Uitslagenlijst 3e Crosscrosscompetitie

Epe - Zaterdag 14 januari 2017

MPC, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenneke Heere
Cialfo
5:14
2
Catrijn Heere
Cialfo
5:16
3
Magali Kanis
De Gemzen
5:16
4
Meliz Jansen
Isala '96
5:21
5
Jara Beijerman
Cialfo
5:56
6
Mirthe Elfrink
Cialfo
6:25
7
Eva ter Haar
NOP
6:28
8
Elke Stet
Cialfo
6:29
9
Merel Geursen
Athlos
6:32
10
Pleun Vorstman
Cialfo
6:49
JPC, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job an Zuthem
Athlos
5:13
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
5:18
3
Noud Kanis
Isala '96
5:24
4
Tycho Kiel
Isala '96
5:27
5
Levi Wielstra
NOP
5:42
6
Stan van Dalfsen
NOP
5:50
7
Siete van Dijk
Athlos
5:51
8
Midas Westendorp
Isala '96
5:57
9
Lars van Dalfsen
NOP
6:02
10
Tim Schuttelaar
Athlos
6:02
11
Melle Kroon
Isala '96
6:10
12
Lucas Stolte
NOP
6:15
13
Hugo Duits
Athlos
6:16
14
Levi Wolters
Athlos
6:20
15
Niels Grolleman
De Gemzen
6:27
16
Milan Schuurman
NOP
6:47
MPB, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
4:51
2
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
5:00
3
Valerie van Laar
Isala '96
5:00
4
Anouk Heere
Cialfo
5:13
5
Carlijn Scholte
Athlos
5:14
6
Brecht van der Haar
Isala '96
5:21
7
Roos Hollander
De Gemzen
5:24
8
Suze Haverkamp
De Gemzen
5:31
9
Lieze Kommer
De Gemzen
5:43
10
Flore Kroes
De Gemzen
5:45
11
Sanne Diender
De Gemzen
5:47
12
Nynke Moolenaar
Athlos
5:51
13
Ren Blok
De Gemzen
5:52
14
Evi Vosselman
Cialfo
6:05
15
Senna Brummel
Cialfo
6:10
16
Marte Roozeboom
Cialfo
6:13
17
Marit van Manen
Athlos
6:20
18
Noortje Bos
Athlos
6:23
19
Carice van Arken
De Gemzen
6:29
20
Genelieve Boeve
Cialfo
6:31
21
Chamena Hoekman
Isala '96
6:36
22
Sanne Kobus
NOP
6:36
23
Merel Vorstman
Cialfo
6:41
24
Elise Hoorweg
Athlos
6:44
25
Alice Elwick
Athlos
7:27
JPB, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Hansman
Isala '96
4:46
2
Jasper Hegeman
NOP
4:47
3
Tomas Platje
NOP
5:06
4
Thomas Wolf
De Gemzen
5:08
5
Teine Bonnema
Cialfo
5:13
6
Sijmen de Vos
Athlos
5:15
7
Giel Scholte
Athlos
5:23
8
Florian Grobben
Athlos
5:29
9
Jasper Rischke
Flevo Delta
5:38
10
Luca van Erkel
Cialfo
5:41
11
Axel Konijnenberg
Cialfo
5:42
12
Tijn Zoer
Cialfo
5:43
MPA1, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Wolf
De Gemzen
4:50
2
Anna Muller
Cialfo
5:00
3
Isis Visser
Isala '96
5:05
4
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
5:17
5
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
5:20
6
Merel Hofstede
Isala '96
5:21
7
Tessel Hartwich
Cialfo
5:27
8
Trynke Lourens
De Gemzen
5:28
9
Tynke Wielstra
NOP
5:33
10
Amber van der Maten
De Gemzen
5:40
11
Merel v d Haar
De Gemzen
5:41
12
Emma Bakkenes
Athlos
5:46
13
Vera Grolleman
De Gemzen
5:50
14
Lisa Hoogervorst
Isala '96
5:59
15
Naomi den Besten
Athlos
6:37
MPA2, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
4:11
2
Manon van der Zwaard
NOP
4:33
3
Maud van Bentem
NOP
4:39
4
Julia Fahner
Isala '96
4:41
5
Meike Schipper
Athlos
4:46
6
Guusje Koning
Athlos
4:49
7
Kim Remijn
Flevo Delta
4:51
8
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:58
9
Francine van der Stoop
De Gemzen
5:02
10
Vera Kruis
NOP
5:09
11
Elodie van Arken
De Gemzen
5:16
12
Amber van Manen
Athlos
5:18
13
Lois van Zuthem
Athlos
5:18
14
Merel Beekman
De Gemzen
5:26
15
Maud Brouwer
De Gemzen
5:29
16
Eva Middelkamp
Athlos
5:34
17
Mounia Dadou
Athlos
5:34
18
Judtih Scheer
Athlos
5:37
19
Lieke Poolen
Athlos
5:48
20
Aimee van Huffelen
De Gemzen
5:51
21
Esther Bunte
De Gemzen
5:52
22
Lisa van der Sluijs
Athlos
6:28
JPA1, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Kleermaker
Athlos
4:14
2
Hugo Visser
Isala '96
4:26
3
Josse kampen
Isala '96
4:27
4
Joseb Verbaan
NOP
4:40
5
Tycho Vader
NOP
4:44
6
Twan van der Weiden
Athlos
4:45
7
Dennis Alberts
Cialfo
4:50
8
Sem Kiel
Isala '96
4:54
9
Stan van der Horst
Athlos
4:58
10
Frank ter Haar
NOP
5:01
11
Boaz Korstanje
Athlos
5:23
12
Pepijn Ossendrijver
Athlos
5:28
JPA2, 1000M (PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
De Gemzen
4:07
2
Rens Konijnenberg
Cialfo
4:31
3
Daan Beute
Isala '96
4:33
4
Ruben Jacobs
Athlos
4:42
5
Floris Remijn
Athlos
4:46
6
Damian Wolters
Athlos
4:49
7
Sebastiaan van Keulen
De Gemzen
4:50
8
Hendrik Olthuis
De Gemzen
4:51
9
Niek Christen
Ciko '66
4:53
10
Matthijs Onink
NOP
4:55
11
Olaf Langeslag
Isala '96
5:00
12
Coen Bloemberg
Flevo Delta
5:02
13
Jelmer Overtoom
NOP
5:04
14
Thomas de Kimpe
Isala '96
5:05
15
Ethan Martin
Cialfo
5:10
16
Thijn Berkhoff
Cialfo
5:13
17
Wout Hollander
De Gemzen
5:13
18
Timo Hanekamp
De Gemzen
5:14
19
Rowan Tiemes
Flevo Delta
5:19
20
Ruben Scholte
Flevo Delta
5:35
21
Luca Goedhart
Athlos
5:55
22
Koen van den Burg
Athlos
6:44
MD1, 1500M (MD)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
6:33
2
Esmee Vis
De Gemzen
6:40
3
Veroon Linders
Athlos
6:48
4
Anniek Draaistra
NOP
6:49
5
Lynn Bunnik
Athlos
7:09
6
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
7:25
7
Maxime van Mourik
Athlos
7:34
8
Iris den Otter
Athlos
7:52
9
Carolien Remijn
Athlos
7:54
10
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
7:58
11
Sophia van Loo
Athlos
7:59
12
Kaylin Wierda
NOP
8:16
13
Ying Steenbergen
De Gemzen
8:19
14
Annamarie Veenstra
Athlos
8:28
15
Donna ten Hove
Isala '96
8:45
MD2, 1500M (MD)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bridget Konings
Ciko '66
6:10
2
Sativa Wenker
Ciko '66
6:25
3
Marell Knobben
Atletics Nijverdal
6:51
4
Estée Scheers
Atletics Nijverdal
6:59
5
Liselot Nekkers
Atletics Nijverdal
7:01
6
Sterre Kurpershoek
Athlos
7:02
7
Indy Faassen
Flevo Delta
7:04
8
Lisa Zoon
Flevo Delta
7:18
JD1, 2000M (JD + MC)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
8:28
2
Gijs Roelofs
Nijverdal
8:56
3
Cas Kanis
Isala '96
8:57
4
Thijs van der Maaten
Athlos
8:59
5
Bram Nusmeier
Athlos
9:18
6
Luuk van der Maaten
Athlos
9:47
7
Mohamed Bouzalmat
Athlos
9:59
8
Tygo Schuurkamp
Athlos
10:17
9
Ruben van der Horst
Isala '96
10:22
10
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:25
11
Daan Scholte
Athlos
11:11
12
Bram Eleveld
Athlos
11:26
13
Mike Keizer
Athlos
12:17
JD2, 2000M (JD + MC)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van Emmerik
Cialfo
8:25
2
Jim van Emmerik
Cialfo
8:26
3
Tijmen Wisselink
Argo
8:51
4
Thijmen Middelkamp
Athlos
8:58
5
Tom ter Haar
NOP
9:15
6
Roel Wielstra
NOP
9:22
7
Daan Bergmans
Flevo Delta
9:24
8
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
9:25
9
Daniel Kleermaker
Athlos
9:31
MC, 2000M (JD + MC)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
8:47
2
Lieke Geerling
Athlos
8:54
3
Elisa Mul
AV Zeewolde
9:04
4
Iris Bredewolt
De Gemzen
9:41
5
Rianne Breugem
Athlos
9:47
6
Rosa Molenberg
Athlos
9:50
7
Emma van Emmerik
Cialfo
10:25
8
Sterre van der Linden
Athlos
10:54
9
Tess ter Haar
Athlos
10:58
10
Kirsten Wierda
NOP
11:01
11
Anna Scholte
Flevo Delta
12:34
12
Maureen Wind
Isala '96
13:09
VK, 2500M (M + V KO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schröder
Athlos
11:00
2
Kyra Keurentjes
De Liemers
11:01
3
Iris van Driest
Flevo Delta
11:38
4
Nadine Willems
De Liemers
12:01
5
Naomi van Hierden
Argo
12:13
6
Stephanie Falkena
Flevo Delta
15:35
VK40, 2500M (M + V KO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
13:49
2
Marjo de Groot-van Hoeven
Flevo Delta
14:48
3
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
14:52
4
Marielle Huisman
De Gemzen
15:33
MK, 2500M (M + V KO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
9:13
2
Lars van Surksum
PEC 1910
9:24
3
Tim te Brake
AVA '70
9:30
4
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:36
5
Stan Prinsen
AVA '70
9:41
6
Nick Assinck
Marathon Pim Mulier
10:12
7
Sam ter Haar
AVA '70
10:40
8
Harrie Prinsen
NOP
10:55
MK40, 2500M (M + V KO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Murk Falkena
Spirit Lelystad
10:06
2
Henri Wagenaar
De Gemzen
10:17
3
Kerst Beuckens
NOP
10:49
4
Gerard Kroes
BB lopers
10:50
5
Klaas Draaijer
De Gemzen
11:28
6
Henk Christen
Arnhem
11:56
7
Dirk Wigmans
De Gemzen
12:02
JC, 3500M (JC)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Koning
Athlos
14:18
2
Gijs van de Wetering
De Gemzen
15:18
3
Michiel Wellink
AVA '70
15:25
4
Thijs zoon
Flevo Delta
15:46
5
Karsten van Ommen
Isala '96
16:14
6
Niek ter Haar
NOP
16:19
7
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
16:22
8
Kamiel Nekkers
Atletics Nijverdal
16:29
9
Joran Klumperman
Atletics Nijverdal
16:35
10
Marc van Engelen
Athlos
16:45
11
Geert van der Hulst
Cialfo
16:56
12
Lex Hüther
Athlos
17:37
13
Julian ten Hove
Isala '96
17:37
14
Sander Jansen
De Gemzen
17:56
15
Lucas Karenbeld
Athlos
18:13
16
Rens van der Guchte
Athlos
18:19
17
Tom Bloemberg
Flevo Delta
18:32
18
Bram van Maare
Athlos
20:01
19
Bas van de Horst
Athlos
20:09
20
Job Doornhof
Athlos
20:16
MA, 3500M (MA + MB)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liset van der Hulst
Cialfo
19:58
MB, 3500M (MA + MB)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Sloot
De Liemers
15:47
2
Marit de Vos
Athlos
16:35
3
Linde klein Nibbelink
AVA '70
16:59
4
Maud Lodder
Athlos
17:50
5
Eva van der Hulst
Cialfo
18:09
6
Femke Reitsema
Isala '96
20:15
7
Emma de Lange
Athlos
20:24
8
Marije Salverda
Isala '96
22:54
JA, 6000M (JA + JB)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kloosterziel
PEC 1910
21:48
2
Luc Beuckens
NOP
21:50
3
Ruben Garretsen
Argo
22:14
4
Roy van Os
Atletics Nijverdal
24:32
5
Kjell Raaymakers
Athlos
26:16
6
Wilco jonker
De Gemzen
28:03
JB, 6000M (JA + JB)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Mengerink
AVA '70
23:23
2
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
23:48
3
Evan Oosterink
Zelhem
23:55
4
Noèl Butoh
Athlos
24:11
5
Rijk Nabuurs
24:13
6
Olav Koning
Athlos
24:56
7
Björn Rossel
AVA '70
26:01
8
Mees Prinsen
AVA '70
26:33
VL, 7500M (V EN M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline de Jong
De Liemers
30:21
2
Marije Dankelman
Arrien
31:54
3
Dinie Ras
NOP
32:57
4
Maureen Houtman
De Gemzen
33:36
5
Tiny de vries
NOP
33:50
6
Bo Meerbeek
Argo
35:34
7
Gerber Loman
Cialfo
35:57
8
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
36:51
9
Anne Vorsselman
Dronten
38:54
10
Marja Kramer
NOP
39:23
11
Grietje Mattanja Brands
NOP
44:50
12
Ilse van Arken
De Gemzen
45:22
VL40, 7500M (V EN M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Labohm
Veluwe
33:45
2
Rahel Bellinga
Pijnenburg
34:12
3
Erna van Es-Keen
De Gemzen
34:26
4
Agnes Olgers
NOP
35:26
5
Renata Veltman
De Gemzen
37:54
6
Nanette Dijkman
De Gemzen
39:36
7
Aaltje Post
De Gemzen
41:40
8
Annet Buitenhuis
De Gemzen
41:44
9
Marjorie van den Brink
De Gemzen
41:45
VL50, 7500M (V EN M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
40:31
ML50, 7500M (V EN M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Reitsema
Isala '96
30:46
2
Hubert Bögemann
De Gemzen
32:34
3
Pieter jan Vlaming
NOP
32:40
4
Jaap Vlaming
NOP
32:55
5
Doede Terluin
NOP
33:33
6
Paul van den Berg
Athlos
33:54
7
Geert de Lange
Athlos
35:20
8
Wim Westerink
De Gemzen
40:38
ML, 10.000M (M EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
34:06
2
Mark te Brake
AVA '70
34:31
3
Remi Rondeel
Argo
35:21
4
Tjeerd Popkema
NOP
37:35
5
Ruben Postma
Athlos
38:02
6
Gerco van den Brink
De Gemzen
39:17
7
Jan loosman
NOP
39:30
8
Matthieu van den Broeke
De Gemzen
39:48
9
Jorn Hofstra
NOP
42:06
10
Laurens Olgers
NOP
42:17
11
Erwin Wamelink
AVA '70
42:28
12
Leendert hakvoort
NOP
45:27
13
Gerrit van Oene
Isala '96
50:43
14
Peter tims
NOP
51:12
ML40, 10.000M (M EN M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
36:35
2
Ronald Derksen
Veluwe
38:49
3
Peter Gnodde
NOP
39:53
4
Paul de Brie
Spirit Lelystad
40:35
5
Eugene Olgers
NOP
43:45
6
Janko van Arken
De Gemzen
44:29
7
Johan van Hoorn
47:46
8
Jaap van Dieren
Isala '96
48:28
9
Jacco Overtoom
NOP
48:43
10
Robert van der meulen
Isala '96
49:54
11
Hans Hendrickx
NOP
12
de Weerdt
Cialfo
Organistie: AV Cialfo Epe
www.uitslagen.nl
14-01-2017 15:49