Uitslagenlijst Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop

Kampen - Zaterdag 31 december 2016

J-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Josse Kampen
Isala '96
4:37
4:37
2
Leon Dasselaar
Atletics Nijverdal
4:40
4:40
3
Lars Hansman
Isala '96
4:40
4:40
4
Noud Kanis
Kampen
4:47
4:47
5
Jonas Bakker
Hattem
5:00
5:00
6
Jaimy Wolff
Kampen
5:00
4:59
7
Stein Reitsema
Isala '96
5:04
5:03
8
NikÚ Geerman
Kamperveen
5:07
5:02
9
Thomas de Kimpe
Isala '96
5:08
5:06
10
Stijn van der Kolk
IJsselmuiden
5:16
5:15
11
Joran van Boven
Isala '96
5:16
5:13
12
Tygo Klein Koerkamp
Isala '96
5:17
5:14
13
Koen Endeman
Kampen
5:17
5:17
14
Thomas van der Horst
Kampen
5:19
5:17
15
Reinier van Dijk
Kampen
5:21
5:19
16
Levi Schuurman
Kampen
5:32
5:30
17
Patrick Duiveman
Isala '96
5:35
5:35
18
Allard van Laar
Kampen
5:37
5:37
19
Tije Annema
Kampen
5:39
5:38
20
Romano Stoffer
Kampen
5:40
5:36
21
Roel van Pijkeren
Isala '96
5:41
5:40
22
Jamairo Sijbesma
Isala '96
5:41
5:40
23
Tijs van Keulen
IJsselmuiden
5:42
5:40
24
Lars de Vries
Kampen
5:49
5:48
25
Sven van Lente
IJsselmuiden
5:51
5:49
26
Bj÷rn van Raalte
Kampen
5:51
5:46
27
Lex Westendorp
Kampen
5:56
5:54
28
Siem van Keulen
IJsselmuiden
6:01
5:59
29
Maurick Bos
IJsselmuiden
6:13
6:12
30
Genaro Stoffer
Kampen
6:15
6:12
31
Midas Westendorp
Isala '96
6:16
6:14
32
Bart Flentge
Kampen
6:20
6:16
33
Koen de Vries
Kampen
6:26
6:25
34
Mees van Dijk
Kampen
6:30
6:26
35
Sep Annema
Kampen
6:30
6:28
36
Bas d'Hondt
Kampen
6:32
6:32
37
Finn van Eekeren
Kampen
6:36
6:36
38
Manuel van Eekeren
Kampen
6:36
6:36
39
Liam Diender
Kampen
6:38
6:34
40
Joah Visser
Hattem
7:02
6:58
41
Merijn van Lente
IJsselmuiden
7:11
7:11
42
Loek van Dijk
Kampen
7:14
7:11
43
Tijn Schuurman
Kampen
7:23
7:22
44
Jairo da Silva Conde Victoria
Kampen
7:25
7:20
45
Harmen Selles
Kampen
7:33
7:28
M-12, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
4:31
4:31
2
Elizah Ruesink
Dinxperlo
4:45
4:43
3
Valerie van Laar
Isala '96
5:09
5:06
4
Suzan Teune
Isala '96
5:17
5:17
5
Jada Kaminyoge
Kampen
5:27
5:25
6
Merel Hofstede
Isala '96
5:27
5:26
7
Jolijn Alderliesten
Kampen
5:42
5:39
8
Lois Schuurman
Isala '96
5:42
5:39
9
Chamena Hoekman
Isala '96
5:51
5:47
10
Marit van Dijk
Kampen
5:55
5:53
11
Hella Wijnja
Kampen
5:57
5:52
12
Rebecca Dekker
Hattem
6:07
6:04
13
Olyvia van Laar
Kampen
6:11
6:08
14
Carine Wijnja
Kampen
6:23
6:18
15
Elle Alderliesten
Kampen
6:30
6:27
16
Ilse Alderliesten
Kampen
6:30
6:27
17
Sophie Kroon
Kampen
6:35
6:30
18
Nine d'Hondt
Kampen
6:49
6:46
19
Louise Flentge
Kampen
7:45
7:41
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Heldoorn
Amsterdam
1:20:18
2
Robert Reitsema
Isala '96
1:26:09
3
Alwin Penninkhof
IJsselmuiden
1:26:55
4
Vincent Buitenhuis
Staphorst
1:26:55
5
Martin Boersma
Kampen
1:27:50
6
Roel van der Steege
Isala '96
1:28:58
7
Jarno Takens
Zwolle
1:29:15
8
Gerrit van de Brink
Kampen
1:29:34
9
Niels Visser
Hattem
1:30:57
10
Simon Visser
Kampen
1:30:58
11
Gert uit de Bulten
Wezep
1:31:21
12
Han v t Ende
Amersfoort
1:31:47
13
Wilco Westendorp
Kampen
1:32:37
14
Berry Westhoff
Wassenaar
1:32:38
15
Rik de Graaf
Mulder
1:32:54
16
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:34:07
17
Erwin van Dalen
Kampen
1:34:39
18
Casper Rieck
IJsselmuiden
1:34:43
19
Rutger Smit
Kampen
1:37:11
20
Edwin Boone
Isala '96
1:37:42
21
Gerhard van Vilsteren
Isala '96
1:40:03
22
Clemens Pot
Isala '96
1:40:41
23
Edwin Spielhagen
Kampen
1:42:28
24
Pieter Meijberg
Isala '96
1:42:41
25
Martin den Dekker
Kampen
1:42:49
26
Arend Netjes
NOP
1:43:06
27
Gertjan Wessels
Amersfoort
1:43:46
28
Frank Oranje
Kampen
1:44:13
29
Marco van Barneveld
Kampen
1:44:15
30
Henk Kattenberg
Isala '96
1:45:37
31
Olaf Schrama
Biddinghuizen
1:45:45
32
Bert Keek
Biddinghuizen
1:45:46
33
Ake Sikkema
Dutch Runners
1:47:25
34
Johan van der Kolk
Isala '96
1:47:59
35
Ben Hermeler
Sprint
1:49:00
36
Marinus F de Groot
Kampen
1:49:19
37
Niels Breurkes
Kampen
1:49:19
38
Herman Bruins
Isala '96
1:50:06
39
Hans Riezebos
Kampen
1:50:06
40
Joost Goedegebure
Zwijndrecht
1:50:21
41
Miran Cosic
Kampen
1:50:22
42
Dennie Heldoorn
Kampen
1:50:22
43
Addy Peters
NOP
1:50:40
44
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:50:58
45
Jack Graumans
Biddinghuizen
1:52:23
46
Berend Brijder
Isala '96
1:53:12
47
Anton van den Berg
Emmeloord
1:53:26
48
Ronald Stein
Kampen
1:55:00
49
Robert Wijs
Isala '96
1:59:15
50
Timo Kern
Heerenveen
1:59:44
51
Wichem Westhoff
Genemuiden
2:00:09
52
Berry Westhoff
Hattem
2:00:41
53
Helmich Heutink
Genemuiden
2:10:57
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
1:32:37
2
Marietje Bolle
Emmeloord
1:39:40
3
Jetske van der Vegt
Isala '96
1:41:57
4
Evelien Kern
Biddinghuizen
1:45:54
5
Ageeth Oomen
Emmeloord
1:48:11
6
Iris Peters
Marknesse
1:50:40
7
Rietje Klappe
Zwolle
1:59:15
8
Joke Lorist
Isala '96
1:59:15
9
Sandra Faber
Beetsterzwaag
1:59:55
10
Rieny Riezebos
Isala '96
2:00:48
Papegaaij en Tegelaar Fysiotherapie is sponsor van de Oudejaarsloop
De Kidsrun wordt mede mogelijk gemaakt door IJssel Motoren, IJsselmuiden
www.uitslagen.nl
31-12-2016 13:38