Uitslagenlijst Fortius Merwelandencross

Dordrecht - Zaterdag 21 januari 2017

MMINI, MINI CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Tula Hermus
Fortius
5:46
2
Loa Diem
6:17
3
Éowyn Vorthoren
Fortius
6:19
4
Aimy de Koning
Fortius
6:31
5
Anne Schoester
Fortius
7:38
6
Yara Engels
Fortius
7:51
7
Amelia Gniba
Fortius
7:52
JMINI, MINI CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Hugo Vink
Fortius
5:32
2
Rick Thomas
Fortius
6:01
3
Rinze Korevaar
Passaat
6:10
4
Yonah Moree
Fortius
6:12
5
Ilay de Koning
Fortius
6:37
6
Jurre Chapel
Passaat
6:54
7
Noah Jabaaij
8:26
8
Eva Jabaaij
8:27
MPUPC, PUPIL C CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Lise de Lange
Fortius
5:08
2
Isa Versluis
Typhoon
5:23
3
Marilou van der Grijn
Typhoon
5:56
4
Annika Boertje
Fortius
5:58
5
Elin Groenendijk
AAA
5:59
6
Merel van Hattem
Typhoon
6:00
7
Sarah Kampman
Typhoon
6:06
8
Hannah Sorensen
Fortius
6:11
9
Nikki Klomps
AAA
6:30
10
Reza de Bruijn
Fortius
6:31
11
Jessica Mijdam
Fortius
6:55
JPUPC, PUPIL C CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Leensey Bilkerdijk
Fortius
4:50
2
Tommy Zirkzee
Typhoon
4:56
3
Ruben den Dulk
Fortius
4:56
4
Timo Kähler
Fortius
4:57
5
Bram Kähler
Fortius
5:27
6
Sem Schoester
Fortius
5:33
7
Zed Riemvis
Typhoon
5:34
8
Lucas Schellenberg
Fortius
5:37
9
Wouter van Balen
Fortius
5:40
10
Owen Brady
Fortius
5:42
11
Rens Bakker
Fortius
5:43
12
Olivier Kros
Fortius
5:43
13
Stijn Engwegen
Typhoon
5:45
14
Luka Alvarez Tusveld
Fortius
6:09
15
Tijl Weterings
Passaat
6:13
MPUPB, PUPIL MB CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Norah Oskam
AAA
6:16
2
Bente de Groot
Typhoon
6:30
3
Marieke ter Meulen
Passaat
6:32
4
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
6:37
5
Amber van Omme
Typhoon
6:50
6
Linne van Harten
AAA
6:51
7
Fenne Viskil
Spirit Oud Beijerland
6:53
8
Amy Verboom
AAA
6:55
9
Femke van der Waal
Passaat
6:56
10
Isha Arnold
Dordrecht
7:18
11
Emmelie Nieuwkoop
Fortius
7:46
12
Noa Grootenboer
Fortius
7:54
13
Kristel van Middelkoop
AAA
8:01
14
Pien Vogelaar
Fortius
8:17
15
Lieke Boshuizen
AAA
8:21
16
Linet den Hartog
Passaat
8:45
JPUPB, PUPIL JB CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Raf Malais
Spirit Oud Beijerland
5:41
2
Luuk Bosveld
Fortius
5:44
3
Ruben van Roosmalen
Fortius
5:59
4
Yerne Nicolai Biesterveld
Fortius
6:26
5
Kevin van Boxtel
Spirit Oud Beijerland
6:40
6
Koos van der Klooster
AAA
6:52
7
Renzo Korevaar
Passaat
7:00
8
Tom Lievense
Typhoon
7:05
9
Bjorn Schaaf
Typhoon
7:05
10
Sven Hamberg
Dordrecht
7:07
11
Christian Klijn
Typhoon
7:14
12
Jordy van Leeuwen
AAA
7:16
13
Sebastiaan Kros
Fortius
7:18
14
Jona Stout
AAA
7:27
15
Alexander van Namen
Fortius
7:32
16
Freek Lucas
AAA
7:34
17
Luuk Boer
Passaat
7:36
18
Cas Kraal
Passaat
8:20
JPUA1, PUPIL JA1 CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jesper Mol
Passaat
7:32
2
Yoran Krol
Typhoon
7:45
3
Sepp van Dort
Fortius
7:58
4
Marijn Chapel
Passaat
8:13
5
Jesper Hurkmans
Fortius
8:14
6
Maxim van Dorp
Fortius
8:23
7
Tijn van Driel
Fortius
8:41
8
Milan van Tiggelen
Fortius
9:10
9
Sol Bleuanus
Typhoon
9:37
10
Jasper van Rijsbergen
Typhoon
9:50
11
Kyle Roumou
Fortius
10:00
12
Nick Spiekhout
Fortius
10:01
13
Jessy Visser
AAA
10:12
JPUA2, PUPIL JA2 CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jochem Wiersma
Passaat
6:42
2
Jop Jongkind
Passaat
7:26
3
Philip Warnink
Typhoon
7:29
4
Thomas van Roosmalen
Fortius
7:42
5
Jasper Bruggema
Fortius
7:51
6
Jaime Joele
Fortius
8:03
7
Luca Boerekamps
Typhoon
8:05
8
Corné Oskam
AAA
8:07
9
Marijn van Rumph
Passaat
8:09
10
Stijn van der Waal
Passaat
8:10
11
Lucas Genisse
Fortius
8:11
12
Ivar van Rijt
Fortius
8:48
13
Sebastian Korte
Typhoon
9:03
14
Thijs van der Es
Passaat
9:10
15
Jilles van den Brule
Fortius
9:12
16
Matthijs Knoop
Typhoon
9:37
17
Dave Stokvis
AAA
9:42
18
Jesper Schaaf
Typhoon
10:49
MPUA1, PUPIL MA CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Novi Hermus
Fortius
7:55
2
Maud van Det
AAA
8:02
3
Delphine van der Grijn
Typhoon
8:18
4
Janneke den Boer
Passaat
8:40
5
Nova Bolier
Fortius
9:31
6
Norah de Bruijn
Fortius
9:32
7
Liv-Grete Diem
Typhoon
10:10
8
Erin van Lambaart
Passaat
10:27
9
Isabel Hartsuiker
AAA
12:53
MPUA2, PUPIL MA CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Kyra Korevaar
Passaat
8:00
2
Nanoe van Omme
Typhoon
8:05
3
Veerle Uilhoorn
Fortius
8:20
4
Anniek de Lange
Fortius
8:22
5
Floor Zebel
Fortius
8:58
6
Fiene Groenendijk
AAA
9:06
7
Danique de Kock
Passaat
9:15
8
Saskia Atkari
AAA
9:16
9
Jil Vogelaar
Fortius
9:25
10
Yarah van der Aar
AAA
9:29
11
Nikita de Kock
Passaat
10:03
12
Marit Merison
Fortius
10:54
MJUND, JUNIOR MD CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Eva Reijenga
Fortius
8:38
2
Hannah Reijenga
Fortius
8:59
3
Puck Malais
Spirit Oud Beijerland
9:13
4
Thirza Krol
Typhoon
9:16
5
Melissa Hanselaar
Typhoon
9:31
6
Britt van Lopik
Typhoon
9:50
7
Larissa van der Grijn
Typhoon
9:57
8
Roos Korevaar
Passaat
10:23
9
Gyenne Inge
AAA
10:29
10
Marieke de Ridder
Typhoon
10:33
11
Donika den Hartog
AAA
10:38
12
Nikki van Dort
Dordrecht
11:56
JJUND, JUNIOR JD CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Freek Bosveld
Fortius
8:19
2
Arjen Schippers
Passaat
8:33
3
Erik Hokken
Passaat
8:37
4
Timo de Kok
Fortius
8:42
5
Tim Leeman
AAA
8:49
6
Luc de Goeij
Passaat
8:57
7
Mees Schneider
Fortius
9:01
8
Milan Vink
Fortius
9:03
9
Gael Rietveld
Passaat
9:16
10
Finn Keasberry
Typhoon
9:17
11
Nathan Kulling
Typhoon
9:17
12
Dolf Vonk
AAA
9:19
13
Tim van Vliet
Passaat
10:01
14
Simon Beltgens
Fortius
10:07
15
Jochem Stoppelenburg
Passaat
10:16
16
Max Kraal
Passaat
10:17
17
Max van Det
AAA
10:38
MJUNC, JUNIOR MC CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Tiamo Peeters
AAA
13:17
2
Sanne van der Spek
Fortius
13:58
JJUNC, JUNIOR JC CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit Bruggema
Fortius
13:36
2
Jeroen Jonker
Passaat
14:14
3
Jamie Hanselaar
Typhoon
14:42
4
Fabian Korrubel
Passaat
15:05
5
Steven de Kock
Passaat
16:06
6
Maarten Mulder
AAA
16:35
7
Gerard van der Plaats
Fortius
19:10
KVSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Evelien Huijssen
27:16
2
Iris Wijmans
34:53
KV40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Naomi Vriesema
Fortius
27:57
2
Corina Ketelaar
Fortius
33:53
3
Hanneke van Riel
34:24
4
Heleen Huijssen
Dordrecht
34:51
KMSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Norbert Schild
Sliedrecht
20:05
2
Lars Sorensen
22:40
3
Willem Bronkhorst
Dordrecht
31:18
4
Vincent Van Dalen
Dordrecht
32:20
5
Jeroen Ketelaar
33:51
KM40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Arend de Jager
Fortius
19:18
2
Jurgen van Berkum
Fortius
19:41
3
Jan van Heteren
Passaat
21:38
4
Mark Prins
Fortius
22:26
5
Michel van Dort
Fortius
24:05
6
Harry Gerritse
Fortius
24:06
7
Roy Abma
Fortius
24:14
8
Bas Bosveld
Dordrecht
24:27
9
Stephan Dijkstra
Fortius
27:28
10
Bart Bolder
Fortius
27:34
11
Michel Smaal
34:25
12
Jurrie Tielman
Zwijndrecht
34:52
LMSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Greg van der Velde
Fortius
32:19
2
Jan van der Wal
Dordrecht
34:19
3
Marijn van de Poel
Dordrecht
34:19
4
Sverre van Ginneken
Utrecht
34:59
5
Arie van der Duijn Schouten
Dordrecht
37:14
6
Gert-Jan Schram
37:15
7
Frans de Klerk
Fortius
39:51
8
Alexander Meijer
Dordrecht
40:35
9
Rob Bras
41:18
LM35, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Lennaert den Hoed
Fortius
36:02
2
Arie van der Steen
36:21
LM40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Leon Aleman
35:28
2
Ernstjan Overduin
Dordrecht
39:31
3
Hans Hamberg
Dordrecht
40:46
4
Alexander Rijsdijk
41:42
5
Paul Hauser
Fortius
43:09
6
Sjoerd Ter Riet
43:45
7
Sybren Kokee
48:34
LM50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Martin Rozeboom
Fortius
36:17
2
Albert Stehouwer
avVN
36:40
3
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
37:06
4
Sjon Vos
Fortius
37:39
5
Robert Brouwer
37:44
6
Schermers Theo
Typhoon
37:57
7
Tjia Liem
Rotterdam
38:31
8
Aarnout Salwegter
Fortius
40:24
9
Marc Schepers
Fortius
40:49
10
Rens Bodewes
Fortius
41:02
11
Jacques Bonewit
Papendrecht
41:48
12
Bauke de Jong
44:55
13
Arie den Hoed
Fortius
47:06
LVSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Judith Havermans
Fortius
43:09
LV40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Gerda Huiskamp
38:26
2
Lenie de Visser-Vonk
Waterweg
48:51
Definitieve uitslag 27 januari 2017 11:00
www.uitslagen.nl
27-01-2017 15:24