Uitslagenlijst Stadsloop DWLoopschool

Hattem - Donderdag 27 april 2017

M >7, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepe Veenhof
Hattem
3:56
2
Rens Mulder
Hattem
4:07
3
Stan Portier
Hattem
4:07
4
Julian Wierenga
Wezep
4:17
5
Jochem van Beek
Hattem
4:33
6
Dewi Pater
Zandpol
4:51
7
Dani Dogan
Hattem
4:52
8
Tim Diekman
Hattem
4:53
9
Wietse Vogels
Hattem
4:57
10
Juda Oosterom
Hattem
5:07
11
Bauke Vogels
Hattem
6:17
12
Lenn Ritzema
Hattem
6:29
13
Noah Veen
Hattem
7:10
V >7, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boutkan
Wateringen
3:41
2
Isa Oosterhuis
Apeldoorn
3:45
3
Veerle van Enk
Hattemberbroek
4:01
4
Jasmijn Busscher
Hattem
4:03
5
Celene Maatkamp
Hattem
4:03
6
Rebecca Bakker
Hattem
4:12
7
Lieke Veldkamp
Hattem
4:14
8
Manou van der Linde
Hattem
4:30
9
Aniek Verwoert
Hattem
4:36
10
Rosalie Visch
Hattem
4:36
11
Noor Bruins
Zwolle
4:39
12
Pater
Hattem
4:39
13
Evie vd Worp
Hattem
4:41
14
Noelle Doornebal
Hattem
5:05
15
Zadie Schreur
Hattem
5:17
16
Phebe Olde Bekkink
Raalte
5:29
17
Kaja van Walderveen
Hattem
5:47
18
Norah Ritzema
Hattem
5:57
19
Tirzah Post
Vacaville USA
6:00
20
Lone van Walderveen
Hattem
6:29
21
Emily van Wijk
Hattem
7:11
M >9, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Boutkan
Wateringen
3:08
2
Tom Fritsch
Hattem
3:11
3
Lewis Posma
Hattem
3:15
4
Thijs Bruins
Hattem
3:23
5
Mika Augustinus
Hattem
3:27
6
Tom Portier
Hattem
3:27
7
Floris Kamer
Vleuten
3:29
8
Tom Schultink
Hattem
3:43
9
Patrick Duiveman
Kampen
3:46
10
Jelle Vogels
Hattem
3:47
11
Thomas Wolf
Hattem
3:51
12
Jaden Halfwerk
Hattem
3:57
13
Senna Smit
Zwolle
3:58
14
Gijs Leiker
Hattem
3:59
15
Elias Vosselman
Hattem
4:02
16
Chiel Beugelink
Hattem
4:31
17
Jelte Lourens
Hattem
4:53
V >9, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mees van der Knokke
Zwolle
3:18
2
Flore Kroes
Hattem
3:25
3
NoŽmi Blankvoort
Hattem
3:28
4
Tamar Suiker
Hattem
3:28
5
Trynke Lourens
Hattem
3:46
6
Magali Kanis
Hattem
3:51
7
Roza vd Worp
Hattem
3:52
8
Renee Blok
Wezep
3:58
9
ZoŽ Pater
Zandpol
4:04
10
Bibi Fikse
Hattem
4:06
11
Lotte Schakelaar
Hattem
4:07
12
Marit Olde Bekkink
Raalte
4:08
13
Dagmar Boone
Hattem
4:19
14
Aude Land
Hattem
4:24
15
Josefine Borst
Hattem
4:29
16
Katja Wolf
Hattem
4:34
17
Anne de Groot
Hattem
4:38
18
Renske van Beek
Hattem
5:01
19
Imke Langevoord
Hattem
5:40
20
Fleur Busscher
Hattem
5:42
M >11, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boaz Schreur
Hattem
6:47
2
Lucas de Groot
Hattem
6:48
3
Lucas Karels
Veenendaal
7:09
4
Julian Drost
Hattem
7:11
5
Maarten Beute
Assen
7:11
6
Jonas Bakker
Hattem
7:11
7
Chris van Meerveld
Hattem
7:17
8
Thijs van Jaarsveld
Zwolle
7:23
9
Hidde Roossink
Hattem
7:32
10
Pascal Seine
Zwolle
7:32
11
Kylian Hoogers
Hattem
7:37
12
Thijmen Bosch
Zwolle
8:07
13
Thijs Weedage
Zwolle
8:07
14
Quinn Pater
Zandpol
8:29
15
Kian Figge
Hattem
9:18
16
Max Grandjean
Hattem
9:23
17
Ruben Katoele
Hattem
9:35
V >11, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Vis
Wezep
6:31
2
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
6:45
3
Nina Wolf
Hattem
7:03
4
Maud Brouwer
Hattem
7:57
5
Esmee Schakelaar
Hattem
8:59
6
Floor de Vries
Utrecht
9:37
7
Peyton Post
Vacaville USA
9:56
8
Merle Langevoord
Hattem
10:38
M >13, KIDSRUN 12-13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maxwell Bayer
Huizen
6:20
2
Max van Guine
Amstelveen
6:27
3
Alexander Uljee
Hattem
6:33
4
Thom Langevoord
Hattem
6:44
5
Kelvin Seine
Zwolle
8:04
SEN M, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Emmen
Zwolle
15:53
2
Herman vd Wal
Zwolle
16:30
3
Retse van der Berg
Zwolle
17:08
4
Stefan Gelderman
Hattem
17:57
5
Ewout de Vos
Wezep
18:02
6
Rutger Jan Lusseveld
Zwolle
18:10
7
Nathan Flier
Hattem
19:12
8
Pieter Dogger
Ede
19:22
9
Wouter van Gessel
Zwolle
19:26
10
Karlo Hoeve
Staphorst
19:32
11
Bertram Flier
Hattem
20:00
12
Danny van den Beld
Wezep
20:02
13
Berend van der Zwaan
Hattem
20:03
14
Stef Mensink
Heerde
20:40
15
Gerwin Vis
Wezep
21:12
16
Floris van der Stoep
Utrecht
21:13
17
Bauke Busscher
Hattem DWL
21:14
18
Sjoerd van Westerop
Zwolle DWL
21:37
19
Ivo Kooman
kampen
22:30
20
Carlo van Dijk
Oldebroek
22:32
21
Maxwell Bayer
Huizen
22:42
22
Erik Kostens
Hattem
23:08
23
Milan Harbrink
Zwolle
24:07
24
Martijn Bosch
Zwolle
24:12
SEN V, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Jongerius
Wateringen
19:51
2
Lisa van Dijk
Hattem DWL
20:26
3
Tessa Harbrink
Zwolle
21:09
4
Marjon Bijsterbosch
Zwolle DWL
21:35
5
Janneke Heetkamp
Groningen
22:20
6
Emma van Dijk
Hattem DWL
23:32
7
Marjo Ynharsila
Vaasa Finland
24:07
8
Kim Witteveen
Wapenveld DWL
24:07
9
Iemke sluiter
Zwolle DWL
24:42
10
Froukje van Sluis
Hattem
24:43
11
Monique Cornelisse
Hattem
25:14
12
Aukje Oosterom
Hattem DWL
25:42
13
Marielle Vastenhoud-Ritzema
Hattem DWL
25:43
14
Natalja Duiveman
Kampen
25:48
15
Anja Warning
Hattem
27:31
16
Christina Groth
IJsselmuiden
27:53
17
Lisanne Nagelhout
Hattem
28:11
18
Carla Jansen
Amersfoort
28:45
19
Marleen Pathuis
Zwolle
29:05
20
Sanne Marieke Mulder
Hattem DWL
29:21
21
Karina Pater
Zandpol
29:24
22
Jose Warning
Hattem
31:08
23
Sanne Westrik
Hattem
31:38
24
Nastasja Blankvoort
Hattem DWL
32:00
25
Marielle van Gelder
Zwolle
33:17
26
Anita de Bie
Kampen
41:37
27
Henrike Dogan
Hattem
41:37
MAS M, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
16:45
2
Robert Beute
Assen
17:49
3
Martijn Schakelaar
Hattem
18:35
4
Edwin Schrik
Zwolle
18:36
5
Evert Flier
Hattem DWL
19:14
6
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
20:13
7
Arnold Lammers
Zwolle
20:25
8
Jan Willen Gakes
Zwolle
20:35
9
Hugo Sloot
Hattem
20:48
10
Frank van der Kant
Bovenkarspel
21:25
11
Hanno de Boer
Hattem
21:31
12
Joost van den Brink
Heerde
23:12
13
Henri Wanschers
Almelo
23:42
14
Wim Duiveman
Kampen
24:05
15
Piet Uffing
Hattem
24:30
16
Cees Buijs
Hattem
24:42
17
Theo de Ruiter
Hattem
26:03
18
Jeroen de Bakker
Eindhoven
26:11
19
Jos Jousma
Zwolle
26:15
20
Jan Willem Kroeze
Hattem
26:26
21
Johan Kremer
Hattem DWL
27:53
22
Pieter van Dongen
Zwolle
27:57
23
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
28:55
24
Sjoerd Leiker
Hattem
29:18
25
Bart Riezeweide
Hattem
30:22
26
Ton Gerardu
Hattem
30:27
27
Helge Petersen
Hattem DWL
30:35
28
Anne de Jong
Amsterdam
31:22
29
Bernhard Hofmeijer
Zwolle
32:37
30
Harald Vijfvinkel
Hattem
33:41
MAS V, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geertruida Brommer
Wezep DWL
22:48
2
Olga Appelo
Zwolle
22:55
3
Joriska Schrijer
Kampen
25:20
4
Janet Neervoort
Kampen
25:54
5
Marijn Dane
Hattem
26:39
6
Janny Kooiker
Rouveen
26:42
7
Janine Strik
Hattem DWL
27:24
8
Annemarie van der Sligte
Kampen
27:30
9
Anneke Kamer
Vleuten
28:20
10
Karin van Gelder
Zwolle
28:24
11
Anita van Gelder
Zwolle
28:48
12
Lucinda de Weerd
Kampen
29:16
13
Geke Kegelaar
Wapenveld
31:38
14
Lita Jousma
Zwolle
32:43
15
Ingrid Vos
Hattem
33:41
16
Simone Fritsch
Hattem
34:31
SEN M, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van der Zwaan
Hattem
35:51
2
Imre van der Geer
Zwolle
36:03
3
Bas Boekema
Zwolle
36:10
4
Frank Eikenaar
Zwolle
36:37
5
Remco Akse
Meppel
37:47
6
Michael Kuil
Hattem
39:45
7
Rolf van der Graat
Hasselt
40:30
8
Pim Pos
Zwolle
40:32
9
Jorma van den Hoeven
Hattem DWL
41:32
10
Jos van Raalte
Hattem
42:03
11
Elnathan van Dijk
Hattem
42:25
12
Jochem Emmen
Wageningen
43:06
13
Arnoud Kamp
Zwolle
43:41
14
Heiko van Beek
Hattem DWL
43:52
15
Heinze van Enk
Hattem DWL
44:04
16
Chris van Beuzekom
Hattem
44:24
17
Bert Uitslag
Hattem
45:00
18
Wijnand Veen
Hattem
45:45
19
Robert Leferink
Hattem
46:19
20
Ewoud Roest
Hattem
46:32
21
Gijs Vedder
Deventer
46:53
22
Jaap Slump
Hattem
46:54
23
Matthijs van den Berg
Zwolle DWL
47:30
24
Hein Wielink
Hattem
47:50
25
Rene van Rijssen
Hattem
48:26
26
Colin Lankwarden
Hattem DWL
48:27
27
Mark Kraan
Hattem DWL
49:09
28
Herman Weelink
Hattem
49:29
29
Ronald Harbrink
Zwolle
50:06
30
Diederik van der Worp
Hattem
52:27
31
Jarno Visser
Hattem
52:43
32
Rolf Visser
Hattem
53:29
33
Gerard de Groot
Hattem
54:45
34
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
55:07
35
Hiels Beugelink
Hattem
1:00:46
SEN V, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Wibbelink
Hattem
40:41
2
Kirsten Pondman
Hattem DWL
46:26
3
Hanne van Beek
Utrecht
51:27
4
Jenny Nijeboer
Zwolle
55:50
5
DaniŽlle van den Brink
Zwolle
57:46
MAS M, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van der Graaf
Hoogeveen
36:37
2
Maikel Vogels
Hattem DWL
36:40
3
Roel van der Steege
Kampen
38:23
4
Theo Boekema
Zwolle
40:33
5
Marten Beeftink
Hattem DWL
40:36
6
Bert Blankvoort
Hattem
40:59
7
Marcel Wichers
Hattem
41:40
8
Johan Pul
Elspeet
42:28
9
Erwin van Dalen
Kampen
42:31
10
Frank Hofstede
Raalte
44:33
11
Han Kampman
Zwolle
44:44
12
Henk Jager
Hattem DWL
45:35
13
Jan Strik
Hattem
45:45
14
Thomas Fritsch
Hattem
45:57
15
Carlo Dijkman
Didam
46:36
16
Joost Veltman
Heerde
46:44
17
Rein Hogeboom
Hattem
47:00
18
Arjan Bruins
Zwolle
47:23
19
Wim Muller
Hattem
48:09
20
Albert Visser
Velp
48:16
21
Johan Kraan
Hattem
48:22
22
Werner Schoenman
Zwolle
48:25
23
Harold Neijenhuis
Hattem DWL
48:28
24
Emile Spanhaak
Zwolle
49:25
25
Jeffrey Marsman
Hattem
49:58
26
Frits Lautenbag
Hattem
50:25
27
Alex Witteveen
Hattem DWL
51:24
28
Mart van Veen
Krimpen aan de Lek
52:42
29
Susanne Plass
Hattem
53:56
30
John Hoogeveen
Zwolle
54:26
31
Michel Niemer
Hattemerbroek DWL
55:17
32
Sven van Helden
Hattem
56:11
33
Henk Brouwer
Hattem
56:20
34
Ton van Doorn
Hattem DWL
56:35
35
Herman Dorgelo
Hattem DWL
57:14
36
Harm Timmer
Wezep
57:15
MAS V, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Dijkman
Didam
50:30
2
Natasja Scholten
Kampen
50:32
3
Mireille Janssen
Raalte
52:55
4
Jeanine Blankvoort
Hattem
53:56
5
Corina Fijn
Hattemerbroek DWL
54:15
6
Foka Koopmans
Hoogeveen
54:20
7
Karin Witteveen
Hattem DWL
55:27
8
Ton Schilderinck
Hattem
57:31
9
Jacquelien Eghuizen
Hattem DWL
57:47
10
Ariena Hoogeveen
Zwolle
58:46
DWLoopschool Hattem een prima plek om te starten, Hattem 27 april 2017
www.uitslagen.nl
30-04-2017 14:20