Uitslagenlijst ACO Van Elderen Crossloop

Ommen - Zaterdag 4 februari 2017

MSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
17:06
17:06
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:31
17:31
3
Michiel Veldman
Nieuwleusen
17:37
17:37
4
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
17:59
17:59
5
Maarten Koggel
Dalfsen
18:14
18:14
6
Jorn Lammers
Marienheem
18:22
18:21
7
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
18:56
18:55
8
Michiel van der Vlies
Luttenberg
19:00
18:57
9
Stefan Vogelzang
Ommen
19:26
19:25
10
Marc Bakker
Ommen
19:28
19:26
11
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
19:50
19:48
12
Jan Treur
Ommen
20:25
20:20
13
Luc Kappert
Markelo
20:25
20:24
14
Stefan van Faassen
Hardenberg
20:41
20:36
15
Rob Westenenk
Raalte
20:55
20:47
16
Robin Steentjes
Enter
21:24
21:20
17
John Kobus
Vriezenveen
21:51
21:43
18
Bas Witjes
Zwolle
21:54
21:47
19
Maksim Tibben
Assen
21:56
21:52
20
Christiaan Baarslag
Hardenberg
22:17
22:14
21
Harm-Jan Otter
Vroomshoop
26:42
26:35
22
Erik Zagers
Hardenberg
27:33
27:25
M40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
18:39
18:39
2
Bennie Thunker
Isala '96
18:45
18:44
3
Wilco Mars
ACO Van Elderen
19:53
19:51
4
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:05
20:03
5
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:27
21:25
6
Bert Manenschijn
Lemele
21:29
21:21
7
Marcel Zuidema
Ommen
22:00
21:55
8
Anne Marsman
ACO Van Elderen
22:14
22:12
9
Robert Terlouw
Spurt '88
23:07
22:58
10
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:25
23:18
11
Gert Boessenkool
Dedemsvaart
23:33
23:24
12
Jarno Boertje
Vroomshoop
23:48
23:46
13
Theo Oldehinkel
Spurt '88
24:34
24:29
14
Jeroen Pijpers
Warnsveld
25:52
25:46
15
Erik Rijnders
Vroomshoop
27:59
27:56
16
Derk Hendriks
Sibculo
28:11
28:05
17
Robert Hulman
Deventer
28:28
28:17
M50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene de Boer
Vechtdallopers
20:24
20:21
2
Roelof Hutten
Spurt '88
20:36
20:35
3
Jerry de Jong
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:44
20:40
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
21:16
21:15
5
Bennie Haverkort
Ommen
21:41
21:40
6
Wim Matel
Spurt '88
21:57
21:56
7
Luuk Espeldoorn
Spurt '88
22:23
22:20
8
Jan Hankamp
Vroomshoop
23:14
23:12
9
Jan Maarten Albers
Heeten
23:18
23:17
10
Jasper Klein
Dedemsvaart
23:23
23:20
11
Roel Otten
Spurt '88
23:30
23:26
12
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:29
25:19
13
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
25:37
25:31
14
Jelle Twijnstra
Zwolle
25:50
25:45
15
Bertus Schutte
Ommen
26:57
26:50
16
Henk Laarman
Nieuwleusen
27:25
27:17
17
Henk Daling
Hoogeveen
27:37
27:31
18
Albert Kuilder
Almelo
30:46
30:36
19
Mans Veldsink
Dedemsvaart
34:10
34:00
20
Ab Koetsier
Holten
34:23
34:15
VSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Glas
19:19
19:18
2
Aline Kootstra
Dalfsen
19:55
19:55
3
Marieke ten Brinke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
21:30
21:28
4
Ilona Stille
HAC '63
23:23
23:20
5
Wilma Fidder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:24
24:20
6
Lotte Schiphorst
Nieuwleusen
28:01
27:55
7
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
28:20
28:11
8
Corine Dankelman
Hellendoorn
29:15
29:10
9
Myrett Kootstra
Dalfsen
32:13
32:07
10
Jolien Tubben
Coevorden
33:08
33:05
V40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid van Velden
Spurt '88
21:05
21:04
2
Ineke Nawijn
Hardenberg
25:11
25:08
3
Linda Gerrits
Vroomshoop
28:00
27:56
4
Marjanne Katerberg
Veeningen
29:10
29:03
5
Henriette Warrink
Hardenberg
29:52
29:48
6
Alinda de Bruin
Spurt '88
31:54
31:45
V50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanet Overweg-Rosink
Hardenberg
25:12
25:08
2
Petra Jans
Loopgroep Aart Stigter
26:47
26:41
3
Gerry Meier
Hardenberg
28:34
28:29
4
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:38
29:31
5
Erna Jurjens
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:58
29:51
MSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
35:28
35:26
2
Bert de Boer
Staphorst
36:25
36:23
3
René Ramaker
Spurt '88
39:12
39:12
4
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
40:04
40:01
5
Mark Spang
Vroomshoop
40:05
39:57
6
Tim Gerrits
Geesteren Ov
41:42
41:38
7
Danny Giethoorn
Hoogeveen
42:07
42:02
8
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
42:25
42:22
9
Pascal van Zon
Hardenberg
42:54
42:51
10
Harold van Goor
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
43:08
43:03
11
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
44:46
44:40
12
Roel Westert
Ruinerwold
44:50
44:46
13
Robin Koershuis
Haaksbergen
47:18
47:10
14
Kees Martens
Ommen
48:21
48:14
15
Arjan Hutten
Dedemsvaart
48:27
48:24
16
Marc Koershuis
Enschede
48:49
48:42
M40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Igor van Elburg
Ommen
39:21
39:18
2
Ronald vd Haak
Aduard
39:51
39:48
3
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
41:17
41:14
4
John Blankhorst
Raalte
41:57
41:54
5
Bennie Akkerman
Rouveen
42:32
42:29
6
Ben Smith
Hardenberg
43:32
43:29
7
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
49:47
49:42
8
René Meijer
Emmer-Compascuum
49:52
49:48
M50, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
36:29
36:27
2
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:56
40:48
3
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
42:35
42:35
4
Erik Bakker
De Bult
43:36
43:33
5
Peter Kempkes
Voorburg
44:02
43:59
6
Ko van Kuijk
Breda
50:40
50:34
7
Albert Wijnen
Kerkenveld
51:34
51:25
8
Jan Altena
Bruchterveld
52:57
52:51
9
Rieks Koggel
Ommen
55:03
54:55
10
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:03:22
1:03:15
VSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Ramaker
Hardenberg
46:25
46:22
2
Rachel van Es
De Gemzen
47:07
47:03
3
Jolien Bom
Vriezenveen
47:35
47:32
4
Marleen Herbert
Spurt '88
49:07
49:04
5
Anouk IJmker
Twenterand
53:26
53:21
6
Judith Vogelzang
Ommen
57:31
57:26
V40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
43:40
43:36
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:53
46:47
3
Iris Dahler
Hoogeveen
47:04
47:00
4
Geke Tempelman
Vechtdallopers
56:48
56:42
V10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floor Willems
Ommen
8:41
8:33
2
Wiep Seinen
Ommen
9:08
9:01
3
Lindy Kramer
Dedemsvaart
9:11
9:04
4
Diede Knol
Ommen
9:16
9:08
5
Nora Boer
Ommen
9:21
9:13
M10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floris Winter
Vriezenveen
7:37
7:29
2
Wessel Koekkoek
Ommen
7:56
7:50
3
Stef Jaspers Fayer
Vriezenveen
8:21
8:14
4
Nout Meijer
Witharen
8:23
8:17
5
Thies Koekkoek
Ommen
9:41
9:34
6
Guido Knol
Ommen
9:48
9:40
7
Maro Fokke
Vroomshoop
14:45
14:36
V13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
Wezep
7:29
7:29
2
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:44
7:44
3
Esmee Mulder
Nijverdal
7:52
7:44
4
Mirli Gerrits
Ommen
7:55
7:54
5
Romee Kramer
Dedemsvaart
8:02
7:55
6
Fleur Gerrits
Heerde
8:51
8:44
7
Merle Martens
Hardenberg
9:00
8:52
8
Noor van den Enk
Ommen
10:55
10:46
M13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:45
6:45
2
Rik Michiel Meinen
Ommen
7:04
6:57
3
Aris Remmerde
't Haantje
7:15
7:08
4
Tijmen Maathuis
Ommen
8:37
8:30
V16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Niestijl
Assen
6:50
6:43
2
Wieteke Terlouw
Hardenberg
8:15
8:07
3
Lena Nijhof
Hengelo
8:57
8:50
M16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
6:32
6:25
2
Frank Seppenwoolde
Rijssen
6:36
6:29
3
Juan Oldehinkel
Hardenberg
6:37
6:30
4
Patrick Philips
Assen
6:51
6:43
Dit was de laatse wedstijd van het seizoen.
We hopen u allen volgend jaar weer te zien!
De crosslopen zijn tevens onderdeel
van de Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
Organisatie: ACO van Elderen
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
04-02-2017 15:19