Uitslagenlijst 16e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 25 maart 2017

MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Adriaan Fransen
AAC '61
59:20
59:20
2
Dennis Haak
Aquilo
1:03:58
1:03:58
3
Ferdie Witvoet
Loopgroep Astrea
1:07:15
1:07:15
4
René Meekma
Witmarsum
1:08:23
1:08:15
5
Laurens Donkerbroek
Daventria
1:08:31
1:08:30
6
Ewoud Stadman
Haren Gn
1:08:59
1:08:55
7
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:09:21
1:09:18
8
Tim Driessen
Leeuwarden
1:11:55
1:11:48
9
Willem Hofman
Artemis
1:12:52
1:12:48
10
Klaas Kremer
Groningen
1:12:54
1:12:50
11
Eelco Pietersma
Schiermonnikoog
1:13:39
1:13:25
12
Sander Visser
Vitalis
1:13:45
1:13:18
13
Chiel Aaij
Lionitas
1:14:26
1:14:23
14
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
1:14:33
1:14:30
15
Björn Jacobs
Boxmeer
1:14:47
1:14:04
16
Albert Jan Vedelaar
Dronten
1:15:07
1:15:01
17
Edo Vos
Amsterdam
1:15:11
1:14:52
18
Anne Willem Pranger
Groningen
1:15:34
1:15:01
19
Ido Pranger
Dokkum
1:15:35
1:15:02
20
Arjan Vrieling
Aquilo
1:15:50
1:15:04
21
Niels Doorten
Assen
1:15:51
1:15:41
22
Mark Penninga
Zutphen
1:15:59
1:15:51
23
Matthijs Geilenkirchen
's-Gravenhage
1:15:59
1:15:59
24
Sander Postmus
Vierhuizen
1:16:18
1:16:05
25
Rudolf-Jan Raven
Dutch Runners
1:16:39
1:15:37
26
Mark Siekmans
's-Hertogenbosch
1:16:58
1:16:53
27
Sander de Boer
Groningen
1:17:37
1:16:58
28
Raoul Heerens
Groningen
1:17:37
1:16:59
29
Izaak Quist
Amsterdam
1:18:08
1:18:02
30
Maarten Kruijver
Amsterdam
1:18:10
1:17:10
31
Hanne van Dam
Arnhem
1:18:27
1:18:14
32
Fokko Huizing
Nijmegen
1:18:31
1:17:31
33
Sape Bloemhof
Kollumerzwaag
1:19:11
1:18:20
34
Eelco de Groot
Assen
1:19:16
1:19:10
35
Frens Lubberts
LAAC Twente
1:19:28
1:18:46
36
Jornt de Vries
Groningen
1:20:07
1:20:04
37
Willem van Olst
Groningen
1:20:40
1:19:40
38
Jan-Willem van Bommmel
Aquilo
1:21:06
1:20:22
39
René Bruinsma
Friesland
1:22:09
1:22:00
40
Ivo IJzerman
Amsterdam
1:22:47
1:21:54
41
Sjouke Meekma
Eastermar
1:22:49
1:22:33
42
Joost Bussem
Noordkop
1:23:29
1:23:02
43
Arnold Latour
Oldekerk
1:23:57
1:23:33
44
Tim van Heumen
Veluwe
1:25:30
1:24:58
45
Mark Folbert
Ternaard
1:25:54
1:24:55
46
Léon Hartholt
Groningen
1:26:58
1:25:44
47
Mathijs Sterk
Loopgroep Berlikum
1:27:27
1:27:12
48
Gert Jan Leving
Utrecht
1:27:58
1:27:06
49
Remco Dijkema
Assen
1:28:06
1:27:37
50
Tony Vrieswijk
Dokkum
1:28:42
1:28:09
51
Martijn Dijkstra
Dokkum
1:29:02
1:28:07
52
Alexander Wagner
Groningen
1:29:22
1:28:57
53
Johan Adema
Sneek
1:29:27
1:29:09
54
Andre Heitbrink
Zwolle
1:29:37
1:29:19
55
Jeroen Zuidema
Impala
1:30:05
1:29:23
56
Jacco Eldering
Kootstertille
1:30:08
1:29:02
57
Eelke van der Heide
Schiermonnikoog
1:31:11
1:30:28
58
Heino van der Meer
Lionitas
1:32:11
1:31:51
59
Jeroen Boersma
Leeuwarden
1:32:12
1:31:51
60
Johannes Krebbers
Haren Gn
1:32:21
1:31:36
61
Stephan Moes
Groningen
1:32:29
1:32:01
62
David Schuttrups
Groningen
1:32:50
1:32:23
63
Johannes Christiaanse
Hoogezand
1:33:04
1:31:57
64
Hein Kooi
Westernieland
1:33:15
1:32:35
65
Fabian Peeks
Groningen
1:34:19
1:33:32
66
Wouter Trumpie
Groningen
1:34:45
1:34:21
67
Johan Hamstra
Groningen
1:37:04
1:36:14
68
Robert Mosselaar
Surhuisterveen
1:38:12
1:37:18
69
Pytrik Amsterdam
Loopgroep Sneek
1:38:29
1:38:09
70
Ferdie Tan
Groningen Atletiek
1:38:40
1:37:59
71
Jos Klungers
Groningen
1:39:20
1:38:54
72
Jan-Pieter Feikens
Utrecht
1:39:40
1:38:48
73
Jesse Pruis
Groningen
1:40:33
1:39:52
74
Edwin Lokhorst
Assen
1:42:58
1:42:36
75
Gertjan de Haas
Zuidhorn
1:44:03
1:42:52
76
Gerben Feikens
Groningen
1:50:34
1:49:52
77
Rob van den Brink
Assen
1:51:18
1:50:24
M40+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Timmerman
Coevorden
1:08:53
1:08:50
2
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:09:54
1:09:52
3
Piet Kempenaar
Loopgroep Bedum
1:10:17
1:10:05
4
Erik Knapper
Aquilo
1:11:35
1:11:28
5
Denis van Raalte
Lionitas
1:12:20
1:12:17
6
René Buné
Boyl ZV Friesland
1:12:55
1:12:53
7
Stephan Dekker
Thesinge
1:13:19
1:13:17
8
Bauke Groen
Dokkum
1:13:38
1:13:34
9
Erik Alkema
Assen
1:14:27
1:14:05
10
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:14:33
1:14:24
11
Richard van der Werff
Usquert
1:14:52
1:14:26
12
André Jellema
Lionitas
1:16:18
1:16:15
13
Sierk Werner
Goutum
1:16:18
1:16:16
14
Allard van Duinen
Marum
1:16:21
1:15:36
15
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
1:16:37
1:16:27
16
Reinder Meekma
Ferwert
1:16:42
1:16:27
17
Johan van Dijk
SV Veendam
1:17:06
1:16:59
18
Harold van Wieren
Drachten
1:17:20
1:16:41
19
Robert Barkhof
Assen
1:17:31
1:17:20
20
Hessel Dijkstra
IJlst
1:17:31
1:17:13
21
Martin van Wagensveld
Zwolle
1:17:46
1:17:15
22
Marco Perdijk
Briltil
1:18:29
1:18:23
23
René Top
Grijpskerk
1:18:33
1:17:42
24
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:18:42
1:18:16
25
Robert Carsouw
Oegstgeest
1:18:57
1:18:40
26
Jaap Smith
Artemis
1:19:04
1:18:25
27
Ron Knibbe
Zuid-Scharwoude
1:19:19
1:18:52
28
Berteld Ruiter
Aquilo
1:19:27
1:18:43
29
Laurens Aaij
Loopgroep Leeuwarden
1:19:36
1:19:33
30
Gerard de Grutter
Hanzesport
1:19:37
1:19:30
31
Ronald Hommes
Delfzijl
1:19:45
1:18:50
32
Willem Boverhof
Zwolle
1:20:10
1:19:59
33
John Broekman
LoopgroepGieten
1:20:12
1:20:04
34
Anne Tanja
Groningen
1:20:40
1:20:39
35
Erik Willekus
St.-Annaparochie
1:20:42
1:20:36
36
Dirk Ras
Groningen
1:20:46
1:20:29
37
David 't Hart
Amsterdam
1:21:50
1:21:31
38
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
1:21:50
1:21:22
39
Maaik Meiberg
Wijhe
1:21:51
1:21:32
40
Jeroen Nijholt
Groningen
1:22:39
1:22:02
41
Willem Pastoor
Groningen
1:22:44
1:22:05
42
Erik de Boer
Funrunners Rotterdam
1:22:49
1:22:27
43
Jack Meering
Winschoten
1:23:08
1:22:24
44
Mark Kuijs
Heemskerk
1:23:09
1:23:06
45
Willem Jan Kulsdom
Dalfsen
1:23:44
1:22:33
46
Harold Hoekstra
Appelscha
1:23:54
1:23:42
47
JoAlbert Kooistr
Horror
1:24:12
1:23:14
48
Johan Hoogland
Dutch Runners
1:24:14
1:23:54
49
Remco Bakker
Groningen Atletiek
1:24:15
1:23:45
50
Bastiaan van Ramshorst
Amsterdam
1:24:53
1:24:46
51
Sipco Visser
Loopclub Burgum
1:25:00
1:23:53
52
Merijn van Gorkum
Borne
1:25:06
1:24:48
53
Joost van der Linden
AV Castricum
1:25:07
1:24:21
54
Robert de Vries
Zuidlaren
1:25:17
1:24:55
55
Rene La Crois
Dutch Runners
1:25:46
1:25:21
56
Jelle Zijlstra
Groningen
1:25:53
1:25:02
57
Jan Geert Vedelaar
Dronten
1:25:56
1:25:50
58
Jan Smittenberg
Sappemeer
1:26:33
1:25:35
59
Alberts Kingma
Loopgroep Hugo Veenker
1:26:53
1:26:25
60
Menno Oomkens
Groningen Atletiek
1:27:13
1:26:33
61
Jarik van der Velde
Eelderwolde
1:27:14
1:27:05
62
Maurice van der Wijst
Phanos
1:27:18
1:27:08
63
Hendrik Linnewiel
Groningen
1:27:22
1:26:40
64
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:27:26
1:26:48
65
Jan dirk hekma Wierda
Utrecht
1:27:28
1:27:00
66
Roelof Keuning
Loopgroep Sneek
1:27:49
1:27:35
67
Henk Martijn
Groningen
1:27:51
1:27:32
68
Wim Veenema
Groningen
1:27:52
1:27:13
69
Johan Oostinga
Eelderwolde
1:28:06
1:27:01
70
Klaas Pieter Feitsma
De Bilt
1:28:17
1:27:48
71
Huib Jacobs
Laren Gld
1:28:34
1:28:00
72
Jos Vegt
Loopgroep Bedum
1:28:45
1:28:23
73
Willem van de Meent
Dalfsen
1:29:10
1:27:59
74
Johann Straatsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:29:14
1:28:36
75
Gerard van der Velde
Groningen
1:29:48
1:29:04
76
Jacob Feenstra
Loopgroep Hugo Veenker
1:30:07
1:29:38
77
Gerwin Bonhof
Dalfsen
1:30:07
1:28:57
78
Boelem de Roo
Wedde
1:30:41
1:29:39
79
Fokke Steenhuisen
Groningen Atletiek
1:30:44
1:30:30
80
Martin Boomgaardt
Leeuwarden
1:30:57
1:30:23
81
Lars van Dijk
ATC '75
1:30:57
1:30:39
82
Anton Langeberg
Friesland
1:31:02
1:30:29
83
Niels Ampt
Dutch Runners
1:31:03
1:30:26
84
Andre Groen
Franeker
1:31:07
1:31:03
85
Marc Spreuwenberg
AV Weert
1:31:08
1:30:23
86
Hajo Jonker
De Rijp
1:31:16
1:30:16
87
Alex Derksen
Beverwijk
1:32:07
1:31:27
88
Heerke Schiphof
Dutch Runners
1:32:15
1:32:00
89
Paul de Jong
Heemskerk
1:32:52
1:32:49
90
Jorgen Middel
Eelde
1:32:53
1:32:21
91
Peter Kneefel
Hanzesport
1:33:09
1:33:01
92
Johan Arends
Zuidlaren
1:33:18
1:32:08
93
Wilbert van Ommen
Dalfsen
1:33:21
1:32:11
94
Rene Joustra
Leeuwarden
1:33:36
1:32:32
95
Mark Lemmers
Schiermonnikoog
1:34:25
1:33:44
96
Robert de Vries
Haren Gn
1:34:27
1:33:37
97
Wilco Landman
De Gemzen
1:34:53
1:34:29
98
Karst Neervoort
Kampen
1:34:55
1:34:35
99
Frans Wigchering
SV Veendam
1:34:57
1:34:32
100
Johann Diermeier
Swifterbant
1:35:05
1:33:53
101
Martin Stevens
Zwolle
1:35:09
1:34:21
102
Rutger Kluiver
Borger
1:35:18
1:34:28
103
Robert Jan Reinders
Groningen
1:35:19
1:34:28
104
Johan Honing
Loopsport Groningen
1:35:20
1:35:10
105
Matthieu TORRES
Haren Gn
1:35:52
1:35:07
106
Jan Arjen Kraak
Wolvega
1:36:19
1:35:37
107
Hendrik Jan de Vries
Drachten
1:37:08
1:36:27
108
André van Dalsen
Groningen
1:38:15
1:38:10
109
Erik Guns
Gieten
1:38:16
1:27:10
110
Marco Waterlander
Heerenveen
1:38:41
1:38:00
111
Martin de Boer
Ulrum
1:39:22
1:38:11
112
Patrick Hilgevoord
Lekkum
1:40:53
1:39:56
113
Feddo Boschma
Naarden
1:40:56
1:39:58
114
Peewee de Hei
Loopgroep Zuidhorn
1:41:04
1:40:15
115
Johan Werkman
Uithuizermeeden
1:41:35
1:40:25
116
Henk Oudman
Groningen
1:42:34
1:42:18
117
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:43:13
1:43:13
118
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
1:43:42
1:43:30
119
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:43:54
1:43:28
120
Sieger Dijkstra
Beetsterzwaag
1:43:57
1:43:32
121
René Smids
Kollum
1:45:25
1:44:23
122
KeesJan Schouten
Hylas
1:53:03
1:52:14
123
Patrick Dijkhuizen
Horror
1:57:11
1:56:19
124
Bert Boxem
Winsum Gn
1:58:47
1:58:25
M50+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
1:05:15
1:05:13
2
Klaas Brouwer
SV Veendam
1:05:47
1:05:46
3
Sieds Wiersma
Impala
1:06:22
1:06:21
4
Bob Boelens
AV Wijchen
1:06:57
1:06:55
5
Theo Combee
Amsterdam
1:07:57
1:07:56
6
Diemer Top
Groningen
1:08:45
1:08:04
7
Okko Jan Bosker
Groningen Atletiek
1:09:11
1:09:11
8
Bert Vos
Ter Apel
1:09:54
1:09:50
9
Egbert Borger
Groningen Atletiek
1:10:29
1:10:26
10
Pieter Veenstra
Groningen
1:12:08
1:11:47
11
Henk Brassien
Zwolle
1:12:36
1:12:13
12
Reint Scholten
De Gemzen
1:15:16
1:15:07
13
Frank de Kruiff
Amersfoort
1:16:35
1:16:27
14
Hans van Snellenberg
Dutch Runners
1:16:35
1:16:27
15
Jan Vos
Artemis
1:16:47
1:16:33
16
Wim Ammeraal
Artemis
1:17:10
1:16:54
17
Eric Fris
Zaanland
1:17:14
1:17:00
18
Ab Slagter
Artemis
1:17:16
1:17:12
19
Egbert Algra
Leeuwarden
1:17:26
1:17:03
20
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:17:53
1:17:08
21
Gijs van Korlaar
Soest
1:18:10
1:17:59
22
Bert Duursma
Veluwe
1:18:16
1:18:11
23
Arian Bol Raap
SV Sportlust
1:18:30
1:17:57
24
Elko Knoop
Tolbert
1:18:42
1:17:58
25
Hans Houweling
Hanzesport
1:18:42
1:18:35
26
Menno-Jan Kraak
Enschede
1:19:05
1:18:54
27
Pieter de With
Schiermonnikoog
1:19:18
1:18:23
28
Peter Mulder
Bedum
1:19:41
1:19:25
29
Marcel Balm
AV Castricum
1:20:25
1:20:21
30
Luc Heyligers
Damwald
1:20:58
1:20:56
31
Edgar Bakker
Groningen
1:21:04
1:20:54
32
Martieu Wienke
Loopgroep RaitdaipRunners
1:21:19
1:20:58
33
André Klein Hulse
Hanzesport
1:21:46
1:21:38
34
Edward van Wezel
Bilthoven
1:22:05
1:21:57
35
Harold Slomp
Feanwalden
1:22:29
1:21:21
36
Jurrie Hersevoort
Zwolle
1:22:43
1:21:52
37
Bert Bolhuis
avVN
1:22:48
1:22:25
38
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
1:22:50
1:22:37
39
Ronald Verbree
Leek
1:23:05
1:22:44
40
Marc Wijsman
Groningen Atletiek
1:23:47
1:23:04
41
Harry Kuipers
Dutch Runners
1:24:05
1:23:35
42
Andries van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
1:24:12
1:24:02
43
Loek Smid
Hindeloopen
1:24:17
1:24:13
44
Bert Holsteijn
Loopgroep Astrea
1:24:46
1:23:37
45
Aije Klaren
Feanwalden
1:25:01
1:24:05
46
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:25:20
1:24:49
47
Roel Verschoor
Noordkop
1:25:47
1:25:20
48
Martin van der Zee
Loopgroep Sneek
1:27:01
1:26:45
49
Sjaak Fonville
Oegstgeest
1:27:03
1:26:03
50
Anjo Rust
Groningen
1:27:37
1:27:31
51
Albert de Haan
Wezep
1:27:56
1:27:51
52
Feico Hoogeveen
Hengelo Ov
1:28:01
1:27:07
53
Hans Weersing
Groningen Atletiek
1:28:09
1:27:22
54
Jacob Vonder
Ommen
1:28:20
1:28:07
55
Frans Nab
Veluwe
1:28:30
1:27:59
56
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:28:43
1:27:56
57
Wijnand Tjepkema
Stiens
1:29:14
1:28:29
58
Johan Oosterhoff
Bedum
1:29:16
1:28:31
59
Koer van der Meer
Garrelsweer
1:29:21
1:29:10
60
Hans Veenendaal
Schiermonnikoog
1:30:26
1:29:56
61
Zoot de Poel
Groningen Atletiek
1:30:37
1:29:24
62
Michel Jansen
Veghel
1:30:42
1:30:03
63
Evert Mulder
Delfzijl
1:30:47
1:29:51
64
Pieter Runia
Loopgroep Berlikum
1:30:48
1:30:43
65
Jan van Unen
De Gemzen
1:31:23
1:30:35
66
Ronald Vos
Diepenveen
1:31:24
1:30:40
67
Harry Brugman
Dutch Runners
1:32:00
1:31:46
68
Martin Esman
Bussum
1:32:52
1:31:40
69
Anthoon Haagsma
Loopgroep Sneek
1:33:27
1:33:10
70
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigter
1:33:50
1:32:58
71
Jan Luursema
Peize
1:33:56
1:33:13
72
Everhard Grafhorst
LSV Invictus
1:33:57
1:32:58
73
Ulbe Keegstra
Dokkum
1:34:59
1:33:52
74
Gerard Kruizenga
Groningen Atletiek
1:35:05
1:34:42
75
Rienk Boswijk
Saaksum
1:35:13
1:34:07
76
Jan Metus
Groningen Atletiek
1:35:46
1:35:29
77
Roelof Eltingh
Warffum
1:35:52
1:35:34
78
Paul Passchier
Groningen
1:35:52
1:35:44
79
Ron van der Wel
Haarlem
1:36:49
1:36:31
80
Wim Westerink
De Gemzen
1:36:53
1:26:02
81
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:37:43
1:36:36
82
Jan van den Belt
Hanzesport
1:38:14
1:37:45
83
Marcel Kuin
Olterterp
1:38:47
1:37:51
84
Harry Wiechers
Roden
1:38:51
1:37:53
85
Rompt Noordenbos
Loopgroep Zuidhorn
1:40:32
1:39:29
86
Wim Meijering
Ulrum
1:40:59
1:40:25
87
Ton Mosch
Edam
1:41:09
1:40:12
88
Bert Santema
De Westereen
1:41:11
1:40:16
89
Sander Haasbroek
AV Castricum
1:42:37
1:41:48
90
Nico Hazenberg
Baflo
1:43:48
1:43:28
91
Koos van Koldam
Siddeburen
1:43:49
1:42:45
92
Harry Snippe
Drachten
1:48:41
1:48:03
93
Casper Evers
Haarlem
1:51:35
1:51:22
94
Peter Bottema
Winsum Gn
1:58:46
1:58:25
M60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:14:01
1:13:57
2
Hans Alosery
Veluwe
1:16:07
1:16:02
3
Arie van der Ham
avVN
1:17:11
1:17:05
4
Otto de Boer
Friesland
1:17:28
1:17:16
5
Henk Valkeman
Hanzesport
1:18:47
1:18:39
6
Albert Zijlstra
Elsloo Fr
1:19:16
1:19:10
7
Tonnie Scholten
Hanzesport
1:21:00
1:20:52
8
Marten Scheenstra
Loopgroep gRUNN
1:22:54
1:22:48
9
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:24:14
1:23:54
10
Klaas van der Zee
Loopgroep Dokkum
1:24:32
1:23:49
11
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:24:37
1:24:06
12
Herman Martens
Ommen
1:26:57
1:26:45
13
Jan Henk Dijkstra
Veluwe
1:27:19
1:26:49
14
Maartren Witteveen
Enschede
1:27:54
1:27:20
15
Geert Helder
Roden
1:27:55
1:27:13
16
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:30:16
1:29:51
17
Pieter de Haan
Loopgroep Zuidhorn
1:30:31
1:29:28
18
Cees de Boer
Hanzesport
1:31:29
1:31:00
19
Peter Pranger
Loopgroep Dokkum
1:31:35
1:31:01
20
Anne Ottema
Loopsport Groningen
1:31:44
1:31:16
21
Nemi van der Reest
Veluwe
1:31:53
1:31:23
22
Hessel Boersma
Groningen
1:32:11
1:31:50
23
Ferdie Wolff
Ommen
1:33:21
1:32:53
24
Rien van Hekken
Heemskerk
1:33:44
1:33:41
25
Paul van Wolferen
Loopsport Groningen
1:33:59
1:33:32
26
Dirk Siekmans
Schiermonnikoog
1:34:19
1:34:02
27
Geert Peeks
Marathon Pim Mulier
1:34:20
1:33:32
28
Rob van Wolferen
Eindhoven
1:34:58
1:34:31
29
Michael Heine
Wolfenbüttel
1:36:05
1:35:20
30
Henk Brouwer
De Gemzen
1:36:37
1:35:52
31
Jan Bodewes
AV Castricum
1:41:24
1:40:37
32
Jean Brakenhoff
AV Castricum
1:42:20
1:41:34
33
F de Vos
Huizen
1:42:41
1:42:25
34
Gerard de Jong
De Gemzen
1:44:09
1:43:44
35
Wim Köhler
Bilthoven
1:44:27
1:43:19
36
Pé de Jong
Workum
1:44:41
1:44:31
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
1:18:31
1:18:09
2
Hanneke Rus
Groningen
1:21:18
1:21:00
3
Meike Kuipers
Nuis
1:22:30
1:21:30
4
Linda Keitz
Dronryp
1:25:35
1:25:23
5
Femke de Vries
Leeuwarden
1:25:43
1:24:38
6
Marleen van Wolferen
Groningen
1:26:10
1:25:45
7
Katja Breitner
Utrecht
1:27:28
1:26:36
8
Rianne Ramaker
Groningen
1:28:10
1:27:37
9
Antsje van der Zee
Groningen Atletiek
1:29:49
1:29:36
10
Anja van Aken
Groningen
1:31:03
1:30:09
11
Miny Verheij
Leeuwarden
1:33:36
1:33:07
12
Froukje Stuursma
Groningen
1:34:45
1:34:24
13
Gerda de Vries
Groningen
1:34:46
1:34:25
14
Jenny Fokkema
Ingelum
1:34:54
1:34:49
15
Harma Oosterheerd
Groningen
1:36:15
1:36:09
16
Chantal Dijkers
Diemen
1:36:53
1:36:37
17
Folkje Zuidema
Impala
1:38:04
1:37:21
18
Emma Kraak
Amsterdam
1:38:22
1:37:51
19
Karin Benthem
Sneek
1:38:28
1:38:10
20
Gea Veenwijk
Houwerzijl
1:39:22
1:38:11
21
Karen Krijnen
Vries
1:41:21
1:40:20
22
Kirsten Krijnen
Vries
1:41:21
1:40:19
23
Femke van der Heide
Kollum
1:42:41
1:41:40
24
Sanne vd Vliet
Amsterdam
1:43:28
1:42:20
25
Evelien Kuiper
Dutch Runners
1:43:47
1:43:28
26
Janouk Hogeveen
Loopgroep Hugo Veenker
1:44:51
1:44:15
27
Wietske van der Graaf
Groningen Atletiek
1:45:17
1:44:53
28
Marieke Dijkema
Assen
1:47:03
1:46:32
V35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
1:17:16
1:17:07
2
Wytske van der Kooi
Burgum
1:18:40
1:18:35
3
Grietje van der Schaaf
Friesland
1:19:37
1:19:28
4
Judith Ogink
Lippenhuizen
1:22:37
1:21:38
5
Yvonne Hiemstra
Loopgroep IJlst
1:24:13
1:23:53
6
Kee Koopmans
Amsterdam
1:24:53
1:24:46
7
Ingrid Kollen
HAC '63
1:25:06
1:24:28
8
Gineke Oosterhuis
Noordkop
1:25:59
1:25:50
9
Sandra Veenstra
Zuid-Scharwoude
1:26:34
1:25:59
10
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:27:01
1:26:44
11
Alma ten Berge
Groningen Atletiek
1:27:20
1:27:05
12
Ellen Haveman
Loopgroep Hugo Veenker
1:28:05
1:27:49
13
Femke Boekema
Harderwijk
1:28:09
1:27:27
14
Jantine Meijer
Tolbert
1:28:32
1:28:00
15
Jelma Wassenaar
Loopgroep Berlikum
1:28:50
1:28:45
16
Hanna Schuiling
Friesland
1:29:44
1:28:41
17
Jeanet Hibma
Franeker
1:31:07
1:31:01
18
Ilse Feenstra
's-Gravenhage
1:31:07
1:30:58
19
Jitske Schuurman
Jubbega
1:31:13
1:30:42
20
Irene van der Velde
Groningen
1:31:23
1:31:08
21
Eva Klat
Groningen
1:31:32
1:31:19
22
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:31:41
1:30:40
23
Annemiek Duffhues-de Boer
Nieuwleusen
1:31:55
1:31:34
24
Francien Zuiderma Raven
WS Running & Bootcamp
1:32:01
1:30:59
25
Annemarie Caro
Groningen
1:32:04
1:31:01
26
Danielle Bekkering
Den Ham
1:32:27
1:31:47
27
Yvonne van Wamelen
Groningen
1:32:43
1:32:16
28
Anne Uyttenboogaart
Eelderwolde
1:32:43
1:32:35
29
Janke Boersma
Eelde
1:32:53
1:32:21
30
Marleen Beijl
Groningen
1:33:37
1:32:31
31
Marianne Brummel
Doorn
1:33:55
1:33:02
32
Jantina Jager
Loopgroep Hugo Veenker
1:34:19
1:33:46
33
Simone Smit
Groningen
1:35:05
1:34:24
34
Jet Backer
Zeist
1:36:22
1:36:08
35
Nellie Dijkstra
St.-Annaparochie
1:36:24
1:36:19
36
Lica Bradu
Groningen
1:36:51
1:35:58
37
Saskia Swieringa
SV Veendam
1:36:56
1:36:33
38
Claudi Olde Olthof
Harbrinkhoek
1:37:15
1:36:40
39
Mirjam Sluman
Groningen
1:37:35
1:37:22
40
Cindy de Jager
Friesland
1:37:56
1:37:51
41
Fleur Marquenie
Haren Gn
1:38:22
1:37:38
42
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
1:38:38
1:38:25
43
Elizabeth Hofman
Artemis
1:39:10
1:38:27
44
Linde Hartman
Weesp
1:39:41
1:39:32
45
Gerdien Groeneveld
De Gemzen
1:40:30
1:40:06
46
Annelies Meijering
HUGO Hardloopgroep
1:41:00
1:40:25
47
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
1:41:03
1:40:14
48
Geertje Hijlkema
Langezwaag
1:41:38
1:40:38
49
Marieke Veenstra
Gorredijk
1:41:38
1:40:37
50
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:41:48
1:40:38
51
Corien ter Weeme
Groningen
1:41:50
1:41:24
52
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
1:42:09
1:41:54
53
Andrea Koops
Haren Gn
1:42:10
1:41:21
54
Sandra de Boer
Funrunners Rotterdam
1:43:25
1:43:03
55
Linda Helling
Amsterdam
1:43:28
1:42:20
56
Judith Veldhuizen
IJlst
1:43:58
1:43:05
57
Monique Bosma
IJlst
1:43:58
1:43:05
58
Diana Bultema
Leermens
1:44:00
1:43:32
59
Marike Schepers
Groningen
1:44:49
1:43:45
60
Siska Kloppenburg
Dokkum
1:44:51
1:44:17
61
Marijke van der Meer
Sneek
1:44:53
1:44:20
62
Paulina Bleyie
Spirit Lelystad
1:45:34
1:45:25
63
Els Wieman-van Vliet
Gouda
1:58:27
1:57:47
V45+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:07:31
1:07:31
2
Annet Bultman
De Gemzen
1:12:54
1:12:46
3
Annelieke van Bokhoven
Groningen
1:13:19
1:13:19
4
Bettina Hamming
Groningen Atletiek
1:15:40
1:15:37
5
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:20:45
1:20:31
6
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:21:09
1:21:01
7
Aleida Groothoff
Artemis
1:21:53
1:21:42
8
Brenda Zomer
HAC '63
1:25:06
1:24:29
9
Ingrid Timmer
Flevo Delta
1:25:38
1:24:27
10
Hieke Osinga-Sybesma
Loopgroep Sneek
1:25:43
1:25:26
11
Willeke van der Meer
Groningen Atletiek
1:25:51
1:25:37
12
Alianne Poelman
Ees
1:27:01
1:26:54
13
Ingrid Liefers
Zwolle
1:27:11
1:26:59
14
Jeannette Smit
Noordkop
1:27:16
1:26:52
15
Annemieke Vreken
Haarlem
1:27:21
1:27:09
16
Aaltje Post
De Gemzen
1:27:30
1:27:20
17
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:27:58
1:27:45
18
Bea Dijkstra
Stiens
1:28:07
1:27:21
19
Jenieke Hoogland
Dutch Runners
1:28:10
1:27:51
20
Anja lettinga-Hiemstra
Ferwert
1:28:59
1:28:14
21
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:29:20
1:29:10
22
Inge van Deemter
Groningen
1:29:27
1:29:19
23
Annet van Zeijts
Athlos
1:29:56
1:29:19
24
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
1:30:51
1:30:29
25
Marianne Haijma
Dutch Runners
1:32:13
1:31:56
26
Hinke de Vries
Loopgroep Hugo Veenker
1:32:31
1:32:02
27
Anneke Koops-Kruijer
Groningen
1:33:22
1:33:10
28
Annette Dupree
Groningen Atletiek
1:33:54
1:33:24
29
Karijn Koopmans
Amersfoort
1:34:01
1:33:43
30
Klaske Pinxsterhuis
Veluwe
1:34:09
1:33:19
31
Jacquelina Woestenburg
Jubbega
1:34:19
1:33:47
32
Edith Steenhuisen
Groningen Atletiek
1:34:21
1:34:07
33
Janet Neervoort
Kampen
1:34:55
1:34:34
34
Tricia van der Velde
Loopgroep Hugo Veenker
1:34:57
1:34:28
35
Baukje Kingma
Loopgroep Hugo Veenker
1:35:02
1:34:23
36
Ilonka Zwienenberg
SISU
1:35:03
1:34:51
37
Mascha de Hek
Buitenpost
1:35:06
1:34:50
38
Vivien Salmond
Zuidlaren
1:35:17
1:34:47
39
Marianne Gelderman
De Gemzen
1:35:24
1:35:00
40
Ina van der Laan
Aquilo
1:35:49
1:35:35
41
Corrie Pars
Loopgroep Berlikum
1:35:54
1:35:48
42
Aly Prins Olijve
LSV Invictus
1:36:58
1:36:43
43
Frederika Krottje
HUGO Hardloopgroep
1:37:06
1:36:38
44
Petra Werkman
LSV Invictus
1:38:27
1:38:12
45
Gelske Jager
Loopgroep Hugo Veenker
1:38:38
1:38:03
46
Anouk Spruit Bleeker
Noordkop
1:38:49
1:38:25
47
Henriette Ampt
Dronten
1:39:30
1:38:53
48
Sonja Kerkdijk
Veluwe
1:40:13
1:39:24
49
Ingrid Roodink
Veluwe
1:40:13
1:39:23
50
Rita Lemminga
SV Veendam
1:40:21
1:39:56
51
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
1:41:05
1:40:46
52
Jacqueline van Wijk
Loopgroep Astrea
1:41:09
1:40:13
53
An van der Leij
Loopgroep Astrea
1:42:31
1:42:12
54
Willy de Jong
Leeuwarden
1:43:12
1:42:10
55
Maria Oosten
Roodeschool
1:43:41
1:42:32
56
Marian Beverloo
Oud-Beijerland
1:43:54
1:43:28
57
Jannine Wilpshaar
Beetsterzwaag
1:43:57
1:43:32
58
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
1:44:40
1:43:48
59
Alie Soepboer
Loopgroep Hugo Veenker
1:44:51
1:44:15
60
Diny Does
Loopgroep gRUNN
1:44:58
1:44:21
61
Ikkelien Cornelis
Aquilo
1:45:24
1:45:14
62
Aukje KooistraKooistra
Leeuwarden
1:45:26
1:44:28
63
Martina Mak-Beukema
Groningen
1:45:27
1:44:43
64
Sylvia Pieters
HUGO Hardloopgroep
1:45:37
1:45:01
65
Linda van der Veen
Woldendorp
1:46:06
1:45:01
66
Marjolein Kraak
Appelscha
1:46:33
1:46:21
67
Janneke Wolthuis
Zuidlaren
1:47:16
1:46:46
68
Mariët Mollema
Loopgroep Groningen
1:47:25
1:47:09
69
Marijke Smit-Kuyt
Westerlee Gn
1:47:27
1:47:13
70
Joke Bleijerveld
Dokkum
1:47:55
1:46:48
71
Jacolina de Swart
Loopgroep Hugo Veenker
1:48:50
1:48:14
72
Aukje Veenema
Loopgroep Hugo Veenker
1:48:50
1:48:14
73
Djoke van Dongera
Dokkum
1:48:50
1:48:15
74
Pina Lombardi
Loopgroep Hugo Veenker
1:50:11
1:49:36
75
Mirjam van der Linden
AV Castricum
1:53:03
1:52:16
76
Henny Kuiper
Appingedam
1:56:35
1:55:31
77
Gerrie Koolenbrander
Appingedam
1:56:35
1:55:30
V55+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelyne Abeln-Avezaat
Smalle Ee
1:11:20
1:11:20
2
Ans Houweling
Hanzesport
1:19:01
1:18:54
3
Minke Kooistra
Loopgroep Hugo Veenker
1:23:47
1:23:10
4
Margo Roelofs
Groningen Atletiek
1:26:52
1:26:43
5
Henny Puttenstein
De Gemzen
1:27:04
1:26:54
6
Carla Vaessen
Loopgroep Hugo Veenker
1:27:36
1:26:59
7
Baukje van der Burg
Koarnjum
1:27:51
1:27:05
8
Els Jacobs
Slochteren
1:28:40
1:28:21
9
Anneke van Olst
De Gemzen
1:31:15
1:30:50
10
Inge Wiersma
HUGO Hardloopgroep
1:31:36
1:31:25
11
Els Claessens
Schiermonnikoog
1:32:50
1:32:19
12
Nelleke van Veen
LSV Invictus
1:33:48
1:32:51
13
Justine Moons
Schiermonnikoog
1:33:56
1:33:01
14
Helene Geers
Veluwe
1:34:03
1:33:13
15
Heleen Bierling
Loopsport Groningen
1:35:05
1:34:14
16
Gré Bezema
Gasselte
1:35:14
1:34:56
17
Judith Jonkman
Loopsport Groningen
1:35:36
1:35:10
18
Rensje Rijkens
Aquilo
1:35:49
1:35:35
19
Anke de Jong
Groningen Atletiek
1:36:14
1:36:00
20
Christl Heine
Wolfenbüttel
1:37:10
1:36:49
21
Maria Maatje
Enschede
1:38:49
1:38:25
22
Manda Alosery-Tijsen
Veluwe
1:40:13
1:39:24
23
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:41:11
1:40:54
24
Mannie Oostra
Olterterp
1:41:31
1:40:36
25
Norine Senior
Groningen Atletiek
1:42:08
1:41:53
26
Aya Wolters
AV Castricum
1:42:20
1:41:34
27
Rika Hoekstra
LSV Invictus
1:43:05
1:42:08
28
Marianne Eggermont
Groningen
1:43:50
1:42:51
29
Maaike Holwerda
Loopgroep Hugo Veenker
1:44:52
1:44:17
30
Wietske Keulen
Sneek
1:44:53
1:44:20
31
José van Dooren
Amsterdam
1:45:37
1:44:54
32
Marjan Boot
Athlos
1:46:49
1:46:10
33
Marlene Dettingmeijer
Enschede
1:47:29
1:46:54
34
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
1:47:55
1:47:43
35
Tony Schrama
Kombijsport
1:52:37
1:51:29
36
Babs Taal
Kombijsport
1:53:48
1:52:40
37
Laura de Reus
Delfzijl
1:54:34
1:53:30
38
Ans de Vries
Delfzijl
1:54:37
1:53:33
39
Ferdi Bijl-Fahner
Loopgroep Hugo Veenker
2:03:29
2:02:54
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jelmer Borst
Groningen
40:00
39:57
2
Juran van Breukelen
Roden
43:12
43:04
3
Riks Klompstra
Groningen
43:54
42:39
4
Carlo van Lienden
Eemnes
45:35
45:21
5
Marcel Scheltens
Groningen
45:38
45:12
6
Jaap van der Vegte
Drachten
45:50
45:50
7
Rutger van Halm
Schiermonnikoog
46:42
46:38
8
Pieter van der Schaaf
Drachten
47:23
47:23
9
Hedgar Spijksma
Dokkum
47:39
47:33
10
Hans Baron
Emmer-Compascuum
47:40
47:39
11
Sebastian Spitse
Groningen
47:45
47:04
12
Jakob Kuiper
Wezep
48:37
48:36
13
Quinten Alserda
Almere
48:53
48:39
14
Sybe Bokma
Groningen
49:10
48:52
15
Andries Visser
Metslawier
49:55
49:40
16
Matthijs Rekker
Eelderwolde
50:08
49:54
17
Henk-Jan Schaaphok
Groningen Atletiek
50:10
50:02
18
David van der Ham
Eelderwolde
51:26
51:12
19
Sjoerd Huizenga
Assen
51:27
50:32
20
Arvin Knol
Groningen
51:45
51:01
21
Wout Bosma
Groningen
51:49
51:40
22
Jannick Mudde
Groningen
51:54
51:50
23
Egbert Wierenga
Oldehove
52:06
51:31
24
Wilco Visser
Purmerend
52:22
51:46
25
Vincent Jager
Assen
52:22
51:30
26
Geerten-Has Egge Tjakkes
Groningen
52:26
51:37
27
Thomas Leuker
Neuss
52:44
52:03
28
Thijs van de VEgte
Groningen
52:52
52:43
29
Erwin Jansen
Groningen
53:45
52:52
30
Jan Fieten
Amsterdam
53:47
53:06
31
Pieter van den Wall Bake
Amsterdam
53:48
53:20
32
Matthijs Wind
Groningen
54:11
53:42
33
Remko Klunder
Ten Boer
54:43
53:25
34
Bas Prins
Westerbork
55:10
54:45
35
Rik Plaggemars
Groningen
56:13
55:53
36
Bart Kunst
Assen
56:24
55:25
37
Eric Verschoor
Winsum Gn
56:41
56:33
38
Jaap jan Janssen
Assen
56:41
55:46
39
Arno Niehof
Leeuwarden
56:43
55:55
40
Arjen Felix
Groningen
56:54
56:09
41
Frank Nuiver
Groningen
58:40
57:57
42
Robert-Jan Bosma
Drachten
58:56
58:11
43
Tim Furze
Utrecht
59:05
57:49
44
Edsard Boelen
Schiermonnikoog
59:08
58:41
45
Jasper Lozeman
Putten
59:25
58:42
46
Paul Nijmeijer
Ermelo
59:30
58:30
47
Frank Nijmeijer
Ermelo
59:31
58:31
48
Robert Werkman
Uithuizen
1:00:04
59:21
49
Mark Jansen
Groningen
1:00:27
59:33
50
Joris Wiersema
Breda
1:00:34
59:38
51
Paul van Paridon
Rotterdam
1:02:03
1:01:50
52
Jasper van der Meij
Schiermonnikoog
1:02:49
1:01:43
53
Albert Groefsema
Winsum Gn
1:03:22
1:02:35
54
Joost Eikelenboom
Assen
1:04:16
1:03:19
55
Sebastiaan Kruger
Groningen
1:04:28
1:04:23
56
Daan Snijders Blok
Amsterdam
1:05:05
1:04:57
57
Ronald Wierenga
Scheemda
1:05:15
1:04:00
58
Tjitze Kunnen
Frieschepalen
1:05:21
1:04:21
59
Marten Veldthuis
Hoogezand
1:05:26
1:04:16
60
Marcdel Bekkers
Groningen
1:06:39
1:05:40
61
Johan Hoekstra
Drachten
1:06:51
1:05:50
62
Sander Jansma
Den Ham Gn
1:08:03
1:06:50
63
Thomas Jansen
Groningen
1:08:36
1:07:44
64
Klaas de Vries
Leeuwarden
1:09:25
1:09:13
65
Anton van Erp
Leek
1:11:24
1:10:22
66
Franciscus Vrieling
Beerta
1:12:42
1:12:21
67
Frans van Aken
Groningen
1:13:31
1:12:14
M40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Douwe Dam
Schiermonnikoog
42:07
42:04
2
Henk Depenbrock
Zuidhorn
45:53
45:52
3
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
46:22
46:21
4
Marco Oord
Ureterp
46:38
46:34
5
Pieter Visser8
Dokkum
47:08
46:57
6
Caspar van der Wal
Loopgroep Astrea
47:29
47:26
7
Bennie de Boer
Katlijk
48:18
48:12
8
Jaap Nauta
Utrecht
49:13
49:07
9
Feico Prosje
Groningen
49:48
49:36
10
Simon Haanstra
Eelderwolde
50:33
50:19
11
Iwan Agema
Munnekezijl
51:31
51:26
12
Gerard Dam
Loopgroep Hugo Veenker
51:36
51:18
13
Vincent Bergstra
Paterswolde
51:49
51:26
14
Johan Schuringa
Harkstede
51:57
51:38
15
Dimitri Sennema
Winsum Gn
52:50
51:42
16
Nico Alserda
Almere
53:29
53:15
17
Ronald Veenstra
Zuid-Scharwoude
53:50
53:33
18
Bert Poelman
Onstwedde
54:00
53:11
19
Gert Dijkstra
Assen
54:15
53:19
20
Marc Berends
Dalen
55:02
54:27
21
Harrit Wester
Groningen
55:16
54:44
22
Sebastiaan Boerema
Eelderwolde
55:35
55:21
23
Sebastiaan Ruddijs
Groningen
55:37
55:12
24
Hajo de Wit
Groningen
56:00
55:22
25
Peter Klaassen
Feerwerd
56:39
55:30
26
Koos Kuil
Aquilo
57:39
57:22
27
Robert Snoek
Assen
58:03
57:04
28
Albert - jan Brilstra
Haren Gn
58:35
57:23
29
Gerry Piers
Groningen
58:37
57:36
30
Vincent Tinga
Eelde
58:57
58:35
31
Ivar Beijl
Groningen
59:22
58:55
32
Mark Koops
Groningen
59:23
58:05
33
Rob Bosscher
Loopgroep Hugo Veenker
1:00:00
59:43
34
Niels Eijkelkamp
Lochem
1:00:33
59:35
35
Sven Spijkerman
Groningen
1:00:38
59:19
36
Jeroen Bakker
Groningen
1:01:15
59:58
37
Sjoerd Veenstra
Groningen
1:01:20
1:00:07
38
Alfons van den Oever
Groningen
1:01:21
1:00:06
39
Pete Bult
Winneweer
1:02:02
1:01:22
40
Daniel Pol
Loopgroep Astrea
1:03:08
1:02:45
41
Arnold Plantinga
Stiens
1:03:10
1:02:37
42
Edward van der Meer
Feerwerd
1:03:18
1:02:08
43
Jan Willem de Jong
Utrecht
1:03:34
1:02:57
44
Bertus Visscher
Garsthuizen
1:05:35
1:04:52
45
Michel WIllems
Groningen
1:05:43
1:05:40
46
Filip B Aas
Groningen
1:05:44
1:04:50
47
Jan-Derek Groenendaal
De Meern
1:06:27
1:05:34
48
Pieter Buwalda
Dokkum
1:07:11
1:06:11
49
Jeroen Mol
Oldehove
1:07:18
1:07:09
50
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
1:07:48
1:07:05
51
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:08:30
1:08:01
52
Peter-Arnold Kolstein
Schiermonnikoog
1:08:43
1:08:04
53
Anko Valkema
Ulrum
1:09:35
1:08:23
54
Konstantin Vriese
Scheemda
1:09:55
1:08:39
55
Hans Penninga
Paterswolde
1:10:22
1:09:05
56
Allard Smit
Groningen
1:11:57
1:11:42
57
Evert van der Scheer
De Wilgen
1:13:47
1:12:37
58
Bas van Wely
Eelderwolde
1:14:43
1:14:06
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jaap van Riet
Hanzesport
40:56
40:56
2
Robin Henk Rietdijk
Groningen
44:19
44:19
3
Rien Mudde
Olst
46:50
46:48
4
Christoph Leuker
Korschenbroich
49:22
48:42
5
Pieter Waardenburg
Hanzesport
49:55
49:52
6
Eikelenboom
Assen
49:56
49:41
7
Andy Klooster
Groningen
50:15
50:10
8
Arie Bosman
Rhauderfehn
53:58
53:28
9
Piet-Hein Twisk
AV Castricum
54:18
54:08
10
Gerrit Meter
Appingedam
54:30
53:57
11
Herman Fransen
Assen
55:00
54:40
12
Gert Leppers
VAV
55:13
53:56
13
Ron Schreuder
Aalden
55:16
55:01
14
Peter van der Zee
Groningen
56:35
56:25
15
Roel Borgman
Eelderwolde
57:27
56:48
16
Bennie Tijhuis
Borne
58:12
57:04
17
Jan de Graaf
Veluwe
58:15
57:12
18
Maarten Bunt
Groningen
58:21
58:15
19
Gerben Sloterdijk
Zwolle
58:39
57:35
20
Hilko Snoek
Scheemda
59:28
58:13
21
Eric Dijkslag
Harderwijk
59:37
58:24
22
Peter Custers
Zoetermeer
59:48
59:29
23
Willem Bakker
HUGO Hardloopgroep
59:56
58:50
24
Bert de Roos
Amstelveen
59:58
59:35
25
Deddy Veldman
Oude Pekela
1:00:32
1:00:08
26
Engbert Krist
Groningen
1:00:36
59:59
27
Arno Muis
Zuidlaren
1:00:47
59:51
28
Kees Wierenga
Groningen
1:01:03
1:00:51
29
Theo Schaaphok
Tolbert
1:01:32
1:01:24
30
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:02:33
1:02:11
31
Bart Koet
Heerenveen
1:04:02
1:03:26
32
Bert Roossien
Groningen
1:04:26
1:04:04
33
Engelko Abbas
Scheemda
1:05:15
1:04:00
34
Klaas Nieborg
Drachten
1:05:19
1:04:13
35
Rene Oomen
Groningen
1:05:19
1:04:12
36
Harry Prins
Beilen
1:06:09
1:05:40
37
Marco Janssen
Loopgroep Zuidhorn
1:06:41
1:05:21
38
Maarten Mestrom
Ermelo
1:06:48
1:06:33
39
Douwe de Haan
Stiens
1:06:54
1:05:46
40
Bert de Jonge
Smilde
1:09:22
1:09:03
41
Hans-Peter Heeg
Scheemda
1:09:52
1:08:37
42
Jaap Mulder
Loopsport Groningen
1:15:08
1:14:33
43
Reinder Sinnema
Lionitas
1:19:39
1:18:59
M60+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem Romeijn
Hanzesport
46:18
46:17
2
Roy van Kleef
Groningen
46:30
46:30
3
Guido Pietersma
Hanzesport
48:22
48:21
4
Peter de Vries
Artemis
49:27
49:24
5
Jan Brouwer
Groningen
49:29
49:27
6
Henk Heinen
Wageningen
51:16
51:11
7
Wim Krooshof
De Gemzen
51:26
51:06
8
Ben van Vliet
avVN
53:39
53:36
9
Jan Rake
Haren Gn
55:46
55:40
10
Anton Kruiderink
Hanzesport
56:57
56:41
11
Dirk van der Scheer
Hanzesport
56:58
56:41
12
Paul Scholte Albers
Beilen
58:32
57:46
13
Peter Teune
Scheemda
59:20
58:46
14
Wessel Bouman
Loopgroep Hugo Veenker
59:29
58:23
15
Rien Brama
Wassenaar
1:00:01
59:54
16
Aad Berkel
Naarden
1:00:10
59:50
17
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:00:34
59:37
18
Klaas Doornbos
Loopgroep Kameleon
1:01:17
1:00:49
19
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:01:22
1:00:46
20
Egbert Smit
Stiens
1:01:46
1:01:28
21
Gerard Beentjes
Eemnes
1:02:42
1:01:45
22
Carel Vedder
Groningen
1:03:01
1:01:50
23
Ferry Knaack
Schiermonnikoog
1:03:05
1:02:08
24
Peter Velthuis
Groningen
1:03:12
1:03:05
25
Roelof harm Nijmeijer
Loopgroep Visie
1:03:39
1:02:39
26
Ronald Meliezer
Tolbert
1:03:41
1:02:30
27
Ronnie Joosten
ARO '88
1:04:56
1:04:21
28
Walter Stellmann
Groningen
1:05:04
1:04:08
29
Henk Sloot
Oosterwolde Fr
1:05:07
1:04:20
30
Hans van Welsem
Oosterwolde Fr
1:05:07
1:04:19
31
Wim Kooiman
Groningen
1:07:08
1:06:39
32
Jack van Kaam
Hengelo Ov
1:07:22
1:06:11
33
Gert Wijling
Groningen
1:09:17
1:08:03
34
Gerard van Erp
Langelo Dr
1:09:44
1:08:43
35
Gerard Tebbens
Ten Boer
1:09:44
1:08:41
36
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
1:12:01
1:11:40
37
Klaas Smit
Loopgroep Kameleon
1:12:11
1:11:41
38
Simon Lassche
Impala
1:12:12
1:11:12
39
Appie de Vries
Friesland
1:12:23
1:11:42
40
Jeppe Teensma
Roden
1:12:47
1:12:29
41
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
1:14:21
1:14:12
42
Simon Been
Oldeberkoop
1:15:02
1:14:10
43
Ruud Luiken
Groningen
1:15:05
1:14:15
44
Theo Ruys
Amstelveen
1:15:21
1:15:14
45
Jacques Heldoorn
Groningen
1:15:52
1:14:59
46
René Schiebergen
Loopsport Groningen
1:16:09
1:16:05
47
Herman Hoekstra
Friesland
1:19:19
1:18:41
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willemieke Mudde
Loopgroep Astrea
45:44
45:41
2
Nikki IJzerman
Haarlem
47:08
47:04
3
Eva Evertse
Groningen Atletiek
48:11
48:07
4
Krista Russchen
Groningen
48:35
48:09
5
Mariska Schuiteman
Groningen
50:14
50:14
6
Julia van der Molen
Heerenveen
50:39
50:34
7
Lizet Hoenderdos
's-Gravenhage
52:45
52:14
8
Tamara van Berkel
TION
53:27
53:05
9
Majorie van Breukelen
Roden
54:41
54:31
10
Manon Hofstede
Groningen Atletiek
54:49
54:14
11
Jacqueline Stam
Amsterdam
56:10
55:19
12
Hanneke Kooloos
Rotterdam
57:01
56:54
13
Anke Sonnema-Haaima
Dokkum
57:41
57:22
14
Lotte Biewinga
Zwolle
58:19
58:11
15
Mirjam Baksteen
Ede
58:24
57:07
16
Juliette de Wit
Groningen
58:50
58:06
17
Maaike Hermse
Groningen
59:00
58:42
18
Griëlla de Haan
Groningen
59:21
58:37
19
Anne Carsouw
Oegstgeest
59:54
59:40
20
Janny Oevering
Drachten
1:00:43
1:00:01
21
Saskia Woltman
Loopgroep Kameleon
1:01:17
1:00:50
22
Esmee Dekker
Groningen
1:01:20
1:00:22
23
Mareikje Pfenning
Groningen
1:01:28
1:00:36
24
Marjolein Luiken
Eelde
1:01:28
1:01:11
25
Marloes Schaaphok
Tolbert
1:01:32
1:01:23
26
Marijn Knaack
Haarlem
1:02:03
1:01:50
27
Laura Kroes
Groningen
1:02:06
1:01:08
28
Marja Been
Schiermonnikoog
1:02:34
1:01:45
29
Rhea van Leeuwen
Amsterdam
1:02:45
1:02:08
30
Marjolein Schreuder
Aalden
1:02:49
1:02:01
31
Lucinda de Boer
Drachten
1:02:50
1:02:48
32
Janneke Mosselaar
Surhuisterveen
1:03:17
1:01:59
33
Anne Jonker
Amsterdam
1:03:18
1:02:48
34
Zinja Wierenga - Sportel
Loopgroep Zuidhorn
1:03:21
1:02:47
35
Mirjam Bosma
Oldehove
1:03:41
1:02:48
36
Femke Jansen Penninga
Oldehove
1:03:42
1:02:48
37
Hedwich van der Steen
AAC
1:04:11
1:02:57
38
Ellen Schallig
Hoogezand
1:04:19
1:03:09
39
Charlotte Rietdijk
Groningen
1:04:22
1:03:51
40
Margreet Romeijn
Groningen
1:04:29
1:04:23
41
Karin Miedema
Marum
1:04:40
1:04:23
42
Heleen de Boer
Dordrecht
1:05:25
1:04:15
43
Marieke van der Pers
Oldehove
1:05:30
1:04:56
44
Margreet van der Kley
Groningen
1:05:32
1:04:37
45
Marijke Koskamp
Zuidhorn
1:05:43
1:05:33
46
Selina Willemsen
Winsum Gn
1:05:59
1:04:39
47
Lisanne Snoek
Scheemda
1:06:00
1:04:45
48
Marije Wijnbergen
Loopgroep Astrea
1:06:28
1:05:58
49
Lopje Höcker
Santpoort-Noord
1:06:29
1:06:22
50
Hanneke Bremer-Tuma
Ulrum
1:06:37
1:05:25
51
Karin van Erp
Peize
1:06:45
1:05:43
52
Linda Veenstra
Oosterwolde Fr
1:06:49
1:06:09
53
Janita Hoekstra
De Westereen
1:07:23
1:06:22
54
Nathalie Kappen
Groningen
1:07:54
1:06:45
55
Jose Spijk
Appingedam
1:08:41
1:08:15
56
Ciska Kuiper
Sneek
1:08:47
1:08:36
57
Kim Lassche
Groningen
1:08:47
1:07:46
58
Esther Soudant
Houten
1:08:48
1:08:20
59
Alida Onnes
Groningen
1:09:12
1:08:13
60
Linda Kapinga
Ulrum
1:09:26
1:08:14
61
Desiree Klabbers
Schiermonnikoog
1:09:53
1:08:54
62
Esther Werkman
Kloosterburen
1:10:40
1:09:29
63
Chiara Monnikhof
Groningen
1:12:11
1:11:50
64
Nina Feijge
Hoogezand
1:12:43
1:12:22
65
Rowena Zusanna Prins
Groningen
1:16:20
1:15:22
66
Marlies Niehof
Winsum Gn
1:17:37
1:16:50
67
Lianne Weijer
Veendam
1:23:08
1:22:47
68
Mariella Pijpker
Bovensmilde
1:24:39
1:23:57
V35+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annet Jantien Smit
Groningen
47:42
47:02
2
Krista Droog
Groningen
49:21
49:17
3
Alie Groen
Damwald
50:19
50:19
4
Sandra Schievink
Burgum
50:53
50:44
5
Charlotte Schuurman
Loopgroep Nienoord
52:50
52:40
6
Chantal Ensing
Feerwerd
53:05
51:56
7
Vanessa Aardema
Zevenhuizen Gn
53:05
52:27
8
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
53:06
52:27
9
Bernadette Vennix
Rotterdam
53:59
53:55
10
Wendy Kraai
Katlijk
54:09
54:03
11
Ingrid de Boer
Zuidhorn
54:12
54:10
12
Simone Brouwer
Loopsport Groningen
54:18
54:14
13
Laura Hoogeveen
Groningen
54:48
53:54
14
Amanda Drost
Zuidwolde Dr
55:00
54:45
15
Henrieke van der Weg
Hallum
56:02
55:43
16
Saskia Poppens
Groningen
56:04
56:02
17
Astrid de Wit
Groningen
56:37
56:01
18
Inge Verschoor
Winsum Gn
56:41
56:33
19
Mijntje Crone
SISU
57:00
56:15
20
Joyce Hijmans
Groningen
57:12
56:29
21
Martine Geertsma-van Der
Westerwijtwerd
58:23
58:01
22
Kina Timmer
Groningen Atletiek
58:32
57:43
23
Roelien Stol
Groningen
58:42
58:40
24
Gerda Smit
Oosterwolde Fr
59:01
58:07
25
Hermien Gerritsen
Delfzijl
59:02
58:46
26
Ageeth Roggema
Blauwestad
59:22
58:15
27
Maaike Vos
Groningen
59:29
58:25
28
Hennie Hoogeveen
Groningen
59:38
58:43
29
Klary-An Wimmenhove
Leeuwarden
59:39
59:22
30
Anna Jellema
Paterswolde
59:47
59:24
31
Judith Mollema
Assen
59:52
59:32
32
Danielle Pasveer
Leeuwarden
1:00:00
59:29
33
Anja Nagel
Leeuwarden
1:00:00
59:30
34
Wendy Idzenga
Groningen
1:00:01
58:57
35
Nienke Hofland
Anna Paulowna
1:00:32
1:00:20
36
Daniëlle van den Heuvel
Breda
1:00:34
59:38
37
Freya Noppert
Leeuwarden
1:00:45
1:00:14
38
Anke Dekker
Eelde
1:00:55
1:00:33
39
Annette Jansen
Dutch Runners
1:01:04
1:00:19
40
Amanda Luchies
Groningen
1:01:16
1:00:58
41
Aniek Schouten
Bussum
1:01:25
1:00:11
42
Liselotte Mak
Bussum
1:01:25
1:00:11
43
Wendy Hepping
Schiermonnikoog
1:01:26
1:00:30
44
Marcella Dieks
Almere
1:01:28
1:01:15
45
Marike Goossen - Eisinga
Middelstum
1:02:01
1:01:38
46
Chantal Anderson
Groningen
1:02:09
1:01:34
47
Inge Hartlief
Groningen
1:02:47
1:01:43
48
Mariëlle Ras
Groningen
1:03:08
1:02:42
49
Nienke Mellink
Naarden
1:03:09
1:01:53
50
Inge Out
Beilen
1:03:19
1:03:16
51
Marlon Berends
Voorburg
1:03:29
1:02:53
52
Gerda Boersma
Loopgroep Zuidhorn
1:03:35
1:03:03
53
Dorien Datema
Noordhorn
1:03:42
1:02:30
54
Jolanda van Duinen
Impala
1:03:43
1:02:57
55
Klarisse Kikstra
Noordhorn
1:03:47
1:02:36
56
Willy Vanderbij
Nieuwehorne
1:03:57
1:03:29
57
Natasja Bennink
Ezinge
1:03:57
1:03:29
58
Maaike Pulles
Loopgroep Astrea
1:04:00
1:03:31
59
Carolien Joling
Groningen
1:04:07
1:03:30
60
Martine Blauw
Groningen Atletiek
1:04:08
1:03:32
61
Evelien Bekkering- de Ruiter
Den Ham Gn.
1:04:08
1:03:40
62
Xandra Drost
Groningen
1:04:18
1:03:25
63
Wilma van Empel
Bussum
1:04:26
1:03:10
64
Bianca Visser
Drachten
1:04:55
1:04:42
65
Jelly Visser
Dokkum
1:04:56
1:04:41
66
Emmy Klein
Garsthuizen
1:05:28
1:04:08
67
Ursula Lenting
Artemis
1:05:28
1:04:11
68
Erna Splint
Loopsport Groningen
1:05:32
1:05:27
69
Magnel Oostra
Groningen
1:05:40
1:05:16
70
Lianne van der Meer
Groningen
1:05:40
1:05:16
71
Priscilla Reiffers
Appingedam
1:05:44
1:05:20
72
Akke Slagter
Munnekezijl
1:05:47
1:04:42
73
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
1:05:49
1:04:44
74
Hanneke Bol
Utrecht
1:05:56
1:04:51
75
Kitty Kauw - Haring
Winsum Gn
1:05:58
1:04:40
76
Sieta Schuringa
Harkstede
1:06:01
1:05:42
77
Tina Lantink
Winsum Gn
1:06:07
1:04:59
78
Marita Klein
Warffum
1:06:18
1:04:59
79
Ingrid Tuma
Winsum Gn
1:06:23
1:05:14
80
Gerda Ritzema
Winsum Gn
1:06:36
1:05:17
81
Krista Janssen
Groningen
1:06:39
1:05:50
82
Vanessa Zuil
Groningen
1:06:39
1:06:02
83
Tanja Bootsman
Delfzijl
1:06:49
1:06:25
84
Annelies Hommes
Delfzijl
1:07:11
1:06:46
85
Anna Woltman
Holwierde
1:07:16
1:06:10
86
Hendrike Mol
Oldehove
1:07:18
1:07:08
87
Judith Schuring
Tolbert
1:07:24
1:06:54
88
Manon van Olst
Winsum Gn
1:07:27
1:06:18
89
Martine de Groot
Grijpskerk
1:07:51
1:07:13
90
Sjoukje Wijma
Drogeham
1:07:51
1:07:13
91
Metty de Haas
Zuidhorn
1:07:59
1:06:46
92
Bonnie van der Meer
Zwolle
1:08:04
1:07:50
93
Jarka Hoekstra
Groningen Atletiek
1:08:18
1:07:01
94
Esther Luider
Loopgroep Kameleon
1:08:41
1:08:11
95
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:08:43
1:07:23
96
Susan Werkman - Jager
Uithuizermeeden
1:08:43
1:07:23
97
Nienke de Vries
Leeuwarden
1:09:25
1:09:13
98
Rianne Janssen
Assen
1:09:48
1:08:53
99
Rinske van Ramshorst
Amsterdam
1:09:59
1:09:52
100
Petra van der Wal
Middelstum
1:10:08
1:09:53
101
Nienke Hesseling
Groningen
1:10:08
1:09:05
102
Imke Plaggemars
Baarn
1:10:10
1:09:33
103
Marije Pols
't Harde
1:10:15
1:10:09
104
Heleen van der Hoogt
Amsterdam
1:10:27
1:09:45
105
Tine Jensen
Groningen Atletiek
1:10:32
1:10:16
106
Marloes Biemans
Zuidhorn
1:11:03
1:10:36
107
Wilma Landstra
Haren Gn
1:11:07
1:10:35
108
Natalie Kalma
Loopgroep Kameleon
1:11:38
1:11:08
109
Marije Boxem
Winsum Gn
1:12:11
1:12:04
110
Lobke Hoekstra
Groningen
1:12:32
1:11:28
111
Willemien Smit
Feerwerd
1:12:47
1:11:39
112
Henny Loonstra
Uithuizermeeden
1:13:22
1:12:10
113
Hester Noorman
Winsum Gn
1:13:24
1:12:15
114
Enith Geertsma
Easterwierrum
1:13:37
1:12:32
115
Marjon Geertsma
Baars
1:13:37
1:12:32
116
Rianne van der Spek
HUGO Hardloopgroep
1:17:02
1:16:46
117
Martine Haasdijk-de Vries
Groningen
1:17:12
1:16:25
118
Jill Dorjath
Amsterdam
1:19:12
1:18:07
119
Audrey van Gelder
Lionitas
1:19:19
1:18:41
120
Geeske Cnossen
IJlst
1:20:10
1:19:59
121
Martine Oosterheerd
Ulrum
1:20:12
1:18:59
122
Karin Oldewening
Frieschepalen
1:23:06
1:22:03
V45+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anita van der Wal
Friesland
46:56
46:56
2
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
50:33
50:31
3
Ingrid van der Woude
Groningen
51:02
51:00
4
Marieke Berg
Groningen
54:56
54:47
5
Els van der Zwaag
Loopgroep Zuidhorn
55:50
55:40
6
Sandra Kreuning
Zuidhorn
55:59
55:48
7
Janneke Tienkamp
Groningen Atletiek
56:28
56:11
8
Riette Danhof
Loopgroep Kameleon
57:31
57:05
9
Alina Kruizenga
Groningen Atletiek
57:34
56:41
10
Monique Verspuij
Energie
57:49
57:46
11
Aukje Nauta
Utrecht
57:55
57:48
12
Wietske van der Meulen
Groningen Atletiek
58:07
57:32
13
Annet Minnaard
Dronten
58:46
58:13
14
Elma van der Stoep
Almere
59:00
58:47
15
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
59:05
58:38
16
Cathelijne vd Heijden
Eext
59:16
58:24
17
Mirjam Borgers
Kropswolde
59:22
59:00
18
Grietje Ennema
Assen
59:23
58:57
19
Wietske Veenstra
Groningen
59:25
58:25
20
Carola Haven
Sonnega
59:29
58:40
21
Dyonne Egberts
Roden
59:33
59:27
22
Mariska Bakker-Postma
Groningen
59:51
59:47
23
Linda Nutma
Hallum
1:00:08
59:49
24
Bianca Terlouw-Egberts
Roden
1:00:09
1:00:03
25
Wendy Keller
Appingedam
1:00:22
1:00:06
26
Greetje de Valk
Groningen
1:01:03
1:00:50
27
Trees Wimmenhove
Loopgroep Zuidhorn
1:01:26
1:00:51
28
Diana Smies
Veluwe
1:01:26
1:00:24
29
Geke Vos
Groningen
1:01:42
1:01:20
30
Anna van der Laan
Groningen
1:01:42
1:01:21
31
Jantina van den Bosch
De Gemzen
1:01:52
1:01:08
32
Hilda van der Meulen
Feanwalden
1:01:59
1:01:18
33
Elly Mollema
Meppel
1:01:59
1:01:20
34
Reina Ipema
Groningen
1:02:02
1:01:28
35
Ida Steenhuis
Groningen
1:02:19
1:01:26
36
Ina Schuitema
Appingedam
1:02:23
1:01:51
37
Marieke Dijkema
Kropswolde
1:02:33
1:02:13
38
Margriet Sloterdijk
Loopgroep IJlst
1:03:09
1:02:05
39
Annemarie Groenendaal
De Meern
1:03:23
1:02:32
40
Marijke van Loenen
Enschede
1:03:30
1:02:36
41
Corrie Perdok
Loopsport Groningen
1:03:36
1:02:50
42
Albertine Bastiaan
Loopgroep Zuidhorn
1:03:37
1:03:26
43
Marianne Oostinga
Eelderwolde
1:03:42
1:02:26
44
Annemarieke Leene
Assen
1:04:22
1:03:29
45
Els van der Vegt
Zuidhorn
1:04:34
1:04:01
46
Marian Brouwer
Impala
1:04:43
1:03:58
47
Margriet Offringa
Loopgroep Zuidhorn
1:04:50
1:04:11
48
Jolanda Joosten
ARO '88
1:04:56
1:04:23
49
Marjolein Lanting
Groningen Atletiek
1:04:57
1:04:21
50
Gea Poppen
Loopsport Groningen
1:05:13
1:03:53
51
Inge Heeg
Scheemda
1:05:15
1:04:01
52
Annelies Schaaphok
Loopgroep Kameleon
1:05:25
1:04:56
53
Maaike Pluim
Heerenveen
1:05:32
1:04:57
54
Marjolein Veenstra
Noordhorn
1:05:43
1:05:32
55
Afina Mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
1:06:08
1:05:32
56
Ilse Schumacher
Lionitas
1:06:21
1:05:42
57
Monique van Wijngaarden
AV Castricum
1:06:25
1:06:14
58
Marja Muller
Rûnom Mantgum
1:06:54
1:05:50
59
Ageeth Visser
Zuid-Scharwoude
1:06:56
1:06:39
60
Maria Stiemer
Zuid-Scharwoude
1:06:56
1:06:39
61
Jenny Schipper
Loopgroep Zuidhorn
1:07:07
1:06:56
62
Ellen van Kaam
Marathon Pim Mulier
1:07:23
1:06:13
63
Ellen Janssen-Nijholt
Loopgroep Zuidhorn
1:07:23
1:06:03
64
Anke de Jong-Geurts
Horror
1:07:28
1:07:15
65
Ymka de Boer
Groningen
1:07:40
1:07:16
66
Gea Elzerman
Fivelstreek
1:07:41
1:06:30
67
Tanja Otter
Ulrum
1:07:59
1:06:46
68
Griet Mollema
Drachten
1:08:10
1:07:31
69
Debora de Jong
Groningen
1:08:25
1:07:39
70
Harma Apol
Loopgroep Zuidhorn
1:08:27
1:08:08
71
Paula Krol
Hoogeveen
1:08:38
1:07:31
72
Leontine Krol
Apeldoorn
1:08:38
1:07:31
73
Anita Quirijnen
Breda
1:08:49
1:08:09
74
Astrid van der Zaag
Schiermonnikoog
1:09:01
1:08:10
75
Marijke van Lienden
Eemnes
1:09:31
1:09:16
76
Grietje Schreuder
Aalden
1:09:39
1:08:42
77
Joke Gruppen
Impala
1:09:40
1:08:52
78
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
1:09:43
1:09:26
79
Yvonne Hoving
Kropswolde
1:09:44
1:09:23
80
Tjitske Hoekstra
Impala
1:09:51
1:09:03
81
Thea Houweling
Oud-Alblas
1:09:54
1:08:44
82
Klari Wienke-Oosterhoff
Sauwerd
1:10:01
1:09:03
83
Miranda Buijs
Loopgroep Zuidhorn
1:10:26
1:10:11
84
Janneke Eising
Groningen
1:10:26
1:09:15
85
Marijke Burghoorn
Enschede
1:10:45
1:09:50
86
Maaike Draaijer
Soest
1:11:08
1:10:15
87
Tineke de Wind
Bedum
1:11:20
1:10:51
88
Annet Stam
Leeuwarden
1:11:20
1:10:17
89
Maaike de Goeij
Eelderwolde
1:11:26
1:11:05
90
Hennie Smid-Hooijer
Hindeloopen
1:11:58
1:11:34
91
Grietje stoker-Annema
Wirdum Fr
1:12:37
1:11:54
92
Ank Jonker
Loopgroep Leeuwarden
1:12:37
1:12:06
93
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:12:37
1:11:55
94
Trijnie Wijngaard
Zuidlaren
1:13:09
1:12:50
95
Corrie Halsema-Pruim
Ulrum
1:13:26
1:12:46
96
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:13:51
1:13:26
97
Martine Sijtsma
Mantgum
1:13:51
1:13:26
98
Anita Meter
Appingedam
1:14:02
1:13:29
99
Machteld Smit
Stiens
1:14:07
1:13:49
100
Alie Brander
Feanwalden
1:15:16
1:14:13
101
Helene de Jong
Almelo
1:15:40
1:14:53
102
Tineke Kleinjan
Assen
1:15:40
1:14:56
103
Lianne Catsburg
SISU
1:15:40
1:14:55
104
Reina Frietema
Loopgroep Hugo Veenker
1:16:37
1:15:48
105
Maike Keur
Gieten
1:18:21
1:17:27
106
Gerda Stielstra
Kloosterburen
1:24:48
1:24:22
107
Emmy van der Henne
Loopgroep Hugo Veenker
2:19:10
2:19:10
V55+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ans Hulzebos
Hanzesport
49:09
49:07
2
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
54:14
53:46
3
Wilma Henderikse
Heelsum
55:23
55:17
4
Stien Hut
Loopgroep Zuidhorn
56:17
56:06
5
Mina Klootsema
Groningen Atletiek
58:15
58:00
6
Geja Hesseling
Haren Gn
58:41
58:26
7
Hannie Poletiek
Eelderwolde
59:35
58:49
8
Christie Bouwman
Groningen
1:01:19
1:01:07
9
Wieke de Haan
Rûnom Mantgum
1:01:37
1:00:35
10
Corrie Lozeman
Putten
1:01:52
1:01:10
11
Bea van Dorp
Amstelveen
1:03:22
1:03:17
12
Janna Kuipers
Assen
1:04:42
1:04:23
13
Ria Tuin
LSV Invictus
1:05:07
1:04:19
14
Bolt Anja
Loopgroep Zuidhorn
1:05:21
1:05:07
15
Corrie Zwart
Ulrum
1:05:26
1:05:11
16
Roelien Zijlma
Zwolle
1:05:29
1:05:21
17
Petra Nauta
Groningen
1:05:51
1:05:43
18
Ineke Willems
Scheemda
1:06:00
1:04:45
19
Joke de Vries
Dutch Runners
1:06:14
1:06:10
20
Joan Wijbenga
Loopgroep Zuidhorn
1:06:34
1:06:23
21
Marianne Middelbeek
Ten Boer
1:06:49
1:06:40
22
Anneke vd Meer
Loopgroep Leeuwarden
1:07:08
1:06:35
23
Dientje Bakker - de Roo
Hijken
1:07:28
1:06:43
24
Marijke Hondebrink
Loopgroep Zuidhorn
1:08:07
1:07:56
25
Janny Lanting
Loopgroep Zuidhorn
1:08:08
1:07:55
26
Marleen Bos
Groningen
1:08:27
1:07:37
27
Rina Hartman
Runners Stadskanaal
1:08:59
1:08:11
28
Anna Hieke Fennema
Loopgroep Leeuwarden
1:09:06
1:08:03
29
Laura Stevens
Oegstgeest
1:09:18
1:08:24
30
Janny Heller
Loopgroep RaitdaipRunners
1:10:01
1:09:03
31
Marian de Haan
Loopgroep Zuidhorn
1:10:25
1:10:12
32
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:10:25
1:10:12
33
Margreeth Bijvank
Nijkerk Gld
1:10:27
1:09:45
34
Marianne Bos
Assen
1:10:43
1:09:46
35
Aaltjen Volbers
Dutch Runners
1:10:45
1:09:51
36
Anneke Hamstra
HUGO Hardloopgroep
1:10:49
1:09:41
37
Wietske de Vries
Stiens
1:10:49
1:09:41
38
Kina Klopstra
Loopsport Groningen
1:10:56
1:10:06
39
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:11:37
1:11:05
40
Hanny Laskewitz
Impala
1:11:52
1:11:25
41
Janneke de Weert
Loopgroep Kameleon
1:12:11
1:11:42
42
Tineke hemmes- Dost
Loopgroep Kameleon
1:12:12
1:11:42
43
Dorien Mobach
Smilde
1:12:14
1:11:26
44
Geeske Planten
Groningen
1:12:15
1:11:32
45
Dorti Been
Groningen Atletiek
1:12:37
1:11:46
46
Sjoukje Sinnema
Loopgroep Leeuwarden
1:12:38
1:11:56
47
Margreet Meijling
Groningen
1:12:44
1:11:24
48
Greetje Jellema
Dutch Runners
1:12:56
1:12:09
49
Janneke de Vries
Schipborg
1:13:09
1:12:50
50
Marianne Duipmans
Loopgroep Leeuwarden
1:14:07
1:13:34
51
Hennie Vrij
Groningen Atletiek
1:14:16
1:13:59
52
Deike de Groot
Groningen Atletiek
1:14:59
1:14:08
53
Ellis Mackenzie
Groningen
1:15:05
1:14:14
54
Jelma Van der Velde
Feanwalden
1:15:17
1:14:14
55
Marga Eekhof
Groningen Atletiek
1:15:29
1:14:57
56
Margriet Stob
Groningen Atletiek
1:15:29
1:14:58
57
Erna Koenderink
Loopgroep Hugo Veenker
1:18:06
1:17:18
58
Lies de Vries-Groen
AV Heerenveen
1:19:39
1:18:58
59
Anneke Papma-Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:23:16
1:22:27
60
Ineke vd Hoek
Friesland
1:25:00
1:24:56
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjors Slagter
Uithuizen
21:12
21:09
2
Chris Woldhuis
Groningen
21:23
21:21
3
Matthijs Jansen
Schiermonnikoog
25:19
25:02
4
Luuk ten Have
Zuidlaren
26:08
26:06
5
Roy Meedendorp
Meeden
26:14
25:44
6
Jacob Baron
Emmer-Compascuum
26:37
26:18
7
Robert Dijkman
Valthermond
27:10
26:50
8
Joost Wiezer
Boskoop
28:21
28:06
9
Danny Backers
Groningen
28:27
27:54
10
Herman ter Meulen
Groningen
28:53
28:42
11
Johan Jager
Oldehove
29:40
29:36
12
Mathijs van der Veen
Emmer-Compascuum
29:59
29:40
13
Meno van Dijk
Amsterdam
31:16
30:51
14
Rick ter Veld
Zuidlaren
31:29
31:11
15
René de Haas
Deinum
31:43
31:26
16
Arjen Blaauw
Groningen
32:31
32:23
17
Martin Born
Boskoop
34:00
33:47
18
Geert Ritsema
Zuidhorn
34:08
33:48
19
Matthijs Smit
Groningen
34:55
34:16
20
Gert - Jan Roosjen
Bronneger
36:22
35:58
21
Albert Kwint
Bussum
37:01
36:56
22
Johannes van der Wal
Drachten
37:51
37:44
23
Peter Plenter
Westernieland
38:09
37:42
24
André Kingma
Dokkum
39:13
39:08
25
Gossé Oppers
Loopgroep Nienoord
43:34
43:18
26
Joris Jonker
Schiermonnikoog
46:42
46:14
M40+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan Wijma
Groningen
23:21
23:19
2
Michel Noordbruis
Leeuwarden
27:21
27:15
3
Arjen Visser
Drachten
27:31
27:05
4
E Hoexenm
Groningen
28:14
27:56
5
Dennis Kloosterhof
Winsum Gn
30:58
30:38
6
Pieter Klaas Hoekstra
Groningen
31:59
31:56
7
Frank van Kraay
Groningen
33:41
33:10
8
Harm Jan de Voogd
Bodegraven
33:49
33:34
9
Jaap Urban
Groningen
35:11
34:36
10
Luit Reitsma
Leens
35:33
35:14
11
Jan Mossel
Delfzijl
38:17
37:45
12
Coen Laning
Smilde
38:48
38:32
13
Eric Kunst
Groningen
39:25
39:07
14
Joost Miedema
Groningen
42:27
41:47
15
Johan Huisman
Groningen
42:31
42:14
16
Peter Kuppers
Schiermonnikoog
47:36
47:28
17
Kina Ottens
Assen
50:10
49:43
18
Ronald van Zuuk
Groningen
50:11
49:43
19
Rob Ypma
Loopsport Groningen
1:05:30
1:04:53
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joop Lusthof
Friesland
21:59
21:59
2
Arjen Visserman
De Wijk
24:59
24:56
3
Eddy Groen
Hanzesport
26:49
26:48
4
Rick Masseurs
Bodegraven
27:24
27:12
5
Harry Lubbers
Hanzesport
29:10
29:03
6
Ron Nijp
Delfzijl
29:28
28:58
7
Jan-roelof Witting
Eexterzandvoort
30:03
29:48
8
Wim Manshande
Lionitas
30:32
30:22
9
Bert Mast
Groningen
31:16
30:45
10
Gert Kat
Groningen
31:52
31:19
11
Peter Gidding
Westernieland
32:18
31:52
12
Henri Veldman
Groningen
33:02
32:34
13
Gerbert Vossers
Hanzesport
33:21
33:10
14
Stef Meulenbeld
Eext
33:42
33:11
15
Hedzer Laskewitz
Impala
35:39
35:35
16
Martijn Brontsema
Sauwerd
36:57
36:24
17
Jan Dikmans
Tilburg
37:04
36:34
18
Christel Van Den Breemen
Zutphen
37:16
37:00
19
Rinze Vonk
Zaandam
41:22
41:03
M60+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anton Pruijssers
Almere
33:16
33:13
2
Piet Blaauw
Delfzijl
33:45
33:04
3
Harry Blok
Wezep
34:25
33:53
4
Jan Bosma
Loopsport Groningen
34:38
34:19
5
Douwe Feenstra
Schiermonnikoog
36:11
35:46
6
Klaas Molenkamp
Hoogeveen
36:44
36:22
7
Kees Zeeman
Gasselte
37:28
37:19
8
Pieter de Jong
Harderwijk
40:23
40:13
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mirjam Lassche
Drachten
26:42
26:24
2
Charlotte Fransen
Assen
26:54
26:53
3
Vera IJzerman
Amsterdam
29:06
28:53
4
Jeanine Timmer
Hoogezand
29:39
29:26
5
Carlijn Bontjer
Groningen
29:49
29:36
6
Maritte ten Have
Groningen
30:04
29:54
7
Ellen Wolfkamp
Schiermonnikoog
30:06
29:57
8
Harriette Venema
Ulrum
30:23
30:14
9
Manon Kloosterman
Zwolle
30:47
30:34
10
Jorinde Joosten
Tolbert
30:58
30:48
11
Marjolein Linstra
Groningen
31:38
31:36
12
Patricia Ammeraal
Emmen
31:52
31:19
13
Mariette Tolsma
Grootegast
32:09
31:53
14
Maartje L Visser
Delft
32:13
31:43
15
Susan Brinker
Groningen
32:17
32:12
16
Marijke Dalstra
Haren Gn
32:35
32:17
17
Karin Rietveld
Groningen
32:36
32:26
18
Maria Christiaanse
Hoogezand
32:36
32:26
19
Lucia Uuldriks
Groningen
32:36
32:26
20
Tietsia Weidenaar
Loopgroep Hugo Veenker
32:43
32:31
21
Marjolein Neisingh
Amsterdam
33:09
32:34
22
Rianne Zuiderveld
Zoutkamp
33:36
33:00
23
Marieke Pranger
Groningen
34:02
33:55
24
Frieda Bijlsma
Lauwerzijl
34:02
33:26
25
Maurien Pruis
Winsum Gn
34:03
33:35
26
Hester Hoving
Groningen
34:17
33:51
27
Barbera Feenstra
Groningen
34:20
33:49
28
Anouk Lassche
Groningen
34:56
34:17
29
Lonneke I Visser
Amsterdam
35:33
35:06
30
Wietske Snaak
Leek
35:45
35:28
31
Paskal van Norel
Groningen
35:54
35:33
32
Maaike Oeben
Amsterdam
36:30
36:05
33
Ellemarie Molenkamp
Amsterdam
36:44
36:22
34
Suzanne Lobers
Briltil
37:08
36:44
35
Henrieke Sonneveld
Zuidbroek
37:33
37:23
36
Fokkelien Baron
Emmer-Compascuum
37:36
37:16
37
Yvette de Vries
Emmer-Compascuum
37:36
37:16
38
Nathalie Kemper
Grootegast
37:37
37:21
39
Tamar Feunekes
Groningen
37:53
37:22
40
Marieke Plenter
Westernieland
38:09
37:42
41
Anne Fransen
Assen
38:33
38:17
42
Rieke Boers
Bussum
39:04
38:58
43
Linda Blaauw
Groningen
39:21
39:05
44
Angela Halsema
Ulrum
39:35
38:58
45
Hilda van Gosliga
Lauwerzijl
39:42
39:06
46
Linda Mulder
Winsum
39:53
39:46
47
Elize Roffel
Waskemeer
40:00
39:49
48
Paula Veldman
Groningen
40:45
40:35
49
Marie Cecile Hoving
Grootegast
41:57
41:41
50
Femke van der Veen
Kloosterburen
42:33
41:56
51
Femme Fioole
Groningen
46:42
46:14
52
Ilse Spijksman
Schiermonnikoog
47:37
47:28
V35+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Margriet Raven
Groningen
23:36
23:02
2
Elisabeth Postma
Harkema
26:34
26:31
3
Martje Mulder
Schiermonnikoog
27:42
27:38
4
Janet Osinga
Loopgroep Berlikum
27:57
27:54
5
Anouk Pentinga
Zuidhorn
29:24
29:16
6
Jolanda van Os
Loopgroep Zuidhorn
29:26
29:22
7
Jessica Spijk
Winsum Gn
29:26
29:06
8
Claudia Ruijter
Uffelte
29:36
29:14
9
Anja Riem
Franeker
29:49
29:47
10
Judith Plaggemars
Groningen
30:15
29:50
11
Hillechien Oppers
Sint Annaparochie
30:18
30:15
12
Gineke van der Ham
Eelderwolde
30:43
30:27
13
Antoinet de Jong
Engwierum
32:15
32:06
14
Jolanda Oosterheert
Haren Gn
32:28
32:23
15
Eke AB
Schiermonnikoog
32:29
32:02
16
Margriet van Straten
Oldehove
32:35
32:31
17
Marnella Steigstra
Ulrum
32:39
32:03
18
Martine Olijslagers
Bussum
32:40
32:34
19
Jantine Sietzema
Groningen
32:48
32:27
20
Ilonka van den Bercken
Bussum
32:59
32:52
21
Jannie Nicolaij
Harkema
33:02
32:48
22
Meilana Wijnia
Stiens
33:03
32:52
23
Alida Pol
Groningen
33:07
32:33
24
Janneke Huizing
zuidhorn
33:29
33:03
25
Hendrikje van der Werff
Loopsport Groningen
33:33
33:26
26
Susanne van Zon
Beilen
33:38
33:16
27
Sabine Huizing
Lekkerkerk
33:39
33:16
28
Monique De Voogd
Bodegraven
33:48
33:32
29
Moniek Bloem
Groningen
33:49
33:28
30
Corina Zuidema
Barssel
34:01
33:27
31
Ingrid Seldentuis
Groningen
34:01
33:27
32
Maaike Huizing
Ezinge
34:05
33:39
33
Fleur Oosterhoff
Middelstum
34:25
33:49
34
Marion Hulter
Haren Gn
34:34
34:28
35
Brenda Aït el Houssi
Voorhout
35:13
34:57
36
Diana Gotlieb
Appingedam
35:22
35:14
37
Bianca van den Berg
Hasselt
35:34
35:15
38
Froukje Weidenaar
Dokkum
35:36
35:18
39
Martine Sonneveld
Veendam
36:33
36:19
40
Anne Gre Flikkema
Winsum Gn
36:54
36:33
41
Wilma van Slooten
Groningen
36:55
36:32
42
Yomna Lijfering
Briltil
37:08
36:44
43
Mirjam Urban-Seldentuis
Groningen
37:24
36:49
44
Jeanette Tillema
Groningen
37:31
37:17
45
Rianne Dallinga
Muntendam
37:34
37:21
46
Ina Beuker
Appingedam
37:37
37:05
47
Mattie Rooks
Waskemeer
37:44
37:33
48
Anja van der Molen
Augustinusga
37:44
37:30
49
Tjitske Helder-Riddersma
Schiermonnikoog
37:50
37:23
50
Petra Bont
Groningen
37:59
37:53
51
Janneke Mossel
Delfzijl
38:17
37:45
52
Lenet Snippe-Zeeman
Nooitgedacht
38:36
38:26
53
Eliza Oldenkamp
Ees
38:52
38:26
54
Margreet Noord
Groningen
39:03
38:28
55
Mirjam Veenstra
Groningen
39:42
39:38
56
Miranda Hoiting
Zuidhorn
39:58
39:21
57
Martine Kwint
Eelderwolde
40:45
40:20
58
Maaike Miedema-Coenen
Groningen
41:25
40:46
59
Ilja Zonneveld
Schiermonnikoog
42:04
41:39
60
Gerkje Brouwer
Zuidhorn
43:07
42:29
61
Lorian Slagter-Menkema
Appingedam
43:17
42:55
62
Thessa Westra
Groningen
1:05:29
1:04:51
V45+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edith Wennink
Leeuwarden
27:55
27:50
2
Jacqueline Schuur
Loopgroep Hugo Veenker
30:15
30:10
3
Josine Olgers
Schiermonnikoog
30:41
30:33
4
Karin Woudstra
Eelderwolde
30:59
30:42
5
Karin de Vries
Assen
31:54
31:45
6
Hendri Masseurs
Bodegraven
31:58
31:46
7
Jeannette Bontjer
Tripscompagnie
32:02
31:48
8
Wilma de Haan
De Gemzen
32:59
32:36
9
Henriette Snijder
Dutch Runners
33:05
32:46
10
Janny Klei
Uithuizermeeden
33:06
32:45
11
Heidi Groeneveld
Zuidbroek
33:06
32:55
12
Petra Hannink
Slochteren
33:17
33:10
13
Ingrid Visser
Burgum
33:40
33:23
14
Esther Nijp
Delfzijl
33:46
33:17
15
Garmene Savelkoel
Diepenveen
34:31
34:05
16
Anouk Bleker
Eelderwolde
34:42
34:38
17
Ingrid Steerneman
Eindhoven
34:49
34:26
18
Jeannette Custers
Zoetermeer
35:25
35:19
19
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
35:29
35:07
20
Mariën Heinen
Groningen
36:22
35:50
21
Johanna Zweep
Farmsum
36:28
35:57
22
Wilma Dwars
Drachten
36:51
36:44
23
José Roodenburg
Enschede
37:09
37:02
24
Saskia Berman
Zuidlaren
37:38
37:02
25
Marian Oijnhausen
Leek
37:47
37:11
26
Tonny Vermeer
Een
37:47
37:10
27
Petra Bos
Groningen
37:50
37:21
28
Ursela Lolkema
Ouwster-Nijega
37:57
37:51
29
Trea Bottema
Winsum Gn
38:00
37:54
30
Lies van der Wal
Loopgroep Zuidhorn
38:12
37:31
31
Lily Manshande
Harlingen
38:45
38:12
32
Jannie Timmer
Zeijen
38:47
38:23
33
Sabine Schenk
Veghel
39:18
39:15
34
Janneke Kamstra
Zuidlaren
39:40
39:10
35
Jacqueline Hesseling
Haren Gn
40:32
39:52
36
Biny van Os
Roden
41:58
41:22
37
Rinny Neef
Tolbert
42:33
41:56
38
Christel van den Breemen
Zutphen
44:27
44:11
39
Claire Dasnoy
WZK Tri Team Wassenaar
44:40
44:02
40
Mirjam Smit
Schiermonnikoog
47:43
47:18
41
Sieka Heemstra
Delfzijl
48:13
47:50
V55+, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jeanet Vonder
Ommen
28:50
28:40
2
Alie Dijkslag
Harderwijk
30:39
30:31
3
Bernadette Heitink
Berg en Dal
31:31
31:08
4
Roelien Martens
Ommen
34:44
34:33
5
Harmina Scholte
Zeist
35:32
35:04
6
Ingrid Visser
Groningen
35:51
35:24
7
Marchien Boelens
Gieten
36:28
36:12
8
Antje Abbas
Groningen
38:03
37:55
9
Hilda Edens
Slochteren
38:20
38:14
10
Meta Gerritsma
Loopgroep Sneek
38:25
38:17
11
Marina Petersen
Loopgroep Visie
39:02
38:43
12
Hetty Nijmeijer
Loopgroep Visie
39:12
38:53
13
Linda van der Zeeuw
Rhauderfehn
40:25
39:55
14
Margreet Prins
Beilen
40:37
40:10
15
Anja Aerts
Nieuwegein
40:55
40:25
16
Marijke van Poppel
Tilburg
40:55
40:24
17
Anneke Esman-Riechelman
Bussum
42:32
42:08
J6-11, 5 KM JEUGD 11 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remi Verheul
Schiermonnikoog
23:10
23:10
2
Jesper van Helden
Amersfoort
24:09
24:09
3
Casper Steenhuisen
Roden
24:54
24:54
4
Rogier Goossen
Middelstum
26:48
26:26
5
Onno Zonneveld
Schiermonnikoog
27:05
27:05
6
Ari Nauta
Utrecht
27:42
27:37
7
Luuk Steenhuisen
Roden
28:38
28:36
8
Rolf Groenendaal
De Meern
28:42
28:40
9
Jilles Groen
Schiermonnikoog
29:49
29:47
10
Sebastian ten Haaf
Eelderwolde
29:56
29:44
11
Owen de Boer
Eelderwolde
30:20
30:08
12
Taeke van Helden
Amersfoort
32:11
32:11
13
Rik van der Molen
Augustinusga
32:38
32:25
14
Juraj Hoekstra
Groningen
33:15
33:12
15
Steven AB
Schiermonnikoog
36:02
36:02
16
Kenji Swart
Schiermonnikoog
36:04
35:56
17
Ramses 't Hart
Amsterdam
41:24
41:24
18
Joep Kok
Schiermonnikoog
44:32
44:32
M6-11, 5 KM JEUGD 11 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Groningen Atletiek
23:41
23:41
2
Roosmarijn Dijkstra
Beetsterzwaag
28:26
28:26
3
Amke van der Wal
Groningen
29:09
28:55
4
Eva Molleman
't Harde
29:29
29:27
5
Puck Meulenbeld
Eext
32:23
31:51
6
Filien van Ramshorst
Phanos
34:07
34:07
7
Sophie Hoiting
Zuidhorn
34:36
34:00
8
Cynthia Urban
Groningen Atletiek
35:09
34:35
9
Elise Arends
Schiermonnikoog
36:04
35:56
10
Eline Urban
Groningen Atletiek
37:24
36:49
11
Gemma Hockelmann
Schiermonnikoog
47:36
47:29
J1218, 5 KM J 18 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Olaf Bosscher
Loopgroep Hugo Veenker
18:15
18:15
2
Hugo Bosscher
Loopgroep Hugo Veenker
19:18
19:18
3
Ketama Dam
Schiermonnikoog
20:24
20:24
4
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
21:33
21:33
5
Jort Steenhuisen
Roden
22:42
22:38
6
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
23:08
23:06
7
Sjouke Dijkstra
Beetsterzwaag
24:25
24:23
8
Pascal van der Werff
Usquert
25:24
25:06
9
Teun Borkent
Diepenveen
26:56
26:53
10
Gijs Borkent
Diepenveen
27:45
27:42
11
Tim Molleman
't Harde
30:08
30:06
12
Max Poletiek
Eelderwolde
30:08
29:44
13
Felix de Roo
Eelderwolde
30:17
30:14
14
Thom Carsouw
Oegstgeest
31:35
31:13
15
Jarin van der Kooi
Burgum
31:49
31:31
16
Erwin Frijters
Schiermonnikoog
33:07
32:58
17
Rick van den Berg
Schiermonnikoog
37:50
37:41
18
Julian Masseurs
Bodegraven
37:51
37:39
19
Luuk Miedema
Groningen
40:56
40:17
20
Hessel Miedema
Groningen
42:26
41:47
M1218, 5 KM J 18 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine van Uitert
Leeuwarden
24:48
24:45
2
Jitske van Helden
Amersfoort
25:18
25:17
3
Suus De Voogd
Bodegraven
27:02
26:48
4
Leonie Ras
Groningen
27:04
26:58
5
Marg van der Wal
Groningen
29:09
28:54
6
Melissa Bottema
Winsum Gn
30:22
30:16
7
Marloes Alkema
Assen
30:49
30:26
8
Cathelijn Groenendaal
De Meern
31:59
31:57
9
Sophie Groenendaal
De Meern
32:11
31:49
10
Kyra Barkhof
Assen
32:39
32:22
11
Demi Vedder
Ten Post
32:55
32:35
12
Ryanne Noppers
Leeuwarden
33:00
32:47
13
Meike van der Veen
Haren Gn
33:16
32:36
14
Aline Ab
Schiermonnikoog
34:02
33:53
15
Silke Schreuder
Ees
34:17
34:05
16
Lisanne Poelman
Onstwedde
35:22
35:10
17
Annemijn Piers
Groningen
35:41
35:17
18
Sofie Zonneveld
Schiermonnikoog
35:44
35:41
19
Iris Timmer
Zeijen
37:26
37:02
20
Anoek Timmer
Zeijen
38:47
38:23
21
Sanne Laning
Smilde
38:48
38:31
22
Hanneke Oudman
Groningen
42:37
42:05
23
Kim Schenk
Veghel
43:17
43:15
KJ4-6, 1 KM KIDS 6 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vince Haanstra
Eelderwolde
5:04
2
Ole Borgman
Eelderwolde
5:17
3
Viggo Ruddijs
Groningen
5:26
4
Bodi Plaggemars
Groningen
5:33
5
Jeffrey Kremer
Schiermonnikoog
5:50
6
Jesse Eeftink
Groningen
5:54
7
Tobias Hockelmann
Schiermonnikoog
6:00
8
Lars West
Groningen
6:16
9
Sven de Vries
Zuidlaren
6:20
10
Bas Spijkerman
Groningen
6:23
11
Maxime Piers
Groningen
6:43
12
Lars Ritzema
Winsum Gn
6:46
13
Noah Dam
Schiermonnikoog
6:52
14
Ryan Kremer
Schiermonnikoog
6:54
15
Jort Johannes Kooistra
Easterwierrum
7:14
16
Gijs Dolle
Zeist
7:51
17
Dex Dolle
Zeist
7:52
KM4-6, 1 KM KIDS 6 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yinthe van der Heide
Schiermonnikoog
5:00
2
Lilian Kauw
Winsum Gn
5:30
3
Danique de Boer
Zuidwolde Dr
5:34
4
Ilana Drost
Zuidwolde Dr
5:46
5
Marit Rekker
Eelderwolde
5:48
6
Janna Huizing
Schiermonnikoog
5:56
7
Lieke AB
Schiermonnikoog
6:09
8
Iris Visser
Drachten
6:10
9
Anne Kolstein
Schiermonnikoog
6:28
10
Joanne Wimmenhove
Leeuwarden
6:30
11
Jasmijn van der Ham
Eelderwolde
6:36
12
Fyleine Piers
Groningen
6:42
13
Melissa Willemsen
Winsum Gn
6:49
14
Juno 't Hart
Amsterdam
6:59
15
Birit van Ramshorst
Amsterdam
7:17
16
Nikki Nissen
Baarn
7:33
17
Isa Soudant
Houten
7:49
18
Bibi Dolle
Zeist
7:53
19
Fleur van der Ham
Eelderwolde
8:09
20
Eva Meijer
Groningen
9:43
KJ7-9, 1 KM KIDS 9 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ward Bosker
Groningen
4:09
2
Marne van der Kooi
Impala
4:19
3
Leon Rekker
Eelderwolde
4:29
4
Melle Dijkstra
Beetsterzwaag
4:31
5
Timo Plaggemars
Groningen
4:31
6
Jesse Ritzema
Winsum Gn
4:40
7
Bram Wimmenhove
Leeuwarden
4:40
8
Roemer Ruddijs
Groningen
4:43
9
Ivar Eerland
Assen
4:51
10
Steven West
Groningen
4:58
11
Roan Drost
Zuidwolde Dr
5:02
12
Christian Kauw
Winsum Gn
5:18
13
Minc Willemsen
Winsum Gn
5:21
14
Johannes schingenga
Damwald
5:25
15
Thijs Visser
Drachten
5:35
16
Daan Boerema
Eelderwolde
5:38
17
Rick Hibma
Franeker
5:39
18
Robert Groen
Dokkum
6:11
19
Tim de Boer
Zuidwolde Dr
6:25
20
Wilco Dieks
Almere
6:59
21
Jasper Helder
Schiermonnikoog
7:57
KM7-9, 1 KM KIDS 9 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sophie van der Ham
Eelderwolde
4:39
2
Nila Jools Haanstra
Eelderwolde
4:46
3
Emma Kolstein
Schiermonnikoog
5:02
4
Hella Combee
Amsterdam
5:06
5
Ike Borgman
Eelderwolde
5:08
6
Marijn Borgman
Eelderwolde
5:10
7
Julie Spijkerman
Groningen
5:13
8
Sinne Groen
Franeker
5:14
9
Isis van Dam
Arnhem
5:18
10
Sara Carsouw
Oegstgeest
5:24
11
Lotte Hoekstra
Groningen
5:33
12
Niquita Oostman
Groningen
6:21
13
Sabine AB
Schiermonnikoog
6:24
14
Elisa Spijkerman
Groningen
6:31
15
Rinske vd Bijl
Schiermonnikoog
6:36
16
Danieke Stielstra
Schiermonnikoog
6:52
17
Amerins Stielstra
Schiermonnikoog
6:57
18
Alyssa Sikkema
Schiermonnikoog
7:07
www.uitslagen.nl
10-04-2017 18:15