Uitslagenlijst Arnoud Magnin Wintercross

Schipborg - Zondag 29 januari 2017

MAN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Justin Martena
Veendam
16:37
16:36
2
Tom Elema
Loopgroep De Drentsche Aa
17:43
17:40
3
Marcel v d Mei
Assen
18:29
18:23
4
Lex Veltink
Annen
18:38
18:32
5
Pim Veltink
Annen
18:39
18:32
6
Rob Rozema
Zuidlaren
19:01
18:55
7
Ben Lijzenga
Loopgroep De Drentsche Aa
19:42
19:36
8
Thijs van den Berg
Vries
20:06
19:59
9
Luuk ten Have
Zuidlaren
22:06
22:04
10
Stefan Donkerbroek
Hoogezand
22:20
22:15
11
Sjoerd Haddering
Borger
23:29
23:05
12
William Hoogerkamp
Odoorn
24:12
24:05
13
Kasper Hillenga
Zuidlaren
24:39
24:29
14
Jan Wim ten Kate
Schipborg
26:20
26:03
15
Reinier vd Steege
Zuidlaren
26:28
26:05
16
Harrie Kornelius
Groningen
26:35
26:07
17
Albert Beukema
Groningen
28:29
28:05
18
Remco Drewes
Zuidlaren
28:32
28:03
19
Egbert Geertsma
Groningen
30:11
29:43
20
Fred Kamminga
Loopgroep De Drentsche Aa
31:50
31:24
21
G F Kamp
Roden
44:19
44:07
VROUW, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
17:51
17:49
2
Fenna Heijnen
Groningen
19:19
19:13
3
Daphe Spreen
Rolde
20:24
20:21
4
Ineke Nawijn
Spurt '88
22:17
22:11
5
Mathilde Bakker
Zuidlaren
22:24
22:15
6
Danielle Hoogvliet
Loopgroep Astrea
22:51
22:43
7
Els Popovic
Zuidlaren
24:10
23:52
8
Jolanda Martijn
Stadskanaal
24:53
24:38
9
Martine Blok
Grijpskerk
26:05
25:53
10
Mariska Bakker
Groningen
26:13
25:59
11
Ingeborg bosma
Schipborg
27:24
27:02
12
Noor Drewes
Zuidlaren
28:27
27:58
13
Agnes Uneken
Assen
28:34
28:16
14
Marina Kanninga
Runners Stadskanaal
29:02
28:39
15
Tessa Rodermond
Assen
30:09
29:51
16
Karin Wolthuis
Zuidhorn
30:20
30:00
17
Diana Vrieling
Zuidlaren
30:37
30:11
18
Bianca Rodermond
Assen
31:29
31:10
19
Willeke Moek
Groningen
31:38
31:18
20
Karen wolters
Zuidlaren
31:44
31:17
21
Lilian Steenbergen
Zuidlaren
31:50
31:24
22
Simone Coenen
Hoogersmilde
33:14
33:01
23
Saskia Steert
Assen
33:14
33:01
24
Dineke Boyem
Gasselternijveen
33:27
33:10
25
Roelina Stuivenberg
SOS
35:45
35:25
MSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Hoolsema
Assen
31:57
31:55
2
Meindert ter Veer
Oldehove
31:57
31:55
3
Tim Grelling
Runners Stadskanaal
34:29
34:27
4
Joppe van Duijn
Groningen
34:37
34:32
5
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
35:06
35:02
6
Dorus Wolthekker
Nietap
35:57
35:54
7
Harmen Moes
Groningen
37:51
37:47
8
Jeroen van der Vlist
Eelde
38:09
38:03
9
Marcus Vording
Veendam
38:21
38:19
10
Theo Trul
Assen
38:44
38:32
11
Sipke Moes
Amsterdam
39:18
39:13
12
Nico Leenstra
Zuidwolde
41:05
40:46
13
mike Korte
Oude Pekela
42:47
42:39
14
Peter Twijnstra
Zuidlaren
44:11
44:02
15
Niels van der Vlag
Groningen
45:21
45:11
16
Koen Boer
Haren Gn
45:22
44:58
17
Frank Calis
Zuidlaren
46:11
46:02
18
Jelke Weima
Assen
47:36
47:18
19
Giovanni Boer
Emmen
49:45
49:42
20
Robert Bronsema
Winschoten
54:38
54:07
21
Sacha Landkroon
Eelde
56:00
55:52
22
Paul Nijholt
Zeijen
58:29
58:17
VSEN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Franciska Schutter
Triathlon
39:43
39:38
2
Nienke Vlak
Eelde
40:12
40:07
3
Marike Lokhorst
Groningen
40:21
40:16
4
Boglárka Balázs
Hongarije
40:36
40:26
5
Inkje Ozinga
Haren
41:33
41:28
6
Ineke Ligthart
Groningen
43:40
43:36
7
Corrine van der Meer
Eelde
44:25
44:18
8
Krista Droog
Groningen
45:08
44:54
9
AnneRixt Epema
Loopgroep Astrea
47:21
47:07
10
Esther Wietzes
Assen
50:40
50:31
M40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
32:02
32:01
2
Tonnie Knigge
Runners Stadskanaal
33:20
33:19
3
Ludy Timmer
34:37
34:35
4
Richard Aalders
Nietap
36:09
36:06
5
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
36:58
36:55
6
Erik Dusseljee
Assen
37:01
36:58
7
Remko Elema
Loopgroep De Drentsche Aa
37:25
37:21
8
Arjan Kreuze
Assen
37:49
37:38
9
Ronald Apeldoorn
Loopgroep De Drentsche Aa
38:04
37:58
10
Edwin Hillenga
Zuidlaren
39:22
39:12
11
Wim van Klinken
Ter Apel
39:22
39:19
12
Mark Veenstra
Assen
41:16
41:11
13
Simon van der Gun
Wapse
41:28
41:18
14
R. Philips
Assen
42:34
42:22
15
Johan Donkerbroek
HoogezaND
43:44
43:39
16
Martin Hoogenkamp
Odoorn
44:44
44:38
17
Edgar Suurmeijer
Zuidlaren
44:55
44:36
18
Jerry Wolda
Loopgroep Astrea
47:21
47:06
19
Bert Rodermond
Assen
47:24
47:08
20
Martijn Brontsema
Loopgroep Astrea
47:35
47:21
21
R. de Maar
Assen
47:40
47:25
22
Conrad Waebers
Hoogezand
48:55
48:39
23
Danny van der Werff
Hoogezand
48:56
48:32
24
Sebastiaan Boerema
Eelderwolde
50:20
50:01
25
Peter Hazelaar
Winschoten
50:32
50:02
26
Rick de Haan
Boringshofz
51:45
51:27
27
David Dumas
Nieuwe Pekela
55:06
54:36
28
Ben Nijborg
Groningen
57:09
56:40
M50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
32:16
32:15
2
Pieter Jan Kooi
Loppersum
35:59
35:56
3
Pieter Stegeman
Elp
39:53
39:48
4
Jetsko Borg
Onstwedde
40:09
40:03
5
Adriaan Bennen
Rolde
40:30
40:28
6
Eeuwe Schot
Groningen
40:57
40:54
7
Kees Vos
Groningen
41:42
41:33
8
Bareld Hamming
De Groeve
41:51
41:47
9
Erik Scholte
Musselkanaal
42:57
42:47
10
Edgar Bakker
Groningen
43:13
42:59
11
luciano Malawau
44:25
44:10
12
Erik Verkaaik
Hunzerunners Loopgroep
44:36
44:22
13
John Meijer
Zuidlaren
44:45
44:29
14
Jelle Nauta
Groningen
44:57
44:57
15
Willem Rijnberg
Gieten
45:03
45:01
16
Johan Kregel
Peize
46:51
46:28
17
Altjo
Hoogezand
47:21
46:58
18
Rob Noorda
Loopgroep Astrea
47:51
47:34
19
Henk Heemskerk
Groningen
48:34
48:25
20
André Hogenelst
Groningen
48:34
48:23
21
J Dijkman
Winschoten
50:32
50:03
M60, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michel Eekhof
Valthe
36:33
36:31
2
karel edens
Groningen
37:13
37:11
3
Herman Morrien
Bellingwolde
40:33
40:28
4
Fokko Hindriks
Groningen
40:43
40:39
5
Anno Brandsma
Beilen
41:46
41:42
6
Ludo Mennes
Haren
44:19
44:00
7
Ad Peltenburg
Groningen
44:53
44:43
8
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
45:22
45:15
9
Tjibbe Pebesma
Loopgroep De Drentsche Aa
49:54
49:32
10
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
51:16
50:52
11
Guus Marée
Zuidlaren
52:35
52:34
V40, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette Pepels
Beilen
41:16
41:16
2
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
42:40
42:32
3
Annemieke Weijling
Gieten
48:34
48:21
4
Liesbeth van der Meer
Haren
50:58
50:51
5
Bianca Klinkhamer
Annen
52:43
52:17
6
Gonny Darwinkel
Annen
52:43
52:17
7
Marieke Appels
Annen
52:43
52:17
8
Mirjam Veenstra
Groningen
57:09
56:40
V50, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsche Aa
42:42
42:36
2
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
43:48
43:44
3
Janny Spreen
Gieten
44:56
44:47
4
Griean Hoster
Loopgroep De Drentsche Aa
45:22
45:11
5
Inge Hiemstra
Loopgroep Astrea
48:51
48:36
6
Ineke Berghuis
Loopgroep De Drentsche Aa
50:59
50:47
7
Christa verver
Loopgroep Astrea
52:27
52:10
8
Yvonne Schuring
Peize
53:01
52:40
9
Janet Degenhart
Winschoten
55:58
55:42
10
Janna haak
Zuidlaren
57:16
56:55
11
Ellen Wagenaar
Loopgroep De Drentsche Aa
57:16
56:55
12
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:00:28
1:00:07
13
Gea Klein
Loopgroep De Drentsche Aa
1:01:17
1:00:52
V60, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janny Hilbrands
Amen
43:13
43:09
2
Annemieke Lambers
Groningen
52:46
52:23
3
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
58:53
58:32
www.uitslagen.nl
29-01-2017 13:38