Uitslagenlijst Euroma Kruidenloop

Wapenveld - Zaterdag 18 maart 2017

J-8, 500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Tom Fritsch
Hattem
1:54
2
Thomas Wolf
De Gemzen
2:12
3
Lucas Dokman
Wapenveld
2:23
4
Jørn Hamer
Wapenveld
2:24
5
Melle Kroon
Isala '96
2:30
6
Kian Schoot
Zwolle
2:34
7
Ezra Paulusma
De Gemzen
2:35
8
Gerrit Wensink
De Gemzen
2:39
9
Lucas Eikelboom
Hattem
2:49
M-8, 500 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
1:59
2
Roos Hollander
De Gemzen
2:05
3
Eva Boldewijn
Staphorst
2:07
4
Magali Kanis
De Gemzen
2:09
5
Puck Hoogstra
Koninklijke Euroma
2:09
6
Suze Haverkamp
De Gemzen
2:10
7
Quinty Lans
Koninklijke Euroma
2:11
8
Rebecca Bakker
De Gemzen
2:13
9
Lieze Kommer
De Gemzen
2:13
10
Emmelie Renshoff
Heerde
2:17
11
Marit Olde Bekkink
Koninklijke Euroma
2:22
12
Juul Braakensiek
De Gemzen
2:28
13
Naomi Eikelboom
Hattem
2:33
14
Jolijn Landman
De Gemzen
2:38
15
Arwen de Noord
Zwolle
2:44
16
Phebe Olde Bekkink
Koninklijke Euroma
2:51
17
Elin de Noord
Zwolle
3:00
18
Julia Kaal
Zwolle
3:01
19
Bobbie de Wilde
Zwolle
4:40
J9-12, 1000 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
3:33
2
Sebastiaan van Keulen
3:57
3
Hendrik Olthuis
De Gemzen
3:59
4
Jonas Bakker
De Gemzen
4:11
5
Kylan Hamer
Wapenveld
4:37
6
Patrick Duiveman
Isala '96
4:41
M9-12, 1000 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
3:48
2
Elodie van Arken
De Gemzen
4:07
3
Fleur Gerrits
De Gemzen
4:16
4
Dagmar Boone
De Gemzen
4:52
5
Amber van der Maten
De Gemzen
4:54
6
Loïs van Diepen
Wezep
4:58
7
Brenda Wensink
De Gemzen
5:04
8
Renée Blok
De Gemzen
5:11
9
Carice van Arken
De Gemzen
5:39
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sander Kloosterziel
PEC 1910
16:38
16:38
2
Jens Tybout
Isala '96
17:35
17:35
3
Henk Slager
BB lopers
17:54
17:54
4
Thijs Krukkert
Vitalis
18:04
18:02
5
Michiel Bronsink
Oldebroek
18:09
18:09
6
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:22
18:22
7
Twan Wildeboer
Hattem
18:35
18:33
8
Thomas Bennink
ACO Van Elderen
18:40
18:38
9
Jim van Emmerik
Cialfo
18:41
18:41
10
Sander Bennink
ACO Van Elderen
18:44
18:42
11
Dieudonné Kartouw
PEC 1910
18:48
18:46
12
Ernst Hulsman
Zwolle
19:12
19:12
13
Michiel Scholten
Heerde
19:25
19:24
14
Arno Dokman
Wapenveld
19:40
19:39
15
Karsten van Ommen
Isala '96
19:47
19:47
16
Christiaan van Putten
Cialfo
19:49
19:47
17
Karlo Hoeve
Staphorst
19:54
19:52
18
Gijs van Wetering
De Gemzen
20:01
20:00
19
Dirk Jan Middelkoop
De Gemzen
20:04
20:01
20
Wilco Jonker
De Gemzen
20:11
20:09
21
Gert uit de Bulten
De Gemzen
20:19
20:16
22
Ger de Jong
De Liemers
20:20
20:18
23
Reinier Simens
Heerde
20:52
20:47
24
Falco Scholten
Heerde
20:54
20:52
25
Cas Kanis
Isala '96
20:55
20:54
26
Jeremy Sinke
Deventer
21:02
21:00
27
Tim Teunis
Vitalis
21:54
21:52
28
Ron Groeneveld
Zalk
21:58
21:50
29
Freek van de Graaf
De Gemzen
22:07
22:03
30
Mike Mekking
Zwolle
22:14
22:13
31
Bauke Busscher
Hattem
22:26
22:24
32
Jarko Bluemink
Koninklijke Euroma
22:36
22:25
33
Theo Hanekamp
De Gemzen
22:45
22:42
34
Roelof Rekker
BB lopers
22:54
22:50
35
Adri Hebels
Koninklijke Euroma
23:02
22:49
36
Dick de Reus
Nunspeet
23:03
22:54
37
Edwin Sollie
Koninklijke Euroma
23:19
23:15
38
Theo van den Berg
Vorchten
23:24
23:09
39
Mathieu Onderberg
Zwolle
23:37
23:27
40
Glenn Fokke
Oldebroek
23:39
23:29
41
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
23:39
23:39
42
Joren de Graaf
Salland
23:49
23:44
43
Jon Naberhuis
Hattem
23:53
23:47
44
Cees Buijs
De Gemzen
23:53
23:46
45
Bas Gerrits
De Gemzen
24:23
24:20
46
Arnout Slijkhuis
Assen
24:27
24:23
47
Aleid Bosch
De Gemzen
24:29
24:24
48
Joost Beverdam
Zwolle
24:46
24:32
49
Martin Mekelenkamp
Epe
25:02
24:45
50
Anne Bartelds
Start '78
25:16
25:14
51
Gert Brussee
Nunspeet
25:20
25:18
52
Dennis Mulder
Hattem
25:27
25:12
53
Suhat Bulutlar
Zwolle
25:32
25:23
54
Cees Vork
Heerde
25:40
25:37
55
Martijn van Beek
Koninklijke Euroma
25:52
25:41
56
Niels Wessels
Koninklijke Euroma
26:31
26:25
57
Yilmaz Uluçay
Apeldoorn
27:12
26:50
58
Wouter Beverdam
Zwolle
27:26
27:12
59
Paul Kok
Veluwe
27:38
27:35
60
Willy Elsman
Koninklijke Euroma
27:39
27:33
61
Harry Siegersma
Zwolle
27:42
27:34
62
Jurrian Bijsterbosch
Heerde
27:59
27:47
63
Sander Boukema
Zwolle
28:13
28:13
64
Arjan Zweekhorst
Cialfo
28:14
27:58
65
Erwin Welink
Koninklijke Euroma
28:16
28:04
66
Hans Lohuis
Koninklijke Euroma
28:18
28:14
67
Joachim Veldkamp
Wezep
28:18
28:06
68
Wipi Brommer
PEC 1910
28:53
28:47
69
Hein Ossendrijver
Wezep
29:25
29:19
70
Henk Juffer
Nunspeet
29:52
29:50
71
Tom Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
29:55
29:50
72
Steef van Alphen
Apeldoorn
30:30
30:06
73
Gert-Jan Eghuizen
Wezep
30:45
30:31
74
Joop Bakker
Elspeet
30:47
30:42
75
Dick de Graaf
Heerde
30:54
30:51
76
Arend Bronkhorst
Hattem
31:32
31:17
77
C Pol
31:50
31:45
78
Gert Aalvanger
Hattem
32:17
32:00
79
Gert-Wim Fuite
De Gemzen
32:56
32:45
80
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
33:03
32:57
81
Dirk Lokhorst
Heerde
33:52
33:45
82
Henk Vijge
Koninklijke Euroma
42:08
41:59
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lieve Tollet
BB lopers
19:18
19:18
2
Danique Bosgoed
Zwolle
20:03
19:58
3
Irene Bijman
Isala '96
20:47
20:44
4
Gerber Loman
Cialfo
22:22
22:20
5
Manouk Schaapman
Hattem
22:58
22:52
6
Myrna Vonkerman
Zwolle
23:35
23:26
7
Warry Kooistra
De Gemzen
23:48
23:42
8
Carla Boekema
BB lopers
23:51
23:48
9
Chantal Lokhorst
Koninklijke Euroma
23:53
23:51
10
Floor Goes
De Gemzen
23:57
23:50
11
Sarah Sollie
Koninklijke Euroma
24:00
23:55
12
Marjorie van den Brink
De Gemzen
24:12
24:04
13
Andrea van der Meer
Ugchelen
24:25
24:23
14
Harma Makken-Slijkhuis
Assen
24:27
24:24
15
Femke Reitsema
Isala '96
24:48
24:46
16
Renate Kroes
Oldebroek
24:57
24:54
17
Gerlinde Mulder
Hattem
25:25
25:10
18
Natalja Duiveman
Isala '96
25:35
25:32
19
Suzanne de Weerd
Nunspeet
25:48
25:40
20
Annemiek van der Maten
De Gemzen
25:50
25:42
21
Conny van Bennekom
Heerde
25:52
25:45
22
Chantal van Velde
Wapenveld
26:31
26:24
23
Ruth Polinder
De Gemzen
26:47
26:39
24
Monique Cornelisse
Hattem
26:47
26:40
25
Lisa Aartsen
Koninklijke Euroma
27:03
26:50
26
Jolanda Eibrink
Wezep
27:14
27:08
27
Evi Huis in t Veld
27:51
27:41
28
Evelien Ossendrijver
Wezep
27:52
27:46
29
Esther van Zon
Koninklijke Euroma
28:12
28:01
30
Zoë Kroon
Koninklijke Euroma
28:14
28:02
31
Irinne van der Sluis
Zwolle
28:18
28:08
32
Jacquelien Eghuizen
Wezep
28:42
28:28
33
Bianca van Putten
Cialfo
28:54
28:41
34
Josca Fiechter
Hattem
29:01
28:48
35
Bertine Tijdhof
Koninklijke Euroma
29:03
28:53
36
Marielle Huisman
De Gemzen
29:09
29:04
37
Gerieke Hermse
Zwolle
29:19
29:10
38
Sandra Karkdijk
Koninklijke Euroma
29:35
29:31
39
Astrid Beerten
Veluwe
29:50
29:47
40
Els den Hengst
De Gemzen
29:51
29:44
41
Reina Wijnia-Kwant
avVN
30:06
30:03
42
Nathalie Witz
Zwolle
30:17
30:09
43
Johanne Ros
Koninklijke Euroma
31:00
30:47
44
Enny Vros
Hattem
31:03
30:50
45
Patricia Blaak
Koninklijke Euroma
31:23
31:12
46
Ciska Bos
Oosterwolde Gld
31:27
31:09
47
Nelleke ten Hove
Elburg
31:29
31:11
48
Corien Muselaers
Wapenveld
31:37
31:23
49
Evelyn Nieuwland
Koninklijke Euroma
32:12
32:06
50
AnneMarie Aalvanger
Hattem
32:17
32:01
51
Geke Kegelaar
Wapenveld
32:33
32:29
52
Herma Zielman
Hasselt
32:54
32:42
53
Alien Bijsterbosch
De Gemzen
32:58
32:47
54
Harmke de Vries
Oldebroek
32:58
32:47
55
Hilde Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
33:06
32:57
56
Anita Kolthof
Koninklijke Euroma
33:07
33:03
57
Ans Nijhoff
Elburg
33:26
33:20
58
Annelies Visser
Hattem
33:40
33:24
59
Iris de Graaf
Heerde
33:42
33:37
60
Ellie Akse
Meppel
33:46
33:39
61
Nancy van Mansom
Koninklijke Euroma
33:55
33:44
62
Hannie Bijsterbosch-Vijge
Koninklijke Euroma
34:30
34:22
63
An de Haan
Hattem
35:03
34:49
64
Margriet Docter
Wapenveld
35:41
35:31
65
Helen van den Brink
Wezep
35:41
35:31
66
Abigail Fransen-Lawson
Zwolle
36:01
35:44
67
Kirsten van Hattem
Nunspeet
39:20
39:09
68
Linda Vijge
Koninklijke Euroma
41:03
40:54
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Schra
BB lopers
34:29
34:28
2
Hermen van der Wal
Zwolle
34:29
34:29
3
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
34:30
34:30
4
Martijn Paalman
Apeldoorn
34:57
34:56
5
Retse van der Berg
BB lopers
35:18
35:15
6
Bas Boekema
BB lopers
35:34
35:33
7
Marcel de Bats
Cialfo
35:35
35:35
8
Bert de Boer
Staphorst
36:09
36:08
9
Mark Hogeboom
BB lopers
36:34
36:33
10
Edo Brouwer
Delta Lloyd Running Team
36:44
36:44
11
Rutger Jan Lusseveld
BB lopers
36:54
36:53
12
Vincent Bloemen
Koninklijke Euroma
37:38
37:36
13
Dennis Koetsier
AV '34
37:43
37:41
14
Ruben Draaijer
BB lopers
37:46
37:44
15
Sjoerd van Westerop
Zwolle
38:23
38:19
16
Remco Akse
BB lopers
38:38
38:37
17
Jan-Wim Kanis
Kampen
38:56
38:52
18
Jeroen Driehuis
PEC 1910
39:00
38:58
19
Jeffrey ter Steege
PEC 1910
39:58
39:52
20
Jeroen Lamfers
Apeldoorn
40:15
40:13
21
Dennis Brandenburg
Steenwijk
40:36
40:34
22
Sjoerd Rosema
BB lopers
40:49
40:46
23
René Kip
PEC 1910
40:59
40:50
24
Albert Lantink
Zwolle
41:11
41:10
25
Jorma van den Hoeven
Hattem
42:12
42:00
26
Gert-Jan Oosterveen
Utrecht
42:22
42:17
27
Wim Korterink
Zwolle
42:30
42:27
28
Sander van den Tillaart
Twello
43:09
43:05
29
Martin Geertsma
Hattem
43:50
43:47
30
Hilbert Kraaij
De Gemzen
45:17
45:11
31
Wolter Beens
PEC 1910
45:46
45:41
32
Daan Best
Groningen
45:48
45:26
33
Jordie ter Steege
Zwolle
45:54
45:48
34
Martin Brinkman
Zwolle
46:27
46:13
35
Dennis Borgmeier
Nieuwleusen
46:30
46:22
36
Dinand Klein
Wezep
47:25
47:19
37
Marcel van 't Hul
Elburg
47:42
47:23
38
Heinze van Enk
Hattem
47:46
47:30
39
Arie Jonker
Oldebroek
48:00
47:52
40
Timo Hacquebord
Isala '96
48:09
47:54
41
Lucean Kalsbeek
Britsum
48:10
47:52
42
Gerrit Van Heerde
Dalfsen
48:36
48:17
43
Mark Sietsma
Zwolle
48:44
48:22
44
Bram van Santbrink
Groningen
49:09
48:47
45
Jaap van Heerde
Wezep
49:15
48:56
46
Bert van de Beek
BB lopers
49:19
49:01
47
Arnoud Mensink
Hattem
51:38
51:13
48
Martijn van Riele
Zwolle
51:59
51:29
49
Reinier Bunnik
Amsterdam
52:11
51:48
50
Christiaan Schouten
Weesp
52:11
51:49
51
Jan Souwman
Wezep
53:34
53:14
52
Andre de Zwaan
Loopgroep PK
55:27
55:14
53
Danny van Zon
Koninklijke Euroma
56:19
55:56
54
Jos Müller
Zwolle
57:29
57:08
55
Michel ten Hove
Wezep
58:29
58:07
56
Jan Duim
De Gemzen
1:10:12
1:09:45
M40, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
34:03
34:03
2
André Plette
Running 2000
36:09
36:08
3
Dick Van Os
BB lopers
36:44
36:44
4
Martijn Schakelaar
BB lopers
37:26
37:25
5
Eric Baten
Apeldoorn
37:36
37:31
6
Arjel de Vries
Hanzesport
38:24
38:22
7
Frankwin Mussche
BB lopers
38:30
38:26
8
Timo Berkenbosch
BB lopers
38:39
38:37
9
Johan Pijpers
Hanzesport
39:01
39:00
10
Edwin Schrik
Zwolle
39:05
39:00
11
Johan Boom
Spurt '88
39:11
39:09
12
Marcel de Ruiter
BB lopers
39:20
39:18
13
Michel Blaauwgeers
BB lopers
39:29
39:27
14
Gerard Kroes
BB lopers
39:31
39:30
15
Janko van Arken
De Gemzen
39:44
39:40
16
Izak Hiemstra
BB lopers
40:44
40:41
17
Luis Martin
't Harde
41:32
41:28
18
Ernst Zwijnenberg
Koninklijke Euroma
42:26
42:15
19
Marcel Wichers
Hattem
42:39
42:35
20
Sander Leusenkamp
BB lopers
42:41
42:37
21
Edwin Middelveld
BB lopers
43:06
43:03
22
Herwin Hasewinkel
Zwolle
43:40
43:35
23
Clemens Pot
Isala '96
44:00
43:54
24
Thomas Fritsch
Hattem
44:17
44:07
25
Marcel Brands
Heerde
44:36
44:30
26
Henry Bruins
Koninklijke Euroma
44:47
44:35
27
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
45:37
45:20
28
Ronald Hamer
Wapenveld
45:58
45:46
29
Henk Jager
Hattem
46:03
45:49
30
Dennie Meijberg
Koninklijke Euroma
46:16
46:03
31
Arjen de Wilde
Elburg
46:31
46:24
32
Klaas Ophoff
Zwolle
46:55
46:47
33
Edwin Kolthoorn
Elburg
47:08
46:44
34
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
47:16
47:00
35
Eric Lorist
Isala '96
47:37
47:31
36
Jeroen Eikenaar
Zwolle
47:38
47:29
37
Manfred Reuvekamp
PEC 1910
47:55
47:38
38
Jeroen Eikelboom
Koninklijke Euroma
47:56
47:32
39
Bart Steenbergen
KAV Holland
48:35
48:15
40
Freddy Mulder
Zwolle
48:44
48:34
41
Bas Zielhuis
Wezep
48:44
48:35
42
Floris Van Weringh
Zwolle
49:29
49:01
43
Dinant van Kampen
Zwolle
50:09
49:36
44
Jan Kers
Zwolle
50:27
50:21
45
Johan Kraan
Hattem
50:32
50:23
46
Ernst de Vries
Zwolle
50:39
50:12
47
Carlo van Velde
Well Lb
50:49
50:19
48
Tjarko de Ridder
Zwolle
50:58
50:48
49
Wim Duiveman
Kampen
52:11
52:02
50
Peter van Engen
Zwolle
53:00
52:32
51
Mark Waanders
Hattem
53:05
52:49
52
Johan Tuten
Dalfsen
53:18
53:06
53
Marco Schouwstra
Zwolle
55:40
55:27
54
Edwin Zaaijer
Zwolle
57:16
56:51
55
Sjoerd Bouma
Wezep
57:30
57:07
56
Joost Smink
Zwolle
58:21
57:52
M50, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hubert Bögemann
De Gemzen
39:51
39:49
2
Larbi El Ouahbi
Deventer
40:07
40:06
3
Tjibbe de Vries
BB lopers
40:30
40:27
4
Willem Albers
Isala '96
40:56
40:56
5
Theo Boekema
BB lopers
41:03
41:01
6
Bertus Mensink
PEC 1910
41:26
41:21
7
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
41:28
41:26
8
Marten Beeftink
Hattem
42:46
42:34
9
Danny Hogeboom
Zwolle
43:51
43:48
10
Bert van Dijk
Hattem
44:08
44:03
11
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
44:25
44:20
12
Rob ter Heerdt
PEC 1910
44:26
44:20
13
Corné van der Worp
Hattem
44:43
44:31
14
Herman Bruins
Isala '96
46:16
46:12
15
Jan Snijder
Nieuwleusen
46:20
46:11
16
Jan Willem Wieman
De Gemzen
46:50
46:43
17
Frans van Delft
Zwolle
47:01
46:45
18
Frank Berghuis
Epe
47:19
46:54
19
Jan Strik
De Gemzen
47:20
47:12
20
Fred van Dam
Zwolle
47:26
47:17
21
Peter de Rooy
De Gemzen
47:38
47:18
22
Paul Termes
De Gemzen
47:39
47:31
23
Pieter Galema
Hattem
47:40
47:25
24
Remco Brink
IJsselmuiden
48:13
47:52
25
Roelof Pepping
avVN
48:42
48:40
26
Harold Neijenhuis
Hattem
49:53
49:42
27
Egbert Sluiter
Isala '96
49:53
49:37
28
Henry Velthijzen
Epe
49:55
49:41
29
Jan Kaat
De Gemzen
49:57
49:33
30
Giorgo Thymgio
Hattem
50:44
50:17
31
Harm Prins
Isala '96
50:44
50:26
32
Wilfred de Vries
Zwolle
50:58
50:32
33
Jaap Strijker (Warmlopers)
Zwolle
51:22
51:01
34
Bert Vlijm
De Gemzen
51:26
51:01
35
Albert Schuurmans
Zwolle
51:46
51:15
36
Gerrit Schuurman
Dalfsen
52:09
51:58
37
Peter van Heerde
Zwolle
52:10
51:54
38
Jos van Heijningen
SV Veendam
52:17
52:02
39
Ton de Ram
ACO Van Elderen
52:34
52:26
40
Barend ten Have
Isala '96
52:37
52:20
41
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
52:49
52:42
42
Berend Brijder
Isala '96
52:51
52:33
43
Wim Krooshof
De Gemzen
53:18
53:09
44
Bernard Dekker
Vollenhove
54:22
54:14
45
Flip Nijhoff
De Gemzen
54:23
54:09
46
Dick Doornenbal
Elburg
54:28
54:19
47
Gert van Otterloo
Twello
54:31
54:18
48
Alex Witteveen
Hattem
54:59
54:48
49
Jan Kroon
Koninklijke Euroma
55:09
54:46
50
Edwin Claessens
Espel
55:28
55:03
51
Johan Nieuwland
Koninklijke Euroma
55:52
55:32
52
Henk Brouwer
De Gemzen
55:54
55:28
53
Joop Bosman
De Gemzen
56:08
55:55
54
Ernst Alewijnse
Apeldoorn
56:49
56:39
55
Gerhard Koele
Wapenveld
57:03
56:36
56
Pierre Blommers
PEC 1910
57:15
56:54
57
Rene Albouts
De Gemzen
57:21
57:06
58
Cees van den Engel
PEC 1910
57:48
57:28
59
Edwin Leatemia
PEC 1910
1:00:52
1:00:22
60
Evert Klomp
Apeldoorn
1:01:09
1:00:45
61
Jan den Boer
Wapenveld
1:02:25
1:01:55
62
Jan Draaijer
De Gemzen
1:02:33
1:02:14
63
Pieter de Ruiter
Cialfo
1:03:13
1:03:02
64
Harm Timmer
Wezep
1:03:36
1:03:09
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess Boekema
BB lopers
36:50
36:49
2
Hellen de Vries
BB lopers
38:00
37:58
3
Deborah Schouten
Weesp
39:56
39:53
4
Marije Hulzebos
Vitalis
40:47
40:43
5
Anita Reimert
PEC 1910
43:44
43:41
6
Andrea Bruijnes
Elburg
44:54
44:47
7
Paulien van Boven
De Gemzen
45:56
45:50
8
Renate Bredenoort
Delta Lloyd Running Team
46:24
46:02
9
Danielle Rorije
De Gemzen
46:46
46:39
10
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
46:57
46:52
11
Linda Polinder
De Gemzen
47:08
47:02
12
Jolanda Regout
PEC 1910
47:44
47:40
13
Thesca Kalsbeek
Wapenveld
48:13
47:55
14
Marieke Boeve
Oldebroek
48:22
48:22
15
Anne Vorsselman
Dronten
48:30
48:28
16
Marit Tenkink
Groningen
48:37
48:33
17
Jessica Bronkhorst
Twello
48:58
48:53
18
Greetje Warmloper
Zwolle
49:18
49:00
19
Tirza Werkman
Zwolle
50:10
49:40
20
Herlinde Lokhorst
Rheden
50:11
50:03
21
Kirsten Pondman
Kronos
50:12
50:05
22
Ingrid Lanjouw
PEC 1910
50:18
50:09
23
Erica Veneman
Klarenbeek
50:31
50:27
24
Ester Buter
Wapenveld
51:34
51:21
25
Ylona Wolf
Cialfo
51:37
51:23
26
Marjon Bijsterbosch
Zwolle
51:41
51:35
27
Jojanneke Kers
De Gemzen
52:04
51:50
28
Janice van Enk
De Gemzen
53:14
52:47
29
Marlies Smith
Kampen
53:37
53:23
30
Ilse van Arken
De Gemzen
55:05
54:55
31
Meike Palmen
Zwolle
55:28
55:03
32
Lonneke Palmen
Apeldoorn
56:18
55:52
33
Fleur van der Scheer
Zwolle
56:30
55:58
34
Renske Meulstee
Zwolle
56:41
56:11
35
Mirna van der Velde
Zwolle
57:18
56:54
36
Eline Spronk-Beijeman
Wezep
58:11
58:01
37
Linda van den Essenburg
Wezep
58:28
58:07
38
Marleen Pathuis
Zwolle
1:00:55
1:00:24
39
Ineke van Heerde
Wezep
1:01:39
1:01:20
40
Willeke Viester
Zwolle
1:08:26
1:08:16
V40, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
39:39
39:37
2
Maureen Houtman
De Gemzen
41:06
41:02
3
Saskia Schutte
Cialfo
41:33
41:32
4
Erna van Es-Keen
De Gemzen
43:15
43:12
5
Truus Verbiesen
Hattem
45:13
45:08
6
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
45:59
45:52
7
Marloes Terhurne
PEC 1910
46:56
46:51
8
Brenda Raadschelders
't Harde
46:59
46:55
9
Marleen Postma
Zwolle
47:34
47:17
10
Bertine Engelsman
Koninklijke Euroma
49:31
49:20
11
Rianne Rijsdijk
PEC 1910
49:49
49:44
12
Marjanne Brokkelkamp
Elburg
50:58
50:45
13
Natasja Scholten
Kampen
51:16
51:12
14
Annet Buitenhuis
De Gemzen
51:36
51:25
15
Mariske van der Wall
Koninklijke Euroma
51:42
51:35
16
Joriska Schrijer
Kampen
52:12
52:01
17
Lynette van Rooijen
Loopgroep Zalk
52:17
52:03
18
Aaltje Post
De Gemzen
53:11
53:03
19
Jeannet Kommer
De Gemzen
53:20
53:10
20
Karin Tuten
Dalfsen
53:31
53:19
21
Regina Mulder
PEC 1910
53:57
53:39
22
Anne Krijt
Elburg
53:59
53:43
23
Reina van Dorp
Elburg
54:18
54:03
24
Silvia van de Kerk
Oldebroek
54:48
54:33
25
Arjanne van Heijningen
SV Veendam
56:50
56:35
26
Alice Zielhuis
Wezep
57:04
56:46
27
Wiarda Otten
Koninklijke Euroma
57:49
57:37
28
Marieta Hulst
Elburg
59:16
59:01
29
Margriet van Bruggen
Zwolle
59:34
59:14
30
Rosa Timmer
Apeldoorn
59:36
59:15
31
Schoonhoven - van den Berg
Zalk
1:00:21
1:00:07
32
Marieke Groeneveld
Zalk
1:00:42
1:00:27
33
Claudia Bruijs
PEC 1910
1:00:52
1:00:22
34
Meriam Ruijter
De Gemzen
1:00:58
1:00:42
35
Amber Pierik
Zwolle
1:09:43
1:09:33
V50, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Cialfo
41:53
41:51
2
Jannie Nijenhuis
Raalte
46:22
46:15
3
Marrie de Kreek
De Gemzen
46:50
46:27
4
Amyke Veurink
Zwolle
47:50
47:41
5
Nettie Beldman
PEC 1910
49:23
49:19
6
Ellen Zandink
Zwolle
51:02
50:50
7
Anneke van Olst
De Gemzen
55:12
54:44
8
Judith van der Wijk
PEC 1910
55:22
55:02
9
Gianna Talamini
PEC 1910
56:24
56:05
10
Anneke den Bouwmeester
Dalfsen
57:08
56:56
11
Karin Witteveen
Hattem
57:23
57:11
12
Sjalien de Leeuwe
Zwolle
57:49
57:37
13
Lydia Hoorn
Zwolle
1:00:17
59:51
14
Judith Bosch
PEC 1910
1:00:30
1:00:13
15
Ina Oosterhuis
PEC 1910
1:00:45
1:00:14
16
Ria Jansen
De Gemzen
1:00:51
1:00:23
17
Aline Jansen
Hardlopen.nl
1:00:51
1:00:23
18
Marinka van Zwieten
Zwolle
1:01:05
1:00:54
19
Marianne den Boer
Wapenveld
1:02:25
1:01:56
20
Jose Schilderinck
Isala '96
1:02:26
1:02:10
21
Marjan Hop
De Gemzen
1:02:30
1:02:01
22
Catherien Hesselink
Cialfo
1:03:00
1:02:48
23
Annemarie Veldkamp
De Gemzen
1:03:01
1:02:32
24
Lilian Cassee
Cialfo
1:03:06
1:02:55
25
Joke Koerhuis
Wezep
1:03:36
1:03:09
26
Alie Duim
Wezep
1:10:12
1:09:44
WHEEL, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Schuiling
Gehandicapten Sportclub Emmen
43:08
43:08
www.uitslagen.nl
18-03-2017 21:30