Uitslagenlijst Runnersworld Beeckestijn Cross

Velsen-Zuid - Zondag 29 januari 2017

J-10, 1.6 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeffrey de Kok
Haarlemmermeer
5:21
5:18
2
Guino Nieuwenhuizen
Haarlem
5:23
5:23
3
Timo Oud
Haarlem
5:26
5:26
4
Lars Weeber
Suomi
5:40
5:40
5
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:43
5:43
6
Giosé Vollaard
KAV Holland
5:45
5:45
7
Thijs van de Velde
DEM
5:46
5:46
8
Sam Collingham
Haarlem
5:50
5:50
9
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
5:53
5:52
10
Thijs Oppedal
Zaanland
5:54
5:53
11
Rens Denneman
DEM
5:56
5:56
12
Kas Commandeur
DEM
5:58
5:58
13
Ivar Molenaar
Suomi
5:59
5:58
14
Ids Kok
Phanos
6:08
6:08
15
Jochem Oud
Haarlem
6:10
6:10
16
Teun van Leeuwen
KAV Holland
6:11
6:09
17
Tijmen van Tuyll
Aerdenhout
6:11
6:09
18
Tijs Witte
Trias
6:12
6:11
19
Gijs de Vreugd
Suomi
6:12
6:11
20
Mik Commandeur
DEM
6:18
6:17
21
Teun Kloosterman
Suomi
6:28
6:26
22
Tycho ten Hoorn
Zaanland
6:30
6:30
23
Siem Hollaar
Driehuis Nh
6:35
6:33
24
Jonah Kuipers
Phanos
6:36
6:35
25
Daan Wijnand
Suomi
6:38
6:35
26
Jos van de Velde
DEM
6:40
6:38
27
Jens Huiberts
Suomi
6:41
6:41
28
Yarran Rippl
AV '23
6:42
6:42
29
Leon Thomasse
Limmen
6:48
6:47
30
Leco van Zoelen
Suomi
6:51
6:49
31
Rick de Haan
Suomi
6:52
6:49
32
Cas van Dort
Haarlemmermeer
6:55
6:51
33
Loek Vonk
Santpoort-Noord
6:56
6:56
34
Thyne Schoof
Suomi
7:01
6:59
35
Cas Nelissen
Suomi
7:14
7:11
36
Thomas van Riessen
Suomi
7:18
7:16
37
Merlijn de Vos
Haarlem
7:23
7:21
38
Dejan Copia
Ouderkerk aan de Amstel
7:43
7:43
39
Feije Scheers
Bloemendaal
8:25
8:16
40
James Wissing
Gouda
8:40
8:38
41
Nils Greuter
Aerdenhout
9:04
9:04
M-10, 1.6 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teuntje Mollee
KAV Holland
5:56
5:56
2
Pam Sengers
Santpoort-Noord
5:59
5:59
3
Isa Schram
DEM
6:01
6:01
4
Catelijne Wijnen
Suomi
6:13
6:12
5
Cecilia Kuipers
Phanos
6:16
6:16
6
Guusje de Groot
Zaanland
6:31
6:31
7
Selena de Jong
AV '40
6:32
6:31
8
Rea Abrahamse
Suomi
6:39
6:36
9
Elin van Dijken
AKU
6:54
6:54
10
Linde Nijsen
Suomi
7:02
7:02
11
Floor Nelissen
Suomi
7:10
7:10
12
Eline Zwagemaker
SAV
7:20
7:18
13
Charlotte Roeda
Suomi
7:21
7:18
14
Isa Struijs
Suomi
7:23
7:23
15
Lisa Ouwehand
Suomi
7:25
7:22
16
Emma Wissing
AV Gouda
7:29
7:26
17
Lilian van der Ent
De Spartaan
7:30
7:29
18
Jip de Groot
Zaanland
7:30
7:30
19
Kyara Verduin
Suomi
7:34
7:32
20
Chloe Collingham
Haarlem
8:12
8:12
21
Fiene van het Kaar
Suomi
8:33
8:30
22
Veerle Roomer
Velserbroek
8:59
8:58
23
Jente Greuter
Aerdenhout
9:04
9:04
J1114, 3.3 KM CD JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noah Baltus
SAV
9:28
9:28
2
Casper Peterse
Trias
10:15
10:15
3
Angelo Visser
NEA Volharding
10:21
10:21
4
Rick Thomasse
Trias
10:34
10:34
5
Piet van Vuuren
DEM
10:35
10:35
6
Sam Wiegers
Alkmaar
11:23
11:20
7
Rick Koelman
Velserbroek
11:39
11:37
8
Wesley Steenbakker
Lycurgus
11:43
11:43
9
Jelle Dik
IJmuiden
11:47
11:44
10
Ezequiel Bolsman
Phanos
11:48
11:48
11
Polle Höngens
Haarlemmermeer
12:07
12:07
12
Joris Mens
KAV Holland
14:23
14:23
13
Toon van Vuuren
DEM
14:29
14:27
14
Quint van der Riet
Haarlemmermeer
15:00
14:58
15
Jip de Vreugd
Suomi
15:06
15:06
16
Tim Pennings
Velserbroek
15:24
15:24
17
Roy Kerkhoff
IJmuiden
15:26
15:24
18
Mats
KAV Holland
15:31
15:31
19
Adriaan Fornerod
KAV Holland
15:33
15:30
20
Ole de Jong
KAV Holland
15:47
15:46
21
Sepp Vonk
Santpoort-Noord
16:09
16:08
22
Ricardo de Jong
AV '40
16:13
16:13
23
Casper de Jonge
KAV Holland
16:35
16:32
24
Roemer Scheer
KAV Holland
16:35
16:32
25
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
16:44
16:43
26
Jools Cornelisse
Driehuis Nh
17:45
17:44
27
Koen de Jong
Suomi
18:12
18:10
28
Raf Höngens
Haarlemmermeer
21:20
21:18
M1114, 3.3 KM CD JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
10:50
10:48
2
Kara Zwagemaker
SAV
11:43
11:43
3
Sien van Vuuren
DEM
11:52
11:52
4
Danique Schram
DEM
11:55
11:55
5
Maria Kuipers
Phanos
11:58
11:57
6
Tessa van Herp
Lycurgus
12:04
12:04
7
Femke Drijfhout
Lycurgus
14:29
14:29
8
Jenna Zaagsma
Suomi
15:13
15:13
9
Deborah Leguit
Beverwijk
15:39
15:36
10
Noa van Alphen
Velsen-Zuid
16:08
16:08
11
Jet Commandeur
DEM
16:36
16:33
12
Ramona de Boer
Beverwijk
17:03
17:01
13
Merel Kerkhoff
IJmuiden
17:45
17:43
14
Saskia Mens
KAV Holland
17:51
17:51
J1518, 3.3 KM AB JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Messeretme Mebthtom
Amsterdam
9:32
9:32
2
Duncan Steenbakker
Lycurgus
9:44
9:43
3
Martijn Bakker
Trias
10:01
10:01
4
Sietse van der Pal
Zaanland
10:33
10:32
5
Floris Kemps
Alkmaar
10:39
10:36
6
Hidde Zeestraten
AV Castricum
11:20
11:20
7
Thomas Weijers
Haarlemmermeer
11:32
11:29
8
Massimo Zandee
Phanos
11:37
11:37
9
Sem de Keijser
Amsterdam
11:51
11:48
M1518, 3.3 KM AB JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Poel
DEM
10:29
10:29
2
Ilse Kamphuis
Heemskerk
10:47
10:46
3
Femke Been
AV Castricum
10:51
10:49
4
Merel van Herp
Lycurgus
11:07
11:07
VSEN, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heather Bray
Amsterdam
26:21
26:21
2
Iris Dijkstra
AAC
26:48
26:48
3
Cheryl Konijn
AV Castricum
27:09
27:09
4
Eline Runderkamp
AV Edam
27:39
27:37
5
Esmee Bakker
Lycurgus
30:32
30:32
6
Madelon Wentink
KAV Holland
31:29
31:22
7
Marianne Klanker
Phanos
32:06
32:02
8
Gadiza Saaidi
Phanos
34:17
34:15
9
Wendy Bonarius
Santpoort-Noord
36:26
36:16
V35, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge de Jong
Trias
25:02
25:02
2
Sandra Ulle-De Jong
Zaanland
28:29
28:29
3
Lisa Bos
Phanos
30:02
29:58
4
Chantal Pleune
Phanos
31:05
31:04
5
Bianca Schonoord
Phanos
31:26
31:16
6
Michelle Collingham
Haarlem
31:51
31:51
7
Sara Palmbush
KAV Holland
32:23
32:14
8
Loes Mohringer
Abcoude
32:30
32:18
9
Mariska Meijer
Hoofddorp
36:17
35:50
10
Brenda Jerphanion
Heemskerk
40:52
40:18
11
Stefanie Deley
Haarlem
41:23
40:51
12
Silvia van Roozendaal
DEM
43:05
42:35
V45, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Jansen
KAV Holland
30:15
30:15
2
Mildred Bertelkamp
Phanos
30:19
30:19
3
Nicolet Zwaan
Suomi
30:21
30:19
4
Bianca Jansen
KAV Holland
30:41
30:41
5
Francien Mooijekind
Suomi
30:54
30:50
6
Marleen Heemels
Zaanland
31:23
30:54
7
Melanie Lemmen
Gouda
33:34
33:16
8
Annemarie van Rookhuizen-
DEM
36:05
35:44
9
Linda van Galen
KAV Holland
36:11
35:59
10
Irene Neefjes
Velsen-Zuid
37:13
36:44
11
Noëlla Kieftenbeld
Suomi
37:33
37:33
12
Jeanette Tas
Aalsmeer
38:59
38:50
13
Gaenelijn Braakman
Haarlem
42:34
42:13
14
Ina Withaar
Velserbroek
46:52
46:15
15
Nathalie Lusink
Vijfhuizen
54:29
54:00
VRECR, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lorna Wilson
Amsterdam
31:13
31:07
2
Inge Bosma
Loopgroep03
31:19
31:06
3
Marcella van Doorn
Loopgroep03
31:42
31:30
4
Martine Lamfers
Bloemendaal
32:16
31:54
5
Judith Boer
Loopgroep03
32:24
32:20
6
Marieke Steenhoek
Velserbroek
32:31
32:28
7
Alessia Lombardi
Loopgroep03
33:13
33:00
8
Margot Scheeres
Velserbroek
34:03
33:46
9
Elise Vriend
KAV Holland
34:05
34:01
10
Hilda Cafe-de Noord
IJmuiden
34:49
34:37
11
Manoeska Hoogzaad
IJmuiden
35:29
35:20
12
Jolien Klamer
Loopgroep03
35:45
35:30
13
Julia Eshuis
Loopgroep03
35:50
35:32
14
Gabi Kraska
Loopgroep03
35:56
35:43
15
Loes Verhoeven-Kocks
Loopgroep03
36:07
35:44
16
Marion Warmerdam
Loopgroep03
36:21
36:06
17
Gitta Zaeschke
Haarlem
36:48
36:27
18
Christien Klaufus
Loopgroep03
36:56
36:43
19
Suzanne Rutte
Loopgroep03
37:15
36:59
20
Petra van Kranenburg
Zaandam
37:24
37:11
21
Carine Neefjes
Loopgroep03
37:36
37:20
22
Vanessa Oude Engbrink
Loopgroep03
37:38
37:38
23
Dunja van der Marel
Loopgroep03
37:49
37:27
24
Wendy Kenselaar
Velserbroek
37:50
37:50
25
Nienke Visser
Loopgroep03
37:57
37:33
26
Ellen Alphenaar
Velserbroek
38:15
37:43
27
Hannie de Noord
IJmuiden
38:17
38:06
28
Saskia Claassen
Haarlem
38:33
38:09
29
Chantal van Tintelen
Loopgroep03
38:40
38:23
30
Marion van Brederode
Loopgroep03
38:44
38:30
31
Karen Reuver
TATA Steel Runners
39:00
38:33
32
Simona Civinini
Loopgroep03
39:02
38:37
33
Marjoleine Tel
Loopgroep03
39:20
39:04
34
Rosemarie Wijnands
Haarlemmermeer
39:25
38:49
35
Petra Komduur-Both
Velserbroek
39:26
39:07
36
Patricia Landwehr Johann
Velserbroek
39:28
39:08
37
Ayse Dur
TATA Steel Runners
39:34
38:59
38
Eleonora Basstra
TATA Steel Runners
39:39
39:05
39
Gaby Stokman
Loopgroep03
39:41
39:24
40
Linda Hoek
Velsen-Noord
39:48
39:29
41
Lilette van de Giesen
Loopgroep03
39:56
39:40
42
Susanne Jerphanion
TATA Steel Runners
40:50
40:16
43
Hannah de Boer
KAV Holland
41:21
40:45
44
Sheila van Dongen
IJmuiden
41:30
41:00
45
Arianne Raamstijn
Loopgroep03
42:09
41:45
46
Inge de Noord
IJmuiden
42:14
42:02
47
Tineke Puts
Loopgroep03
42:51
42:27
48
Angela Blaak
Hoofddorp
43:26
42:50
49
Carlijn Zandvliet
Haarlem
43:48
43:12
50
Ellen Hummel
Loopgroep03
43:51
43:29
51
Linda Schutte
Haarlem
44:19
43:43
52
Else Baelde
Loopgroep03
44:21
44:21
53
Ruby Bouwmeester-Bals
Overveen
44:25
44:25
54
Ineke Brouwer
Kombijsport
45:22
44:49
55
Jose van Dooren
Kombijsport
45:22
44:49
56
Joke van der Ende
TATA Steel Runners
45:42
45:16
57
Karin Scholten
TATA Steel Runners
45:45
45:12
58
Patricia Heijne
IJmuiden
46:34
46:27
59
Heidi de Groot
TATA Steel Runners
46:36
46:03
60
Sharon Rompa
Loopgroep03
46:47
46:21
61
Sandra van der Horst
IJmuiden
47:40
47:22
62
Mirella van Hooff
TATA Steel Runners
47:46
47:13
63
Karin Prudon
Loopgroep03
49:43
49:18
64
Anneke Jasperse
Santpoort-Noord
50:14
49:43
65
Sonja Snoek
Velsen-Zuid
50:21
49:49
MRECR, 6.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave Kalkman
IJmuiden
28:57
28:52
2
Erwin de Gier
Velserbroek
29:50
29:49
3
Rogier Cornelisse
Driehuis Nh
30:25
30:16
4
Richard Zwagemaker
Venhuizen
30:35
30:29
5
Guillaume Hoskens
Amstelveen
31:40
31:24
6
Herald Helsen
Haarlem
32:49
32:39
7
Arviq Helsen
Haarlem
32:50
32:41
8
Peter Appelman
Alkmaar
33:09
32:49
9
Simon Cross
Loopgroep03
33:48
33:35
10
Ton Heerenmans
IJmuiden
33:55
33:46
11
Ben Ebbeling
Driehuis Nh
34:04
34:04
12
Peter Numan
Velserbroek
34:13
34:07
13
Frank Freriks
IJmuiden
35:28
34:57
14
Eef Versteegen
Velserbroek
35:36
35:18
15
Alex Neeleman
Hoofddorp
35:41
35:41
16
Kees Janssen
Wormer
36:51
36:47
17
Bert Boesten
AV Haarlem
37:14
36:55
18
Sebastiaan Bouwknegt
Loopgroep03
37:16
37:03
19
Gerard Bernts
Amsterdam
38:09
37:57
20
Maarten Jimmink
Lycurgus
39:16
39:11
21
Wilfred Jansen
Velserbroek
39:29
39:29
22
Mattijs Tjepkema
Velsen-Noord
39:45
39:26
23
Nico vd Zwan
Santpoort-Noord
40:35
40:16
24
Alfons Knijn
avVN
42:08
42:01
25
Oscar van Vliet
Haarlem
42:12
41:40
26
Ton van Hensbergen
Loopgroep03
43:49
43:23
27
Tom Bals
Overveen
44:24
43:46
28
Gerton Abbes
Haarlem
45:29
45:29
29
Wim Siegers
Suomi
48:24
48:17
MSEN, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Schouten
Lycurgus
32:51
32:51
2
Danielle Giardiello
Phanos
33:05
33:05
3
Stijn van Geene
OSS-VOLO
34:10
34:10
4
Yennick Wolthuizen
Castricum
34:24
34:24
5
Dominic Bersee
Olympus '70
34:40
34:40
6
Wouter Hordijk
Phanos
34:53
34:53
7
Vincent van der Lans
Phanos
35:00
35:00
8
Frank van der Sluis
Lycurgus
35:19
35:19
9
Ruud Weijer
Phanos
35:41
35:41
10
Djurre den Heeten
Phanos
35:47
35:47
11
Bart Klaver
Hera
36:08
36:08
12
Herman Brouwer
KAV Holland
36:16
36:16
13
Jos Jacobsen
Zaanland
37:22
37:21
14
Lourens Veen
KAV Holland
37:26
37:26
15
Eddy Wagner
Suomi
39:08
39:08
16
Edudroo Centendo Nieves
Amsterdam
40:49
40:49
17
Viktor Beelen
AV Haarlem
41:31
41:31
18
Herman Zomerdijk
Limmen
41:49
41:41
19
Mark Breed
KAV Holland
42:04
42:04
20
Maarten van Rijn
AV Haarlem
42:32
42:29
21
Reindert Emmens
Phanos
42:32
42:16
22
Theo Roelofs
Heemstede
42:38
42:33
23
Niels de Queker
AV Haarlem
42:46
42:44
24
Wiegert Dormans
Ouderkerk a/d Amstel
45:06
45:06
25
Jennoen van Egmond
Santpoort Noord
45:18
45:09
26
Chris Koedooder
Amsterdam
46:20
46:16
27
Patrick van Haaster
Limmen
46:44
46:35
28
Marnix van der Valk
Santpoort-Zuid
49:31
49:28
29
Rob Adrichem
Heemskerk
51:48
51:24
30
Wouter Bakker
Heemskerk
52:17
51:39
M40, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralph Apeldoorn
DEM
35:57
35:56
2
John Collingham
Haarlem
36:55
36:55
3
Casper Dirks
Phanos
37:15
37:15
4
Dennis van der Lans
Hillegom
40:08
40:04
5
Michel de Jong
avVN
40:18
40:14
6
Jeroen Kalf
Lycurgus
40:31
40:31
7
Manfred de Boer
Suomi
46:55
46:41
8
Jaco van Leeuwen
Phanos
47:07
46:56
9
Jaap Hordijk
Haarlem
51:07
50:49
10
Steffen de Groot
DEM
51:34
51:05
11
Jeroen Dekker
Castricum
52:10
51:59
M45, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Beerepoot
Hera
34:33
34:33
2
Stefan van der Pols
NSL
35:51
35:51
3
Robert Schrauwen
Loopgroep PK
36:34
36:32
4
Ruben Romkes
Zaanland
36:51
36:51
5
Marc Wissing
AV Gouda
38:40
38:36
6
Arjan Dekker
Lycurgus
42:44
42:44
7
John Braham
Phanos
43:39
43:30
8
Harry Weijers
Haarlemmermeer
43:44
43:38
9
Arjen Velzel
Suomi
49:17
48:54
10
Marco de Grauw
Hellas
50:07
50:07
11
Andrew van den Berg
Beverwijk
51:05
50:57
12
Olof Glorie
Trias
51:49
51:49
13
Jan Bijl
avVN
52:26
51:58
M50, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Louis Dam
Zaanland
38:05
38:05
2
René van Ravenzwaaij
Phanos
38:34
38:34
3
Fons Leuven
Suomi
39:00
39:00
4
Ronald Wiering
Zaanland
39:26
39:26
5
Ger van Henten
Suomi
39:34
39:33
6
Adrie Tol
AV Haarlem
42:25
42:23
7
Christiaan Pfrommer
AV Haarlem
44:08
44:05
8
Peter Snijders
AV Castricum
46:36
46:28
9
Frank Peeters
AV Haarlem
47:48
47:44
10
Arthur Mekenkamp
Confolens-Frankrijk
48:35
48:15
11
Marc Plaisier
KAV Holland
50:54
50:39
12
Louis Ozinga
Heemskerk
51:28
51:10
13
Martin Aardenburg
Beverwijk
53:44
53:36
14
Frank de Zangen
Velserbroek
58:27
57:49
15
Hans Grit
Amsterdam
1:00:33
1:00:06
M55, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Neve
KAV Holland
37:26
37:26
2
Hans Wesseling
Leiden Atletiek
39:21
39:21
3
Pieter Iedema
AAC
40:03
40:03
4
Cor van Baar
Haarlemmermeer
40:16
40:10
5
Kees Denneman
AV Castricum
40:46
40:44
6
Oscar Smit
avVN
41:30
41:28
7
Bé Wagena
Cialfo
42:15
42:15
8
Peter Hinloopen
Suomi
42:34
42:32
9
Gerard van Lent
Suomi
43:30
43:30
10
Frank Harms
Haarlemmermeer
45:07
45:07
11
Rob Sluijter
avVN
45:18
45:16
12
Henri Numan
DEM
45:48
45:43
13
Ruud Riksman
avVN
46:29
46:29
14
Herman van der Zalm
Hardlopen.nl
46:30
46:19
15
Harm Bolder
Suomi
46:52
46:42
16
Peter Groen
AV '23
48:25
48:16
17
Paul Hijstek
AV Haarlem
49:17
48:50
18
Chris Best
Suomi
51:08
50:48
19
Paul de Graaf
Suomi
51:21
51:00
20
Eugene Bouweriks
Zaandam
52:03
52:03
21
Bart Willem Hofman
IJmuiden
52:52
52:19
22
Ron van Dalen
AV Haarlem
53:56
53:51
23
Jan Nijssen
Suomi
54:06
53:43
24
Jan C J van Hout
DEM
54:15
54:15
25
Piet van Amsterdam
Loopgroep PK
54:52
54:24
26
Cees J de Lange
DEM
1:00:42
1:00:12
MRECR, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remmert Dekker
Haarlem
37:00
36:59
2
Sander Assendelft
Loopgroep03
37:19
37:19
3
Jeroen Meinders
IJmuiden
39:16
39:14
4
Joost Beentjee
Heemskerk
39:38
39:29
5
Frank List
Velserbroek
40:33
40:25
6
Simon Posseth
Spaarndam
41:19
41:19
7
Marc Smedema
Loopgroep03
41:31
41:25
8
Jeroen Kos
Haarlem
42:21
42:21
9
Koen Hermsen
Haarlem
42:36
42:18
10
Arno Verduin
IJmuiden
42:47
42:44
11
Jos Veenstra
Driehuis
43:01
42:54
12
Frans Melchers
Santpoort-Noord
43:03
43:00
13
Michel van Oordt
Beverwijk
43:06
43:06
14
Dick van Winsum
TATA Steel Runners
43:58
43:54
15
Rocco Mulder
Heemstede
44:15
44:15
16
Maarten Fornerod
Loopgroep03
44:23
44:18
17
Marcel Hoek
Bloemendaal
44:43
44:32
18
Richard Warmerdam
Haarlem
44:43
44:40
19
Harry Kroon
TATA Steel Runners
44:57
44:57
20
Koen Nijssen
Santpoort-Noord
44:57
44:46
21
Frank van de Werff
Hoofddorp
45:08
45:08
22
Jasper van der Burg
Haarlem
46:00
45:50
23
Gerard Krusemeijer
TATA Steel Runners
46:03
45:51
24
Joost Mulder
Loopgroep03
46:07
45:47
25
Tom Puts
Loopgroep03
46:09
45:52
26
John Scholten
TATA Steel Runners
46:11
46:11
27
Martijn de Groot
Velserbroek
46:26
46:20
28
Jan Runderkamp
Volendam
46:30
46:25
29
Hans den Hollander
TATA Steel Runners
46:53
46:34
30
Ivor Breve
Loopgroep03
46:54
46:28
31
John van der Aart
Bennebroek
47:05
46:50
32
Niels Weiland
Loopgroep03
47:30
47:30
33
Rob Pol
Haarlem
47:30
47:19
34
Theo Tol
Velserbroek
47:55
47:48
35
Stephan de Vilder
Loopgroep03
47:56
47:45
36
Wilko Keulemans
Santpoort-Noord
48:02
47:37
37
Edwin Kroon
IJmuiden
48:03
47:41
38
Peter Zwart
Amsterdam
48:08
47:54
39
Remco Zwart
TATA Steel Runners
48:14
48:09
40
Han Stiekema
Heemskerk
48:18
47:39
41
Kelly de Weers
IJmuiden
49:04
48:59
42
Wim Plug
Velserbroek
49:10
48:41
43
Pim Kramer
Amsterdam
49:20
49:03
44
Dick Kloosterboer
Driehuis
49:24
49:21
45
Roland Gerritsma
Loopgroep03
49:53
49:53
46
André der Willik
Alphen aan de Rijn
49:58
49:33
47
Ton Plug
TATA Steel Runners
50:19
50:19
48
Frank List
Velserbroek
50:22
50:07
49
Joël Grinwis
Loopgroep03
50:26
50:23
50
Rens Hagen
Santpoort-Noord
50:27
50:16
51
Robert Tuente
Haarlem
50:35
50:25
52
Roel van Noort
TATA Steel Runners
50:55
50:38
53
Cor Schol
IJmuiden
51:00
50:44
54
Janwillem Fidder
Driehuis Nh
51:32
51:03
55
Wahed Hosseini
TATA Steel Runners
51:35
51:35
56
Kees van Deelen
Loopgroep03
51:43
51:38
57
Cees Prins
TATA Steel Runners
52:19
51:52
58
Jan Wolff
Driehuis
52:23
51:48
59
Roy Peeters
Loopgroep03
52:28
52:28
60
Igor van der Wal
Loopgroep03
52:29
52:13
61
Ezra Mulder
Loopgroep03
52:51
52:40
62
Niels Klay
Heemstede
52:54
52:43
63
André Leering
TATA Steel Runners
53:12
52:53
64
Jaap Goosens
Loopgroep03
53:28
53:28
65
Fred Grinwis
Loopgroep03
53:31
53:16
66
Onno Hulsman
Loopgroep03
53:54
53:29
67
Gerard Mooij
IJmuiden
54:06
54:06
68
Erik Pieters
Velserbroek
54:17
54:03
69
Michel Has
Suomi
54:23
54:01
70
Bart Doornekamp
Heemskerk
54:51
54:51
71
Johan Wullink
TATA Steel Runners
55:01
54:34
72
Bouke van der Hem
Castricum
55:01
54:51
73
Wouter Wijkhuizen
Loopgroep03
55:33
55:25
74
Bas de Haan
Amsterdam
55:42
55:04
75
George Timmers
Santpoort-Noord
56:29
56:15
76
Guido Heijn
TATA Steel Runners
56:47
56:43
77
Willem Ouwehand
Overveen
57:03
56:32
78
Paul Veerkamp
TATA Steel Runners
58:54
58:20
79
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
1:03:08
1:02:29
80
Gerard Rutte
Velserbroek
1:09:21
1:08:53
VRECR, 9.3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miranda Rijsdijk
Driehuis
40:48
40:42
2
Hannah Tefsen
Loopgroep03
50:29
50:15
3
Nicole de Jong
IJmuiden
54:04
53:43
4
Rosemarie Teunissen
Loopgroep03
54:09
53:54
5
Lisette Pieters
Velserbroek
54:16
54:02
6
Miriam Brune
Loopgroep03
54:49
54:26
7
Danielle de Backker
Zandvoort
54:53
54:45
8
Mary Plug-Mooij
Velserbroek
55:09
54:41
9
Lianne van 't Ende
Loopgroep03
55:29
55:07
10
Annemieke van Dam
Overveen
57:02
56:31
11
Roos Lusink
Vijfhuizen
58:27
57:58
MSEN, 3.3 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward Monrad
Phanos
10:05
10:05
2
Michael Teklit
KAV Holland
10:16
10:16
3
Arjuna Harten
AV Castricum
11:16
11:16
4
Bas de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
11:19
11:17
5
Marcel Pennings
Velserbroek
16:33
16:33
VSEN, 3.3 KM SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlou Remeeus
Suomi
11:49
11:48
2
Maaike Bloem
Phanos
14:25
14:22
Uitslagen.nl
06-02-2017 21:11