Zoek

Uitslagenlijst Spark Loop Circuit

Spijkenisse - Zondag 7 mei 2017

 
V10K, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Marissa Hopmans TLV Langstraat39:09 
2Amanda Kruit Spark44:23 
3Brigitte Ooms Spark46:26 
 
M10K, 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lars Rooskens PAC35:09 
2Peter Dollemans Oude Tonge36:24 
3Wouter Papenhove AV 4037:08 
4Melvin Rorijs Energis38:30 
5PieterJan Griep Hoogvliet38:53 
6Sander Woerdeman Spark39:39 
7Bart Buijs Energie39:48 
8Juan Castillo Fuertes Energie40:03 
9Martin den Hamer AV Waterweg41:10 
10Claude Akkerman Energie41:11 
11Hans Overbeek Polsbroek41:43 
12Dirk Jan Misbeek Spark43:30 
13Gerard Mellaard Spark43:50 
14Jan Kool Spark45:44 
15Sjoerd Verhoef Rotterdam46:25 
16Johan Romers Spark46:56 
17Hans Griep Spark48:24 
18Richard Joosten Spijkenisse50:22 
19Elbert Van Hulst Spark50:44 
20Tom Gevers Spijkenisse52:51 
21Aad van Rijswijk Vlaardingen52:52 
22Jan Bakker Spark54:40 
23Kees Koolwijk Spark55:24 
 
V5KM, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Carolien van Geest Spijkenisse22:45 
2Lucia Pengel Spijkenisse24:02 
3Everdien van der Leek Leiden24:06 
4Marja Sundermeijer AV Spirit24:16 
5Chantal Kramer Spijkenisse27:28 
6Sanne Beeftink Papendrecht27:49 
7Suzanne Brom Oostvoorne28:08 
8Wendy Wuister Spijkenisse29:41 
9Ongrid Corvelijn Spijkenisse31:22 
10Loiuse Zimmerman RotterdamAtletiek31:40 
11Christine Beeftink Papendrecht33:21 
12Yvon Patings Bergambacht35:08 
13Laura de Vos Spijkenisse35:37 
14Manuela Stoop Hellevloetsluis35:38 
15Esteher Verschoor Spijkenisse35:46 
 
M5KM, 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Timo de Geus Spirit15:43 
2David Bouman AV Flakkee16:17 
3Matthijs Horlings Leiden17:22 
4Mark de Munter Rotterdam17:47 
5Wim Voermans AV4017:56 
6Charles Timmermans Pallas 9318:46 
7Henk Kerkhof Hoogvliet19:11 
8Cees de Geus Spirit19:25 
9Maarten Schol Tempelrunners20:15 
10Tygo Dobber PAC20:22 
11Alex van Loon Spark20:39 
12Michel Christen Brielle21:56 
13Leo Klaase Brugrunners22:02 
14Henk Beeftink Papendrecht33:21 
15GJW King Hoogvliet35:25 
 
K600, 600 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jahmal van der Wagt Spijkenisse2:19 
2Noah Kramer Spark2:30 
3Roan Riegman Spijkenisse2:44 
4Floris Griep Hoogvliet3:23 
5Waidehie Malaha Spijkenisse3:29 
 
K1200, 1200 METER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Tesfahun Boogerd Voorne Atletiek5:01 
2Ilse de Ruiter Spijkenisse5:27 
3Robin Boogerd Voorne Atletiek5:33 
4Marloes Westerman Oostvoorne5:45 
5Bente Anker Spijkenisse6:12 
6Kyana Hamerslag Spijkenisse6:23 
7Sven Hamerslag Spijkenisse6:47 
8Toby de Vos Spijkenisse9:42 
 
www.uitslagen.nl08-05-2017 23:04