer
Waddinxveen
1:10:30
1:09:42
58
Alexcandra Visser
Leeuwarden
1:11:35
1:11:13
59
Natalia Zijlstra
Groningen
1:11:52
1:10:56
60
Mattie Rooks
Waskemeer
1:12:41
1:12:31
61
Marije van der Veen
Gorredijk
1:13:14
1:12:55
62
Tineke Huizinga
Tzummarum
1:13:36
1:13:36
63
Arenda Franken
Drachten
1:13:43
1:13:33
64
Ageeth de Graaf
Wolvega
1:14:15
1:13:34
65
Maria Boekema
Scheemda
1:14:54
1:13:47
V45, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma van Galen
Start '78
45:34
45:32
2
Petra de Lange
Amsterdam
52:08
51:56
3
Vivian Louwsma
Drachtstercompagnie
52:17
51:21
4
Jackie de Witte
Koudum
52:35
51:58
5
Annet Minnaard
Dronten
52:47
52:44
6
Ankie Kooij
Swifterbant
53:49
53:05
7
Petra Wieringa
Friesland
54:40
54:39
8
Janet Kleijer
Gelre
55:12
54:57
9
Medie Benda-Seif
's-Gravenhage
55:20
55:09
10
Lian IJdema
Bolsward
56:20
55:42
11
Anneke Steinfort
Bolsward
56:20
55:42
12
Janine Strik
Nederland
57:49
57:28
13
Monique Borst
Nederland
57:49
57:28
14
Jeanette Schram
Wolvega
57:52
57:13
15
Johanna Doberitz
Muiderberg
58:18
57:11
16
Brenda de Graaf
PEC 1910
59:05
58:31
17
Margret Pluim
Klazienaveen
59:13
58:09
18
Marjan Grootenhuis
Klazienaveen
59:13
58:09
19
Saskia vos Koster
Vlieland
59:32
58:53
20
Yvonne Kamminga
Marsum
59:32
58:53
21
Linda Smolders
Amsterdam
1:00:04
59:19
22
Liesbeth de Ruiter
Franeker
1:00:18
59:27
23
Elsbeth van Beilen
De Sperwers
1:00:33
1:00:23
24
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
1:00:40
59:35
25
Tiny Veen-Dijksma
Wolvega
1:00:44
1:00:22
26
Herma Leegte
Spartacus
1:00:48
1:00:31
27
Anita van Gerner
Nederland
1:00:48
1:00:07
28
Josca Fiechter
Nederland
1:01:17
1:00:35
29
Rebecca Draaisma
Peins
1:01:28
1:00:35
30
Janet Hartlief
Assen
1:01:36
1:00:59
31
Gerda Tingen
Haulerwijk
1:02:20
1:02:10
32
Margriet Sloterdijk
Loopgroep IJlst
1:02:22
1:01:33
33
Gerdine van Dam
Groningen
1:02:25
1:01:28
34
Marjon Feenstra
Appingedam
1:02:51
1:02:47
35
Annet Orth
Sneek
1:02:57
1:01:58
36
Ingrid Bakker
Gelre
1:03:15
1:03:02
37
Nicole de Groot
Nederland
1:03:16
1:02:35
38
Carla Stevens
Gelre
1:03:33
1:03:19
39
Petra Goossens
Gelre
1:03:33
1:03:19
40
Ellen de Jong
Lelystad
1:04:02
1:03:19
41
Marian Leenhouts
Stadskanaal
1:04:41
1:03:56
42
Elviera Beekman
Zevenhoven
1:04:45
1:04:04
43
Monique de Groot
Heiloo
1:05:12
1:04:13
44
Yvonne Lubben
Groningen
1:05:23
1:04:52
45
Djoke Bijlsma
Franeker
1:06:06
1:05:13
46
Joke Fokkema
Franeker
1:06:07
1:05:13
47
Bianca Hulshof
Nederland
1:06:10
1:05:38
48
Miranda Buijs
Loopgroep Zuidhorn
1:06:12
1:05:45
49
Karin van Cappellen
Zaandam
1:06:34
1:05:47
50
Anneke Keizer
Swifterbant
1:07:07
1:06:23
51
Margreet Jonker
Westergeest
1:07:24
1:06:52
52
Yvette Snacker
Amersfoort
1:07:33
1:06:57
53
Anne-Mieke de Hoog
Gelre
1:08:15
1:07:43
54
Patricia Wagenveld
Emmen
1:09:52
1:09:06
55
Willy Auwema
Een-West
1:10:04
1:09:54
56
Hillegonde van Dalsen
Groningen
1:10:26
1:09:57
57
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:10:39
1:10:26
58
Martine Sijtsma
Mantgum
1:10:39
1:10:26
59
Marie-José Rotscheid
Kolham
1:10:43
1:10:37
60
Elly Westerhuis
Leeuwarden
1:11:35
1:11:12
61
Isabella Rohring
Zaandam
1:11:56
1:11:40
62
Wilma van de Craats
Gelre
1:12:34
1:12:20
63
Elly Bosscha
Lemmer
1:12:35
1:12:28
64
Hanny Cazemier
Loopgroep Zuidhorn
1:12:38
1:11:33
65
Wietske de Vries
Gelre
1:13:28
1:13:15
66
Femke de Gans
Nederland
1:13:31
1:13:16
67
Edith Slager
Start '78
1:14:14
1:13:33
68
Emmy van der Henne
Loopgroep Hugo Veenker
1:15:52
1:14:54
69
Ingrid Tjepkema
Impala
1:15:52
1:15:00
70
Lies van der Wal
Loopgroep Zuidhorn
1:17:07
1:16:40
71
Angela Pirinu
Anna Paulowna
1:17:58
1:17:10
72
Anita Dijker
West-Terschelling
1:21:23
1:20:20
73
Teddy Zevenster
Amsterdam
1:25:59
1:25:43
74
Diane Lippe
Groningen
1:30:07
1:29:52
V55, HARDLOPEN 5 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora van Zwol
Loopgroep Leeuwarden
53:41
53:31
2
Ria van der Schoot
Lionitas
54:52
54:51
3
Sippie Dijkstra
Vlieland
59:42
59:07
4
Marijke Piets
Kombijsport
1:02:33
1:01:28
5
Margreet Moesman
PEC 1910
1:02:40
1:02:07
6
Maaike Holwerda
Loopgroep Hugo Veenker
1:03:00
1:02:06
7
Els Boomgaard
Nes Ameland
1:05:29
1:04:30
8
Lineke Tepper
Friesland
1:05:32
1:05:13
9
Lieseth van den Engel
Zwolle
1:06:00
1:05:27
10
Jos Poortman
Scheemda
1:07:27
1:06:19
11
Willy Gertsen-Witjes
Vlieland
1:07:28
1:06:53
12
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:08:06
1:07:40
13
Marijke de Jager
Athleta
1:10:04
1:09:13
14
Ingrid Bary
Friesland
1:11:24
1:11:04
15
Bonnie Manting
Vlieland
1:13:01
1:12:26
16
Hannie Geerts
Loopgroep Hugo Veenker
1:14:41
1:13:46
17
Klaske van der Wal
Menaam
1:16:10
1:15:17
18
Meta Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:16:33
1:15:43
19
Anneke Papma-Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:18:08
1:17:10
MSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
1:08:03
1:08:03
2
Edo Brouwer
Nederland
1:13:03
1:13:03
3
Sjoerd van Westerop
Nederland
1:17:15
1:17:13
4
Peter Schultinga
Zuidhorn
1:19:47
1:19:45
5
Stefan Smeets
Haarlem
1:23:52
1:23:45
6
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
1:25:39
1:25:28
7
Jeroen de Vries
Klazienaveen
1:26:55
1:26:23
8
Fred Schoon
Groningen
1:29:17
1:29:13
9
Christiaan Molenaar
Koog aan de Zaan
1:29:24
1:29:19
10
John Tigelaar
Genemuiden
1:31:15
1:30:19
11
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:31:17
1:31:12
12
Rob Bos
Klazienaveen
1:31:35
1:31:04
13
Heiko van Beek
Nederland
1:31:53
1:31:50
14
Lieuwe Kuppens
Marsum
1:32:23
1:31:48
15
Sander Sierdsma
Luttelgeest
1:32:32
1:32:26
16
Marcel Hamstra
Kollum
1:32:42
1:32:38
17
Warner Hoijtink
Zwolle
1:33:10
1:32:44
18
Yne Age Terpstra
Leeuwarden
1:33:19
1:32:50
19
Floris Gudde
Fit
1:33:29
1:33:06
20
Tom Weesp
Haarlem
1:33:38
1:33:30
21
Lars Bodewes
Groningen
1:33:54
1:33:51
22
Yde Starreveld
Utrecht
1:35:09
1:34:40
23
Sander Bouwknegt
Amsterdam
1:35:49
1:34:48
24
Rense Kamstra
Groningen
1:36:17
1:35:42
25
Roald van Oort
Zeist
1:37:17
1:36:55
26
Jan-Hein Bunk
Dedemsvaart
1:38:11
1:37:42
27
Harry de Boer
Groningen
1:38:18
1:38:07
28
Peter van den Belt
Groningen
1:38:29
1:38:15
29
Taeke Wiersma
Leeuwarden
1:38:52
1:38:16
30
Bauke Busscher
Nederland
1:38:53
1:38:47
31
Martin Haitsma
Deventer
1:39:40
1:39:18
32
Mentje Bremer
Hallum
1:39:53
1:39:23
33
Job Stuurman
Utrecht
1:40:32
1:40:01
34
Eelco de Groot
Assen
1:42:29
1:41:52
35
Marcel van der Meer
Breezand
1:43:39
1:43:10
36
Jurjen van der Meer
Breezand
1:43:46
1:43:17
37
Klaas-jan Veldkamp
Warffum
1:43:47
1:43:24
38
Quirijn Verlaan
Zwolle
1:44:39
1:44:12
39
Matthijs Bruintjes
Groningen
1:44:53
1:44:42
40
Marius Veldsema
Groningen
1:46:36
1:45:33
41
Elwin Lammers
Gorinchem
1:47:19
1:46:28
42
Dirk de Vries
Eindhoven
1:47:32
1:46:39
43
Xander Lenis
Wolvega
1:47:47
1:47:09
44
Jasper de Noord
Lionitas
1:48:34
1:47:48
45
Rene Bosma
Joure
1:49:03
1:48:29
46
Jorn J Bosma
Joure
1:49:04
1:48:28
47
Fons Vermeulen
Groningen
1:49:13
1:49:01
48
Joran Woltman
IJlst
1:50:03
1:49:09
49
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
1:53:55
1:53:18
50
Tom Baars
Leeuwarden
1:53:55
1:53:18
51
Matthé van der Meer
Breezand
1:54:35
1:54:13
52
Jaap Hiemstra
Drachten
1:56:53
1:56:19
53
Maarten Groenbroek
Drachten
2:01:00
2:00:26
54
Bauke Hylkema
Kralendijk
2:12:10
2:11:55
M40, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Douwe Nauta
Lionitas
1:11:40
1:11:40
2
Harry Wiersma
Lionitas
1:13:28
1:13:28
3
Jan Albert Veenema
Horror
1:14:01
1:14:00
4
Danny Hajos
Den Helder
1:23:04
1:23:00
5
Andre Ydema
Dronryp
1:23:43
1:23:35
6
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1:24:16
1:24:14
7
Marco Verheijen-Schade
Utrecht
1:26:46
1:26:41
8
Harry Oosterhuis
Friesland
1:28:01
1:27:49
9
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:29:13
1:29:03
10
Johan Slootweg
Den Helder
1:29:43
1:29:37
11
Frans Riepma
Nederland
1:30:47
1:30:47
12
Edwin de Wit
Groningen
1:31:25
1:31:19
13
Johan van Hoorn
Nederland
1:31:54
1:31:51
14
Jan van Ommen
Nederland
1:31:54
1:31:52
15
Jeroen Vriend
Twisk
1:32:08
1:31:58
16
Sjoerd Talsma
Rotterdam Atletiek
1:33:09
1:33:04
17
Jan Schengenga
Joure
1:34:12
1:34:04
18
Wieger Zigterman
Loopgroep Nienoord
1:36:07
1:35:11
19
Timo de Regt
Zaandam
1:36:18
1:36:04
20
Joep Tulp
Zwolle
1:36:46
1:36:31
21
Arjan Groot
TAS '82
1:36:54
1:36:32
22
Reinier Jonker
Nederland
1:37:04
1:37:01
23
Anne Tanja
Groningen
1:37:41
1:37:32
24
Wilfred Roebertsen
Nederland
1:37:42
1:37:36
25
Willem Biemolt
Friesland
1:38:01
1:37:06
26
Jasper Schreuder
Vlieland
1:38:46
1:38:42
27
Sturla Solheim
Amersfoort
1:38:51
1:38:32
28
Edwin Bakker
Eenrum
1:38:57
1:38:02
29
Clemens Pot
Isala '96
1:39:52
1:39:43
30
Michel Dolstra
Meppel
1:40:34
1:40:18
31
Marty van der Meer
Waddinxveen
1:40:48
1:40:30
32
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:42:10
1:41:22
33
Jan Ruurd Plantinga
Oudebildtzijl
1:42:44
1:42:19
34
Robert Looij
Delfgauw
1:43:27
1:43:00
35
Stefan van Ruiten
Scharnegoutum
1:43:54
1:43:29
36
Erik Bouwman
Groningen
1:44:30
1:44:16
37
Wigle Anema
Weidum
1:45:18
1:44:34
38
Tjark Visser
Zoutkamp
1:45:36
1:44:59
39
Peter Fun
Heemstede
1:47:12
1:46:41
40
Eldert Teijema
Heerenveen
1:47:50
1:47:17
41
Bernard Bulsink
Vlieland
1:47:55
1:47:32
42
Marin van Herk
Boskoop
1:47:59
1:47:41
43
Theo Terpstra
Hallum
1:48:06
1:47:35
44
Henk Brons
Nederland
1:48:16
1:48:10
45
Marco Beens
Genemuiden
1:50:17
1:49:21
46
Martin Rolfes
Nederland
1:50:20
1:49:39
47
Wilko Lettink
Argo
1:50:20
1:49:40
48
Marco Harberink
Harderwijk
1:51:04
1:50:40
49
Gerard van Wier
Peins
1:53:19
1:53:11
50
Hajo Jonker
De Rijp
1:53:26
1:53:04
51
Remco Lootens
Nederland
1:53:52
1:53:45
52
Raymond Boere
Utrecht
1:54:08
1:53:29
53
Bauke Siderius
Drachten
1:55:20
1:54:37
54
Henk Braaksma
Oudebildtzijl
1:56:47
1:56:21
55
Iwan van Rooijen
Annen
1:56:55
1:56:37
56
Hielke Van der Zee
Kollum
1:58:23
1:58:02
57
Ad van Beilen
LoopgroepGieten
1:58:28
1:58:18
58
Jan Posthumus
Diemen
1:59:09
1:58:38
59
Job Efdee
Sneek
2:00:50
1:59:48
60
Wibo Twijnstra
Sneek
2:00:50
1:59:48
61
Dirck Bankers
Groningen
2:01:59
2:01:19
62
André van Dalsen
Groningen
2:06:19
2:05:27
63
Edmond van der Lende
Ravenswoud
2:08:03
2:07:21
64
Peter vd Werf
Loopgroep Kameleon
2:09:57
2:09:04
65
Eelco Bottenheft
Hilversum
2:12:54
2:11:54
66
Erik de Jong
Menaam
2:13:09
2:12:13
67
Johannes Houwen
Wedde
2:16:45
2:16:02
M50, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Ritsema
Gelre
1:13:21
1:13:21
2
Sieds Wiersma
Impala
1:20:08
1:20:08
3
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:21:37
1:21:37
4
Rudy Klein
Kollum
1:25:18
1:24:58
5
Joop Lusthof
Friesland
1:26:49
1:26:47
6
Daan van der Geest
Friesland
1:27:45
1:27:45
7
Frank Harmsen
Argo
1:28:36
1:28:35
8
Rob Diender
Nederland
1:30:39
1:30:37
9
Mark Min
Castricum
1:31:23
1:31:12
10
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:33:19
1:32:39
11
Niels Blaauw
Lionitas
1:33:48
1:33:47
12
Pieter Meijberg
Isala '96
1:34:20
1:34:16
13
Tom Brakel
Rotterdam
1:34:58
1:34:23
14
Jildert Visser
AAC '61
1:34:59
1:34:49
15
Jaap vd Berg
Hardlopen.nl
1:35:44
1:35:16
16
Marten Groen
Munein
1:36:32
1:36:27
17
Herman Bruins
Isala '96
1:40:58
1:40:48
18
Han Baumer
Vlieland
1:41:04
1:41:00
19
Edgar Bakker
Groningen
1:41:32
1:41:21
20
Frank Groot
Anna Paulowna
1:41:33
1:41:12
21
Jan Snijder
Nieuwleusen
1:43:00
1:42:03
22
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
1:43:07
1:42:43
23
Luut de Jong
Horror
1:43:59
1:43:17
24
Piet Tjerk Dirksma
Sneek
1:44:09
1:43:28
25
Arian Bol Raap
SV Sportlust
1:44:35
1:44:21
26
Cor Kooistra
Deinum
1:45:24
1:45:00
27
Johannes Kooistra
Leeuwarden
1:46:20
1:45:54
28
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:46:20
1:45:30
29
Peter Boersen
Friesland
1:46:23
1:45:59
30
Jan van Zalinge
Friesland
1:46:33
1:45:44
31
Marius Jellema
Dronryp
1:46:34
1:46:24
32
Durk Douma
Horror
1:46:35
1:45:56
33
Rob Noorda
Loopgroep Astrea
1:47:31
1:47:03
34
Jetse Bakker
Assen
1:48:05
1:47:41
35
Alex Witteveen
Nederland
1:48:15
1:48:11
36
Edwin Bakker
Zuid-Scharwoude
1:48:45
1:47:45
37
Uilke Bosma
Friesland
1:49:03
1:48:29
38
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:49:59
1:49:46
39
Henk Hiemstra
Spartacus
1:50:43
1:50:23
40
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:51:47
1:50:46
41
Jeroen Ahaus
Zuid-Scharwoude
1:51:59
1:51:47
42
Dick Wielenga
Leeuwarden
1:52:14
1:51:45
43
Wim Manshande
Lionitas
1:54:02
1:53:17
44
Sybren van der Veen
Purmerend
1:54:14
1:54:14
45
Piet Roskam
AV Zeewolde
1:54:15
1:53:28
46
Nico Bos
Unitas
1:54:26
1:53:27
47
Sjack Jansma
Horror
1:54:51
1:54:28
48
Erik Meijer
Rotterdam
1:55:03
1:54:34
49
Hans Bonnema
Lionitas
1:55:15
1:54:26
50
Gerben Sloterdijk
Zwolle
1:55:34
1:54:39
51
Eugene Habets
Oirsbeek
1:56:01
1:55:02
52
Daan van der Vorm
Mijnsheerenland
1:58:17
1:58:02
53
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
1:59:49
1:58:56
54
Jan Haan
Spartacus
2:01:55
2:00:52
55
Eric Boerkamp
Nederland
2:02:00
2:01:51
56
Herman van der Donk
Loopgroep Nienoord
2:03:22
2:02:38
57
Geert Jan Bosma
Friesland
2:09:34
2:09:09
58
Nico Hazenberg
Baflo
2:10:03
2:09:13
59
Roelof Luinge
Peize
2:13:13
2:13:03
M60, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Weerdt
Nederland
1:17:15
1:17:15
2
Dirk Schipper
Loopgroep Zuidhorn
1:29:39
1:29:24
3
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:37:25
1:37:22
4
Eric Stolp
Amsterdam
1:38:04
1:37:30
5
At Smit Duyzentkunst
Groningen
1:39:45
1:39:30
6
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:41:34
1:41:06
7
Wim Hummel
Dutch Runners
1:42:33
1:42:19
8
Fred Backhaus
Meppel
1:44:18
1:43:29
9
Wopke Pol
Gelre
1:44:36
1:44:01
10
Koos Jacobsen
Horror
1:46:40
1:46:32
11
Karst Anema
Friesland
1:46:55
1:46:42
12
Herman Euverman
Friesland
1:55:17
1:55:00
13
Chris Draijer
Impala
1:59:42
1:58:50
14
Adriaan Verbeek
Amsterdam
2:04:31
2:04:17
15
Rik van Mill
Noordwijk Zh
2:05:06
2:04:06
16
Jan Miedema
Friesland
2:07:00
2:06:10
17
Peter Velthuis
Groningen
2:07:42
2:07:08
18
Lieuwe Werkman
Groningen
2:09:35
2:09:21
19
Wim Baars
Delfzijl
2:09:38
2:08:51
VSEN, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Immy Auck Kersbergen
Lionitas
1:17:17
1:17:15
2
Hinke Schokker
Eastermar
1:23:27
1:23:21
3
Tryntsje postma-Bouwhuis
Sint Nicolaasga
1:35:07
1:34:54
4
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
1:38:11
1:37:41
5
Iris Vernooij
Zeist
1:39:11
1:38:50
6
Judith Kuipers
Amsterdam
1:39:46
1:38:56
7
Susan Koop
Klazienaveen
1:39:51
1:39:19
8
Meike Kuipers
Nuis
1:41:32
1:40:46
9
Natascha Kruid
Nederland
1:44:10
1:43:26
10
Suzanne Vaessen
Triathlon
1:45:42
1:44:48
11
Anna Weijers
Utrecht
1:46:34
1:46:02
12
Lara Lukkien
Amsterdam
1:46:36
1:45:33
13
Karin van Diest
Loopgroep Nienoord
1:46:43
1:45:39
14
Ieke Kootstra
Utrecht
1:48:45
1:48:45
15
Karolien Koolhof
Breda
1:50:51
1:50:12
16
Johanneke de Wit
Gorinchem
1:53:56
1:53:25
17
Saskia Holterman
Groningen
1:54:34
1:53:49
18
Marielle Lankhorst
Nederland
1:54:57
1:54:13
19
Annelies Rijstenberg
Groningen
1:57:56
1:57:12
20
Mirte Hoekstra
Drachten
2:03:30
2:03:20
21
Gerieke Buist
Loopgroep RaitdaipRunners
2:06:22
2:05:36
22
Marit Kauw
Onderdendam
2:06:22
2:05:35
23
Froukje de Vries
Bakkeveen
2:09:34
2:09:08
24
Anna Maria Hoogwerff Kroo
's-Gravenhage
2:30:56
2:30:40
V35, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Judith van der Meer
Dronryp
1:25:49
1:25:47
2
Tia Dalstra
Nederland
1:29:56
1:29:53
3
Ingrid Rijneveld
Gelre
1:31:29
1:31:01
4
Marjon Bijsterbosch
Nederland
1:31:53
1:31:50
5
Louiza Veelenturf
Alphen aan den Rijn
1:34:14
1:33:59
6
Sander Verhaar
Castricum
1:35:16
1:35:05
7
Jolanda Eelsing
Runners Stadskanaal
1:39:16
1:38:33
8
Renate Post
Klazienaveen
1:40:32
1:40:00
9
Femke Boersma
Lemmer
1:43:29
1:43:13
10
Margreet Veenma
Peins
1:46:33
1:46:24
11
Christina Sterkenburgh
Start '78
1:47:52
1:47:14
12
Eelbren van Herk
Boskoop
1:50:41
1:50:23
13
Eva Klat
Groningen
1:53:01
1:52:42
14
Judith Mijnen
Zaandam
1:53:19
1:53:05
15
Corina Fijn
Nederland
1:53:33
1:52:59
16
Barbara Zemering
Purmerend
1:54:39
1:54:08
17
Mariska Lenis
Start '78
1:55:08
1:54:31
18
Martine Oosterloo
Impala
1:55:10
1:54:37
19
Rielle Philippens
Houten
1:56:27
1:55:38
20
Ria van Rooijen
Annen
1:56:55
1:56:37
21
Marjolijn Bartels
Diepenveen
1:58:43
1:57:55
22
Marjan Meester
Gorredijk
2:00:54
2:00:14
23
Elles de Boorder
Zaanland
2:01:59
2:01:42
24
Anouk Stroo
Den Helder
2:01:59
2:01:41
25
Lisette Zuidam
Alphen aan den Rijn
2:02:38
2:02:05
26
Marije Noteboom
Drachten
2:03:30
2:03:20
27
Diena Pel
Noord-Bergum
2:07:51
2:07:24
28
Judith Veldhuizen
IJlst
2:08:03
2:07:08
29
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
2:11:16
2:10:58
30
Mirjam Schaafstra
Middenmeer
2:11:16
2:10:57
31
Natasja Voordewind
Uitgeest
2:11:18
2:10:56
32
Marjolijn Bulten
Groningen
2:12:11
2:11:14
33
Tanja Schuur
Menaam
2:13:09
2:12:13
V45, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katja Schade
Utrecht
1:34:04
1:33:58
2
Gerry Visser
LAAC Twente
1:34:09
1:34:06
3
Ilse Coenen
Gelre
1:42:34
1:41:59
4
Anneke Heijnis
Horror
1:45:07
1:44:28
5
Sippie Louwsma
Wijnaldum
1:48:38
1:48:29
6
Annelies Post
Triathlon
1:48:43
1:47:50
7
Rennie Rijpma
Amsterdam
1:48:49
1:48:49
8
Rommy Huizenga
Almere
1:49:35
1:48:50
9
Christa Verver
Loopgroep Astrea
1:50:00
1:49:31
10
Yvonne Bijman
Haarlem
1:50:00
1:49:18
11
Wendelien Nijland
Argo
1:50:20
1:49:40
12
Monica Mak
Spanbroek
1:50:20
1:49:33
13
Helga de Ruiter
Marsum
1:51:29
1:51:04
14
Feikje Brouwer
Midlum
1:53:06
1:52:25
15
Petra Pol
Goutum
1:53:13
1:52:47
16
Renetta Kistenmacher
Horror
1:53:34
1:52:59
17
Yvonne Schengenga
Joure
1:56:32
1:56:24
18
Liesbeth van der Nat
Gouda
1:56:41
1:56:33
19
Agnes Roskam
AV Zeewolde
1:57:37
1:56:48
20
Karin Witteveen
Nederland
1:57:44
1:57:10
21
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsche Aa
1:57:56
1:57:11
22
Zwaantje de Vent
Blesdijke
1:59:27
1:58:29
23
Reinette van der Laan
Marum
2:00:51
1:59:47
24
Annette Pijper
Leek
2:00:51
1:59:52
25
Harms Willeke
Haren Gn
2:03:32
2:02:56
26
Hennie van Beek
Haren Gn
2:03:32
2:02:55
27
Akke Bootsma
NOP
2:04:00
2:03:44
28
Anja van Holten
AV Zeewolde
2:04:39
2:03:51
29
Yvonne Verboeket
De Sperwers
2:06:46
2:06:29
30
M. Claassen
Minnertsga
2:08:04
2:07:22
31
Foekje van der Zee
Friesland
2:09:39
2:09:18
32
Coba Wouda
Kollum
2:09:39
2:09:19
33
Terttu Haring
Amsterdam
2:11:16
2:10:57
34
Jettie Katerborg
Leek
2:12:02
2:11:03
35
Willy de Jong
Leeuwarden
2:12:59
2:12:06
36
Henny Holleboom
AV Holten
2:13:02
2:12:46
V55, HARDLOPEN 10 ZM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Hiemstra
Groningen
1:47:18
1:46:51
2
Elly Abbink
Loopgroep Surhuisterveen
1:47:44
1:47:23
3
Inge Zwiers
Oldebroek
1:53:55
1:53:36
4
Rina Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:56:47
1:56:21
5
Elly Martens
Beverwijk
1:58:42
1:58:20
6
Annechien van der Veen
Lionitas
1:59:42
1:58:50
7
Inge Kleinman
Groningen
2:03:32
2:02:55
8
Joke de Jong
AV Zeewolde
2:03:33
2:02:45
9
Wilma van Mill
Noordwijk Zh
2:04:32
2:03:33
10
Willeke Zeijlemaker
Castricum
2:05:31
2:05:10
11
Lidwien Broenink
Joure
2:06:59
2:06:07
12
Klara Hummel
Groningen
2:09:35
2:09:22
13
Anja Pieterman
Roodeschool
2:09:39
2:08:51
14
Monique van Veen
Benningbroek
2:11:34
2:10:48
15
Katja Groenendaal
AV Zeewolde
2:14:31
2:13:43
J6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Postma
Vlieland
3:05
2
Finn Plantfeber
Waddinxveen
3:07
3
Hendrik Dijkstra
Joure
3:13
4
Hessel Teijema
Heerenveen
3:15
5
Silas van der Veer
Vlieland
3:17
6
Charley Figee
Vlieland
3:21
7
Jesse Vriend
Twisk
3:40
8
Jesse Bakker
Burgum
3:43
9
Zamee Linger
Wierum
3:48
10
Jort Bijma
Vlieland
3:52
11
Pepijn Speelman
Vlieland
3:58
12
Justin Severein
Vlieland
4:12
13
Jens Kikstra
Vlieland
4:14
14
Jesse Bandt
Vlieland
4:18
15
Elvy Severein
Vlieland
4:20
16
Morritz Koning
Vlieland
4:22
17
Damian Kleefstra
Vlieland
4:24
18
Jakob Zilka
Vlieland
4:45
M6-8, JEUGDLOOP 700 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Postma
Vlieland
3:00
2
Yfke Serné
Kudelstaart
3:01
3
Bobbie Gorter
Vlieland
3:03
4
Guusje Gorter
Vlieland
3:09
5
Sophie van Marle
Akkrum
3:11
6
Belle Speelman
Vlieland
3:26
7
Hannah Serné
Kudelstaart
3:30
8
Noor van Koot
Vlieland
3:36
9
Rixt Bijma
Vlieland
3:46
10
Fay Wijnsma
Goutum
4:04
11
Rosa Wijnsma
Goutum
4:06
12
Mare van Herk
Boskoop
4:08
13
Saar Rispens
Vlieland
4:10
14
Karlijn van Marle
Akkrum
4:16
15
Annelie Kikstra
vlieland
4:30
16
Jildou Smit
Vlieland
4:35
17
Solveig Hendrikx
Vlieland
4:40
J9-12, JEUGDLOOP 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mauro Kwakman
IJmuiden
5:19
2
Valentijn van Laar
Vlieland
5:20
3
Mischa Koning
Vlieland
5:23
4
Detmer Hylkema
Mildam
5:28
5
Arjen de Graaf
Vlieland
5:30
6
Stijn Geertzen
Vlieland
5:40
7
Willem Dijkstra
Joure
5:50
8
Kyllian de Boer
Katlijk
6:00
9
Luuk Rispens
Vlieland
6:15
10
Ramon Groot
Schagen
6:25
11
Naud van Koot
Vlieland
6:30
12
Ramon Kwakman
IJmuiden
6:43
13
Rungtiwa Plat
Vlieland
6:50
14
Inden Linger
Wierum
6:53
15
Coen Rispens
Vlieland
6:55
16
Matijs Grijpstra
Vlieland
6:58
17
Juul Houter
Vlieland
7:05
18
Dani Oosterbaan
Vlieland
7:20
19
Toon Veenstra
Vlieland
7:54
20
Silvan Kwakman
IJmuiden
8:04
21
Thijn van Koot
Vlieland
8:20
22
Tjeerd Kuiper
Vlieland
8:43
23
Jamie Severein
Vlieland
8:50
24
Alex van Rooij
Vlieland
9:19
25
Djooz Linger
Wierum
9:39
M9-12, JEUGDLOOP 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje ter Doest
Impala
5:21
2
Lianne Lakeman
Vlieland
6:05
3
Menthe Kernebeek
Vlieland
6:10
4
Linde Visser
Vlieland
6:20
5
Livia de Lange
Amsterdam
6:35
6
Teodora Bajic
Vlieland
6:48
7
Isa Kuiper
Vlieland
7:00
8
Kyara Severein
Vlieland
7:10
9
Esther de Haas
Vlieland
7:15
10
Yinn Benda
's-Gravenhage
7:30
11
Fleur Geertzen
Vlieland
7:40
12
Meike Kuiper
Vlieland
7:50
13
Mare Teijema
Heerenveen
8:12
14
Amber Schreuder
Vlieland
8:30
15
Senna Klinkhamer
Vlieland
8:46
16
Aimee Klinkhamer
Vlieland
9:05
17
Flore Lanting
Vlieland
12:42
J1315, JEUGDLOOP 2100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Oron
Houten
7:52
2
Woud Boonstra
8:04
3
Pjotr ter Doest
Impala
8:15
4
Luca Boomsma
Harlingen
8:24
5
Kasper Baumen
8:40
6
Philip Buwalda
Diepenveen
8:55
7
Sem Rispens
Vlieland
13:30
8
Daan Huisman
Vlieland
14:17
M1315, JEUGDLOOP 2100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Demi Vos
Vlieland
9:17
2
Sarah de Lange
Amsterdam
9:18
3
Sanneke Korff
Vlieland
9:30
4
Chimene de Boer
Katlijk
9:50
5
Romy Beens
Genemuiden
10:30
6
Sarah Vergnes
Vlieland
10:50
7
Jolijn Hoedemaker
Vlieland
11:23
8
Lola Houter
Vlieland
11:23
9
Milan Franken
11:33
10
Indy Plat
Vlieland
11:44
11
Anne Visser
Vlieland
11:58
12
Lisanne Regterschot
Vlieland
12:30
13
Joella Oosterbaan
Vlieland
12:50
14
Elma Hoedemaker
Vlieland
14:10
Opmerkingen over de uitslagen: info@svfriesland.nl
www.uitslagen.nl
30-05-2017 20:31