Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 13 mei 2017

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anno
Assen
16:54
16:53
2
Jordi Stam
Diever
17:14
17:13
3
Sander Kikkert
Hoogeveen
17:54
17:51
4
Wu Ping Kuiper
Groningen
18:01
18:00
5
Jamie Verhagen
Eelde
18:45
18:44
6
Max Kamminga
Gieten
18:47
18:45
7
Joost Born
Schipborg
18:49
18:43
8
Lennart Velema
18:59
18:52
9
Sven Baanders
Assen
19:16
19:14
10
Leroy Oostman
Groningen
19:31
19:30
11
Marnix Kruize
Gieten
19:45
19:44
12
René Ronde
Assen
20:04
19:55
13
Thijs Kolthof
Gieten
20:08
20:05
14
Thijs van den Berg
Vries
20:13
20:11
15
Maarten Knol
Groningen
20:17
20:14
16
Getu Riensema
Gieten
20:22
20:18
17
Quinten Knol
Gasselternijveen
20:25
20:23
18
Andres Faber
Beilen
20:33
20:30
19
Peter Jager
Gieten
20:40
20:37
20
Giovanni Smit
Muntendam
21:03
20:56
21
Joep Meertens
Gieten
21:10
21:07
22
Ivo Reugebrink
Gieten
21:18
21:12
23
Thom Lanjouw
21:23
21:18
24
Willem Koops
Musselkanaal
21:43
21:39
25
Jur Mulder
Gieten
21:58
21:56
26
Lars Alkema
Gieten
22:15
22:10
27
Thomas Post
Gieten
22:18
22:13
28
Jan Haddering
Buinen
22:29
22:16
29
Luuk ten Have
Zuidlaren
22:33
22:32
30
Max Martens
Eext
22:40
22:38
31
Tom Abrahams
Nijmegen
23:10
23:01
32
Kyan Remmelts
Gieten
23:18
23:16
33
Henk Enting
Eext
23:18
23:05
34
Bram Maris
Gieten
23:22
23:20
35
Bo Poppinga
Gasselternijveen
23:33
23:31
36
Wouter Dijkhuis
Annen
23:34
23:31
37
Gijs Hollander
Gieten
23:50
23:48
38
Jeffrey Veenhuizen
Veendam
24:10
24:04
39
Bram de Jonge
Gieten
24:10
24:07
40
Jarnick Spoelman
Gieten
24:10
24:07
41
Geert Tilman
Annen
24:18
24:14
42
Bart Siebring
Gieten
24:27
24:20
43
Michel Maris
Gieten
24:32
24:25
44
Kiers Arjan
Gieten
25:07
24:58
45
Bas Siegers
Gasselternijveen
25:07
24:58
46
Mark van de Veen
Vendam
25:20
25:14
47
Anne Bartelds
Havelte
25:20
25:18
48
Jan Wim ten Kate
Schipborg
26:03
25:50
49
Kees Norg
Assen
26:04
25:52
50
Mathieu
Drouwen
26:13
26:03
51
Erik Rijnders
Vroomshoop
26:22
26:20
52
Henk Eefting
Gieten
27:02
26:54
53
Nick Jager
Gieten
27:05
26:54
54
Rick Tubben
Barger-Compascuum
27:10
27:02
55
Gregor Hoofdman
Gieten
27:10
27:01
56
Sem Groenhart
Assen
27:19
27:14
57
Johan Tienkamp
Gieten
27:42
27:35
58
Fred Lenstra
Gieten
27:48
27:41
59
Henry Hut
Veendam
27:58
27:51
60
Erik Zigterman
Groningen
27:58
27:45
61
Swara Burkhard
Meppen
27:59
27:59
62
Alex Terpstra
Gieten
28:51
28:47
63
Erik Leever
Gieten
28:54
28:48
64
Stef Meulenbeld
Eext
30:26
30:12
65
Joren Folkerts
Gieten
30:54
30:48
66
Martin Vekema
Drouwen
31:24
31:14
67
Johan Meppelder
Groningen
33:01
32:49
68
Peter Koerts
Ees
36:19
36:04
69
Arjan Ronde
Assen
36:20
36:20
70
Johan Jonkman
Rolde
38:33
38:22
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemieke de Lange
Assen
18:49
18:45
2
Ilona Schra
Hoogeveen
18:51
18:50
3
Ilse Rooks
Elsloo
19:32
19:29
4
Marleen Popken
Exloo
19:59
19:55
5
Femke Pietersma
Gieten
20:17
20:12
6
Marieke Jager
Gieten
20:39
20:36
7
Daphne Spreen
Assen
21:24
21:24
8
Annabel Paul
Gasselte
23:21
23:16
9
Nynke Pietersma
23:46
23:41
10
Hetty Knoop
Assen
24:17
24:15
11
Ilse Bosch
Nijmegen
24:33
24:23
12
Mirella Timmermans
Gieten
25:20
25:16
13
Jildou Pietersma
Gieten
25:43
25:38
14
Merel Wind
Gieten
27:03
27:00
15
Danielle van Elteren
Gieten
27:36
27:30
16
Eva Lehmann
Meppen
27:58
27:47
17
Esmée Roossien
Annen
28:28
28:23
18
Eva Laan
Drouwen
28:29
28:23
19
Jolanda Smit
Midwolda
28:47
28:36
20
Agnes Uneken
Assen
28:49
28:37
21
Leonie Huting
Gieten
28:50
28:45
22
Nadine Warring
Eext
28:50
28:46
23
Vanessa Oppelaar
Assen
29:12
29:04
24
Ria Deiman
Rolde
29:18
29:07
25
Lieke Slagter
Annen
29:40
29:36
26
Nikki Abrahams
Gieten
29:47
29:38
27
Karen Esschendal
Eexterveen
29:52
29:45
28
Mami Izawa
Gieten
30:05
30:01
29
Marije Smit
Gieten
30:12
30:03
30
Dieuwertje Toonen
Assen
30:12
30:03
31
Sahela ten Velde
Gieten
30:13
30:03
32
Henny Talens
Groningen
30:13
30:05
33
Marjan de Groot
Gieten
30:14
30:10
34
Moniek Pothof
Rolde
30:18
30:12
35
Marleen de Vries
Stadskanaal
30:24
30:11
36
Marjan Bebingh
Gieten
30:44
30:35
37
Melinda Zoelman
Grolloo
31:31
31:25
38
Marchien Boelens
Gieten
31:41
31:31
39
Willemijn Dieterman
Gieten
31:42
31:32
40
Gea Dieterman
Gieten
31:42
31:32
41
Nienke Wetsema
Assen
31:56
31:41
42
Yolanda van Norden
Assen
31:56
31:41
43
Reinate Bathoorn
Gieten
32:21
32:07
44
Frea Tienkamp
Gieten
32:56
32:48
45
Enny Meppelder
Groningen
33:00
32:50
46
Wendy de Koster
Gieten
33:38
33:26
47
Dineke Boxem
Gasselternijveen
33:39
33:25
48
Esther Veldman
Gieten
34:42
34:29
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mohamed Seylani
Groningen
33:59
33:57
2
Freek Hoolsema
Assen
34:17
34:15
3
Djurre Hoeksema
Grolloo
36:31
36:30
4
Frank Smid
Groningen
36:34
36:31
5
Tim Grelling
Groningen
36:57
36:54
6
Arjan Gruppen
Hoogeveen
38:50
38:47
7
Marcus Vording
Veendam
39:49
39:44
8
Steven van Luijk
Assen
40:04
40:02
9
Christian Westerveen
Assen
40:23
40:21
10
Danny Giethoorn
Hoogeveen
41:00
40:57
11
Gijs Vermeer
Groningen
42:05
41:54
12
Mike Korte
Oude Pekela
42:33
42:27
13
Rolf Boelens
Rolde
43:23
43:18
14
Harmen Faber
Oldehove
43:27
43:17
15
Tom Schipper
Groningen
44:29
44:14
16
Mathijs Hoster
Annen
44:48
44:43
17
Ralph Venhoven
Assen
45:47
45:36
18
Peter Zwiers
Stadskanaal
46:50
46:37
19
Melvin Huizing
Klazienaveen
47:12
47:08
20
Thomas Pol
Gieten
47:49
47:39
21
Bert-Jan Mennega
Eext
47:57
47:43
22
Kevin Eefting
Grolloo
48:12
48:04
23
Richard Wijsbeek
Nieuwe Pekela
48:18
48:10
24
Tomasz Michorczyk
Nieuwediep
48:33
48:15
25
Kor de Groot
Gieten
48:58
48:50
26
Niels Norg
Groningen
49:03
48:55
27
Jorn Kremers
Gieten
49:55
49:39
28
Arend Luten
Rouveen
50:11
49:48
29
Jelke Weima
Assen
51:02
50:38
30
Gerard van der Broek
Assen
51:03
50:53
31
Erik Stiekema
Leeuwarden
51:05
50:52
32
Erik Boeck
Gieten
51:09
51:05
33
Niek Kremers
Gieten
51:09
50:53
34
Jelle Siebring
Gieten
51:25
51:12
35
Sacha Landkroon
Eelde
51:36
51:27
36
Jeroen de Vries
Gieten
52:33
52:20
37
Robbert Dieterman
Veendam
54:49
54:31
38
Roy van Elteren
Gieten
55:06
54:51
39
Lars de Haan
Groningen
55:28
55:13
40
Edward de Vries
Gieten
58:14
58:02
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Marchand
Groningen
33:11
33:10
2
Richard Aalders
Nietap
37:44
37:41
3
Bert-Jan Wever
Ontwedde
37:49
37:46
4
Rene Wilkens
Gieten
38:41
38:39
5
Zeger Zeilemaker
Gieten
38:54
38:50
6
Drozd Miroslaw
Nieuwediep
40:48
40:29
7
Aad Oosterhof
Peize
40:51
40:47
8
Hans Schipper
Musselkanaal
40:55
40:50
9
Henk Okken
Mussel
41:41
41:37
10
Bart van der Scheer
Gasselternijveen
43:11
43:06
11
Willem Koning
Assen
43:56
43:50
12
Wim van Klinken
Ter Apel
44:00
43:57
13
Gerritjan Moes
De Kiel
44:23
44:15
14
Peter de Vries
Vries
47:09
46:51
15
Henk ter Veen
Gieten
47:28
47:23
16
Omar Beekman
Appingedam
48:33
48:17
17
Albert Siebring
Gieten
49:00
48:45
18
Levien Buerman
Gieten
50:03
49:51
19
Edwin Blaauw
Assen
50:37
50:30
20
Vincent Enting
Gieten
50:59
50:45
21
Ronald Pebesma
Gieten
51:06
50:53
22
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
51:18
51:10
23
Herjan Schutte
Zwolle
52:06
51:49
24
Harry Krol
Gasselte
52:10
51:59
25
Joost Brilleman
Gieten
53:27
53:15
26
Bert Sterenborg
Onstwedde
53:42
53:24
27
Harmen Bebingh
Gieten
54:27
54:14
28
Bert Keuter
Gieten
54:37
54:18
29
Gerben Kemper
Raalte
55:06
54:51
30
Harold Mulder
Gieten
56:03
55:57
31
Arjan Geertsema
Gieten
56:09
55:48
32
Jarno Klinkhamer
Gieten
56:18
56:03
33
I.G. Beekman
Gieten
56:56
56:39
34
André Rosevink
Vlagtwedde
57:05
56:50
35
Robert Aarbodem
Gieten
57:19
57:13
36
Harry de Groot
Gieten
57:29
57:10
37
Arend Braams
Gasselte
58:51
58:40
38
Jeroen Zwake
Valthe
1:01:21
1:01:05
39
André Zwake
Klazienaveen
1:02:15
1:01:59
40
Kor de Haan
Sappemeer
1:03:16
1:02:58
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:14
37:12
2
Henk Helmantel
Sellingen
37:57
37:54
3
Jan Verwoert
Midwolda
38:40
38:38
4
Bareld Hamming
De Groeve
42:10
42:07
5
Willem Rijnberg
Gieten
42:30
42:28
6
Bart Trip
Emmen
43:33
43:26
7
Jetsko Borg
Onstwedde
43:52
43:47
8
Jans Kiers
Erm
44:08
44:01
9
Bert Wind
Onstwedde
46:26
46:18
10
Erik Scholte
Musselkanaal
47:25
47:17
11
J de Boer
Veendam
47:35
47:29
12
Jan Sligter
Stadskanaal
49:09
48:57
13
Theo Dieterman
Gieten
49:16
49:12
14
Pieter Walters
Wedde
50:00
49:51
15
Hans Popken
Assen
50:48
50:33
16
Jan Loos
Wagenborgen
55:08
54:58
17
Daniel Mircea
Gieten
57:24
57:05
18
Paul Claessens
Gieten
57:52
57:32
19
Eddy Langeloo
Gieten
58:42
58:38
20
Harry Prins
Beilen
59:52
59:33
21
Klaas Bosma
Gieten
1:01:37
1:01:18
22
Bert de Graaf
Stadskanaal
1:02:36
1:02:16
23
John de Graaf
Stadskanaal
1:03:46
1:03:26
24
Bert Meedendorp
Ees
1:10:15
1:10:06
25
Herman Bos
Kloosterburen
1:15:53
1:15:31
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
43:41
43:39
2
Hiddo Boomsema
Wildervank
47:15
47:09
3
Tjibbe Pebesma
Annen
49:59
49:51
4
Bert ten Hoff
Musselkanaal
50:18
50:05
5
Dethmer Boels
Onstwedde
50:53
50:44
6
Gerrit van Dam
Zuidlaren
52:49
52:40
7
Jan Hein van Dijk
Vries
52:53
52:30
8
Gerard Stiekema
Stadskanaal
53:03
52:49
9
Pieter Beekman
Groningen
53:37
53:20
10
Jan Houwen
Groningen
56:19
56:04
11
Frans Spelbrink
Nieuwe Pekela
58:35
58:14
12
Jans Kuik
Eexterzandvoort
58:42
58:39
13
Paul Slootweg
Stadskanaal
58:42
58:29
14
Frank Osse
Gasselte
58:47
58:27
15
Willem Scheve
Stadskanaal
1:00:12
1:00:01
16
Arie den Boer
Borger
1:01:52
1:01:44
17
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
1:02:50
1:02:39
18
Wim ter Laan
Wagenborgen
1:02:50
1:02:39
19
Gerard de Vries
Veendam
1:03:16
1:03:04
20
Jan Poelman
Gieten
1:09:13
1:09:09
21
H.J. Dijkstra
Gasselternijveenschemond
1:10:15
1:10:06
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marieke Lokhorst
Groningen
42:26
42:23
2
Nienke Vlak
Eelde
43:05
43:01
3
Alinda van Luijk
Assen
44:49
44:46
4
Inkje Ozinga
Haren
45:12
45:06
5
José Ebbinge
Groningen
45:38
45:32
6
Hillie Koops
Gasselte
47:57
47:52
7
Krista Droog
Groningen
48:02
47:57
8
Betty Hadders-Rijnberg
Gieten
48:27
48:21
9
Karen Martens
Assen
50:57
50:35
10
Martiene Mennega
Rolde
51:52
51:38
11
Petricia Wever Wubs
Onstwedde
52:36
52:23
12
Ellen Driever
Groningen
52:43
52:23
13
Lianne Smit-Martens
Rolde
53:04
53:04
14
Mirjam Glastra
Annen
56:05
55:45
15
Karina Doornbos
Gieterveen
56:07
55:58
16
Natasja Topelen
Wagenborgen
56:29
56:14
17
Cynthia Claessens
Bergen op Zoom
56:32
56:13
18
Suzanne de Boer
Assen
57:48
57:26
19
Romy Ossel
Gasselte
57:53
57:42
20
Ilse Jager
Gieten
1:01:39
1:01:22
21
Marleen de Boer
Gieten
1:02:04
1:01:52
22
Janca van Dijk
Gasselternijveenschemond
1:06:07
1:05:44
23
Jose Spijk
Appingedam
1:06:08
1:05:45
24
Lisa Jansen
Gieten
1:07:55
1:07:42
25
Femke Hoefste
Gasselte
1:11:08
1:10:46
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
46:54
46:48
2
Annelies Vrancke
Rolde
47:49
47:46
3
Liesbeth van der Meer
Haren Gn
51:22
51:15
4
Jolanda Martijn
Stadskanaal
51:26
51:19
5
Annemieke Weijling
Gieten
51:50
51:38
6
Trijnie Stenekes
Bourtange
54:55
54:42
7
Carmen van Tellingen
Emmen
56:23
56:09
8
Annet Popken
Assen
57:53
57:38
9
Reina Geertsema
Gieten
58:06
57:46
10
Irma Alkema
Gieten
58:44
58:38
11
Fiona Krol
Gasselte
58:51
58:40
12
Geke Mulder
Gieten
1:00:24
1:00:18
13
Ingrid Pol
Gieten
1:01:55
1:01:40
14
Fija Luten
Annen
1:02:36
1:02:13
15
Karin Oosting
Gasselte
1:08:27
1:08:06
16
Janet Luis
Gasselte
1:11:08
1:10:47
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
42:42
42:40
2
Bettie Agricola
Goingarijp
45:47
45:44
3
Christien Meyer Bakker
Wagenborgen
47:06
46:56
4
Janny Spreen
Gieten
47:59
47:56
5
Griean Hoster
Zuidlaren
51:39
51:32
6
Jantje Korthuis
Wildervank
55:14
55:08
7
Yvonne Schuiring
Peize
56:52
56:44
8
Gerda Degenhart
Wagenborgen
58:01
57:43
9
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:05:44
1:05:35
10
Janny Buiten-Schuring
Annen
1:07:13
1:07:03
11
Jolande Brink
Gasselte
1:08:27
1:08:05
12
Sjouke Weiss
Gasselte
1:08:32
1:08:11
13
Alka Pras
Gasselte
1:08:32
1:08:10
V60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janny Hilbrands
Amen
46:27
46:23
2
Ria van Dam - de Haan
Zuidlaren
51:47
51:39
3
Roelie Warmink
Gieten
57:12
57:05
4
Evelyne Salari
Annen
1:01:55
1:01:47
5
Nel Westerhoff
Annen
1:05:44
1:05:34
MAN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
1:27:08
2
André Kramer
Zwolle
1:40:02
3
Wim Meems
Wildervank
1:41:23
4
Wessel Dekker
Borger
1:50:45
5
Jeroen Auener
Rolde
1:51:23
6
Jaap Begeman
Noordbroek
1:52:15
7
Henk van der Meer
Stadskanaal
1:52:58
8
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:54:11
9
IJme Woensdregt
Groningen
1:54:19
10
Schelte Brom
Gasselternijveenschemond
1:54:35
11
Erik dusseljee
Assen
1:55:04
12
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
1:58:36
13
Jacob Bruining
Zuidbroek
1:58:42
14
Cornee Veenhuis
Gieten
1:58:54
15
Stephan Benninga
Groningen
1:59:30
16
Martien Wubs
Stadskanaal
1:59:31
17
Rudy Telkamp
Hoogezand
2:00:16
18
Haijo Siegers
Gieten
2:00:24
19
Sybren Harmsma
Groningen
2:00:29
20
Luuk Kruizinga
Aduard
2:00:36
21
Migiel de Lange
Groningen
2:00:57
22
Hilbrand Bakker
Nieuw Buinen
2:02:18
23
Jakob Pronk
Winschoten
2:03:08
24
Klaas van der Laan
Noordbroek
2:03:34
25
Sjouke Venema
Wageningen
2:05:50
26
Henk Eleveld
Gieten
2:06:33
27
Maarten Thalen
Groningen
2:06:55
28
Simon Teeringa
Groningen
2:06:55
29
Marcel Koning
Stadskanaal
2:07:16
30
Jan Speelman
Stadskanaal
2:07:44
31
Gert Wigchers
Gieten
2:07:56
32
Peter Strijbosch
Assen
2:08:53
33
Jeuring
Gieten
2:09:45
34
Harry Kuipers
Leek
2:10:52
35
Gerrie Boersma
Twijzel
2:11:33
36
Henk Strengers
Eelde
2:12:00
37
Bé Eikens
Wildervank
2:12:12
38
Johan van Dijk
Veendam
2:12:12
39
Rick Bosma
Klijndijk
2:13:30
40
Jeroen de Haas
Eexterveen
2:13:44
41
Mario Berning
Borger
2:13:50
42
Jean-Paul Wijbenga
Meeden
2:14:41
43
Onne Bakker
Harkstede
2:17:38
44
Leo Santing
Anloo
2:19:21
45
John Broekman
Gieten
2:20:51
46
Jos Zuidema
Stadskanaal
2:21:25
47
Pascal Blomberg
Eexterveen
2:22:25
48
Erik Docter
Eext
2:24:27
49
Jan Abbas
Gieten
2:26:35
50
Rompt Noordenbos
Den Ham Gn
2:28:47
51
Pieter de Haan
Zuidhorn
2:28:47
52
Ger van Nijkerken
Eext
2:29:05
53
Jurjen Wekema
Drouwen
2:29:51
54
Han Boxem
Gasselternijveen
2:29:52
55
René Leemburg
Kommerzijl
2:30:59
56
Koos Flikkema
Winschoten
2:31:24
57
Gerard van der Velde
Hoogkerk
2:31:24
58
Peter Nieuwold
Zuidbroek
2:32:32
59
Bert Van Veen
Klijndijk
2:35:22
60
Rene Davids
Ter Apel
2:38:03
61
Jos van Heijningen
Meeden
2:38:07
62
Banus
Gasselternijveen
2:39:42
63
Kor Gorter
Glimmen
2:49:05
64
Ben Schrijver
Lemelerveld
2:56:46
65
Herman Bos
Kloosterburen
3:12:11
VROUW, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Mireille Baart
Wageningen
1:50:32
2
Japke Sybesma
Groningen
1:58:24
3
Mareike Robertus
Groningen
1:59:31
4
Linda Wilken
Stadskanaal
2:02:18
5
Rowan Jans
Groningen
2:06:53
6
Francine Beckers
Eelde
2:09:45
7
Sabina de Haan
Assen
2:09:46
8
Marieke Bruininga
Emmen
2:12:37
9
Joke Speelman
Stadskanaal
2:16:51
10
Tini Visker
Oosternieland
2:16:55
11
Yvonne Schuiring
Peize
2:29:51
12
Anita Janssens
Gasselte
2:29:51
13
Tietsia Braams Oosterhuis
Gasselte
2:29:51
14
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:29:52
15
Monique Lahuis
Gasselte
2:29:52
16
Marion Laanstra
Assen
2:30:31
17
Jessie Verbeke
St. Laureins
2:30:51
18
Anne-Marie Kranenburg
Gasselternijveenschemond
2:35:57
19
Liesbeth ten Hoff
Stadskanaal
2:35:58
20
Bertrie Roggen
Veendam
2:38:03
21
Dorien Pais de Oliveira
Assen
2:42:51
22
Linda van der Heide
Assen
2:42:51
23
Irene Schunselaar
Ommen
2:56:30
MAN, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Gino Casier
Wilrijk
3:14:25
2
Gert Mertens
Schoten
3:25:03
3
Kees van Helmond
Made
3:35:02
4
Edward Pechler
Groningen
3:49:17
5
Anton Slagers
Eelderwolde
3:58:54
6
Joos Pauwel
Maldegem
4:08:47
7
Nico Maijer
Vinkeveen
4:10:39
8
Peter De Decker
Maldegem
4:13:42
9
Diemer Top
Groningen
4:17:37
10
Reinhart Mulder
Assen
4:19:42
11
Roel Kleine
Hoogeveen
4:20:30
12
Sjaak Bus
Raamsdonksveer
4:21:25
13
Gabriel Paardekooper
Zwolle
4:25:29
14
Jaap Alberda van Ekenstei
Staphorst
4:42:12
15
Ronald Willemsen
Kamperland
4:48:28
16
Juergen Lehmann
Emlichheim
4:50:32
17
Albert Heikens
Eelde
4:50:45
18
Henk Doorten
Assen
4:55:03
19
Johan Kregel
Peize
4:55:13
20
Nico Swart
Groningen
5:01:29
21
George Immink
Best
5:02:27
22
Menno van der Meer
Garrelsweer
5:04:02
23
Cees van Reemst
Enschede
5:04:59
24
Patrick Gums
Zwolle
5:08:03
25
Jan Tonkens
Biddinghuizen
5:19:54
26
Theo Slump
Groningen
5:21:09
27
Marco Hartman
Wildervank
5:29:44
28
Gerik Mik
Sint Annen
5:33:36
29
Marc van der Valk
Exloo
5:41:43
30
Ubel Dijk
Wanneperveen
5:44:04
31
Hans Buis
Midwoud
5:44:25
32
Marcel Riebandt
Zeist
5:47:54
33
Jan Hielema
Loppersum
5:54:20
34
Bert Koens
Blauwestad
6:02:43
35
Eddy Hedemann
Assen
6:07:38
36
Klaas Schut
Gieten
6:22:13
VROUW, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Gerda de Jong
Meppel
4:18:33
2
Anne Groenewege
Rotterdam
4:25:53
3
Paula van Esser
Gent
4:38:49
4
Nellie van der Made
Assen
4:59:44
5
Tina Alenfors
Almere
5:11:04
6
Vanessa Wuijster
Groningen
5:16:10
7
Ina Oortwijn
Annerveenschekanaal
5:31:47
8
Ineke Scheffer
Leens
5:51:02
JGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Koopman
Overig
1:56
2
Jesse Kemper
Overig
2:13
3
Tim van Eerden
OBS De Eshoek
2:14
4
Wilson Kaburo
2:15
5
Sem de Jong
OBS De Dobbe
2:15
6
Matthijs Toonen
Overig
2:23
7
Wout Eitens
OBS De Kameleon
2:26
8
Teun van Bostelen
OBS Gieten
2:36
9
Jelte Blomberg
OBS De Kameleon
2:54
10
Sven Koops
OBS Gieten
2:56
11
David Potse
OBS Gieten
2:57
12
Ruben Vos
OBS Gieten
2:57
13
Storm van Halen
OBS Bonnen
3:06
14
Sylvan Wiering
OBS Bonnen
3:08
15
Jarno Snoep
Overig
3:14
16
Niels Baert
OBS Gieten
4:52
17
Aaron Bokhorst
OBS De Dobbe
5:26
MGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merle Looms
ODS Willem Alexander
2:05
2
Floor Verstoep
Overig
2:11
3
Babette Siepel
OBS Bonnen
2:21
4
Milou Deenen
OBS Jan Thies
2:27
5
Sophie Roossien
CDS De Marke
2:29
6
Jennifer Huisman
ODS Willem Alexander
2:32
7
Jente Huizing
OBS Bonnen
2:40
8
Isabelle Heeling
OBS De Kameleon
2:48
9
Fay van Rooden
Overig
2:48
10
José Sloots
SWS Oostermoer
2:50
11
Ivy Timmermans
OBS J. Emmens
2:50
12
Ilse Siegers
OBS J. Emmens
2:52
13
Britt Storm
OBS Gieten
3:00
14
Lot Brouwer
OBS Gieten
3:08
15
Marlien Draaijer
OBS De Dobbe
3:13
16
Lente Speelman
OBS Gieten
3:17
17
Vera Hardenberg
SWS Oostermoer
3:29
18
Benthe Marsman
OBS Gieten
4:02
JGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Collin de Goeij
SWS Oostermoer
1:52
2
Max Fit
OBS Gieten
1:56
3
Jesse Eefting
1:56
4
Jarvin de Vrieze
OBS De Dobbe
1:58
5
Luuk Oppelaar
Overig
2:00
6
David Mellema
OBS Gieten
2:02
7
Nylan Moek
OBS De Dobbe
2:03
8
Robert Enting
ODS Willem Alexander
2:07
9
Sven Baert
OBS Gieten
2:11
10
Tijn Docter
OBS Gieten
2:15
11
Ruben Braams
SWS Oostermoer
2:15
12
Danny Geusebroek
Overig
2:16
13
Giel Koops
SWS Oostermoer
2:17
MGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rosalie Rolink
OBS Gieten
1:54
2
Riëlle Schutrup
ODS Willem Alexander
2:01
3
Marit Veenhuis
OBS Bonnen
2:04
4
Robine de Ruiter
CDS De Marke
2:11
5
Solane de Groot
OBS Gieten
2:12
6
Imre Blomberg
OBS De Kameleon
2:14
7
Milou Weites
OBS Bonnen
2:14
8
Daphne Weijer
OBS Bonnen
2:19
9
Madée Hadders
OBS Bonnen
2:19
10
Emilia Meendering
OBS Bonnen
2:20
11
Manouk Bruggink
ODS Willem Alexander
2:24
12
Jette Hiddema
OBS Gieten
2:39
13
Lianne van Wijk
OBS Bonnen
2:39
14
Liselotte van Dijk
OBS Bonnen
2:45
JGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ely Ezel
4:23
2
Jelte Buerman
OBS Bonnen
4:38
3
Sil Brouwer
OBS Gieten
4:38
4
Jelte Koops
OBS Gieten
4:40
5
Sven Kemper
Overig
4:48
6
Jorn Bebingh
OBS Bonnen
4:55
7
Scott Tingen
OBS Bonnen
5:03
8
Daan Eitens
OBS De Kameleon
5:05
9
Daan van der Leij
OBS Gieten
5:05
10
Tom Boersma
OBS Gieten
5:12
11
Daan Kombrink
SWS Oostermoer
5:30
12
Diesel Schellekens
Overig
5:46
13
Thomas Tjeerdsma
Overig
5:54
14
Jaylani Wiering
OBS Bonnen
5:59
15
Bart Stek
OBS De Kameleon
6:01
16
Dion Veldman
OBS De Kameleon
6:03
17
Nanne de Haan
Overig
6:14
18
Robin Wiggerman
OBS Gieten
6:22
19
Miguel de Haas
Overig
6:41
20
Milan Meijer
OBS Bonnen
6:51
21
Marcus de Haas
Overig
6:52
22
Pepijn Marsman
OBS Gieten
6:54
23
Georgette Potse
OBS Gieten
7:03
24
Lars Oostra
OBS Bonnen
7:05
MGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Emma Deenen
OBS Jan Thies
5:03
2
Evi Wigchers
OBS Gieten
5:21
3
Lenthe van Halen
OBS Bonnen
5:29
4
Demi Pepping
ODS Willem Alexander
5:31
5
Mirthe van der Leij
OBS Gieten
5:57
6
Lotte Glastra
OBS Bonnen
6:00
7
Esmee Lammers
OBS Gieten
6:01
8
Shahd Alsalamen
OBS Gieten
6:02
9
Wende de Haan
Overig
6:14
10
Noor Brink
OBS Gieten
6:19
11
Carmen Heeling
OBS De Kameleon
6:45
12
Dewi van Houselt
OBS Gieten
6:46
13
Dycke ter Veen
CDS De Marke
7:15
JGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Koopman
Overig
4:10
2
Julian Geertsema
OBS Gieten
4:23
3
Thije van Elteren
4:25
4
Thomas Mellema
OBS Gieten
4:31
5
Remco de Jonge
OBS Bonnen
4:32
6
Rafaël Rieske
OBS Gieten
4:35
7
Sander van Oostenbruggen
OBS Gieten
4:41
8
Thobian de Groot
OBS Gieten
4:43
9
Lenn Weites
OBS Bonnen
4:47
10
Danny Collewijn
Overig
4:51
11
Niels Bouwman
OBS Gieten
4:56
12
Quinten Scheepers
OBS J. Emmens
5:02
13
Stijn Hilbolling
OBS Bonnen
5:02
14
Mats Tingen
OBS Bonnen
5:06
15
Jurjen Kamping
OBS Gieten
5:08
16
Thijmen Lamberink
Overig
5:13
17
Melle Berk
OBS Gieten
5:15
18
Jayden Zuurt
OBS Gieten
5:20
19
Jannes Koops
SWS Oostermoer
5:30
20
Ruben Kok
OBS J. Emmens
6:11
21
Nick Meijer
OBS Bonnen
6:36
22
Martijn Huizing
OBS Bonnen
6:51
MGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Suze van de Glas
OBS Gieten
4:26
2
Femke Hadderingh
OBS De Dobbe
4:35
3
Naia Ali
OBS Gieten
4:51
4
Carlijn Enting
ODS Willem Alexander
4:52
5
Jolé Looma
ODS Willem Alexander
5:00
6
Marit Tebbertman
OBS Gieten
5:04
7
Lise Docter
OBS Gieten
5:04
8
Romy van Dijk
OBS Bonnen
5:06
9
Noor Maris
OBS Gieten
5:09
10
Evi Blomberg
OBS De Kameleon
5:10
11
Marit Royers
SWS Oostermoer
5:18
12
Renske van der Veen
OBS Bonnen
5:26
13
Zoë de Jong
OBS De Dobbe
5:38
14
Alicia Smit
Overig
5:49
15
Romée Warners
OBS De Kameleon
5:57
16
Julia Bronsema
OBS Gieten
5:59
17
Fien Bakker
OBS Gieten
6:09
18
Dana Kroes
OBS Bonnen
6:11
19
Aimy de Vos
OBS J. Emmens
6:20
20
Inge Sloots
SWS Oostermoer
6:31
21
Marijn Zandvoort
OBS Gieten
6:40
JGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daan Esschendal
OBS De Kameleon
5:53
2
Julian Potse
SWS Oostermoer
5:58
3
Mark Woortmeijer
Overig
6:15
4
Lucas Duursma
ODS Willem Alexander
6:20
5
Nick Siepel
OBS Bonnen
6:21
6
Brent Pronk
OBS Bonnen
6:30
7
Olle Krol
ODS Willem Alexander
6:38
8
Bram Oppelaar
Overig
6:38
9
Joris Wigchers
OBS Gieten
6:47
10
Guido Harms
ODS Willem Alexander
7:07
11
Kian Bats
OBS Bonnen
7:16
12
Jazz Piontek
OBS J. Emmens
7:19
13
Wiebe Brilleman
OBS Bonnen
7:47
14
Rick Storm
OBS Gieten
8:13
15
Max Draaijer
OBS De Dobbe
8:24
16
Jesper Baert
OBS Gieten
8:32
17
Roland van Dellen
SWS Oostermoer
9:04
MGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Torenbos
SWS Oostermoer
6:49
2
Eline Hulzebosch
Overig
6:51
3
Zoë Pepping
ODS Willem Alexander
7:54
4
Benthe Hilbolling
OBS Bonnen
7:55
5
Suzanne de Jong
OBS Bonnen
8:02
6
Rianne Nieuwenhuis
OBS Bonnen
8:12
7
Sophie Hartman
Overig
8:13
8
Erynn Myles
OBS Bonnen
8:15
9
Zoë Geusebroek
Overig
8:34
10
Carlin Kinds
OBS Gieten
8:51
11
Demi Bouwmeester
OBS Gieten
9:06
12
Indi Lenstra
OBS Gieten
10:00
13
Inge Venema
OBS Gieten
10:00
14
Myrthe Oostra
OBS Gieten
10:00
15
Reza Haandrikman
OBS Gieten
10:00
JGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk-Jan Jaspers
ODS Willem Alexander
5:41
2
Sven van Seijen
OBS Bonnen
5:41
3
Nick Hulzebosch
Overig
5:49
4
Bas Hoefste
Overig
6:03
5
Cris Hadderingh
OBS De Dobbe
6:13
6
Joas de Ruiter
Overig
6:15
7
Joël Koning
Overig
6:16
8
Daan Boelens
OBS Jan Thies
6:19
9
Nick Brand
OBS J. Emmens
6:32
10
Sander Stanneveld
ODS Willem Alexander
6:39
11
Jasper Gaasterland
ODS Willem Alexander
6:41
12
Joris Jans
OBS De Kameleon
6:48
13
Dennis Braams
SWS Oostermoer
7:15
14
Ruben Brink
OBS Gieten
9:19
MGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lamberink
Overig
6:12
2
Daphne Lahuis
OBS De Dobbe
6:41
3
Steffanie Hilbolling
OBS De Dobbe
6:41
4
Liza Meijer
OBS Jan Thies
6:48
5
Lotte Sanders
OBS De Dobbe
6:52
6
Jasmijn Veenhuis
OBS Bonnen
6:52
7
Josje Meertens
OBS Gieten
6:59
8
Linn van Elteren
OBS Gieten
7:22
9
Jasmijn Geertsema
OBS Gieten
7:25
10
Zoë van Veen
OBS Gieten
7:27
11
Anniek Enting
ODS Willem Alexander
7:41
12
Helen de Vries
SWS Oostermoer
7:56
13
Maud Comino
OBS Gieten
8:10
14
Silke Lokhorst
OBS Gieten
8:18
15
Maurien Oosterhuis
OBS Bonnen
8:22
JGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aris Remmerde
Overig
8:57
2
Kyle Inwards
Overig
9:33
3
Joost Pentenga
OBS Gieten
9:44
4
Max Lenstra
OBS Gieten
9:51
5
Tijn Hoogland
OBS Gieten
9:53
6
Boris Meijer
OBS Gieten
9:56
7
Karsten Hilbrands
OBS Gieten
10:39
8
Stijn Krol
OBS De Dobbe
10:41
9
Hugo van Oostenbruggen
OBS Gieten
10:55
10
Jeroen Meertens
OBS Gieten
10:56
11
Max Hartman
Overig
10:58
12
Wouter van Dijk
OBS Gieten
11:14
13
Joran Sobering
OBS Gieten
11:15
14
Jasper Brilleman
OBS Bonnen
11:36
15
Jari Schutrup
ODS Willem Alexander
11:49
16
Merijn Berghuis
OBS Gieten
12:01
17
Sverre Krol
ODS Willem Alexander
12:09
18
Viggo Maris
OBS Gieten
12:26
19
Daniël de Jong
OBS Bonnen
12:41
MGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fleur Wildeboer
OBS De Kameleon
10:38
2
Mare Versendaal
OBS Gieten
11:34
3
Noël Drent
SWS Oostermoer
11:36
4
Shannon de Vos
OBS J. Emmens
11:51
5
Merel Enting
ODS Willem Alexander
12:05
6
Féline Maring
OBS Gieten
12:10
7
Daphne Matthijssen
ODS Willem Alexander
12:33
JGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelmer Versendaal
OBS Gieten
9:04
2
Rune Krol
ODS Willem Alexander
9:11
3
Patrick Nieuwenhuis
OBS Bonnen
9:21
4
Justin Boer
ODS Willem Alexander
9:29
5
Thijs Esschendal
OBS De Kameleon
9:53
6
Huib Torenbosch
OBS Gieten
10:03
7
Matthieu Wijninga
Overig
10:08
8
Thom Brouwer
OBS Gieten
10:09
9
Jorian Lokken
OBS J. Emmens
10:57
10
Bryan Potse
SWS Oostermoer
12:08
11
Martin Wekema
Overig
12:08
12
Roan Pul
OBS Bonnen
13:21
MGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ellen Hadderingh
OBS De Dobbe
9:47
2
Lyen de Vrieze
OBS De Dobbe
10:28
3
Rilana Lamberink
Overig
10:43
4
Dominique Mulder
OBS Bonnen
11:17
5
Sarah Veenhuis
OBS Bonnen
11:45
6
Eva Wubs
OBS Gieten
13:18
7
Daphne Lammers
OBS Gieten
13:21
8
Isa Toutenhoofd
OBS Gieten
13:21
9
Danielle Ormel
OBS Jan Thies
13:55
MAN, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Tijd
1
Freek Strijker
Emmen
52:16
2
Johan Meijer
Beilen
52:18
3
Jan Oosterbroek
Wezep
1:04:50
4
Wybe Kloppenburg
Kollumerpomp
1:05:13
5
Lars Mulderije
Groningen
1:10:24
6
T. Ebeltjes
Emmen
1:14:39
7
Albert Schuiling
Emmen
1:15:04
8
Jan Westra
Groningen
1:17:32
9
Tom Visser
Sellingen
1:24:03
10
Gerard Hindriksen
Wijster
1:37:18
11
C. Wortelboer
Winschoten
1:37:22
12
Jop van der Laan
Haren Gn
1:42:00
13
Sven Romhez
Assen
1:46:09
14
Jan Meursing
Gieten
1:56:00
15
Henk Schuiling
Emmen
2:11:22
VROUW, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Tijd
1
Wilma Oosterman
Heumen
1:14:26
2
Melanie Helweg
Beerta
1:16:20
3
Geesje Schuiling-van Berg
Emmen
1:21:44
4
Annie Reuvers-Veerkamp
Emmen
1:36:00
5
Karien van Wieren
Groningen
1:53:52
6
Rita Jongebloed
Hoogeveen
2:25:09
7
Elham Kral
Wildervank
2:25:51
MAN, 1000 METER VB
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martijn Elderman
Nooitgedacht
5:42
6:06
2
Sietse Palstra
Rolde
6:56
7:20
3
Gerard Keur
Nooitgedacht
8:46
9:10
4
Bert Eefting
Rolde
9:56
10:20
5
Remi Lindeman
Rolde
9:57
10:21
VROUW, 1000 METER VB
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bernadette Peters
Rolde
8:36
9:00
www.uitslagen.nl
16-05-2017 07:56