Uitslagenlijst Heinenoordtunnelloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 11 februari 2017

MSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Arco Poot
Olympus '70
1:35:34
2
Martijn Tissink
Prins Hendrik
1:36:38
3
Roy Werner
Dordrecht
1:37:37
4
Tijn Huberts
Energie
1:38:42
5
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:41:17
6
Joey Blange
Spirit Oud Beijerland
1:45:28
7
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
1:45:45
8
Koen Ramsteijn
Zoetermeer
1:55:16
9
Jelte Zwart
Oud-Beijerland
1:57:01
10
Rick Jacobs
Rotterdam
1:58:53
11
Jasper van Mastrigt
Breda
2:00:11
12
Jory Homan
Oud-Beijerland
2:00:35
13
Michael Pijnenburg
Breda
2:00:53
14
René Hoegen
Pernis Rotterdam
2:05:30
15
Xander van Doorn
Zwijndrecht
2:07:33
16
Hendrik van Raamsdonk
Barendrecht
2:10:23
17
Jeroen Schmidt
Oud-Beijerland
2:15:46
18
Niels Schmidt
Oud-Beijerland
2:24:59
19
Dick van IJperen
Oostvoorne
2:27:33
20
Johan Sap
Rotterdam
2:33:32
21
Jeroen de Ridder
Rotterdam
2:33:36
22
Ralf Westplate
Barendrecht
2:45:02
M35, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
1:30:14
2
Ali Shugul
PAC
1:31:54
3
Harmen den Boer
De Kieviten
1:35:06
4
Marc Rotsaert
De Koplopers
1:35:35
5
Rudy van Mourik
Diomedon
1:35:48
6
Jelle
De Koplopers
1:36:47
7
Ali Vakili
De Koplopers
1:41:16
8
Andre Brouw
Passaat
1:42:30
9
Steve Duranson
THOR
1:42:47
10
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerland
1:42:56
11
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
1:43:11
12
René Korevaar
Passaat
1:43:21
13
Rene Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:44:24
14
Spas Gueorguiev
Loopgroep Ophorstrunners
1:49:32
15
Marco Schelling
Spirit Oud Beijerland
1:53:12
16
Ben van de Pols
Spirit Oud Beijerland
1:53:42
17
Mark Capitein
Rotterdam
1:55:24
18
Ron de Lange
Spirit Oud Beijerland
1:55:27
19
Koos Overwater
Oud-Beijerland
1:56:57
20
Bart Sterkenburg
Hedrik Ido Ambacht
1:57:41
21
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
1:57:48
22
Erik Hendriks
Energie
1:57:57
23
Stefan van der Voorn
Zierikzee
1:58:34
24
Andy Roodenburg
Rotterdam
1:58:43
25
Vincent van Suijlekom
Zwijndrecht
1:58:54
26
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
1:58:57
27
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:59:27
28
John Dekker
Goudswaard
2:00:31
29
Ferry de Valk
Heerjansdam
2:01:30
30
Dennis Brouwer
Rotterdam
2:02:07
31
James Stangroom
Halsteren
2:03:20
32
Steven Ensering
Oud-Beijerland
2:04:45
33
Rijndert van der Kolk
Oud-Beijerland
2:08:20
34
Edwin van Hagen
Rotterdam
2:10:53
35
Pascal van Dokkum
Groene Ster
2:13:02
36
Marcel Luiten
's-Gravenhage
2:13:22
37
Arjan van der Velde
Hardlopen.nl
2:14:24
38
Reza Vakeel
Oud-Beijerland
2:14:50
39
Dennis Grashoff
Heinenoord
2:15:09
40
Arjan Voogt
Dutch Runners
2:16:54
41
Gilbert Post
Waterweg
2:17:11
42
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerland
2:21:15
43
Pieter Jorns
Spirit Oud Beijerland
2:21:26
44
Pascal
Oud-Beijerland
2:21:42
45
Ben de Neef
Flakkee
2:22:30
46
Jerry de Valk
Spijkenisse
2:24:07
47
Rutger Agterberg
Spirit Oud Beijerland
2:24:44
48
Karel Voogt
Energie
2:25:20
49
Arne Vlielander
Spirit Oud Beijerland
2:26:28
50
John Verhage
Numansdorp
2:26:31
51
Andrew Sluis
Spirit Oud Beijerland
2:30:24
52
Coen van Dijk
Spirit Oud Beijerland
2:48:27
M50, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Kees van Helmond
Scorpio
1:37:54
2
Ron Huizer
Spijkenisse
1:40:09
3
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:46:21
4
Ype Kerkstra
`s-Gravendeel
1:46:26
5
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:46:32
6
Hans Huurman
Spado
1:48:13
7
René Otto
Groene Ster
1:49:28
8
Melvin Rorijs
Energie
1:49:30
9
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:51:57
10
Bob Westerduijn
Spark
1:52:31
11
Rien van Vossen
Spado
1:53:18
12
Ed de Graaf
Spark
1:53:27
13
Andre de Schipper
THOR
1:53:38
14
Erwin Tareilus
Fortuna
1:55:23
15
Henk Kasbergen
Moordrecht
1:55:44
16
Willem den Hartog
Zwijndrecht
1:58:47
17
Marcel Tunderman
Rotterdam Running Ambassadors
2:01:06
18
Richard Harmsen
Hendrik Ido Ambacht
2:02:36
19
Jos van de Berg
PAC
2:04:25
20
Jan Ouwendijk
Waterweg
2:05:06
21
Rob Vondeling
Hendrik-Ido-Ambacht
2:05:49
22
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
2:06:10
23
Corne van Dorst
Noordhoek
2:08:00
24
Leo Snijders
Capelle aan den IJssel
2:08:04
25
Kees Montanus
Fortuna
2:09:09
26
Leonhard van Egeraat
Spado
2:09:37
27
Sjaak Blaak
Spirit Oud Beijerland
2:10:04
28
John van der Velden
Spirit Oud Beijerland
2:10:25
29
Marcel van Rijswijk
Groene Ster
2:10:25
30
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
2:11:12
31
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
2:11:18
32
Gertjan van Dueren den Hollander
Oud-Bijerland
2:12:42
33
Ruud Wessels
Waterweg
2:17:10
34
Frank Veltman
Spijkenisse
2:17:31
35
Joop Oskam
Spijkenisse
2:17:31
36
Hans Stutvoet
Energie
2:21:05
37
Aad van de Hoeven
Spirit Oud Beijerland
2:21:26
38
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
2:21:32
39
John Kremers
Groene Ster
2:23:26
40
Hans Buurman
Spirit Oud Beijerland
2:24:42
41
Han Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:26:08
42
Frans Wildenbeest
Spark
2:30:13
43
Marus van Gent
Oud-Beijerland
2:32:01
44
N. Huijts
PAC
2:45:55
45
Jo Nijssen
Spirit Oud Beijerland
2:47:22
46
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerland
2:47:22
47
Jaap Klaassen
Spijkenisse
2:48:46
VSEN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Eefke van der Meer
Rotterdam
2:19:46
2
Melissa Werner
Ridderkerk
2:24:29
3
Kim Molhoek
Spirit Oud Beijerland
2:27:41
4
Eveline Meinsma
Oud-Beijerland
2:28:53
5
Sandra van Oudenaarden
Spijkenisse
2:51:09
V35, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Autilia Stapper
Maasdam
1:51:22
2
Monique Leentvaar
Fortuna
1:51:47
3
E. van de Berg
Energie
1:58:44
4
Angelique Zellmann
Rhoon
2:01:30
5
Bianca de Breij
Rotterdam
2:02:07
6
Marianne Bestebreur-Hofman
Spirit Oud Beijerland
2:06:11
7
Kitty de Kraa
Spirit Oud Beijerland
2:10:24
8
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
2:14:47
9
Marion Rutten
Rotterdam Atletiek
2:16:29
10
Adrienne Voorthuizen
Flakkee
2:18:07
11
Marilene van den Berg
Strijen
2:18:16
12
Sascha Konijnenburg
Spirit Oud Beijerland
2:21:26
13
Marjon van der Sluis
Klaaswaal
2:21:40
14
Eefje den Ouden
Oud-Beijerland
2:21:42
15
Mariska Slagt
Rotterdam Atletiek
2:21:47
16
Melinda Bakker
Oud-Beijerland
2:22:55
17
Marjolijn Landman
Oud-Beijerland
2:23:28
18
Chantal van de Veer
Spijkenisse
2:23:34
19
Lisette Verheij
Spijkenisse
2:23:34
20
Linda van der Torren
Spijkenisse
2:23:35
21
Wanda Taylor
Oud-Beijerland
2:24:30
22
Wera de Jong
Barendrecht
2:24:31
23
Esther Stutvoet
Energie
2:25:20
24
Saskia Schijff
Spijkenisse
2:26:08
25
Kimberly van Doorn
Maasdam
2:28:45
26
Elke Nijhof
Spirit Oud Beijerland
2:30:24
27
Marjolijne van der Stoep
Rotterdam
2:42:04
28
Marleen Klijn
roosendaal
2:45:56
29
Jeanette de Vroomen
Roosendaal
2:45:59
30
Danielle Heindijk
Spijkenisse
3:01:19
31
Karin Westplate
Numansdorp
3:01:19
V50, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:54:07
2
Silvana Dell'Era
Energie
1:59:31
3
Marianne de Schipper
THOR
2:03:27
4
Tonnie de Groen
Capelle aan den IJssel
2:08:35
5
M. Huijts-Bakker
PAC
2:20:25
6
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
2:28:45
7
Caroline Groenenboom
Oud-Beijerland
2:28:54
www.uitslagen.nl
11-02-2017 15:29