Uitslagenlijst Zwemloop Vlissingen

Vlissingen - Zaterdag 21 januari 2017

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Baeyens
Wechelderzande
52:29
2
Rob Musters
Oud Gastel
52:52
3
Niels Persoon
Naaldwijk
55:22
4
Gregory Berghmans
Brasschaat
59:25
5
Ruud Hoosemans
Vlissingen
1:01:01
6
Pieter Goud
Oostdijk
1:06:25
7
Steven van Ardenne
NTB
1:07:49
8
René Verheij
NTB
1:09:32
9
Marco Gerritse
Westdorpe
1:10:44
10
Raoul van den Hoven
Middelburg
1:13:09
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
NTB
55:49
2
Richard Groenenberg
TVB
1:05:18
3
Cor de Ridder
adsv Dynamica
1:05:28
4
Marcel Vervuurt
Middelburg
1:07:36
5
Lennart Piek
NTB
1:10:49
6
Mathieu Goossens
Etten-Leur
1:12:07
7
Sjoerd de Jongh
Vlissingen
1:12:49
8
Erik Bassie
Rijnmond
1:15:01
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
58:29
2
Gerard Verheij
NTB
1:21:14
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
1:10:12
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:17:58
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nele Vermeulen
Erps-Kwerps
1:08:21
2
Emilie van geijn
TVB
1:11:48
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henriette Joanknecht
NTB
1:21:27
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Allefs
Hulst
1:25:45
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Linde
TVS '90
32:24
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rens de Ridder
adsv Dynamica
29:21
2
Justin Boone
De Langstraat
30:47
3
Chris steenbakker
De Langstraat
32:20
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Lormans
Lichtaart
27:48
2
Koen Hijman
Boskoop
28:08
3
Dirk Goossens
Brasschaat
34:23
4
Dennis Boonman
Terneuzen
37:33
5
Alex Traas
's-Heer Arendskerke
38:49
6
Maik Molewijk
De Langstraat
39:04
7
Joel Patty
Breda
39:13
8
Jochem Boschloo
Koudekerke
39:22
9
Bob Boekema
Veere
39:42
10
Jan ten Velde
TVB
43:56
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Endy Slock
Axel
34:13
2
Dave Verhoeven
WBTV
38:30
3
Ronald Nuijten
Dordrecht
43:01
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
34:45
2
Kees Post
NTB
37:15
3
Frans Rijpers
WBTV
37:19
4
Rens Speksnijder
WBTV
39:27
5
Willem Jan Brands
NTB
40:19
6
Peter Dijkwel
NTB
40:28
7
Dick Janson
Rotterdam
40:58
8
Jan Boonman
Kapelle
43:17
9
Jan Rombout
adsv Dynamica
44:48
10
Mark linde
TVS '90
46:52
11
Peter de Pagter
Oost-Souburg
51:23
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karel van Kuijck
WBTV
44:23
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor de Kwant
Rhoon
40:22
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita van den Ouden
TVS '90
35:07
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
TVS '90
33:22
2
Emke Erpelinck
Terneuzen
37:31
3
Joyce molewijk
De Langstraat
39:02
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
36:07
2
Thea Segeren
TVB
40:24
3
Marie-Louise van Noorloos
Wijk en Aalburg
42:45
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christine Balkenende
Goes
43:13
2
Nicole Joly
Berchem
45:24
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Verheije
Breskens
46:09
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
NTB
13:59
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Martinot
De Langstraat
14:11
2
Tobias Martinot
De Langstraat
25:05
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soo Yin van Noorloos
De Langstraat
15:51
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
6:03
2
Mathe v Noorloos
De Langstraat
7:04
3
Nieck Joosse
Arnemuiden
8:07
4
Weshley Joosse
Arnemuiden
9:09
5
Bort Koelewijn
Vlissingen
10:30
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
8:03
2
Coline van den Barselaar
Middelburg
10:08
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers/Francois van Dijke
Roosendaal
55:07
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers/Jan-Julius van Dijke
Roosendaal
34:58
2
Christie Janse/Rianne Corbijn
Vlissingen
45:58
3
Ada Aernouts/Els de Vugt
WBTV
47:05
www.uitslagen.nl
21-01-2017 16:08