Uitslagenlijst Atlantisdata Zwolse Bos Loop

Heerde - Zaterdag 21 januari 2017

J-8, 400M BAANLOOP J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Fritsch
Hattem
1:26
2
Hendrik Veerman
Heerde
1:29
3
Johan Olthuis
Heerde
1:35
4
Thomas Wolf
De Gemzen
1:37
5
David Kwakkel
De Gemzen
1:38
6
Nathan van der Weerd
PEC 1910
1:39
7
Skip Bijsterbosch
's-Gravenhage
1:41
8
Stan Stijf
De Gemzen
1:42
9
Seb Winters
PEC 1910
1:44
10
Hidde de Kroon
PEC 1910
1:44
11
Willem Bijsterbosch
Heerde
1:47
12
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
1:56
M-8, 400M BAANLOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
1:28
2
Sara Kwakkel
De Gemzen
1:34
3
Roos Hollander
De Gemzen
1:34
4
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
1:34
5
Merle Kwakkel
De Gemzen
1:41
6
Arwen de Noord
Zwolle
1:44
7
Carice van Arken
De Gemzen
1:44
8
Rebecca Bakker
De Gemzen
1:45
9
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
1:46
10
Kathlyn de Ruiter
Arnhem
1:46
11
Rachel de Ruiter
Arnhem
1:46
12
Elin de Noord
Zwolle
2:05
13
Juia Kaal
Zwolle
2:19
J-12, 1 KM BAANLOOP J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
3:35
2
Hendrik Olthuis
De Gemzen
4:05
3
Jorn Smalbrugge
Hasselt
4:10
4
Niels Berger
Zwolle
4:18
M-12, 1 KM BAANLOOP M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Vis
De Gemzen
3:50
2
Ella van den Bosch
De Gemzen
3:58
3
Nina Wolf
De Gemzen
4:05
4
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:10
5
Eline Berger
Zwolle
4:10
6
Elodie van Arken
De Gemzen
4:18
7
Merel Beekman
De Gemzen
4:34
8
Sterre Heida
Zwolle
4:39
9
Merel van der Haar
De Gemzen
4:56
10
Renee Blok
De Gemzen
5:02
5MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kasper Bisschop
HAC '63
16:37
16:35
2
Bert de Boer
BB lopers
17:17
17:16
3
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
17:18
17:18
4
Jurriën Voor in 't Holt
Phanos
17:40
17:40
5
Jeroen Kwakkel
De Gemzen
17:47
17:46
6
Michiel Bronsink
Oldebroek
17:51
17:50
7
Henk Slager
BB lopers
18:06
18:05
8
Rinze Berghuis
Vaassen
18:19
18:17
9
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
18:20
18:20
10
Willem de Weerdt
Cialfo
18:36
18:35
11
Rutger van Dijk
Hattem
18:36
18:35
12
Richard de Ruiter
Arnhem
19:09
19:08
13
Marcel van den Bosch
Wezep
19:19
19:18
14
Nico Bakker
Hattem
19:20
19:19
15
Gerard Kroes
BB lopers
19:21
19:21
16
Frank van Bruggen
BB lopers
19:24
19:21
17
Karlo Hoeve
Staphorst
19:32
19:31
18
Martijn Kogelman
Zwolle
19:38
19:37
19
Jan van Ommen
Cialfo
19:48
19:47
20
Willem Berghuis
Veluwe
20:26
20:23
21
Gerrit Peters
20:27
20:24
22
Gijs van de Wetering
De Gemzen
20:48
20:47
23
Gerwin Vis
Wezep
21:19
21:16
24
Joep Bisschop
Zwolle
21:42
21:40
25
Heinze van Enk
Hattem
21:56
21:51
26
Wolter Beens
Zwolle
21:57
21:55
27
Reinier Simens
Heerde
22:05
21:59
28
Klaas Arkema
Hasselt
22:38
22:35
29
Theo Hanekamp
De Gemzen
22:50
22:43
30
Henk Kruidhof
Rouveen
23:00
22:56
31
Bauke Busscher
Hattem
23:11
23:08
32
Giorgo Thymgio
Hattem
23:21
23:15
33
Emiel Bijkerk
PEC 1910
23:26
23:19
34
Jarno Scholte
Schalkhaar
23:26
23:21
35
Manfred Reuvekamp
Zwolle
23:27
23:18
36
Kees van Asselt
Apeldoorn
23:28
23:24
37
Eelco Lindhout
Dronten
23:47
23:43
38
Tom Jacobs
Zwolle
24:56
24:48
39
Gerrit Mulder
Harderwijk
24:57
24:55
40
Yoren de Graaf
Salland
25:09
25:06
41
Joost van den Brink
Heerde
25:11
25:08
42
Jaap van Zuuk
Emst
25:11
25:06
43
Andre Sijtsma
Heerde
25:16
25:12
44
NV Beest
Hattemerbroek
25:27
25:19
45
Gert Brussee
Nunspeet
25:30
25:25
46
Jan Souman
Wezep
25:57
25:50
47
Wilfred Brink
Staphorst
25:58
25:53
48
Stefan Brouwer
Deventer
26:16
26:09
49
Gert Jan Ubels
Staphorst
26:38
26:33
50
Roel van den Dool
Kampen
26:43
26:39
51
Jan Baack
Cialfo
26:47
26:40
52
Cees van den Engel
PEC 1910
27:03
26:53
53
Mindert van der Heide
Zwolle
27:04
27:02
54
Jurrian Bijsterbosch
Heerde
27:10
27:02
55
Milan Fredriks
Epe
27:12
27:06
56
Jan Krijgsman
Epe
27:44
27:33
57
Martin Mekelenkamp
Epe
27:45
27:34
58
Johant Moesman
Zwolle
27:46
27:37
59
Peter van Koulil
PEC 1910
28:25
28:15
60
Lydia Hoorn
Zwolle
28:50
28:38
61
Henk Juffer
avVN
30:12
30:11
62
Wilco Liefers
Hattem
32:07
32:07
63
Jan de Wit
Apeldoorn
43:06
42:58
5VRW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieve Tollet
BB lopers
19:13
19:13
2
Lisa Van Dijk
Hattem
19:48
19:47
3
Harriet van 't Oever
BB lopers
22:08
22:06
4
Tamara Pleiter
Heerde
22:33
22:31
5
Katerina Thymgio
Hattem
23:31
23:25
6
Bertine Engelsman
Running2000
23:41
23:37
7
Hellen Simens
De Gemzen
23:52
23:45
8
Renate Kroes
Oldebroek
25:02
24:59
9
Iemke Sluiter
Zwolle
25:03
24:58
10
Gerda van 't Ende
De Gemzen
25:12
25:07
11
Harma Makken-Slijkhuis
Assen
25:27
25:22
12
Geriëtte Bredewold
De Gemzen
26:09
26:04
13
Alic Zielhuis
Wezep
26:24
26:18
14
Judith van der Wijk
PEC 1910
26:28
26:18
15
Nina Grolleman
SEH Meisjes Team
26:40
26:40
16
Aukje Oosteram
Hattem
26:48
26:43
17
Juanita Baan
Apeldoorn
27:00
26:57
18
Sarah Koops
SEH Meisjes Team
27:03
26:50
19
Foka Koopmans
Hoogeveen
27:03
27:00
20
Gianna Talamini
PEC 1910
27:08
26:57
21
Lana van de Brink
SEH Meisjes Team
27:11
27:11
22
Tessa van Werven
SEH Meisjes Team
27:12
27:12
23
Monique Borst
Hattem
27:13
27:07
24
Coria van Boven
PEC 1910
27:16
27:05
25
Inge Bouter
Zwolle
27:33
27:27
26
Margriet van Bruggen
Zwolle
27:53
27:43
27
Marielle Huisman
De Gemzen
27:58
27:50
28
Jolanda Fraterman
Hattem
27:58
27:52
29
Alize Bijkerk-Kramer
Zwolle
28:08
28:01
30
Nikita Khabuliani
SEH Meisjes Team
28:36
28:25
31
Naomi Holtman
SEH Meisjes Team
28:48
28:37
32
Hester van Oene
Hattemerbroek
28:52
28:46
33
Evelien Ossendrijver
Wezep
28:54
28:50
34
Miriam Borreman
SEH Meisjes Team
28:55
28:55
35
Karin van der Berg
Zwolle
28:57
28:51
36
Monique van den Brink
Apeldoorn
29:06
28:58
37
Helma Van Den brink
Veessen
29:10
29:05
38
Margreet Vossebelt
De Gemzen
29:31
29:26
39
Emmy Brink
IJsselmuiden
29:43
29:34
40
Jet Zinkstok
Epe
29:54
29:45
41
Anja van t Hul
De Gemzen
30:04
29:58
42
Marit Pool
SEH Meisjes Team
30:39
30:39
43
Anna de Graaf
Epe
31:02
30:58
44
Patricia Wielink
Epe
31:24
31:17
45
Iris Bons
SEH Meisjes Team
31:30
31:30
46
Anita Schuurhuis
Zwolle
31:35
31:23
47
Elske Kraay
Zoetermeer
31:37
31:37
48
Miranda van der Haar
Veessen
31:43
31:39
49
Herma Zielman
Hasselt
33:04
32:53
50
Willeke van den Belt
Kampen
33:05
33:05
51
Jeanette van de Velde
IJsselmuiden
33:38
33:29
52
Lucie Mosterd
Zwolle
33:49
33:38
53
Maud Visser
SEH Meisjes Team
35:29
35:17
54
Agnes Meijberg
IJsselmuiden
35:33
35:33
55
Wendy van Eekeren
Kampen
35:53
35:53
56
Angelique van den Burg
Kampen
38:23
38:23
57
Alice Hochstenbach
Pijnenburg
38:34
38:26
58
Hanny de Vries
Ens
41:34
41:34
59
Janet Neervoort
Kampen
41:34
41:34
60
Caroline van Oostenbrugge
Holten
42:38
42:38
61
Heidy Lassche-Wessels
Wezep
42:43
42:43
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Kloosterziel
PEC 1910
33:58
33:58
2
Rob Detert Oude Weme
Veluwe
34:32
34:31
3
Jan Schra
BB lopers
34:45
34:45
4
Rienk Davelaar
Voorthuizen
34:45
34:43
5
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers
35:00
34:59
6
Retse van der Berg
BB lopers
36:02
36:00
7
Samuel Hofman
BB lopers
36:07
36:07
8
Marcel de Bats
Cialfo
36:49
36:48
9
Imre van den Veer
Zwolle
37:26
37:26
10
Jeroen Driehuis
PEC 1910
38:57
38:55
11
Remco Akse
BB lopers
39:49
39:48
12
Jeffrey ter Steege
PEC 1910
39:57
39:55
13
Tim Hezemans
Zwolle
40:28
40:19
14
Aalt Wensink
De Gemzen
40:32
40:31
15
Gert-Jan Oosterveen
Utrecht
41:24
41:22
16
Dennis Mensink
De Gemzen
42:14
42:09
17
Michael van den Berg
Cialfo
43:36
43:31
18
Reindert Ponsteen
Nunspeet
44:06
44:01
19
Hanno Kelder
Hasselt
44:21
44:12
20
Wilco Steenwijk
PEC 1910
44:33
44:31
21
Remko Schaapman
PEC 1910
44:37
44:32
22
Jelle Koetzier
Heerde
44:39
44:30
23
Jeroen Meuleman
Isala '96
45:31
45:19
24
Julius Groothuis
Apeldoorn
45:38
45:28
25
Gerrit van Oene
Isala '96
46:40
46:29
26
Floris van Limburg
Amsterdam
47:05
46:56
27
Gersom van Slooten
Urk
47:27
47:22
28
Frank Schuurkamp
Nunspeet
47:34
47:28
29
Bram de jonge
Velp Gld
47:39
47:30
30
Marijn Schmit
Dronten
47:41
47:33
31
Rintje Schmit
Dronten
47:41
47:32
32
Maarten Hameetman
Emmeloord
48:22
48:07
33
Karst Neervoort
Kampen
49:37
49:27
34
Steven Hiemstra
Apeldoorn
50:09
49:51
35
Wiebe Buter
Rouveen
51:21
51:08
36
Raymond Flierjans
Zwolle
51:30
51:17
37
Simon Teeninga
Loopgroep Astrea
52:16
52:08
38
André Dekker
Dronten
52:21
52:13
39
Erik Rozeboom
Wezep
52:24
52:12
40
Thijs Oosterlaar
Zwolle
52:56
52:44
41
Andre de Zwaan
Loopgroep PK
53:05
52:55
42
Yannick Heirbaut
Heerde
53:38
53:19
43
Mark Kraan
Hattem
53:49
53:42
44
Tom Dams
Geel
58:50
58:23
45
Florian Wissink
Apeldoorn
1:00:11
1:00:01
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
HAC '63
37:32
37:31
2
Jan Willem Davidse
PEC 1910
38:58
38:57
3
Stef Riemens
BB lopers
39:33
39:32
4
Stefan Besten
PEC 1910
39:54
39:53
5
Floris de Graaf
Salland
39:55
39:54
6
Hubert Bögemann
De Gemzen
40:35
40:33
7
Frank de Graeff
Veluwe
40:54
40:53
8
Erwin Kreule
Nieuwleusen
41:02
40:58
9
Rudi Hoffman
avVN
41:09
41:07
10
Janko van Arken
De Gemzen
41:24
41:21
11
Johan van Hoorn
Hattem
42:07
42:03
12
Remco Boer
Wezep
42:42
42:40
13
Alwin Richter
Spirit Lelystad
42:42
42:40
14
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
42:44
42:42
15
Gert Bartels
Zwolle
42:59
42:56
16
Bas Reuvekamp
Zwolle
43:12
43:08
17
Sander Hoogedoorn
Zeewolde
43:20
43:17
18
Petras Khvaliakjkas
Hoogeveen
44:09
44:00
19
Marco van Eijk
Zwolle
44:32
44:24
20
Ronnie Krul
Nieuwleusen
44:47
44:42
21
Marcel Brands
Heerde
45:09
45:07
22
Teunis Snoek
Urk
45:53
45:48
23
Teunis Snoek
Urk
45:53
45:48
24
Jan Strik
De Gemzen
46:14
46:11
25
Bert Geerlings
Zutphen
46:17
46:14
26
Henk Jager
Hattem
46:38
46:23
27
Jan Snijder
Nieuwleusen
46:51
46:41
28
Robert van der Meulen
Isala '96
46:57
46:47
29
Rinke Visscher
Urk
47:07
47:02
30
Jeroen van Beek (warmlopers)
Zwolle
47:23
47:18
31
Roelof Visscher
Urk
47:32
47:25
32
Paul Termes
De Gemzen
47:37
47:30
33
Auke Brouwe
Urk
47:40
47:35
34
Auke Brouwe
Urk
47:40
47:35
35
Ronald Pieterman
Zwolle
47:42
47:33
36
Michiel Kroese
Lelystad
48:02
48:00
37
Frank Berghuis
Epe
48:03
48:00
38
Fred van Dam
Zwolle
48:24
48:15
39
Herber Molemaker
Zwolle
48:24
48:14
40
Harold Neijenhuis
Hattem
48:28
48:11
41
Wouter Drogt
Zwolle
49:29
49:13
42
Johan Hofstra
Kampen
49:37
49:28
43
Gerhard van Dijkhuizen
Zwolle
49:54
49:45
44
Bas Zielhuis
Wezep
50:15
50:10
45
Jaap Strijker (Warmlopers)
Zwolle
50:32
50:19
46
Roelof Pepping
avVN
50:39
50:35
47
Johan Kleis
Lelystad
50:46
50:42
48
Wim Westerink
De Gemzen
50:48
50:37
49
Johan van Slooten
Urk
51:27
51:21
50
Peter Eikelboom
De Gemzen
51:35
51:27
51
Henny Berends
Spurt '88
52:07
52:03
52
Gerlof van de Berg
Heerde
52:28
52:18
53
Bas Brussaard
Dronten
52:34
52:21
54
JanPeter van Keulen
De Gemzen
52:34
52:27
55
Dick Doornenbal
Elburg
52:43
52:33
56
Albert van den Beld
Wapenveld
53:44
53:36
57
Daniel Lansink
Atlantis data
53:51
53:36
58
Wim Duiveman
Kampen
54:02
53:51
59
Ton Bello
De Gemzen
54:06
53:59
60
Henk Brouwer
De Gemzen
54:09
54:03
61
Jacco van der Vinne
Arnhem
54:37
54:19
62
Jeroen van Dijk
Vaassen
54:44
54:31
63
Rene Waterham
Elburg
54:48
54:31
64
Gerard de Jong
De Gemzen
54:54
54:46
65
Jan Liefers
Wapenveld
55:21
55:13
66
Jo Stassen
Apeldoorn
55:42
55:31
67
Flip Nijhoff
De Gemzen
55:49
55:35
68
Bart van Bussel
Vaassen
56:02
55:51
69
Bart van Bussel
Vaassen
56:02
55:51
70
Johan Kraan
Hattem
56:31
56:09
71
Edwin Claessens
Espel
57:10
56:50
72
Bernard Dekker
Vollenhove
57:11
57:11
73
Jack Ribbink
Epe
58:29
58:10
74
Annet Hakvoort
IJsselmuiden
59:25
59:06
75
Bert Loof
Emmeloord
59:38
59:20
76
Jan Draaijer
De Gemzen
1:02:00
1:01:38
77
Hans Siefers
Kampen
1:03:01
1:02:46
78
Bertus Van Kommer
avVN
1:03:02
1:02:47
79
Johan van Santen
avVN
1:03:39
1:03:28
80
Anton Schuurman
avVN
1:06:47
1:06:29
81
Dick Hendriks
Zwolle
1:08:22
1:07:57
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Pallas '67
36:52
36:50
2
Hellen de Vries
BB lopers
37:59
37:59
3
Maureen Houtman
De Gemzen
41:25
41:22
4
Mathilde Kruize
PEC 1910
45:58
45:53
5
Susanne Meijer-Schutte
PEC 1910
46:13
46:07
6
Sharone Davelaar
Voortuizen
47:05
46:53
7
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
47:56
47:46
8
Naomi Kleine
Kampen
48:33
48:14
9
Stefanie Jansen
PEC 1910
48:33
48:29
10
Ilona Meter
Eerbeek
49:15
49:13
11
Ingrid Lanjouw
PEC 1910
50:42
50:38
12
Liza Karman
Isala '96
50:50
50:38
13
Wendy Borninkhof
Zwolle
51:28
51:06
14
Angelique van Ommen
Wezep
53:13
53:07
15
Ilse van Arken
De Gemzen
53:53
53:42
16
Marjolein Brussaard
Dronten
54:18
54:05
17
Marjolijn Enter Warmloper
Zwolle
54:58
54:44
18
Leonie Grootkarzijn
Oldebroek
56:10
55:53
19
Ellen Stegeman
De Gemzen
56:25
56:13
20
Marieke Mulder
Welsum
56:53
56:47
21
Larisa Groenhof
Wolvega
57:22
57:22
22
Eline Spronk-Beijeman
Wezep
57:41
57:23
23
Patricia Kosse
Ommen
57:46
57:40
24
Lucinda van de Pol
Ermelo
59:21
58:58
25
Nynke Tjeerdsma
Wolvega
1:00:04
59:40
26
Angela Schreuder
Isala '96
1:00:08
59:55
27
Jorinde Bakker
Zwolle
1:02:07
1:01:47
28
Ute Cremer
Kampen
1:02:32
1:02:18
29
Chantal van Rosmalen
Zwolle
1:03:45
1:03:22
30
Renske Gunnink
Zwolle
1:04:06
1:03:55
31
Liseth van Dongen
Kampen
1:05:51
1:05:32
32
Wilma Okken
Hardenberg
1:09:17
1:09:10
10V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Cialfo
43:16
43:13
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
43:23
43:20
3
Brenda Raadschelders
't Harde
46:21
46:17
4
Herriet van Triest
Elburg
48:14
48:06
5
Nettie Beldman
Zwolle
48:29
48:25
6
Linda Dekker
IJsselmuiden
49:19
48:59
7
Natasja Scholten
Kampen
50:28
50:28
8
Margreet Moesman
Zwolle
50:31
50:24
9
Roeline Kleine-v.d.Linde
Kampen
50:45
50:26
10
Nanette Dijkman
De Gemzen
50:58
50:54
11
Joanne de Jong
Zwolle
51:58
51:54
12
Tineke Schutte
Ommen
52:16
52:10
13
Aaltje Post
De Gemzen
52:36
52:28
14
Liesbeth Horstman
Elburg
53:15
52:51
15
Antine Sytsma
Heerde
54:19
54:12
16
Elisabeth Dam
Kampen
54:26
54:06
17
Agnes van der Helden
Apeldoorn
54:48
54:35
18
Joriska Schrijer
Kampen
54:55
54:43
19
Jolanda Vis
Zwolle
56:21
56:14
20
Riki Creemers
Ossenzijl
57:07
57:00
21
Jorien Kroeze
Zwolle
57:11
56:55
22
Mijnie de Boer
Apeldoorn
58:04
57:50
23
Hennie Faber- Hondeveld
Apeldoorn
58:05
57:50
24
Jantina van den Bosch
De Gemzen
58:28
58:20
25
Marianne Gelderman
De Gemzen
58:31
58:22
26
Margreet de Geus
IJsselmuiden
58:47
58:24
27
Esther Klement
Kampen
58:50
58:39
28
Inge van Raalten
Wapenveld
58:52
58:28
29
Brenda de Graaf
Zwolle
59:30
59:11
30
Auk Siefers
Kampen
1:03:01
1:02:46
31
Sigrid van der Veer
Isala '96
1:04:51
1:04:35
32
Lucinda de Weerd
Kampen
1:06:31
1:06:17
33
Elke Umlauft
Weesp
1:08:22
1:07:56
21MSN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gary Hawery
Lelystad
1:12:41
1:12:41
2
Falco Olivier
BB lopers
1:15:00
1:15:00
3
Tim den Besten
Elburg
1:17:06
1:17:05
4
Arjen Sanderse
PEC 1910
1:20:23
1:20:23
5
Peter Hildering
Hilversum
1:29:27
1:29:27
6
Mark Veldkamp (Warmlopers
Wezep
1:29:30
1:29:29
7
Danny van den Beld
Wezep
1:30:27
1:30:25
8
Matthijn ten Doeschot
Zwolle
1:31:42
1:31:39
9
Peter van Lambalgen
Woudenberg
1:33:00
1:32:50
10
Arnout Slijkhuis
Assen
1:33:54
1:33:51
11
Johan van Dijk
IJsselmuiden
1:34:25
1:34:20
12
Tjeerd Lemstra
PEC 1910
1:34:51
1:34:47
13
Simon Teeninga
Loopgroep Astrea
1:35:05
1:34:56
14
Ewout Atsma
Drachten
1:35:57
1:35:51
15
Richard Hofmeijer
Heerde
1:37:10
1:37:02
16
Alexander van Dalfsen
Zwolle
1:37:29
1:37:28
17
Jarno Takens
Zwolle
1:37:41
1:37:38
18
Casper Kwakkel
Zwolle
1:38:11
1:38:08
19
Tamas Kossenberg
Amsterdam
1:38:56
1:38:46
20
Kristian Geerts
Zwolle
1:39:30
1:39:23
21
Bastiaan Winkelaar
MarathonPlus
1:40:21
1:40:18
22
Wouter van Putten
Nijmegen
1:40:41
1:40:20
23
Iwan Brink (Warmlopers)
Zwolle
1:42:06
1:42:00
24
Jacob Hannessen
Harderwijk
1:42:14
1:42:02
25
Robbert Dam
Zwolle
1:42:21
1:42:21
26
Niek Kleinhesselink
AVA '70
1:43:00
1:43:00
27
John Brinkman
Nieuwleusen
1:43:37
1:43:20
28
Arjan Slotboom
Zwolle
1:44:16
1:44:10
29
Maarten Engberts
Arnhem
1:44:44
1:44:42
30
Dirk Stijf
De Gemzen
1:44:52
1:44:41
31
Patrick de Wit
Zwolle
1:47:51
1:47:28
32
Pim van Heumen
Elst Gld
1:48:12
1:47:51
33
Patrick Hemmelder
Emmen
1:52:56
1:52:35
34
Jacob Boonen
Harderwijk
1:55:01
1:54:48
35
Marcel Plakmeijer
Heerde
2:37:16
2:37:08
21M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Eindhoven Atletiek
1:17:23
1:17:22
2
Jeroen ten Klooster
Wijhe
1:20:05
1:20:03
3
Bennie Thunker
Isala '96
1:21:13
1:21:13
4
Dick Van Os
BB lopers
1:21:20
1:21:19
5
Roy Woensdregt
Epe
1:22:38
1:22:37
6
Andre Gijsendorffer
BB lopers
1:23:25
1:23:24
7
Klaas Van Pijkeren
Dronten
1:23:50
1:23:48
8
Maarten Almekinders
Pijnenburg
1:24:03
1:24:01
9
Theo Wieringa
Zwolle
1:30:50
1:30:46
10
Rob Harte
Zwolle
1:31:36
1:31:32
11
André Kramer
Zwolle
1:31:48
1:31:47
12
Gert uit de Bulten
De Gemzen
1:32:24
1:32:20
13
Martin van der Spek
Zwolle
1:32:55
1:32:49
14
Arjel de Vries
Hanzesport
1:33:14
1:33:12
15
Gerard van Arendonk
Flevo Delta
1:33:15
1:33:07
16
Marco Bijsterbosch
Krimpen aan den IJssel
1:34:25
1:34:18
17
Frederik Huyskamp
PEC 1910
1:34:39
1:34:33
18
Roel Westert
Ruinerwold
1:35:10
1:35:02
19
Edwin Middelveld
BB lopers
1:37:26
1:37:25
20
Frankwin Mussche
BB lopers
1:37:27
1:37:26
21
Patrick Gums
PEC 1910
1:37:51
1:37:47
22
Douwe Rijpstra
PEC 1910
1:37:52
1:37:46
23
Wim van der Laan
Hattem
1:38:03
1:37:59
24
Sipko Knol
Hardenberg
1:38:16
1:38:14
25
Willem Biemolt
Friesland
1:38:18
1:38:08
26
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
1:38:38
1:38:31
27
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:38:52
1:38:48
28
Izak Hiemstra
BB lopers
1:39:23
1:39:18
29
Reint Scholten
De Gemzen
1:39:26
1:39:22
30
Alphons Klabbers
Lelystad
1:39:56
1:39:52
31
Erik Doortjes Almeloo
Twello
1:41:18
1:41:02
32
Herbert Grolleman
Heerde
1:41:47
1:41:38
33
Bert van Duuren
PEC 1910
1:41:48
1:41:45
34
Johan Veuger
Zwolle
1:42:06
1:42:00
35
Piet Diender
Zwolle
1:42:16
1:42:08
36
Jaap van Dieren
Isala '96
1:42:32
1:42:20
37
Antonius Poelman
PEC 1910
1:42:44
1:42:36
38
Johan Westerink
Kampen
1:42:54
1:42:46
39
Wim van het Ende
Oldebroek
1:43:04
1:43:00
40
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
1:43:09
1:43:05
41
Bert Kleiboer
PEC 1910
1:43:29
1:43:21
42
Aalt van het Goor
Doornspijk
1:43:34
1:43:26
43
Gerrit Niemeijer
Heerde
1:43:37
1:43:16
44
Pieter Meijberg
Isala '96
1:44:10
1:43:56
45
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:44:11
1:44:03
46
Hans Eibrink (Warmlopers)
Hattemerbroek
1:44:19
1:44:13
47
Wim Elshout
Hillegom
1:44:25
1:44:23
48
Herman Bruins
Isala '96
1:45:24
1:45:09
49
Bart Oranje
PEC 1910
1:46:30
1:46:20
50
Cees de Vries
avVN
1:46:33
1:46:24
51
Jan Bakker
Zwolle
1:46:37
1:46:36
52
Thomas Fritsch
Hattem
1:46:49
1:46:46
53
Bas van Luijk
Zwolle
1:47:25
1:47:18
54
Hans Visser
Gouda
1:47:56
1:47:49
55
Dik van den Dool
Spirit Lelystad
1:47:57
1:47:41
56
Jan Hoogers
PEC 1910
1:48:16
1:48:10
57
Ronald Visstick
Zwolle
1:48:26
1:48:19
58
Dick Wensink
Heerde
1:48:37
1:48:27
59
Ronald Loof
NOP
1:49:00
1:48:48
60
Rene Brinkman
De Gemzen
1:49:19
1:49:09
61
Wilfred Roebersen
De Gemzen
1:50:14
1:50:04
62
Harm Prins
Isala '96
1:50:15
1:49:59
63
Hans Harmsen
Spirit Lelystad
1:50:16
1:50:11
64
John de Heij
De Gemzen
1:50:20
1:50:15
65
Peter Bos
De Koplopers
1:50:40
1:50:24
66
Rex Schomaker
Delft
1:50:40
1:50:24
67
Niek Vogelaar
De Koplopers
1:50:40
1:50:25
68
Frits Poppema
Epe
1:51:33
1:51:28
69
Rob Gebbing
Bemmel
1:52:13
1:52:01
70
Ron Slenders
Flevo Delta
1:53:14
1:53:06
71
Bulent Cobanoglu
PEC 1910
1:53:17
1:53:11
72
Marc Woortmeijer
Dalfsen
1:53:37
1:53:28
73
Cor Vegterlo
Emmeloord
1:53:44
1:53:33
74
Jan Kruizinga
Dronten
1:53:47
1:53:36
75
Willem Landman
Spirit Lelystad
1:53:55
1:53:51
76
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:54:08
1:53:54
77
Cees Buijs
De Gemzen
1:54:34
1:54:27
78
Roel Fidder
De Gemzen
1:54:58
1:54:43
79
Robert van Assen
Nunspeet
1:55:06
1:55:06
80
Robert Wijs
Isala '96
1:55:09
1:54:52
81
Wim Krooshof
De Gemzen
1:56:37
1:56:25
82
Johan Voorhorst
Veluwe
1:57:08
1:57:05
83
Berend Brijder
Isala '96
1:57:53
1:57:37
84
Marco Bakker
Elburg
1:58:12
1:58:12
85
Erik van de Poll
Isala '96
1:58:14
1:57:59
86
Ralph Kisjes
Zwolle
1:58:50
1:58:31
87
Paul de Vriend
Rotterdam
1:58:55
1:58:42
88
Martin H. van Riesen
Hoogeveen
2:00:04
1:59:54
89
Luite Braad
Kampen
2:01:02
2:00:45
90
Jan Kaat
De Gemzen
2:01:51
2:01:39
91
Rudy Vermeulen
Kampen
2:02:02
2:01:48
92
Laurens van der Vegte
Elburg
2:03:30
2:03:30
93
Douwe van der Wier
Zwolle
2:03:37
2:03:23
94
Richard Lubbers
Zwolle
2:03:39
2:03:24
95
Henk ter Steege
Balkbrug
2:03:39
2:03:34
96
Marco Ketting
Lelystad
2:04:53
2:04:50
97
Bert Vlijm
De Gemzen
2:05:24
2:05:12
98
René Hup
Isala '96
2:05:29
2:05:12
99
Anton Bos
Zwolle
2:07:33
2:07:19
100
Annelief Pijper
Zwolle
2:08:30
2:08:10
101
David Quainoo
Utrecht
2:13:27
2:13:16
102
Dik Herbers
Coevorden
2:16:15
2:16:01
103
Marc van Gelder
Lionitas
2:18:55
2:18:37
104
Johann Diermeier
Swifterbant
2:19:40
2:19:23
105
Martijn Schonewille
Dalen
2:24:20
2:24:06
21VSN, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Fibbe
De Gemzen
1:35:56
1:35:54
2
Jolien Bom
Vriezenveen
1:39:05
1:38:58
3
Mariët van Petersen
Isala '96
1:48:18
1:48:02
4
Iris Bakker
Hattem
1:48:26
1:48:14
5
Christien Harm
Heerde
1:48:26
1:48:15
6
Elke Jacobs
De Koplopers
1:50:40
1:50:25
7
Ingrid Dijkgraaf
Beekbergen
1:52:10
1:51:52
8
Ilonka Voges
Apeldoorn
1:53:10
1:52:56
9
Aline Bos
Apeldoorn
1:53:18
1:53:05
10
Marieke Boeve
Oldebroek
1:53:32
1:53:16
11
Bertie Hendriks
Epe
1:54:20
1:54:07
12
Rhonda Eikelboom
Amersfoort
1:54:28
1:54:21
13
Helen de Roode
Amersfoort
1:55:18
1:55:02
14
Angelique de Jong
NOP
1:55:26
1:55:14
15
Relinde van der Horst
PEC 1910
1:56:45
1:56:35
16
Desiree Braad
Zwolle
2:01:02
2:00:45
17
Ylona Wolf
Cialfo
2:01:46
2:01:36
18
Ineke Ketting
Lelystad
2:03:45
2:03:41
19
Eveline Kisjes
Zwolle
2:18:07
2:17:47
21V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda de Jong
PEC 1910
1:35:21
1:35:16
2
Irma Heeren
Harderwijk
1:38:11
1:38:09
3
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
1:41:43
1:41:39
4
Jacquelien van Bloois
NOP
1:45:34
1:45:23
5
Jeannet Leppink-deHaan
PEC 1910
1:47:49
1:47:41
6
Henriette Toorn
De Gemzen
1:54:31
1:54:23
7
Floor Goes
De Gemzen
1:54:34
1:54:26
8
Brenda Zomer
HAC '63
1:56:17
1:56:08
9
Ingrid Timmer
Flevo Delta
2:00:55
2:00:38
10
Marjon Fidder
De Gemzen
2:03:41
2:03:26
11
Vera Schoorlemmer
Isala '96
2:05:24
2:05:07
12
Yvonne Kremer
De Gemzen
2:06:12
2:05:58
13
Ingrid van de Poll
Isala '96
2:06:31
2:06:15
14
Alida Jansma
HAC '63
2:07:59
2:07:51
15
Manon Vos
HAC '63
2:09:28
2:09:19
16
Tong-Sja Lau
De Wijk
2:12:02
2:11:53
17
Jeanne Hulshoff
Utrecht
2:13:27
2:13:16
18
Mirjam Braakensiek
De Gemzen
2:15:48
2:15:28
19
Roelie Meijering
Dalen
2:16:15
2:16:02
20
Yvonne van Zoelen
Arnhem
2:22:23
2:22:08
www.uitslagen.nl
24-01-2017 18:57