Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 23 april 2017

M-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jante van Son
Overloon
1:22
1:21
2
Saar Hendriks
Overloon
1:24
1:23
3
Sofie Verduin
Overloon
1:26
1:24
4
Faiza Hendriks
Overloon
1:51
1:49
5
Annabelle van Stiphout
Venray
1:53
1:52
6
Lyne van Ooijen
Overloon
2:09
2:07
7
Fiene van Hout
Venray
2:22
2:16
8
Nora Rolff
Stevensbeek
4:09
4:05
J-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Fransen
Overloon
1:20
1:20
2
Tim Kelders
Venray
1:23
1:23
3
Dirk Nabuurs
Overloon
1:23
1:21
4
Daan Vissers
Overloon
1:32
1:30
5
Stef Lensen
Groesbeek
1:34
1:34
6
Luuk Vissers
Overloon
1:36
1:34
7
Manuel van Stiphout
Venray
1:37
1:36
8
Yaro Kuenen
Overloon
1:38
1:37
9
Thijs van der Mars
Amersfoort
1:42
1:42
10
Rev Kuenen
Overloon
1:43
1:41
11
Jelte Steegh
Wellerlooi
1:45
1:44
12
Jef van de Weijer
Oploo
1:48
1:47
13
Mees van Hout
Venray
1:52
1:51
14
Bram Reijnen
Ottersum
1:54
1:51
15
Danny Jenniskens
Heide
1:56
1:55
16
Tim Litjens
Overloon
2:02
2:01
J6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Klein Ovink
Overloon
3:52
3:51
2
Jorn Wijnen
Vianen Nb
4:17
4:16
3
Joris Lensen
Groesbeek
4:27
4:27
4
Willem Teunissen
Overloon
4:28
4:26
5
Thijs de Haas
Overloon
4:31
4:30
6
Jorn van den Oever
Oploo
4:39
4:37
7
Maurice van Beurden
De Keien
4:40
4:37
8
Jop Gubbels
Scopias
4:59
4:58
9
Jaap Fransen
Overloon
5:04
5:03
10
Jesper Hartog
Sporting Boxmeer
5:17
5:15
11
Luuk Barghs
Overloon
5:26
5:24
12
Peer Janssen
Venray
5:29
5:26
13
Tjez Kuenen
Overloon
5:37
5:34
14
Huub van der Mars
Amersfoort
5:39
5:36
15
Lasse Hartog
Boxmeer
5:43
5:41
16
Bram Nabuurs
Overloon
5:46
5:42
17
Jordy Jenniskens
Heide
6:08
6:05
18
Mik Reijnen
Ottersum
6:14
6:11
J9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:42
3:42
2
Sep Vloet
Overloon
3:50
3:49
3
Lucas de Bruin
Boxmeer
3:50
3:49
4
Ruurd Ermens
Overloon
3:52
3:51
5
Tom Graat
Sporting Boxmeer
4:06
4:04
6
Sem Nillessen
Sporting Boxmeer
4:07
4:05
7
Niels van Loo
Boxmeer
4:07
4:06
8
Bas Graat
Overloon
4:16
4:14
9
Daan Klein Ovink
Overloon
4:19
4:17
10
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
4:24
4:24
11
Tim Graat
Overloon
4:25
4:25
12
Wietse Ermens
Overloon
4:27
4:25
13
Jort Fleuren
Atletiek Helden
4:27
4:25
14
Ties Janssen
Venray
4:31
4:28
15
Julian Ariesen
Veenendaal
4:34
4:32
16
Bjorn Claassen
Overloon
4:39
4:38
17
Teun Zwikker
Grave
4:43
4:41
18
Gijs Fransen
Overloon
5:13
5:10
J13+, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Hendriks
Sporting Boxmeer
4:29
4:27
M6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jip Vloet
Overloon
4:28
4:26
2
Felice Lensen
Groesbeek
4:30
4:27
3
Darah van Stigt
Sporting Boxmeer
4:46
4:45
4
Dieke van Elst
Boxmeer
5:15
5:10
5
Isa Kelders
Venray
5:41
5:38
6
Noa van Boekel
Vierlingsbeek
5:43
5:39
7
Isis van Boekel
Vierlingsbeek
5:44
5:40
8
Fem van Bakel
Oploo
5:46
5:43
9
Mila Kuenen
Overloon
5:56
5:53
10
Roos Gieselaar
Overloon
6:06
6:02
11
Mila Praals
Overloon
6:06
6:03
12
Bente vd Weijer
Oploo
6:16
6:12
13
Meintje Reijnders
Maashees
6:19
6:18
M9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eva Kok
Helmond
3:37
3:37
2
Chayel Bletterman
Venray
3:58
3:58
3
Nora de Bruin
Boxmeer
4:21
4:21
4
Merle van Rens
Vierlingsbeek
4:29
4:29
5
Manu Postma
Vierlingsbeek
4:33
4:32
6
Senna Jenniskens
Overloon
4:51
4:48
7
Danique Hendriks
Vierlingsbeek
5:05
5:01
8
Lissa van den Oever
Oploo
5:21
5:19
9
Isabel van Bakel
ATV Venray
5:32
5:29
10
Sjuulke Hollanders
Venray
6:12
6:08
MSE-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van Wijngaarden
Nijmegen
17:40
17:39
2
Niek Verdijck
Asterix
19:19
19:18
3
Maximiliaan Meester
Nijmegen
19:20
19:20
4
Giel Gerrits
Escharen
19:37
19:36
5
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
19:46
19:46
6
Tom Ariesen
Veenendaal
20:04
20:04
7
Frank Broeks
Mill
20:30
20:29
8
Gijs Jakobs
Overloon
20:42
20:41
9
Ruben Jakobs
Stevensbeek
21:00
21:00
10
Thijs Vermeulen
ATV Venray
21:19
21:18
11
Rolf Gerrits
Vught
21:28
21:26
12
Niels van Oorschot
Stevensbeek
23:17
23:17
13
Jolan Knol
Overloon
23:19
23:15
14
Tom Reijnen
Ottersum
23:36
23:31
15
Jens Michels
Merselo
23:55
23:53
16
Guus Peters
Wijchen
26:06
25:57
17
Stef Boumans
Boxmeer
27:27
27:15
18
Erik van Kempen
Eindhoven
28:25
28:15
19
Luuk Repkes
Boxmeer
31:56
31:44
M40-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert van Orsouw
Schaijk
20:27
20:26
2
Arie Adriaans
Gemert
21:37
21:35
3
Ingo Rolff
Stevensbeek
21:53
21:42
4
Alain Peters
AV Wijchen
22:06
22:03
5
Antwan Terburg
Groeningen
22:26
22:19
6
Marcel Repkes
Boxmeer
25:22
25:09
7
Bart Lamberts
Venray
25:42
25:41
8
Marcel Gubbels
Scopias
30:24
30:13
9
Pieter Eland
Overloon
32:27
32:24
10
Rudy Claessens
Leunen
35:17
35:09
M50-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geert Linders
ATV Venray
19:25
19:24
2
Clemens Vollebergh
Nijmegen
19:31
19:30
3
Gijs van den Hurk
Beuningen Gld
19:40
19:39
4
Jack Martens
Venray
20:05
20:04
5
Marcel van Elst
Boxmeer
20:41
20:41
6
Ton Weijters
Milsbeek
21:35
21:33
7
Ger Litjens
Leunen
23:03
23:00
8
Joris Zeegers
Ledeacker
23:38
23:37
9
Gidy Lamers
Olympus Land van Cuijk
23:52
23:49
10
Jan Vos
GAC Gemert
24:43
24:38
11
Gilbert Tepy
Venray
25:08
25:05
12
Martien Verbeek
Boxmeer
25:27
25:18
13
Anton Gerrits
Rijkevoort
26:09
26:04
14
Ton van der Beek
Grave
26:13
26:08
15
Tonnie Hurkens
Cuijk
26:58
26:50
16
John Weijers
Vierlingsbeek
28:42
28:34
17
Anton Saämena
ATV Venray
28:55
28:53
18
Danny Taminiau
Venray
30:03
29:56
19
Martien Ploegmakers
Sint Anthonis
32:06
31:58
20
Stefan Reekers
Overloon
33:18
33:06
21
Egbert Knol
Overloon
34:50
34:41
22
Jan de Wit
Apeldoorn
45:55
45:48
VSE-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Steegh
ATV Venray
22:55
22:54
2
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:14
23:11
3
Lizette Robben
Cuijk
23:27
23:26
4
Mieke van Berlicum
Oploo
23:34
23:33
5
Janneke Rigters
Mill
24:33
24:31
6
Marie-Jose
Groeningen
26:38
26:34
7
Kimberley Marechal
Helmond
27:28
27:20
8
Conny van Stiphout
Venray
28:24
28:18
9
Shelly van Els
Olympus Land van Cuijk
29:23
29:19
10
Veronique Rijnen
Boxmeer
29:59
29:55
11
Ayla Vermeulen
Leunen
30:04
29:57
12
Yvonne Hendriks
Vierlingsbeek
30:29
30:27
13
Alison Tiffen
Siebengewald
30:37
30:26
14
Anouk Ebben
Oploo
31:31
31:28
15
Veron Versleijen
Venray
31:42
31:40
16
Mariska Gommans
ATV Venray
31:50
31:44
17
Anke Hurkmans
Venray
32:22
32:16
18
Inge Künen
Oostrum Lb
32:24
32:18
19
Imke Peters
Boxmeer
32:35
32:33
20
Evi Bongers
Oploo
33:06
33:02
21
Marijke Schoof
Uden
33:06
33:01
22
Katja Verbeek
Ede Gld
33:20
33:10
23
Marije van der Werff
Aalten
33:38
33:28
24
Lieke Janssen
Sambeek
36:58
36:53
25
Kirsten Noij
Wanroij
36:58
36:54
V45-5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlien van Beek
21:02
21:01
2
Lianne Ariesen-Vandeweijer
Veenendaal
23:25
23:23
3
Perry Ermers
Vortum-Mullem
24:39
24:31
4
Yvonne Janssen
Wanroij
25:32
25:26
5
Natasja Marcellis
Overloon
25:32
25:31
6
Nel Selten
Venray
26:07
26:04
7
Karin van den Hoogen
Wanroij
26:24
26:18
8
Rita Voets
ATV Venray
27:25
27:22
9
Mirjam van der Wielen
Schaijk
27:40
27:36
10
Marjo van Heijster
Venray
28:04
27:58
11
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:19
28:11
12
Van de Pas
Molenhoek Lb
28:42
28:40
13
Karin Verdijck
Sporting Boxmeer
29:56
29:51
14
Katja Franssen
Venray
30:00
29:55
15
Anita Verbeek
ATV Venray
30:06
30:01
16
Elianne Sweelssen
Venray
32:26
32:19
17
Lenie Stempher
avVN
35:38
35:31
18
Nicole van Bree
Sporting Boxmeer
36:11
36:06
19
Edith Gubbels
Venray
36:13
36:06
MSE10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik van Rijsewijk
Cifla
33:37
33:37
2
Roy Dennemans
ATV Venray
37:53
37:53
3
Joost Bovee
Venray
37:59
37:59
4
Niels van Benthum
Cuijk
38:56
38:56
5
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
40:10
40:09
6
Bart Hellinga
Nijmegen
40:44
40:42
7
Thijs Bisseling
Boxmeer
43:13
43:10
8
Frank Wintjes
Wanroij
46:03
46:00
9
Paul Schatorje
Gemert
49:17
48:56
10
Willem de Weerd
Olympus Land van Cuijk
50:36
50:22
11
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
52:02
51:56
12
Bart Bloemen
Overloon
53:52
53:36
13
Wilco Postma
ATV Venray
56:16
55:53
14
Twan Bloemen
Overloon
57:44
57:29
15
Walter van de Laar
Gemert
1:00:01
59:40
M4010, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lorenz Thijssen
Venray
41:47
41:45
2
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
41:52
41:47
3
Edwin de Bruin
Boxmeer
47:27
47:21
4
Rene Verbeten
Venray
49:18
49:01
5
Daan Reijnders
Maashees
50:28
50:03
6
Ruud Fleuren
Baarlo Lb
50:46
50:25
7
Pim Stultiens
ATV Venray
51:09
50:43
8
Tom Verbruggen
Oirlo
52:22
52:13
9
Marc Oosting
ATV Venray
54:36
54:10
10
Bas Jacobs
Overloon
54:40
54:11
11
Juan Jakobs
Stevensbeek
55:16
55:05
12
Maurice Clabbers
ATV Venray
55:54
55:28
13
Rene van Wijk
Vierlingsbeek
56:28
56:16
14
Rene Hollanders
Venray
59:06
58:38
15
Patrick Peters
Haps
59:09
58:41
M5010, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arno Luft
Cifla
38:10
38:09
2
Jan Poels
Venray
41:47
41:46
3
Eric Sommers
Sint Anthonis
42:35
42:35
4
Bart Mulders
Cifla
43:10
43:09
5
Debian Stappers
Sprint
45:52
45:44
6
Toon Heijmans
Cuijk
46:14
46:11
7
John Weijs
ATV Venray
47:06
46:56
8
Jack Kuijten
Waalre
47:08
47:04
9
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
47:20
47:16
10
Henk Bernards
Gennep
49:02
48:47
11
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
49:23
49:16
12
Daan Reuhman
Waalre
52:11
51:55
13
David Maytum
De Keien
53:35
53:14
14
Piet Aarts
Wanssum
54:13
54:08
15
Piet Gerrits
avVN
54:37
54:32
16
Marcel Borghs
Venray
54:39
54:31
17
Peter Verhoeven
Stevensbeek
54:40
54:09
18
Thijs van Kempen
Westerbeek
57:54
57:32
19
Harrie Stempher
avVN
58:10
57:42
20
Christof Kuijper
Venray
59:56
59:49
21
Johan Hagen
Sint Anthonis
1:00:11
1:00:06
22
Harry van der Borg
ATV Venray
1:00:33
1:00:09
23
Marcel Loeffen
Schaijk
1:00:49
1:00:45
VSE10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Sassen
Venray
55:20
54:58
2
Nancy van Sambeek
Boxmeer
55:36
55:05
3
Marie Jose Reuken
Sint Hubert
57:33
57:04
4
Maartje Postma
ATV Venray
57:38
57:15
5
Angela Edwards
ATV Venray
57:49
57:41
6
Ilse van de Winkel
Overloon
59:41
59:11
7
Odette Ameloh
ATV Venray
1:00:33
1:00:09
8
Nancy Hermens
Sint Hubert
1:06:14
1:05:44
9
Yvonne Cuppen-Peeters
Sint Hubert
1:08:20
1:07:51
V4510, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lydia Jeuken
ATV Venray
46:43
46:36
2
Marion de Bresser
Venray
47:57
47:55
3
Marian Wouters-Opsteeegh
Escharen
49:42
49:37
4
Rian Hebben
Overloon
50:30
50:23
5
Jose van de Voort
ATV Venray
50:40
50:33
6
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
52:42
52:28
7
Gerda peeters Delauw
ATV Venray
54:01
53:54
8
Annie Engels
Wanssum
55:10
54:52
9
Mireille Joosten
AV Wijchen
55:51
55:48
10
Alettha Roes
AV Wijchen
55:51
55:47
11
Britte Stultiens
ATV Venray
56:33
56:09
12
Anny Classens
ATV Venray
57:16
57:07
13
Sjokkje Janssen-Vollenberg
Venray
57:23
57:10
14
Anja Dekkers
Sint Anthonis
58:33
58:05
15
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
58:53
58:38
16
Gonny van Ginkel
ATV Venray
1:01:17
1:01:10
17
Wanda van Hilst
Venray
1:02:31
1:02:04
18
Anja linskens-Willems
Venray
1:02:31
1:02:05
MSE15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralph Steegh
ATV Venray
55:59
55:58
2
Erwin Christiaans
Schaijk
1:04:33
1:04:32
3
Tom Keurentjes
Wanroij
1:07:12
1:07:05
4
Jeroen Lucassen
Venray
1:07:30
1:07:19
5
Antonie van Moorsel
Rijkevoort
1:09:26
1:09:09
6
Martijn van den Berg
Oeffelt
1:09:42
1:09:36
7
Ralph Maas
Wanroij
1:09:53
1:09:45
8
Dave Peters
Geijsteren
1:11:11
1:10:51
9
Arjan de Lauw
Venray
1:11:28
1:11:07
10
Daan van den Oever
Boxmeer
1:11:56
1:11:34
11
Geert Lenssen
Kronenberg
1:15:57
1:15:41
M4015, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
55:16
55:15
2
Rob Kerkhof
Mill
55:46
55:46
3
Frank Klomp R4H
Venray
1:00:40
1:00:39
4
Jacco Teerling
Gennep
1:05:05
1:05:01
5
Gerry Hodzelmans
Venray
1:07:28
1:07:21
6
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
1:07:55
1:07:52
7
Willy Jacobs
Ysselsteyn Lb
1:09:21
1:09:12
8
Paul de Hoog
Cuijk
1:09:46
1:09:44
9
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
1:15:30
1:15:21
10
Marcel Janssen
Venray
1:16:09
1:16:06
11
Freddie de Vries
Venray
1:17:44
1:17:37
12
Marcel Bongers
Stevensbeek
1:17:54
1:17:45
M5015, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos de Groot
De Rips
1:00:40
1:00:37
2
Peter van Hensbergen
Cifla
1:00:43
1:00:40
3
Eugčne Roelofs
Sporting Boxmeer
1:05:04
1:05:01
4
Theo Toonen
Siebengewald
1:05:35
1:05:31
5
Angelo van Zwam
Nijmegen
1:06:54
1:06:51
6
Paul Brown
ATV Venray
1:07:14
1:06:56
7
Pieter Classens
Oirlo
1:07:49
1:07:39
8
René Verkuijlen
Rijkevoort-De Walsert
1:08:13
1:08:10
9
Leo Joosten
Vitesse '08
1:08:47
1:08:43
10
Pieter Swinkels
Ysselsteyn Lb
1:09:49
1:09:40
11
Wil Cootjans
Kessel Lb
1:09:54
1:09:35
12
Roland Hansen
Venray
1:09:57
1:09:46
13
Eric Cornelissen
Sint Anthonis
1:11:42
1:11:24
14
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
1:11:59
1:11:36
15
Rob Aerdts
Siebengewald
1:12:06
1:11:53
16
Pieter Lucassen
Leunen
1:12:50
1:12:44
17
Wim Simmelink
Vitesse '08
1:15:53
1:15:41
18
Marc Classens
Oirlo
1:16:04
1:15:53
19
Jan Kusters
Vianen Nb
1:16:39
1:16:37
20
Frans Versteegen
Rijkevoort
1:17:52
1:17:38
21
Marcel Hermens
Sporting Boxmeer
1:18:39
1:18:16
22
Andre Wijnhoven
Venray
1:18:47
1:18:30
23
Mart Brokke
Well Lb
1:19:01
1:18:34
24
Jan Maessen
Venray
1:20:53
1:20:42
25
Henk Claassen
Venray
1:24:45
1:24:27
26
Henk Jacobs
Meerlo
1:25:25
1:25:09
27
Cees Nabuurs
Boxmeer
1:27:22
1:27:02
28
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:27:24
1:27:02
29
Walter Van Hoek
Venray
1:27:39
1:27:28
30
Cliff van Hoek
Overloon
1:27:39
1:27:28
31
Maurice Eichhorn
Well Lb
1:29:34
1:29:06
32
Michel Eichhorn
Nijmegen
1:29:34
1:29:06
33
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
1:34:39
1:34:16
34
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
1:38:37
1:38:17
VSE15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma Custers
Heijen
1:10:38
1:10:22
2
Jenny Baeten
Mook
1:12:31
1:12:26
3
Maartje Lenssen
Kronenberg
1:14:12
1:13:56
4
Wendy Jungen
Vitesse '08
1:16:27
1:16:15
5
Monique Schoppema
De Keien
1:18:40
1:18:33
6
Eefje Hoedemakers
Venray
1:24:00
1:23:54
7
Petra van Rengs
Oostrum Lb
1:27:39
1:27:22
8
Suzan Noordman
Sporting Boxmeer
1:28:16
1:27:46
9
Géke Spreeuwers
Wanssum
1:39:29
1:39:13
V4515, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Cuijk
1:09:59
1:09:56
2
Anthonet van Dijck
Venray
1:10:12
1:09:59
3
Gerda Sollie
Groesbeek
1:11:09
1:11:07
4
Marianne Spronk
Goch
1:12:00
1:11:47
5
Mientje van Haare
Wanroij
1:13:27
1:13:22
6
Gé Rutten
Oirlo
1:14:59
1:14:55
7
Conny Borghs
Venray
1:15:41
1:15:37
8
Nel Classens
ATV Venray
1:16:16
1:16:09
9
Cora van der Velden
Well Lb
1:17:48
1:17:29
10
Annemarie van Dongen
Oeffelt
1:19:18
1:19:04
11
Francis Ermens
Leunen
1:19:59
1:19:41
12
Willemien Gijsbers
Deurne
1:20:33
1:20:25
13
Tanja van Sambeek
Stevensbeek
1:21:05
1:20:55
14
Jeanny Jakobs
Venray
1:27:39
1:27:20
15
Saskia Manders
Venray
1:27:39
1:27:20
16
Anne-Marie Jerzykowski
Venray
1:34:32
1:34:14
17
Gonnie Muijsers
Venray
1:37:48
1:37:29
18
Riet Golsteijn
Venray
1:37:53
1:37:38
19
Maria Cornelissen
Leunen
1:38:37
1:38:25
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
of op 24 september 2017 bij de GOSS Contiweb Maasheggenloop.
www.uitslagen.nl
28-04-2017 19:56