Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 18 april 2017

MSEN, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Cazander
Hellas
33:10
33:09
2
Lesley van Almkerk
Loopgroep Aart Stigter
33:30
33:29
3
Nick van Nieuwenhuizen
Ciko '66
33:46
33:45
4
Nathan Bade
Hellas
34:21
34:20
5
Jaap Sonnenberg
Baarn
35:24
35:21
6
Elwin den Breejen
U-Track
38:25
38:22
7
Hans de Jong
BAV
38:53
38:48
8
Rein de Groot
Haag Atletiek
39:11
39:09
9
Pim Veldhuijzen
Clytoneus
39:31
39:27
10
Willem Verhoeven
U-Track
39:37
39:34
M35, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten van Ommen
Phoenix
33:32
33:31
2
Wilfred Bruil
VAV
34:25
34:24
3
Imo Muller
AAC
34:39
34:38
4
Stefan Leeflang
BAV
35:24
35:21
5
Erik Wolsing
VAV
36:29
36:28
6
Kenneth Sarmaat
Loopgroep Aart Stigter
37:07
37:03
7
Henk Ruiter
Triathlon
37:30
37:28
8
Paul vd Voort vd Kleij
Hellas
38:50
38:48
9
Bas de Bruin
Pijnenburg
40:06
40:00
10
Erik Bouwsma
Triathlon
41:24
41:19
11
Cees Pierik
U-Track
44:31
44:25
M40, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Negerman
GAC Hilversum
35:27
35:26
2
Vincent Veldstra
Hellas
35:34
35:33
3
Emiel Pieterse
avVN
35:41
35:39
4
Falco van Dijck
Loopgroep Aart Stigter
36:24
36:22
5
Martin Stolk
Pijnenburg
36:31
36:29
6
Maarten Almekinders
Pijnenburg
36:33
36:30
7
Florian Hupkes
Hellas
37:52
37:48
8
Erik den Oude
Pijnenburg
38:05
38:03
9
Jacko de Kort
Clytoneus
39:56
39:49
10
Edwin Bleijenbergh
Hellas
42:46
42:33
11
Ronald van Doorn
Hellas
43:21
43:07
12
Bas Groot Hulze
Delta Lloyd Running Team
44:51
44:28
M45, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michiel van Dijk
GAC Hilversum
35:26
35:24
2
Eric Korver
Hellas
35:31
35:30
3
Herman Verra
GAC Hilversum
36:33
36:32
4
Arjan Bogaard
Loopgroep Aart Stigter
39:16
39:14
5
Peter van den Broek
U-Track
39:45
39:40
6
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
40:59
40:54
7
Zefanja de Feijter
Clytoneus
41:11
41:03
8
Wouter Verboon
Clytoneus
44:18
44:11
M50, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Riny van Brienen
Hellas
37:51
37:49
2
Gertjan te Dorsthorst
Trecho
37:52
37:50
3
Ronald de Roos
Hellas
38:40
38:39
4
Rene Rensen
Hellas
39:44
39:42
5
Jos Bloem
Pijnenburg
42:28
42:22
6
Florian Koopmans
Hellas
43:26
43:14
7
Ernst Dörfel
Fit
43:29
43:22
8
Hans Blaauwbroek
U-Track
44:46
44:38
9
Marcel van der Kuil
Pijnenburg
46:30
46:13
M55, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Manuel da Conceicao Frede
Phoenix
39:39
39:34
2
Hans Rawee
Triathlon
40:38
40:33
3
Anton Kiewiet
Hellas
41:02
40:59
4
Stef Rasch
Pijnenburg
41:23
41:17
5
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
42:28
42:21
6
Sjaak Vervuurt
Hellas
44:12
44:05
7
Rob A. Stofberg
Clytoneus
46:31
46:23
8
Paul Naus
Loopgroep Bunnik
59:35
59:14
M60, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos ter Brake
Atverni
41:48
41:42
2
Peter de Groot
Pijnenburg
43:40
43:32
M65, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harry Vredendaal
Atverni
43:21
43:15
2
Leks van der Horst
avVN
46:29
46:19
3
Rob Plijnaar
avVN
49:02
48:52
4
Jacob Brunekreef
Hellas
49:23
49:06
5
Koos Rademaker
Triathlon
49:53
49:44
6
Cor Dorrestijn
Hellas
1:01:08
1:00:53
VSEN, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corelien Kloek
Hellas
39:18
39:16
2
Yvonne Huis in 't Veld
Hellas
43:41
43:35
3
Yvette Keemink
Hellas
47:32
47:23
4
Willemijn Drok
U-Track
47:45
47:39
5
Bernadette Leeflang
BAV
49:16
49:09
V40, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemieke Breukink
Hellas
39:35
39:31
V45, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roos Tji
Hellas
42:00
41:58
2
Femke Boddeke-Vossepoel
Hellas
42:25
42:14
3
Idelette Schuurman
U-Track
51:37
51:24
V50, 10 KM WED
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruda van Zeijst
Loopgroep Aart Stigter
43:43
43:39
2
Gien San Tan
Phanos
48:45
48:32
VREC, 10 KM REC
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Irina van Dijk
Utrecht
41:53
41:37
2
Lisanne de Koster
Utrecht
41:58
41:55
3
Belle van Meer
Utrecht
44:06
43:46
4
Vivianne Steegstra
Atverni
44:09
43:55
5
Joyce Tross
De Bilt
44:32
44:25
6
Marije Bekke
Bilthoven
45:53
45:44
7
Renate Bredenoort
Delta Lloyd Running Team
46:48
46:26
8
Marieke Caboort
's-Gravenhage
47:05
46:54
9
Christien Verschure
Utrecht
47:36
47:21
10
Janneke Peeters
Utrecht
47:41
47:24
11
Gaëlle Guillet
Utrecht
49:33
49:21
12
Annelien van Holland- Smi
Utrecht
49:31
49:23
13
Sanne Huizer
Phoenix
49:58
49:43
14
Cathelijne van Stralen
Utrecht
50:09
49:49
15
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
50:40
50:22
16
Judith Boersma
Utrecht
50:50
50:37
17
Goverdien den Braven
Hoogblokland
51:26
51:14
18
Hubertine Hingstman
Houten
51:52
51:39
19
Fee Koolen
Utrecht
52:53
52:40
20
Annelie Bleeker
Utrecht
53:58
53:36
21
Michelle Erdem
Amsterdam
54:01
53:43
22
Annemarie Penders
Utrecht
54:26
54:09
23
Katja Pagie
Vleuten
54:58
54:40
24
Katherina Casse
Loopgroep Bunnik
55:09
54:49
25
Viola van Dijk
Utrecht
55:36
55:20
26
Arnoud Dokter
Utrecht
56:33
56:11
27
Pauline Maas
Utrecht
56:49
56:29
28
Thera Kok
Utrecht
56:56
56:32
29
Elise Dokter
Utrecht
57:02
56:40
30
Femia van Stiphout
Utrecht
57:20
56:56
31
Jeanette Daggelder
Hellas
57:09
56:59
32
Odile Scholte
Hellas
57:30
57:06
33
Natascha Vale
Utrecht
57:34
57:14
34
Annemiek Lucas
Utrecht
57:56
57:31
35
Marjon Potze
Werkhoven
58:14
57:56
36
Marie-Louise Franssen
Utrecht
1:01:46
1:01:26
MREC, 10 KM REC
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jermo Janmaat
Utrecht
35:20
35:17
2
Eelker Bakker
Nijmegen
35:55
35:53
3
Michaël Koning
Utrecht
37:17
37:15
4
Jarno Overweg
Zeist
37:31
37:28
5
Remco van Beek
Zeist
37:57
37:54
6
Gerard de Heer
Utrecht
38:18
38:14
7
Marijn van der Meer
Utrecht
38:25
38:21
8
Tom van Venrooij
Utrecht
38:45
38:40
9
Ron Jong
IJsselstein Ut
38:46
38:42
10
Alain van Bielert
Hellas
38:48
38:45
11
Lennart Nap
Utrecht
38:55
38:52
12
Arjen Brinkmann
Hoevelaken
39:12
39:08
13
Jacco van der Wel
Avantri
39:23
39:19
14
Tom Veldhuijzen
Utrecht
39:29
39:28
15
Lars Veenboer
Utrecht
39:36
39:33
16
Randy Broers
Hellas
39:52
39:48
17
Erik van Holland
RRZ
39:56
39:51
18
Alex van den Berg
Atverni
40:00
39:56
19
Paul van Brakel
Loopgroep Aart Stigter
40:01
39:59
20
Iason Chronis
Amsterdam
40:08
40:05
21
Eric Minjon
Atverni
40:24
40:18
22
Thomas van Wageningen
Utrecht
40:51
40:23
23
Bart Steensma
Utrecht
40:33
40:27
24
R. Ekin
Utrecht
40:42
40:35
25
Martijn Klein Gebbink
Utrecht
40:43
40:36
26
Floris van Loo
Utrecht
40:49
40:41
27
Ronald Prins
Veenendaal
40:45
40:44
28
Vincent Kroese
Utrecht
41:15
40:48
29
Oscar Noatschk
Utrecht
40:59
40:49
30
Cornelis Richter
Utrecht
40:56
40:49
31
Albert Stavenga
Woudenberg
41:09
41:06
32
Alex McCarthy
Utrecht
41:18
41:06
33
Cornelis de Schipper
Houten
41:19
41:08
34
Gerben de Graaf
Utrecht
41:19
41:14
35
Jan Kees Brouwer
Utrecht
41:19
41:16
36
Klaasjan Holwerda
Loopgroep Bunnik
41:33
41:27
37
Gerard Odijk
Schalkwijk
41:39
41:35
38
Andreas Dijkstra
Utrecht
41:43
41:39
39
Ramon de Kwaadsteniet
Utrecht
42:04
41:56
40
Klaas Westra
Utrecht
42:35
42:26
41
Raimo Haverink
42:51
42:36
42
Max van Megen
Utrecht
43:58
42:41
43
Pim van Keimpema
Hellas
45:03
43:01
44
Tomasz Murzyniec
Oudenbosch
43:15
43:04
45
Wim Bolle
Utrecht
43:15
43:05
46
Rob de Klein
Houten
43:11
43:06
47
Jelle Walther
Utrecht
43:21
43:08
48
Renz Klomberg
Utrecht
43:25
43:21
49
Jeroen Grootveld
Pijnenburg
43:52
43:43
50
Richard van Oostenbrugge
Zeist
44:03
43:49
51
Dirk Eidhof
Utrecht
44:04
43:52
52
E. van Veenendaal
Nieuwegein
44:06
43:52
53
Remko Groot
GAC Hilversum
44:09
43:55
54
Henk Jan Bierling
Hellas
44:15
43:56
55
Erik van Oort
IJsselstein Ut
44:13
44:00
56
Pascal Sluiter
Utrecht
44:13
44:02
57
Bart van de Ven
Zeist
44:54
44:38
58
Siebert Knipscheer
Utrecht
45:01
44:40
59
Michiel Niekus
GAC Hilversum
45:07
44:53
60
Michiel Bakker
Amersfoort
45:04
44:54
61
Jorrit Kortink
's-Hertogenbosch
45:09
44:56
62
Michael Voet
Pijnenburg
45:09
44:59
63
Erwin Kwakernaat
Huissen
45:47
45:31
64
Rolph Hydra
Phoenix
46:19
45:34
65
Roy Geurs
Utrecht
45:57
45:39
66
Hans Thomeer
Utrecht
45:53
45:48
67
Swen Adriaensen
Hellas
45:55
45:50
68
Stefan Timmer
Utrecht
46:15
45:58
69
Giel van Stralen
Utrecht
46:43
46:23
70
Arnt Mein
Utrecht
46:42
46:24
71
Mark Gruijters
Pijnenburg
46:35
46:25
72
Rijk van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:57
46:46
73
Ron Stam
Zeist
46:58
46:52
74
Erwin Rebergen
Utrecht
47:36
47:21
75
Gerard Agterberg
Utrecht
47:42
47:26
76
Eric Cats
IJsselstein Ut
47:39
47:31
77
Maarten Verheul
Utrecht
47:45
47:38
78
Ton Vreman
Clytoneus
47:52
47:43
79
Roderick Blömer
Utrecht
48:01
47:49
80
Michel van Leeuwen
Linschoten
47:58
47:50
81
Dimitri van der Ark
Loopgroep Bunnik
48:36
48:25
82
Bart Hoogstad
Utrecht
49:10
48:33
83
Wilco Witte
Leusden
48:42
48:33
84
Evert Driessen
Zeist
48:54
48:43
85
Ed Geerlings
U-Track
48:57
48:51
86
Jean Paul Westdijk
Leusden
49:19
48:56
87
Guus Tamminga
Bunnik
49:24
49:03
88
Rob van Eerde
U-Track
49:38
49:16
89
Ben Kuiken
Hellas
49:33
49:23
90
Frank Kap
Utrecht
49:47
49:34
91
Joost Lensen
Utrecht
49:47
49:35
92
Ad Smits
Pijnenburg
49:57
49:40
93
Steven Blommers
Soest
50:19
50:10
94
Harry Wildeboer
Utrecht
50:21
50:13
95
Roberto de Freitas
Bilthoven
50:58
50:37
96
Thomas Michels
Utrecht
51:03
50:45
97
Maarten Lindenhovius
Utrecht
50:57
50:46
98
Wim Hardeman
Utrecht
51:08
50:56
99
Leendert de Vos
Atverni
51:15
51:01
100
Mazen Mroue
Utrecht
51:23
51:04
101
Bert Ramakers
Hellas
51:49
51:28
102
Friedo van Gelder
Apeldoorn
52:17
51:39
103
Remco van der Voort
Utrecht
52:07
51:53
104
Ard van den Eijnde
Amsterdam
52:50
52:14
105
Frans van der Waals
Utrecht
52:43
52:20
106
Frits de Kam
Pijnenburg
52:54
52:45
107
C. van der Lee
Wijk bij Duurstede
53:07
52:49
108
Pim Vendrig
Utrecht
53:43
53:22
109
Joris Barendrecht
Utrecht
53:43
53:22
110
Emiel de Jong
Utrecht
53:58
53:39
111
Hans van Holten
Houten
54:03
53:48
112
Thomas Witsenboer
Utrecht
54:40
54:16
113
Gert van Gorcom
Utrecht
54:38
54:20
114
John van Ee
Altis
55:01
54:25
115
Albert-Jaap Houtgast
Zeist
55:07
54:46
116
Johan van Luijn
Loopgroep Bunnik
55:09
54:50
117
Bas van Huet
Utrecht
55:42
55:19
118
P. Koenhein
Utrecht
55:42
55:19
119
Hans Wortel
Zeist
55:57
55:48
120
Hans van den Berg
Hellas
56:05
55:49
121
Clemens Koemans
Hellas
56:18
56:03
122
Alfred Wouterse
Loopgroep Bunnik
56:46
56:28
123
Joost Gijsbers
U-Track
56:50
56:36
124
Jan Roording
Loopgroep Bunnik
57:00
56:41
125
Bert de Wit
Amersfoort
57:02
56:43
126
Karel Drexhage
Utrecht
57:08
56:52
127
Michael Oostra
Utrecht
58:18
57:58
128
Gert Mulder
Utrecht
58:41
58:22
129
Victor Beffers
Utrecht
1:01:30
1:01:07
130
Anton Schuurman
Amsterdam
1:06:03
1:05:49
VSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Margreet Kloeze
Hellas
23:04
23:00
V35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Patricia Schreurs
Hellas
19:52
19:50
2
Saskia Wijnalda-teVelde
Loopgroep Bunnik
21:20
21:19
3
Karin Kerkstra
Hellas
26:53
26:53
V45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anneke Stavenga-Van der M
Loopgroep Aart Stigter
20:51
20:49
MSEN, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Milco Driessen
Almere '81
15:15
15:14
2
Koen van Dijk
Triathlon
15:36
15:36
3
Dirk van Sijpveld
VAV
16:14
16:13
4
Bart Uiterwijk
Hellas
16:24
16:23
5
Camiel Kruiswijk
BAV
16:52
16:52
6
Kasper Kerver
Phoenix
18:49
18:47
7
Daan Dekker
U-Track
19:34
19:31
8
Maarten Dekker
U-Track
19:47
19:44
9
Jelle van Rossum
Atverni
19:48
19:44
M35, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arie Nimberg
Hellas
18:07
18:06
2
Niek Visser
Pijnenburg
18:21
18:20
3
Najim el Bouayadi
Phoenix
18:57
18:56
4
Marco Collet
AV Edam
19:25
19:24
5
Robbie van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
19:54
19:53
6
Paul de Vries
Fit
20:48
20:47
M45, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ron Band
Hellas
18:20
18:19
2
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
20:05
20:03
3
John Versteeg
Hellas
20:42
20:38
4
Marcus Bruin
Atverni
21:18
21:15
5
Matthieu Schenk
Hellas
23:52
23:49
6
Dirk van Haastrecht
Hellas
24:32
24:30
M55, 5 KM WEDSTRIJDL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Wijnen
Hellas
21:12
21:11
2
Arthur Verstraete
Hellas
21:53
21:49
3
Herman Lenferink
Phoenix
24:30
24:28
4
Johan van Santen
avVN
30:38
30:36
VREC, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Naomi Renssen
Houten
21:26
21:23
2
Desirée Florisson
Rosmalen
21:46
21:43
3
Andra Saers
Zeist
22:26
22:22
4
Sigrid van Ulsen
Utrecht
23:12
23:10
5
Marina Bos
BAV
23:19
23:18
6
Linda Stomphorst
Utrecht
25:04
25:01
7
Jiska Lemmens
Pijnenburg
25:33
25:29
8
Floor Borlee
U-Track
26:03
25:59
9
Nicolien Opdam
Hilversum
27:02
26:59
10
Nicole van der Velden
Utrecht
27:37
27:37
11
Falun van Huis
Vleuten
27:51
27:48
12
Tineke Doedens
Fit
27:52
27:50
13
Patricia de Bruijn
Utrecht
28:08
28:01
14
Mette van Schaik
Utrecht
28:08
28:01
15
Tinie Krol
Leusden
28:25
28:21
16
Jeanine Florie
Driebergen-Rijsenburg
28:46
28:41
17
Fiona van Riet
Utrecht
28:44
28:41
18
Evelien de Boer
Atverni
29:03
28:59
19
Jasmijn Van Kollenburg
Utrecht
30:14
30:09
20
Karlijn Van Kollenburg
Utrecht
30:19
30:14
21
Christel Breton
Driebergen-Rijsenburg
30:20
30:15
22
Lieny Dortmans
Utrecht
30:57
30:53
23
Barbara Nierkens
Maarssen
31:06
31:01
24
Meta Kuipers
Loopgroep Bunnik
31:36
31:30
25
Hennie Herbers
Bunnik
31:36
31:31
MREC, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lex Bruggink
Hellas
16:48
16:47
2
Jop Teepen
Utrecht
17:22
17:21
3
Imro van Soest
Hellas
17:45
17:43
4
Ernst-Jan Haselhoff
Hilversum
17:48
17:46
5
Maarten Nellestijn
Wijchen
18:06
18:05
6
Jorrit Boersen
Utrecht
18:11
18:09
7
Jan-Willem Meijerink
Utrecht
18:59
18:57
8
Sebastiaan Baan
Hellas
19:07
19:03
9
Gersom Post Hospers
Nieuwegein
19:10
19:07
10
Frank Heukels
De Bilt
19:13
19:10
11
Joris van Dijk
Utrecht
19:46
19:45
12
Sander Brinkhof
Utrecht
21:07
21:06
13
Jan Willem Tolhoek
IJsselstein Ut
21:14
21:13
14
Mark Kopmels
Utrecht
21:18
21:16
15
Cor van de Bilt
Atverni
21:32
21:30
16
Arne Rickert
Utrecht
22:02
21:59
17
Victor de Graaff
Heek Duitsland
22:28
22:28
18
Ger Verweg
Hellas
22:32
22:28
19
Pieter van Nes
Utrecht
22:53
22:50
20
Marcel van Driel
Utrecht
24:23
24:23
21
S. Kok
Utrecht
26:46
26:42
22
Koos Walrave
Loopgroep Bunnik
26:53
26:48
23
Per van Huis
Utrecht
27:50
27:48
24
Vincent Janssen
Utrecht
28:13
28:10
25
J. Hoogendoorn
Harderwijk
28:41
28:37
26
Jos Van Kollenburg
Utrecht
29:52
29:47
27
Arnout Boer
Nieuwegein
30:37
30:32
voorlopige uitslag
www.uitslagen.nl
20-04-2017 11:56