Uitslagenlijst 65e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 18 maart 2017

MSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten Blokland
Antilope
56:56
56:56
2
Willem Anker
Waddinxveen
59:50
59:32
3
Arjan Verschoor
Gouda
1:02:30
1:02:27
4
Ronald Hoogendoorn
Bodegraven
1:04:19
1:04:14
5
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
1:05:04
1:04:59
6
Wessel Hettema
Waddinxveen
1:05:04
1:04:59
7
Mark Schermer Voest
Gouda
1:07:12
1:07:06
8
Pim van den Hogen
Nistelrode
1:07:40
1:07:25
9
Etienne Gerts
Reeuwijk
1:07:58
1:07:55
10
Arthur van Rijn
Rijnsoever
1:09:09
1:09:07
11
Adriaan schouls
Gouda
1:09:25
1:09:07
12
Jesper Mimpen
Gouda
1:12:27
1:12:23
13
Alex Mimpen
Gouda
1:12:27
1:12:23
14
Krijn Brak
Gouda
1:12:31
1:12:31
15
Thijs Lansbergen
Rotterdam
1:14:58
1:14:38
16
Evert-Jan Jansen
Nieuwerkerk ad IJssel
1:16:53
1:16:32
17
Menno Bunnik
Gouda
1:18:38
1:18:16
18
Joel van der Wal
Krimpen aan den IJssel
1:24:40
1:24:23
19
Niels van der Wal
Capelle aan den IJssel
1:24:52
1:24:36
M35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michael Woerden
De Veenlopers
54:56
54:56
2
Rutger Kramer
De Koplopers
55:44
55:44
3
Sander Looymans
Loopgroep Aart Stigter
55:49
55:49
4
Harmen Perk
EUR Roadrunners
57:18
57:18
5
Wilko Schuijff
Avantri
58:01
58:01
6
Jan Boot
Bodegraven
59:40
59:40
7
Matthew Harvey
Rotterdam
1:00:30
1:00:27
8
Ramon Hagedoorn
Gouda
1:00:36
1:00:36
9
Leon van Prooijen
AV '47
1:01:07
1:01:06
10
Alex van Eijk
Haastrecht
1:01:27
1:01:27
11
Martin den Hamer
Vlaardingen
1:04:50
1:04:48
12
Gert Anker
Gouda
1:05:54
1:05:35
13
Bart Zwart
's-Gravenhage
1:08:59
1:08:52
14
Lennart Visser
Gouda
1:09:11
1:08:55
15
Johan Bremmer
Gouda
1:09:27
1:09:09
16
Thierry Droog
Sportclub Reeuwijk
1:09:49
1:09:46
17
Ronald Hoedelmans
Leidschendam
1:10:16
1:10:05
18
Martin v.d. Wal
Gouda
1:10:36
1:10:32
19
Nelvin Jagessar
Gouda
1:10:59
1:10:50
20
Wilfred Rijnsburger
AAV '36
1:11:11
1:11:02
21
Menno Wolswijk
Waddinxveen
1:13:57
1:13:46
22
W. de bruyn
Moordrecht
1:14:42
1:14:42
23
Frank Paalvast
Nieuwerkerk ad IJssel
1:16:03
1:15:42
24
Rob Groeneweg
Reeuwijk
1:16:36
1:16:29
25
Vincent Drost
Sportclub Reeuwijk
1:16:54
1:16:46
26
Gijs van Dam
Bodegraven
1:17:11
1:16:57
27
Danny van Berkel
Gouda
1:17:25
1:17:17
28
Jeroen de Looy
Alphen aan den Rijn
1:18:33
1:18:26
29
Roel Boermans
Gouda
1:18:39
1:18:17
30
Richard Stoppelenburg
Reeuwijk
1:19:22
1:19:06
31
Ronald van der Wolf
Gouda
1:19:48
1:19:25
32
Arjan Graveland
Nieuwerkerk ad IJssel
1:21:06
1:20:45
33
Oscar van Wees
Reeuwijk
1:21:34
1:21:14
34
Boudewijn Noordman
Gouda
1:25:30
1:24:56
35
Remco Vergeer
Reeuwijk
1:25:30
1:24:56
36
Peter Jansen
Alphen aan den Rijn
1:27:31
1:27:15
37
Jeroen de Jong
Bodegraven
1:30:50
1:30:36
M45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Deen
De Koplopers
57:18
57:18
2
Paul Jansen
De Lier
57:19
57:18
3
Sander Rutte
Gouda
1:00:38
1:00:36
4
Daan Hamerslag
De Koplopers
1:01:20
1:01:18
5
Jap van Tuinen
Moordrecht
1:05:45
1:05:41
6
Marcus van Osch
Rotterdam
1:05:56
1:05:38
7
Frank de Bie
Waterweg
1:06:13
1:06:10
8
Cees Kruit
Antilope
1:06:35
1:06:35
9
Hans Visser
Gouda
1:07:24
1:07:12
10
Marko van Bemmel
Reeuwijk
1:07:47
1:07:21
11
Jaap Kruysifiz
Antilope
1:08:32
1:08:29
12
Wim Verkleij
Sportclub Reeuwijk
1:08:41
1:08:39
13
Edwin Evengroen
Gouderak
1:09:21
1:09:12
14
Alexander Docter
Gouda
1:09:23
1:09:15
15
Reinder Smid
Hekendorp
1:10:35
1:10:17
16
Jaap van Kooten
Gouda
1:10:56
1:10:56
17
Peter Noordam
Waterweg
1:11:04
1:11:00
18
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:11:14
1:11:09
19
Bas van de Lest
Boskoop
1:12:41
1:12:31
20
Kees de Koning
Bodegraven
1:13:17
1:13:09
21
Hans Looijen
Antilope
1:15:21
1:15:05
22
Jos van Rossum
Bodegraven
1:15:25
1:15:12
23
Arjan van Essen
Gouda
1:17:21
1:17:05
24
Willem Meeuwsen
Gouda
1:17:35
1:17:24
25
Addy van der Knaap
Reeuwijk
1:21:18
1:21:04
26
Quintus van der Bijl
Sportclub Reeuwijk
1:23:21
1:23:00
27
Gijs Graveland
Reeuwijk
1:23:21
1:23:00
28
Wolter van der Gyl
Berkel en Rodenrijs
1:23:57
1:23:54
29
Henk Rebel
Reeuwijk
1:24:07
1:23:48
30
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
1:24:09
1:23:57
31
Marco van Dijk
Gouda
1:24:35
1:24:22
32
Arie de Wild
Vlaardingen
1:25:14
1:24:55
33
Niels Maren
Reeuwijk
1:34:48
1:34:48
M55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Theo Groenendijk
Ravenswoud
1:03:23
1:03:21
2
Jan Van Gent
Oud-Beijerland
1:05:35
1:05:35
3
Jan Oskam
AV '47
1:06:17
1:06:15
4
Ko Heij
Sportclub Reeuwijk
1:06:19
1:06:15
5
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:40
1:06:32
6
Adrie van Zoest
Boskoop
1:06:58
1:06:50
7
Rolf Dekens
Mijnsheerenland
1:07:54
1:07:45
8
Dirk Blom
Woerden
1:08:09
1:08:05
9
Jan Willem Rijke
De Koplopers
1:08:28
1:08:21
10
Tjia Liem
Rotterdam
1:08:50
1:08:31
11
aRNOLD VAN vARIK
Alphen aan den Rijn
1:11:11
1:11:02
12
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
1:11:53
1:11:41
13
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:12:18
1:12:11
14
Rob Hoefnagel
AV '47
1:12:54
1:12:42
15
André Arbman
Bergenschenhoek
1:14:44
1:14:27
16
Ari van den Hoogen
Gouda
1:16:19
1:16:08
17
Rob Meijer
Waddinxveen
1:16:26
1:16:26
18
Sjaak Bakhuijzen
Boskoop
1:17:01
1:16:49
19
Gerrit Fikkert
Gouda
1:19:41
1:19:35
20
Kees Zijlstra
AV '47
1:22:22
1:22:02
21
Ronald Kleiweg
Loopgroep Plassenloop
1:25:20
1:25:10
22
Jim de Hoop
AAV '36
1:27:30
1:27:14
23
Kees de Vries
Stolwijk
1:31:14
1:31:00
M65, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Drikus Haalboom
avVN
1:04:40
1:04:38
2
Leen Harkes
AV '47
1:07:09
1:07:07
3
Wim Elshout
Hillegom
1:09:26
1:09:22
4
Wim Benschop
AV '47
1:11:13
1:11:02
5
Cor Verheul
Boskoop
1:11:16
1:11:04
6
Jan Hulst
AV '47
1:11:53
1:11:52
7
Auke Leen
Amstelveen
1:13:38
1:13:36
8
John Droog
Antilope
1:16:26
1:16:19
9
Bert Kuiper
Antilope
1:19:15
1:19:10
10
Mat Drummen
Gouda
1:19:25
1:19:25
11
Andre de Lange
Gouda
1:20:26
1:20:04
12
Hans Kramer
AV Gouda
1:27:37
1:27:32
13
Simon Pleijzier
Maassluis
1:38:52
1:38:42
VSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Janneke Verhorst
AAV '36
1:04:19
1:04:16
2
Dorine Elffers
Leiden
1:12:28
1:12:26
3
Danielle ban Voskuilen
Boskoop
1:14:50
1:14:48
4
Leonie Wentholt
AAV '36
1:16:47
1:16:41
5
Leonie Wijnsema
Gouda
1:17:27
1:17:12
6
Anita van Tol
Reeuwijk
1:17:35
1:17:27
7
Mariëlle Nagtegaal
Gouda
1:19:48
1:19:42
8
Marian Wagensveld
Boskoop
1:34:09
1:33:58
9
Dianne vd Wekken
Rotterdam
1:47:53
1:47:30
10
Evelien van Muijlwijk
Rotterdam
1:47:53
1:47:30
V35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dominika Praska
Boskoop
1:11:17
1:11:12
2
Marian Dijkstra
Gouda
1:23:37
1:23:28
3
Dorine Stoppelenburg
Reeuwijk
1:26:17
1:26:00
4
Simone Boerefijn
Stolwijk
1:31:13
1:30:59
V45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Barbara Ooms
Nieuwkoop
1:29:56
1:29:41
2
Monique van Berkel
RRZ
1:33:41
1:33:32
3
Janny van Mullem
RRZ
1:33:42
1:33:31
V55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marijke Kroon
Vinkeveen
1:17:40
1:17:37
2
Nel Breedveld
1:25:02
1:24:48
3
Elly van Zineten
Hazerswoude-Dorp
1:29:59
1:29:45
4
Marjon Kuiper
Antilope
1:31:33
1:31:18
5
Anja Versteeg
DAK
1:34:49
1:34:39
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roeland van Harst
Waddinxveen
35:08
35:08
2
Koen de Leeuw
Waddinxveen
35:47
35:47
3
Aart Stigter
Doorn
36:00
36:00
4
Peter Pollemans
Oude-Tonge
37:21
37:20
5
Rudy Kaptein
Rotterdam
37:36
37:36
6
Andy Koolmees
Gouda
37:38
37:36
7
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
37:49
37:46
8
Joren Selleslaghs
Driebruggen
37:55
37:55
9
Danny Donkers
Vergeer Holland
37:58
37:58
10
Sandor Bron
Bodegraven
38:40
38:38
11
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
38:42
38:41
12
Sander Eijs
Alphen aan den Rijn
38:53
38:52
13
Elwin Zijlstra
Gouda
39:25
39:25
14
Hayo den Boeft
AV Gouda
39:33
39:32
15
Martin Breedijk
Stolwijk
39:47
39:45
16
Jan Jansen
39:51
39:51
17
Henk van Zutphen
Gouda
39:55
39:55
18
Sander van den Burger
Alblasserdam
40:40
40:36
19
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
40:41
40:40
20
Michiel Bremer
Gouda
40:44
40:42
21
Lynyrd de Wit
Gouda
40:52
40:49
22
Jorne van Ginkel
Waverveen
41:36
41:31
23
Martijn Beek
Nigtevecht
41:55
41:48
24
Sander Vermeulen
Vergeer Holland
42:00
41:57
25
Antonio Verkaik
Gouda
42:02
42:02
26
Rob Boer
Gouda
42:05
42:03
27
Anne Wiersma
Voorburg
42:40
42:34
28
Roel Rijken
's-Hertogenbosch
42:41
42:32
29
Daniel Knegt
Hazerswoude-dorp
43:21
43:21
30
Jelle Troost
Zoetermeer
43:26
43:02
31
Hans Overbeek
Polsbroek
43:27
43:22
32
Michiel Claamens
Wassenaar
43:39
43:36
33
Anton Hogendoorn
Driebruggen
43:42
43:37
34
Reinier van Dam
Reeuwijk
43:50
43:50
35
Dammers Bergman
Hazerswoude-Rijndijk
44:01
43:57
36
Roel Sluis
Haastrecht
44:01
43:56
37
Dawit Beyene
Vergeer Holland
44:03
43:58
38
Kars Brouwer
Waddinxveen
44:07
44:05
39
Willem Hol
Alblasserdam
44:19
44:15
40
Jan Vermeulen
Ouderkerk a/d Ijssel
44:32
44:26
41
Han Marinusse
Gouda
44:36
44:24
42
Adriaan Rijkaart
Hazerswoude
44:40
44:23
43
Hendrik Dennie Schonewille
Reeuwijk
44:42
44:40
44
Frank van der Laan
Vergeer Holland
44:44
44:41
45
Roy Sygers
Utrecht
44:57
44:44
46
Tim Hoogerdijk
Hazerswoude-Dorp
45:04
44:46
47
Arjan van Erk
Gouda
45:06
45:00
48
Ronald Bakker
Gouda
45:10
45:07
49
Ivo van Aalst
Hazerswoude-dorp
45:14
44:57
50
GJ Ponstein
Rotterdam
45:20
45:14
51
Elwart den Besten
Oranjestad, Aruba
45:30
45:25
52
Erik Klaverstijn
Gouda
45:31
45:06
53
Bert de Rover
Gouda
45:33
45:28
54
Mark Verhagen
Loopgeop Plassenloop
45:33
45:19
55
Robert Jan Kasbergen
Loopgroep Plassenloop
45:37
45:24
56
Rob Kuiper
Reeuwijk
45:40
45:28
57
Henk Emmerzaal
Gouda
45:47
45:34
58
Sander van der Meer
Gouda
45:49
45:41
59
Jan Hilgeman
Vergeer Holland
46:11
46:05
60
René Vreeswijk
Sportclub Reeuwijk
46:19
46:12
61
Marc van Alphen
Vergeer Holland
46:37
46:25
62
Alain van Hoof
Gouda
46:57
46:57
63
Jelle Kleijn
Amstelveen
46:59
46:56
64
Paul de Keijzer
Leerdam
47:10
46:58
65
Rutger Jagersma
Vleuten
47:19
47:11
66
Bart van Cappellen
Bruchem
47:35
47:25
67
Robert de Graaf
Clytoneus
47:47
47:43
68
Maarten Ramp
Boskoop
47:49
47:42
69
Jancko Bunnik
Sportclub Reeuwijk
47:57
47:51
70
Anton van Drunen
Bruchem
48:00
47:49
71
Floris Baan
Gouda
48:00
47:46
72
Ralph van den IJssel
Gouda
48:00
47:46
73
Nanne Fioole
Bodegraven
48:03
47:42
74
Rob van Dijk
Reeuwijk
48:07
47:53
75
Ronald Bode
Gouda
48:11
48:11
76
Hans van Kleef
Vlaardingen
48:15
48:04
77
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
48:22
48:03
78
Martijn Ramaekers
Rotterdam
48:24
48:16
79
Jeffrey de Mooij
Gouda
48:24
48:17
80
Jan Knijff
Kamerik
48:26
48:10
81
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
49:03
48:57
82
Piet van Herk
Boskoop
49:05
49:01
83
Bas Binnendijk
De Kieviten
49:06
49:00
84
Jesper Doodhagen
Vergeer Holland
49:33
49:05
85
Maarten Sijmons
Vergeer Holland
49:46
49:42
86
Stefan van Wingerden
Bodegraven
49:54
49:33
87
DJ van der Bijl
Barendrecht
49:59
49:28
88
Gert-Jan Smit
Bergschenhoek
50:03
49:46
89
Piet Staal
Loopgroep Plassenloop
50:04
49:51
90
Ad Mocking
Antilope
50:14
50:11
91
Eric Gerritsen
Nieuwkoop
50:19
50:11
92
Paul Kemp
Waddinxveen
50:23
50:11
93
Rolf Bruijn
Gouda
50:23
50:15
94
Peter vd Born
Avantri
50:24
50:09
95
Kelvin Yaguez
Vergeer Holland
50:28
50:12
96
Peter Bouman
Middelharnis
50:47
50:18
97
Floris van der Hoeven
Gouda
50:55
50:52
98
Guido Paping
Vergeer Holland
51:01
50:48
99
Dirk Kersbergen
Hei- en Boeicop
51:18
50:54
100
Evert van Peperstraten
Nieuwerbrug aan den Rijn
51:24
51:24
101
Arjo van der Linden
Reeuwijk
51:25
51:14
102
Theo van Maarseveen
Bodegraven
51:29
51:14
103
Han Schuurman
Gouda
51:31
51:30
104
Jan Meijers
Kamerik
51:35
51:21
105
Arno Brouwer
Boskoop
51:44
51:23
106
Cyriel Nuijten
Nieuwerkerk ad IJssel
51:52
51:38
107
Frank Bruijstens
Schoonhoven
51:54
51:26
108
Paul van den Aardweg
Woerden
52:06
51:49
109
Bob Stanneveld
Vergeer Holland
52:11
51:56
110
Roelof Kuper
Woerden
52:14
52:03
111
Frank Gijzen
Schoonhoven
52:16
51:47
112
Leo Pol
Gouda
52:19
52:04
113
Cees van Duin
Krimpen aan den IJssel
52:22
52:04
114
Dick van Driel
Zoetermeer
52:22
52:05
115
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
52:24
52:10
116
Ferry Boot
Sportclub Reeuwijk
52:26
52:24
117
Pieter van der Knaap
Reeuwijk
52:27
51:53
118
Joost Nieuwlaat
Gouda
52:34
52:24
119
Hans Lok
Sportclub Reeuwijk
52:40
52:28
120
Johan Grootscholten
Sportclub Reeuwijk
52:48
52:44
121
Willem de Jong
Barendrecht
52:51
52:25
122
Erwin de Jong
Gouda
52:56
52:50
123
Berry Haveman
Woerden
53:01
52:29
124
Peter Salome
Boskoop
53:04
52:54
125
Niels Pilon
Gouda
53:05
52:58
126
Jan Peek
Sportclub Reeuwijk
53:08
53:05
127
Jeroen Bommelé
Gouda
53:24
53:19
128
Robert Witteman
Bilthoven
53:30
52:58
129
Ad Kraal
Moerkapelle
53:36
53:26
130
Ron Kerpel
Vlaardingen
53:51
53:44
131
Jos Koeleman
Schoonhoven
54:03
53:51
132
Renze Overdijk
Waddinxveen
54:29
54:08
133
A. van bergeijk
Rhoon
54:39
54:28
134
Dennis Vergeer
Vergeer Holland
54:40
54:39
135
Hans Crombeen
Reeuwijk
54:42
54:31
136
René Verkerke
Gouda
55:22
55:16
137
Maarten Verdonk
Zoetermeer
55:24
55:06
138
Martijn Smakman
Gouda
55:39
55:13
139
Wim Schreuder
Bodegraven
55:41
55:32
140
Bart Bezembinder
Gouda
55:45
55:20
141
Fred de Koning
Waddinxveen
55:49
55:30
142
Bastiaan Verhoef
AV Gouda
55:54
55:38
143
Marcel Buters
Gouda
55:55
55:30
144
Dick Slob
Gouda
56:06
55:55
145
Richard Verstegen
Reeuwijk
56:18
55:59
146
Luuc Alarm
Gouda
56:18
56:05
147
Leo Schoonhoven
SC Reeuwijk
56:27
56:14
148
Marcel Hooft
Capelle aan den IJssel
56:32
56:05
149
Frans Lansbergen
Gouda
56:46
56:46
150
a. Voordendag
Strijen
57:08
56:40
151
Wessel Zweers
Gouda
57:09
56:53
152
Kees van der Eijk
Snelrewaard
57:18
57:04
153
Arie Fleerkate
Linschoten
57:24
56:58
154
Leen Nelemans
Leiden
57:27
57:04
155
Ton Selders
Rotterdam
57:40
57:23
156
Ernst-Jan Elzinga
Woerden
57:44
57:33
157
Willem van Veen
Gouda
57:50
57:29
158
Fester Klok
IJlst
58:02
57:40
159
Arno Hogenelst
Waddinxveen
58:25
58:05
160
Mehendar Ramnarine
Vergeer Holland
58:29
57:57
161
Jarno van Dorp
Zevenhuizen Zh
58:38
58:14
162
Koos Kruid
Antilope
58:44
58:19
163
Khalid Ahdid
Vergeer Holland
58:50
58:34
164
Dennis van der Broek
Vergeer Holland
58:54
58:50
165
Chiel Felius
Nieuwerbrug aan den Rijn
58:59
58:32
166
Louis Bordewijk
Capelle
59:18
58:58
167
Marc van Oosterhout
Woerden
59:28
59:02
168
Gert van Butzelaar
Waddinxveen
59:44
59:24
169
Eric Nuijten
's-Gravenhage
59:45
59:21
170
Peter Verweij
Rotterdam
1:00:10
59:48
171
Mark Mudde
Gouda
1:00:25
1:00:00
172
Henk de Rijcke
Utrecht
1:01:33
1:01:18
173
Peter de Valois
Zoetermeer
1:01:47
1:01:25
174
Mohammed El Gharbi
Vergeer Holland
1:01:56
1:01:40
175
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:02:12
1:02:03
176
Koen Hartingh
Poortugaal
1:02:44
1:02:12
177
Piet Bliek
Loopgroep Plassenloop
1:02:51
1:02:51
178
Ed Schut
Alblasserdam
1:02:59
1:02:32
179
Albert Kok
Waddinxveen
1:03:05
1:02:41
180
Rolf Kunneke
Waddinxveen
1:03:23
1:03:00
181
Robin Stoppelenburg
Reeuwijk
1:03:37
1:03:21
182
Wim Zeltenrijch
Gouda
1:03:44
1:03:28
183
Johan van der Blom
Reeuwijk
1:04:10
1:03:28
184
Pierre Overdijk
Moordrecht
1:04:13
1:03:53
185
Remco den Heetem
Gouda
1:04:58
1:04:28
186
Erwin Burger
Vergeer Holland
1:05:00
1:04:31
187
Loek Bekker
Alphen aan den Rijn
1:05:03
1:04:40
188
Peter van der Poorten
Gouda
1:05:25
1:04:56
189
Anton Schuurman
avVN
1:05:42
1:05:14
190
Rob ter Horst
Den Haag
1:05:58
1:05:38
191
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:08:47
1:08:26
192
Mimoun Haouli
Vergeer Holland
1:13:16
1:12:59
193
Ferdie Pijnacker
Reeuwijk
1:13:38
1:13:13
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Barbara van Miltenburg-Koster
Alphen a.d. Rijn
44:27
44:24
2
Liesbeth Windhorst
Sportclub Reeuwijk
45:22
45:16
3
Linde Emmerzaal
Den Haag
45:40
45:27
4
Deborah v.d. Jagt Zuijdendorp
Alphen aan den Rijn
46:19
46:15
5
Maaike van den Hurk
Vergeer Holland
47:05
47:02
6
Daphne Lamboo
Gouda
47:53
47:48
7
Aneké Blok
Gouda
48:58
48:54
8
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
49:03
48:57
9
Gonnie Paulides
Gouda
50:08
50:04
10
Henriette Hoogendoorn
Loopgroep Plassenloop
50:16
50:03
11
Liane Verheul
Woerden
50:21
50:11
12
Romy Ganzevles
Leimuiden
50:33
50:18
13
Marloes van Ooijen
Kamerik
50:53
50:37
14
Mathilde Goudswaard
Rotterdam
50:54
50:46
15
Liesbeth van Wijk
Woerden
51:07
50:57
16
Ans Baas
Oudewater
51:17
50:51
17
Hilda Brak
Zegveld
51:19
51:04
18
Marcella Rietveld
Gouda
51:25
51:18
19
Corrie Hogenelst
Waddinxveen
51:26
51:11
20
Marjolein Vet
Alphen aan den Rijn
51:59
51:52
21
Anna de Wit
Gouda
52:44
52:37
22
Caroline van der Starre
Sportclub Reeuwijk
53:04
52:39
23
Liesbeth steehouwer
Schoonhoven
53:11
52:56
24
Astrid vd Born
Avantri
53:11
52:56
25
Leonie Stooker
Gouda
53:13
53:06
26
Pauline Schouls
Moordrecht
53:22
53:13
27
Marina van Hols
Loopgroep Plassenloop
53:30
53:17
28
Mariska Koeleman
Bodegraven
54:02
53:51
29
Claudia van der Laan
Woerden
54:06
54:01
30
Louise Benjamins
Bergambacht
54:17
54:17
31
José Meijboom
's-Gravenhage
54:24
53:54
32
Mariska Boef
's-Gravenhage
54:38
54:24
33
Mariel Lamers
Apeldoorn
55:02
54:53
34
Marguerite Schoemaker
Woerden
55:05
54:51
35
Bea Tanis
Capelle aan den IJssel
55:08
54:41
36
Jessica Linting
Alphen aan den Rijn
55:21
54:51
37
Esther Boere
Hazerswoude-Dorp
55:24
55:15
38
Jolanda Blijleven
Hazerswoude-Dorp
55:26
55:17
39
Joanne Verhoeks-Stolk
Bergschenhoek
55:33
55:14
40
Wanda Drost
Gouda
55:34
55:28
41
Taetske Vergeer
Reeuwijk
55:39
55:28
42
Gineke Hoogendoorn
AV '47
56:46
56:25
43
Petra van Zeeland
Woerden
57:02
56:52
44
Remke Reith
57:09
56:49
45
Hanna Smallenbroek
Gouda
57:12
56:56
46
Karin Devilee
Gouda
57:22
56:50
47
Danielle Konijn
Waddinxveen
57:25
57:06
48
Lizet Verdonk
Vergeer Holland
57:25
56:59
49
Thea vd Velde
Gouda
57:28
57:19
50
Janneke Weidema
Gouda
57:32
57:01
51
Gezina Atzema
Antilope
57:33
57:14
52
Henriette Pellekooien
Boskoop
57:41
57:20
53
Karin Bezemer
Gouda
58:05
57:56
54
Anja Grijze
Sportclub Reeuwijk
58:13
58:03
55
Annemarieke van Leeuwen
Vergeer Holland
58:29
58:02
56
Marleen Voordendag
Strijen
58:36
58:07
57
Marielle van Dijk
Bodegraven
58:51
58:40
58
Jessica Bouter
Krimpen aan de Lek
58:52
58:32
59
Claudia Baank
Gouda
58:54
58:28
60
Regina Dijkshoorn
Capelle a/d Ijssel
58:54
58:32
61
Lieneke Maurik
Capelle a/d IJssel
58:55
58:33
62
Lisette Verwijmeren
Sportclub Reeuwijk
59:03
58:54
63
Diana Verstoep
Bergambacht
59:08
58:47
64
Géry 't Hart
Lekkerkerk
59:09
58:38
65
Karla Hordijk
Woerden
59:10
58:41
66
Christien Ligtenberg
Snelrewaard
59:18
58:59
67
Annette Paling
Woerden
59:28
59:28
68
Wendy Heeren
Gouda
59:40
59:15
69
Gre de Kloet
Alphen aan den Rijn
59:43
59:31
70
Lotte Godijn
Capelle aan den IJssel
59:49
59:22
71
Julien de Vries
IJlst
59:51
59:29
72
Sandra Roland
Sportclub Reeuwijk
59:51
59:42
73
Jolanka Boon
Waddinxveen
59:58
59:36
74
Nicole Laukens
Reeuwijk
1:00:00
59:40
75
Barbara Lodder
Gouda
1:00:09
59:36
76
Yvonne Verweij
Rotterdam
1:00:11
59:48
77
Mario Bremmer
Zegveld
1:00:17
1:00:02
78
Elise Louwman
Bodegraven
1:00:18
59:53
79
Isabel Versluijs
Hekendorp
1:01:22
1:00:55
80
Demelza Flippo
Reeuwijk
1:01:35
1:01:13
81
Myranda van der Nol
Gouda
1:02:08
1:01:35
82
Mirjam Tollenaar
Rotterdam
1:02:12
1:01:45
83
Ingeborg Tollenaar
Rotterdam
1:02:13
1:01:46
84
Asmaa Marroun
Gouda
1:02:31
1:02:05
85
Tanja Wolf
Gouda
1:02:31
1:02:06
86
Lizette van Groningen
Sportclub Reeuwijk
1:02:42
1:02:17
87
Jennifer de Jong
Sportclub Reeuwijk
1:02:43
1:02:17
88
Melissa Uil
Woerden
1:02:48
1:02:38
89
Elke Boumans
Zoetermeer
1:02:56
1:02:32
90
Sandra van der Hoeven
Moordrecht
1:03:03
1:02:41
91
Gertrude Slag
Rotterdam
1:03:12
1:02:41
92
Melissa Stevens
's-Gravenhage
1:03:14
1:02:42
93
Jacqueline Dijkveld-Stol
Gouda
1:03:27
1:02:54
94
Jeanette van der Bijl
Barendrecht
1:03:34
1:03:04
95
Carla Hazenberg
Antilope
1:03:41
1:03:24
96
Petra van der Vlist
Gouda
1:03:45
1:03:36
97
Jenny Verstegen
Sportclub Reeuwijk
1:04:33
1:04:15
98
Chantal Bauhuijzen
Boskoop
1:04:48
1:04:24
99
Naomi Slob
Gouda
1:04:59
1:04:28
100
Edith Sybesma
Waddinxveen
1:05:07
1:04:44
101
Kim Weemhoff
Boskoop
1:05:10
1:04:48
102
Hanneke Jannes
Antilope
1:05:29
1:05:08
103
Leontine Jong
Boskoop
1:05:50
1:05:17
104
Jolanda van Dijk
Bodegraven
1:06:50
1:06:22
105
Marina van Leeuwen
Reeuwijk
1:06:57
1:06:35
106
Janneke Driessen
Waddinxveen
1:07:45
1:07:24
107
Kirsten Clason- vd. Stelt
Stolwijk
1:07:56
1:07:26
108
Suzanne Glasbergen
Gouda
1:08:30
1:07:58
109
Marjan Hogeweg
Rhoon
1:11:29
1:10:58
110
Claudia ter Horst
's-Gravenhage
1:19:49
1:19:30
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remi van der Leer
Rotterdam
18:41
18:41
2
Bart Klein
Utrecht
18:58
18:58
3
Simon Bakker
Gouda
19:29
19:29
4
Wijnand Fransen
Nieuwegein
19:36
19:36
5
Ivo Scholten
Boskoop
19:49
19:48
6
Ton van Dam
Reeuwijk
20:16
20:16
7
Nico van den Berg
Olympus '70
20:39
20:39
8
Robin Schols
Capelle a/d IJssel
20:44
20:44
9
Matthijs Muller
Sportclub Reeuwijk
20:54
20:49
10
Jurgen Dalhuizen
De Goudse Waarden
21:25
21:25
11
Roeland Romijn
Clytoneus
21:45
21:42
12
Jeroen van Leeuwen
Reeuwijk
22:09
21:45
13
Daan Slaman
Gouda
22:27
22:16
14
Benjamin Rutjens
Bodegraven
22:30
22:26
15
Koen Dekker
Sportclub Reeuwijk
23:27
23:15
16
Maxwell Bayes
Zuidwal
23:27
23:27
17
Christian van Dijk
Gouda
23:35
23:34
18
Koen Balm
Driebruggen
23:38
23:30
19
Bryan Kooistra
SC Reeuwijk
23:54
23:38
20
Sander vd Vis
Apeldoorn
23:56
23:46
21
William Steenbergen
Waarder
23:59
23:52
22
Frank van Leeuwen
Vergeer Holland
24:01
23:34
23
Arjan Kleiweg
Sportclub Reeuwijk
24:03
23:53
24
Thomas Brands
Rotterdam
24:05
23:56
25
Ard van Zuilen
Waddinxveen
24:08
24:04
26
Jan Cornelis Wolff
Gouda
24:10
24:06
27
Raymon van Swieten
Vergeer Holland
24:18
23:56
28
Gert-Jan Kremers
Gouda
24:27
24:23
29
Erik Spaans
Gouda
24:39
24:32
30
Martin Buitendijk
Alblasserdam
24:46
24:36
31
Rudi Otto
Reeuwijk
25:01
24:31
32
Edwin Boer
Gouda
25:10
25:09
33
Ruud Merks
De Goudse Waarden
25:15
25:10
34
Martin Koster
Reeuwijk
25:16
25:09
35
Niels Blijleven
Alphen aan den Rijn
25:52
25:19
36
Arie den Oudsten
Waddinxveen
26:09
26:05
37
Leen Bont
Vergeer Holland
26:45
26:23
38
John Cabout
Vergeer Holland
26:46
26:23
39
Serge van de Meent
Alphen
26:46
26:40
40
Laurens van Wijk
Driebruggen
27:23
27:14
41
Chris Hoog Antink
Haaksbergen
28:03
27:34
42
Erwin van Ginkel
Loopgroep Plassenloop
28:20
27:52
43
D. vd Made
Reeuwijk
28:20
27:51
44
Arthur Burggraaff
Vinkeveen
28:26
28:11
45
Thijs Pak
De Goudse Waarden
28:29
26:44
46
Ivo Magnee
Gouda
28:34
28:14
47
Wouter Heiboer
Vergeer Holland
28:44
28:17
48
Claus van Straaten
Vergeer Holland
29:01
28:35
49
Peter Verdonk
Vergeer Holland
29:06
28:38
50
Ad van den Berg
Bleiswijk
29:25
29:18
51
Thomas de Wit
Vergeer Holland
29:30
29:07
52
Tom Klomp
Vergeer Holland
29:35
29:04
53
Wilbert Moons
Gouda
29:39
29:23
54
Steyn van Scheppingen
Mijdrecht
29:46
29:30
55
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
29:46
29:31
56
Marc van Ordel
29:49
29:45
57
Henk Lodder
Nieuwegein
30:06
29:49
58
Martijn Winkel
Vergeer Holland
30:08
29:37
59
Almon Rietdijk
Leimuiden
30:10
30:10
60
Albert van Ardenne
Vergeer Holland
30:15
29:49
61
Gerard van Zuilen
Den Bommel
30:25
30:19
62
Arjan Koot
Vergeer Holland
30:31
30:05
63
Martijn van den Blink
Vergeer Holland
30:36
30:14
64
Marinus Groenveld
Vergeer Holland
30:37
30:09
65
Fawzi Said
Vergeer Holland
30:37
30:15
66
Jan Poot
Waddinxveen
30:58
30:47
67
Gert-Jan Pennewaard
Reeuwijk
31:13
30:52
68
Robin van Bruggen
Haarlem
31:57
31:37
69
Mike Cabout
Vergeer Holland
33:36
33:14
70
Erwin van Rijswijk
Vergeer Holland
33:37
33:10
71
Menno Brak
Zegveld
34:32
34:12
72
Ronald de Bruin
Vergeer Holland
35:38
35:13
73
Ron Kortleve
Vergeer Holland
43:27
42:57
74
Alfred van Klaveren
Sportclub Reeuwijk
51:23
51:08
75
Ton Vergeer
Vergeer Holland
56:42
56:09
76
Bertus van Es
Vergeer Holland
56:46
56:12
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tirza van der Wolf
Sportclub Reeuwijk
17:59
17:59
2
Ingrid Vanhorinck
AV Gouda
20:11
20:10
3
Caroline Willems
AV '47
20:35
20:33
4
Ingrid le Comte
's-Gravenzande
20:40
20:40
5
Nathalie de Boer
Gouda
22:38
22:34
6
Leonie Krebbers
Den Haag
22:57
22:54
7
Robin Droog
Sportclub Reeuwijk
23:26
23:16
8
Lisette Verleun
Sportclub Reeuwijk
23:36
23:25
9
Nadine Naaijkens
Bodegraven
23:52
23:49
10
Nadia El Aadaoui
Gouda
24:32
24:29
11
Ellen Vreijling
Alphen aan den Rijn
24:50
24:41
12
Jolanda van Zuilen
Reeuwijk
25:04
25:00
13
Simone van Zuilen
Nieuw-Vennep
25:50
25:45
14
Iris ten Barge
Antilope
25:54
25:52
15
Birgit Droog
Sportclub Reeuwijk
26:00
25:56
16
Corinne van Vuuren
Antilope
26:05
25:55
17
Esther Scherrenburg
AAV '36
26:15
26:06
18
Linda Steenhuis
Boskoop
26:28
26:26
19
Helen van Zuilen
Waddinxveen
26:47
26:42
20
Renske Keizer
Gouda
27:09
27:07
21
Yarda Oostendorp
Waddinxveen
27:29
27:16
22
Sarah Roest
De Goudse Waarden
27:38
26:55
23
Saskia Klinkenberg
SC Reeuwijk
27:38
27:25
24
Annika Rijlaarsdam
Sportclub Reeuwijk
27:38
27:25
25
Nanet Rijlaarsdam
SC Reeuwijk
27:39
27:28
26
Julia Blok
Lith
28:25
28:10
27
Laura van Lienden
De Goudse Waarden
28:31
26:47
28
Marleen Kuijvenhoven
Antilope
28:35
28:33
29
Hanny de Jong
Den Bommel
28:41
28:34
30
Audrey van den Berg
Maassluis
28:42
28:33
31
Anneke Middeldorp
Wassenaar
28:51
28:28
32
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
28:59
28:45
33
Carla Bos
Loopgroep Plassenloop
29:02
28:57
34
Krista Kaptein
Utrecht
29:04
28:42
35
Elly Vermeer
Gouda
29:04
28:48
36
Jolanda Kruijt
Reeuwijk
29:11
28:59
37
Precilla Wensveen
Reeuwijk
29:11
28:59
38
Mariska Callenbach
Nieuwerbrug aan den Rijn
29:13
29:03
39
Nienke Bruijstens-Sietzema
Antilope
29:39
29:36
40
Suzanne Moons
AV Gouda
29:39
29:23
41
Karin van Beek
Antilope
29:40
29:38
42
Rachida Chtioui
Gouda
29:41
29:24
43
Marcelle Verkleij
Reeuwijk
29:42
29:27
44
Ineke Visser
Sportclub Reeuwijk
29:47
29:26
45
Jolanda Kleiweg
Sportclub Reeuwijk
29:52
29:44
46
Joke Staal
Loopgroep Plassenloop
29:57
29:40
47
Yvonne van Koert
Nieuwkoop
29:57
29:40
48
Miranda Groot-Siegers
Capelle aan den IJssel
30:02
30:00
49
Sylvia Siegers
Rotterdam
30:02
30:00
50
Anita van Duijn
Loopgroep Plassenloop
30:08
30:04
51
Linda Meijerink
Alphen aan den Rijn
30:10
29:51
52
Marieke van Bemden
SC Reeuwijk
30:16
30:00
53
Ilse Nederhoff
Utrecht
30:16
29:45
54
Marisa Bruin
Gouda
30:19
30:04
55
Danielle Zijlstra
Gouda
30:20
30:01
56
Silvia Boef
Reeuwijk
30:40
30:38
57
Merei Huigsloot
Sportclub Reeuwijk
30:41
30:25
58
Sandy Zwaan
Bodegraven
30:47
30:37
59
Stephanie Roggeveen
Rotterdam
31:08
30:58
60
Rosanna Henstra
De Goudse Waarden
31:10
30:26
61
Eugenie Wijk
Reeuwijk
31:14
30:57
62
Linda van der Voort
Leimuiden
31:16
31:09
63
Henriette Levinga
Loopgroep Plassenloop
31:23
31:07
64
Jadwiga Dijkstra
Vergeer Holland
31:34
31:32
65
Sabine Kuiper
Gouda
31:46
31:44
66
Emmie den Boon
Reeuwijk
31:52
31:34
67
Ilse Versteeg
Gouda
31:53
31:45
68
Gwenda van Bruggen
Haarlem
31:57
31:36
69
Sylvia Wijsman
Utrecht
32:02
31:44
70
Angelique Nihot
Moordrecht
32:12
32:06
71
Bea Nederhoff
Utrecht
32:13
31:41
72
Annette Houtman
Gouda
32:17
31:55
73
Jeanine Sluijter
Den Haag
32:17
31:56
74
Illonka Kamp
Reeuwijk
32:31
32:19
75
Melanie Nadorp
Sassenheim
32:38
32:38
76
Liaan Jansen
Woubrugge
32:40
32:38
77
Wendy Vermeulen
Oudewater
32:48
32:37
78
Linda Rijkuiter
Reeuwijk
33:10
33:07
79
Marja Duine
Loopgroep Plassenloop
33:13
33:06
80
Anca van der Reijken
Waddinxveen
33:20
33:05
81
Marijke van Nieuwkoop
Loopgroep Plassenloop
33:21
33:15
82
Maaike Postema
Gouda
33:25
32:54
83
Ineke Heikens
Waddinxveen
33:31
33:28
84
Marloes Zijderhand
Reeuwijk
33:33
33:21
85
Janine Verschoor
Antilope
33:50
33:36
86
Saskia Boon
Loopgroep Plassenloop
33:56
33:49
87
Helen Huisman
Bergschenhoek
34:07
33:54
88
Ellen van Wolven
Loopgroep Plassenloop
34:23
34:18
89
Cindy Slaman-Claver
Gouda
34:46
34:34
90
Truusje Velu
Gouda
34:49
34:31
91
Joke Bliek
Gouda
34:52
34:45
92
Els van Dommelen
Gouda
35:16
34:58
93
Marion Wolff
Polsbroek
35:16
34:59
94
Angela van der Starre-Versteegh
Loopgroep Plassenloop
35:17
35:13
95
Ivon Verhoeven
Gouda
35:24
35:20
96
Linda Burger
Vergeer Holland
35:29
35:02
97
Esther Stoopman
Vergeer Holland
35:33
35:06
98
Sylvia Ouwerkerk
Boskoop
35:37
35:23
99
Lisette Vink-De Bruin
Vergeer Holland
35:40
35:15
100
Mirella Kok-Schouten
Sportclub Reeuwijk
37:03
36:55
101
Petra van de Ploeg
Vergeer Holland
37:44
37:44
102
Esmee Vos
Vergeer Holland
38:09
37:38
103
Willeke Korenhof
Schoonhoven
39:06
38:47
104
Christel Gijzen
Schoonhoven
39:08
38:48
J-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carl Martens
Zoetermeer
8:32
8:32
2
Sven Teekens
Gouda
8:37
8:37
3
Robin de Haan
Sportclub Reeuwijk
9:12
9:12
4
Wessel Baas
Sportclub Reeuwijk
9:30
9:30
5
Mauro van Vliet
Boskoop
9:58
9:58
6
Milan Tol
Sportclub Reeuwijk
10:27
10:27
7
Bram Smit
Bodegraven
10:46
10:45
8
Oscar de Jon
Gouda
10:50
10:48
9
Mees Laukens
Reeuwijk
11:08
11:08
10
Sjoerd de Keijser
Sportclub Reeuwijk
11:21
11:20
11
Wouter Dorrestein
Sportclub Reeuwijk
11:24
11:24
12
Timo van Dam
Reeuwijk
11:31
11:31
13
Rick van Duijn
SC Reeuwijk
11:43
11:43
14
Maarten Hagenaars
Sportclub Reeuwijk
11:50
11:49
15
Jannes de Keijser
Reeuwijk
13:05
13:05
16
Adriaan Post
Gouda
14:40
14:38
17
Leon van Schaick
Gouda
16:00
16:00
18
Rob van der Blom
Krimpen aan den IJssel
20:27
20:25
M-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yzara van der Born
Alphen
9:34
9:34
2
Emma Vreijling
Alpen aan den rijn
10:02
10:02
3
Loes van der Berg
Sportclub Reeuwijk
10:32
10:32
4
Nina Vermeulen
Vergeer Holland
11:12
11:11
5
Adina Bron
Sportclub Reeuwijk
11:16
11:16
6
Jonne Boot
Bodegraven
11:22
11:20
7
Thirza van Nieuwkoop
Reeuwijk
12:22
12:22
8
Moniek Kaptein
Rotterdam
13:26
13:26
9
Jounde Fiolle
Bodegraven
13:39
13:37
10
Eva Plasschaert
Gouda
14:22
14:21
11
Sarah van Schaick
Gouda
15:59
15:59
12
Suze Hage
Reeuwijk
16:51
16:49
13
Robin Oskam
Reeuwijk
16:56
16:54
14
Hannah Magnee
Gouda
18:25
18:23
15
Hanneke van der Blom
Krimpen aan den IJssel
20:30
20:27
J-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sem Snellen
Reeuwijk
4:02
4:01
2
Roy van Rijn
Sportclub Reeuwijk
4:20
4:20
3
Jorrit
Reeuwijk
4:23
4:23
4
Nanno van den Berg
Reeuwijk
4:26
4:26
5
Jochem Hofland
Sportclub Reeuwijk
4:27
4:27
6
Lars van den Berg
Reeuwijk
4:27
4:27
7
Ivar Martens
Zoetermeer
4:31
4:31
8
Kees Vermeulen
Vergeer Holland
4:32
4:32
9
Maurice de Jong
Gouda
4:35
4:35
10
Thimo Kamp
Reeuwijk
4:45
4:45
11
Stijn van Eijk
Gouda
4:46
4:44
12
Thiago Raghunath
Reeuwijk
4:50
4:48
13
Robin van Veen
Waddinxveen
4:50
4:48
14
Luuk Vergeer
Vergeer Holland
4:52
4:52
15
Nathan Kikkert
Reeuwijk
5:01
5:01
16
Don Alderliesten
Gouda
5:02
4:57
17
Mouna JANSSEN
SC Reeuwijk
5:02
5:00
18
Joost van Dam
Reeuwijk
5:06
5:04
19
Jim Aldaliesten
Gouda
5:08
5:03
20
Sjoerd Mikkers
Gouda
5:12
5:09
21
Thijmen Kremers
Gouda
5:13
5:13
22
Tiego Zijlstra
Gouda
5:15
5:14
23
Tijn Mikkers
Gouda
5:23
5:21
24
Thijs Verdouw
Gouda
5:28
5:26
25
Joris Theil
Gouda
5:31
5:25
26
Danny Fioole
Bodegraven
5:39
5:39
27
Guus Verkaik
Gouda
5:41
5:41
28
Ruben Baars
Sportclub Reeuwijk
5:48
5:47
29
Tijn Oskam
Reeuwijk
5:49
5:48
30
Luuk Zijlstra
Gouda
5:51
5:49
31
Liam Timp
Bodegraven
6:14
6:10
32
Jelte Schenk
Gouda
6:23
6:19
33
Sarah Vergeer
SC Reeuwijk
6:37
6:37
34
Matthijs Zijlstra
Gouda
7:12
7:08
35
Fabian van Veen
Waddinxveen
7:45
7:43
M-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rahema Kanfaoui
Gouda
4:37
4:37
2
Bibi de Geest
Waddinxveen
4:44
4:41
3
Julia Vergeer
Vergeer Holland
4:51
4:51
4
Manar Benhellal
Gouda
5:00
5:00
5
Tessa Verdouw
Gouda
5:26
5:25
6
Basmala Kanfaoui
Gouda
5:31
5:29
7
Jasmijn Schols
Capelle ad Ijssel
5:37
5:37
8
Kim Vergeer
Vergeer Holland
5:49
5:48
9
Emma Vergeer
Vergeer Holland
6:01
6:00
10
Emma Schuurman
Gouda
6:09
6:05
11
Anouk de Jong
Boskoop
6:19
6:17
12
Aloise Droog
Sportclub Reeuwijk
6:19
6:16
13
Romy van Maaren
Sportclub reeuwijk
6:20
6:17
14
Jula Hage
Reeuwijk
6:36
6:32
15
Lieke Hoogeveen
Boskoop
6:52
6:49
16
Laura de Jong
Boskoop
6:53
6:50
17
Minou Zijderhand
Reeuwijk
7:09
7:06
18
Femke Hoogeveen
Boskoop
7:29
7:27
www.uitslagen.nl
26-03-2017 07:03