Uitslagenlijst Runnersworld Zaanland cross

Zaandam - Zondag 19 februari 2017

JPUP, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey de Kok
Haarlemmermeer
8:14
2
Taygel Bolsman
Amsterdam
8:21
3
Giogné Vollaard
KAV Holland
8:26
4
Colin Alewijnse
Kudelstaart
8:28
5
Thijs Witte
Alkmaar
9:01
6
Miles Aaldersberg
Amsterdam
9:25
7
Thijs van de Velde
DEM
9:45
8
Justin Alewijnse
Kudelstaart
9:48
9
Yarran Rippl
AV '23
9:59
10
Dante Staneke
Zaanland
10:15
11
Leon Thomasse
Limmen
10:19
12
Jos van de Velde
DEM
10:21
13
Jonah Kuipers
Phanos
10:30
14
Cas van Dort
Haarlemmermeer
10:41
15
Jurgen Kraakman
Hoofddorp
10:57
MPUP, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Schram
DEM
9:09
2
Liz Jonk
AV Edam
9:25
3
Cecilia Kuipers
Phanos
9:27
4
Fiene Jonk
AV Edam
9:36
5
Guusje de Groot
Zaanland
10:24
6
Jip van der Voorn
Zaanland
11:12
7
Eline Zwagemaker
Venhuizen
11:33
8
Jip de Groot
Zaanland
11:34
9
Maartje Brakenhoff
Zaanland
11:42
10
Anouck Zwagemaker
Venhuizen
12:28
JCD, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johannes Hiensch
Phanos
15:47
2
Casper Peterse
Trias
15:58
3
Rick Thomasse
Trias
16:11
4
Ezequiel Bolsman
Amsterdam
17:53
5
Swen Kraakman
Haarlemmermeer
17:57
6
Polle Höngens
Haarlemmermeer
18:08
7
Ricardo de Jong
AV '40
19:35
8
Roy Deijkers
Zaanland
19:42
9
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
22:33
10
Mart Lodema
De Kwakel
24:04
11
Raf Höngens
Haarlemmermeer
28:34
MCD, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fee Mok
Hem
16:48
2
Ella Mosselman
Grootebroek
17:32
3
Danique schram
DEM
18:20
4
Maria Kuipers
Phanos
18:33
5
Kara Zwagemaker
Venhuizen
19:01
6
Gwen Alewijnse
Kudelstaart
19:17
7
Sarah Koper
Zaanland
21:39
JONGE, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris van Hensbergen
KAV Holland
13:52
2
Lars Remijn
Heemskerk
14:26
3
Meseret Mebrhatom
Phanos
14:33
4
Martijn Bakker
Trias
15:02
5
Coen Blanson Henkemans
Lycurgus
15:33
6
Sietse van der Pal
Zaanland
15:47
7
Mike de Dood
Lycurgus
16:36
MEISJ, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
IJke Mourits
KAV Holland
17:24
2
Jeske van der Pal
Zaanland
17:51
MRECR, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Vollaard
KAV Holland
17:08
2
André Dam
Haarlem
22:09
3
Marthijn Bakker
Zaanland
22:56
4
Willem Blom
NEA Volharding
23:16
5
Mark Lodema
De Kwakel
27:07
VSEN, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaandam
25:51
2
Cindy Teeven
AV '23
28:31
3
Marianne Klanker
Phanos
30:16
4
Gadiza Saaidi
Phanos
33:04
5
Nienke Hengelmolen
Zaanland
33:29
6
Suzanne Rutte
Santpoort-Zuid
35:03
7
Rosemarie Wijnands
Haarlemmermeer
35:49
V35, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurien Buffart
Phanos
25:00
2
Sandra Ulle-de Jong
Zaanland
26:49
3
Caroline Slikker
IJmuiden
26:53
4
Katia Ganda
Zaanland
27:54
5
Lisa Bos
Phanos
28:28
6
Chantal pleune
Phanos
29:21
7
Joyce de Roo
Zaanland
33:48
V45, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilonka Betjes-Langeberg
Lycurgus
26:40
2
Mildred Bertelkamp
Phanos
28:52
3
Bianca Jansen
KAV Holland
29:05
4
Tanja Rietveldt-de Groot
Zaandam
30:11
5
Els Raap
Kombijsport
31:07
6
Elise Vriend
KAV Holland
32:32
7
Sonja van Zeelt
Wormerveer
33:14
8
Annemarie van Rookhuizen
DEM
33:45
9
Petra v. Kranenburg
Zaandam
33:54
10
Linda van Galen
KAV Holland
34:14
11
Marjolein de Heer
Zaandam
51:57
MRECR, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bauke van der Hem
Castricum
33:18
MSEN, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn van Geene
Phanos
28:07
2
Jeroen Kramer
Zaanland
28:12
3
Sven Schoonebeek
Lycurgus
28:19
4
Dominic Bersee
Olympus '70
29:58
5
Ernst van Beekhuizen
Zaanland
29:58
6
Paul Boon
AAC
30:08
7
Remco Kramer
Lycurgus
30:34
8
Herman Brouwer
KAV Holland
30:38
9
Rowdy Speldenbrink
Zaanland
30:45
10
Hasan Tavukon
Amsterdam
30:56
11
Sander Assendelft
Haarlem
30:58
12
Bart Hoeksma
Phanos
31:30
13
Daan Oppenhuis
AV Haarlem
31:41
14
Jos Jacobsen
Zaanland
31:49
15
Casper de Vries
Zaanland
32:10
16
Daan Remijnse
AAC
33:01
17
Jeroen Akerboom
Zaanland
33:01
18
Viktor Beelen
AV Haarlem
34:52
19
Reindert Emmens
Phanos
35:06
20
Richard van Egmond
Koog aan de Zaan
35:27
21
Sebastiaan Munter
Heemskerk
36:25
22
Niels Dequeker
AV Haarlem
36:57
23
Jos van der Loon
Beverwijk
37:31
24
Jeroen Glebbeek
Wormerveer
45:44
25
Neil Draper
Santpoort-Noord
45:59
M40, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Klaver
Opmeer
30:17
2
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
31:04
3
Michel de Jong
avVN
33:42
4
Jeroen Kalf
Lycurgus
33:48
5
Mark Konings
Zaanland
34:27
6
Jeroen Pasman
Amsterdam
37:22
7
Omar el Bacha
Amsterdam Zuidoost
37:30
8
Jaco van Leeuwen
Phanos
38:44
9
Niels Weiland
Haarlem
39:38
10
Rob van Andel
NOVA
40:40
11
Ferry Willemsen
Koog aan de Zaan
42:15
12
Arjan van Diepen
Zaanland
45:45
13
Patrick van Amstel
Zaanland
46:47
M45, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Romkes
Zaanland
30:59
2
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
31:17
3
Reinoud van Laar
KAV Holland
31:17
4
Arjan Dekker
Lycurgus
35:12
5
Gerard Jager
AAC
35:16
6
Sjaak Betjes
Lycurgus
37:21
7
Michiel Richards
Zaanland
37:40
8
Frank van de Werff
Hoofddorp
38:15
9
Julio Mengod de Man
Zaanland
40:53
10
Robin Kraakman
Hoofddorp
42:35
11
Olof Glorie
Trias
44:59
12
Arno Beliën
Dutch Runners
49:52
M50, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
28:45
2
Cees Kersten
TAS '82
29:36
3
Martijn Hiensch
Phanos
31:38
4
René van Ravenzwaaij
Phanos
32:49
5
Ronald Wiering
Zaanland
33:39
6
Adrie Tol
AV Haarlem
35:42
7
Martin Geerders
Atos
35:45
8
Sander Overdevest
AV Haarlem
35:58
9
Harry Timmerman
Zaanland
37:32
10
Christiaan Pfrommer
AV Haarlem
37:34
11
Richard Warmerdam
Haarlem
37:53
12
Frans Kroes
NOVA
37:58
13
Han Stiekema
Heemskerk
38:50
14
Frank Peeters
AV Haarlem
40:14
15
Jan Punt
Atos
40:23
16
Pim van den Bulk
NOVA
41:10
17
Frank de Groot
Zaandam
41:18
18
K. Flapper
Haarlem
44:04
M55, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
32:12
2
Oscar Smit
avVN
33:43
3
Cor van Baar
Haarlemmermeer
33:59
4
Theo Tesselaar
NOVA
36:01
5
Gerard van Lent
Suomi
36:51
6
Jaap Tol
KAV Holland
37:37
7
Rob van Heerden
avVN
37:50
8
Arie Kossen
Tuitjenhorn
37:52
9
Tom Puts
Haarlem
38:00
10
Henri Numan
DEM
38:22
11
John van der Aart
Bennebroek
39:37
12
Ron Cadenau
Zaanland
39:44
13
Ino Sohl
Loopgroep PK
39:50
14
Ruud Nieuwenhuis
Kombijsport
40:41
15
Nico Vergouw
Zaanland
41:52
16
Jan Fris
Zaanland
42:13
17
Chris Best
Suomi
42:48
18
Kees van Deelen
Haarlem
44:13
19
Jaap Goossens
Bloemendaal
44:28
20
Eugène Bouweriks
Zaandam
44:44
21
Lesley Pengel
Amsterdam
46:00
22
Kees Janssen
Wormer
46:37
23
Jos Schurgers
Suomi
46:59
24
Cees de Lange
DEM
49:05
25
Gerard Rutte
Velserbroek
50:45
26
Joop Keetman
Lycurgus
1:02:30
Runnersworld Haarlem
www.uitslagen.nl
03-03-2017 21:33