Uitslagenlijst Unicefloop Breukelen

Breukelen Ut - Vrijdag 21 april 2017

MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Kaashoek
Ameide
15:41
15:41
2
Mark Geelen
Breukelen Ut
18:03
18:01
3
Niels Egberts
Breukelen
19:35
19:32
4
Koen Schriever
Breukelen Ut
19:39
19:37
5
Gehard Overdijkink
19:59
19:55
6
Renard Chaigneau
20:11
20:08
7
Melvin Post
Breukelen Ut
20:33
20:19
8
Sieb Verheijen
Breukelen Ut
20:43
20:37
9
Ruben Ruijgrok
20:56
20:43
10
Maxim Stenvert
Breukelen Ut
20:57
20:56
11
Kalle Moorman
Breukelen Ut
21:01
21:01
12
Bas Vader
Maarssen
21:20
21:19
13
Scott Vorst
21:29
21:16
14
Maarten Hogervorst
Maarssen
21:42
21:30
15
Victor Smit
Breukelen Ut
21:54
21:53
16
David Boekeloo
Breukelen Ut
22:01
21:57
17
Jesse Hoogeveen
Breukelen Ut
22:01
21:45
18
Arco Boekeloo
Nederland
22:03
21:59
19
Thieu van der Bruggen
Breukelen Ut
22:05
22:05
20
Floris Goenee
Breukelen Ut
22:09
22:02
21
Menno Vermeulen
22:14
21:59
22
Andre van der Grift
22:30
22:21
23
Tom Voorend
Maarssen
22:38
22:25
24
Rick Leeflang
Breukelen Ut
22:51
22:37
25
Finn Kooij
Breukelen Ut
22:56
22:55
26
Tieme Neijenhuis
23:02
22:48
27
Frank Wessels
Utrecht
23:23
22:49
28
Ruben Reijmerink
Breukelen Ut
23:30
23:29
29
Ronald van Beusekom
23:30
23:09
30
Luuk Somers
Breukelen Ut
23:36
23:17
31
Daniel Tunzi
Breukelen Ut
23:37
23:23
32
Sander Koolen
Nederland
23:44
22:47
33
Jip van der Bruggen
Breukelen Ut
23:50
23:49
34
Stijn Leenaars
23:57
23:57
35
Yannick André
Breukelen Ut
24:03
24:03
36
Joris Spruijt
24:14
23:58
37
Justus Goenee
Breukelen Ut
24:15
24:14
38
Martien Plasmeijer
Nederland
24:20
24:08
39
Joost den Ouden
Breukelen Ut
24:23
24:12
40
Jeroen Sengers
Nederland
24:24
23:58
41
Mees Sengers
Nederland
24:24
23:59
42
Ivar de Lange
Kockengen
24:31
24:04
43
Tijn Goenee
Breukelen Ut
24:35
24:25
44
Lars van Teijlingen
Breukelen Ut
24:36
24:26
45
Thijs Maters
24:41
23:47
46
Peter Manten
Breukelen Ut
24:50
24:24
47
Floris Nijmeijer
24:59
24:43
48
Martin Bakker
25:12
24:58
49
Xander Laan
Breukelen Ut
25:25
25:11
50
Mario Verheijen
Breukelen Ut
25:27
25:06
51
Bram de Windt
25:40
25:06
52
Wim van Rijswijk
Nederland
25:41
25:31
53
Tyler Krijgsman
25:42
25:10
54
Ollie van Heusden
Breukelen Ut
25:47
25:31
55
Gus Rietveld
Breukelen Ut
25:47
25:24
56
Seth Smit
25:48
25:15
57
Martijn den Ouden
Breukelen Ut
25:51
25:41
58
Martin Turksma
Breukelen Ut
26:13
26:03
59
Nick Hoogveldt
26:15
25:46
60
Jan Theunissen
Breukelen Ut
26:15
25:38
61
Jan Nieuwenburg
26:23
25:56
62
Sven van Vliet
Nederland
26:24
25:31
63
Marcel Geeraerts
26:25
25:53
64
Bas Smeele
Breukelen Ut
26:32
25:49
65
Dirk Krijgsman
26:47
26:18
66
Stefan Klever
Breukelen Ut
26:52
26:49
67
Ernst Dikkerboom
Breukelen Ut
26:54
26:37
68
Pepijn Snelders
Breukelen Ut
26:54
26:28
69
Sander de Greeff
Breukelen Ut
27:08
26:57
70
Herald Roeleveld
27:09
26:53
71
Jelle van 't Hoff
Breukelen Ut
27:14
26:57
72
Ronald Stolk
Nederland
27:15
26:53
73
Duco Fokkinga
Breukelen Ut
27:16
26:56
74
Peter Middelhuis
Nederland
27:17
26:45
75
Niels Thomas
27:24
27:13
76
Huub van Merrienboer
Breukelen Ut
27:26
27:05
77
Ryan Bekooij
Breukelen Ut
27:37
27:11
78
Sebastiaan Seij
Breukelen Ut
28:00
27:34
79
Edwin Bleumink
28:04
27:28
80
Dex kok
Breukelen Ut
28:04
28:03
81
Wesley van Beelen
Breukelen Ut
28:04
27:43
82
Rick Zee
Rotterdam
28:11
27:24
83
Marc Haazeleger
Nederland
28:14
27:18
84
Quentin Kalkman
28:42
28:41
85
Bert Otten
Breukelen
28:48
28:03
86
Tjamme van Bijsteren
29:04
28:58
87
Rob Stellingwerf
Breukelen Ut
29:16
28:32
88
Hessel Lammers
29:18
28:44
89
Ton Geelen
Breukelen Ut
29:23
28:46
90
De Graaf
29:26
28:41
91
Bas Neijenhuis
Nederland
29:41
29:13
92
Age van 't Hoff
Breukelen Ut
29:43
29:22
93
Rene Somers
29:46
29:08
94
Reinout van Zijl
29:47
29:01
95
Andre Manten
Breukelen Ut
30:02
29:45
96
Bjorn van leusden
Breukelen Ut
30:07
29:48
97
Peter kok
Bodegraven
30:09
29:50
98
Tom Heijman
Nederland
30:29
30:10
99
Niels van Nieuw Amerongen
Katwijk Zh
30:47
30:09
100
Bart van Drogenbroek
Breukelen Ut
31:24
31:24
101
Flip van den Berg
31:45
31:18
102
Thomas Schoevaars
Breukelen Ut
31:55
31:31
103
Hedde Wientjes
Breukelen
32:21
31:45
104
Jeroen Sloeserwij
Breukelen Ut
32:46
32:32
105
Marcel Sloeserwij
Breukelen Ut
32:46
32:31
106
Frank van Merrienboer
Breukelen Ut
33:32
33:10
107
Jael Hoekstra
34:55
34:47
108
Quincy Thakoerdat
Nederland
35:05
34:16
109
Marco van Dam
35:07
34:40
110
Layeethaw Mon Hongsa
Breukelen Ut
35:20
35:00
111
Benjamin Hartog
Breukelen Ut
35:23
34:57
112
Jan Vis
Breukelen Ut
36:47
36:18
113
Hermen Klok
37:09
36:49
114
Willem Coljee
37:11
36:51
115
Leo Versteeg
Breukelen Ut
40:25
39:44
116
Melvin Post
Delft
40:28
40:05
117
Fred den Hartog
Breukelen Ut
50:02
49:50
118
Marcus van Rijn
Breukelen Ut
54:02
53:18
119
Alex de Groot
54:28
54:14
120
Sander Theunissen
Breukelen Ut
54:35
53:58
121
Ton Vendrig
Breukelen Ut
57:47
57:47
122
Max Roder
Nederland
1:01:43
1:01:43
123
Ferhat Aydin
Nederland
1:02:04
1:02:04
124
Martijn Snijder
Nederland
1:02:07
1:02:07
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sylvia Westmaas
Breukelen Ut
20:26
20:25
2
Charlie Nijenhuis
20:43
20:41
3
Merlijne van Doorn
21:21
21:20
4
Carmen Vorst
21:25
21:18
5
Nanda Blom
Delft
21:56
21:52
6
Milou Perridon
Breukelen Ut
21:58
21:58
7
Amber Overbosch
Utrecht
22:44
22:36
8
Cindy Pellenkoft
Utrecht
22:51
22:36
9
Lies Reijnders
Breukelen Ut
22:58
22:53
10
Lotte Goedegebuure
Breukelen Ut
22:59
22:53
11
Isa Leenaars
23:10
23:09
12
Kate Voet
Breukelen Ut
23:10
23:10
13
Marjolein Scheeringa
Utrecht
23:38
23:30
14
John Verwoerd
24:15
24:13
15
Lieke Kursten
Leeuwarden
24:17
24:08
16
Willemijn Koning
Nederland
24:17
24:15
17
Amy Manten
Amsterdam
24:31
24:05
18
Janne Klein Ikkink
Tienhoven Ut
24:56
24:50
19
Lia van der Vaart
Nederland
25:33
25:10
20
Sandra Blokhuis
Breukelen
25:37
25:31
21
Sandra Tengeler
Breukelen
25:45
25:39
22
Alexandra Ouwejan
Breukelen Ut
25:46
25:44
23
Sandra Post
Nederland
25:59
25:10
24
ZoenTurksma
26:12
26:03
25
Inge Heetvelt
Maarssen
26:17
26:13
26
Marieke Geleijns
Breukelen Ut
26:26
26:24
27
Annette Martens
Breukelen Ut
26:51
26:21
28
Tess Klever
Breukelen Ut
26:52
26:51
29
Carolien Vis
Almere
27:00
26:47
30
Josien Jorritsma-Noordzij
Breukelen Ut
27:04
26:48
31
Nathalie smit
Breukelen Ut
27:07
26:34
32
Saskia Ottenhof
27:11
27:03
33
Sandy Hoogeveen
Breukelen Ut
27:13
26:53
34
Lotte Groenendijk
27:30
26:59
35
Roosmarijn Dorlandt
27:31
26:57
36
Mirjam Geurts
Breukelen Ut
27:44
27:05
37
Marja Hoogendoorn
Breukelen Ut
27:49
27:45
38
Talin de Jeu
Breukelen Ut
27:49
27:07
39
Marise van der Horst
Breukelen Ut
27:50
27:05
40
Sharon Smeele
Breukelen Ut
27:54
27:14
41
Iris van 't Hoff
Breukelen Ut
27:56
27:37
42
Noor Reijnders
Breukelen Ut
27:56
27:13
43
Sabine Maan
Breukelen Ut
28:04
27:36
44
Kaj Lohle
Breukelen Ut
28:07
28:06
45
Sanne van der Post
Hilversum
28:10
27:44
46
Jara Moorman
Breukelen Ut
28:12
28:01
47
Kimberley Baars
Breukelen Ut
28:13
27:44
48
Monika Kanselaar
Maarssen
28:15
27:29
49
Anneke Kamer
Vleuten
28:15
27:29
50
Benthe Reijmerink
Breukelen Ut
28:26
27:46
51
Wendy Heesbeen
Utrecht
28:30
27:57
52
Therese Rietveld
Breukelen Ut
28:43
28:21
53
Anneke Middeldorp
Diemen
29:00
28:17
54
Lisette govers
Maarssen
29:00
28:28
55
Gonne Brouwer
Loenen aan de Vecht
29:04
28:55
56
Maureen de Lange
Kockengen
29:05
28:37
57
Chantal Stellingwerf
Breukelen Ut
29:16
28:32
58
Anna Lammers
29:17
28:45
59
Anita Post
29:17
28:27
60
Hella van Zijtveld
Nederland
29:18
28:28
61
Anouk Krijgsman
29:18
28:48
62
Marjolein van Empel
29:23
28:48
63
Maaike Schilder
Breukelen Ut
29:27
28:44
64
Brenda de Graaf
29:27
28:40
65
Maud Houben
Nederland
29:29
28:38
66
Mirjam de Jeu
Breukelen Ut
29:29
28:45
67
Anna de Man
Nederland
29:32
28:41
68
Metha Oppelaar
Nederland
29:40
29:03
69
Karin Groenendijk
29:41
29:10
70
Sterre Geeraerts
29:42
29:13
71
Roos Treur
Breukelen Ut
29:51
29:27
72
Shayna Harms
Breukelen Ut
29:53
29:21
73
Lisanne Wassink
Breukelen Ut
29:53
29:22
74
Iris Willems
Breukelen Ut
29:54
29:23
75
Chantal van Heusden
Breukelen Ut
29:56
29:25
76
Ellie Treur
Breukelen Ut
29:59
29:34
77
Simone Goenee
Breukelen Ut
30:02
29:39
78
Isha Kemp
Breukelen Ut
30:02
29:41
79
Rosalie Schoevaars
Breukelen Ut
30:14
29:50
80
Wendy Schoevaars-Reedijk
Breukelen Ut
30:14
29:50
81
Linda van 't Hof-Brouwer
Breukelen Ut
30:15
29:40
82
Linda Splinter
30:21
29:53
83
Joyce Leliveld
Breukelen Ut
30:29
30:07
84
Linda Kor
Maarssen
30:31
29:58
85
Nellie Theunissen-Gelok
Breukelen Ut
30:32
29:53
86
Marit Alkemade
Breukelen Ut
30:32
29:55
87
Wima Heijman
Nederland
30:44
30:25
88
Yolanda Hering
30:48
30:17
89
Carole Grootenboer
Breukelen Ut
30:49
30:14
90
Noortje van Gaalen
Nederland
30:55
30:32
91
Rowan Veltkamp
Nederland
30:57
30:10
92
Annelies Voortman
Nederland
30:58
30:09
93
Christa Samsom-Jager
31:00
30:36
94
Angelique Pieterson
Maarssen
31:01
30:19
95
Marjon Stolk
Nederland
31:03
30:14
96
Fansje van Oostveen
Nederland
31:04
30:41
97
Marianne van Halm
Utrecht
31:05
30:50
98
Milou van Boxel
Nederland
31:06
30:17
99
Marissa Slinger
31:07
30:41
100
Tessa Kolfschoten
Breukelen Ut
31:08
30:33
101
Gwenn Breggeman
Nieuwersluis
31:13
31:05
102
Bernadet Symons
31:36
31:30
103
Kim van Gulik
31:46
31:18
104
Tineke van 't Hoff
Breukelen Ut
31:49
31:25
105
Janine Graveland
Woerden
31:49
31:38
106
Manon Kleinwee
31:51
31:26
107
Mirjam Meinhardt
32:04
32:04
108
Dewy Breggeman
Nieuwersluis
32:19
32:11
109
Iesta Vis
32:28
32:00
110
Silba Verbrugge
Breukelen Ut
32:34
32:27
111
Demi de Jong
32:47
32:19
112
Femke Paardenkooper
32:48
32:20
113
Loes Goossens
Utrecht
32:54
32:18
114
Nienke Roetert Steenbrugg
Breukelen Ut
33:21
32:43
115
Frieda van Ewijk
Breukelen Ut
33:29
32:49
116
Anne van Merrienboer
Breukelen Ut
33:31
33:09
117
Kasia Bobrowska
Amsterdam Zuidoost
33:35
32:57
118
Zara Legger
Nederland
35:05
34:16
119
Natascha Kroon
Breukelen Ut
35:27
34:42
120
Karin van vliet
Breukelen Ut
35:29
35:03
121
Loes Peters
Breukelen Ut
36:04
35:19
122
Elmieke Boot
Diemen
36:09
35:25
123
Liv Rotteveel
Breukelen Ut
36:51
36:16
124
Kerstin Pauk
Nieuwersluis
37:08
36:58
125
Ineke Versteeg
Breukelen Ut
40:26
39:45
126
Milou van Heusden
Breukelen Ut
41:25
40:34
127
Charlotte Manten
Breukelen Ut
41:25
40:34
128
Fiene van de Worp
41:28
40:38
129
Ingrid Wennink
Breukelen Ut
42:50
42:05
130
Marijke van Dongen
Rotterdam
42:50
42:03
131
Laura Mulder
Nederland
47:50
47:01
132
Nikita van Dijken
Nederland
47:50
47:02
133
Sarah Borgdorff
Breukelen Ut
51:47
51:14
134
Valerie van Rijn
Breukelen Ut
52:47
52:02
135
Laura Roder
Nederland
58:17
57:24
136
Lies de Kruijff
Loenen aan de Vecht
58:19
58:19
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad Sluijter
Utrecht
34:18
34:18
2
Roel Boiten
Breukelen Ut
39:50
39:47
3
Philip den Ouden
40:36
40:31
4
Olivier Kahmann
Rijswijk Zh
42:00
41:58
5
Aaldert Tim Sattler
Amsterdam
42:34
42:27
6
Laurens Verkerk
Maarssen
42:51
42:43
7
Paul Hansman
Nederland
43:22
43:15
8
Co Honkoop
43:37
43:33
9
Ruuth Verhoeff
Utrecht
43:45
43:36
10
Wilter Cornelissen
44:07
44:03
11
Jan van Kooten
Breukelen Ut
44:08
44:05
12
Vincent Heetvelt
Maarssen
44:16
44:10
13
Cyril van Schijndel
Delft
44:18
44:15
14
Frank Mooij
Loenen aan de Vecht
44:50
44:46
15
Rick van Baalen
Nederland
44:57
44:49
16
Raymond Manten
Breukelen Ut
45:00
44:57
17
Wilko Kuipers
Breukelen Ut
45:04
44:59
18
Theo Noij
Mijdrecht
45:50
45:46
19
Henk Kooij
Breukelen Ut
46:14
46:12
20
Mark Hommelberg
Breukelen Ut
46:21
46:16
21
Rob Strijbosch
Utrecht
46:50
46:11
22
Rob A. Stofberg
Zegveld
47:03
46:57
23
Ruud Leeflang
Breukelen Ut
47:28
47:15
24
Matthijs van Walbeek
Utrecht
47:31
46:55
25
Frank Smit
Maarssen
47:34
47:00
26
Jeroen Vetter
Amsterdam
47:37
47:00
27
Humphry van Asdonck
Maarssen
47:45
47:38
28
Joris Scholten
Utrecht
47:55
47:47
29
Robert Moorman
Breukelen Ut
48:15
48:14
30
Bart Pastoor
Maarssen
48:30
48:22
31
Jelle Fuite
Genemuiden
48:32
48:21
32
Aziz Boulahiati
Culemborg
48:51
48:11
33
Richard Klomp
48:57
48:07
34
Rick Stigter
Breukelen Ut
49:10
49:03
35
Max Henny
Utrecht
49:25
49:15
36
Domingo Chang
Breukelen Ut
49:27
49:22
37
Robert Spreeuw
Breukelen Ut
49:34
49:20
38
Ken van den Engel
Nieuwersluis
49:41
49:39
39
Ron Postma
Breukelen Ut
49:58
49:56
40
Leo van Teijlingen
Breukelen Ut
50:03
49:53
41
Henry Mers
Nederland
50:15
49:19
42
Stefan Panhuijsen
Amsterdam
50:16
49:38
43
Lauren Barten
Utrecht
50:31
50:19
44
Leen Stam
Maarssen
50:37
50:25
45
Matthijs Uittenbosch
Breukelen Ut
50:43
50:19
46
Bart Bult
Breukelen Ut
50:43
50:19
47
André Sterkenburg
51:05
50:50
48
Harry Bout
Breukelen Ut
51:06
51:00
49
Kees van Kleinwee
Breukelen Ut
51:13
50:29
50
Martin van Buuren
51:31
51:24
51
Wilco Schouten
51:41
50:50
52
Corné Post
Maarssen
51:43
50:52
53
Frank Marteling
52:07
51:43
54
Jan Reijm
Nederland
52:43
51:51
55
Willem Steilberg
Loenen aan de Vecht
52:50
52:44
56
Antoon Hoogveldt
52:50
52:25
57
Stef Hoogveldt
52:51
52:23
58
Hans Muskens
52:52
52:20
59
Peter den Heijer
Breukelen Ut
52:52
52:50
60
Martin Nieter
52:52
52:44
61
Sietze de Vries
Breukelen Ut
52:56
52:54
62
Sil Smit
52:58
52:40
63
Kees Arends
53:02
52:56
64
Cees Methorst
Zegveld
53:11
52:56
65
Rob de Vos
53:17
52:54
66
Patrick Degenkamp
Breukelen Ut
53:19
53:03
67
Walter Bien
Breukelen Ut
53:41
52:44
68
Jan Ytzen van der Meer
Breukelen Ut
54:18
53:50
69
Viktor Ruijgrok
54:30
54:15
70
Sanne Schuurman
Breukelen Ut
54:32
54:30
71
Dennis van Gien
54:38
54:04
72
Stein Pelt
Breukelen Ut
55:59
55:18
73
Alco van Engen
Loenersloot
56:37
56:33
74
Frank Wagenaar
Breukelen Ut
57:03
56:55
75
Dick van Gorkum
Maarssen
57:55
57:13
76
Peter Roder
Nederland
58:17
57:24
77
Sander Bots
58:50
58:37
78
Rob Gelissen
58:59
58:11
79
Wim Bekker
Breukelen Ut
58:59
58:11
80
Jeroen van Norren
59:01
58:14
81
Maarten Smeele
Breukelen Ut
59:22
58:47
82
Martijn van Zuijlen
59:22
58:48
83
Harm Jongedijk
Woerden
59:34
58:54
84
Jos Lissenberg
Burg Reuland
59:53
59:14
85
Peter Pauk
Nieuwersluis
1:00:06
59:56
86
Rene van Nieuwenhuizen
1:02:16
1:01:47
87
Richard Pieterson
Nederland
1:03:24
1:02:42
88
Mark van der Breggen
Breukelen Ut
1:03:24
1:03:16
89
Casper Tolmeijer
Breukelen Ut
1:05:51
1:05:32
90
Matthijs Tolmeijer
Breukelen Ut
1:05:53
1:05:34
91
Anton Schuurman
Amsterdam
1:06:39
1:06:27
92
Liam Billotte
Amsterdam
1:06:44
1:06:14
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha de Knijff
Almere
41:18
41:17
2
Mariska Bosschaert
Maarssen
43:37
43:35
3
Kristel van Asselt
45:27
45:25
4
Nicky Kemp
Breukelen Ut
46:47
46:45
5
Fie de Heer
Maarssen
46:47
46:14
6
Neelie van Noort
48:19
48:16
7
Hilde van Nieuw Amerongen
Breukelen Ut
48:50
48:12
8
Saskia Moorman
Breukelen Ut
49:54
49:52
9
Marleen Vos
Maarssen
50:06
50:01
10
Patricia van Dijk
Breukelen Ut
50:21
50:16
11
Esther van der Breggen
Breukelen Ut
52:47
52:39
12
Maud Schoenmakers
52:59
52:39
13
Elly Henneveld
Breukelen Ut
52:59
52:49
14
Danielle Schuurmans
54:27
54:14
15
Bianca Smit
Breukelen Ut
54:42
54:34
16
Valerie Thiel
Westbroek
54:45
54:21
17
Selina Nap
Breukelen Ut
54:47
54:39
18
Marthe Overdijkink
54:51
54:31
19
Jacqueline Steilberg
Loenen aan de Vecht
55:00
54:53
20
Manon Slob
Kockengen
55:16
55:06
21
Elma Bassa
Breukelen Ut
55:27
55:18
22
Hiske Verkerk-Plomp
Breukelen Ut
55:28
55:18
23
Kiki Haan
Utrecht
56:26
56:09
24
Valerie van Rijn
56:32
56:28
25
Astrid van Engen - Bruin
Loenersloot
56:38
56:33
26
Leonie Roetert Steenbrugg
Utrecht
56:49
56:12
27
Marlies Noordzij
Breukelen
56:55
56:49
28
Marlena Munska
Loenen aan de Vecht
57:06
56:53
29
Marleen Groeneveld
57:08
56:44
30
Hanneke Reijnders
Breukelen Ut
57:39
57:32
31
Monica Dragne
Breukelen Ut
57:42
56:46
32
Bianca de Graaf
Maarssen
57:55
57:13
33
Inge de Rooij
Breukelen Ut
58:03
58:00
34
Afke Jong
Breukelen Ut
58:13
57:59
35
Hannah Veerman
Breukelen Ut
1:00:19
59:48
36
Marianne Klijnstra
Weesp
1:00:31
1:00:19
37
Yvonne Wennekers
Woerden
1:00:32
1:00:22
38
Henriëtte den Boer
Wilnis
1:01:14
1:00:59
39
Louise Blom
Kockengen
1:03:34
1:03:04
40
Marjolijn Kruse
1:03:50
1:03:20
41
Linda Oudejans
1:03:51
1:03:21
42
Elsbeth Tolmeijer
Breukelen Ut
1:05:55
1:05:36
43
Jolanda van Opijnen
Hilversum
1:07:21
1:06:42
44
Astrid van veen
Breukelen Ut
1:10:12
1:10:04
45
Evd Linden
Breukelen Ut
1:10:18
1:10:11
Tijdregistratie mede mogelijk gemaakt door MySports BV
www.uitslagen.nl
01-05-2017 15:01