Uitslagenlijst TexelTrail

Texel - Zaterdag 18 februari 2017

M15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Smit
Hollandia
1:07:48
2
Frits van Twuyver
Noordkop
1:07:53
3
Folkert Faber
Oldeberkoop
1:09:30
4
Robert Bakker
Loopgroep PK
1:10:03
5
Gauke van Lingen
De Koog
1:10:04
6
Jimmy Krugers
Den Burg
1:13:18
7
Rene Kruis
Diemen
1:14:24
8
Michiel Kunzel
Lisse
1:14:46
9
Axel Garritsen
Den Burg
1:14:47
10
Peerke Reijnders
Den Burg
1:14:54
11
Jan Zijm
Texel
1:15:30
12
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
1:16:07
13
Danny Post
Noordkop
1:17:16
14
Paul Berbee
DOKEV
1:17:19
15
Jan Koopman
Noordkop
1:17:48
16
Remco Oudhuis
Wieringerwaard
1:18:10
17
Pieter Krugers
Den Burg
1:18:52
18
Ramon Tuinzaad
Middenmeer
1:18:54
19
Tom Witte
Oosterend Nh
1:19:34
20
Stijn Creemers
Eindhoven
1:20:02
21
Glenn van Ginkel
Den Burg
1:21:18
22
Michiel van Harten
Den Hoorn Texel
1:21:47
23
Jos Willems
Flevo Delta
1:22:21
24
Peter de Vos
Amsterdam
1:22:24
25
Leen Duijzer
Breezand
1:23:25
26
Silvo de Haas
Den Helder
1:24:18
27
Bert Schaaphok
Artemis
1:24:19
28
Ferry Holierhoek
Breda
1:25:54
29
John Steven
Triathlon
1:25:55
30
Johan van Splunter
Westerland
1:26:05
31
Bart Boltje
Hoorn Nh
1:26:44
32
Hans Kok
Zaandam
1:27:01
33
Jan Kikkert
Den Burg
1:27:15
34
Simon Lap
Texel
1:27:21
35
Jeroen Smits
Texel
1:27:21
36
Geert Ridderinkhof
Den Hoorn Texel
1:27:22
37
Rene Jager
Den Hoorn Texel
1:27:22
38
Bernrhard Boks
Loopgroep Aart Stigter
1:27:23
39
Willem Snel
Noordkop
1:27:29
40
Rogier Kruger
Den Burg
1:27:31
41
Lennart Spijkstra
Zwaag
1:28:18
42
Martijn Braam
Heerhugowaard
1:28:26
43
Pieter de Haan
Utrecht
1:28:54
44
Frank Brandsma
Statina
1:29:06
45
Ronald Weistra
Utrecht
1:29:26
46
RuuRd Boomstra
Noordkop
1:29:32
47
Jelte van der Kooi
Den Burg
1:29:57
48
Leon Hanssen
Eindhoven
1:30:05
49
Peter van der Heide
Noordkop
1:30:11
50
Patricque Gerrits
Aalsmeer
1:31:08
51
Geert-Jan Creemers
Nuenen
1:31:19
52
Jaap Hordijk
Haarlem
1:31:48
53
Mart van Dijke
Den Helder
1:32:16
54
Ronn Toornvliet
Noordkop
1:32:23
55
Frank Vink
Zeist
1:33:12
56
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:33:31
57
Ronald Lefering
Vianen Ut
1:33:43
58
Harry Gerritsma
Den Hoorn Texel
1:34:02
59
Arjen Hekkema
Den Helder
1:34:33
60
Ed van der Ham
Atos
1:34:45
61
Theo Finkenflugel
Atos
1:34:52
62
Piet Roskam
AV Zeewolde
1:36:23
63
Frank Werkhoven
Atos
1:36:28
64
Arco Garritsen
Texel
1:36:35
65
Henjo de Looper
AV Zeewolde
1:36:53
66
Harry Kraak
Noordkop
1:37:11
67
Benito Beekhoven
Zaandam
1:37:41
68
Wietze Jonker
AV Heerenveen
1:38:06
69
Arjen Meijer
Purmerend
1:38:42
70
Bertrand Wajer
Den Helder
1:39:20
71
Loek Mensinga
Texel
1:39:35
72
Chris Vermeulen
Noordkop
1:40:19
73
Wim Manshande
Lionitas
1:41:23
74
Piet Kooij
De Cocksdorp
1:41:55
75
Richard Koehorst
Hoogeveen
1:44:12
76
Bert Hoeve
TAS '82
1:44:12
77
Erwin Deelstra
Texel
1:46:16
78
Brian Vleerlaag
Loopgroep Athletic Point
1:47:05
79
Marc van Gelder
Lionitas
1:48:05
80
Arie Roest
Lionitas
1:48:06
81
Hans Krabben
Oosterend Nh
1:49:32
82
Arthur Alphenaar
Velserbroek
1:50:25
83
Ted van der Pijl
Zegveld
1:53:44
84
Marco Tuntelder
Den Burg
1:55:01
85
Martin de Wit
NEA Volharding
1:55:20
86
Hans Wiltjer
NEA Volharding
1:55:21
87
Sander de Jong
Purmerend
1:55:40
88
Patrick Dijkhuizen
Horror
1:59:15
V15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Risselada
Loopgroep Hoorn
1:12:55
2
Audrey Breur
Noordkop
1:14:02
3
Judith Van Bleijswijk
Texel
1:18:54
4
Natascha van der Vis
Texel
1:20:52
5
Lucie Veeger
De Cocksdorp
1:21:37
6
Jeannet Pennings
Santpoort-Zuid
1:23:17
7
Jamie Rozeboom
Haarlem
1:23:49
8
Lisanne Pool
Leiden
1:24:16
9
Leni Kiewiet
Oosterend Nh
1:24:23
10
Esmee Zoer
De Waal
1:25:11
11
Patricia vd Slikke
Oudeschild
1:25:12
12
Josiena de Wijn-Broere
Zoutkamp
1:25:53
13
Cindy Holierhoek
Breda
1:25:54
14
Mariëlle Nitzsche
Oosterend Nh
1:26:37
15
Tessa Maessen
Lisse
1:26:43
16
Corine Rotteveel
De Spartaan
1:27:02
17
Marjolijn Mönnink
Wijk bij Duurstede
1:27:06
18
Ramona Banda
Den Burg
1:27:21
19
Tina Renkema
Den Burg
1:28:12
20
Cora Blankendaal
Schagen
1:28:37
21
Anna Elkerbout
Utrecht
1:28:54
22
Annie Brouwer
Oosterend Nh
1:28:57
23
Petra van Kranenburg
Zaandam
1:29:18
24
Sandra Witte
Oudeschild
1:30:19
25
Monique Visch
Den Burg
1:30:24
26
Marleen Creemers
Valkenswaard
1:30:35
27
Tineke Mellema-Hoving
Noordkop
1:30:41
28
Aafke Creemers
Amsterdam
1:30:43
29
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
1:31:15
30
Carolien van der Bos
Den Helder
1:31:20
31
Cora van Drunen
Anna Paulowna
1:31:50
32
Martina Jimmink
Den Burg
1:32:03
33
Floor ter Burg
Wieringerwaard
1:32:23
34
Rebecca de Haas
Den Helder
1:33:18
35
Martine Wilms
Breezand
1:33:18
36
Iris van Heeringen
Den Burg
1:33:26
37
Marieke Wetsteen
Oosterend Nh
1:33:27
38
Mirjam Fortgens
Den Burg
1:33:29
39
Gineke Oosterhuis
Noordkop
1:33:53
40
Anita Post
Noordkop
1:36:31
41
Diana Albertz
Voorhout
1:36:45
42
Femy Hesp
AV Zeewolde
1:36:53
43
Anke Spoorenberg
Castricum
1:37:07
44
AnneMarie Franssen
Den Helder
1:37:10
45
Mirjam Arkenbout-Rottveel
Texel
1:37:12
46
Laurien Bakker
Texel
1:37:12
47
Rose Goslinga
Texel
1:37:12
48
Suzanne 't Jong
Den Helder
1:37:13
49
Gerda Bregman
Noordkop
1:37:14
50
Erna Pool
De Cocksdorp
1:37:53
51
Heleen van der Linden
PAC
1:37:55
52
Marleen Boon
Den Burg
1:37:57
53
Ellen Alphenaar
Velserbroek
1:38:40
54
Gwendolyn Loois
Utrecht
1:38:47
55
Inge Wajer
Den Helder
1:39:01
56
Anna van der Duim
Den Burg
1:41:26
57
Agnes Roskam
AV Zeewolde
1:41:26
58
Joke de Jong
AV Zeewolde
1:41:27
59
Jenneke Satter
Breezand
1:41:36
60
Natascha Binnewijzend
Triathlon
1:41:54
61
Martine Baldé
Hoofddorp
1:42:23
62
Petra Bouwman
Haarlem
1:42:27
63
AMC van Doorn
Amsterdam
1:42:27
64
Elise Duinker
Oosterend Nh
1:42:59
65
Helma Thijssen
Weesp
1:43:03
66
Sabine Udo
Weesp
1:43:03
67
Jeanette Gompelman
Weesp
1:43:03
68
Janette Lustig
Weesp
1:43:03
69
Angelique Krefft
Weesp
1:43:03
70
Ellen Berger
Den Burg
1:43:24
71
Priscilla Feenstra
Horror
1:43:41
72
Divone van Breukelen
Wieringermeer
1:44:06
73
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
1:44:11
74
Jacqueline vd Ploeg
Den Burg
1:44:57
75
Josita Hiemstra
Marum
1:46:45
76
Sylvia Vleerlaag
Utrecht
1:47:07
77
Anke Doves
Lelystad
1:47:07
78
Niekie Spoorenberg
Castricum
1:48:07
79
Noortje Creemers
Valkenswaard
1:48:08
80
Marjolijn TuntelderReeder
Den Burg
1:48:54
81
Tryntsje Postma
Den Hoorn Texel
1:49:37
82
Anne van Zoelen
Atos
1:49:38
83
Myrna Stendert
Schagen
1:49:45
84
Sandra van Huut
Den Helder
1:49:46
85
Katy Smith
Haarlemmermeer
1:51:48
86
Marian van Tatenhove
Oudeschild
1:51:58
87
Yna van der Heide
Drachten
1:52:17
88
Jittie Oosterdijk
Burgum
1:52:32
89
Pascale Schutte
Hylas
1:52:55
90
Jacqueline Aarts
Zegveld
1:53:43
91
Karin Zoer
De Koog
1:55:01
92
Petra Kok
Statina
1:57:51
93
Astrid Hoevenaars
Culemborg
1:57:52
94
Jannie Cirkel
Vianen Ut
1:57:54
95
Melanie Bleijenberg
Culemborg
1:57:55
96
Atty De Haan
Oudega Gaast Sleat
1:57:56
97
Marlies van Steijn
Den Helder
1:59:19
98
Esther van Schie
Zaandam
1:59:28
99
Sylvia Bloemendaal
Zegveld
2:00:01
100
Ingrid Peters
's-Gravenhage
2:00:04
101
Aniek de Wit
's-Gravenhage
2:00:05
102
Irma Schipper
Loopgroep Hoorn
2:07:46
103
Jacqueline van der Vlist
Alphen aan den Rijn
2:07:46
104
Isabel van Heerwaarden
Oudeschild
2:09:11
105
Conny van Beek
Oudeschild
2:09:11
M25, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marten Conradie
Scharnegoutum
1:54:08
2
Joost Brouwer
Den Burg
1:55:27
3
Rene Leek
DOKEV
1:57:00
4
Martien Witte
Texel
1:58:40
5
Jeroen Driehuis
PEC 1910
1:58:49
6
Pascal van de Vendel
Noordkop
1:59:25
7
Peter Borst
Sint Maarten
2:00:21
8
Ritske Flootman
Lionitas
2:01:56
9
Gerrit Brommer
DOKEV
2:02:21
10
Hessel Kruijer
Anna Paulowna
2:02:28
11
Tejo Scholten
Voorburg
2:02:31
12
Karel Kolb
Haarlem
2:03:18
13
Peter Keet
DOKEV
2:04:46
14
Frank Mooij
Loenen aan de Vecht
2:05:24
15
Erik van der Velden
Den Burg
2:05:26
16
Michiel Elferink
Haarlem
2:05:30
17
Casper Bruins
GAC Hilversum
2:05:48
18
Arnold Leijstra
Den Burg
2:06:11
19
Gideon Verhave
Schoorl
2:08:48
20
Pierre Bonnet
Texel
2:08:56
21
Peter Kreeft
Texel
2:10:08
22
Peter Visch
Den Burg
2:10:13
23
Marco Roling
Zwammerdam
2:13:46
24
Henk Onrust
Zaandam
2:16:01
25
Guido Banda
Den Burg
2:17:07
26
Jeroen Schulten
Haarlem
2:18:58
27
Gerco Aberson
Den Burg
2:19:06
28
Niels van der Linden
Utrecht
2:19:23
29
Chris van Eijnsbergen
Delft
2:19:32
30
Rob Dragt
Noordkop
2:19:47
31
Richard Hiddingh
NEA Volharding
2:19:49
32
Aart Lodder
Den Helder
2:19:50
33
Roberto van Steijn
Nederland
2:19:54
34
Daan Rutten
Venlo
2:19:59
35
Arjan van Maldegem
Oudeschild
2:20:00
36
Jur van der Slikke
Weesp
2:20:06
37
Denny van Straaten
Culemborg
2:20:19
38
Edwin de Wit
Noordkop
2:20:54
39
Robert Jan van Vliet
Den Helder
2:20:54
40
Martijn Moen
Velserbroek
2:21:14
41
Henry Laning
Putten
2:27:44
42
Willem van Prooijen
the Hague Road Runners
2:28:33
43
Jeroen Wouters
Haarlem
2:29:13
44
Andy Schroeder
Bedum
2:29:31
45
Rompt Noordenbos
Loopgroep Zuidhorn
2:29:54
46
Paul van den Berg
Deventer
2:29:55
47
Kees Damen
Passaat
2:29:55
48
Frans Verstappen
Helmond
2:29:56
49
Michel Loos
Spanbroek
2:32:27
50
Robert Teunissr
NEA Volharding
2:34:05
51
Silvio Teunissen
MarathonPlus
2:34:29
52
Harald Buitenweg
Zoetermeer
2:34:34
53
Paul Gomes
Den Helder
2:34:34
54
Piet Valkier
Sittard
2:34:58
55
Pieter de Haan
Loopgroep Zuidhorn
2:36:29
56
Rob Koopmans
Münster
2:36:51
57
Jeroen Hemelrijk
Oudeschild
2:38:31
58
Machiel Vegting
Atos
2:39:12
59
Bart Bulsing
Atos
2:39:36
60
Rob van Zijl
Loopgroep Hoorn
2:40:01
61
Gijs Lindeboom
Almere
2:40:35
62
Erwin Himmelreich
Phanos
2:41:02
63
Jeffery Robbers
Friesland
2:41:18
64
Wouter van Onzenoort
Den Helder
2:41:24
65
Rienk Bernhard
NOP
2:41:57
66
Jeffrey van 't Hof
NEA Volharding
2:45:32
67
Freerk Terpstra
Zaandam
2:48:55
68
Ruud van Tilburg
Westbeemster
2:50:40
69
Dennis Sterkman
NEA Volharding
2:52:30
70
Marco Bena Brandini
Den Helder
2:54:26
71
Richard Kuijper
Noordkop
2:54:27
72
Jan van Veen
Benningbroek
3:02:27
73
Theo Breebaart
NEA Volharding
3:22:28
74
Henri Vierhoven
Westerbork
3:24:02
V25, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Geldermans
Noordkop
2:10:22
2
Ilona Ploeger
DOKEV
2:11:41
3
Nora Schenk
Weesp
2:20:06
4
Bernadette Lohmann
Triathlon
2:20:54
5
Anita Greefhorst
Triathlon
2:29:42
6
Eva Berkhout
De Bilt
2:30:01
7
Esther Hakvoort
Zaandam
2:32:10
8
Erika Smale
Sparta
2:37:27
9
Willem Hakkert
NEA Volharding
2:38:09
10
Marianne Meijer
Noordkop
2:39:15
11
Monique Kramer
Schagen
2:39:35
12
Ingrid Draaistra
Emmeloord
2:41:57
13
Clasien Andela
Oudega Gaast Sleat
2:43:07
14
Monique van Veen
Benningbroek
2:44:13
15
Loretta McCampbell
Hem
2:45:25
16
Ali Veenstra
Triathlon
2:51:33
17
Anouk Stroo
Den Helder
2:58:12
18
Helga de Ruiter
Marsum
3:00:32
19
Helen Van Duuren
Haarlem
3:01:33
20
Angelique van Zijl
Zwaag
3:07:07
21
Esther Miedema Haagsma
Boksum
3:07:07
22
Corina Stok
Boksum
3:12:05
23
Suzan Haring
Enkhuizen
3:32:35
M40, 40 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Remko Nagtegaal
Texel
3:25:44
2
Jan-Willem Schutte
Noordkop
3:32:17
3
Sander Menkveld
Anna Paulowna
3:40:51
4
Erik Leibbrand
Den Helder
3:41:15
5
François Flisijn
Noordkop
3:41:15
6
Frank van Westerop
Heerhugowaard
3:42:55
7
John Zuidema
Vechtdallopers
3:49:04
8
Richard Bousma
Den Burg
3:49:22
9
Dolf Albertz
Voorhout
3:51:08
10
Bob Verbrugge
RRZ
3:51:28
11
Sonny Teunissen
Bolsward
3:56:16
12
Edwin Molenaar
Schoorl
4:01:58
13
Martz Nieuwwerf
4:02:25
14
John Rodewijk
LVA Plantaris
4:11:51
15
Richard Loos
Spanbroek
4:17:57
16
Peter Tijsen
Anna Paulowna
4:20:51
17
Jan Van Der Star
Texel
4:21:04
18
Edwin Scheffer
NEA Volharding
4:31:24
19
Jacob Visser
AV Heerenveen
4:34:09
20
Stefan Neumann
Wiehl
4:44:08
V40, 40 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendelin Wielenga
Horror
4:12:54
2
Gizelle Rijnen
NEA Volharding
4:20:50
3
Esther van Bochove
Zaandam
4:21:59
4
Iris Bergmann
Nottuln
4:54:23
M50, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurenz Boer
Niekerk Grootegast
4:20:19
2
Pieter Diebels
Friesland
4:45:12
3
Alexander van Dalfsen
Zwolle
4:52:00
4
Danny Hajos
Den Helder
4:54:02
5
Jaap de Graaf
Wijckel
4:54:41
6
Jeroen Leijnse
MarathonPlus
4:57:21
7
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
4:57:47
8
Joost Coldenhoff
Zwolle
5:11:16
9
Matthieu Magielsen
Noordkop
5:11:53
10
Andre Marrenga
Noordkop
5:11:53
11
John Ossendorp
Loopgroep Aart Stigter
5:14:40
12
Martijn Grisel
Zevenaar
5:24:21
13
Sjors van Noort
Zwijndrecht
5:30:33
14
Rob Gordijn
De Koplopers
5:32:18
15
Mario Reibestein
the Hague Road Runners
5:46:30
16
Mo Idrissi
MarathonPlus
5:48:29
17
Rinus van der Wal
Heemskerk
5:50:18
18
Klaus Klein
Nümbrecht
5:56:07
V50, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nathalie Dragt
Noordkop
4:53:59
2
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
5:06:39
3
Renata Vermeulen
Noordkop
5:25:04
4
Julia Suwelack
Münster
6:13:46
Texel Campings, Mantje Lifestyle Stores, Salomon
www.uitslagen.nl
26-02-2017 10:35