Uitslagenlijst Van Beers Cross 3 Luik Binnenmaas

Mijnsheerenland - Zondag 22 januari 2017

MAN, 3KM
Plts
Naam
Tijd
1
David van twist
's-Gravendeel
21:49
VROUW, 3KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid van de Merwe
's-Gravendeel
18:42
MAN, 6KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lennart Stekelenburg
Heinenoord
29:23
2
Pablo Rincon
Spijkenisse
29:35
3
Raymond Doll
Spijkenisse
31:48
4
Raynor Gevelaar
Berkel en Rodenrijs
38:00
5
Denis Memic
Spijkenisse
VROUW, 6KM
Plts
Naam
Tijd
1
Willemijn Knot
Amsterdam
28:33
2
Ineline Nijssen-Bouwman
Mijnsheerenland
31:38
3
Lisanne Venema
Sliedrecht
36:37
4
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
36:43
5
Henriette Hitsert
Oud-Beijerland
43:19
MAN, 9KM
Plts
Naam
Tijd
1
Christiaan van Bevsichem
Numansdorp
32:03
2
Felix de Jongh
Rotterdam
38:08
3
Alex de Langen
Oud-Beijerland
38:47
4
Stephan van Driel
Oud-Beijerland
43:40
5
Henk Vermaas
Rotterdam
44:04
6
Mark Jurgens
Rotterdam
45:24
7
Cees van Es
Oud-Beijerland
45:41
VROUW, 9KM
Plts
Naam
Tijd
1
Simone hartong
Rotterdam
43:28
2
Petra van den Berg
Rotterdam
45:17
3
Katharina de Kool
Zuid-Beijerland
48:35
4
Jolanda van der Beek
Strijen
52:30
5
Louise Cornelis
Rotterdam
53:40
6
Marga van Koppen
Mijnsheerenland
55:18
MAN, 3 LUIK KORTE AF
Plts
Naam
Tijd
1
Bjorn van Vliet
Heinenoord
23:52
2
Eric den Outer
Oud-Beijerland
26:33
3
Hans Barendregt
Goudswaard
29:37
4
Aat van Beers
Rotterdam
29:47
5
Harry Gerritse
's-Gravendeel
30:25
6
Edwin de looff
Pernis Rotterdam
31:30
7
Christian van de Vreede
Nieuw-Lekkerland
35:21
VROUW, 3 LUIK KORTE AF
Plts
Naam
Tijd
1
Marielle kleijwegt
Puttershoek
31:35
2
Melissa Charitos
Alblasserdam
33:44
3
Deniece Veenstra
Zuid-Beijerland
34:35
4
Heleen van der Linden
Rotterdam
35:19
5
Daphne Andeweg
Oud-Beijerland
36:21
6
Jenneley van Pelt
Oud-Beijerland
36:25
7
Sasha Bodegom-Kooijman
Mijnsheerenland
37:07
8
Ilvi van den Berg
Zwijndrecht
37:48
9
Corinne Heijdra
Klaaswaal
41:17
MAN, 3 LUIK LANGE AF
Plts
Naam
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
32:33
2
Robin Robart
Strijensas
37:06
3
Ralph Lemstra
Puttershoek
37:54
4
Stephan Hoogendam
Heinenoord
38:44
5
Niels Boot
Goedereede
40:45
6
Jeroen Mikkers
Heinenoord
43:15
7
Frans den Outer
Oud-Beijerland
44:24
8
Rene Kruis
Rotterdam
44:32
9
Robin van hamburg
Fijnaart
44:34
10
Leendertjan Groeneveld
Strijen
44:36
11
Arjan van der Velde
Nieuw-Beijerland
47:02
12
Jan Vos
Zuid-Beijerland
47:16
13
Eelco Fortuin
Strijen
48:12
14
Pieter Lak
Mijnsheerenland
48:17
15
Murk Blankevoort
Willemstad Nb
53:15
16
Michel van Ruiven
Mijnsheerenland
58:02
VROUW, 3 LUIK LANGE AF
Plts
Naam
Tijd
1
Inge de Kievit
Zuid-Beijerland
42:03
2
Marjolijn Bakker
Numansdorp
43:52
3
Suanne bitter
Willemstad Nb
51:35
4
Yvonne Versluis
Heinenoord
53:20
5
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
53:50
6
Danielle Kool
Strijen
55:08
7
Odette Huijsman
Numansdorp
56:44
8
Conny Fortuin
Strijen
57:34
9
Caroline van Ruiven
Mijnsheerenland
57:58
10
Milou Schravesande
Klaaswaal
1:00:32
www.uitslagen.nl
22-01-2017 14:22