Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Donderdag 27 april 2017

V4-7, JEUGDLOOP 800 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lara van den Berg
Rotterdam
3:48
3:46
2
Evy Eising
AV '40
3:52
3:50
3
Hannah Out
OBS GA de Ridder
3:53
3:51
4
Lieke Snoeken
Ruinen
4:04
4:01
5
Maud Oldenbeuving
CBS Princes Beatrix
4:17
4:16
6
Mette Rensing
OBS De Zuiderenk
4:23
4:20
7
Karilynn Schuring
OBS GA de Ridder
4:28
4:24
8
Elize Lindemulder
OBS GA de Ridder
4:31
4:28
9
Feline van Zon
OBS GA de Ridder
4:39
4:36
10
Annelie Oort
OBS GA de Ridder
4:46
4:44
11
Linde Muntinga
OBS GA de Ridder
5:12
5:08
12
Anne Eva Oosterhof
CBS De Eshorst
5:28
5:25
13
Britt Hulzebosch
OBS GA de Ridder
5:40
5:38
14
Iris Hulzebosch
OBS GA de Ridder
5:41
5:38
15
Rasmitha Thiruselvam
Assen
5:48
5:43
16
Sanne Zwiep
CBS De Eshorst
6:46
6:42
J4-7, JEUGDLOOP 800 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick Duinkerken
OBS GA de Ridder
3:35
3:33
2
Daan Jager
OBS GA de Ridder
3:39
3:37
3
Bas Matthijssen
OBS GA de Ridder
3:46
3:45
4
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
4:01
3:58
5
Lars Bruins
OBS GA de Ridder
4:18
4:16
6
Tim van den Berg
Rotterdam
4:19
4:18
7
Luuk Oosterhof
CBS De Eshorst
4:20
4:18
8
Bram Metselaar
CBS De Eshorst
4:21
4:18
9
Shane Langerijs
Schoninghsdorf
4:29
4:26
10
Dylan Scheper
CBS De Eshorst
4:37
4:33
11
Damian Langerijs
Schoninghsdorf
4:39
4:36
12
Brandon Langerijs
Schoninghsdorf
4:46
4:44
13
Tom Oosterhof
CBS De Eshorst
5:09
5:06
14
Niek Metselaar
CBS De Eshorst
5:18
5:14
15
Ian de Ruiter
Assen
5:43
5:29
16
Tim Zwiep
CBS De Eshorst
6:37
6:37
V8-10, JEUGDLOOP 1350
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mayke Ruige
Lionitas
5:56
5:54
2
Lisa ten Kate
CBS Princes Beatrix
5:57
5:52
3
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
6:01
5:59
4
Eline Hulzebosch
CBS De Eshorst
6:33
6:32
5
Lindi Ribberink
Beilen
7:06
7:04
6
Elle kuijer
Ruinerwold
7:38
7:34
7
Mandy Steen
CBS Princes Beatrix
8:08
8:03
J8-10, JEUGDLOOP 1350
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick Hulzebosch
CBS De Eshorst
5:00
4:59
2
Merijn Wiggers
CBS De Eshorst
5:02
4:58
3
Wesley Boers
Fivelstreek
5:07
5:06
4
Mika Keizer
Ruinerwold
5:13
5:09
5
Joas de Ruiter
Assen
5:25
5:23
6
Marne van der Kooi
Impala
5:25
5:24
7
Nick Langerijs
Schoninghsdorf
5:27
5:26
8
Joël Koning
AAC '61
5:30
5:28
9
Mark Duinkerken
OBS GA de Ridder
5:36
5:31
10
Daan Bruins
OBS GA de Ridder
5:38
5:34
11
Lorenz Lindemulder
OBS GA de Ridder
5:40
5:38
12
Daan Boelens
Rolde
5:41
5:37
13
Joren Oosting
Assen
5:44
5:41
14
Sem Hoiting
CBS De Eshorst
5:57
5:30
15
Jay Langerijs
Schoninghsdorf
5:58
5:56
16
Lennert Rensing
OBS De Zuiderenk
5:58
5:54
17
Stijn Kerssies
CBS De Eshorst
6:00
5:56
18
Ruben Bos
OBS De Zuiderenk
6:09
6:06
19
Ingmar Out
OBS GA de Ridder
6:15
6:10
20
Maurits van Zon
OBS GA de Ridder
6:26
6:22
21
Christian Braam
OBS Harm Smeenge
6:32
6:30
22
Tijs Hoiting
CBS De Eshorst
6:52
6:23
23
Wiljan Oort
OBS GA de Ridder
6:54
6:50
24
Sven Schuring
OBS GA de Ridder
7:15
7:11
25
Axel Vos
OBS GA de Ridder
7:15
7:11
26
Rowan Derks
OBS GA de Ridder
7:55
7:50
27
Stijn Oldenbeuving
CBS Princes Beatrix
8:42
8:37
V1113, JEUGDLOOP 1350
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Groningen Atletiek
4:55
4:54
2
Silvana Jager
OBS GA de Ridder
5:13
5:13
3
Britt van den Hoven
Assen
5:15
5:13
4
Eline Ruige
Lionitas
5:18
5:16
5
Milou Karssies
HAC '63
5:23
5:21
6
Tabitha Zeeman
De Sperwers
5:34
5:32
7
Rishani Nagalingam
CBS De Schutkampen
5:51
5:48
8
Rilana Lamberink
Gramsbergen
6:16
6:11
9
Chantal Vrielink
OBS Harm Smeenge
6:35
6:31
10
Manon Turkstra
OBS Harm Smeenge
6:37
6:34
11
Resa Keizer
Ruinerwold
6:53
6:50
J1113, JEUGDLOOP 1350
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelmer Rensing
OBS De Zuiderenk
4:51
4:49
2
Jari de Ruiter
Assen
5:02
5:00
3
Ruud Nagengast
OBS Harm Smeenge
5:09
5:07
4
Olivier van Zon
OBS GA de Ridder
5:11
5:08
5
Joran Ribberink
CBS De Eshorst
5:36
5:33
6
Antoine Quint
OBS Harm Smeenge
6:10
6:07
7
Lars Oldenbeuving
CBS Princes Beatrix
7:01
6:56
8
Huub Smalbril
OBS De Bosvlinder
7:51
7:48
V-VO, JEUGDLOOP 2700
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dione Schipper
Start '78
10:01
10:00
2
Kike Velting
Dalen
10:01
10:00
3
Jonine Hofstra
LSV Invictus
10:20
10:20
4
Sascha Steen
Beilen
11:42
11:37
5
Joyce Kats
Hoogeveen
11:52
11:50
6
Marije de Weerd
Dwingeloo
12:48
12:46
7
Leanne Wiggers
Beilen
13:59
13:55
8
Anna Kuijer
Ruinerwold
15:36
15:32
J-VO, JEUGDLOOP 2700
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stijn Bouma
LSV Invictus
9:34
9:32
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
9:35
9:33
3
Jeroen van Weperen
LSV Invictus
9:40
9:38
4
Wouter de Roo
HAC '63
10:18
10:16
5
Jarin van der Kooi
Impala
10:20
10:19
6
Tim van Es
HAC '63
10:40
10:38
7
Giel Kerssies
Beilen
12:14
12:11
V, KON. LOOP 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine Strijker
HAC '63
18:49
18:47
2
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
19:03
19:00
3
Annemieke de Lange
Assen
19:52
19:46
4
Laura Batterink
Loopgroep Westerbork
20:16
20:13
5
Ilona Stille
HAC '63
20:32
20:27
6
Joëlle de Ruiter
Bovensmilde
20:48
20:45
7
Manon Otter
De Sperwers
20:49
20:44
8
Lisanne Langerijs
De Sperwers
20:58
20:57
9
Colet de Ruiter
Bovensmilde
21:03
21:01
10
Debora Peter
Lionitas
21:03
21:00
11
Laura Prins
HAC '63
21:23
21:19
12
Marijke Harmsma
Bovensmilde
21:41
21:38
13
Franka Loman
Beilen
22:12
22:08
14
Wianne Schipper
Start '78
23:38
23:26
15
Jolanda Mastijn
Runners Stadskanaal
24:13
23:59
16
Soraya Braber
Assen
24:29
24:27
17
Anja Bennink
HAC '63
24:32
24:19
18
Nicole Kapar
Hengelo
24:43
24:36
19
Susan Willems
Assen
25:02
24:59
20
Els Popovic
Zuidlaren
25:46
25:23
21
Moniek v/d Vosse
Assen
26:07
25:45
22
Jeanine Keizer
Zuidbroek
26:09
25:48
23
Lia kuijer
Ruinerwold
26:25
26:06
24
Henriëtte de Boer
Veendam
26:56
26:35
25
Evelien Schröder
Spier
27:01
26:40
26
Wytske van der Kooi
Burgum
27:29
27:10
27
Isa Schade
Haren
27:56
27:36
28
Jolanda Smit
Midwolda
28:06
27:58
29
Lisanne Meinders
Beilen
28:25
28:18
30
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
28:29
28:14
31
Marieke Schoon
Assen
28:37
28:20
32
Monique Hoogeveen
Wijster
28:38
28:22
33
Herma Dijk
Loopgroep Beilen
29:09
28:41
34
Angela Oosting
Beilen
29:12
28:57
35
Liesbeth de Ruiter
Assen
29:22
29:00
36
Sumathy Nagalingam
Smilde
29:26
29:03
37
Marleen de Vries
Stadskanaal
29:49
29:35
38
Trea Christoffers
Beilen
29:52
29:28
39
Geertje Wiechers
Rolde
29:55
29:30
40
Annet Bos
Wijster
30:13
29:50
41
Christiana Aaljes
Beilen
30:59
30:53
42
Frederiek Dilling
Rolde
31:41
31:16
43
Laura Jager
Beilen
32:13
31:46
44
Wendy Moes
Beilen
32:32
32:11
45
Patricia Kor
Nieuwe Pekela
33:08
32:40
46
Enny Meppelder
Groningen
33:49
33:38
47
Mirte Drijfhout
Annen
33:54
33:24
48
Monique Bertholet
Amsterdam
41:31
41:12
M, KON. LOOP 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Job IJtsma
HAC '63
16:44
16:43
2
Justin Martena
SV Veendam
17:17
17:16
3
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
17:27
17:26
4
Jeroen Bruulsema
DOS
17:50
17:47
5
Marcus Vording
Veendam
18:16
18:14
6
Jerome Corba
HAC '63
18:28
18:27
7
Marco Lok
HAC '63
18:52
18:49
8
Jan ten Cate
HAC '63
19:03
19:00
9
Wesley Danes
Gasselternijveen
19:22
19:17
10
Bas Willems
Assen
19:25
19:23
11
Dennis Jonker
HAC '63
19:37
19:33
12
Bert de Ruiter
Bovensmilde
19:50
19:46
13
Willem Koning
Assen
20:01
19:55
14
Sietze Huizenga
Impala
20:15
20:03
15
Patrick de Boer
Zuidbroek
20:18
20:14
16
Romano Vedder
De Sperwers
20:35
20:29
17
Andres Faber
AV Heerenveen
20:39
20:33
18
Jacco Leentjes
Start '78
20:45
20:33
19
Jeroen Stobbe
Beilen
20:57
20:45
20
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
20:58
20:53
21
Richard Kort
Loopgroep Westerbork
21:21
21:19
22
Martin Willems
Assen
21:22
21:19
23
Karlo Norg
Assen
21:36
21:12
24
Roy Meinen
Fluitenberg
21:51
21:30
25
Harry Vos
Westerbork
21:57
21:56
26
Erik Muggen
Beilen
22:05
21:55
27
Harmen Kompagnie
Beilen
22:09
22:04
28
Robin Prent
HAC '63
22:20
22:16
29
Durk Polet
Burgum
22:37
22:17
30
Cors Onnes
Doldersum
22:47
22:31
31
Christian Hoorn
Bovensmilde
22:48
22:34
32
Luuk ten Have
Zuidlaren
23:12
23:08
33
Peter Boonstra
Assen
23:22
22:56
34
AnneJan Dunning
Wijster
23:23
22:55
35
Nico Kottrik
Coevorden
23:28
23:21
36
Dennis Poelman
Emmen
23:37
23:15
37
Gerard van Pijkeren
Middelstum
23:41
23:33
38
John Meppelink
Westerbork
23:44
23:36
39
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
23:45
23:29
40
Henderikus Doorten
Loopgroep Westerbork
23:47
23:38
41
Gerhard Stegehuis
Beilen
23:51
23:32
42
Richard de Ruiter
Assen
24:02
23:42
43
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:18
24:15
44
Hans Arling
Siddeburen
24:31
24:21
45
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
24:36
24:24
46
Lukas Hulzentop
HAC '63
24:57
24:40
47
Mitchel van der Heide
Nijeveen
25:25
24:55
48
Henk Booiman
Loopgroep Beilen
25:47
25:34
49
Richard Vrielink
Beilen
26:01
25:43
50
Ruben Kalkhus
Groningen
26:04
25:47
51
Bas van Gennip
Assen
26:13
25:57
52
Kees Norg
Assen
26:28
26:03
53
Henk Daling
HAC '63
26:29
26:11
54
Egbert Boom
Beilen
26:39
26:22
55
Roy Stevens
Beilen
26:45
26:26
56
Richard Van 't Lam
Spier
26:55
26:34
57
Jan Wim ten Kate
Schipborg
27:21
26:57
58
Edwin Bleuming
Rolde
27:45
27:21
59
Egbert Mulder
Emmen
27:52
27:39
60
Ferry Stienstra
Beilen
27:55
27:26
61
Theo Vlaar
Beilen
28:01
27:33
62
Henri Vierhoven
Westerbork
28:03
27:48
63
Harry Prins
Beilen
28:04
27:49
64
Alfred van Veen
Beilen
28:21
27:52
65
Lubbert Kloosterman
De Westereen
28:29
28:19
66
Johan Kor
Nieuwe Pekela
29:17
28:50
67
Harm Jan Fransens
Beilen
29:34
29:05
68
Aljen van Veen
Beilen
29:37
29:08
69
Team Bremer
Pesse
30:37
29:18
70
Gerrit Schuitema
Emmen
32:59
32:34
71
Johan Meppelder
Groningen
33:50
33:39
VSEN, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Franciska Schutter
Groningen
41:32
41:16
2
Marieke Lokhorst
Loopgroep Groningen
41:40
41:31
3
Marjolein de Lange
Enschede
43:43
43:39
4
Alinda van Luijk
Assen
44:34
44:23
5
Inkje Ozinga
Haren
44:59
44:52
6
Alinda ten Hoor
Hijken
48:49
48:40
7
Claudia Booiman
Slagharen
50:00
49:49
8
Tjerkje ten Hoor
Hijken
50:21
50:17
9
Anna Hendrikse
AAC '61
50:45
50:33
10
Lianne Smit-Martens
Rolde
52:58
52:47
V40, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
41:50
41:48
2
Sandra Medendorp
HAC '63
45:17
45:10
3
Annelies Vrancke
Rolde
46:04
45:57
4
Liesbethe v/d Meer
Haren
49:27
49:07
5
Annemieke Weijling
Gieten
50:03
49:52
6
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
53:32
53:21
V50, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bettie Agricola
Hardloopvereniging Lichtlopen
44:54
44:49
2
Janny
Loopgroep De Drentsche Aa
47:48
47:44
3
Griean Hoster
Loopgroep De Drentsche Aa
49:10
49:01
4
Yvonne Schuiring
Loopgroep Nienoord
51:37
51:27
5
Jacqueline ten Brummelhuis
HAC '63
51:52
51:40
6
Hilda Boorsma
Loopgroep Astrea
53:54
53:43
7
Thea Hendrikse
AAC '61
1:00:38
1:00:25
8
Rita Koopman-Broekema
Hunzerunners Loopgroep
1:01:03
1:00:49
V60, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ria van Dam-de Haan
Loopgroep De Drentsche Aa
50:52
50:43
2
Truus Luten
HAC '63
51:24
51:06
3
Mattie de Boer
LSV Invictus
1:00:42
1:00:16
4
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
1:01:50
1:01:35
MSEN, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tom Hendrikse
AAC '61
31:08
31:07
2
Harm-Jan Martens
HAC '63
33:37
33:36
3
Alfons Batterink
Hollandscheveld
38:23
38:13
4
Steven van Luijk
Assen
39:45
39:44
5
Christian Westerveen
Assen
40:37
40:32
6
Evert Moes
Beilen
41:42
41:38
7
Marten Knol
Vitalis
42:07
41:59
8
Rolf Boelens
Rolde
42:24
42:11
9
Teun Hunneman
Wapse
42:24
42:00
10
Tom Schipper
Groningen
44:52
44:41
11
Casper van Luijk
Runners Stadskanaal
45:47
45:40
12
Mathijs Höster
Loopgroep De Drentsche Aa
45:57
45:47
13
Niels v/d vlag
Groningen
46:13
46:07
14
Sacha Landkroon
Eelde
50:57
50:46
15
Peter Grotendorst
Beilen
52:29
52:04
16
Bernd Hietberg
Zwiggelte
52:47
52:19
17
Jelke Weima
Assen
52:57
52:44
M40, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Marchand
Groningen Atletiek
32:04
32:03
2
Anno Huizenga
Friesland
36:17
36:15
3
Jannes Dolfing
HAC '63
36:36
36:34
4
Martin Veenhuizen
SV Veendam
37:03
37:02
5
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
37:16
37:10
6
Tonnie Knigge
Onstwedde
37:42
37:35
7
Zeger Zeilemaker
Gieten
37:54
37:47
8
Erik Kuijer
MarathonPlus
38:03
38:02
9
Richard Aalders
Nietap
38:06
37:58
10
Clemens roos
Dwingeloo
38:32
38:27
11
Bulant Suvan
Ruinerwold
38:41
38:33
12
Martim Lohef
Borger
38:42
38:36
13
Rene Wilkens
Gieten
38:44
38:43
14
Mark Kerssies
Hijken
40:30
40:25
15
Nico de Jong
HAC '63
41:48
41:44
16
Iddo Riemersma
Zwiggelte
42:07
42:03
17
Klaas Jan van der Kooi
Burgum
46:41
46:22
18
John Broekman
Gieten
47:06
46:59
19
Arend Grit
DOS
48:46
48:24
20
John van Egten
HAC '63
49:44
49:44
21
Peter Gruben
DOS
56:05
55:43
M50, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Willem Davidse
Zwolle
37:12
37:11
2
Siem Hiemstra
LSV Invictus
40:12
40:11
3
Roel Westert
Ruinerwold
40:45
40:37
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
41:38
41:33
5
Willem Rijnberg
Loopgroep De Drentsche Aa
42:45
42:41
6
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
43:35
43:25
7
Praphan Butthong
Hooghalen
45:17
44:45
8
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
46:04
45:44
9
Johan Tamming
Beilen
46:10
45:46
10
Erik Scholte
Musselkanaal
46:18
46:03
11
Arend Enting
Orvelte
47:20
47:12
12
Piet de Jong
Oosterwolde
47:35
47:22
13
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
47:36
47:26
14
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
48:41
48:32
15
Henk Willems
Beilen
49:10
48:47
16
Bert-Jan Bussemaker
ATC '75
49:47
49:21
17
Jan Tjeerdsma
HAC '63
50:33
50:15
18
Stoffer Havinga
Thesinge
50:38
50:07
M60, KON. LOOP 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michel Eekhof
GAC Hilversum
37:47
37:45
2
Jan Hein van Dijk
ATC '75
49:54
49:27
3
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
50:39
50:25
4
Jacob Willemsma
HAC '63
51:30
51:12
5
Gerrit van Dam
Loopgroep De Drentsche Aa
52:25
52:16
6
Gert Jan Pottjewijd
Loopgroep Beilen
53:07
52:52
7
Arie den Boer
Runners Stadskanaal
1:04:15
1:04:01
Gem. Middel-Drenthe, Induction,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen
Tot ziens tot volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
03-05-2017 06:49