Uitslagenlijst Van den Noort Atledo Cross

Dongen - Zondag 19 februari 2017

JPUPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ian Baatjes
Scorpio
4:31
2
David Kok
Sprint
4:31
3
Finn Hoek
Scorpio
4:31
4
Teun Verpalen
DJA
4:40
5
Stan Struijfs
Gloria
4:50
6
Jens van Tetering
Scorpio
4:50
7
Thijs Boerdijk
Attila
4:51
8
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:55
9
Mylo Brethouwer
Scorpio
4:58
10
Rens Gulickx
Gloria
5:03
11
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
5:09
12
Beau Janssens
Atledo
5:09
13
Riemer van Son
Scorpio
5:10
14
Fenn Oerlemans
Atledo
5:24
15
Lukas Kegler
Sprint
5:29
16
Gijs Versteden
Tilburg
5:29
17
Mick Mekes
Atledo
5:30
18
Tygo van der Schoof
Scorpio
5:57
19
Jort Griep
Scorpio
5:59
MPUPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Bos
Scorpio
4:42
2
Anouk Rutjes
Atledo
4:51
3
Amber Jansens
Gloria
5:00
4
Jip de Wijs
Sprint
5:12
5
Katja Houtepen
Sprint
5:13
6
Tirza Heutink
Scorpio
5:13
7
Britt Mutsaers
Atledo
5:21
8
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:28
JPUPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
4:11
2
Loek Graafmans
Spiridon
4:15
3
Ewart van Son
Scorpio
4:22
4
Boris Griep
Scorpio
4:27
5
Ot Jansen
Sprint
4:35
6
Benjamin Wolvekamp
Spiridon
4:49
7
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
4:59
8
Djurre Zwerver
Attila
5:07
9
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:08
10
Jelle Kreeft
Spiridon
5:11
11
Jurre Verschure
Atledo
5:20
12
Nathan Kant
Scorpio
5:26
MPUPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke Westerveen
Atledo
4:23
2
Eva den Boer
Atledo
4:38
3
Nienke Mol
Sprint
4:53
4
Demi de Vaan
Taxandria Atletiek
4:57
5
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:02
6
Quinty Minkels
Atledo
5:09
7
Emma van Kan
Sprint
5:33
8
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:52
9
Ilse van Beers
Taxandria Atletiek
5:58
10
Milou Heutink
Scorpio
6:14
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Fallaux
Energie
3:55
2
Reyno Minkels
Atledo
4:02
3
Bram van Dongen
DJA
4:06
4
Vigo Maljaars
Scorpio
4:10
5
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:12
6
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:13
7
Lars Bloemers
Sprint
4:20
8
Dirk Lorkeers
Sprint
4:21
9
Kilan Goddijn
Sprint
4:24
10
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:24
11
Joran Kant
Scorpio
4:25
12
Tobias van Wijk
DJA
4:27
13
Huub Kuyvenhoven
Sprint
4:29
14
Thijmen Kegler
Sprint
4:30
15
Daan van der Made
Scorpio
4:30
16
Quinten Bressers
Atledo
4:32
17
Jasper Buschman
Scorpio
4:32
18
Pelle Verschure
ACW '66
4:33
19
Stijn Groeneveld
Scorpio
4:36
20
Bas Guikink
Sprint
4:37
21
Joris Baalmans
Atledo
4:39
22
Felipe Broere
Scorpio
4:39
23
Dario Ehrismann
Scorpio
4:40
24
Michiel Gulickx
Gloria
4:41
25
Jules van Kan
Sprint
4:41
26
Tom van Es
Sprint
4:44
27
Tom Burghouts
ACW '66
4:45
28
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
4:46
29
Lukas Kok
Sprint
4:50
30
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
4:51
31
Mats Alferink
Atledo
4:51
32
Jelle van Laarhoven
ACW '66
4:53
33
Giel Huijsmans
Sprint
4:55
34
Hugo Geleijns
Scorpio
5:01
35
Ties Mutsaers
Atledo
5:08
36
Merlijn Pellis
Sprint
5:15
37
Merijn van der Veek
ACW '66
5:16
38
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:25
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:00
2
Roza Willemen
Sprint
4:00
3
Nina Groffen
Sprint
4:04
4
Lotte Griep
Scorpio
4:13
5
Jill Paulus
Atledo
4:16
6
Lila van Nieuwkoop
Energie
4:16
7
Ylva den Heijer
Sprint
4:19
8
Djayla Hoek
Sprint
4:19
9
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:25
10
Pleun Vermeeren
DJA
4:27
11
Fenna Winkel
Sprint
4:28
12
Cyri Brethouwer
Scorpio
4:35
13
Lore Goedschalks
DJA
4:36
14
Valerie Bruurmijn
Gloria
4:37
15
Heleen de Bie
Atledo
4:40
16
Josje van Straalen
Attila
4:46
17
Jade Pullens
ACW '66
4:49
18
Ziva Devue
Gloria
4:50
19
Tessa de Jong
Attila
4:52
20
Marlijn Huigen
Scorpio
4:53
21
Sophy Naafs
Spiridon
4:54
22
Imke Geenen
Gloria
5:00
23
Benthe van Laarhoven
ACW '66
5:06
24
Renée Kramer
Atledo
5:19
MJUND, MJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne de Jong
Atledo
3:46
2
Marit Griep
Scorpio
3:49
3
Nine Fransen
Sprint
3:51
4
Bijou Leto
Sprint
3:51
5
Anouk Boomaerts
DJA
3:56
6
Gonda Boer
Energie
3:56
7
Silkie Graafmans
Spiridon
3:59
8
Roos de Jong
Atledo
4:03
9
Anouk Andeweg
Spiridon
4:12
10
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
4:16
11
Tashley Schellekens
Atledo
4:18
12
Nienke Blom
Sprint
4:20
13
Roxanne La Fors
Atledo
4:20
14
Danica Willemen
Atledo
4:21
15
Tess van Ostaijen
DJA
4:31
16
Benedicte Kimwanga
DJA
4:50
17
Pip Huijsmans
Sprint
5:00
VB/LB, VB/LB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Mol
Sprint
3:34
2
Colin Bressers
Atledo
3:43
3
Tobias de Jager
ACW '66
4:00
4
Sven van den Hout
Sprint
4:03
5
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:12
6
Rick Standaert
ACW '66
4:20
7
Femke Bongers
Sprint
4:58
8
Lotte Verhoeven
ACW '66
5:15
9
Lieke Sweep
Sprint
5:21
10
Denise Verheijen
Gloria
5:35
11
Maaike Noorlag
Atledo
5:47
12
Lucas Voerman
Sprint
6:29
13
Melissa Verheijen
Gloria
6:48
14
Marjolein Faro
Atledo
6:52
15
Marleen Okkerman
Atledo
7:16
JJUND, JJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
7:01
2
Pieter Fallaux
Energie
7:12
3
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
7:14
4
Jonas Gommers
DJA
7:21
5
Milan Watzeels
Attila
7:26
6
Julius Geleijns
Scorpio
7:40
7
Thomas van Orsouw
Oss '78
7:43
8
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
7:45
9
Yorick Brethouwer
Scorpio
7:49
10
Steyn Potuit
Energie
7:54
11
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
8:00
12
Remko van den Hout
Attila
8:06
13
Joost Winkel
Sprint
8:09
14
Vic Struyfs
Gloria
8:15
15
Diego Broere
Scorpio
8:16
16
Timo Timmermans
Gloria
8:17
17
Pepijn Roels
Sprint
8:21
18
Kamiel Watzeels
Attila
8:23
19
Gijs Fuite
Attila
8:41
20
Pepijn Wijnen
Atledo
8:51
21
Kwinten Rotte
Sprint
8:53
22
Roan van Vessem
Scorpio
8:59
23
Guus Guikink
Sprint
9:05
24
Michon Goddijn
Sprint
9:08
25
Joey de Hesselle
DJA
9:40
26
Sverre Handor
Sprint
9:42
27
Nuno van Berkom
Scorpio
10:03
28
Jimmy Marcera
Sprint
10:10
29
Bengt Kramer
Atledo
10:28
30
Tijn Bos
Scorpio
10:30
31
Jelle Kluwen
Attila
10:47
32
Tim Kuijpers
Atledo
11:00
JJUNC, JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
10:06
2
Muhameed Huseen
Typhoon
10:10
3
Lars Laros
Scorpio
10:19
4
Gijs Brands
Attila
10:29
5
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
10:56
6
Jasper van Laarhoven
ACW '66
11:34
7
Ewoud Boer
Energie
11:54
8
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
12:14
9
Danick Imholz
Energie
12:33
10
Guus de Jong
Atledo
12:38
11
Jaap Rodermond
Sprint
12:44
12
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
12:47
13
Tijn Blom
Sprint
12:49
14
Daan Vermeeren
DJA
13:30
15
Christian Maas
Taxandria Atletiek
14:08
16
Rick Embregts
Atledo
14:30
MJUNC, MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bieke Schipperen
Scorpio
7:36
2
Tessa Mertens
DJA
7:53
3
Willemijn Fuite
Attila
8:04
4
Safira den Oudsten
Spiridon
8:11
5
Lotte van Lieshout
Energie
8:18
6
Anouk Verheyen
Gloria
8:34
7
Lotte van Orsouw
Oss '78
8:36
8
Parel van Nieuwkoop
Energie
8:41
9
Sofie Blankers
Scorpio
8:53
10
Femke den Boer
Atledo
9:26
11
Jeske van de Laar
Attila
9:37
12
Evi Noorland
DJA
9:44
13
Aniek van Opstal
DJA
10:51
14
Susan Lodewijks
Atledo
11:58
MJUNB, MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senne van de Lee
Taxandria Atletiek
12:00
2
Lisa de Decker
België
12:16
3
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
13:12
4
Anne-wil Snepvangers
Atledo
14:57
MJUNA, MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanna Kloek
Sprint
13:10
2
Bente Smagge
Attila
13:44
VSEN, VSEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manon Sillekens
Avantri
8:21
2
Aranka Dolislager
Energie
8:58
3
Indy Nebbeling
Spiridon
9:21
4
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
11:56
V35, VMAS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bras
Scorpio
14:33
JJUNB, JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
12:24
2
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
12:38
3
Jaïr van Winkel
Atledo
12:54
4
Bram Maas
Tilburg Road Runners
13:04
5
Haico Boer
Energie
13:16
6
Marlon van Zijl
Energie
13:29
7
Jesper Fortuin
Energie
13:43
8
Stan de Deugd
Spado
13:43
9
Jorrit Ivens
ACW '66
13:56
10
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
14:01
11
Lars Schellekens
Attila
14:02
12
Jason Smits
ACW '66
15:06
13
Ian de Juncker
Attila
15:51
14
Rik den Boer
Atledo
18:25
JJUNA, JJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
18:04
2
Troy de Juncker
Attila
19:17
3
Antoine van der Sanden
DAK
21:41
4
Tobias van Roon
DAK
22:25
MSEN, MSEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Admiraal
Typhoon
6:36
2
Jeffrey Smetsers
Oss '78
7:01
3
Teun van den Brand
Oss '78
7:01
4
Ruben Luijt
Tilburg
7:14
5
Bas Schouteren
Spado
7:17
M35, MMAS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ard-Jan Moerdijk
Atledo
8:43
V35, V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
22:09
2
Marisa Hopmans
De Langstraat
22:50
3
Jessica Joosten
ACW '66
23:55
4
Lonneke Elzerman
De Langstraat
25:09
5
Lianne Ivens
ACW '66
25:49
6
Yvette van Dulmen
Atledo
26:41
7
Marloes de Jong
Atledo
27:29
8
Marbella van de Gaag
30:36
9
Marleen van Dooren
Attila
31:27
V45, V45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
22:35
2
Petra Sloots
Spark
23:21
3
Marionne Kat
Spiridon
24:00
4
Ingrid Spapens-Van Korven
Achil '87
24:44
5
Judith van Winkel
Atledo
25:12
6
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
28:32
7
Marianne van der Velden
Atledo
33:54
8
Karen Eldred
ACW '66
34:24
MSEN, MSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
29:25
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:43
3
Huub Maas
THOR
30:50
4
Jeroen Maas
Sprint
31:07
5
Marco Keijsers
Scorpio
31:44
6
Jesse van de Ven
Spado
32:20
7
Nick Jansen
Sprint
32:24
8
Pieter Cappon
Parcival
33:18
9
Dirk Evers
Spiridon
33:34
10
Tom Huijben
Scorpio
33:39
11
Tom Michielsen
Gloria
33:59
12
Tijke Wentink
Attila
34:08
13
Jeroen Verhees
Spiridon
34:31
14
Teun Broeders
Spiridon
34:42
15
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
34:51
16
Martijn Flipsen
Atledo
35:43
17
Ward Broeders
Spiridon
36:26
18
Ralph Jacobs
Atledo
36:41
19
Max Heijmans
Oss '78
37:18
20
Michel Broeders
Spiridon
37:25
21
Martien van Kaam
Made
41:16
22
Christian le Sage
Atledo
41:18
23
John Snijders
Terheijden
42:35
24
Franek Adamczak
Oosterhout Nb
43:34
25
Karel de Hooge
Dordrecht
46:00
M35, M35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
29:19
2
Martin Kerkvliet
Atledo
33:49
3
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
34:16
4
Toine van Beckhoven
Attila
35:59
5
Bram van Hoek
Spiridon
36:46
6
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
37:03
7
Billy de Bruijn
Atledo
37:25
8
Bas van Gestel
Attila
37:58
9
Dick Bink
Spiridon
38:45
10
Anton Bogers
Atledo
38:47
11
Iwan Oprins
Spiridon
40:14
12
Steven Hofstee
Dongen
41:26
13
Robin Wouters
Dongen
44:11
M45, M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verweij
DAK
25:13
2
Robert Jongh
Spiridon
25:40
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
26:47
4
Peter van Zundert
avVN
27:39
5
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
28:04
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
29:07
7
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
29:17
8
Johan Verweij
Achil '87
29:39
9
Cocky de Brouwer
Achil '87
29:54
10
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
30:27
11
Louis van den Dungen
Spiridon
30:30
12
Gijs Kloek
Sprint
30:38
13
Mark van de Ven
Attila
30:54
14
Harry Beekmans
DAK
31:01
15
Albert de Rooij
Atledo
31:18
16
Johan van Wanrooij
Atledo
33:15
17
Aart de With
Spiridon
33:25
18
Erik van Roovert
Attila
33:46
19
Peter Kramer
Atledo
34:19
20
Hans Lodewijks
Atledo
35:40
21
Frans van Gestel
Gloria
36:07
22
Thomas Bernard
Atledo
36:37
23
Martie Reuvers
Atledo
37:24
24
Richard de Jong
Atledo
37:41
25
Alex van Krevelen
Atledo
37:45
M55, M55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
29:03
2
Willem de Voogd
Triathlon
29:14
3
Arie Visser
Avantri
29:59
4
Kees Koek
Loopvereniging TOF
30:48
5
Johan Jacobs
Atledo
32:05
6
Hens Koreman
Atledo
32:14
7
Ad Kieboom
Scorpio
32:40
8
Kees Vermijs
Atledo
32:52
9
Kees Pijnenburg
Atledo
35:55
10
Jan van Liempt
Atledo
36:57
11
Frits van der Velden
Atledo
37:46
M65, M65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Atledo
33:17
2
Albert Stehouwer
avVN
33:32
TRIM, TRIMMERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enola Redering
Atledo
9:50
2
Frank Emmen
18:13
3
Harry Verkuil
18:17
4
Benno Snepvangers
Atledo
24:04
5
Johan van Loon
Geertruidenberg
25:38
6
Albert Verschure
Atledo
27:17
7
Boris Minkels
Atledo
27:49
8
Cees van den Noort
Atledo
28:54
9
Suzan Ros
29:14
10
Ildert Troost
Atledo
29:30
11
Tonny Baalmans
29:40
12
Jelger Ansems
Atledo
30:19
13
F. van Ginneken
30:31
14
Sander Pleijte
31:00
15
Natasja Troost-Riksen
Atledo
31:50
16
Patricia van den Heijkant
Atledo
31:50
17
Koens van Assche
Atledo
31:53
18
Levi Splinters
32:01
19
John van Mersbergen
Eethen
32:02
20
Jos van Dongen
Dongen
32:09
21
Anita Klink
Atledo
32:40
22
Kees Claasen
32:49
23
Mark van der Avoird
Oosterhout Nb
32:50
24
Michiel van Assche
Atledo
34:01
25
Petra Bogers
34:56
26
S. Lombee
34:56
27
Thomas Hol
35:09
28
Bas van Gils
35:27
29
Bas Driesprong
36:13
30
Bart Kokx
Atledo
36:16
31
Suzanne Rutjes
Atledo
36:40
32
Toon Cornelissen
Atledo
36:40
33
Nicky van Bezouw
37:47
34
Bart Bovenberg
Atledo
37:48
35
Wim de Leeuw
38:07
36
Rob Noordanus
Atledo
38:36
37
Frank Wouters
39:36
38
Willem Huijben
41:34
39
Ton Kemmeren
Atledo
42:11
40
Mandy van Dongen
Tilburg
42:23
41
Erica Westerhoven
Atledo
42:59
42
Bas Peeters
43:58
43
Virginia Van Loon
Dongen
48:42
VSEN, VSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
21:11
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
22:19
3
Elke Wouters
Road Runners Etten-Leur
22:30
4
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
23:39
5
Rowan van Dongen
Atledo
25:01
6
Esmay van de Laar
Attila
28:16
7
Tessa Trommelen
Atledo
36:37
vd Noort
www.uitslagen.nl
19-02-2017 16:52