Uitslagenlijst Noord-Aa Polderloop

Zoetermeer - Zondag 12 februari 2017

J-12, ROADIE KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Meershoek
Ilion
6:19
6:18
2
Luuk den Toom
Ilion
6:24
6:23
3
Delany Vliegenthart
Noordeinde School
6:45
6:44
4
Max Verheul
Benthuizen
6:55
6:54
5
Bernard Roodhuizen
Noordeinde School
7:34
7:34
6
Julian Caro
Zoetermeer
8:23
8:22
7
Nick Wijnands
Oegstgeest
8:48
8:45
8
Niels Koch
Noordeinde School
8:48
8:45
9
Jasper Koch
Noordeinde School
8:58
8:56
10
Ruben Koch
Noordeinde School
9:08
9:05
11
Kyano de Wit
Rotterdam
9:49
9:47
12
Lucas Verspeek
Zoetermeer
9:58
9:56
M-12, ROADIE KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Imme van den Akker
Noordeinde School
6:31
6:30
2
Rosa Thuis
Zoetermeer
7:00
6:59
3
Edith van den Berg
Noordeinde School
7:36
7:35
4
Summer Caprino
Noordeinde School
8:08
8:07
5
Lynn Reedijk
Noordeinde School
8:17
8:15
6
Pien van de Voorde
Noordeinde School
8:18
8:18
7
Isa Degenaar
Zoetermeer
8:33
8:32
8
Mylène van Ede
Zoetermeer
8:44
8:43
9
Roxan Faust
Zoetermeer
8:50
8:49
10
Jamie Beekhuizen
Zoetermeer
9:01
9:00
11
Britt de Jong
Zoetermeer
9:01
8:58
12
Kim Verspeek
Zoetermeer
9:28
9:28
13
Lilian Ehmer
Gouda
9:45
9:43
14
Aimee Ancher
SPORTSCHOOL SUSHIHO
9:45
9:44
15
Isa Hermans
Zoetermeer
9:56
9:55
16
Gelina Vliegenthart
Noordeinde School
11:10
11:08
MAN, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Twan Kleijwegt
Leiden Atletiek
17:07
17:07
2
Gijs van der Wal
Ilion
18:49
18:48
3
Gijs van Male
Ilion
19:10
19:09
4
Nick Jacobs
's-Gravenhage
19:16
19:14
5
Mattijn Venhuizen
VMA Starshoe
20:00
19:59
6
Petar Zaalen
VMA Starshoe
20:29
20:26
7
Jeroen Mohamed
VMA Starshoe
20:43
20:42
8
Peter Hazebroek
VIBA - Bevestigen
20:58
20:55
9
Willy Schutte
Ilion
21:26
21:23
10
Jonas Schutte
Ilion
21:37
21:35
11
Vincent Dirkes
utrecht
21:39
21:37
12
Roel van den Hoek
Smits van Burgst - team 1
22:11
22:08
13
Mike vd Ent Pasarella
's-Gravenhage
22:22
22:22
14
Michael Klijn
VMA Starshoe
22:42
22:39
15
Jesse Jansen
Ilion
22:53
22:52
16
Luuk Harteveld
Smits van Burgst - team 2
23:07
23:06
17
Jesse Degenaar
Zoetermeer
23:39
32:59
18
Luigino van Baalen
Capelle aan den IJssel
24:08
23:56
19
Lewis Belfor
Ilion
24:11
24:08
20
Peter van der Wart
Gemeente Zoetermeer - team 1
24:13
24:09
21
Alex Scheenstra
VIBA - Bevestigen
24:25
24:18
22
Neeraj Bhikhie
VIBA - APS
24:26
24:19
23
Hans Hortensius
Gemeente Zoetermeer - team 1
24:41
24:37
24
Dirk Verboom
GEMEENTE ZOETERMEER
24:42
24:37
25
Peter Sebel
Zoetermeer
25:53
25:45
26
Erik Spaans
Gouda
26:00
25:48
27
Michael den Ouden
's-Gravenhage
26:32
26:24
28
Robert Siekmann
Oegstgeest
27:07
27:07
29
Rene van Rijn
Zoetermeer
27:21
27:14
30
Ron Friederich
VIBA - APS
27:22
27:16
31
Erwin de Jong
VIBA - Bevestigen
27:30
27:24
32
Frank Fesevur
Smits van Burgst - team 1
27:39
27:29
33
Richard van Bochove
Zoetermeer
28:04
28:01
34
Henk Nieuwenkamp
VIBA - Bevestigen
29:11
29:00
35
Kees Sebel
Smits van Burgst - team 1
29:26
29:15
36
Edwin Hulsker
Smits van Burgst - team 2
29:32
29:23
37
Milan de Jong
Zoetermeer
29:34
39:35
38
Mark Zegveld
Zoetermeer
29:35
29:30
39
Sven Wijnands
Oegstgeest
29:46
29:40
40
Onno Duiverman
Ilion
29:55
29:49
41
Robbert van der Horst
Nieuwerkerk a/d IJssel
29:56
29:46
42
Hans van Oort
Zoetermeer
30:15
30:09
43
Paul de Nooijer
Zoetermeer
30:20
30:12
44
Mark van Beelen
Alphen aan de Rijn
30:27
30:14
45
Chris Karremann
Zoetermeer
30:27
30:13
46
Leon Bleuanus
Rotterdam
30:29
30:19
47
Albert Bleuanus
Rotterdam Atletiek
30:30
30:20
48
Wiet van Diepen
RRZ
30:32
30:23
49
Jasper Harteveld
Smits van Burgst - team 2
30:37
30:27
50
Bauke Sijthoff
RRZ
30:41
30:30
51
Rene van der Spoel
Capelle aan den IJssel
30:56
30:44
52
Wilbert de Jong
Zoetermeer
31:12
40:06
53
Frits Jansen
Zoetermeer
31:32
31:24
54
Steven Mast
Smits van Burgst - team 2
32:11
32:01
55
Wibbo Kuiper
Maassluis
33:26
33:13
56
Akash Kanhai
's-Gravenhage
34:31
34:22
57
Martijn Siegelaer
St. Doe Goed in Zoetermeer
37:34
37:18
58
Klaas de Vries
RRZ
1:04:59
1:14:25
VROUW, 5 KM RECREATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marina Voronina
's-Gravenhage
19:18
19:17
2
Danielle Vermeulen
Utrecht
21:29
21:26
3
Natalie Sinke
Vlissingen
22:01
22:00
4
Lieke Schouwenaars
Gemeente Zoetermeer - team 1
23:53
23:48
5
Julia de Graaf
Ilion
24:22
24:18
6
Daisy Boerman
Moerkapelle
26:34
26:30
7
Bianka de Jager
's-Gravenhage
26:36
26:32
8
Josette Peltenburg
Zoetermeer
27:20
27:16
9
Daphne Spaans
GEMEENTE ZOETERMEER
27:28
27:22
10
Layla Stikkelman
VIBA - APS
27:35
27:28
11
Vera van Dijk
VIBA - Vrouwen
27:59
27:47
12
Mandy Brinkel
Zoetermeer
27:59
27:55
13
Rieteke van Bochove
Zoetermeer
28:09
28:06
14
Jannie Sloos
VIBA - Vrouwen
28:28
28:24
15
Sascha Bras
Zoetermeer
28:48
28:43
16
Margriet Verbeek
RRZ
28:49
28:47
17
Laura Kuipers
Zoetermeer
29:34
29:29
18
Daphne Harteveld
Zoetermeer
29:35
29:32
19
Linsey Klaassen
Zoetermeer
29:37
29:34
20
Marianna Wijnands
Oegstgeest
29:46
29:40
21
Marjolein Kok
Zoetermeer
29:49
29:37
22
Helma van Dijk
Ilion
29:55
29:48
23
Monique Brakeleer
Sparta
30:27
30:19
24
Romy Harteveld
Smits van Burgst - team 1
30:37
30:28
25
Aswintha Groenenboom
Oud-Beijerland
30:40
30:32
26
Joyce Hubel-Bulte
Fortuna
30:42
30:42
27
Yvonne van der Ende
VIBA - Vrouwen
31:00
30:54
28
Danielle Verschoor
Zoetermeer
31:23
31:22
29
Lisette van Burkum
St. Doe Goed in Zoetermeer
31:30
31:30
30
Nicolette Verschoor
Zoetermeer
31:36
31:35
31
Leni Boekhout
Gemeente Zoetermeer - team 1
31:38
31:33
32
Leontien Kuijpers
St. Doe Goed in Zoetermeer
31:39
31:25
33
Renata Dekker
Fortuna
31:42
31:41
34
Eline Schutte
RRZ
32:00
31:45
35
Chantal van Veen
Zoetermeer
32:06
32:02
36
Jade Verdoodt
Zoeterwoude
32:07
31:56
37
Kim Klaassen
Zoetermeer
32:08
32:06
38
Nancy van Geest
Rotterdam
32:08
31:57
39
Tjitske Hartman
Eindhoven
32:11
32:09
40
Karin van Tongeren
RRZ
32:13
32:01
41
Helen van Willenswaard
Rotterdam
32:32
32:19
42
Diana Kuurstra
Pernis Rotterdam
32:43
32:31
43
Linda van der Meer
RRZ
32:46
32:32
44
Louise de Koning
Zoetermeer
33:02
32:49
45
Alma Bisschop
Zoetermeer
33:02
32:58
46
Jolanda Meijer
Sparta
33:02
32:54
47
Slavena Nikolova
Zoetermeer
33:05
32:59
48
Rebecca van Roekel
Zoetermeer
33:05
32:59
49
Debbie Post
Zoetermeer
33:45
33:33
50
Karin Jansen
Zoetermeer
33:51
33:46
51
Els Bouter
Zoetermeer
33:54
33:43
52
Petra Bleuanus
35:15
35:02
53
Bianca den Hertog
Nieuwerkerk aan den IJsse
35:16
35:01
54
Charissa Guliker
Berkel en Rodenrijs
35:27
35:19
55
Anneke Teunissen
VIBA - Vrouwen
35:45
35:38
56
Wendy Kleefman
Den Haag
35:54
35:45
57
Anoeska Kik
Barendrecht
35:58
35:45
58
Elisa Stikkelman
VIBA - APS
36:36
36:28
59
Ilse de Jongh
St. Doe Goed in Zoetermeer
37:33
37:18
60
Patricia Roos
Maassluis
44:16
44:02
MAN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brent Pieterse
J. Keus Rietdekkersbedrijf
31:15
31:14
2
Emil Hoogstad
Nieuwkoop
32:22
32:21
3
Jochem Loos
Leiden Atletiek
33:41
33:39
4
Patrick van der Zande
Leiden
33:48
33:48
5
Jeroen Zuiderduin
Ilion
34:10
34:10
6
Jelle Keus
J. Keus Rietdekkersbedrijf
34:24
34:23
7
Jan Hamer
Zwijndrecht
35:59
35:56
8
Michel Vrolijk
Zoetermeer
36:13
36:11
9
Andreas de Graaf
RRZ
36:35
36:32
10
Willem Jan ter Laag
Berkel en Rodenrijs
36:55
36:38
11
Wim Hekstra
Aegon - team 1
37:07
37:01
12
Jorden van Luxemburg
Hellas
37:11
37:09
13
Leendert Eijkelenboom
Zoetermeer
38:34
38:28
14
Martijn Doncker
Ilion
39:03
38:50
15
Ramon de la Fuente
Amersfoort
39:04
38:50
16
Sander Eijs
J. Keus Rietdekkersbedrijf
39:17
39:11
17
Jeroen van Amelsvoort
Zoetermeer
39:57
39:36
18
Tim van der Horst
Hellas
39:58
39:56
19
Richard Pijpers
Ilion
40:00
39:54
20
Edwin Sierat
Ilion
40:03
39:57
21
Arno Mulder
Zoetermeer
40:14
40:12
22
V. de Boer
Rozenburg
41:21
41:08
23
Frans Woerden
De Veenlopers
41:29
41:23
24
Ron Oudshoorn
Ilion
41:53
41:37
25
Cliff Niccolson
Zoetermeer
42:21
41:52
26
Piet van Veen
RRZ
42:22
42:17
27
Wai Luk
Voorburg
42:23
42:12
28
Adrie de Groot
Zoetermeer
42:25
42:00
29
Rogier Potter van Loon
Aegon - team 1
42:44
42:36
30
Kees de Koning
Bodegraven
42:47
42:27
31
Erik van Leeuwen
RRZ
42:51
42:39
32
Patrick Degenaar
Zoetermeer
42:56
42:46
33
Si Ferreira
Zoetermeer
42:56
42:24
34
Fedor de Vree
Zoetermeer
43:51
43:37
35
Jan de Kwant
Sparta
43:52
43:20
36
Wim Langelaan
Aegon - team 2
44:12
44:03
37
Muhamed Abas
Oldenzaal
44:14
44:14
38
Rob van Woudenberg
Delft
44:17
44:02
39
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
44:17
43:55
40
Patrick van Gils
Alphen aan den Rijn
44:24
43:54
41
Patrick van de Graaf
AAV '36
44:24
43:55
42
Sebastiaan
Zoetermeer
44:26
44:08
43
Martijn Lenting
Zoetermeer
44:29
44:10
44
Robin Rijnenberg
Ilion
45:22
45:07
45
Wilfred Breedijk
Zevenhuizen Zh
46:15
46:10
46
Damien Ancher
SPORTSCHOOL SUSHIHO
46:20
45:52
47
Randolf Ancher
SPORTSCHOOL SUSHIHO
46:20
45:52
48
Edward Spaans
's-Gravenhage
46:27
46:04
49
Remco Greven
Zoetermeer
46:34
46:23
50
Rob Janssen
Ilion
46:42
46:11
51
Ruud Vogel
Zoetermeer
47:19
46:47
52
Michael Jurriaans
Zoetermeer
47:21
46:53
53
Johan de Jong
Oud-Beijerland
47:25
46:43
54
Fred Struik
Zoetermeer
47:30
47:04
55
Twan Emonts-Schumer
Zoetermeer
47:47
47:11
56
Chin-Au Tsang
Dordrecht
47:47
47:36
57
Terry Schipper
Zoetermeer
48:05
47:47
58
Kevin Evers
Fysiotherapie Corpus Activum
48:12
47:38
59
Ronald Verzijl
Zoetermeer
48:14
48:00
60
Stefan van Wingerden
Bodegraven
48:24
48:02
61
Jos Spaanderman
RRZ
48:24
47:54
62
Pedro Coelho de Oliviera
Fysiotherapie Corpus Activum
48:39
48:05
63
René Massaar
Fysiotherapie Corpus Activum
48:39
48:05
64
Antoine Thuis
Zoetermeer
48:41
48:31
65
Wijnand Alkemade
Zevenhuizen Zh
49:02
48:40
66
Bas van Doorn
Zoetermeer
49:09
49:05
67
Herman Roosenboom
RRZ
49:17
48:46
68
Martin Spaans
Aegon - team 2
49:33
49:25
69
Frits Bart
Aegon - team 2
49:37
49:29
70
Stefan de Buck
Benthuizen
49:43
49:18
71
Jeroen op der Heijde
Zoeterwoude
49:52
49:30
72
Nick van Loon
Tilburg
50:00
49:45
73
Klaas Wind
RRZ
50:33
49:59
74
Leon Scholte
RRZ
50:37
50:07
75
Erwin Paalvast
RRZ
50:48
50:31
76
Peter Paludanus
Rotterdam
50:50
50:26
77
Joffrey Kater
Zoetermeer
50:51
50:27
78
Michel Berfelo
's-Gravenhage
50:57
50:31
79
Gérard van Swieten
Zoetermeer
50:58
50:41
80
Max
RRZ
51:00
50:35
81
Raj Gopie
Zoetermeer
51:01
50:37
82
Mike van Wichen
RRZ
51:03
50:39
83
Rob van Beek
Ilion
51:09
50:38
84
Iddo Schotanus
Rotterdam
51:13
50:49
85
Arie den Heijer
Zoetermeer
51:55
51:37
86
Erwin Huizinga
RRZ
51:59
51:19
87
Willem de Gouw
Aegon - team 1
52:03
51:54
88
Ed Boon
Zoetermeer
52:13
52:02
89
Rien de Vries
Berkel en Rodenrijs
52:33
52:30
90
Dennis Albers
Zoetermeer
52:39
52:07
91
Gilbert Sopokuwa
Rotterdam
54:36
53:59
92
Paul de Graaf
Uithoorn
56:01
55:19
93
Skitz Fijan
GEMEENTE ZOETERMEER
56:25
55:32
94
Romeo Imamkhan
's-Gravenhage
56:25
55:53
95
Piet Sulkers
Leiderdorp
56:50
56:25
96
Wim Holleman
avVN
57:03
56:28
97
Theo Spinders
RRZ
57:09
56:42
98
Dennis Klaassen
Zoetermeer
57:18
56:43
99
Rob Reinhardt
RRZ
57:59
57:17
100
Stijn Brussé
SPORTSCHOOL SUSHIHO
58:32
57:51
101
Xander Tiel
SPORTSCHOOL SUSHIHO
58:32
57:51
102
Albert Waasdorp
RRZ
58:42
58:36
103
Mark Nonhebel
Rhenen
59:36
58:59
104
Jeroen van de Ruit
RRZ
59:56
59:16
105
Ed de Leeuw
Capelle aan den IJssel
1:03:02
1:02:42
106
Hans Lunter
Zoetermeer
1:03:22
1:02:51
107
Eduard Effting
Zoetermeer
1:04:21
1:03:45
VROUW, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Brittijn
Leiden Atletiek
35:20
35:20
2
Anja Ciere
Ilion
38:10
37:57
3
Janneke Verhorst
J. Keus Rietdekkersbedrijf
39:17
39:10
4
Dewi Vringer
's-Gravenhage
40:12
39:59
5
Barbara van Miltenburg
Aegon - team 1
40:32
40:24
6
Annelisa Jorritsma
Ilion
41:14
41:09
7
Edith Sierat
Ilion
41:26
41:22
8
Celine Sira-de Voogd
RRZ
43:10
42:45
9
Alie Eggens
Ilion
43:23
43:18
10
Elianne van der Valk
Ilion
43:51
43:35
11
Michelle van der Made
Zoetermeer
45:33
45:18
12
Maartje vd Berg
Aegon - team 2
46:49
46:39
13
Susann Ludwig
's-Gravenhage
46:53
46:35
14
Daniëlle Schumer-Emonts
Zoetermeer
46:57
46:20
15
Marijn Jurriaans
RRZ
47:21
46:53
16
Marieke de Groot
Zoetermeer
48:12
47:46
17
Melissa Boers
Fysiotherapie Corpus Activum
48:12
47:39
18
Yvonne de Ridder
Ilion
48:14
48:00
19
Maike Buma
Nederland
49:22
49:19
20
Monique Polak
Zoetermeer
49:56
49:28
21
Emmy Pieters
Zoetermeer
49:57
49:29
22
Manita Overweg
Zoetermeer
50:27
49:57
23
Patricia Paludanus
Rotterdam
50:50
50:26
24
Liz de Rijke
Zoetermeer
51:00
50:30
25
Claudia Visser
Zoetermeer
51:17
50:55
26
Nanja Nunnink
Altena Road Runners
51:19
51:03
27
Chantal van de Burg
Zoetermeer
52:05
51:59
28
Bernard Jas
avVN
52:12
51:58
29
Hilda van den Berg
Zoetermeer
52:17
52:04
30
Crissy Derkse
Zoetermeer
52:54
52:41
31
Jorien Dielwart
Sparta
53:08
53:05
32
Marja Ellen Verhoef
RRZ
53:32
53:13
33
Siska Buizert
Zoetermeer
54:23
53:58
34
Mirte Loogman
RRZ
54:23
53:58
35
Lilian Stouten
Oegstgeest
54:50
54:27
36
Marja Kakiay
Bodegraven
54:50
54:24
37
Esther Trumpie
Den Haag
55:03
54:42
38
Isa Toet
Zoetermeer
55:05
54:37
39
Marjolein Haars
Zoetermeer
55:05
54:37
40
Caroline Provily
Leiderdorp
55:45
55:02
41
Ellen Degenaar
Zoetermeer
55:45
55:27
42
Lisette Verlaan
RRZ
57:08
56:42
43
Debby Roelofswaert
SPORTSCHOOL SUSHIHO
57:28
56:48
44
Ellis Timmerman
SPORTSCHOOL SUSHIHO
57:28
56:51
45
Mieke Effting
Zoetermeer
57:55
57:19
46
Clara Blok
RRZ
58:01
57:20
47
Lesley Flink
RRZ
58:02
57:18
48
Tessa van Bommel
RRZ
58:05
57:22
49
Irene Weening
Zoetermeer
58:49
58:33
50
Yvonne Hijdra
Spark
58:49
58:33
51
Isabella Voll
Gouda
59:03
58:59
52
Brenda Smit
RRZ
59:56
59:15
53
Danielle Beekhuizen
Zoetermeer
1:00:02
59:43
54
Daniëlle Cortjens
Sparta
1:00:02
59:30
55
Anita Ram
Sparta
1:00:28
1:00:23
56
Anneliese Schoonen-Ouwehand
Den Haag
1:01:20
1:01:00
57
Jenny van den Bulk
SPORTSCHOOL SUSHIHO
1:01:29
1:00:48
58
Cathelijne Tiel
SPORTSCHOOL SUSHIHO
1:01:29
1:00:50
59
Irma Rutten
Ilion
1:01:52
1:01:23
60
Lia Brokx
Zoetermeer
1:02:12
1:01:51
61
Marleen de Leeuw
Capelle aan den IJssel
1:03:02
1:02:45
62
Merel Brussé
SPORTSCHOOL SUSHIHO
1:05:36
1:04:56
MAN, 15 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Harmes
González Running Team
43:29
43:28
2
Rutger Kramer
De Koplopers
48:42
48:41
3
Peter Schrader
RRZ
49:18
49:15
4
John Vonk
Leiden Atletiek
50:16
50:14
5
Martijn van Dijk
's-Gravenhage
50:24
50:23
6
Marc Lelieven
Zoetermeer
50:40
50:30
7
Erik Kienen
Ilion
51:20
51:17
8
Richard Lelieveld
De Kieviten
51:32
51:30
9
Sander Bessels
AV Gouda
53:15
53:13
10
Dennis Vlamings
's-Gravenzande
53:18
53:16
11
Barend Sparreboom
Ilion
54:28
53:54
12
Aad Luiten
Stompwijk
54:41
54:30
13
Erik van Holland
RRZ
54:58
54:51
14
Frederik van Dalen
Ilion
55:37
55:24
15
Etienne den Toorn
PACER
56:14
56:11
16
Ronald Kersten
RRZ
56:27
56:24
17
Eric Pronk
Zoetermeer
56:44
56:27
18
Mervyn Eversteijn
Sparta
57:04
57:01
19
Ard Buis
's-Gravenhage
57:15
56:58
20
Thomas Kemper
Zoetermeer
57:24
57:21
21
Moesy Zemichael
Delft
57:38
57:31
22
Jelle Troost
Zoetermeer
58:19
57:49
23
Misha Omlo
NAP cursus
58:35
58:15
24
Dick Hengeveld
Ilion
58:41
58:34
25
Ruud Zomerveld
's-Gravenhage
58:46
58:36
26
Remco Arnoldus
RRZ
59:23
59:19
27
Michael Kuurstra
Pernis Rotterdam
59:40
59:10
28
Wouter Rijnders
Zoetermeer
1:00:18
1:00:09
29
Rob van der Niet
Noordwijk Zh
1:00:30
1:00:07
30
Ferdinand Hogerbrug
Gorinchem
1:00:30
1:00:19
31
Wijnand Bavius
PACER
1:00:42
1:00:39
32
Rob Peeters
Bleiswijk
1:00:43
1:00:32
33
Bart Groetelaers
RRZ
1:00:43
1:00:39
34
Kjeld Folst
NAP cursus
1:01:07
1:00:29
35
Arno Bouman
Waardhuizen
1:01:20
1:01:10
36
Dies Damsteeg
Zoetermeer
1:01:21
1:01:01
37
Stijn Ottens
Zoetermeer
1:01:22
1:01:14
38
Simon Pieter Knepper
Ilion
1:01:23
1:01:07
39
Roy Driessen
Zoetermeer
1:01:23
1:00:39
40
Ron Caster
Zoetermeer
1:01:26
1:01:10
41
Cyril van Schijndel
De Koplopers
1:01:33
1:01:12
42
Maurice de Wit
Rotterdam
1:01:43
1:01:23
43
Wil Didden
NAP cursus
1:01:45
1:01:07
44
Jaap van den Akker
Zoetermeer
1:02:17
1:02:11
45
Giedo Stolk
Zoetermeer
1:02:19
1:01:46
46
Age Reijenga
's-Gravenhage
1:02:51
1:02:30
47
Erik Jan Reijenga
's-Gravenhage
1:02:52
1:02:28
48
Guus Freriks
RRZ
1:03:01
1:02:40
49
Rob van den Berg
Zoetermeer
1:03:03
1:02:24
50
Peter Schrijver
Zoetermeer
1:04:09
1:03:45
51
Willem Dirksen
NAP cursus
1:04:09
1:03:49
52
Michel van Leeuwen
Linschoten
1:04:11
1:03:58
53
Nico Statius Muller
Zoetermeer
1:04:14
1:04:11
54
Wim Prins
Ilion
1:04:15
1:04:11
55
Martijn Schot
Spijkenisse
1:05:11
1:05:00
56
René Willems
Zoetermeer
1:05:21
1:04:53
57
Coen Damen
Ilion
1:05:31
1:05:20
58
Johan Brilman
Zoetermeer
1:05:42
1:05:27
59
Ruud van Zon
RRZ
1:06:07
1:06:01
60
Matthijs Hoff
Leidschendam
1:06:18
1:06:15
61
Mario Tropea
Schiedam
1:06:41
1:06:40
62
Jurriaan Buisman
RRZ
1:06:43
1:06:31
63
Rien Breevaart
Rotterdam
1:06:46
1:06:11
64
Edwin Vijverberg
Waterweg
1:06:57
1:06:13
65
Rik van de Have
Waterweg
1:06:57
1:06:13
66
Jan Jungschlager
RRZ
1:07:40
1:07:32
67
Patrice Nederhorst
Nootdorp
1:07:54
1:07:34
68
Leon Gordijn
's-Gravenhage
1:07:55
1:07:35
69
Sebastiaan van Willigen
Zoetermeer
1:08:08
1:07:35
70
Raymond Endenburg
Bergschenhoek
1:08:12
1:07:46
71
Joris Rommelse
Zoetermeer
1:08:28
1:07:39
72
Ron Huisman
Zoetermeer
1:08:36
1:08:27
73
Patrick Rombouts
Zoetermeer
1:08:42
1:08:35
74
Wouter Pronk
Ilion
1:08:48
1:08:30
75
Marcel Rademakers
's-Gravenhage
1:08:51
1:08:07
76
Anton vd Lubbe
PACER
1:08:54
1:08:48
77
Bert Tijmensen
NAP cursus
1:09:56
1:09:24
78
Raymond de Pauw
Zoetermeer
1:10:00
1:09:30
79
Michel Cassa
Zoetermeer
1:10:30
1:10:17
80
Marcel Schneiders
Ilion
1:10:44
1:10:05
81
Nick de Heus
Pijnacker
1:11:00
1:10:13
82
Bart de Heus
Honselersdijk
1:11:00
1:10:14
83
Alfons Wesseling
Zoetermeer
1:11:09
1:11:00
84
Martin Smit
RRZ
1:11:17
1:11:06
85
Ricardo Kraak
Maassluis
1:11:20
1:10:35
86
Erwin Bervoets
Zoetermeer
1:12:08
1:11:23
87
Marvin Molenaar
Zoetermeer
1:12:30
1:12:24
88
Tim Damen
Ilion
1:12:57
1:12:46
89
Martin Broekhuizen
's-Gravenhage
1:13:09
1:13:00
90
Alex de Jong
RRZ
1:13:22
1:13:08
91
Antonio Faria
Amsterdam
1:13:26
1:12:56
92
Bas Stikkelorum
RRZ
1:13:26
1:13:13
93
Rene Hettfleisch
Ilion
1:13:41
1:12:59
94
Wouter Sanders
PACER
1:13:42
1:13:34
95
Peter Bennink
Ilion
1:13:42
1:12:58
96
Marcel Heijnders
Hilversum
1:14:17
1:14:07
97
Bas Provily
Leiderdorp
1:14:28
1:13:46
98
Jeroen van der Burg
Leiderdorp
1:14:28
1:13:46
99
Freddy Meijer
Zoetermeer
1:14:43
1:14:27
100
Marc Schijvenaars
Zoetermeer
1:15:39
1:15:17
101
Rene Plug
Zoetermeer
1:15:39
1:15:16
102
Jurgen Welschen
RRZ
1:15:40
1:15:03
103
Rogier Leerdam
Den Haag
1:15:52
1:15:32
104
Daniël Dijkstra
Leiden
1:16:17
1:15:33
105
Jacques van Male
PACER
1:18:13
1:17:30
106
Alexander van Beek
Leiden
1:19:35
1:19:05
107
Nick Wijer
NAP cursus
1:19:49
1:19:21
108
Cris Klaassen
RRZ
1:20:17
1:19:38
109
Jos Nouwt
RRZ
1:20:19
1:19:38
110
Peter de Valois
Zoetermeer
1:20:41
1:20:06
111
Perry Bosma
's-Gravenhage
1:23:26
1:22:45
112
Ed Jacobs
RRZ
1:24:53
1:24:16
VROUW, 15 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aukje Spruyt
Ilion
1:01:55
1:01:40
2
Nancy Peeters
NAP cursus
1:03:10
1:03:05
3
Mariska Streppel
Sparta
1:04:08
1:04:08
4
Martine Lemson
RRZ
1:04:14
1:04:10
5
Yvonne Heemskerk
NAP cursus
1:04:57
1:04:53
6
Heidi Quint-Frings
Gouda
1:05:03
1:04:53
7
Melloni Willems
Ilion
1:05:35
1:05:29
8
Tanja Tuc
's-Gravenhage
1:06:20
1:06:15
9
Sophia Aberson
's-Gravenhage
1:06:20
1:06:15
10
Tessa Molenaar
Zoetermeer
1:06:21
1:06:21
11
Lisette Eversteijn
's-Gravenhage
1:06:21
1:06:18
12
Annemarie Dijksman
Maassluis
1:07:00
1:06:16
13
Mirjam Huttinga
RRZ
1:07:08
1:06:54
14
Evelien Ording
Zoetermeer
1:07:48
1:07:45
15
Esmee Aalbers
Zoetermeer
1:09:03
1:08:19
16
Natasja Vergunst
Moordrecht
1:11:07
1:10:42
17
Lucia Hanstede
Zoetermeer
1:11:14
1:11:01
18
Corine Valk
NAP cursus
1:11:22
1:10:49
19
Sophie Grootveld
's-Gravenhage
1:11:57
1:11:48
20
Karin Seegers
Alphen aan den Rijn
1:12:36
1:12:23
21
Mieke Houtman
RRZ
1:13:17
1:12:41
22
Janet O'Connell
's-Gravenhage
1:13:27
1:13:13
23
Yvonne Verdonk
Zoetermeer
1:14:22
1:13:56
24
Annemarie Jacobs
RRZ
1:14:47
1:14:10
25
Francis Disselborg
RRZ
1:14:56
1:14:30
26
Bianca Hesselius
RRZ
1:15:00
1:14:26
27
Tine Vermeer
Voorburg
1:16:32
1:15:58
28
Roos Rodenburg
Leiden
1:17:55
1:17:28
29
Wanda Ham
Sparta
1:18:01
1:17:29
30
Floor Elkhuizen
Zoetermeer
1:19:51
1:19:29
31
Marianne Trommelen
RRZ
1:20:19
1:19:39
32
Anne Marie Lolkema
RRZ
1:20:19
1:19:39
33
Elke Boumans
Zoetermeer
1:20:28
1:19:58
34
Anita Dextero
Capelle a/d IJssel
1:21:09
1:20:41
35
Elleke Visser
RRZ
1:21:47
1:21:09
36
Monique Barelts
RRZ
1:21:55
1:21:10
37
Wilma Ouaouzar-Werkman
's-Gravenhage
1:23:00
1:22:59
38
Levina de Jong
RRZ
1:23:51
1:23:10
39
Leontine van de Laar
RRZ
1:24:53
1:24:15
40
Anita Fokke
RRZ
1:24:53
1:24:16
Timing & Results by MySports
www.uitslagen.nl
23-02-2017 11:56