Uitslagenlijst Ronde van Bruinisse

Bruinisse - Zaterdag 25 maart 2017

M1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Roderik Klink
Bruinisse
2009
7:32
2
Florian Vos
Bruinisse
2009
7:54
3
Job Kieviet
Bruinisse
2008
7:57
4
Roel Kempe
Bruinisse
2006
7:59
5
Marijn lems
Bruinisse
2007
8:10
6
Thijs de Bruine
Bruinisse
2011
8:59
7
Mark Kempe
Bruinisse
2010
9:00
8
Noah lems
Bruinisse
2009
9:10
V1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Britt van der Maas
Delta Sport
2006
6:55
2
Madelief Vos
Bruinisse
2006
7:07
3
Senna Giljam
Bruinisse
2006
7:15
4
Britt Slingerland
Bruinisse
2007
8:24
5
Isa Giljam
Bruinisse
2010
8:26
6
Lincy Stouten
Bruinisse
2007
8:50
7
Evi Stouten
Oosterland
2008
8:51
8
Tamara Arango Ospina
Bruinisse
2005
9:18
9
Marit de Rijke
Bruinisse
2005
9:20
10
Roos Bal
Bruinisse
9:24
M5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Robin Kalf
Zierikzee
2006
23:45
2
Casper Boluijt
Bruinisse
2006
23:51
3
Stan Kieviet
Bruinisse
2005
23:59
4
Daniel Jumelet
Bruinisse
2005
25:07
5
Tom Smits
Bruinisse
2004
25:18
6
Reinout Klink
Bruinisse
2005
25:23
7
Kees Jan Coppoolse
Bruinisse
2004
25:34
8
Bram Wesdorp
Bruinisse
2004
25:46
9
Bas Kempe
Bruinisse
2004
26:22
10
Thijs de Bruine
Bruinisse
2006
26:39
11
Okan Helmendag
Bruinisse
2004
27:13
12
Jonathan van de Berge
Bruinisse
2004
27:33
13
Stefan de Waal
Bruinisse
2005
27:50
14
Nils Joostens
Bruinisse
2004
29:28
15
Adriaan Quak
Bruinisse
2004
29:30
16
Maurice de Graaff
Zierikzee
1976
32:25
V5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Emma van Mourik
Delta Sport
1996
22:10
2
Yvonne Snijders
Amsterdam
1986
24:10
3
Lieke van de have
Nieuwe Tonge
24:29
4
Lotte Muller
Bruinisse
2000
25:11
5
Sharon van Iwaarden
Sommelsdijk
1992
25:36
6
Jessica Faber
Flakkee
1967
25:44
7
Emma Geluk
Oosterland
2003
27:53
8
Julia Stouten
Bruinisse
2005
29:36
9
Juliette van de Giessen
Bruinisse
2005
29:39
10
Marilou Creemers
Serooskerke
1950
30:29
M10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Yunis Stitan
Haag Atletiek
1989
35:03
2
Sebastiaan Heikoop
Delta Sport
1969
39:54
3
Bart de Visser
Serooskerke
1983
41:02
4
Jaap Hoek
Goedereede
1958
42:22
5
Sander Klippel
Nieuwerkerk ad IJssel
1978
43:46
6
Lars van Zwieten
PAC
1975
43:52
7
Mart Goudzwaard
Zonnemaire
1988
44:00
8
Jan Ijzelenberg
Oosterland
1985
44:19
9
Jarno Kloet
Bruinisse
2000
44:23
10
Arjan van den Berge
Bruinisse
1980
44:49
11
Marco de Bruine
serooskerke
1983
45:09
12
Lennard Hout
Oosterland
1990
46:00
13
Robert Kraaijenbrink
Delta Sport
1965
47:07
14
Henry van Klinken
Delta Sport
1978
47:36
15
George Geluk
Bruinisse
1983
47:43
16
Gijs mol
Bruinisse
2001
47:59
17
Ruben Bogert
Bruinisse
2001
48:11
18
John Overweel
Dynamica
1951
48:25
19
Aart van Sliedrecht
Middelharnis
1965
50:09
20
Martin vd Have
Nieuwe Tonge
50:14
21
Ernst Troeder
Eemnes
1966
52:18
22
Gerardus van Poppel
Bruinisse
1976
53:37
23
Kees Jan Giljam
Bruinisse
1977
54:04
24
Hjalmar van de Velde
Bruinisse
1982
54:36
25
Niels Kieviet
Bruinisse
1974
55:04
26
Jeroen van Duivendijk
Bruinisse
1983
56:27
27
Richard de Vlaam
Zierikzee
1974
57:08
28
Herman Kreeft
Delta Sport
1947
59:16
29
Arnoud van der Linde
Bruinisse
1983
1:01:01
30
Maarten de Korte
Middelharnis
1961
1:11:15
V10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Emma hermans
Dynamica
1984
48:09
2
Danielle Roukema
Bruinisse
1998
53:38
3
Isis Zwart
Noordgouwe
1976
54:06
4
Ilonka de Vlaam
Zierikzee
1975
54:45
5
Esther Kieviet
Bruinisse
1975
55:55
6
Jeannet Sarelse
Flakkee
1967
57:13
7
Janneke Appel
Flakkee
1964
57:29
8
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1946
1:01:07
9
Angela steenpoorte
Oosterland
1981
1:01:28
10
Martine van de Velde
Brouwershaven
1988
1:01:51
11
Lena Kleingeld
avVN
1956
1:01:52
12
Erna Stolk
Sint-Maartensdijk
1978
1:01:55
13
Naomi Geuze
Bruinisse
1992
1:02:27
14
Jacqueline geuze
Bruinisse
1989
1:02:28
15
Mara Verhulst
Dreischor
1988
1:03:05
16
Martine Berkouwer
Heinenoord
1979
1:03:14
17
Bettina Berrevoets
Bruinisse
1970
1:05:17
M21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Krispijn de Jonge
Delta Sport
1981
1:24:59
2
Ferry Engel
Flakkee
1962
1:25:27
3
Marcel Kieboom
Delta Sport
1984
1:29:45
4
Ronald Geertse
Serooskerke
1975
1:30:48
5
Jan-Joris jooss
Goes
1977
1:31:54
6
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
1965
1:33:28
7
Marc Donkers
Oude-Tonge
1972
1:34:09
8
Chris Ijzelenberg
Oosterland
1981
1:34:26
9
Jan Molendijk
Krabbendijke
1997
1:35:34
10
Arjan Reuijl
Flakkee
1969
1:35:38
11
Mattheo Moerland
Delta Sport
1986
1:37:22
12
Erik Stouten
Sirjansland
1980
1:37:58
13
John Bout
Willemstad
1990
1:38:44
14
Patrick Giljam
Zierikzee
1990
1:38:45
15
Peter de Rijke
Bruinisse
1977
1:40:21
16
Foeke Roukema
Bruinisse
1970
1:40:21
17
Rob Wijnstekers
Oosterland
1955
1:40:40
18
Co de Feijter
Delta Sport
1963
1:41:46
19
Cor Kloet
Delta Sport
1952
1:42:02
20
Jacob Holwerda
Dreischor
1976
1:43:57
21
Marco de Oude
Bruinisse
1971
1:44:57
22
Kees van der Heijden
Dynamica
1962
1:45:42
23
Wietse Sluimer
Zonnemaire
1978
1:47:21
24
Fabian Verkaart
Oosterland
1983
1:48:45
25
Arjan Kuipers
Oud Gastel
1979
1:50:09
26
Rob vd Beijl
Delta Sport
1965
1:52:13
27
Johan de Vlieger
Dynamica
1958
1:53:26
28
Robert van Popering
Bruinisse
1990
1:57:26
29
Ronald Kolk
Oud-Vossemeer
1973
1:59:12
30
Adrie van bavel
Delta Sport
1962
2:10:57
31
Jan van de Velde
Oosterland
1975
2:12:45
V21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Leona Olree
Bruinisse
1979
1:58:23
2
Jenneke van Opijnen-Otte
Bruinisse
1972
1:58:24
3
Wendy Wijnstra
Kapelle
1983
1:58:59
4
Connie Hage
Poortvliet
1965
2:04:16
5
Andrea stouten
Bruinisse
1975
2:08:55
6
Ada de Rijke
Bruinisse
1978
2:12:14
7
Jolanda van der laan
Delta Sport
1973
2:12:15
8
Simone de Man
Brouwershaven
1974
2:12:17
9
Patricia Smits
Delta Sport
1974
2:15:47
10
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1975
2:15:48
www.uitslagen.nl
25-03-2017 17:10