Uitslagenlijst Global-e Spiridoncross

Rijen - Zondag 22 januari 2017

MEISJ, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
6:19
2
Minke Geraerts
Sprint
7:12
3
Carlijn Geschiere
Sprint
7:39
JONGE, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Mol
Sprint
4:00
2
Tobias de Jager
ACW '66
4:06
3
Colin Bressers
Atledo
4:08
4
Sven van den Hout
Sprint
4:13
5
Rick Standaert
ACW '66
5:01
6
Timo Helmhout
Sprint
6:00
MPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nova van der Schoot
Tilburg Road Runners
5:19
2
Anne Bos
Scorpio
5:22
3
Jip de Wijs
Sprint
5:34
4
Amber Jansens
Gloria
5:39
5
Anouk Rutjes
Atledo
5:45
6
Britt Mutsaers
Atledo
6:09
7
LoÔs Martens
Sprint
6:15
8
Annika van Loon
Spiridon
6:19
9
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
6:21
10
Sanne van Daelen
Spiridon
7:03
11
Eline Pelkmans
Sprint
9:00
JPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:48
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:49
3
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:12
4
Finn Hoek
Scorpio
5:14
5
Jens van Tetering
Scorpio
5:19
6
Mylo Brethouwer
Scorpio
5:24
7
Stan Struijfs
Gloria
5:26
8
David Kok
Sprint
5:31
9
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
6:02
10
Riemer van Son
Scorpio
6:04
11
Lucca Soler
Spiridon
6:05
12
Gijs Versteden
Attila
6:07
13
Lukas Kegler
Sprint
6:11
14
Mick Mekes
Atledo
6:13
15
Gijs van den Heijkant
Taxandria Atletiek
6:17
16
Jort Griep
Scorpio
6:58
MPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke Westerveen
Atledo
5:06
2
Eva den Boer
Atledo
5:13
3
Puck van Gils
Sprint
5:19
4
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:21
5
Noor Bekkers
Spiridon
5:23
6
Nienke Mol
Sprint
5:28
7
Laura Janssen
Spiridon
5:45
8
Quinty Minkels
Atledo
5:48
9
Sterre Billekens
Spiridon
6:01
10
Sterre ManniŽn
Spiridon
6:15
11
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
6:35
12
Merel van Bergeijk
Spiridon
7:12
13
Erin Rullens
Spiridon
7:48
JPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rutjes
Atledo
4:44
2
Loek Graafmans
Spiridon
4:47
3
Ewart van Son
Scorpio
4:55
4
Boris Griep
Scorpio
4:59
5
Ot Jansen
Sprint
5:06
6
Jur van der Heijden
Sprint
5:32
7
Benjamin Wolvekamp
Spiridon
5:37
8
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
5:42
9
Nathan Kant
Scorpio
5:44
10
Jelle Kreeft
Spiridon
5:46
11
Wilbert van den Burg
Spiridon
5:47
12
Tom Kula
Scorpio
5:52
13
Tijmen Rotte
Sprint
5:59
14
Jurre Verschure
Atledo
6:05
15
Thomas Klunder
Sprint
6:08
MPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:27
2
Nina Groffen
Sprint
4:31
3
Lila van Nieuwkoop
Energie
4:33
4
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:42
5
Lotte Griep
Scorpio
4:46
6
Ylva den Heijer
Sprint
4:49
7
Djayla Hoek
Sprint
4:50
8
Jill Paulus
Atledo
4:50
9
Yara van der Heijden
Sprint
4:53
10
Cyri Brethouwer
Scorpio
4:56
11
Fenna Winkel
Sprint
4:59
12
NoŽlle Schalk
Spiridon
5:00
13
Valerie Bruurmijn
Gloria
5:13
14
Merel van Hooijdonk
Spiridon
5:16
15
Ziva Devue
Gloria
5:17
16
Imke Geenen
Gloria
5:19
17
Femke Jacobs
Gloria
5:21
18
Mirre Stabel
Gloria
5:23
19
Femke Sprangers
Gloria
5:35
20
Sophy Naafs
Spiridon
5:39
21
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:40
22
Anna Timmers
Spiridon
5:41
23
Mirre Wijnen
Atledo
5:41
24
Benthe van Laarhoven
ACW '66
5:48
25
Sanne Sprangers
Gloria
5:55
26
Renťe Kramer
Atledo
6:27
JPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
MŤte van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:19
2
Luuk Pelkmans
Sprint
4:24
3
Ryan Heeren
Spiridon
4:25
4
Lennart de Vries
Scorpio
4:26
5
Reyno Minkels
Atledo
4:29
6
Vigo Maljaars
Scorpio
4:38
7
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:40
8
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:40
9
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:47
10
Joran Kant
Scorpio
4:50
11
Mark van de Ven
ACW '66
4:52
12
Dirk Lorkeers
Sprint
4:53
13
Tim van de Vinne
ACW '66
4:53
14
Michiel Gulickx
Gloria
4:56
15
Troj van Dongen
Spiridon
4:58
16
Kilan Goddijn
Sprint
5:00
17
Jasper Buschman
Scorpio
5:01
18
Lars Bloemers
Sprint
5:02
19
Thijmen Kegler
Sprint
5:04
20
Huub Kuyvenhoven
Sprint
5:05
21
Mik Strooper
Tilburg Road Runners
5:06
22
Stijn Groeneveld
Scorpio
5:07
23
Imeno Weber
Attila
5:08
24
Bas Guikink
Sprint
5:08
25
Stijn van Daelen
Spiridon
5:11
26
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
5:13
27
Thomas Hessels
Scorpio
5:13
28
Daan van der Made
Scorpio
5:15
29
Lukas Kok
Sprint
5:19
30
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
5:19
31
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:20
32
Merlijn Pellis
Sprint
5:21
33
Hugo Geleijns
Scorpio
5:22
34
Felipe Broere
Scorpio
5:22
35
Matthijs Koek
ACW '66
5:26
36
Giel Huijsmans
Sprint
5:29
37
Jelte Bink
Spiridon
5:31
38
Kevin Rullens
Spiridon
5:40
39
Martijn Schulte
Scorpio
5:43
40
Jules van der Stap
Sprint
5:45
41
Lukas van den Heijkant
Taxandria Atletiek
5:47
42
Ties Mutsaers
Atledo
5:50
43
Dario Ehrismann
Scorpio
6:05
44
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
6:06
45
Thijs Nuijten
ACW '66
6:35
MJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
4:12
2
Silkie Graafmans
Spiridon
4:21
3
Bijou Leto
Sprint
4:28
4
Roos de Jong
Atledo
4:30
5
Anouk Andeweg
Spiridon
4:31
6
Lois Drent
Sprint
4:36
7
Froukje Mons
Energie
4:42
8
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
4:46
9
Milena Weber
Attila
4:49
10
Simone Wijngaard
Spiridon
4:49
11
Nienke Blom
Sprint
4:55
12
Nynke Geest
Energie
4:58
13
Danica Willemen
Atledo
5:01
14
Tashley Schellekens
Atledo
5:14
15
ZoŽ Reuvekamp Gille
ACW '66
5:20
16
Pip Huijsmans
Sprint
5:24
17
Fenna Dudok
Scorpio
5:25
18
Danique Schalk
Spiridon
5:36
19
Isis van Gils
Sprint
5:53
20
Loes van Gils
Scorpio
7:13
21
Anne de Jong
Atledo
7:16
JJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Kreeft
Spiridon
3:44
2
Milan Watzeels
Attila
3:54
3
Julius Geleijns
Scorpio
3:58
4
Tygo Naafs
Spiridon
4:02
5
Steyn Potuit
Energie
4:09
6
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
4:09
7
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
4:13
8
Remko van den Hout
Attila
4:20
9
Pepijn Roels
Sprint
4:23
10
Vic Struijfs
Gloria
4:26
11
Diego Broere
Scorpio
4:27
12
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
4:29
13
Kamiel Watzeels
Attila
4:29
14
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
4:30
15
Arne Dierckx
Gloria
4:30
16
Gijs Fuite
Attila
4:32
17
Joost Winkel
Sprint
4:35
18
Pepijn Wijnen
Atledo
4:36
19
Kwinten Rotte
Sprint
4:40
20
Luuk Strooper
Tilburg Road Runners
4:40
21
Marijn van Dijk
Spiridon
4:41
22
Matthijs Bink
Spiridon
4:46
23
Tom Couwenbergh
Sprint
4:46
24
Roan van Vessem
Scorpio
4:47
25
Timo Smeets
Spiridon
4:47
26
Sverre Handor
Sprint
4:49
27
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
4:52
28
Guus Guikink
Sprint
4:53
29
Michon Goddijn
Sprint
4:53
30
Sep de Graaff
ACW '66
4:54
31
Nuno van Berkom
Scorpio
5:03
32
Jimmy Marcera
Sprint
5:03
33
Steijn Timmers
Spiridon
5:19
34
Bengt Kramer
Atledo
5:24
35
Tijn Bos
Scorpio
5:27
36
Jelle Kluwen
Attila
5:28
MJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Safira den Oudsten
Spiridon
8:52
2
Willemijn Fuite
Attila
8:56
3
Lotte van Lieshout
Energie
9:13
4
Parel van Nieuwkoop
Energie
9:36
5
Anouk Verheijen
Gloria
9:58
6
Noortje de Graauw
Attila
10:02
7
Gitte Wilmsen
Gloria
10:16
8
Jeske van de Laar
Attila
11:11
9
Susan Lodewijks
Atledo
13:18
JJUNC, 3300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Brands
Attila
11:56
2
Daniel van Noordenne
Energie
12:32
3
Jasper van Laarhoven
ACW '66
13:00
4
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
14:38
5
Tijn Blom
Sprint
14:53
6
Guus de Jong
Atledo
15:19
7
Christian Maas
Taxandria Atletiek
16:21
MJUNB, 4050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
16:58
2
Karlijn Bongenaar
Prins Hendrik
17:15
3
Cinder Vis
OSS-VOLO
17:46
4
Amber Noordermeer
Energie
18:27
5
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
18:30
6
Sam Lips
Loopvereniging TOF
18:40
7
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
19:49
8
Anne-Wil Snepvangers
Atledo
21:50
9
Anne Lodewijks
Atledo
26:04
10
Selena van Oosterhout
Scorpio
27:06
JJUNB, 5650 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne van der Linde
Energie
19:21
2
Juul Knoester
GVAC
19:25
3
Bran Maas
Tilburg Road Runners
20:10
4
Marlon van Zijl
Energie
21:02
5
Tom Fobbe
PAC
21:19
6
Lars Schellekens
Attila
22:15
7
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
22:30
8
Gijs Knoester
GVAC
22:45
9
Jorrit Ivens
ACW '66
22:46
10
Twan Vermeer
PAC
23:00
11
Jason Smits
ACW '66
23:26
12
Daan van der Eerden
Spiridon
24:36
MJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lois Stokkers
Energie
25:21
JJUNA, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem van der Meiden
Spiridon
31:33
2
Thomas Crul
Loopvereniging TOF
31:58
VSEN, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyanne Verpaalen
Spiridon
31:53
2
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
32:32
3
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
32:58
4
Rowan van Dongen
Atledo
35:40
5
Esmay van de Laar
Attila
41:24
V35, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Joosten
ACW '66
33:23
2
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
36:42
3
Marloes de Jong
Atledo
38:10
4
Yvette van Dulmen
Atledo
38:28
5
Neeltje Olieslagers
Gloria
41:51
6
Marleen van Dooren
Attila
45:28
V45, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
32:07
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
33:55
3
Marionne Kat
Spiridon
34:23
4
Ingrid Spapens-Van Korven
Achil '87
35:03
5
Judith van Winkel
Atledo
35:17
6
Loes Vingerhoets
Achil '87
36:00
7
Jacqueline Stouten
Atledo
41:23
8
Martha van Hal
Energie
42:56
9
Marleen van Meer
Gloria
49:57
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Scorpio
32:32
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
34:30
3
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
34:48
4
Robbert van de Wouw
Parcival
35:06
5
Huub Maas
THOR
35:10
6
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
35:21
7
Jesse van de Ven
Parcival
36:20
8
Dirk Evers
Spiridon
36:59
9
Teun Broeders
Spiridon
37:54
10
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
38:08
11
Rob Honcoop
Spiridon
38:20
12
Jeroen Verhees
Spiridon
38:27
13
Koen Voermans
Scorpio
39:25
14
Michel Broeders
Spiridon
40:34
15
Ralph Jacobs
Atledo
42:11
16
Bas van Wingerden
NSAV 't Haasje
45:13
17
Christian le Sage
Atledo
47:00
M35, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greg van Hest
Tilburg Road Runners
27:35
2
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
29:03
3
Tony de Groot
Marvel
30:33
4
Anton Bogers
Atledo
31:26
5
Bas van Gestel
Attila
32:34
6
Patriek Bruurs
Spiridon
32:59
7
Dick Bink
Spiridon
33:10
8
Michel Boon
Spiridon
36:01
9
Erwin Gulickx
Gloria
38:11
10
Dolf Willemen
Spiridon
40:34
M45, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Marrewijk
Scorpio
28:29
2
Eduard Linnenbank
Attila
30:15
3
Benny Thuy
RK HAV
30:40
4
Edwin Kemmeren
Spiridon
31:24
5
Louis van den Dungen
Spiridon
31:29
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
32:01
7
Jacco Schipperen
Scorpio
33:00
8
Harry Beekmans
DAK
33:03
9
John Marijnissen
Sprint
33:11
10
Gijs Kloek
Sprint
33:13
11
Johan Verweij
Achil '87
33:33
12
Jan Menssen
Spiridon
33:44
13
Albert de Rooij
Atledo
33:48
14
Peter Honcoop
Spiridon
34:27
15
Toine van Gils
Atledo
34:53
16
Jacques Hameleers
Spiridon
35:24
17
Aart de With
Spiridon
36:14
18
Frans van Gestel
Gloria
36:30
19
Sjef Schijven
Spiridon
36:37
20
Peter Kramer
Atledo
37:45
21
Hans Lodewijks
Atledo
38:30
22
Ard-Jan Moerdijk
Atledo
39:30
23
Alex van Krevelen
Atledo
41:38
M55, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
31:01
2
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
31:36
3
Marc Siebers
avVN
31:39
4
Marcel Cools
Sprint
33:34
5
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
34:36
6
Hans Brouwers
Gilze
35:02
7
Ad Kieboom
Scorpio
35:06
8
Hens Koremn
Atledo
35:18
9
Cees Bongenaar
Prins Hendrik
35:37
10
Johan Flipsen
Atledo
36:41
11
Frits van der Velden
Atledo
40:21
M65, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
31:57
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
36:52
3
Gillis Bosman
THOR
41:11
VROUW, 4050 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Indy Nebbeling
Spiridon
20:09
2
Sonja Kolijn
Dordrecht
20:18
VROUW, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisette Bouman
Spiridon
34:59
2
Tessa Trommelen
Atledo
39:10
VROUW, 7750 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Staps
Tilburg
36:34
2
Floor Remmers
Gloria
44:01
3
Trees van Kempen
Spiridon
48:30
4
Paula Sprengers
Scorpio
51:49
MAN, 5650 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees van Gageldonk
Spiridon
24:15
2
Ton Crul
Breda
25:30
3
Dave Wijdemans
Tilburg
26:12
4
Boris Minkels
Atledo
28:41
5
Toine Wouters
Spiridon
28:51
6
Hans Vanderniepen
Spiridon
33:32
7
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
58:17
MAN, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Claasen
Dongen
34:55
2
Gerard Gerrits
Gilze
38:29
3
Jaimy van Groesen
Made
39:56
4
Mark van der Eerden
Rijen
41:38
MAN, 10200 M TRIMLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph Voesenek
Spiridon
42:00
2
Marcel de Weerdt
Breda
42:27
3
Bas van Steijn
Oosterhout Nb
45:31
4
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
45:57
5
Mark Schaap
Rosmalen
46:30
6
Arno den Ridder
Scorpio
46:38
7
Bas van Gils
Oosterhout Nb
47:49
8
Peet Wijnene
Eindhoven
49:08
9
Ad Vermetten
Spiridon
49:36
10
Eric Withaar
Rijen
51:11
11
Karel de Hooge
Dordrecht
52:38
12
Jan Raaijmakers
Rijen
53:59
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
26-01-2017 14:22