Uitslagenlijst 53ste Abdijcross

Kerkrade - Zondag 15 januari 2017

MSEN, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Mick Claessens
Mechelen
20:05
2
JKM Knarren
AVON
20:51
3
Robbert de Veen
Kerkrade
22:20
4
David Pampa
DJK Elmar Kohlscheid
23:53
5
Niels Lejeune
Landgraaf
24:45
6
Sjoerd Zeijlemaker
Amsterdam
25:02
7
Martijn Kusters
Vijlen
25:06
8
Inze Straat
Gulpen
26:00
9
Joep Gerrichhauzen
Medtronic 1
26:19
10
Oscar Schoffelen
Brunssum
26:28
11
Gregor Migas
Alsdorf
27:57
12
Dennis Jans
Kerkrade
28:24
13
Victor Vaessen
Heerlen
28:47
14
Sander van Bussel
Gulpen
29:23
15
Kay van Riet
Medtronic 2
29:25
16
Stefan van Winssen
Rabobank
29:28
17
Sven van Riet
Heerlen
29:32
18
Peter Peters
Landgraaf
30:39
19
Martijn Curfs
Wijlre
32:10
VSEN, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Ellis Jacobs
Loperscompany
21:02
2
Shelley van der Ven
AVON
22:35
3
Joelle Sondeijker
Atletiek Maastricht
24:30
4
Britt Jacobi
Landgraaf
25:14
5
Emma Wassenberg
Wittem
26:40
6
Brigitte Ramakers
Kerkrade
29:41
7
Veerle van Cleef
Medtronic 2
33:58
8
Kahina Mebarki
Medtronic 1
33:59
9
Joyce Gordebeker-Jamar
Bremen bouwadviseurs
34:21
10
Kyra Kerkhoffs
Valkenburg
34:35
11
Francien Vaessem
Heerlen
36:17
12
Narda Timmermans
Medtronic 2
36:32
M35, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Holges Langersdorf
Jülich
22:35
2
Danny Stadhouders
Heerlen
24:54
3
Bart Alofs
Movare
29:21
4
Sander Aarts
Landgraaf
30:26
V35, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Carmen Jacobs
STB
26:56
2
Claudia Elsner
TV Huchem-Stammeln
31:23
3
Nancy van Bogaert
Medtronic 2
33:32
4
Constance Hoogerwerf
Amstenrade
35:11
5
Sylvia Meijers
Medtronic 1
35:32
M40, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Jacek Schulik
Baesweiler
26:17
2
Leon Jaminon
Kerkrade
26:42
3
Barry Aarts
Heerlen
28:33
4
Michiel Sluijsmans
Spaubeek
31:58
5
Roel Soudant
Medtronic 2
33:58
V40, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Marcia Tolkamp-Loo
Achterveldremersdaal
28:46
2
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
33:00
3
Susanne Vrijens
Medtronic 2
34:32
4
Samantha Brudnitzki-Savelberg
Medtronic 1
35:31
5
Hilde Lahey
Spaubeek
36:01
6
Tanja Triepels
Spaubeek
36:36
M45, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Pascal Bazuin
Loperscompany
21:49
2
Frank Rheinfelder
Aachener TG
23:09
3
Jaroslaw Dubiel
IAC Duren e.V
24:20
4
Benny Vaessen
Loperscompany
26:20
5
Holger Schüttrumpf
Baesweiler
31:11
6
Ron Cremers
Bremen bouwadviseurs
32:19
7
Guido Becholtz
Bremen bouwadviseurs
33:41
8
Markus Bär
Herzogenrath
34:17
9
Gerard Alofs
Movare
34:49
10
Paul Hissink
Achilles-Top
41:43
V45, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Agnes Kozurska
JKC Düren
27:48
2
Ellis Burgers
Achilles-Top
28:06
3
Gaby Kerkhoffs
Valkenburg
31:17
4
Desiree van Puijvelde
AVON
34:44
5
Sandra Schiffelers
Medtronic 1
38:54
6
Annika Schüttrumpf
Baesweiler
42:25
M50, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Slawomir Adam Rogalski
Aachen
22:14
2
Frans Hool
Loperscompany
22:25
3
Maurice Hendriks
Landgraaf
26:54
4
Gaston Magnee
Beek
26:58
5
Frank Schmidt
Aachen
27:00
6
John Schoeters
Achilles-Top
28:50
7
Burkhard Pütz
SV Germania Dürwisse
28:51
8
Ron te Giffel
Medtronic 2
34:23
9
William Willems
STAP
38:19
V50, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Birgit Nolte
Herzogenrath
27:21
2
Leidi van den Bergh
Movare
32:22
3
Agnes Bemelmans
Movare
34:25
4
Josaine Mergelsberg
LAC KEKE
36:44
M55, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
24:09
2
Paul Jacobs
STB
25:49
3
Gert Bongard
TV ROET GIN
26:50
4
Han Gehlen
Rabobank
29:55
5
John van Puijvelde
AVON
30:03
6
Andreas Pampa
DJK Elmar Kohlscheid
30:50
7
René Coenen
Heerlen
35:57
8
Renco Coenen
Heerlen
36:00
9
John Coenen
Hoensbroek
40:32
V55, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Lenie Jacobs
STB
28:56
2
Marion Wenders
Gulpen
38:25
M60, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Ben de Vos
Brunssum
27:02
2
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
28:32
3
NMJ Boerakker
Brunssum
29:14
4
Mario Vucans
IAC Duren e.V
30:52
5
Hans Dieter Schäfer
Simmerath
33:58
6
Harrie Hamers
Simpelveld
35:01
M65, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Caspar Wijnen
Wijlre
29:42
M75, 5200M REC/BUSI
Plts
Naam
Tijd
1
Rainer Wick
SV Germania Dürwisse
33:45
2
Peter Mergelsland
LAC KEKE
41:29
MD, 1750M MEISJES D
Plts
Naam
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
6:49
2
Bo Spoor
ATH
6:58
3
Selina Franken
AV Zeewolde
7:04
4
Tess Goessens
Caesar
7:13
5
Femke Yska
Horror
7:22
6
Amy de Graaf
AV '56
7:23
7
Suze de Vries
Horror
7:24
8
Tessa Schets
AV '56
7:25
9
Merel Veltman
Almere '81
7:26
10
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
7:29
11
Ella Maryse de Bruijne
Zuidwal
7:37
12
Mare Frauenfelder
Cifla
8:00
13
Sterre Knoben
STB
8:03
14
Lisan Stijnen
Caesar
8:19
15
Luna Bodelier
Achilles-Top
8:36
16
Lieke Widdershoven
Brunssum
8:39
17
Hannah Kling
AVON
8:51
18
Anna Coerver
STB
9:09
19
Amber Truijen
STB
10:49
JD, 1750M JONGENS D
Plts
Naam
Tijd
1
Niek Nijman
AV Rijssen
6:24
2
Pieter Fallaux
Energie
6:24
3
Yohannes Hiensch
Phanos
6:26
4
Tim Schüssel
Nijmegen Atletiek
6:26
5
Niels Laros
Scorpio
6:34
6
Eyoël Hiensch
Phanos
6:43
7
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
6:50
8
Anthon Croockewit
Phanos
6:52
9
Jeen Hammink
Phanos
6:55
10
Sam Van der Werf
Horror
6:58
11
Juan Zijderlaan
Atverni
7:10
12
Steyn Potuit
Energie
7:13
13
Jeroen van Lith
ATH
7:26
14
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
7:27
15
Jaimy de Lannoy
Caesar
7:28
16
Bodi Smeets
Caesar
7:29
17
Brent van Alphen
Caesar
7:33
18
Camiel Haans
Unitas
7:41
19
Gijs Fuite
Attila
7:58
20
Gerben Vaessen
Unitas
8:13
21
Abdellah El Hanchaoui
Achilles-Top
8:26
22
Dinand Weerts
ATH
8:49
23
Jelle Klomp
STB
9:15
24
Lasse Maas
Achilles-Top
9:48
25
Luca Broers
Achilles-Top
9:50
26
Nick Henrich
Achilles-Top
10:42
27
Renco Coenen
Hoensbroek
11:25
MC, 2550M MEISJES C
Plts
Naam
Tijd
1
Shirin van Anrooij
AV '56
9:57
2
Anna Eikendal
Atverni
10:06
3
Sara Schouten
Atverni
10:23
4
Teresa Schulte-Wermlinghoff
Duitsland
10:30
5
Brecht Frensel
AV Heerenveen
10:39
6
Esra Zijderlaan
Atverni
10:40
7
Tamar Veltman
Almere '81
10:41
8
Sanne Schouten
Atverni
11:17
9
Lotte van Lieshout
Energie
11:31
10
Willemijn Fuite
Attila
11:33
11
Jasmijn Gielen
Unitas
11:46
12
Marene Scholtens
Lionitas
11:52
13
Evy Grassi
STB
12:21
14
Puck Janssen
Caesar
13:01
15
Margriet Hilhorst
Zuidwal
13:11
16
Esmée Bartel
Unitas
13:16
17
Maud Missler
STB
13:34
18
Nathalie Peters
Caesar
15:12
JC, 2900M JONGENS C
Plts
Naam
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
10:26
2
Jesse Fokkenrood
Atverni
10:35
3
Ids van Korven
Eindhoven Atletiek
10:39
4
Olaf Jan Bosscher
AV Heerenveen
10:52
5
Lars Laros
Scorpio
10:57
6
Thijs van Lith
ATH
10:59
7
Viggo Parol
Atverni
11:01
8
Friso Lyppens
Haag Atletiek
11:03
9
Pablo Velt
Atverni
11:07
10
Wouter Schets
AV '56
11:20
11
Gijs Brands
Attila
11:21
12
Niels Peeters
Venloop Running Team
11:22
13
Stef Kapteijn
AV '56
11:38
14
Ernson van den Bos
THOR
11:42
15
Jing Oldhoff
Lionitas
11:48
16
Jip Janissen
Venloop Running Team
11:50
17
Jesse Cuypers
Caesar
11:53
18
Fraon Bischoff
Unitas
12:14
19
Luca Thiele
Verein Aachener TG
12:16
20
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
12:52
21
Per Velraeds
Caesar
13:10
22
Chai de Bruijne
Atverni
13:18
23
Ruben van Groenewoud
Unitas
13:31
24
Jesper van der Sterren
Caesar
13:56
25
Sem Hoevenaars
Unitas
14:48
MB, 3350M MEISJES B
Plts
Naam
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
12:42
2
Marije Hijman
PAC
13:14
3
Ynte Biemans
Atverni
13:26
4
Elsa Rijpstra
Lionitas
13:33
5
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
13:33
6
Madelief Kok
Triathlon
13:42
7
Fenne Janssen
Venloop Running Team
13:44
8
Anouk van Gils
Spado
14:01
9
Isabeau Lenaerts
België
14:03
10
Luzan Janssen
Eindhoven Atletiek
14:13
11
Esmée Ernes
Unitas
14:58
12
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
15:17
13
Hannah Clercx
't Jasper Sport
16:03
14
Myrthe Hamers
Achilles-Top
17:55
15
Joëlle Severens
Caesar
18:17
MSEN, 10500M LANG M
Plts
Naam
Tijd
1
David Nilsson
Zweden
33:46
2
Dame Tasama
België
34:06
3
Onesphore Nkunzimana
Burundi
34:32
4
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
34:33
5
Yassine Rachik
Italië
34:44
6
John Börjesson
Zweden
34:50
7
Thorben Dietz
Duitsland
34:53
8
Chakib Laghar
Spanje
35:11
9
Mostafa Benslimane
Spanje
35:33
10
Zerom Ghebrihiwet
Unitas
35:35
11
Jens Nerkamp
Duitsland
35:36
12
Oussama Lonneux
België
35:45
13
Kalid Amin
Triathlon
35:46
14
Shaun Dixon
Groot-Brittannië
35:47
15
Zac Freudenburg
AV '23
35:58
16
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
36:17
17
Yahala Awal Aman
Argo
36:43
18
Tim van den Broeke
Dynamica
37:28
19
Yelle Van Waeyenberghe
Vosselaar
37:43
20
Stein Van Es
België
37:52
21
Tom Ring
Duitsland
37:56
22
Erik van Rijsewijk
Cifla
38:03
23
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
38:09
24
Jim Rothweiler
KAV Holland
38:28
25
Lutz Holste
Duitsland
38:37
26
Marvin Weiss
Duitsland
39:00
27
Jelle Kemper
Prins Hendrik
39:05
28
Leonardo Ortolano
Duitsland
39:13
29
Erwin Harmes
González Running Team
39:44
30
Mohamed Benktib
Marokko
39:46
31
Arne Jacobs
Asterix
39:48
32
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
40:31
33
Bart Liesveld
Atletiek Maastricht
45:06
34
Yannick Duppich
Duitsland
47:07
35
Giovanni Moretto
Italië
47:13
36
Diego Ford
Running Team Grafenberg
47:14
37
Simon Rocca
Italië
50:27
38
Raffaele Pellegrino
Italië
51:02
39
Istvan Lambriex
Landgraaf
52:03
40
Ivan Baldacci
Italië
55:35
41
Francesco Rocco
Italië
55:35
42
Mark Rautenhaus
Roetgen
56:22
43
Marten Boeck
DTSV Aachen
1:03:50
VSEN, 7400M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Imana Truyers
België
27:42
2
Veerle Dejaeghere
België
27:54
3
Marijke de Visser
Phoenix
28:42
4
Tifenn Piolot Doco
Frankrijk
29:00
5
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
29:14
6
Frida Aspnäs
Zweden
29:28
7
Shana Lauwers
België
29:34
8
Hanne Verbruggen
België
29:43
9
Josien Scheepens
KAV Holland
29:53
10
Renée Vranken
Caesar
30:32
V35, 7400M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Silke Optekamp
LG Monchengladbach
31:21
V40, 7400M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Sandra Ulle
Zaanland
36:35
MA, 5200M MEISJES A
Plts
Naam
Tijd
1
Jasmijn Bakker
Triathlon
20:22
2
Diane van Es
PAC
20:32
3
Femke Speelman-Rooms
Turnhout AC
20:34
4
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
21:08
5
Emmie Weekers
AV Weert
21:11
6
Maaike Telkamp
Almere '81
21:23
7
Ashley Melcherts
Energie
21:42
8
Sanne van Gils
Spado
22:01
9
Lorane Lenaerts
Turnhout AC
22:16
10
Leonie Glazenborg
SV Veendam
23:02
11
Loïs Oldhoff
Vitalis
23:13
12
IJke Mourits
KAV Holland
24:09
13
Irene Bijman
Isala '96
24:17
14
Anna Gommer
Achilles-Top
24:44
JB, 4600M JONGENS B
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
16:02
2
Siraj Awal Aman
Argo
16:22
3
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
16:26
4
Jippe Lasschuijt
AV '34
16:34
5
Benjamin Schurink
Cifla
16:39
6
Bezuayehu Petersen
AV '56
16:42
7
Pieter-Jan Appels
Turnhout AC
16:45
8
Norbert Weijenberg
Spado
16:53
9
Zeb Beelen
De Spartaan
17:01
10
Jan Bouwknegt
HAC '63
17:02
11
Juul Knoester
GVAC
17:08
12
Jan Oldhoff
Lionitas
17:11
13
Michael Woldemesekel
ATV Venray
17:14
14
Hugo Jan Bosscher
AV Heerenveen
17:15
15
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
17:17
16
Wybe Sesink
AV Wijchen
17:26
17
Stef Pannemans
ATLA
17:29
18
Jelle de Roon
Atledo
17:32
19
Joep Vermeulen
Cifla
17:32
20
Jort Benz
Spirit Oud Beijerland
17:33
21
Mohamed Diallo
Lionitas
17:37
22
Jaimy Voogt
Energie
17:53
23
Pepijn Bartels
Cifla
17:54
24
Cas van Kaauwen
Cifla
18:18
25
Yannick Thiele
Verein Aachener TG
18:18
26
Boudewijn Welkzijn
Phanos
18:25
27
Alex Smeets
Caesar
19:05
28
Jesper Fortuin
Energie
19:27
29
Quinten Corvers
Caesar
19:35
30
Lars Schellekens
Attila
20:09
31
Roel Gorissen
Caesar
20:52
32
Lourens Verhage
AVON
22:12
33
Tymo Janssen
Unitas
33:10
JA, 7400M JONGENS A
Plts
Naam
Tijd
1
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
25:26
2
Bram Andriessen
TDR
25:47
3
Tom Hendrikse
AAC '61
25:56
4
Robin Honebecke
ATC '75
26:12
5
Mudesir Awal Amanm
Argo
26:25
6
Robin van Riel
Attila
26:38
7
Luc Velzeboer
Almere '81
27:24
8
Abdi Hassan
Cifla
27:42
9
Peter-Jan de Jong
Horror
27:42
10
Tim Verbeek
Cifla
27:46
11
Victor van der Wel
PAC
28:19
12
Janco Rijpstra
Lionitas
28:24
13
Thom Reynders
Swift
28:27
14
Andy Tekelen
Eritrea
28:58
15
Klaas Douwe Yska
Horror
29:19
16
Tsjerk Dijksma
AV Heerenveen
29:22
17
Troy de Juncker
Attila
29:29
18
Youri Driessen
Venloop Running Team
29:56
19
Jeroen van Dijk
AV Heerenveen
30:04
20
Jorg Schellekens
Attila
30:47
21
Nils Bergmann
Aachen
30:50
22
Ids Biemans
Atverni
31:21
23
Isayas Kesete
Eritrea
31:23
M40, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Tijd
1
Eltjo van Mechelen
THOR
26:51
2
Dolf van de Voort
PAC
32:06
3
Omar El Bacha
Atos
36:54
M45, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Tijd
1
Eddy Vandeputte
Malmedy AC
27:32
2
Jan Zijderlaan
Avantri
29:09
3
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
32:04
M50, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Tijd
1
Rachid Mohammadi
Atos
27:57
2
Martijn Hiensch
Phanos
30:43
3
Adriaan Schouten
avVN
31:53
4
HJ Greff
Würselen
39:58
M55, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Tijd
1
Marc van der Hoeven
België
28:45
M65, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Tijd
1
Hein Bodelier
MarathonPlus
41:26
VROUW, 2600M KORT V
Plts
Naam
Tijd
1
Bo Ummels
Atletiek Maastricht
9:48
2
Britt Ummels
Atletiek Maastricht
9:52
3
Julia van Velthoven
Cifla
9:54
4
Fanos Tekle
Loopgroep Aart Stigter
10:04
5
Marta Alexandra Chylinski
België
10:07
6
Nisrine Masrhalmi
Energie
10:09
7
Suzanne van Wijck
Leiden Atletiek
10:15
8
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
10:22
9
Karlijn van Es
PAC
10:23
10
Lieke Marijnen
Rotterdam Atletiek
10:29
11
Karin Nieuwenhuysen
Hellas
10:34
12
Corinde van Es
PAC
10:53
13
Aniek Aper
Rotterdam Atletiek
10:57
14
Lindsey Faken
Energie
11:15
15
Tatjana Cernochova
Hellas
11:41
MAN, 2600M KORT M
Plts
Naam
Tijd
1
Lars Gerritsen
Passaat
8:24
2
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
8:25
3
Jelmer van der Linden
Statina
8:28
4
Frank Futselaar
De Liemers
8:38
5
Menno Schouten
Lycurgus
8:42
6
Simon Grannetia
TDR
8:43
7
Ramdan Snoussi
Marokko
8:44
8
Yassine Soughou
België
8:45
9
Ralf Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
8:48
10
Edwin Sjerps
TDR
8:50
11
Youri Pessy
Cifla
8:51
12
Mahadi Abdi Ali
TDR
8:58
13
Daan Reintjes
De Liemers
8:58
14
Arna Agten
België
9:03
15
Marco van Erp
Asterix
9:07
16
Hachem Migou
België
9:09
17
Ruben Quagliara
België
9:13
18
Yunis abu Stitan
Haag Atletiek
9:16
19
Guus Winkelmolen
Swift
9:18
20
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
9:21
21
Sybout Jonkman
AVON
9:28
22
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
9:33
23
Niels Helgers
Eindhoven Atletiek
9:34
24
Rik van der Sterren
Swift
9:36
25
Remco Kramer
Lycurgus
9:39
26
Lars Biemans
Atverni
9:41
27
Thymon Houben
Unitas
9:51
28
Abdikhani Mohamed
Cifla
9:59
29
Thomas Pannemans
België
10:05
30
Mark Jansonius
AV '34
10:34
31
Lorens Niehof
AVV
10:46
32
Bart van Oekel
AVV
11:26
BAM, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Tijd
1
Emma Smids
De Veldhof
2:55
2
Robyn Hanneman
St. Ursula
3:24
3
Jaidey van Ewijk
De Blokkenberg
3:33
4
Janne Lochtman
St. Ursula
3:35
5
Yana Fintelman
De Blokkenberg
3:36
6
Floor Erkens
De Veldhof
3:41
7
Melina Jurinda
Steltloper
3:42
8
Floor Vroomen
De Blokkenberg
3:59
9
Eve Wachelder
De Veldhof
4:01
10
Jinte Bakker
De Doorkijk
4:14
11
Josine Roozen
De Blokkenberg
4:16
12
Eline Roozen
De Blokkenberg
4:21
13
Zoe Muller
De Veldhof
4:29
14
Femke Otten
De Spoorzoeker
5:41
15
Norah Weerts
De Veldhof
8:09
BAJ, KIDS BAMBINO'S
Plts
Naam
Tijd
1
Elvin Bajraktaraj
De Blokkenberg
2:54
2
Aiden Aarts
't Valder
2:55
3
Donavan Deloach
De Langeberg
2:59
4
Noud Lucassen
De Veldhof
3:12
5
Germaine Scheerne
De Veldhof
3:14
6
Noel Feder
De Veldhof
3:14
7
Gio Vrösch
Steltloper
3:19
8
Ryan Rorik
De Blokkenberg
3:32
9
Tim Schlechtriem
De Spoorzoeker
3:35
10
Noud Pelzer
De Doorkijk
3:44
11
Siem Jacobs
De Blokkenberg
3:44
12
Connor Mostert
De Blokkenberg
3:54
13
Lasse Gulpen
De Doorkijk
4:02
14
Kyan Reuleaux
't Valder
4:05
J E1, KIDS JONGENS E1
Plts
Naam
Tijd
1
Brent Salzmann
't Valder
2:20
2
Pim Wiesen
St. Ursula
2:21
3
Nino Huppertz
De Blokkenberg
2:26
4
Alain Ritten
De Blokkenberg
2:29
5
Randy Ariaans
De Spoorzoeker
2:30
6
Jonaison Felisia
Steltloper
2:33
7
Ole Bruce
't Valder
2:35
8
Yannick Brouns
De Veldhof
2:37
9
Sep Weerts
De Veldhof
2:38
10
Job Gorgels
De Veldhof
2:43
11
Nigel Schepers
De Spoorzoeker
2:44
12
Pim Reisinger
Steltloper
2:44
13
Keano Velroy
Steltloper
2:45
14
Levente Kocsispeter
De Blokkenberg
2:46
15
Kent Rademacher
De Spoorzoeker
2:47
16
Tijmen Heinrichs
't Valder
2:49
17
Niels Mutsaers
De Blokkenberg
2:51
18
Joeri Krutzen
't Valder
2:52
19
Aryan Krutzen
't Valder
2:52
20
Beniamino Moonen
Steltloper
2:58
21
Jesse Knopen
De Langeberg
3:00
22
Noah Spedding
St. Ursula
3:01
23
Vijgo Goovaerts
St. Ursula
3:01
24
Trevor Wachelder
De Veldhof
3:03
25
Raf Bejas
De Doorkijk
3:05
26
Deyn Leurs
De Veldhof
3:14
27
Eliano Jurinda
Steltloper
3:15
28
Maurice Feder
De Veldhof
3:17
29
Vince Schlechtriem
De Spoorzoeker
3:19
30
Kyenno Hulshof
De Veldhof
3:30
31
Renz van der Pers
Steltloper
3:35
32
Tim Otten
De Blokkenberg
3:36
33
Gino Aussem
De Veldhof
3:37
M E2, KIDS MEISJES E2
Plts
Naam
Tijd
1
Aminia Dillmann
Steltloper
2:18
2
Julie Bohlen
An d'r Put
2:30
3
Evelien Scholtens
De Spiegel
2:36
4
Robin Peters
De Spoorzoeker
2:50
5
Tess Shumans
Wereldwijs
2:50
6
Mare van de Pol
't Valder
2:58
7
Caya Aarts
't Valder
2:59
8
Nienke Bouman
De Veldhof
3:00
9
Doutzen Jacobs
De Blokkenberg
3:02
10
Lisa van Loo
De Spoorzoeker
3:04
11
Noortje van de Poll
't Valder
3:05
12
Jill Prikken
Steltloper
3:05
13
Hajar Zouhair
Steltloper
3:06
14
Daynira Asamati
Steltloper
3:11
15
Abellyn Vrösch
Steltloper
3:12
16
Mirte de Boer
Steltloper
3:14
17
Michelle Wijman
De Veldhof
3:14
18
Bente Vervuurt
De Blokkenberg
3:16
19
Benthe Duister
De Veldhof
3:20
20
Grace Odus
De Veldhof
3:23
21
Julia Kooijman
De Veldhof
3:24
22
Nayla Kruck
De Veldhof
3:25
23
Sanne Schlechtriem
De Spoorzoeker
3:27
24
Luna Djakovic
De Spoorzoeker
3:41
25
Lisa Hursel
De Spoorzoeker
3:41
26
Dyami Klein
De Spoorzoeker
3:41
27
Angelina Trompetter
Steltloper
3:44
28
Giovanna Wojcechowski
De Veldhof
3:47
29
Teodora Stipetic
De Blokkenberg
3:51
30
Zoë Cordewener
't Valder
4:40
J D1, KIDS JONGENS D1
Plts
Naam
Tijd
1
Noah Ramakers
BS Bocholtz
3:47
2
Stijn Pelzer
De Doorkijk
3:51
3
Joris Schiffelers
De Spoorzoeker
3:57
4
Vince Bohlen
An d'r Put
4:03
5
Ziangelo Klooster
Steltloper
4:05
6
Jip Franken
St. Ursula
4:06
7
Noud van de Pol
't Valder
4:13
8
Stan Lucassen
De Veldhof
4:18
9
Luca Wagner
De Spoorzoeker
4:21
10
Dean Aretz
De Veldhof
4:23
11
Milan Senden
De Blokkenberg
4:28
12
Noud Gorgels
De Veldhof
4:30
13
Jusztin Takacs
't Valder
4:31
14
Noud Vervuurt
De Blokkenberg
4:33
15
Noa Engels
De Spoorzoeker
4:36
16
Jelle Habets
Steltloper
4:38
17
Stijn van Vliet
Op Gen Hei
4:50
18
Bart Becholtz
Steltloper
4:50
19
Finn Elie
De Blokkenberg
4:51
20
André Marstjepovic
Steltloper
4:52
21
Luca Pelzer
De Spoorzoeker
4:54
22
Dylano Prikken
Steltloper
4:54
23
Ilario Moonen
Steltloper
5:03
24
Jaiden Scheeren
De Veldhof
5:08
25
Douwe Schmetz
De Veldhof
5:11
26
Marijn Winthagen
't Valder
5:18
27
Younes Oubaali
De Veldhof
5:23
28
Lenn Stekhuizen
De Blokkenberg
5:31
29
Connor Pestel
De Spoorzoeker
5:37
30
Milan Veenendaal
Steltloper
5:39
31
Noah Wobma
't Valder
5:48
M D2, KIDS MEISJES D2
Plts
Naam
Tijd
1
Lieke Jans
De Spoorzoeker
3:52
2
Benigna Kocsispeter
De Blokkenberg
3:56
3
Lisa Hilgers
De Spoorzoeker
4:04
4
Nina Aretz
De Veldhof
4:04
5
Chelsea Kraussen
De Veldhof
4:25
6
Chimène Claessen
Steltloper
4:33
7
Omosuzi Odus
De Veldhof
4:45
8
Fenna Bejas
De Doorkijk
4:47
9
Senna Zinken
Steltloper
5:02
10
Carice Gigase
't Valder
5:07
11
Liv Bellen
De Spoorzoeker
5:10
12
Femke Reuters
De Spoorzoeker
5:10
13
Senne Vestjens
't Valder
5:11
14
Benthe Schols
Steltloper
5:22
15
Luuke Balk
't Valder
5:26
16
Lisa Ritzen
De Veldhof
5:29
17
Marcella Kohnen
De Spoorzoeker
5:30
18
Floor Dabrowski
De Spoorzoeker
5:36
19
Kyara van den Dijssel
De Spoorzoeker
5:41
20
Lynn Salzmann
't Valder
5:45
21
Maud Smids
De Veldhof
5:46
22
Kiki Bakker
De Doorkijk
5:50
23
Lotte Gulpen
De Doorkijk
5:56
24
Shanaila Felisia
't Valder
6:38
25
Dilaya Pouwels
Steltloper
6:46
26
Amira Rademakers
Steltloper
6:55
27
Alana Barutwanayo
Steltloper
7:00
J C1, KIDS JONGENS C1
Plts
Naam
Tijd
1
Abdellah Elhanchaoui
St. Ursula
3:35
2
Ian Bohlen
An d'r Put
3:36
3
Xander Vestjens
't Valder
3:38
4
Luca Ritt
Steltloper
3:44
5
Vicente Steinen
't Valder
3:52
6
Niels Stoffers
De Veldhof
4:03
7
Calum Steijvers
De Veldhof
4:09
8
Jitse Helder
't Valder
4:12
9
Jaron van der Linden
De Veldhof
4:14
10
Senna America
BS Bocholtz
4:17
11
Yousri Oubaali
De Veldhof
4:20
12
Sem van der Horn
De Veldhof
4:27
13
Patrick Kooijman
De Veldhof
4:30
14
Clark Rademacher
De Spoorzoeker
4:30
15
Rodrigo Araujo da Silva
De Veldhof
4:35
16
Collin Crijns
Het Valder
4:35
17
Yasin Aaziz
De Veldhof
4:46
18
Jari Leurs
Steltloper
4:46
19
Damian Berendsen
Steltloper
4:51
20
Joep Vleugels
De Spoorzoeker
4:55
21
Yassime Oubaali
De Veldhof
5:06
22
Imraan Elkhaloui
De Veldhof
5:07
23
Sem Palmen
BS Bocholtz
5:26
24
Giovanni Hoogma
Steltloper
5:31
25
Ryan Conrads
't Valder
5:38
M C2, KIDS MEISJES C2
Plts
Naam
Tijd
1
Rianne Diederen
De Blokkenberg
3:49
2
Babette Gigase
't Valder
3:49
3
Gigi Giesen
De Veldhof
3:52
4
Nina Stoffers
De Veldhof
4:12
5
Jelleke Balk
't Valder
4:18
6
Sarah-Kay Jacobs
De Veldhof
4:28
7
Jill Schiffelers
De Spoorzoeker
4:31
8
Aniek Driessen
't Valder
4:47
9
Indy Taidouch
't Valder
4:49
10
Veerle Driessen
't Valder
4:49
11
Alanis Steinbusch
Steltloper
4:51
12
Beau Meertens
De Veldhof
5:47
13
Femke Schleibach
De Veldhof
6:38
JONGB, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Tijd
1
Chris Vondenhoff
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
7:01
2
Duncan Didden
Beroepscollege PL Holz
7:52
3
Yop van Putten
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
8:07
4
Malte Schüttrumpf
Baesweiler
8:12
5
Justin Beks
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
8:17
6
Jerom Janssen
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
8:36
7
Laurens Fuchs
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
8:48
8
Angelo Vroomen
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
9:37
MEISB, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Tijd
1
Rachel Thomassen
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
11:36
2
Tara Hendricks
Beroepscollege Parkstad Limburg locatie
12:21
www.uitslagen.nl
19-01-2017 18:46