Uitslagenlijst Club Kampioenschap

Eefde - Zaterdag 18 maart 2017

MPUPC, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Pop de Ridder
6:24
2
Isa Winter
7:28
3
Lola Smeenk
7:37
4
Esmae Jansen
7:55
5
Nova Scholte
8:23
6
Isa Amaddeo
8:40
7
Lena van Oosten
8:43
8
Daniek Altena
9:32
JPUPC, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Teun Koren
6:35
2
Toomas Boswinkel
6:38
3
Merten van Dalen
7:08
4
Mats Kolenbrander
7:57
5
Siebren van Beek
8:21
6
Teun Rouwenhorst
8:29
7
Nolan van Nieuwenhoven
8:37
MPUPB, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Sophie Wiemer
6:15
2
Linne van der Zee
6:55
3
Samara Nikkels
7:08
4
Robin Nijland
7:32
5
Ruth de Jong
7:35
JPUPB, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Jan van Oosten
6:51
2
Jurre Altena
6:56
3
Taeke Oldenbeuving
6:56
4
Mees van der Heiden
7:04
5
Tom Borninkhof
8:42
MPUPA, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Wolbrink
6:00
2
Malea Figueiredo
6:11
3
Iris Duineveld
6:20
4
Susanne van Eck
6:22
5
Mina Schot
6:33
6
Maud Menkveld
7:02
7
Nancy Gruben
7:06
8
Sara Kolber
7:15
JPUPA, 1R-1200M PUPILL
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn Westerbeek
5:35
2
Tigo van de Eelaart
5:51
3
Simcha van Petersen
5:56
4
Jan Boswinkel
5:57
5
Dries Schuurman
6:05
6
Tjebbe Post
6:05
7
Milan de Jong
6:45
8
Elia Talamini
7:51
MVB, 1R-400MVB
Plts
Naam
Tijd
1
Loreen Nienhuis
1:55
2
Rosalie Bosch
2:13
3
Arwen Hovenier
2:34
JVB, 1R-400MVB
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn Ewijk
1:56
2
Sem Nijland
2:13
MJUND, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Norya Figueiredo
12:07
2
Nikki Verschueren
12:52
3
Noore Stolte
13:50
JJUND, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Sus de Ridder
10:08
2
Sebastiaan Horselenberg
11:03
3
Thijn van der Zee
11:38
4
Yorick Snelder
12:39
5
Jael Wiering
13:07
6
Scot Glashouwer
13:24
7
Thijme Dunnebier
13:30
8
Ruben Boer
13:50
MJUNC, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Maam de Ridder
10:40
2
Fie Ingenhoven
10:40
3
Anique Snelder
11:32
4
Roos van Eck
11:55
5
Stella Hoekstra
12:20
6
Maaike Ross
13:17
7
Anne Braakhekke
13:17
JJUNC, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Gerben Beutick
11:47
2
Samuel van Petersen
11:53
JJUNB, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Jelle Schuurman
10:28
JJUNA, 2R-2400M JUNIOR
Plts
Naam
Tijd
1
Oscar Greven
9:07
VRSEN, 4R-4800M VROUW
Plts
Naam
Tijd
1
Rianne Nijhof
23:57
2
Sanne Ikink Buiting
26:47
VRMAS, 4R-4800M VROUW
Plts
Naam
Tijd
1
Anita ter Hofte
22:38
2
Joosje Maes
25:43
3
Germa Weers
26:57
4
Marian Reinders
29:27
5
Patrie Brekvoort
29:48
6
Petra Boer
30:52
7
Nicolet Verdam
30:55
8
Judith Budde
31:18
9
Saskia de Jong
33:17
10
Karen van Schaik
33:44
11
Diana Koch
35:05
MASEN, 5R-6000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Gerjan de Ruiter
23:26
2
Mike van der Panne
27:35
MAMAS, 5R-6000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Adriaan van den Eelaart
23:54
2
Simon Schuurman
25:34
3
Stef van der Zee
26:23
4
Michel Dunnebier
26:35
5
Kees Koren
26:48
6
Wessel Brokke
27:02
7
Erwin Tuitert
27:11
8
Henri ter Hofte
28:12
9
Gerrit Begieneman
30:04
10
Pieter Hoefsloot
30:34
11
Ron Kwakkelaar
30:59
12
Ben Hofenk
31:52
13
Jan Jansen
32:31
14
Erik van Leeuwen
34:30
15
Michiel Kooijman
34:43
16
Wim ter Hout
37:17
17
Dico Oprel
39:14
18
Berto Meijer
39:18
www.uitslagen.nl
28-03-2017 22:20