Uitslagenlijst Zac Freudenburg Cross

Groningen - Zaterdag 21 januari 2017

JPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Lubbers
Groningen Atletiek
6:21
2
Arnel Ahmetsphatic
Groningen Atletiek
6:35
3
Julian Keun
Groningen Atletiek
6:37
4
Gerard Kramer
Groningen Atletiek
7:03
5
Jerrik Thalen
Groningen Atletiek
7:15
6
Raul Wehker
Groningen
7:19
7
Jesse Jansen
Groningen Atletiek
7:31
8
Cuno Harmes
Groningen
7:31
9
Youri Thomas
Groningen
7:36
10
Yarne Notinga
Norg
7:42
11
Stijn van den Borg
Groningen Atletiek
7:51
12
Thijmen Lub
Groningen
8:52
MPUP, PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merle Leinenga
Groningen Atletiek
6:46
2
Elisa Huisinga
Groningen Atletiek
6:52
3
Inez Keun
Groningen Atletiek
6:52
4
Nina Thomas
Groningen Atletiek
7:15
5
Kiki Beukenkamp
Groningen Atletiek
7:46
6
Lisanne Lub
Groningen
8:11
7
Anouk Huisman
Groningen Atletiek
8:20
8
Juliëtte Oudekerk
Groningen Atletiek
8:21
9
Nica Lips
Groningen
8:24
10
Cynthia Urban
Groningen Atletiek
8:30
11
Elin Thalen
Groningen Atletiek
8:38
12
Naomi Kingma
Groningen Atletiek
8:55
13
Laura Nieborg
Groningen Atletiek
9:00
14
Annemiek Nieborg
Groningen Atletiek
9:03
15
Jasmijn Kraima
Glimmen
9:09
16
Eline Urban
Groningen Atletiek
9:43
17
Tessa Onnes
Groningen Atletiek
9:43
JJCD, JUNIOREN C/D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Jan Bosscher
AV Heerenveen
7:15
2
Jorrit Stada
Groningen Atletiek
9:02
3
Ceriel Wehker
Groningen
9:47
4
Rafael van Gennip
Fivelstreek
9:49
JJAB, JUNIOREN A/B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hugo Jan Bosscher
AV Heerenveen
15:20
2
Olaf Jan Bosscher
Muhein
15:29
3
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
15:47
4
Gerwin in 't Veld
Groningen Atletiek
16:06
VKORT, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marrijtje Molenhuis
AAC '61
17:43
2
Larissa van Essen
Groningen
19:59
3
Eveline Broers
23:51
4
Femke Salverda
Groningen
25:12
5
Alyssa Smits
Groningen
27:10
MKORT, SENIOREN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taco Schaaf
Utrecht
15:15
2
Leon van der Lans
HAC '63
15:17
3
Thijmen van der Loop
Vitalis
16:53
4
Sjors Kampen
Groningen Atletiek
18:39
5
Dion Georgiades
Groningen
21:14
6
Dirk Grobbe
Groningen
22:09
VNSKK, NSK KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Jonkman
Vitalis
16:43
2
Viviën Bouma
NSAV 't Haasje
17:44
3
Marissa Damink
Asterix
17:56
4
Sanne Matthijsse
Vitalis
18:35
5
Marieke van der Zee
Groningen
19:14
6
Maaike Bloem
Amsterdam
19:30
7
Jeske Hoogeboom
Phanos
19:52
8
Fenna van der Grient
Enschede
19:58
9
Linde van Tilburg
Groningen
21:06
10
Angelique Kleijweg
Vitalis
21:35
11
Jasmijn van Slingerland
Kronos
22:03
12
Wendy Albada
Vitalis
22:33
13
Mijntje Minkema
Diemen
22:43
14
Nina Valk
Amsterdam
22:44
15
Marleen Kas
Vitalis
23:00
16
Lissa van der Horst
Groningen
27:10
MNSKK, NSK KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Erp
Asterix
14:23
2
Michael Beuwer
Asterix
14:34
3
Luuk Wijering
NSAV 't Haasje
14:49
4
Koen Jansen
Tartlétos
14:56
5
Matthieu van den Broeke
De Gemzen
14:58
6
Thom Klein
Vitalis
16:11
7
Jonas Amtsfeld
Kronos
16:15
8
Tom Gielkens
NSAV 't Haasje
16:19
9
Jimke Haaksma
Metslavier
16:37
10
Vincent Bosboom
Kronos
18:03
11
Marvin Arts
Asterix
18:22
12
Leon Schenk
Kronos
19:46
13
Floris-Jan van den Hoek
Asterix
22:58
VNKSL, NSK LANG VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Bennema
Vitalis
28:26
2
Larissa Mars
Vitalis
29:34
3
Joanne Siccama
Tartlétos
30:40
4
Astrid Lensink
Tartlétos
31:44
5
Marije Hulzebos
Vitalis
32:10
6
Nina de Winter
Vitalis
33:06
7
Irene Paassen
NSAV 't Haasje
34:17
8
Nienke van Heeckeren
Nijmegen
34:58
9
Mirit Hoek
Wageningen
37:18
10
Iris Brandenburg
Phanos
37:39
11
Irene van Beelen
EUR Roadrunners
38:46
12
Judith Kas
Tartlétos
41:43
13
Lisa Middendorp
Amsterdam
42:31
MNSKL, NSK LANG MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
28:57
2
Joep Kluwen
Tartlétos
30:00
3
Menno Munster
Hylas
32:03
4
Maarten van Doornik
Tartlétos
33:39
5
Arjan Venema
Tartlétos
33:56
6
Frank Buigel
Vitalis
34:24
7
Tim van Rooij
Tartlétos
34:30
8
Daan Sindelka
Groningen
34:34
9
Jasper Bonsma
EUR Roadrunners
35:38
10
Vincent Witmond
Kronos
36:41
11
Julien van Dijk
Tartlétos
37:47
12
Sebastiaan van den Heuvel
Asterix
39:10
13
Ahmed Mustafa
EUR Roadrunners
39:45
14
Alexander Martens
Groningen
44:15
VLANG, SENIOREN LANG V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera Keidel
Impala
31:47
2
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigter
33:27
3
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
33:58
4
Hiltje Venema
Loopgroep De Drentsche Aa
34:48
5
Karla Schipper
Groningen
37:09
6
Gabriëlla van Driel
Groningen
45:20
7
Eline Blaauw
Groningen
46:25
MLAND, SENIOREN LANG M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
AV '23
28:00
2
Erwin Akkerman
HAC '63
31:19
3
Vincent Harder
Groningen
35:06
4
Peter van Ravenswaaij
Groningen
35:49
5
Bas van Delden
Haren Gn
35:55
6
Ad van Erp
Groningen Atletiek
36:00
7
Klaas Kremer
Groningen
36:32
8
Jordy Bomers
Vitalis
36:32
9
Willem Mulder
SV Sportlust
36:37
10
Frrank Marks
Groningen
37:02
11
Aalzen Alma
Impala
37:34
12
Marcus Vording
Veendam
37:48
13
Arnoldus van der Werff
Groningen
38:07
14
Harm Kremer
Eelde
38:31
15
Thomas Cramer
Vitalis
39:10
16
Leo Nauta
Pallas '67
39:22
17
Dick Stada
Eelderwolde
40:04
18
Patrick de Boer
Loopgroep Astrea
40:36
19
Rob Libbers
Adorp
41:29
20
Martijn Nijenhuis
Groningen
41:45
21
Niels Wagenaar
Oldekerk
41:47
22
Lennart van der Vaam
Impala
43:40
23
Piet Pascha
Vitalis
43:54
24
Nico Swart
Groningen
44:15
25
Arie van der Wal
Hoogeveen
44:33
26
Mathijs Witte
Groningen
44:48
27
H Veenstra
Drachten
45:02
28
Jan Henk Venema
Vlagtwedde
47:16
29
Jelle de Boer
Hellum
53:20
www.uitslagen.nl
01-02-2017 14:38