Uitslagenlijst Obstakelrun by Diz

Hardenberg - Zaterdag 18 maart 2017

HEREN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arie Sluijer
Den Ham Ov
23:48
2
Ruben Drenth
Smilde
24:06
3
Thijs Hofman
Smilde
24:13
4
Gijs van Aken
Smilde
24:15
5
Hielke Bosma
Smilde
24:17
6
Rick Beunink
24:38
7
GH Hutten
Hardenberg
24:40
8
Harold Meijer
26:42
9
Dave Dubbeldam
26:45
10
Richard Braakman
Bruchterveld
26:56
11
Jesse de Jong
Smilde
28:09
12
Jan Sipke Tuinman
30:38
13
Ronnie Bosscher
Sibculo
31:56
14
Jasper Bruins
Dwingeloo
32:07
15
Bartje Bruins
Hoogersmilde
32:08
16
Jacob Betting
Rheezerveen
32:48
17
Arno van de Boom
Sibculo
34:18
18
Erwin Zweers
Hardenberg
37:17
19
Alexander Zweers
Hardenberg
37:19
20
John Hendriks
Hardenberg
37:51
21
Andreas Kigma
Hardenberg
39:08
22
Jaurik Roelfsema
Hardenberg
40:50
23
Bert Jurjens
Hardenberg
1:00:02
DAMES, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nienke Braakman
Hardenberg
28:26
2
Jessie Jaspers
Heemserveen
32:47
3
Nika Jaspers
Heemserveen
33:18
4
Tineke Tuinstra
Smilde
33:40
5
Miranda Karperien
Almelo
33:52
6
Rebecca Karperien
Hardenberg
33:52
7
Manon Roel
Emmen
34:22
8
Renée Roël
Emmen
34:22
9
Carolien Bisschop
Dalfsen
34:57
10
Marjolein Bisschop
Dalfsen
34:59
11
Marloes Nijkamp
Nieuwleusen
34:59
12
Angela de Boer
Dalfsen
34:59
13
Marianne Kelder
Hardenberg
36:46
14
Nadieh Mulder
De Krim
37:23
15
Ilona Datema
Hardenberg
37:23
16
Joska Hendriks
Hardenberg
37:53
17
Alinda Lohuis
Hardenberg
37:55
18
Esmee Timmerman
Hardenberg
37:56
19
Lotte van de Bij
Smilde
38:07
20
Marion Wagt
Smilde
38:07
21
Melanie Kollen
Vroomshoop
39:02
22
Annemiek Rosman
Den Ham Ov
39:03
23
Laura Bolman
Den Ham Ov
39:03
24
Manon Uulders
Den Ham Ov
39:03
25
Gina Otten
Smilde
39:15
26
Rosita Guichelaar
Smilde
39:16
27
Lisiane Dragt
Sibculo
39:29
28
Leonie Hendriks
Sibculo
39:30
29
Imke Hagedoorn
Sibculo
39:30
30
Marjolein Hagedoorn
Sibculo
39:30
31
Henriette Bakhuis
Daarle
39:43
32
Dorien Kleinjan
Den Ham Ov
39:43
33
Helga Veldhuis
Den Ham Ov
39:44
34
Esther Nieuwenhuis
Hardenberg
40:10
35
Geralda Hulzebosch
Hardenberg
40:11
36
Vera Korblet
Enschede
40:17
37
Mariella Korblet
Kloosterhaar
40:18
38
Kim Runhaar
Hardenberg
40:50
39
Margriet Zweers
Hardenberg
41:25
40
Karen Zweers
Hardenberg
41:26
41
Marianne Buitenhuis
Brucht
41:29
42
Liza Middag
Beerzerveld
41:29
43
Inge Ridderman
Hardenberg
41:30
44
Jeannine Wubs
Bergentheim
41:49
45
Eline Tromp
Bergentheim
41:53
46
Jacqueline Hemstede
Hardenberg
42:33
47
Jeanine van der Steen
Hardenberg
42:36
48
Marjan Altena
Kloosterhaar
42:59
49
Marina Eggengoor
Bruchterveld
43:00
50
Bea Welleweerd
Bruchterveld
43:01
51
Irma van Faassen
Bruchterveld
43:01
52
Helga Meulenkamp
Bruchterveld
43:02
53
Annemieke Moolevliet
Hardenberg
44:22
54
José Wagtendonk
Hardenberg
44:22
55
Jannie ter Burg
Hardenberg
44:22
56
Karen Tromp
Gramsbergen
44:22
57
Wendy ten Brinke-van Gale
Hardenberg
44:24
58
Geri Poorterman
Daarle
44:33
59
Agnes Stegeman
Den Ham Ov
44:34
60
Henriet Breukelman
Hardenberg
44:44
61
Marieken Allema
Hardenberg
44:45
62
Akkelien Jellema
Hardenberg
44:45
63
Hilde Odding
Hardenberg
44:45
64
Anja Buisman
Hardenberg
44:45
65
Tilleke Jonkhans
Radewijk
44:46
66
Engel Emmens
Slagharen
45:51
67
Melanie Schrotenboer
Hardenberg
45:51
68
Diana Bel
Hardenberg
45:51
69
Jozé Schröder
Kloosterhaar
46:56
70
Martine van Lenthe
Hardenberg
46:57
71
Monique Nijeboer
Kloosterhaar
46:58
72
Potgieter Alien
Bruchterveld
46:58
73
Ria van den Berg
Bruchterveld
46:58
74
Diana Mollen Kerkdijk
Kloosterhaar
47:00
75
Sanne van der Sluis
Hardenberg
48:35
76
Danielle Gerrits
Slagharen
50:35
77
Miranda Gerritsen
Hardenberg
50:35
78
Joyce Olde Heuvel
Langeveen
56:33
79
BIbi Kikkert
Vriezenveen
56:35
80
Amber Jurjens
Hardenberg
1:00:02
81
Ingrid Kampherbeek
Bruchterveld
1:01:07
82
Ina Spalink
Hardenberg
1:01:08
83
Gerlinda Hutten
Hardenberg
1:01:10
84
Natanja van Driessen
Hardenberg
1:01:11
85
Yvonne Kuiper
Beerzerveld
1:01:11
86
Anita Kelder
Beerzerveld
1:01:11
87
Jenny Overweg
Hardenberg
1:01:11
88
Geke Bouwhuis
Beerzerveld
1:01:12
89
Herma Kampman
Hardenberg
1:01:12
J-12, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Olaf Kroek
Vroomshoop
28:28
2
Remco Bosscher
Sibculo
31:56
3
Gerran Jurjens
Hardenberg
59:46
M-12, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aisia Roelofs
Rheezerveen
33:18
2
Hieke Spalink
Hardenberg
59:52
3
Myrthe Jurjens
Hardenberg
1:00:03
HEREN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rick Beldman
Hardenberg
39:53
2
Gerko van den Akkker
Hardenberg
42:07
3
Tom Hoppen
Almelo
43:18
4
Edwin van den Akker
Hardenberg
43:49
5
Pascal Plaggenmarsch
Bergentheim
44:09
6
Christian Baarslag
Hardenberg
44:20
7
Marco Kappert
Hardenberg
45:43
8
Edger Flim
Bergentheim
50:08
9
Jannick Muis
Hardenberg
51:36
10
Gerjan Scholten
Bergentheim
51:54
11
Johan Assink
Bergentheim
52:36
12
Fabian Botter
Bergentheim
58:00
13
Laurent vd Vinne
Brucht
58:01
14
Gerbende Bruin
Emlichheim
58:57
15
Simon Zoetebier
Beerzerveld
1:01:22
16
Stefan Drees
Twist
1:01:39
17
Kevin Drees
Twist (Dui)
1:01:39
18
Andrej Andrejev
Twist
1:03:44
19
Christian Kip
Twist
1:03:44
20
Misha Andrejev
Twist (Dui)
1:03:44
21
Michael Wolken
Twist
1:03:45
22
Bertus Schoemaker
Den Ham Ov
1:13:48
DAMES, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edith Drent
Hardenberg
51:37
2
Jolanda Assink
Bergentheim
52:34
3
Jeannette Nijeboer-Muis
Bruchterveld
55:14
4
Jojanneke Broekroelofs
Bergentheim
57:16
5
Marielle Kroek
Vroomshoop
58:04
6
Annemiek Hendriks
Sibculo
59:06
7
Merle Lansink
Hezingen
59:07
8
Fiona Grootoonk
Bergentheim
1:01:11
9
Nathalie van der Ham
Hardenberg
1:01:56
10
Rosanna Reining
Dedemsvaart
1:03:07
11
Ilona Kappert
Bergentheim
1:03:12
12
Marlon de Gorter
Dedemsvaart
1:03:15
13
Ria Kamphuis
Hardenberg
1:03:16
14
Linda Zwiers
Hardenberg
1:03:40
15
Lisa Schepers
Schalkhaar
1:03:40
16
Claudia Stegeman
Schalkhaar
1:03:41
17
Patricia Harms
Twist
1:03:45
18
Marleen Wolken
Twist
1:03:45
19
Moniek Beldman
Hardenberg
1:06:05
20
Lisa Breukelman
Hardenberg
1:06:05
21
Terry Verheij van Wijk
Gramsbergen
1:06:21
22
Jannet Kiers
Smilde
1:10:21
23
Manon Jonkers
Smilde
1:10:21
24
Sanne Grotemarsink
Den Ham Ov
1:13:48
25
Marieke Lopers
Smilde
1:14:42
26
Herma Dogger
Den Ham Ov
1:16:49
27
Natascha Schutte
Vriezenveen
1:16:49
28
Jose Tigelaar
Smilde
1:17:01
29
Janneke Rispens
Smilde
1:17:02
HEREN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Fokke
Hardenberg
1:03:31
2
Nick Mecklenfeld
Kloosterhaar
1:05:02
3
Geerhard Jansen
Hardenberg
1:05:51
4
Freddy Goosselink
Hardenberg
1:06:06
5
Ronald Kappert
Hardenberg
1:07:39
6
René Hemstede
Hardenberg
1:11:07
7
Wouter Schipper
Hardenberg
1:11:58
8
Jelle Willems
Zwolle
1:15:40
9
Chris Willems
Bergentheim
1:15:42
10
Jorn Scholtens
Lutten
1:19:42
11
Koen de Leeuw
Smilde
1:23:50
12
Bas Hulshof
Slagharen
1:28:41
13
Bart Wilpshaar
Ane
1:35:15
14
Melvin Latour
Bad Bentheim
1:35:17
15
Mark Jobse
Smilde
1:40:38
16
Joost Bekhuis
Smilde
1:41:08
17
Harold van Aken
Smilde
1:49:30
DAMES, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nicky Renes
Smilde
1:23:58
2
Wendy Pomper
Smilde
1:23:58
3
Tanja Wessels
Smilde
1:27:11
4
Jenny Broke
Smilde
1:28:26
5
Karin Duijnisveld
Oldenzaal
1:35:14
6
Wendy Grouve
Oldenzaal
1:35:16
7
Wendy Kampherbeek
Ane
1:35:16
8
Rolinka van der Wal
Smilde
1:40:38
9
Regina Bultstra
Smilde
1:41:09
10
Kirsten Blomsma
Smilde
1:49:29
www.uitslagen.nl
20-03-2017 18:17