Uitslagenlijst Zwemloop Bergen op Zoom

Bergen op Zoom - Zaterdag 11 maart 2017

H18, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens de Ridder
Arnemuiden
53:35
H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David De Grooff
Borgerhout
48:14
2
Jesse Lormans
Lichtaart
49:34
3
Lars Baeyens
Wechelderzande
52:09
4
Jorn Van Bergen
Meer
53:10
5
Ruud Hoosemans
Vlissingen
54:10
6
David Schrier
Vlissingen
54:24
7
Roel van der Donck
Minderhout
55:09
8
Koen Van Velthoven
Loenhout
57:22
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
53:28
2
Jeroen Bouwman
Breda
54:14
3
Sebastien Chatelus
Bruxelles
55:54
4
Jef Bogers
NTB
56:14
5
Cornee van Loon
TVH
57:17
6
Ferry Oorsprong
TVB
57:30
7
Richard Groenenberg
TVB
1:00:39
8
Cor de Ridder
adsv Dynamica
1:00:52
9
Ewout Spit
Bergen op Zoom
1:02:39
10
Eelco van Duijvenbode
Huijbergen
1:06:21
11
Mathieu Goossens
Etten-Leur
1:07:21
12
Rinus van Stee
Herkingen
1:07:49
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
54:44
2
Willem de Voogd
Rijnmond
56:56
3
Pieter van Hal
Spado
59:01
4
Cees Frikkee
De Langstraat
59:49
5
Paul Timmermans
Tholen
1:00:18
6
Frans Rijpers
WBTV
1:03:31
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Spado
1:04:48
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:11:33
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nele Vermeulen
Erps-Kwerps
1:03:17
2
Emke Erpelinck
Terneuzen
1:03:59
3
Carin van Haren
TVB
1:10:14
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Brakenhoff
TVH
59:04
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Steenbakker
De Langstraat
27:04
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbe Janssens
Wuustwezel
25:44
2
Arno Matheyssen
Brasschaat
26:59
3
Hidde Weersma
TVS '90
28:50
4
Bas van den Nouwelant
Vlaardingen
29:16
5
Dennis Boonman
Terneuzen
31:42
6
Maik Molewijk
De Langstraat
32:37
7
Joel Patty
Breda
34:10
8
Jan ten Velde
TVB
37:06
9
Marijn de Kort
's-Hertogenbosch
37:55
10
Juan Valencia
Eindhoven
40:39
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Bezemer
Dordrecht
27:28
2
Feike Kanters
Triotters
28:40
3
Dave Verhoeven
WBTV
34:06
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Kodde
Tholen
33:53
2
Paul van Dijk
Klundert
33:59
3
Kees van Gemert
Willemstad Nb
35:41
4
Peter Dijkwel
NTB
35:50
5
Willem Jan Brands
NTB
35:54
6
Jan Boonman
Kapelle
37:02
7
Marc Vermeiren
Brecht
37:58
8
Eric Wandel
TVB
42:06
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel van Kuijck
WBTV
40:43
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
ZwemClub Valkenburg
39:12
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
TVS '90
28:31
2
Lynn Lossie
Roosendaal
29:39
3
Maaike Weersma
TVS '90
31:31
4
Nelleke Baldé
Grijpskerke
33:38
5
Jetske Speeleveld
Kapellen
34:14
6
Joyce Molewijk
De Langstraat
34:31
7
Anna de Wit
Lepelstraat
34:43
8
Maartje van Gestel
Chaam
34:52
9
Monique Lindenberg
Middelburg
37:52
10
Greet Vermeiren
Sint-Lenaarts
44:49
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
32:23
2
Thea Segeren
TVB
36:35
3
Alexandra Ruijters
NTB
38:43
4
Karine Jamard
Huijbergen
43:29
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gemma Hereijgers
WBTV
34:54
2
Carla van Aert
Meer
35:42
3
José van Aert
Meer
37:05
4
Ada de Voogd-Pors
Vlaardingen
41:29
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Verheije
Breskens
42:42
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
18:19
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
13:52
2
Tobias Martinot
De Langstraat
14:54
3
Kyan Janssens
Wuustwezel
18:04
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvia Slingerland
TVB
24:22
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
6:43
2
Olivier Klaver
Essen
6:45
3
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
6:56
4
Glenn van Straten
Spijkenisse
8:02
5
Milan Bouwman
Breda
9:58
6
Raf Bouwman
Breda
10:30
7
Bort Koelewijn
Vlissingen
10:36
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna Oorsprong
Breda
8:48
2
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
9:48
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers/Francois van Dijke
Roosendaal
52:14
2
Toin en Debby Bastiaansen
TVB
1:00:44
3
Fleur en AljaBastiaansen
Terheijden
1:08:50
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jitske Weersma/Edwin van Straten
TVS '90
29:32
2
Lars Kammers/Jan-Julius van Dijke
Roosendaal
32:04
3
Nathalie Brys/Alexander Klaver
Essen
32:32
4
Jeff Withagen/Karlijn Withagen
Bergen op Zoom
33:34
5
Dean Withagen/Jan Withagen
Bergen op Zoom
33:36
6
Wanny Haverkamp/Marcel Hereijgers
WBTV
34:20
7
Rens Speksnijder
WBTV
36:59
8
Amanda Lindenberg/Elze Eertink
Kruiningen
46:35
www.uitslagen.nl
11-03-2017 19:26