Uitslagenlijst Mastboscross

Breda - Zaterdag 28 januari 2017

VROUW, 7KM NW
Plts
Naam
Tijd
1
Anny Meeren
Sprint
1:04:42
2
Elly van Leeuwen
Sprint
1:04:48
3
Yvonne Deenen
Sprint
1:06:06
4
Trudy Neger
Sprint
1:07:10
5
Boukje Flach-Tuinhof
Sprint
1:07:44
6
Marian Oerlemans
Sprint
1:09:39
7
Ria Clarijs-Witte
Sprint
1:12:53
8
Corry Keijzers
Sprint
1:21:43
9
Tiny Vertriest
Sprint
1:25:01
10
Marjan Op de Beek
Sprint
1:35:15
MAN, 7KM NW
Plts
Naam
Tijd
1
Marcel Heijblom
Sprint
1:04:49
2
Rien de Bruin
Sprint
1:21:32
3
Marius Krooswijk
Sprint
1:25:02
VROUW, 14KM NW
Plts
Naam
Tijd
1
Marian Kelderman
Sprint
1:51:05
2
Els Huijsmans
Sprint
1:51:17
3
Diana Faes
Sprint
1:57:14
4
Ria Vermeer
Sprint
1:57:51
5
Anna Hendrikse
Sprint
2:07:56
6
Lisette Copal
Sprint
2:07:59
7
Florentine Smits
Sprint
2:14:02
MAN, 14KM NW
Plts
Naam
Tijd
1
Sjef Verbeek
Sprint
1:48:28
2
Rene den Reijer
Breda
1:51:08
3
Jac van Dongen
Sprint
1:55:32
4
Luc Timmer
Sprint
1:57:25
5
Kees Molekamp
Sprint
2:07:53
6
Ad de Bont
Sprint
2:07:54
VROUW, CANI BIKE
Plts
Naam
Tijd
1
Sandra Winz
Jülich
11:06
2
Pauline Zwaan
Uithoorn
14:11
3
Ilse Deborger
België
16:12
4
Magda Didier
17:27
5
Angelique
Nederland
19:41
MAN, CANI BIKE
Plts
Naam
Tijd
1
Thom van Vliet
Schiedam
12:08
2
Dan vam Haastrecht
Esbeek
13:00
3
Ard van Dijk
13:35
4
Roy Hendrickx
Rijkevorsel
14:39
5
Kevin van Zundert
Sprint
16:48
6
Jan Bos
Harderwijk
22:06
VROUW, CANI STEP
Plts
Naam
Tijd
1
Magda Didier
België
6:05
2
Pauline Zwaan
Uithoorn
6:07
3
Debbie van Dijk
Kombijsport
7:03
4
Mies Geenen
Esbeek
7:08
5
Tinne Jenet
Boom
7:08
MAN, CANI STEP
Plts
Naam
Tijd
1
Danny Lemmens
België
5:25
2
Nico Poortmans
Boom
6:08
3
Peter Dingemans
Essen (BEL)
6:24
4
Rune Roll
Zwanenburg
8:55
5
Daniel van Merrienboer
Tilburg
11:02
VROUW, CANI LANG
Plts
Naam
Tijd
1
Jule Prins
Dahlem
19:19
2
Ronja Sijmans
Strijen
22:05
3
Leonie Krebbens
's-Gravenhage
26:42
4
Marjolijn Bakker
Spirit Oud Beijerland
26:47
5
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
26:48
6
Lynn Pieters
Dordrecht
27:03
7
Joyce Dijkhuizen
Chaam
28:20
8
Anouk van der Wulp
THOR
28:36
9
Jetty Roos
Klaaswaal
32:45
10
Ilse Hanenberg
Oude-Tonge
35:18
11
Sabrina Simons
37:23
12
Francien Verheijen
Ulicoten
38:59
13
Esmée van der Eng
Spijkenisse
39:38
MAN, CANI LANG
Plts
Naam
Tijd
1
Jeffrey Vork
Loenen aan de Vecht
18:38
2
Marc Prins
Dahlem
19:19
3
Gino Lauwen
België
21:29
4
Danny Lemmens
België
22:49
5
Jeroen Ridderhof
Sint-Annaland
23:09
6
Lars Senden
Voerendaal
23:46
7
Frans van der Wulp
THOR
24:59
8
Roy Hendrickx
Rijkevorsel
26:40
9
Sjef Schijven
Spiridon
27:03
10
Pieter Pennings
Rijsbergen
27:37
11
Kevin Boom
Gouda
28:00
12
Ingo Schachsiek
Duitsland
28:20
13
Jos Groenendijk
Goirle
28:57
14
Sjoerd ter Riet
Strijen
31:28
15
Daniël Edelschaap
Ridderkerk
32:02
16
Hans Voets
Breda
32:07
17
Mari van Santvoort
's-Hertogenbosch
35:29
18
Frank Vermetten
Breda
40:08
VROUW, TRAIL 21KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid Versteegh
Sprint
1:32:19
2
Annelies Postema
THOR
1:42:56
3
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
1:46:32
4
Kasia Pietrzykowski
Oosterhout Nb
1:50:22
5
Cindy Holierhoek
Breda
1:50:50
6
Ilse de Vent
Delft
1:51:53
7
Vera Verluyten
Tessenderlo
1:52:46
8
Cindy Goetgeluk
Energie
1:53:06
9
Cath Bostantzis
Energie
1:54:06
10
Rebekka Herkemij
Barendrecht
1:54:13
11
Esther van den Berg
Spado
1:54:52
12
Mieke van der Horst
Sprint
1:54:53
13
Mascha Eckhardt
Roosendaal
1:57:13
14
Elle Schoenmakers
Breda
1:58:45
15
Hanneke Bakkum
Sprint
2:02:15
16
Danielle Gillissen
Dordrecht
2:02:28
17
Birgit Dekkers
Breda
2:02:35
18
Van Tulden
Delft
2:03:39
19
Lieke den Boer
Breda
2:04:36
20
Ingrid Papavoine
Energie
2:05:55
21
Gina Heuser
Energie
2:05:55
22
Beata Jednorog
Rotterdam
2:07:38
23
Judith van de Kloof
Tilburg Road Runners
2:07:56
24
Richelle van Helten
AVO 1983
2:08:00
25
Elke Schoenmakers
Breda
2:10:08
26
Silvia Brechler
Energie
2:11:29
27
Eva de Bruin
Herwijnen
2:14:11
28
Daisy Goddijn
Sprint
2:14:54
29
Gudy van Klaveren
Energie
2:16:08
30
Esther Stutvoet-de Bruijn
Energie
2:16:15
31
Angelique Lagerwerf
Zevenbergen
2:22:18
32
Jolanda Schuerman
Loopgroep Goirle
2:29:42
33
Mirjam Laurijssen-Mouw
Oosterhout Nb
2:31:40
34
Anja Stultjens
Uitwijk
2:32:18
35
Joyce Vlems
Sprint
2:33:11
36
Jolanda de Swart
Bavel
2:33:20
MAN, TRAIL 21KM
Plts
Naam
Tijd
1
Benny Poppe
Etten-Leur
1:23:56
2
Jurian Glas
Amsterdam
1:28:52
3
Robert Stallmann
Breda
1:29:58
4
Patrick van Schilt
Spado
1:30:14
5
Arik Burghout
Meeuwen
1:30:34
6
Jessey Kasandikromo
Teteringen
1:32:06
7
Marco van Dongen
Sprint
1:32:14
8
Steven van Bunningen
Sprint
1:34:00
9
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
1:34:03
10
Ruerd Nauta
Sprint
1:34:05
11
Ton van Beek
Tilburg Road Runners
1:34:20
12
Bob van Gaans
AVO 1983
1:35:27
13
Kees Alblas
Puttershoek
1:35:46
14
Arnold de Krom
Spado
1:36:04
15
Elias Corneillie
Gent
1:37:07
16
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:37:23
17
Tyler Manchester
Amsterdam
1:37:26
18
Kjell Haest
Wortel
1:37:36
19
Startnummer 383
Leerdam
1:37:49
20
Maurice Janssens
AVO 1983
1:37:52
21
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
1:37:53
22
René Manchester
Amsterdam
1:37:58
23
Stephan Hoogendam
Heinenoord
1:38:01
24
Ben Vermeulen
Eindhoven
1:38:13
25
Corné van Beek
Achilles
1:38:17
26
Kristoffel Wuyts
Antwerpen
1:38:43
27
Vincent Eken
Etten-Leur
1:38:55
28
Bas Primo
Teteringen
1:39:03
29
Dick van der Wilt
Ridderkerk
1:39:06
30
Rien van Vossen
Spado
1:39:08
31
Corné van Helteren
Cifla
1:39:13
32
Sander Wetzels
Tilburg
1:39:32
33
Ruben Timmermans
Sliedrecht
1:39:38
34
Remy Mol
Bavel
1:39:49
35
Jeroen Stoop
Flakkee
1:39:50
36
Mart Witvliet
Papendrecht
1:39:57
37
Niels van Rijen
Dorst
1:40:04
38
Jan Molendijk
Krabbendijke
1:40:06
39
Michiel Rombouts
Breda
1:40:06
40
Rick de Smit
Goes
1:40:31
41
Leon Goor
Fortius
1:40:59
42
Wim van Loovhe
Krimpen aan den IJssel
1:41:02
43
Leon t Hooft
Breda
1:41:05
44
Mark Boonman
Breda
1:41:06
45
Sander Clevers
Amsterdam
1:41:13
46
Tom van Beek
Meer
1:41:19
47
Martijn Rijbering
Breda
1:41:21
48
Tim Peeters
Leuven (BEL)
1:41:36
49
Joeri Januarius
Berchem (BEL)
1:41:37
50
Frank Baars
1:41:42
51
Peter van Tilburg
1:41:53
52
Wilbert Wouters
Tilburg
1:42:48
53
Johan van Wanrooij
Atledo
1:42:52
54
Geoffrey van der Maat
Eindhoven
1:42:56
55
Nicky Walpot
Sint Philipsland
1:44:55
56
Peter Honcoop
Spiridon
1:45:02
57
Alistair Henkelman
Dussen
1:45:49
58
Daan Gutierrez
's-Hertogenbosch
1:46:01
59
Bart Husslage
Ulvenhout
1:46:02
60
Bart Savelsberg
Teteringen
1:46:04
61
Ivo van Mensvoort
Waalwijk
1:46:51
62
Mario Kramer
Breda
1:46:59
63
Maarten Aangenendt
Breda
1:47:15
64
Sven Milo
Bever (BEL)
1:47:42
65
Martijn Kegler
Sprint
1:49:35
66
Tjeerd Talen
Sprint
1:49:35
67
Marijn Grootjans
Westkapelle
1:49:35
68
Anthony O'Reilly
Sprint
1:49:36
69
John Snijders
Terheijden
1:49:37
70
Marijn Huibregtsen
Westkapelle
1:49:38
71
Rob van Rijmenam
Sprint
1:49:38
72
Vincent Mombers
Breda
1:49:39
73
Johan van Loon
Geertruidenberg
1:49:39
74
Rudy Romme
No-Limits
1:49:40
75
Hans van Klaveren
Energie
1:49:49
76
Jarno Gerritsen
Energie
1:49:54
77
Frank van Rijthoven
Loopgroep Goirle
1:50:07
78
Hoedemakers Stefan
Heeswijk-Dinther
1:50:39
79
Tomasz Wasiel
Tilburg
1:50:46
80
Barend Groote Schaarsberg
Breda
1:50:57
81
Jos Tinnemans
Eindhoven
1:50:57
82
Peter Haerens
Breda
1:51:01
83
Ruud Wessels
Waterweg
1:51:33
84
Martijn van den Bosch
Sprint
1:52:02
85
Anton Schoenmakers
Sprint
1:52:03
86
Maarten Storm
Naaldwijk
1:52:12
87
Bjørn van der Heijden
Breda
1:52:32
88
Joep van Nassau
Amsterdam
1:53:30
89
Marcel Pickkers
Zwijndrecht
1:54:39
90
Paul Voorend
Rhenoy
1:54:46
91
Willem-Jan Storm
Naaldwijk
1:54:47
92
John Snijders
Rotterdam
1:54:48
93
Rene de Beer
Energie
1:55:28
94
Erwin Willems
Haarlem
1:55:35
95
Mikal Lefevre
Breda
1:55:54
96
Bram van Engelen
Breda
1:56:14
97
George Hahn
Delta Sport
1:56:39
98
Tim de Jong
Breda
1:56:56
99
Marcel van Helten
Diedorf
1:57:05
100
Peter Joosten
Breda
1:57:14
101
Frans van den Bemd
Prinsenbeek
1:57:55
102
Martin Kievits
Delta Sport
1:58:20
103
Edwin van der Pennen
Tilburg
1:58:26
104
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
1:58:44
105
Rene Kant
Rijswijk Nb
1:59:10
106
Rolf Vd Weegen
Lepelstraat
1:59:36
107
Anton Hollemans
Zwijndrecht
2:00:41
108
Ron Dijkhuizen
Chaam
2:01:02
109
Jos van Stee
's-Gravenpolder
2:01:58
110
Robert Willis
Breda
2:02:01
111
Ralf Vlaming
Breda
2:02:18
112
Sam Williams
Sprint
2:02:33
113
Joep Konings
Roosendaal
2:02:36
114
Rob Konings
Breda
2:02:36
115
Marco Terlouw
Energie
2:02:41
116
Colin Touw
Spado
2:02:48
117
Wessel van Meel
Breda
2:02:49
118
Rein van Winden
's-Gravenhage
2:03:27
119
Patrick Schuerman
Tilburg
2:03:44
120
René van der Sijdwe
Breda
2:04:37
121
Jules Dumas
Rotterdam
2:05:00
122
German Hoek
Breda
2:05:49
123
Sjo Roger de Campagnolle
Dordrecht
2:05:50
124
Menno van der Hoek
Sprint
2:05:59
125
Nick Raadshelders
RRZ
2:06:09
126
Pedro Reis
Eindhoven
2:06:18
127
Joost van Prooyen
Made
2:06:23
128
John Godschalk
Made
2:06:24
129
Arie Kruijer
Papendrecht
2:06:32
130
Wim den Otter
Barendrecht
2:06:53
131
Manolis Geldermans
Vlierden
2:07:31
132
Hans Stutvoet
Energie
2:08:01
133
Tom Goddijn
Sprint
2:08:35
134
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
2:08:35
135
Jos Lakwijk
Energie
2:09:01
136
Maurice Neger
Bavel
2:09:02
137
Gerard Mouw
Scorpio
2:09:30
138
Rob van Neutegem
Energie
2:10:01
139
Klaas de Vries
Zoetermeer
2:10:22
140
Jeroen Don
Breda
2:17:48
141
Tom Dooge
Bavel
2:20:52
142
Pieter Reemers
Ouderkerk aan de Amstel
2:22:02
143
Mark 't Hart
Breda
2:22:20
144
Martijn van Wagtendonk
Teteringen
2:28:12
145
Johan de Visser
Lekkerkerk
2:31:39
146
Rob van der Pas
Breda
2:33:20
VROUW, CANI FUN
Plts
Naam
Tijd
1
Ilse Deborger
België
4:05
2
Jade Bours
Breda
4:50
3
Tahnee Dierckx
Kapellen (Antw.)
4:59
4
Jetty Roos
Klaaswaal
5:07
5
Sissy Vanderperre
Wuustwezel
7:11
MAN, CANI FUN
Plts
Naam
Tijd
1
Youri van Middelkoop
Sleeuwijk
4:22
2
Loyd Bours
Breda
5:12
VROUW, CANI KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Mona Rahme
6:44
2
Jule Prins
Dahlem
6:54
3
Renja Sijmans
Diest
6:57
4
Ilse Deborger
België
7:50
5
Gwen Ketting
Buchten
7:54
6
Anouk van der Wulp
THOR
8:39
7
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
8:52
8
Lynn Pieters
Dordrecht
9:15
9
Laura Routaboul
Duitsland
9:23
10
Joyce Dijkhuizen
Chaam
9:26
11
Tahnee Dierckx
Kalmthout
9:34
12
Angelique Lagerwerf
Zevenbergen
9:39
13
Angelique Meester
Leerdam
10:11
14
Nicolette Seelaar
Rotterdam
10:20
15
Rianne Berndsen
Loosdrecht
10:31
16
Tamara Buschgens
Papendrecht
10:35
17
Bianca van Ingen
Breda
10:36
18
Vera Bevaart
Zuidland
10:42
19
Cindy Velgersdijk
Simonshaven
10:55
20
Maria van der Velde
Ridderkerk
11:47
21
Nicole Herder
Schiedam
12:02
22
Madelon de Groot
Sliedrecht
12:20
23
Cindy van Asch
Puurs
12:38
24
Vera Nugteren
Hazerswoude-Dorp
12:48
25
Astrid de Haas
13:16
26
Miranda van Dongen
14:29
27
Startnummer 704
15:39
MAN, CANI KORT
Plts
Naam
Tijd
1
Danny Lemmens
België
6:43
2
Edward Geertse
Bergen op Zoom
6:48
3
Marc Prins
Duitsland
6:54
4
Gino Lauwen
België
7:11
5
Thijmen van Hoof
Babylonienbroek
7:21
6
Lars Senden
Voerendaal
7:33
7
Jens Pompen
Wuustwezel
8:22
8
Frans van der Wulp
THOR
8:26
9
Mark 't Hart
Breda
8:27
10
Jelle Feskens
Lille
9:35
11
Frank Geertsen
9:58
12
Jimmy de Staercke
Brecht
10:03
13
Stanny van den Brande
Brasschaat
10:15
14
Daniel van Merrienboer
Tilburg
11:02
VROUW, TRAIL 12KM
Plts
Naam
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
54:14
2
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
1:03:22
3
Lonneke Elzerman
Prinsenbeek
1:04:57
4
Sylvia Smilde
1:05:56
5
Christel Heeregrave
Breda
1:06:00
6
Kyrlian Kailuhu
Breda
1:06:42
7
Mirjam Gelens
Teteringen
1:08:51
8
Esther Buurman
Krimpen aan de Lek
1:10:25
9
Gita Kappetein
RRZ
1:10:59
10
Lava vd Lande
Rotterdam
1:10:59
11
Lotte Reinhoudt
Leerdam
1:12:37
12
Jantien van der Leest
Utrecht
1:12:37
13
Karin Hendrickx
Breda
1:12:39
14
Janaica Desmet
Menen (BEL)
1:12:53
15
Loes Abrahams
Hilvarenbeek
1:13:02
16
Corine Rotteveel
De Spartaan
1:13:42
17
Marian Putter
Energie
1:13:55
18
Deborah Koreman
Geertruidenberg
1:14:13
19
Kim Vergauwen
Minderhout Belgie
1:14:16
20
Rinske van Holthuijsen
Sprint
1:14:21
21
Jantien de Smet
Breda
1:14:38
22
Jerica Langenberg
Sprint
1:15:14
23
Maxime in het Veld
Breda
1:15:24
24
Inge Otten
Sprint
1:15:26
25
Karolien Koolhof
Breda
1:15:27
26
Marjan Smit
Breda
1:15:36
27
Melissa Eestermans
Moerdijk
1:15:36
28
Sacha Loonen
Breda
1:15:55
29
Rosalie van Dongen
Zwijndrecht
1:16:01
30
Carly Dempster
THOR
1:16:06
31
Kristel Buijs
THOR
1:16:14
32
Irma Hurks
Prinsenbeek
1:16:26
33
Marie-José van den Berg
Prinsenbeek
1:16:27
34
Mariëlle van Mierlo
Breda
1:16:28
35
Lisa van Nimwegen
Nijmegen
1:16:42
36
Yara van Pul
Breda
1:16:52
37
Lotte Giele
Wilhelminadorp
1:16:53
38
Hilleen van Broekhoven
Sprint
1:17:28
39
Inge Goijaarts
Breda
1:17:31
40
Jiske van Geijtenbeek
Breda
1:19:12
41
Suzette Crucq
Breda
1:19:20
42
Hiske Welman
Steenbergen Nb
1:19:24
43
Debby Iriks
Steenbergen Nb
1:19:25
44
Carina Visser
Klaaswaal
1:19:49
45
Emma Kanters
Breda
1:20:04
46
Annemieke van Dongen
Breda
1:20:06
47
Roos Spekman Nussy
Roosendaal
1:21:03
48
Sarah Leuven
Roosendaal
1:21:06
49
Wendy Kroesen
Tilburg Road Runners
1:21:22
50
Claire Schouten
Breda
1:21:43
51
Wendy Cieters
Sprint
1:21:45
52
Annelies Holthuis
Sprint
1:21:46
53
Evelyn van Hellenberg Hubar
Breda
1:21:55
54
Anne Mieke Don
Breda
1:22:11
55
Maaike van den Borne
Breda
1:22:11
56
Suzan Bezemer
Oud-Beijerland
1:22:42
57
Esther de Bruin
Spirit Oud Beijerland
1:22:42
58
Syl Jukic
Breda
1:23:40
59
Marlies Snels
Eindhoven Atletiek
1:23:41
60
Sarah Peek
Oosterhout Nb
1:24:53
61
Cherisse Theves
Oosterhout Nb
1:24:54
62
Esther Villanueva
Geertruidenberg
1:25:29
63
Cindy de Bok
Geertruidenberg
1:25:30
64
Irma Drent
Sprint
1:25:34
65
Anita Paludanus
Sprint
1:25:34
66
Nicolette Seelaar
Rotterdam
1:27:02
67
Vera Nugteren
Hazerswoude-Dorp
1:27:03
68
Sophie van Olphen
Breda
1:27:09
69
Annie de Pauw
DAK
1:27:44
70
Eva van Erp
Haarlem
1:27:45
71
Marre van Poppel
Breda
1:28:01
72
Wendy Brugman
Klein Zundert
1:28:22
73
Sylvia Hoenderkamp
Maassluis
1:28:22
74
Mirte Hoedemaker
Tienhoven Zh
1:29:37
75
Carolien van Geertsom
Breda
1:29:37
76
Annemiek Nusteling
Fortius
1:29:39
77
Sandra van der Graaff
Fortius
1:29:40
78
Regina Konst
Malden
1:30:24
79
Henrieke van Herwijnen
Almkerk
1:31:04
80
Deborah Kant
Woudrichem
1:31:05
81
Aly van Beijsterveldt
Chaam
1:31:36
82
Arantxa Alfaro Barea
Breda
1:31:38
83
Marloes Enk
Spado
1:34:36
84
Jaschenka Nuijten
Spado
1:34:39
85
Sab Hendriks
Breda
1:35:15
86
José van der Vliet
Vuren
1:42:11
87
Sigri van de Griendt
Breda
1:45:06
88
Suus Schagen
Breda
1:45:07
89
Merel van der Zalm
Breda
1:45:15
90
Joyce Tuijthoff
Rotterdam
1:47:35
MAN, TRAIL 12KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Meijer
Phanos
50:00
2
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
50:36
3
Tom Michielsen
Gloria
51:37
4
Geert van Kuijk
Loon op Zand
51:52
5
Kristof Alen
Hoogstraten (BEL)
52:25
6
Bart van der Wal
Zeist
52:26
7
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
53:18
8
Jan Noordman
Prinsenbeek
53:19
9
Jorn van Bergen
Meer (BEL)
53:57
10
Leon Elmans
Dorst
54:17
11
Greg van der Velde
Fortius
55:12
12
Peter van der Windt
Rotterdam
58:09
13
Roelf de Bruijne
Sprint
58:13
14
Sammy Schotte
Menen (BEL)
58:15
15
Richard Hendriks
Krimpen aan de Lek
58:52
16
Arthur van den Aarssen
Nijmegen
59:49
17
Peter Tuijtelaars
Breda
1:02:13
18
Arnoud Stolk
Dordrecht
1:02:28
19
Bas van Rijswijk
Groene Ster
1:02:52
20
Bram van den Broek
Breda
1:03:01
21
Patrick Vaes
Rotterdam
1:03:14
22
Paul vd Wouw
Oosterhout Nb
1:03:23
23
Sander Thijs
Roosendaal
1:03:26
24
Heindirk de Laat
Eindhoven
1:03:43
25
Bart Leijten
Oosterhout Nb
1:03:55
26
Wilbert Timermann
Roosendaal
1:04:14
27
Bart van de Ven
Breda
1:04:18
28
Tommie Joris
Breda
1:04:19
29
Larry Rombouts
Prinsenbeek
1:04:25
30
Joep Kolk
Breda
1:04:26
31
Richard Nusteling
Ridderkerk
1:05:09
32
Charly Nelemans
Sprint
1:05:15
33
Leo Jasperse
Ulvenhout
1:05:16
34
Sean Mckeown
Terheijden
1:05:22
35
Leon Sleven
Bavel
1:05:31
36
Ferry Holierhoek
Breda
1:05:54
37
Wim Korving
VAV
1:06:02
38
Gerd Martens
Hoogstraten (BEL)
1:06:08
39
Timo Schuurbiers
Breda
1:06:29
40
Erwin Suijker
Breda
1:06:49
41
Marc Goossens
Breda
1:06:52
42
Herman Rolfers
Breda
1:07:16
43
Philip Lomans
1:07:30
44
Marco Rikxoont
Nieuw-Vossemeer
1:07:44
45
Stefan Hoohenkerk
Huizen
1:07:46
46
Edwin Tieman
Capelle aan den IJssel
1:07:47
47
Joris Rovers
Breda
1:07:51
48
Twan Hop
Oosterhout Nb
1:07:51
49
Robert Fraenk
Breda
1:08:13
50
Erustjan Overduin
Dordrecht
1:08:20
51
Eric van der Wal
Oosterhout Nb
1:08:21
52
Alex Borghmans
Oud-Beijerland
1:08:26
53
Peter Rockx
Klein Zundert
1:08:49
54
Peter Geubbels
Heeswijk-Dinther
1:08:53
55
Victor Bakker
Breda
1:08:58
56
Henk Duinkerken
RRZ
1:09:06
57
Mark van Aert
Prinsenbeek
1:09:14
58
Manuel Fernandez
Breda
1:09:14
59
Stefan van Dongen
Dordrecht
1:09:16
60
Rik Maas
Weert
1:09:44
61
Dave Mans
Nederweert
1:09:45
62
Stephan Campos
Sprint
1:10:06
63
Joost Huijgen
Eindhoven
1:10:14
64
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
1:10:18
65
Bart de Ruijter
Breda
1:10:27
66
Mark Wolbers
Sprint
1:10:31
67
Lars van der Vorst
Breda
1:10:54
68
Martijn Kosters
Prinsenbeek
1:11:15
69
Pieter Lever
Sprint
1:11:17
70
Stijn den Hartog
Breda
1:11:23
71
Jan Blommerde
Zevenbergen
1:11:33
72
Olaf Linders
St. Willebrord
1:11:33
73
Bart Bovenberg
Atledo
1:11:48
74
Joost Lubberman
Breda
1:11:59
75
Dylan Pas
Breda
1:12:03
76
Patrick van Erp
Breda
1:12:08
77
Michiel Kalma
Breda
1:12:33
78
Casper Neeteson
's-Gravenhage
1:12:36
79
Mike van Meer
Wageningen
1:12:36
80
Victor Schildkamp
Dordrecht
1:12:50
81
Christian Goijaarts
Breda
1:12:54
82
Wilco de Zeeuw
Breda
1:13:36
83
Marcel Koeton
Berkel-Enschot
1:13:44
84
Pieter Pulleman
Breda
1:13:48
85
Tom Haster
Dordrecht
1:13:50
86
Rene de Vries
Breda
1:13:51
87
Johan Verhagen
Fortuna '67
1:14:08
88
Martijn van Hoof
1:14:12
89
Marcel Tjemmes
Breda
1:14:14
90
Tom Van den Berg
Geertruidenberg
1:14:16
91
Edwin Karreman
Fortius
1:14:18
92
Sander Flier
Sprint
1:14:22
93
Gerard Gerrits
Gilze
1:14:32
94
Frans Huijsmans
Sprint
1:14:36
95
Ronald Leunisse
Breda
1:14:45
96
De Jonge
Breda
1:14:46
97
Laurens Groeneveld
Breda
1:15:01
98
Peter Hekker
Sprint
1:15:08
99
Jörgen Zaadnoordijk
Breda
1:15:09
100
Startnummer 776
1:15:10
101
Mart Paulus
Haarlem
1:15:13
102
Jan Eestermans
Moerdijk
1:16:03
103
John Kanters
Moerdijk
1:16:07
104
Bart van Dongen
Zwijndrecht
1:16:14
105
Albert Skibinski
Breda
1:16:20
106
Stephan van Ginneken
Etten-Leur
1:17:00
107
Corné Luykx
Road Runners Etten-Leur
1:17:02
108
Erik Venrooy
Nieuwerkerk ad IJssel
1:17:03
109
Frank Coveliers
Breda
1:17:04
110
Cees van den Broek
Breda
1:17:07
111
Sander van Ooijen
Terheijden
1:17:29
112
Marcel Gerrits
Gilze
1:17:39
113
Bas Jacobs
Breda
1:17:40
114
Johan Kramer
Oosterhout Nb
1:17:51
115
Henny Scholten
Wieringerwerf
1:18:14
116
Hugo van der Horst
Loopgroep PK
1:18:14
117
Bart van Slaghekke
Bavel
1:18:16
118
Joost Rennen
Breda
1:18:28
119
Renzo de Leeuw
Breda
1:18:50
120
Joris van de Laarschot
Breda
1:19:07
121
Paul Mol
Etten-Leur
1:19:12
122
Wouter Schelvis
Sprint
1:19:17
123
Serge Schoutens
Chaam
1:19:36
124
Matthijs Prudhomme
Rotterdam
1:19:36
125
Joop Plukkel
Breda
1:20:07
126
Nick van Loon
Tilburg
1:20:14
127
Robert Bernaards
Fortius
1:21:24
128
Rob Franken Mastboscr
Tilburg
1:21:44
129
John Hagers
RRZ
1:21:51
130
Frank Scheffer
Bavel
1:21:55
131
Edur n Nevodr
's-Gravenhage
1:22:30
132
Jeroen Hansler
Spirit Oud Beijerland
1:22:42
133
Titus Korving
Sprint
1:22:46
134
Bob Postma
Breda
1:23:53
135
Ruud Verhoeve
Breda
1:25:05
136
Ricky Martens
RRZ
1:27:04
137
Lars Derde
Breda
1:27:07
138
Casper Arink
Dordrecht
1:27:26
139
Hans Looij
Spado
1:27:26
140
Léon Pepermans
Breda
1:27:45
141
Martin Heijblom
Waspik
1:30:24
142
Marc Raas
Breda
1:30:27
143
Danny Duimel
Dordrecht
1:31:06
144
Bram Postma
Geertruidenberg
1:32:34
145
Martijn Nuijten
Halsteren
1:34:32
146
Bart Slaghekke
Sprint
1:35:15
147
Wijnand Klein
Krabbendijke
1:36:24
148
Rob Scholtens
Tilburg
1:41:26
149
Pascal van Dam
Rotterdam
1:47:34
VROUW, BEDRIJVENCROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Janneke Kanis
DAJC HRevolutie
26:19
2
Mijke Jennen
DAJC HRevolutie
26:53
3
Liselotte Vernhout-DeBeer
Aerde Borgert Architecten
28:01
4
Annemarie Hoefnagels
Aerde Borgert Architecten
28:01
5
Lisa Huijsmans
Aerde Borgert Architecten
28:15
6
Gaby Ghering
Aerde Borgert Architecten
28:24
7
Helym Beurskens-Engel
Aerde Borgert Architecten
28:25
8
Maartje Verhuizen
Aerde Borgert Architecten
28:26
9
Elles Borgert
Aerde Borgert Architecten
29:01
10
Ellen Koningen
Aerde Borgert Architecten
29:01
11
Mia Bink
SSVB
29:16
12
Jolieneke Scoonenberg
Aerde Borgert Architecten
29:47
13
Margriet Monden
Basrijs B.V.
30:02
14
Cilia Mathijssen
Basrijs B.V.
30:20
15
Patrice Staal
Ritchie de blieck cmb specials
30:34
16
Monique Baecken
Ritchie de blieck cmb specials
30:54
17
Ratna de Jongh
Basrijs B.V.
31:08
18
Laura Everaerts
Basrijs B.V.
31:09
19
Marloes van der Kallen
Aerde Borgert Architecten
33:12
20
Lidian Fransen
Aerde Borgert Architecten
33:13
21
Lian Voesenek
Voesenek Koel- & Vriestransport Team 2
33:35
22
José Hiel
Ritchie de blieck cmb specials
35:16
23
Kiki Bonants-Taminiau
Aerde Borgert Architecten
36:32
24
Anouk van Eijk
Aerde Borgert Architecten
36:33
25
Wim Masteube
Stadsarchief Breda
42:01
MAN, BEDRIJVENCROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Hans van den Dungen
Bluekens Truck en Bus
21:04
2
Jelmer de Maat
Netvlies
24:05
3
Rini van Gils
Basrijs B.V.
24:51
4
Johan Vissers
Bluekens Truck en Bus
24:54
5
Ilan Herz
SSVB
25:12
6
Youri Nagels
SSVB
25:27
7
Jaco Overbeeke
Bluekens Truck en Bus
25:39
8
Joris Verhoeven
Stadsarchief Breda
26:00
9
Mike Verbunt
Voesenek koel&vriestransport Team 1
26:07
10
Frank Mangnus
Ritchie de blieck cmb specials
26:36
11
Patrick Aerts
DAJC HRevolutie
26:43
12
Marc Baelemans
Bluekens Truck en Bus
27:14
13
Glenn Breewel
Bluekens Truck en Bus
29:00
14
Floris Muller
Bluekens Truck en Bus
29:11
15
Cees Voesenek
Voesenek koel&vriestransport Team 1
29:12
16
Terence de Ronde
Bluekens Truck en Bus
29:16
17
Hans de Kievith
Stadsarchief Breda
29:18
18
Michel Groeneveld
Voesenek Koel- & Vriestransport Team 2
29:50
19
Hans Voets
Ritchie de blieck cmb specials
30:06
20
Arthur vd Westerlaken
Bluekens Truck en Bus
30:50
21
Rob Damen
Bluekens Truck en Bus
32:13
22
Rene Storm
Bluekens Truck en Bus
32:38
23
Frank van Gelder
Stadsarchief Breda
32:39
24
Peter Ista
SSVB
34:10
25
John Hobma
Voesenek Koel- & Vriestransport Team 2
35:18
26
Tygo van de Ven
Voesenek Koel- & Vriestransport Team 2
42:00
Opmerkingen over de uitslagen
doorgeven via:
info@uitslagen.nl
www.uitslagen.nl
31-01-2017 08:57