Uitslagenlijst Lenteloop Almere

Almere - Zondag 19 maart 2017

2,5 M, 2.5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lars Molenkamp
Almere81
8:52
2
Nariño Renfurm
Almere81
9:18
3
Marcello van den Heuvel
Almere
9:21
4
Bas van Groenestein
Almere
9:30
5
Luciano van den Heuvel
Almere
9:32
6
Thom Uittenbosch
Almere81
9:44
7
Teun Merckx
Almere81
9:48
8
Bo Schraven
Almere
9:51
9
Bret Groot
Almere
9:58
10
Senna Plasschaert
Almere81
10:05
11
Simon Mol
Almere
10:09
12
Maxx Bogaert
Almere
10:18
13
Bjorn Engel
Almere81
10:24
14
Nassim Bakhcha
Almere
10:30
15
Gijs Merckx
Almere81
10:42
16
Hugo Schrave
Almere
10:44
17
Melle Scheefhals
Almere
10:45
18
Joris Withagen
Almere
11:06
19
Mathijs Bakker
Almere81
11:12
20
Levy Scholsberg
Hoorn Nh
11:36
21
Boujamaa Yahyaoui
Almere
11:40
22
Luca Bonomo
Almere
11:42
23
Jayten Ramautar
Putten
11:50
24
Noud Verbauwen
Almere
11:56
25
ONBEKEND
11:59
26
Siegfried HArnai
Almere
12:01
27
Steven Koenis
Almere81
12:02
28
Xander Rosier
Almere
12:11
29
Jasper vd Grift
Almere81
12:13
30
Kyan Snellings
Almere81
12:16
31
Senna Heijl
Almere
12:26
32
Jesse Nieuwenhuisen
Almere81
12:28
33
Koray Yandi
Almere
12:29
34
Tygo Groen
Almere
12:49
35
Beau de Ruiter
Almere
12:50
36
Michael Kroese
Almere
12:51
37
Gijs Kremers
Almere
12:54
38
Jelany Majem
Almere
13:01
39
Jesse Hougarm
Almere
13:05
40
Caspar Kruijf
Almere
13:06
41
Sam Stobbe
Almere
13:16
42
Sven Hoeksema
Almere
13:17
43
Tim Vermeulen
Almere
13:25
44
Micha Waterval
Almere
13:26
45
Jerrel Waterval
Almere
13:27
46
Jens van der Werf
Almere
13:29
47
Tygo Ridderbos
Almere81
13:52
48
David Pot
Leiden
14:12
49
Marijn Klaver
Almere81
14:17
50
Jesse Munster
Almere
14:19
51
Shawn Wilmink
Almere
14:20
52
Dimitri Nas
Almere
14:24
53
Teun Kil
Almere
14:25
54
Victor Titzing
Almere
14:39
55
Jeroen Staartjes
Almere
14:44
56
Rafet Inanc
Almere
14:58
57
Issam Essaghir
Almere
15:05
58
Mike Link
Almere81
15:16
59
Jelle Duvekot
Almere
15:26
60
Youp Grundel
Almere
15:28
61
Christiaan Pepermans
Almere81
15:37
62
Daan van den Boogaard
Almere
15:52
63
Jurre Camardese
Almere81
16:10
64
Rowy Onderwater
Almere81
16:18
65
Marwan Idihya
Almere
17:02
66
Justin Croese
Almere81
17:22
67
Lars van der Werf
Almere
17:45
68
Tim Hop
Almere
17:53
69
Kido Touw
Amersfoort
17:54
70
Francisco Perez
Almere
18:01
71
Niels van der Werf
Almere
18:04
72
Thijs Jagerman
Almere
18:15
73
Uberto Scholsberg
Hoorn Nh
29:15
74
Marley Scholsberg
Hoorn Nh
29:20
2,5 V, 2.5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Merel Veltman
Almere81
9:24
2
Shantell Egbon
Almere
10:02
3
Raisa Ellensburg
Almere
10:05
4
Savienne Asikende
Almere81
10:20
5
Demi Engel
Almere
10:32
6
Maaike Speetjens
Almere
10:52
7
Femke Leguit
Almere
11:09
8
Noa Wever
Almere
11:22
9
Inaya Yahyaoui
Almere81
11:38
10
Elisha Kwofie
Almere
11:52
11
Alexandra Koenis
Almere81
12:07
12
Laurenne van den Berg
Almere
12:14
13
Amira de Mees
Almere
12:14
14
Tess Kroese
Almere
12:17
15
Lisanne van de Grift
Almere
12:30
16
Ruby Tol
Almere
12:31
17
Pleun van Raaij
Almere
12:32
18
Chiara Debije
Almere81
12:35
19
Sterre Bentvelzen
Almere81
12:36
20
Rosalie Franken
Almere81
12:45
21
Lidiya de Jong
Almere81
12:51
22
Bente Duvekot
almere
12:55
23
Noel Gijsberti Hodenpijl
Almere
13:00
24
Robin de Wit
Almere
13:02
25
Eva van Lammeren
Almere81
13:03
26
Noena van den Berg
Almere
13:04
27
Maud Bonhof
Almere
13:30
28
Roosmarijn van Dijkhuizen
Almere
13:31
29
Mila Zwartjes
Almere81
13:37
30
Louise Staartjes
Almere81
13:38
31
Nikita Blaauboer
Almere
13:54
32
Riley Wijdenbosch
Almere
13:58
33
Matilda Evoli
Almere81
13:58
34
Dante van der Heijden
Almere
13:59
35
Sascha de Ligt
Almere81
14:01
36
Florimond Heerema
Almere81
14:21
37
Merah van Rest
Almere
14:25
38
Aylana Majem
Almere81
14:35
39
Julia Titzing
Almere
14:38
40
Rosalie van der Haar
Putten
14:47
41
Jiska Stockschen
Almere81
14:55
42
Houda
Almere
15:06
43
Nadesia Deekman
Almere
15:22
44
Ayse Gul Ozturk
Almere
15:23
45
Julia Spijker
Almere
16:15
46
Melissa Pot
Leiden
16:19
47
Fleur Deusing
Almere
16:59
48
Lotte Deusing
Almere
16:59
49
Lucia van der Linden
Almere81
17:46
50
Saskia van de Laar
Almere
18:00
51
Ise van der Werf
Almere
18:03
52
Renske Jagerman
Almere
18:09
53
Aniek van der Linden
Almere
18:15
54
Lianne Stroomberg
Almere81
19:03
55
Erica Preuter
Almere
20:38
56
Abigail van de Logt
De Kwakel
20:56
57
Esra Kahyaoglu
Almere
21:28
5 M, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Morris van der Minnen
Almere
19:07
2
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigter
19:24
3
Max van Liempdt
Almere81
19:25
4
Richard Touw
Amersfoort
19:25
5
Eric Houben
Almere
19:26
6
Shai Walhain
Amsterdam
19:58
7
Rogier Strobbe
Almere
20:06
8
Damian Florek
Hilversum
20:12
9
Donald de Soet
Almere
20:39
10
Dave van Lammeren
Almere
20:55
11
Maël Plasschaert
Almere81
21:26
12
Brahim Ashili
Almere
21:38
13
Marco Weisbeek
Almere
21:41
14
Djimon de Groot
Almere81
22:24
15
Pascal Munniks
Almere81
23:18
16
Jasper Takens
Almere81
23:49
17
Mike Hobo
Almere
24:14
18
Ron Wijnands
Almere
24:32
19
Sander Dronkers
Almere
24:53
20
Herman Kui
Almere
25:19
21
Jort Monteban
Almere
25:32
22
Bas van de Kant
Almere
25:53
23
Thijs de Vries
Almere
26:34
24
Gert Brusee
Running 2000
26:44
25
Ivan van Harskamp
Almere
26:46
26
Tim de Vries
Almere
26:52
27
Sam van den Boogaard
Almere
27:06
28
Peter Doeswijk
Almere
27:34
29
Edwin Koenis
Almere
27:49
30
Martin Dijkstra
Almere
27:57
31
Niels Heijnis
Almere
28:07
32
Raymond van Oosten
Weesp
28:11
33
Roy Kuijpers
Almere
28:35
34
Spion Lilt
Almere
29:09
35
Ab Agterbos
Almere
29:19
36
Wessel Ekelmans
Almere81
29:31
37
Pascal Ekelmans
Almere81
29:34
38
Cor Leenstra
Almere
29:37
39
Alex de Cuba
Almere
29:40
40
Jan Willem Dijkhuizen
Almere
29:50
41
Mika van DerTak
Almere81
29:52
42
Ricardo Klerks
Almere81
29:55
43
Colin Kui
Almere
30:19
44
Harry van der Starre
Almere
31:04
45
Pepijn van Oostveen
Almere81
31:17
46
Rivko Kleijne Snuverink
Almere81
31:43
47
Bas Bonhof
Almere
31:47
48
Michael Hiemstra
Almere
31:57
49
Maikel Spijkerman
Almere
32:00
50
Chris Mastenbroek
Almere
32:47
51
Tom Lonnee
Almere
32:59
52
Sem Hop
Almere
33:04
53
Mo Kasan
Amsterdam
33:06
54
Jamie Sesay
Almere81
33:12
55
Johan van Santen
AvVN
33:21
56
Tom Regeer
Almere
34:13
57
Peter van Leeuwen
Almere
37:09
58
Melvin Gessel
Almere
37:22
59
Lucien Moritz
Almere81
37:26
60
William Siemons
Almere
39:09
5 V, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere
20:14
2
Laila Yahyaoui
Almere81
21:45
3
Robin Dreyling
Almere
21:47
4
Isa van Heezik
Almere81
22:46
5
Jo-Ann Kruijer
Tuitjenhorn
23:51
6
Yvette Kars
Almere
24:00
7
Samira Yahyaoui
Almere
24:36
8
Merel van Blitterswijk
Almere
25:44
9
Nadine de Leeuw
Almere81
26:27
10
Wendy Breure
Almere
26:42
11
MIchelle Klerq
Almere
28:04
12
Aurora Leutscher
Weesp
28:10
13
Evita Meyer
Almere
28:12
14
Wendy Oosten
Almere
28:43
15
Wendy de Paus
Almere
28:52
16
Eveline Dalebout
Almere
28:52
17
Annelies Boonstra
Almere
28:54
18
Bo Külman
Almere
28:57
19
Marloes Knol
Almere
29:00
20
Sandra Oudshoorn
Almere
29:42
21
Jessica Tax
Almere
29:47
22
Irene Weststrate
Weesp
29:53
23
Marian Philips
Almere
29:58
24
Yulan Berends
Almere
30:14
25
Bianca Fortuin
Almere
30:22
26
Annabelle de Gast
Almere
30:25
27
Josephine Cheung
Almere
30:29
28
Lobke Moniot
Almere
30:32
29
Sharon Nieuwstadt
Almere
30:46
30
Jildau van der Meulen
Almere
30:59
31
Querine ten Dolle
Amsterdam Zuidoost
31:01
32
Suzanne Vrijens
Almere
31:06
33
Amber Siemons
Almere
31:10
34
Marieke Tegelaars de Lang
Almere
31:14
35
Angelique van Galen-v d B
Almere
31:22
36
Mariska Bosman
Almere
31:24
37
Michèle Groenhuijzen
Almere
31:25
38
Nienke Jager
Almere
31:39
39
Ivanka Rosenboom
Almere
31:54
40
Anita van de Weerd
Almere
32:02
41
Jackie Leppers
Hoorn Nh
32:03
42
Emmy Tammes
Almere
32:25
43
Airne van Dam
Almere
32:36
44
Danitsja Scharn-Koster
Almere
33:23
45
Simone Wolfe
Almere
33:28
46
Gabrielle Mastenbroek
Almere
33:31
47
Yvonne van der Kooij
Almere
33:40
48
Wendy Visser
Almere
33:56
49
Claudia Boonstra-Seegers
Almere
33:59
50
Evelien Scholsberg
Beverwijk
34:02
51
Louise Franke
Almere
34:32
52
Geri de Leeuw
Almere
34:38
53
Jeanne Davies
Almere
34:41
54
Yola Sol
Almere
34:42
55
Maike Rijkaard
Amsterdam
35:06
56
Margriet v Broekhoven
Almere
35:12
57
Simone Beerlage
Almere
35:14
58
Marjanne Toepoel
Almere
35:20
59
Johanna Staartjes
Almere
35:26
60
Amy Hop
Almere
35:43
61
Nicole Ebing
Almere
35:59
62
Colette Scholsberg
Almere
36:23
63
Anita Schipper
Almere
36:25
64
Marjolein de Gast
Almere
37:03
65
Natasja Kielema
Almere
37:29
66
Bianca van Eijden
Almere
37:44
67
Chantal Benabou
Almere
37:47
68
Cindy Henneman
Almere
38:00
69
Annelies Schotman
Almere
38:03
70
Marja Lonnee
Almere
38:24
71
Marieke Hoeksema
Almere
38:33
72
Corry Huffels
Amersfoort
38:36
73
Ine Verschut
Almere
41:11
74
Renee Bosboom
Almere
41:15
75
Cockie Siemons
Almere
41:21
76
Rianne Berkhout
Almere
44:46
77
Irene Kempers
Almere
44:50
10 M, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Cain Rutgers
Almere81
35:07
2
Tom de Leeuw
Almere81
35:53
3
Luc Velzeboer
Almere81
36:34
4
Martijn Boot
Almere
36:41
5
Ruud Vos
Almere
37:39
6
Jonatan Samoocha
Amersfoort
38:32
7
Matthijs Horlings
Leiden
38:36
8
Tomasz Majkowski
Hilversum
39:10
9
Tim Meijer
Almere
39:38
10
Rene van Eden
Loopgroep Aart Stigter
39:58
11
Raymond Bentvelzen
Almere
40:57
12
Jeroen Mazereeuw
Almere
42:53
13
Jurr Jurriaans
AV'23
43:22
14
Remco Plasschaert
Almere
43:34
15
Richard den Brok
Almere
43:36
16
Marc Helder
Almere
43:38
17
Yannick Hartman
Almere
43:42
18
Dj Lingers
Almere
44:00
19
Arvid Smits
Amersfoort
45:06
20
Dolf van der Leden
Almere
45:26
21
Sjoerd van Gastel
Almere
45:39
22
Fred Havinga
Almere
46:15
23
Lucas Wolfe
Almere
46:30
24
Jos Wieleman
Almere
46:56
25
Wim de WIt
Almere
47:05
26
Joost Wijbenga
Almere
47:28
27
Robert Schnitker
Almere
47:48
28
Peter de Leeuw
Almere81
47:55
29
Roald Otten
Almere
48:13
30
Rick Groot
Almere
48:24
31
Frank Agricla
Lelystad
48:36
32
Paul de Bakker
Almere
48:59
33
Tim Zittersteijn
Almere
49:22
34
Mathias Zuur
Zeewolde
49:22
35
Harry Takens
Almere
49:31
36
Sander Verkade
Almere
49:34
37
Peter van Wijlick
Almere
50:04
38
Jeroen RUIjs
Almere
50:10
39
Jeffrey vd Dungen Bille
Almere
50:14
40
J diender
Almere
50:19
41
Stan Steffen
Almere
50:27
42
Robert Hommes
Almere
50:29
43
Thijs Meijaard
Almere
50:30
44
Remko Bijlsma
Almere
50:37
45
Fons van der Ham
Almere
50:42
46
Ruud Janssen
Almere
50:48
47
Stephan van Schaik
Almere
50:52
48
Melvin Robijn
Almere
50:58
49
Marco Roos
Almere
51:03
50
Mike Langes
Almere
51:08
51
Ton ten Broeke
Almere
51:21
52
Michael Ruberg
Almere
51:22
53
Bas Fukkink
Almere
51:24
54
Hans Tijhuis
Amersfoort
51:29
55
Rene Veldkamp
Almere
51:30
56
Rody van der Zalm
Almere
51:42
57
Joop Lauwers
Almere
51:43
58
Remy Snel
Almere
51:51
59
Jan Dirk de Vries
Almere
51:54
60
Martijn Janssen
Almere
51:56
61
Koert Meijaard
Almere
51:57
62
Arthur Willems
Almere
51:58
63
Dennis Djojosoetirto
Almere
52:05
64
Eeuwe Schot
Groningen
52:16
65
Erik Leutscher
Almere
52:25
66
Tim Veen
Almere
52:49
67
Michael de Weerdt
Almere
52:53
68
Peter Rodenburg
Almere
52:54
69
Casper Groenen
Almere
53:12
70
Ruben Neijenhuijs
Almere
53:32
71
Harry Steenbreker
Almere
53:50
72
Erik van Aurich
Almere
53:52
73
Sander Hawinkels
Almere
53:56
74
Maurice van der Linden
Almere
54:05
75
Raymond Höhle
Almere
54:07
76
Bas Berkelmans
Almere
54:20
77
Bart Dijkshoorn
Almere
54:20
78
Jeroen Graaf
Almere
54:21
79
Jeroen Vreeling
Almere
54:28
80
Lucas Suringer
Almere
54:37
81
Gerben Kiel
Almere
54:42
82
Ronald van Gastel
Almere
54:45
83
Carel Klop
Almere81
54:54
84
Peter Haikens
Swifterbant
54:59
85
Robin Niessink
Almere
55:02
86
Eddy van den Brand
Almere
55:16
87
Tom Becker
Almere
55:22
88
Richard de Vre
Almere
55:23
89
Wilbert de Groot
Amersfoort
55:35
90
Kees de Lange
Almere
55:39
91
Jos Proost
Almere
55:50
92
Peter van Uden
Biddinghuizen
55:51
93
Freek Okkes
Almere
56:45
94
Marcel Hazewindus
Almere
56:47
95
Henry Nederveen
Almere
57:05
96
Emile Nossin
Lelystad
57:26
97
Frans Dieleman
Almere
57:29
98
Dennis Kleefman
Almere
57:31
99
Sander Kerkhof
Kortenhoef
57:40
100
Remon van Rijn
Almere
57:41
101
Jeroen van Schaik
Almere
57:43
102
Casper Hoogzaad
Gouda
57:43
103
Jan Loot
Almere
57:49
104
Ruud van der Hulst
Almere
57:50
105
Theo Jansen
Almere81
58:01
106
Louis Ebbinkhuysen
Almere
58:10
107
Sander Jansen
Almere
58:13
108
Jean pascal Huigen
Almere
58:13
109
Sander Andriessen
Almere
58:34
110
Bert Boerboom
Almere
58:50
111
Roland Bornhijm
Almere
59:16
112
Jason op den Akker
Almere81
59:23
113
Vincent Jagerman
Almere
59:26
114
Rene Louman
Almere
59:30
115
Johan Link
Almere
59:54
116
Peter Velthuis
Almere
1:00:00
117
Kees Boutkan
Almere
1:00:39
118
Leo Schelvis
Almere
1:00:40
119
Marijn Bouwhuis
Almere
1:00:56
120
Hans Voortwist
Almere
1:01:04
121
Luuk Visscher
Almere
1:01:10
122
Eddy van de Plas
Huizen
1:01:17
123
Robert Takken
Huizen
1:01:18
124
Nico Busker
Almere
1:01:41
125
Bert Appelo
Almere
1:01:43
126
Maurice Bokma
Almere
1:02:06
127
Ruud de Jong
Lelystad
1:02:50
128
Joey Schrager
Almere
1:03:07
129
Niels Wieffer
Almere
1:03:09
130
Jan Vogel
Almere
1:03:38
131
Bertjan Soetevent
Almere
1:03:56
132
Kees Busker
Almere
1:04:20
133
Marten Niessink
Almere
1:04:34
134
Ton van Meerten
Almere
1:05:14
135
Mo Oussoren
Almere
1:05:18
136
Sander Verlaan
Almere
1:05:26
137
Richard Ritsma
Almere
1:05:32
138
Marc Melein
Amsterdam
1:05:49
139
Dirk Rijnenberg
Almere
1:06:00
140
Rob Koortens
Almere
1:06:05
141
Thom Boogaard
Almere
1:06:15
142
Bart Knauff
Almere
1:06:23
143
Phillip Tetteroo
Almere
1:07:23
144
Hans Koolen
Almere
1:07:47
145
Peter van Heijningen
Almere
1:07:54
146
Simon Booij
Houten
1:09:57
147
Matthias Preuter
Almere
1:10:18
148
C. Melein
Hoek van Holland
1:15:08
149
Ton Cats
Almere
1:23:32
10 V, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marleen Vos
Leleystad
43:54
2
Esmeralda Veldkamp
Almere
45:49
3
Kirsten Kremers
Almere
46:01
4
Doris Gritsch
Almere
46:46
5
Anita Withagen
Almere
48:40
6
Nynke Boutkan
Wageningen
48:57
7
Cynthia Kluitmans
Almere
49:28
8
Helmi Kocken
Eindhoven
49:57
9
Debbie van Buuren
Leiden
50:13
10
Kim Tower
Almere
51:07
11
Myrte Tijhuis
Almere
51:27
12
Everdien van der Leek
Leiden
52:31
13
Astrid Haverkamp
Almere81
52:31
14
Marloes Staartjes
Almere
52:58
15
Ankie Kooij
Swifterbant
54:04
16
Judith ras-Schrijvers
Emmeloord
54:25
17
Petra Onderwater
Almere
55:12
18
Gerrie van der Klugt
Almere
55:19
19
Sandra Ijsebrand
Almere
55:55
20
Jose van Laar
Almere
56:44
21
Vera Baltus
Almere
56:53
22
Simone Diender
Almere
56:58
23
Tiny Hessels
Almere
57:03
24
Joke Weesie-van der Aar
Almere
57:06
25
Edith Staartjes
Almere
57:08
26
Alex Baltus
Almere
58:03
27
Kim Hageman
Almere
58:18
28
Carla van Zandvoort
Almere
58:20
29
Miranda Schipperijn
Almere
58:26
30
Jorieke Wolterink
Almere
58:32
31
Elsie Lindeboom
Almere
58:45
32
Anja Schagen
Lelystad
58:47
33
Gonny van Dalen
Almere
59:21
34
Marieke Visscher
Almere
59:25
35
Astrid Snel
Almere
59:49
36
Annemiek Kuiper
Almere
59:50
37
Agnes van den Dijssel
Spirit Lelystad
1:00:00
38
Iris Plukker
Almere
1:00:52
39
Patricia Caron
Almere
1:00:53
40
Margaret Oosterwijk-Dumay
Dronten
1:01:00
41
Kim de Jonge
Almere
1:01:00
42
Monique Loot
Almere
1:01:14
43
Jeanet Benningshof
Almere
1:01:20
44
Ellen Steenbreker
Almere
1:01:31
45
Marlies Waanders
Almere
1:01:55
46
Marjolein Ruijs
Almere
1:02:21
47
Anneke Keizer
Swifterbant
1:02:30
48
Bianca IJdens
Almere
1:02:48
49
Ellen de Jong
Lelystad
1:02:49
50
Roshnie Gena
Almere
1:03:01
51
Melissa Schrager
Almere
1:03:05
52
Marlies ten Haaf
Almere
1:03:08
53
Esther Bekkers
Almere
1:03:33
54
Anneke Schenk
Swifterbant
1:03:37
55
Meerthe vd Voort vd Kley
Huizen
1:03:54
56
Miriam Bellemakers
Almere
1:04:03
57
Anita van den Berge
Almere
1:04:04
58
Celita Beernink
Almere
1:04:17
59
Milly Judistira
Almere
1:04:36
60
Leanda Sam-Sin
Almere
1:05:13
61
Annette Ariaans
Almere
1:05:13
62
Anaïs Willequet
Almere
1:05:28
63
Judith Ritsma
Almere
1:05:33
64
Frieda Visser
Hilversum
1:05:35
65
Wendy Mertens
Almere
1:05:45
66
Grace Izuegbunam
Almere
1:05:59
67
Sylvia Carmejoole
Almere
1:06:13
68
Gabrielle Wijker
Almere
1:06:15
69
Silvin Knauff
Almere
1:06:22
70
Monique van Brummelen
Almere
1:06:26
71
Monique van der Werf
Almere
1:07:23
72
Marianne Vrijsen
Almere
1:07:55
73
Sylvana van der Blom
Almere
1:08:08
74
Caterina Clapdorp
Almere
1:08:35
75
Ellen Bovenschen
Almere
1:08:47
76
Henna Wielzen
Almere
1:08:50
77
Daniella Groeneveld
Almere
1:10:37
78
Megan Kouwenhoven
Almere
1:11:10
79
Karin Bartens
Almere
1:11:14
80
Desiree Huilmand
Almere
1:11:15
81
Karin Basseluer
Almere
1:11:57
82
Chantal Wieffer
Almere
1:12:00
83
Audrey Houben
Almere
1:12:41
84
Suzanne Kerkhof
Almere
1:12:48
85
Jacqueline Ayuso
Almere
1:15:07
86
Margie Cats
Almere
1:23:32
87
Margo Adriaanse
Almere
1:26:01
88
Diana Verhage
Almere
1:26:02
20 M, 20KM
Plts
Naam
Tijd
1
Youri Severin
Almere
1:13:14
2
Stefan Staartjes
Almere
1:21:41
3
Bas Klaassen
Almere
1:27:51
4
Alwin Beekers
Almere
1:29:49
5
Jos van de Ven
Almere81
1:31:24
6
Roland Vos
Almere
1:31:49
7
Jörgen Schagen
Lelystad
1:32:20
8
Frank Aarts
Amsterdam
1:32:35
9
Michael Mcloughlin
Almere81
1:33:08
10
Paul Lebouille
Almere
1:33:37
11
Mohamed Akrachi
Almere
1:33:42
12
Jesse van der Tak
Almere
1:34:20
13
Ronald Koch
Almere81
1:35:02
14
Gerco Pon
Amersfoort
1:37:18
15
Sergio Felter
Phanos
1:37:24
16
Danny Sijtzel
Almere
1:40:45
17
Martijn Dijkman
Almere
1:42:16
18
Jurgen van Avermaete
Almere
1:42:34
19
Jan Aland
Almere
1:44:30
20
Rick Kostelijk
Almere
1:45:17
21
Gert van den Velden
Almere
1:46:42
22
Mike Diender
Almere
1:46:50
23
Arno Ridderbos
Almere
1:47:04
24
Jasper van Amstel
Almere
1:48:24
25
Egbert Smit
Leusden
1:49:02
26
Gerhard Munniks
Almere81
1:49:56
27
Feije Jan vd Meulen
Lelystad
1:50:59
28
Hans Oostindiën
BAV
1:53:32
29
Jan Bruine de Bruin
Amstelveen
1:54:39
30
Roel Heijmering
Almere81
1:54:50
31
Robert Nieuwboer
Almere
1:57:36
32
Martin Rooth
Amsterdam
1:58:16
33
J. Thiel
AV Zeewolde
1:58:39
34
Frank Kruijer
Tuitjenhorn
2:14:23
20 V, 20KM
Plts
Naam
Tijd
1
Irene de Ruijter
Almere
1:36:13
2
Pia Soetebier
Almere
1:39:03
3
Ingrid Ravelli
Almere
1:41:24
4
Marieke vd Schaft
Almere
1:46:27
5
Sandra Zwartjes - Bauw
Almere
1:48:00
6
Laura van den Velden
Almere
1:48:46
7
Kitty Verburg
Almere
1:53:08
8
Margriete Bouma
Almere
1:53:35
9
Ingrid Timmer
Flevo Delta
1:56:46
10
Katrien Jansen
MonsterRhauderfehn
1:56:54
11
Karina Oomkes
Zeewolde
1:57:36
12
Cindy Uneken
Almere
2:00:52
13
Rienke Veldhuis
AV Zeewolde
2:01:25
14
Debby van Rest
Almere
2:05:28
15
Maartje Em
Castricum
2:06:36
16
Susanne Mooij
Almere81
2:08:40
17
Anita Siemerink
AV Zeewolde
2:09:45
18
Annemiek Kruijer
Almere
2:10:14
19
Nadine Lokkerbol
Amsterdam
2:10:43
20
Annemarie de Haan
Almere
2:12:19
21
Petra Fokker
Monster
2:13:46
22
Marjan Meijlink
Hilversum
2:18:10
23
Sandra van Klink
Almere81
2:38:44
30 M, 30KM
Plts
Naam
Tijd
1
Gabriele Fantasia
Amsterdam
1:53:55
2
Anthonie Dam
Almere
2:04:43
3
Petrus Lenes
Running 2000
2:05:52
4
Robert Monteban
Running 2000
2:05:54
5
Egbert Dokter
Hoevelaken
2:06:08
6
Henrie van Valkengoed
Nijkerk Gld
2:07:06
7
Marcel van Geijn
Rhoon
2:07:25
8
Tim Baas
the Hague Road Runners
2:08:31
9
Jordy Stoelwinder
Almere
2:09:59
10
André Kramer
Zwolle
2:10:38
11
Sam Springer
De Koplopers
2:11:16
12
Mathijs Wiggers
Haarlemermeer
2:12:42
13
Arvid Janssen
Amsterdam
2:13:28
14
Micha de Kromme
Lelystad
2:16:09
15
Rene Dreyling
Almere
2:16:53
16
Vincent Weening
Almere
2:22:26
17
Bas Lacroix
Almere
2:25:05
18
Gerry vd Sande
Almere
2:26:50
19
Gilbert van de Grift
Almere
2:27:24
20
K.J. vd Kaaden
Zeewolde
2:27:49
21
Hans Bosman
Almere
2:27:55
22
Marten Bouma
Almere
2:28:40
23
Pieter Riley
Almere
2:31:13
24
Mark de Boer
Bussum
2:33:33
25
Joost Krijnen
Loosdrecht
2:34:06
26
Robin Kruythoff
Almere
2:34:19
27
Niels Lankreijer
Almere
2:34:56
28
Mark Berkelaar
Almere
2:35:07
29
Martijn Stoffer
Almere
2:35:15
30
Chiel Soeter
Amsterdam
2:35:30
31
Hans van Solt
Huizen
2:36:27
32
Patrick Matthiesen
Almere
2:37:38
33
Ramon Holdorp
Almere
2:38:06
34
Joachim Snoeks
Hilversum
2:38:08
35
Frans van Trigt
Amersfoort
2:38:10
36
Darryl Tjin-A-Lim
Amstelveen
2:38:13
37
Naomi Pel
Almere
2:38:43
38
Wilco Kleefsman
Almere
2:39:06
39
Hans Nuijts
AvVN
2:39:19
40
Sebastien Boulle
Amsterdam
2:41:56
41
Cor Vegterlo
NOP
2:42:26
42
Jeroen Jansen
Bussum
2:44:04
43
Hillart Corstiaensen
Almere
2:44:07
44
Erik Brouwer
Almere
2:44:45
45
Christiaan Kleczewski
Amsterdam
2:45:11
46
Kees Sosef
Zuidwal
2:46:51
47
Dominic Bravenboer
Lelystad
2:47:38
48
Jeroen Jansen
Almere
2:47:45
49
Hans Zevenhoven
Ter Aar
2:48:53
50
Arno Bos
Almere
2:48:56
51
Andre Overmars
NOP
2:50:11
52
G. vd Brink
Veluwe
2:51:02
53
Robert Vis
Loopgroep PK
2:51:10
54
Richard Treffers
Almere
2:51:13
55
Dick van Doorn
Almere
2:52:38
56
Johan Voorhorst
Veluwe
2:52:53
57
Peter de Vries
Almere
2:54:05
58
Bram Maertens
Almere
2:54:45
59
E. Woutersen
Almere81
2:55:43
60
Patrick Ariaans
Almere
2:55:55
61
Jasper Nijkamp
Amsterdam
2:57:45
62
Ferdi Posno
Almere
2:57:48
63
Wim van Brummen
Almere
2:58:05
64
René de Wit
Utrecht
2:59:09
65
Tjeerd Glastra
Purmerend
3:01:29
66
Jan-Willem Aikens
Almere
3:02:54
67
Ruud Verberne
Amstelveen
3:05:21
68
Gilles van der Windt
Almere
3:07:01
69
Jan Bosch
Almere81
3:21:15
70
Claudio Tagliola
Bussum
3:28:56
71
Marijn Demarteau
Uithoorn
3:56:37
30 V, 30KM
Plts
Naam
Tijd
1
Samantha de Knijff
Almere
2:17:06
2
Eef Goedhart
Wassenaar
2:20:51
3
Karin van Gorp
Sparta
2:23:24
4
Tina Alenfors
Almere
2:35:32
5
Caroline Berk
Almere
2:35:55
6
Trudy Fijma
Almere
2:44:48
7
Sarah Fencott
Haarlem
2:45:00
8
Nynke de Groot
Amsterdam
2:45:12
9
Kitty Twisk
Amsterdam
2:49:14
10
Dalva Hubert
Almere
2:49:37
11
Jo-Ann Veldhuizen
Amsterdam
2:49:44
12
Lara Catshoek
Amsterdam
2:49:45
13
Kimja Schouten
Amsterdam
2:49:52
14
Nicole van Batenburg
Amsterdam
2:50:38
15
Marion Meerwaldt
's-Gravenhage
2:51:08
16
Cindy Castricum
Amsterdam
2:56:56
17
Eva Boomgaard
Almere
2:59:43
18
Els Barria
Almere
2:59:44
19
Loesje Kalkema-Sprenger
Hillegom
3:03:26
20
Suzanne Kortekaas
Almere
3:04:51
21
Esther Aikens
Almere
3:05:09
22
Chequita Elmzoon
Almere
3:07:01
23
Ellen Veenemans-van Weel
's-Gravenhage
3:14:41
24
Rachel Edwards
Tempo
3:40:10
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony, De Mix, Jeveka en vele
enthousiaste vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
20-03-2017 19:27