Uitslagenlijst 34e Rabobank Oliebollenloop

Schoonhoven - Zaterdag 31 december 2016

M 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjan Kaashoek
Ameide
52:21
52:19
2
Bernard Witzier
Gouda
52:57
52:55
3
Cornelis Verboom
Krimpen aan den IJssel
53:20
4
Steff Overmars
Hilversum
53:33
53:32
5
Julian Vlasblom
Schoonhoven
55:02
55:00
6
Freek van der Vlist
Gouda
56:07
56:05
7
Hidde Demoed
Ouderkerk aan den IJssel
56:41
56:38
8
Ralph Verstralen
Krimpen aan den IJssel
57:02
57:00
9
Byron Anderson
Gorinchem
57:16
57:14
10
Niels Ros
Leiden
57:45
57:43
11
Maarten Schuijters
Bussum
58:07
58:04
12
Michael Groeneweegen
Achilles
58:29
58:27
13
Alex Olieman
AV Gouda
58:32
58:30
14
Alex van Eijk
Haastrecht
58:43
58:36
15
Remi van der Leer
Rotterdam
58:47
58:46
16
Maurice Pieterson
Leiderdorp
58:53
58:51
17
Pieter de Jong
Papendrecht
59:06
59:04
18
Wouter Struijs
Rotterdam
59:34
59:31
19
Gabri Hoogenboom
AV '47
59:38
59:35
20
Leon van Prooijen
AV '47
59:38
59:36
21
Nico Koppe
Avantri
59:50
59:46
22
Erwin van der Ham
Haastrecht
1:00:06
1:00:03
23
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:00:21
1:00:17
24
William den Besten
Schoonhoven
1:00:34
1:00:29
25
Maurits Mandemakers
Groot-Ammers
1:01:01
1:00:50
26
Michel de Langen
Avantri
1:01:07
1:01:04
27
Timothy Wolvetang
Rotterdam
1:01:09
1:01:07
28
Arie Visser
Avantri
1:01:25
1:01:23
29
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
1:01:36
1:01:33
30
Albert de Vries
Dordrecht
1:01:48
1:01:43
31
Tim Schenk
Lekkerkerk
1:01:51
1:01:47
32
Karl Bleijenberg
Benschop
1:01:59
1:01:55
33
Jeroen Klos
Stolwijk
1:02:01
1:01:59
34
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:02:38
1:02:32
35
Andre Brouw
Passaat
1:02:47
1:02:41
36
Ron van Overhagen
Benschop
1:02:55
1:02:50
37
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:03:08
1:03:04
38
Tonnie Van den Heuvel
Lekkerkerk
1:03:18
1:03:12
39
Marrie Kamerman
Drongelen
1:03:25
1:03:19
40
Stef Verhagen
Avantri
1:03:41
1:03:36
41
Remon Duel
Krimpen aan de Lek
1:03:45
1:03:41
42
Milko Stol
Leiden
1:03:50
1:03:45
43
Ruben van der Gun
IJsselstein Ut
1:04:02
1:03:50
44
Ruben van der Wouden
Berkenwoude
1:04:27
1:04:19
45
Leendert Jan Breur
Haastrecht
1:04:30
1:04:26
46
Ruben van Bruggen
Avantri
1:04:54
1:04:50
47
Glenn Versteeg
Bergambacht
1:05:40
1:05:28
48
Aron van Vliet
Polsbroek
1:05:41
1:05:32
49
Ian Correljé
Gouda
1:05:42
1:05:37
50
Leen Harkes
AV '47
1:05:45
1:05:42
51
Philipp Kaeflin
Woerden
1:05:55
1:05:48
52
Albert de Kluijver
Avantri
1:06:00
1:05:56
53
Niels Vermeulen
Polsbroek
1:06:05
1:05:57
54
Jeroen Grauss
Altena Road Runners
1:06:06
1:05:58
55
Lucien van Vliet
Harmelen
1:06:27
1:06:11
56
Hans Visser
Gouda
1:06:38
1:06:33
57
Hugo Vrolijk
AAV '36
1:06:43
1:06:36
58
Bas Mötter
Rotterdam
1:06:50
1:06:34
59
Edwin Evengroen
Gouderak
1:06:52
1:06:42
60
Joey Holleman
Gouda
1:06:55
1:06:46
61
Rob van Ipenburg
Schoonhoven
1:07:08
1:06:58
62
John van Tol
Krimpen aan den IJssel
1:07:08
1:07:02
63
Fred Noorlander
Ouderkerk aan den IJssel
1:07:09
1:07:06
64
Jan Duel
Schoonhoven
1:07:37
1:07:26
65
Sander Seppen
Schoonhoven
1:07:51
1:07:42
66
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:07:55
1:07:54
67
Ron Goos
Rotterdam
1:08:08
1:07:58
68
Wim Looijaard
Schoonhoven
1:08:09
1:08:03
69
Cor van Bommel
Altena Road Runners
1:08:25
1:08:16
70
Piet Wuijster
Avantri
1:08:49
1:08:45
71
Theo Kion
Triathlon
1:08:58
1:08:48
72
Martin Dales
Amsterdam
1:09:01
1:08:54
73
Coen Huisman
Schoonhoven
1:09:02
1:08:58
74
Nico vd Heuvel
Avantri
1:09:08
1:09:04
75
Cees de Jong
Schoonhoven
1:09:23
1:09:18
76
Mark van Vliet
Woerden
1:09:38
1:09:32
77
Rik Koorevaar
Schoonhoven
1:09:49
1:09:44
78
Mark Rietveld
Stolwijk
1:09:50
1:09:45
79
Pier Luigi Cavallari
Woerden
1:10:16
1:10:08
80
Nico van Hoek
Antilope
1:10:24
1:10:15
81
Johan Bremmer
Gouda
1:10:25
1:10:09
82
Otto Finkensieper
Schoonhoven
1:10:28
1:10:23
83
Edwin Bakker
Benschop
1:10:43
1:10:31
84
André van IJzendoorn
Statina
1:10:44
1:10:29
85
Niek de Koning
Gouda
1:10:54
1:10:44
86
Pieter de Bruijn
Capelle aan den IJssel
1:11:03
1:10:45
87
Johan Kuipers
Lopik
1:11:07
1:10:50
88
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:11:18
1:11:07
89
Rob van Breukelen
Trecho
1:11:22
1:11:08
90
Wilfred van Es
Trecho
1:11:22
1:11:09
91
Martin Wiersma
Stolwijk
1:11:27
1:11:09
92
Arjan Verhoeff
Lekkerkerk
1:11:34
1:11:16
93
Jan Verdoes
Lekkerkerk
1:11:34
1:11:16
94
Ab Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
1:12:18
1:12:12
95
Aart de With
Benschop
1:12:32
1:12:26
96
Cor van Lavieren
Lienden
1:12:37
1:12:31
97
Petra Demoed
Ouderkerk aan den IJssel
1:12:45
1:12:35
98
Stephan van Leeuwen
Brielle
1:12:55
1:12:51
99
Adriaan Schouts
Gouda
1:12:57
1:12:42
100
Raymond Verschoor
Rotterdam
1:13:17
1:13:06
101
Jan van Oosten
Groot-Ammers
1:13:23
1:13:11
102
Hans van Wurmond
Bergambacht
1:13:31
1:13:14
103
Arie Ros
Lekkerkerk
1:13:41
1:13:24
104
Jaap IJsselstein
Energie
1:13:49
1:13:42
105
Patrick Rutten
Ridderkerk
1:13:50
1:13:42
106
Marcel de Vos
Lopik
1:14:00
1:13:43
107
Nakko de Koning
Ridderkerk
1:14:02
1:13:54
108
Jeroen Troost
Ridderkerk
1:14:02
1:13:54
109
Jan van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
1:14:14
1:13:56
110
Hendrie Koerheim
Lopik
1:14:33
1:14:16
111
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:14:38
1:14:32
112
Hans Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
1:14:47
1:14:34
113
Fred Spruit
Gouderak
1:14:57
1:14:41
114
Ton Versluis
Altena Road Runners
1:15:03
1:14:54
115
Adri Boere
Oudewater
1:15:09
1:14:54
116
Nick Pruijssers
Lekkerkerk
1:15:14
1:15:07
117
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:15:15
1:15:03
118
Marinus Steenbergen
Papekop
1:15:16
1:15:01
119
Ed van Vianen
Nieuwpoort
1:15:35
1:15:22
120
Cees van Beuzekom
Schoonhoven
1:15:42
1:15:32
121
Walter de Bruin
Moordrecht
1:15:47
1:15:24
122
Martijn van der Berg
Groot-Ammers
1:16:03
1:15:51
123
Gerrit Koerting
Statina
1:16:09
1:15:55
124
Gerben Splinter
Vlaardingen
1:16:38
1:16:34
125
John van Brugge
Gouda
1:16:38
1:16:18
126
Erik Jan Rem
Parthenon
1:16:49
1:16:32
127
Rob van Heyningen
Gouda
1:16:56
1:16:36
128
Arie Bunnik
AAV '36
1:17:03
1:16:56
129
Ton Flierman
Dutch Runners
1:17:08
1:16:55
130
Piet Mourik
Krimpen aan den IJssel
1:17:18
1:17:06
131
Andre Pruyssers
Lekkerkerk
1:17:22
1:17:14
132
Gerrit van der Plaats
Rotterdam
1:18:40
1:18:20
133
Jan Willem van den Hoek
Parthenon
1:18:43
1:18:27
134
Chris Bruinsma
Ouderkerk aan den IJssel
1:18:46
1:18:29
135
Kees Groen
Lekkerkerk
1:19:24
1:19:05
136
Vincent Damen
Barendrecht
1:20:07
1:19:46
137
Dennis Voordouw
Nieuwegein
1:20:15
1:20:09
138
Wilco van der Ende
Stolwijk
1:20:39
1:20:21
139
Werner Noorlander
Lekkerkerk
1:21:29
1:21:19
140
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1:23:02
1:22:48
141
Gerard Radstaat
Dutch Runners
1:23:06
1:22:45
142
Kennard van der Bijl
Climax
1:23:13
1:22:50
143
Willem-Wouter Aantjes
Gouda
1:23:13
1:22:51
144
Kees Odijk
Lekkerkerk
1:23:31
1:23:17
145
Anne Aantjes
Goudriaan
1:23:31
1:23:10
146
John Iseger
Berkenwoude
1:23:51
1:23:40
147
Mark van Loon
Nigtevecht
1:23:54
1:23:38
148
Olaf van Oudsten
Lopik
1:24:10
1:23:46
149
Koen Muijlwijk
Schoonhoven
1:24:36
1:24:17
150
Martin Rath
Krimpen aan den IJssel
1:25:50
1:25:34
151
Ronald Janse
Ammerstol
1:26:57
1:26:45
152
Ed de Jong
Rotterdam
1:27:45
1:27:28
153
Stefan van Engelen
Schoonhoven
1:27:50
1:27:34
154
Faay
Schoonhoven
1:27:57
1:27:47
155
Piet Versteeg
Hank
1:28:10
1:27:58
156
Sebastiaan Otten
1:28:28
1:28:20
157
Peter de Valois
Zoetermeer
1:29:35
1:29:15
158
Robin Pillekers
Ammerstol
1:30:55
1:30:39
159
Jeffrey van der Hoorn
Waddinxveen
1:30:55
1:30:32
160
Gerard Rietveld
Krimpen aan den IJssel
1:31:12
1:30:56
V 15, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Silvan Dell'Era
Energie
1:08:31
1:08:28
2
Annet van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
1:11:20
1:11:02
3
Marlous de Leeuw
Rhoon
1:11:57
1:11:46
4
Marleine Verbeek
AV Gouda
1:13:02
1:12:51
5
Irene Bos
Gouda
1:13:12
1:13:01
6
Carola Koppe
Bergambacht
1:13:59
1:13:51
7
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:15:41
1:15:32
8
Mirjam Tuls
Lekkerkerk
1:15:41
1:15:33
9
Marry Teeuwen
Avantri
1:16:03
1:15:52
10
Linda Pijpers
Utrecht
1:17:46
1:17:36
11
Elly Odijk
Lekkerkerk
1:18:37
1:18:23
12
Sara van Tuyl
Krimpen aan de Lek
1:19:15
1:19:09
13
Marchiena Poortstra
Haastrecht
1:19:18
1:18:53
14
Nell Jaap
Capelle aan den IJssel
1:20:12
1:19:58
15
Marleen Hemelaar
Rotterdam
1:20:38
1:20:17
16
Marleen Hilgersom
Leiden
1:21:03
1:20:58
17
Marylin Bruinsma
Ouderkerk aan den IJssel
1:21:17
1:21:01
18
Bianca Beijer
Krimpen aan de Lek
1:21:27
1:21:19
19
Mandy van Vugt
Lekkerkerk
1:21:29
1:21:19
20
Corine Purperhart
Spark
1:25:22
1:25:01
21
Marion Koornneef
Meerkerk
1:27:01
1:26:38
22
Danielle Renes
Lopik
1:27:04
1:26:42
23
Alexandra de Jong
Rotterdam
1:27:45
1:27:28
24
Ingrid den Oudsten
Lopik
1:28:13
1:27:53
25
Marjan van Breukelen
Vleuten
1:30:31
1:30:17
26
Ina Heikoop
Schoonhoven
1:30:43
1:30:34
27
Marcia van der Hoorn
Waddinxveen
1:30:55
1:30:33
28
Marieke Romijn
Gouda
1:31:18
1:31:06
M 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Brent Pieterse
Nieuwkoop
34:29
34:28
2
Maarten van Zetten
Ilion
34:30
34:29
3
Bert Ruitenbeek
Hooglanderveen
34:48
34:47
4
Alexander Castanon
Maarssen
34:56
34:56
5
Frank Schotman
AV Gouda
34:57
34:56
6
René Hage
AV Gouda
34:58
34:56
7
Danny Binnendijk
Bodegraven
35:05
35:03
8
Arjan Koorevaar
Nijkerk Gld
35:14
35:13
9
Jorrit Slaman
Rotterdam Atletiek
35:36
35:35
10
Wilko Schuijff
Schoonhoven
37:07
37:05
11
Flo van der Vlist
Haastrecht
37:26
37:23
12
Marien Jongeneel
Woerden
37:27
37:26
13
Robert Hofman
Avantri
37:29
37:28
14
Pascal Verbeek
Gouda
37:33
37:30
15
Zefanja de Feijter
Woerden
37:38
37:34
16
Dennis van Limborgh
Lekkerkerk
37:39
37:36
17
Jelle Timmerman
Linschoten
37:50
37:38
18
Tom Hoffland
Hekendorp
37:56
37:54
19
Patrick Binnendijk
Bodegraven
38:06
38:03
20
Jos Schinkel
Avantri
38:35
38:34
21
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
38:51
38:49
22
Winston van Geind
Rotterdam Atletiek
38:53
38:52
23
Ron Jong
IJsselstein Ut
39:03
38:56
24
Erwin Verweij
Clytoneus
39:06
39:01
25
Henk van Zutphen
Gouda
39:24
39:22
26
Robbie van Beers
Dordrecht
39:34
39:02
27
Dirk-Jan de Jong
Heukelum
39:44
39:41
28
Jasper Veel
Rotterdam
39:44
39:36
29
Arjan van Limborgh
Krimpen aan de Lek
39:51
39:49
30
Gerard Hagoort
Woerden
39:53
39:50
31
Carolus IJzerman
Giessenburg
39:59
39:52
32
Kasper van den Brink
AV Gouda
40:09
40:07
33
Richard Hendriks
Krimpen aan de Lek
40:30
40:26
34
Robin Vergeer
Clytoneus
40:42
40:37
35
Geert Moelker
Gouda
40:45
40:44
36
In't Veld
Giessenburg
40:47
40:39
37
Vincent Boere
Waddinxveen
40:57
40:52
38
Sjors Kortekaas
Leiden
40:57
40:52
39
Oren Solomon
Rotterdam
41:03
41:00
40
Joep van de Haterd
Avantri
41:05
40:51
41
Jelle Keus
Zevenhoven
41:09
41:08
42
Gideon van IJzeren
Schoonhoven
41:15
41:09
43
Rick Anker
Stolwijk
41:17
41:13
44
Marc Loeve
Krimpen aan den IJssel
41:18
41:15
45
Rick Schenk
Lekkerkerk
41:21
41:18
46
Martijn Domburg
Rotterdam
41:29
40:48
47
Rob Boer
Gouda
41:32
41:30
48
Giovannie van Dopperen
IJsselstein Ut
41:37
41:23
49
Anton Hogendoorn
Driebruggen
41:39
41:35
50
Menno Boerema
Rotterdam
41:44
41:31
51
Juriën van Duuren
Oudewater
41:50
41:44
52
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
42:07
42:04
53
Edwin Vrieselaar
Schoonhoven
42:09
42:06
54
Jan Oskam
AV '47
42:13
42:11
55
Jelte Molenaar
Schoonhoven
42:17
42:13
56
Hans Overbeek
Polsbroek
42:21
42:11
57
Mark Brok
IJsselstein Ut
42:30
42:16
58
Gerald Huiskamp
Dordrecht
42:31
42:26
59
To Prins
Gouda
42:38
41:54
60
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
42:41
42:38
61
Ko Heij
SC Reeuwijk
42:45
42:41
62
Ernst Verdoold
Stolwijk
42:45
42:37
63
Wilco Rijneveld
Schoonhoven
42:50
42:44
64
Erik Booij
Lekkerkerk
42:52
42:46
65
Boudewijn de Feijter
Lopik
42:57
42:55
66
Marnix Vronik
Oudewater
43:06
42:53
67
Vincent Drost
Gouda
43:09
43:05
68
Eric Verweij
Schiedam
43:16
43:12
69
Remco Haanstra
Avantri
43:17
43:15
70
Kees Boers
Rotterdam
43:21
42:39
71
Koen van Klaren
Lopik
43:22
43:10
72
Stephan Dooms
Schoonhoven
43:22
43:09
73
Jan-Willem Verhoeff
Krimpen aan den IJssel
43:22
43:19
74
Kees Benard
Krimpen aan de Lek
43:24
42:54
75
Tjeerd Hoornweg
Alphen aan den Rijn
43:25
43:14
76
Ruud van den Dool
Krimpen aan de Lek
43:27
43:23
77
Michel Schippers
Woerden
43:29
43:24
78
Swen Adriaensen
Hellas
43:31
43:26
79
Wilbert van Ofwegen
Waddinxveen
43:31
43:23
80
Derk Roest
Langerak Zh
43:31
43:22
81
Sjoerd Hoornweg
Gouda
43:44
43:32
82
Rob Boer
Avantri
43:59
43:56
83
Jelle Bodegom
Bergambacht
44:00
43:57
84
Dammers Bergman
Hazerswoude-Rijndijk
44:12
44:07
85
Robert de Smet
Vianen Ut
44:15
44:08
86
Marcel de Koning
Heerjansdam
44:17
43:38
87
Jaap Kruysdijk
Antilope
44:20
44:15
88
Roel Sluis
Haastrecht
44:23
43:58
89
Christiaan Kuiper
Houten
44:28
43:59
90
Erik Kuiper
Schoonhoven
44:29
44:00
91
Kees van Limborgh
Lekkerkerk
44:31
44:29
92
Guido Davids
Avantri
44:39
44:26
93
Lennart den Besten
Lekkerkerk
44:40
43:48
94
Rob van Meris
Utrecht
44:40
44:19
95
Bouke van Bergen Bravenboer
's-Gravenhage
44:45
44:22
96
Michel De Heer
Bergambacht
44:46
44:23
97
Dirk Wisse
Krimpen ad IJssel
44:46
44:40
98
Johan de Rooij
Bergambacht
44:48
44:33
99
Arne Pedersen
Ammerstol
44:54
44:30
100
Walter de Wilde
Gouda
44:55
44:49
101
Jancko Bunnik
Bodegraven
44:58
44:51
102
Dennis Klos
Stolwijk
45:02
44:55
103
Bas de Vos
Rotterdam Atletiek
45:08
44:27
104
Klaas van Linschoten
Krimpen aan de Lek
45:15
44:55
105
Roeland Romijn
Clytoneus
45:28
45:23
106
Roland van der Heiden
Capelle aan den IJssel
45:31
45:16
107
Martin van de Bijllaardt
Zoetermeer
45:44
45:15
108
Arie Rooken
Schoonhoven
45:50
45:21
109
Ferdinand Hogerbrug
Gorinchem
46:01
45:26
110
Vincent van Sulekom
Zwijndrecht
46:02
45:39
111
Meesters Jesper
Woerden
46:04
45:51
112
Adriaan Meesters
Woerden
46:04
45:51
113
Menno Hordijk
Nieuwegein
46:12
45:54
114
Marcel van Vliet
IJsselstein Ut
46:13
46:00
115
Lars Mulder
Ravenswaaij
46:22
45:51
116
René Feldmann
Nieuwerkerk ad IJssel
46:22
46:18
117
Teun Roth
Nieuwegein
46:31
46:25
118
Rosco Voorrips
Groot-Ammers
46:33
46:19
119
Maarten Elsinga
Gouda
46:34
46:12
120
Georgios Nikolakopoulos
Schoonhoven
46:36
46:06
121
John Mars
Barendrecht
46:42
46:03
122
Einte Elsinga
Gouda
46:45
46:22
123
Robin Maagdelijn
Rotterdam
46:46
46:25
124
Kees de Koning
Bodegraven
46:48
46:32
125
Patrick de Keijzer
Nieuwkoop
47:02
46:06
126
Lars van der Heiden
Giessenburg
47:04
46:40
127
Joost van Niekerk
Stolwijk
47:06
46:21
128
Adrie Noorlander
Lekkerkerk
47:06
46:55
129
Bernard Schep
Krimpen aan den IJssel
47:13
46:57
130
Daan Versteeg
Vianen Ut
47:16
46:35
131
Henk Smit
Stolwijk
47:17
47:13
132
Berrie Kremers
Gorcum
47:18
46:44
133
Arie Pankras
Dordrecht
47:20
47:10
134
Koen Hurthorst
Utrecht
47:23
47:15
135
Thomas Snijders
Capelle aan den IJssel
47:40
47:25
136
Willem Brummel
Clytoneus
47:40
47:31
137
Ronald van den Berg
Avantri
47:40
46:53
138
Noud Gademann
IJsselstein Ut
47:45
47:18
139
Hans Boere
Antilope
47:46
47:37
140
Okke van der Have
Gouda
47:47
47:38
141
Arie van Buren
Lekkerkerk
47:50
47:39
142
Maarten Braal
Lekkerkerk
47:50
47:39
143
Rob Stofberg
Clytoneus
47:50
47:14
144
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
47:57
47:40
145
Nanne Fioole
Bodegraven
47:57
47:38
146
Michael Vlasblom
Schoonhoven
47:57
47:08
147
Eric Pols
AV Gouda
48:06
47:34
148
Henk Sloof
Antilope
48:10
48:00
149
Niels van den Dool
Polsbroek
48:17
48:08
150
Eric Cats
IJsselstein Ut
48:19
47:52
151
Alex Zeverboom
Ammerstol
48:27
48:13
152
Tom van Kats
Lopik
48:27
47:23
153
Hans Boele
Krimpen aan de Lek
48:29
48:10
154
Jac Vermeer
IJsselstein Ut
48:33
48:19
155
Harald Driesse
Avantri
48:36
48:33
156
Gert Jan Bes
Utrecht
48:46
48:12
157
Richard Snijders
Zwijndrecht
48:54
48:40
158
Niels de Vos
Rotterdam
49:01
48:18
159
Dik Heuvelman
Capelle aan den IJssel
49:02
48:46
160
Hans van der Waal
Schoonhoven
49:03
48:58
161
Dirk Kersbergen
Hei- en Boeicop
49:03
48:48
162
Bert Rijneveld
Schoonhoven
49:05
49:01
163
Teus van der Heiden
Bergschenhoek
49:06
48:42
164
Gerard Dunnink
Giessenburg
49:09
48:40
165
Bas Donk
IJsselstein Ut
49:12
48:59
166
Patrick Potuyt
Bergambacht
49:13
48:21
167
Remy Olsthoorn
Rotterdam
49:22
48:29
168
Antoine Nunnink
Brakel
49:24
48:42
169
Piet van Herk
AV '47
49:28
49:20
170
Hugo Kooiman
Bergambacht
49:29
49:03
171
Dick Dekker
Capelle aan den IJssel
49:32
49:10
172
Ricardo Dietvorst
Lopik
49:32
49:20
173
Ton Jongbloed
Lopik
49:32
48:55
174
Rob Meijer
Antilope
49:35
49:24
175
Nick de Vos
Ammerstol
49:35
48:44
176
Michel van Zeeuwen
Linschoten
49:37
49:25
177
Bart Malkus
Gorinchem
49:40
48:57
178
Ralph Metten
Waddinxveen
49:43
49:33
179
Michel Linschoten
Altena Road Runners
49:44
49:01
180
Jeroen Sanders
AAV '36
49:47
49:00
181
Peter Vonk
Lopik
49:49
49:25
182
Harry Vergeer
Woerden
49:50
49:40
183
Wesley Vulto
IJsselstein Ut
49:55
49:41
184
Hans Zevenhaven
AAV '36
50:02
49:14
185
Peter van den Hoek
Loopgroep Athletic Point
50:12
49:47
186
Sander van Oudenallen
Woerden
50:13
49:55
187
John Droog
Waddinxveen
50:14
50:03
188
Ben KJansen
50:19
49:46
189
Jan Gentgmaar
Clytoneus
50:22
50:10
190
Bert Hilgeman
Avantri
50:25
49:56
191
Ardjan Anker
Waddinxveen
50:34
50:26
192
Arie van der Meiden
Langerak Zh
50:40
50:15
193
Lennart de Graaf
Schoonhoven
50:43
50:28
194
Rene Smulders
Antilope
50:44
50:37
195
Niels Wallet
Schoonhoven
50:46
50:27
196
Johan de Bruin
Gorinchem
50:46
50:26
197
Peter den Boer
Gouda
50:48
49:54
198
Cees Methorst
avVN
50:52
50:17
199
Erik den Boer
Gouda
50:53
49:48
200
Paul Verdouw
Gouda
50:53
49:50
201
Gerard Krijgsman
Gouda
50:58
50:48
202
Pieter van der Velden
Lekkerkerk
51:09
51:02
203
Thijs van Agthoven
Bergambacht
51:16
50:36
204
Ron Groenenberg
Antilope
51:23
51:14
205
DJ van der Bijl
Barendrecht
51:25
50:53
206
Jeroen Muijlwijk
Bergambacht
51:31
51:11
207
Henk van der Leeden
Bergambacht
51:36
50:32
208
Bas Bouten
Bergambacht
51:38
51:34
209
Henco van Veen
Schoonhoven
51:48
51:10
210
Andy Haagen
Stolwijk
51:56
51:32
211
Bert Kuiper
Waddinxveen
51:57
51:46
212
Dennie Limpens
Bergambacht
52:02
51:25
213
Tom Montfrooy
Schoonhoven
52:03
51:18
214
Ron van Lamden
Houten
52:04
51:09
215
Jerr Weldam
De Meern
52:04
51:10
216
Joost Ouwerkerk
Bergambacht
52:06
51:14
217
Henk Raven
Krimpen aan den IJssel
52:15
51:33
218
Remco Kelder
Lekkerkerk
52:18
51:46
219
Danny Neutenboom
Waarder
52:18
51:30
220
Rob van der Zwet
Schoonhoven
52:28
51:54
221
Koen Borsje
Rotterdam
52:34
51:52
222
Bastiaan de Haan
Krimpen aan den IJssel
52:35
52:14
223
Arie Terlouw
Krimpen aan den IJssel
52:35
52:14
224
Peter van Angeren
Utrecht
52:35
52:29
225
Dirkjan van den Broek
Groot-Ammers
52:36
51:50
226
Pieter van Rhee
Schoonhoven
52:36
52:10
227
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
52:38
52:14
228
Paul Klis
Capelle aan den IJssel
52:44
52:37
229
Frans van der Have
Gouda
52:47
52:38
230
William Steenbergen
Waarder
52:48
52:34
231
Martin van Cappellen
Rotterdam
52:54
52:46
232
Wim van Hoek
Bergambacht
52:54
52:18
233
Nick van Herk
Bergambacht
52:54
52:19
234
Erik Thorborg
Gouda
52:57
52:17
235
Frans Mocking
Nieuwegein
52:59
52:50
236
Vincent van Roon
Gouda
53:03
52:45
237
Stefan van Beeten
Schoonhoven
53:09
52:31
238
André van der Zijde
Lekkerkerk
53:12
53:00
239
Manuel van Dijk
Haag Atletiek
53:13
52:58
240
Fred van Erkel
Capelle aan den IJssel
53:20
53:04
241
Ronald Geurts
Schoonhoven
53:21
52:35
242
Rinke Raven
Rotterdam
53:21
52:40
243
Dirk Rook
Krimpen aan den IJssel
53:24
52:50
244
Ron van Oudenallen
Vleuten
53:24
53:04
245
Corne Schilt
Ridderkerk
53:24
52:40
246
André Mijderwijk
Haastrecht
53:27
52:47
247
Marvin van den Broek
Delft
53:35
52:55
248
Ben de Wildt
Avantri
53:39
53:01
249
Jan Zwijgers
IJsselstein Ut
53:40
53:18
250
Jeroen Vermeulen
Schoonhoven
53:42
53:24
251
Martin Krips
Schoonhoven
53:45
53:27
252
Rob Voorrips
Krimpen aan de Lek
53:47
53:32
253
Patrick Belliot
IJsselstein Ut
53:48
53:16
254
Rik Mennes
Krimpen aan de Lek
54:00
53:45
255
Raymond Lesage
Avantri
54:07
53:42
256
Harold van Aart
Linschoten
54:10
53:30
257
Ed Toonen
Antilope
54:15
53:45
258
Adriaan van Loon
Rotterdam
54:16
53:37
259
Henk Westerduin
IJsselstein Ut
54:18
53:50
260
Hans de Swart
Zoetermeer
54:26
53:35
261
Paul van Rooijen
Houten
54:28
54:18
262
Paul Roosen
IJsselstein Ut
54:30
53:44
263
Frank van Bruggen
Schoonhoven
54:34
54:26
264
Chris Jacobs
De Meern
54:37
53:41
265
Leo Polk
Gouda
54:42
54:10
266
Ad Kraal
Moerkapelle
54:43
53:53
267
Arie Bodegom
Stolwijk
54:45
54:03
268
Floris van der Hoeven
Gouda
54:49
54:38
269
Kees Sluijs
Lopik
54:50
54:42
270
Metjan Rietveld
Giessenburg
55:01
54:33
271
Kevin Driesen
Avantri
55:06
54:35
272
Ahmed A'Quassen
Hamilton
55:06
54:13
273
Peter Hingstman
Houten
55:15
54:47
274
Sieger van Looijengoed
Amersfoort
55:15
54:30
275
Micha Lorwa
Schoonhoven
55:15
54:34
276
Roel de Boer
Schoonhoven
55:17
54:55
277
Armin Mulder
Hekendorp
55:23
55:12
278
Rudi de Reuver
Utrecht
55:24
55:16
279
Martin Zwijnenburg
Stolwijk
55:24
55:06
280
Roy Monnichmann
Schoonhoven
55:27
55:09
281
Gerard van Baaren
Haastrecht
55:30
54:49
282
Freddie Godeke
Papendrecht
55:32
54:56
283
Wilco van Abkoude
Schoonhoven
55:34
54:58
284
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
55:35
55:11
285
Evert Wiersma
Sliedrecht
55:35
55:08
286
Frank Verbeek
Utrecht
55:38
55:08
287
Siem Hornis
Gouda
55:38
55:09
288
Bart Reinders
Rotterdam
55:40
54:51
289
Michael van den Dool
Schoonhoven
55:41
54:44
290
Youri van den Herik
Sliedrecht
55:42
55:16
291
Stephan de Kievit
IJsselstein Ut
55:44
55:00
292
Edmond Walma
Schoonhoven
55:46
55:01
293
Richard Bakker
Bergambacht
55:49
55:27
294
Ivan van Duuren
Benschop
55:51
295
Guido Tebus
IJsselstein Ut
55:52
55:07
296
Ronald Kloet
Schoonhoven
55:55
55:01
297
Rens Mulder
Ravenswaaij
55:56
55:26
298
Jan de Boer
Bergambacht
55:56
55:22
299
Rik Valkenburg
Schoonhoven
56:03
55:14
300
Marc van Oosterhout
Runners Club Woerden
56:04
55:26
301
Johan Gelderblom
Avantri
56:05
56:02
302
Frans Verhage
Giessenburg
56:10
55:40
303
Siebe de Vries
Stolwijk
56:20
55:37
304
Stefan Nieuwenhuis
Bergambacht
56:25
55:44
305
Dick Frinsel
Trecho
56:43
56:16
306
Piet de Vos
Lopik
56:48
56:31
307
Menno Rijkaard
Bergambacht
57:23
56:31
308
Arnoud Koppe
Bergambacht
57:26
56:34
309
Ricardo Schlink
Bergambacht
57:27
56:41
310
Niels Koperberg
Almere
57:51
57:01
311
Charles van IJsselmuide
Avantri
57:54
57:47
312
Laurens Mourik
Groot-Ammers
58:00
57:20
313
Delilaan van der Vaart
Gouda
58:02
57:14
314
Theo Hoogerburg
Boskoop
58:08
57:56
315
Rogier Maliepaard
Rotterdam
58:11
57:52
316
Jeffrey Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
58:11
57:52
317
Bert van der Horst
Groot-Ammers
58:18
57:32
318
Remko Harms
Schoonhoven
58:19
58:10
319
Koos Zieldorff
Schoonhoven
58:27
58:20
320
Albert Kok
Antilope
58:35
58:06
321
Arie Vos
Lopik
58:36
57:38
322
Ard Zondervan
Krimpen aan de Lek
58:52
57:59
323
Theun Krist
Gouda
58:53
58:26
324
Peter Verveen
Capelle aan den IJssel
59:00
58:17
325
Harry van den Bergh
Schoonhoven
59:07
58:24
326
Pieter Koevermans
Ammerstol
59:16
58:51
327
Cor Terlouw
Avantri
59:16
58:53
328
Rob Langeveld
Lekkerkerk
59:23
58:59
329
Ben van Schaik
Nieuwegein
59:26
59:01
330
Arie van der Stelt
Stolwijk
59:28
58:44
331
Thom Nobel
Ouderkerk aan den IJssel
59:30
58:36
332
Robert Snoek
Bergambacht
59:31
58:48
333
Tonie Voordendag
Strijen
59:39
59:08
334
Willy Herrebout
Dutch Runners
59:42
59:06
335
Edwin Speelman
Strijen
59:51
59:04
336
Gert van Leeuwen
IJsselstein Ut
59:58
59:11
337
Bart Jelier
Dordrecht
1:00:32
59:41
338
André Feenstra
Gouda
1:01:02
1:00:38
339
Bertus Van Kommer
avVN
1:01:17
1:00:42
340
Roger Kramer
Schoonhoven
1:01:22
1:00:43
341
Johan van Santen
avVN
1:01:42
1:01:20
342
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:01:42
1:00:54
343
Wim van Beuzekom
Avantri
1:01:44
1:01:29
344
Dick van der Meij
Driebruggen
1:01:44
1:01:33
345
Gerard van Astel
Rotterdam
1:01:59
1:01:24
346
Dick van Achthoven
Bergambacht
1:02:05
1:01:39
347
Paul Hengeveld
Stolwijk
1:02:15
1:01:30
348
Joost Delen
Houten
1:04:46
1:04:15
349
Bem Alblas
Vleuten
1:05:07
1:04:32
350
Wim Benschop
Capelle aan den IJssel
1:05:36
1:05:08
351
Laurens de Wit
Schoonhoven
1:05:58
1:05:25
352
Bert Weber
Krimpen aan den IJssel
1:06:07
1:05:25
353
Jan van der Ham
Krimpen aan den IJssel
1:06:07
1:05:24
354
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:08:20
1:07:57
355
Guus Delen
Atverni
1:08:54
1:08:06
356
Kees Anker
Waddinxveen
1:10:52
1:10:42
357
Leo de Lange
Nieuwerkerk ad IJssel
1:12:17
1:11:42
V 10, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Selma Roth
Hamilton
42:59
42:51
2
Annelies van Dorp
AV Gouda
43:02
43:00
3
Rosanne Teeuwen
Krimpen aan den ijssel
43:36
43:32
4
Jiska Pols
AV Gouda
44:12
43:41
5
Rianne Kremers
Typhoon
44:43
44:09
6
Cyril van Schijndel
Delft
44:45
44:38
7
Gerda Huiskamp
Dordrecht
44:52
44:48
8
Arine Fijn
AV Gouda
44:54
44:49
9
Marnette Visser
Hellas
46:09
46:08
10
Daphne Lamboo
Avantri
46:27
46:25
11
Elize Kleijbeuker
Wageningen
47:58
47:45
12
Astrid Muijlwijk-de Blok
Bergambacht
48:10
47:50
13
Brenda Calis
Hellas
48:13
48:12
14
Esther Buurman
Krimpen aan de Lek
48:56
48:52
15
Annemieke Kasius
Bergambacht
49:02
48:38
16
Nanda Blom
Delft
49:06
48:59
17
Gert Anker
Gouda
49:10
49:01
18
Huub van der Zwet
Schoonhoven
49:18
48:44
19
Jose Schamper
Rotterdam
49:22
48:30
20
Jacolien Booij
Lekkerkerk
49:23
49:17
21
Annemarie Dekker
Gouda
49:33
49:27
22
Linda Kraakman
Rotterdam
49:43
49:15
23
Argen van Rijk
Avantri
50:28
50:16
24
Angela de Bruin
Schoonhoven
50:39
49:34
25
Martine van Duijvenbode
Rotterdam
50:51
50:22
26
Carla Nanninga
Typhoon
51:04
50:31
27
Hilly Agterberg
Stolwijk
51:56
51:32
28
Bonnie van Doorn
Gouda
52:05
51:16
29
Janneke de Koster
Avantri
52:06
51:57
30
Marjon de Jong
Bergambacht
52:07
51:50
31
Linda Terlouw
Krimpen aan den IJssel
52:35
52:15
32
Ellen van Beuzekom
Schoonhoven
52:42
52:25
33
Melissa Kaat
Zevenhuizen Zh
52:44
52:38
34
Marja van Eijk
Bergambacht
52:45
52:28
35
Else Faber
Antilope
53:00
52:31
36
Martine Huisman
Bergambacht
53:04
52:48
37
Hub Hingstman
Houten
53:22
52:49
38
Agnes Anker
the Hague Road Runners
53:29
52:40
39
Pauline van Norden
Avantri
53:36
53:00
40
Antoinette Straver
Delft
53:36
52:56
41
Jolanda Maarseveen
Hercules
53:37
53:11
42
Gemmeke Verhagen
Avantri
53:37
53:00
43
Helen van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
53:38
53:18
44
Paulien Hendriks
Stolwijk
53:39
53:15
45
Jacoline Oskam
Krimpen aan de Lek
53:41
53:15
46
Mathina Vermeulen
Schoonhoven
53:42
53:25
47
Ilse Baelde
Hardinxveld-Giessendam
53:44
53:07
48
Inge Hoogendorp
Hardinxveld-Giessendam
53:45
53:08
49
Jose Sluijs
Pijnacker
53:56
53:35
50
Yvanka Westerduin
Utrecht
54:17
53:50
51
Liesbeth Steehouwer
Avantri
54:28
53:57
52
Tessa Konemann
Leiden
54:31
54:07
53
Cecile Malingre
Avantri
54:33
54:24
54
Janneke van Brug
Avantri
54:33
54:25
55
Magdalena Magnée
Schoonhoven
54:36
54:18
56
Frederique van der Hoeven
Amsterdam
54:49
54:39
57
Francien de Landmeter
Waddinxveen
54:56
54:49
58
Saskia van Wijk
Avantri
55:04
54:33
59
Mirjam Nobel
Ouderkerk aan den IJssel
55:11
54:19
60
Marjolein van Leeuwen
Gouda
55:23
55:12
61
Andrea Blonk
Stolwijk
55:24
55:07
62
Iva Hak
Schoonhoven
55:26
55:07
63
Brigit Droog
SC Reeuwijk
55:28
55:14
64
Manoah van Houwelingen
Gouda
55:35
55:07
65
Anje van Dijk
Nieuwpoort
55:41
54:49
66
Alayne van Vliet
IJsselstein Ut
55:47
55:25
67
Jeanina Booij
Benschop
55:51
68
Marchien Rijneveld
Schoonhoven
56:03
55:14
69
Anja Vlasblo
Schoonhoven
56:07
55:18
70
Hilke Stibbe
Krimpen aan den IJssel
56:10
55:50
71
Wikje de Vries
Trecho
56:11
55:41
72
Vera van Achthoven
Bergambacht
56:14
55:34
73
Karin van Meijeren
Bergambacht
56:26
55:44
74
Louise Benjamins
Bergambacht
56:29
55:53
75
Tanja Goudriaan
Bergambacht
56:49
56:16
76
Nicky van der Graaf
PAC
56:51
56:29
77
Charlotte Markus
Typhoon
57:17
56:34
78
Ginny Netten
Benschop
57:19
56:52
79
Marina Boukema
Krimpen aan de Lek
57:22
56:56
80
Diana Verstoep
Bergambacht
57:23
57:05
81
Helga de Bruijn
Bergambacht
57:26
56:41
82
Wendy de Groot
Ammerstol
57:27
56:48
83
Corina Rozendaal
Bergambacht
57:27
56:53
84
Géry 't Hart
Lekkerkerk
57:39
57:07
85
Gwenn Bakker
Gouda
57:49
57:18
86
Milenka Vlasblom
Schoonhoven
57:51
57:01
87
Conja de Lange
PAC
58:09
57:35
88
Ria van Amstel
Rotterdam
58:10
57:35
89
Aria Wuijster
Avantri
58:24
57:56
90
Jolanda van Vuuren
Oudewater
58:31
58:15
91
Lenie de Visser
Waterweg
58:38
58:33
92
Nanja Nunnik
Brakel
58:40
57:58
93
Fabienne Overbeek
Benschop
58:51
58:17
94
Marjan Kakiaij
Bodegraven
59:15
58:58
95
Mandy Milikan
Avantri
59:16
58:54
96
Jettie van Duuren - de Vos
Oudewater
59:21
59:00
97
Jessica Bouter
Krimpen aan de Lek
59:27
59:10
98
Jip Voortman
Bergambacht
59:32
58:48
99
Helma Schinkel
Polsbroek
59:47
59:36
100
Ilse van Dijk
Utrecht
59:53
59:31
101
Aveliene Diekema
Schoonhoven
59:55
59:07
102
Mariska van Leeuwen
IJsselstein Ut
59:58
59:13
103
Marielle Bruinsma
Avantri
1:00:19
59:31
104
Lydia van Houwelingen
Gouda
1:00:27
59:59
105
Esther Wierks
Dordrecht
1:00:31
59:40
106
Diewertje Daalhuizen
Stolwijk
1:00:33
59:56
107
Patricia Klos
Stolwijk
1:00:33
59:56
108
Rianne Mulder
Oudewater
1:00:47
1:00:09
109
Antoinette Elsinga
Gouda
1:01:01
1:00:38
110
Annette Paling
Woerden
1:01:19
1:00:41
111
Janine Mourik
Rotterdam
1:01:31
1:00:52
112
Maaike Brenters
Nieuwpoort
1:01:44
1:01:29
113
Caroline van der Ven
Driebruggen
1:02:15
1:01:37
114
Maria Huisman
Krimpen aan den IJssel
1:02:37
1:02:04
115
Ramona Serrano
Schoonhoven
1:03:17
1:03:01
116
Jessica Hofman
Kudelstaart
1:03:51
1:03:05
117
Anita van der Wal
Ede Gld
1:04:00
1:03:41
118
Trisca Kion
Ouderkerk aan den IJssel
1:05:07
1:04:35
119
Marieke van Mastrigt
Schoonhoven
1:05:47
1:05:27
120
Wencke Boerrigter
Lopik
1:05:48
1:05:28
121
Jeanette van der Bijl
Barendrecht
1:06:19
1:05:47
122
Marjolein de Kwaadsteniet
Giessenburg
1:06:26
1:05:56
123
Winy Tingen
Bergambacht
1:11:06
1:10:28
124
Maroeska Hartman
Hoofddorp
1:12:18
1:11:31
125
Vera Blokpoel-Hut
Poortvliet
1:20:19
1:20:05
M 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robert Hogerwerf
Phoenix
21:47
21:46
2
Fer van der Vlist
Haastrecht
23:25
23:22
3
Floris Renes
Langerak Zh
24:10
24:07
4
Maarten de Jong
Olympus '70
24:19
24:16
5
Maik Badex
Haastrecht
25:16
25:12
6
Rick Peltenburg
Schoonhoven
25:53
25:49
7
Remco Roest
Avantri
26:01
25:58
8
Jasper van der Graaf
Lekkerkerk
26:02
25:52
9
David Hoek
Avantri
26:02
25:59
10
Wilfred Renes
Ammerstol
26:25
26:20
11
Patrice Pauw
Montfoort
26:28
26:26
12
Gerben Blommensteijn
Schoonhoven
26:39
26:35
13
Melvin Brouwer
Schoonhoven
26:59
26:55
14
Tom Boesberg
Lekkerkerk
27:02
26:59
15
Jan Zijderlaan
Benschop
27:40
27:37
16
Timon van Zaanen
Gouda
27:41
27:36
17
Max Oortwijn
Avantri
27:41
27:38
18
Anne Jan Roeleveld
Houten
27:43
27:36
19
Delian van Tol
Lekkerkerk
27:54
27:45
20
Dennis Leen
Benschop
28:26
28:24
21
Marco Bunnik
Haastrecht
28:30
28:24
22
Jos Koeleman
Avantri
28:40
28:38
23
Mischa Rook
Avantri
28:53
28:49
24
Arie van der Ham
avVN
29:00
28:57
25
Arend van Doorn
Schoonhoven
29:24
29:02
26
Kevin Neven
Bergambacht
29:25
29:22
27
Vincent Uilenberg
Avantri
29:31
29:28
28
Marcel Spruit
Cabauw
29:34
29:07
29
Arjan van Leeuwen
Cabauw
29:34
29:08
30
Daan Zieren
Schoonhoven
29:34
29:23
31
Aron van Zaanen
Stolwijk
29:45
29:39
32
Jan Hogerwerf
Gouda
29:53
29:52
33
Piet van Wijngaarden
Avantri
29:54
29:50
34
Collin Boere
Cabauw
29:54
29:27
35
Simon van der Wel
Avantri
29:59
29:55
36
Marien Lebbink
Lekkerkerk
30:08
30:02
37
Nick van Kats
Cabauw
30:09
29:44
38
Luuk van der Velde
Schoonhoven
30:10
30:06
39
Mateo den Besten
Schoonhoven
30:10
30:08
40
Chiel Schenk
Schoonhoven
30:11
30:09
41
Hans van den Hil
Antilope
30:16
30:12
42
Ties Schenk
Schoonhoven
30:17
30:14
43
Laurens de Graaf
Schoonhoven
30:23
30:00
44
John de Ruiter
Schoonhoven
30:23
30:12
45
Michiel Spruit
Cabauw
30:27
30:00
46
Cees Spruit
Cabauw
30:27
29:59
47
Luuk van der Spoel
Schoonhoven
30:27
30:24
48
Thijmen van Loon
Nigtevecht
30:29
30:08
49
Zen Barth
Doorn
30:29
30:21
50
Jordi Boere
Cabauw
30:38
30:10
51
Wim van Beuzekom
Nieuwpoort
30:42
30:38
52
Jordi Vogelaar
Lekkerkerk
30:48
30:18
53
Matthijs Nederlof
AAA
30:52
30:46
54
Max Odding
Avantri
30:57
30:45
55
Taco van der Spoel
Schoonhoven
31:00
30:56
56
Hugo Huijer
Meerkerk
31:01
30:18
57
Kees van Buren
Lekkerkerk
31:01
30:55
58
Boyd Klerk
Lekkerkerk
31:01
30:51
59
Noah Barth
Doorn
31:02
30:54
60
Remon van Leeuwen
Schoonhoven
31:03
31:01
61
Michel Barth
Doorn
31:03
30:56
62
Jelle Zwijnenburg
Utrecht
31:10
30:52
63
Wim Rook
Bergambacht
31:12
31:05
64
Jarno Kramer
IJsselstein Ut
31:13
30:57
65
Erik van Herk
Capelle aan den IJssel
31:14
30:41
66
Wietse de Bruin
Waddinxveen
31:15
31:12
67
Pieter van Hof
Schoonhoven
31:19
30:49
68
Martijn Spruit
Cabauw
31:30
31:04
69
Gert Jan de Wit
Hardinxveld-Giessendam
31:32
31:12
70
Tim Tegelaar
Rotterdam
31:36
31:25
71
Ferry Mol
Avantri
31:40
31:34
72
Tom de Bos
Rotterdam
31:42
31:31
73
Erik Heijkoop
Schoonhoven
31:49
31:26
74
Michel Lafeber
Schoonhoven
31:54
31:41
75
Pieter van Ipenburg
Schoonhoven
31:54
31:41
76
Johan Bakker
IJsselstein Ut
32:05
31:50
77
Jort Kuijf
Schoonhoven
32:07
31:54
78
Max Hofman
Avantri
32:07
31:53
79
Louis Kuijf
Schoonhoven
32:10
31:57
80
Thigo den Ouden
Lekkerkerk
32:11
31:50
81
Bert van Buren
Schoonhoven
32:16
31:51
82
Jan de Legde
Schoonhoven
32:19
31:36
83
Maurice Hofman
Maasland
32:20
32:12
84
Jack van Ofwegen
Waddinxveen
32:23
32:17
85
Wim Bol
Lekkerkerk
32:29
32:11
86
Ruud van de Velde
avVN
32:34
32:30
87
Arie den Oudsten
Waddinxveen
32:35
32:30
88
Marien den Otter
Meerkerk
32:36
32:09
89
André Kraaijeveld
Schoonhoven
32:39
32:23
90
Branco van Driest
Avantri
32:45
32:42
91
Emiel Fontijne
Krimpen aan den IJssel
32:45
32:40
92
Andy Chi
Bergambacht
32:48
32:19
93
Mark van Driest
Waal
32:50
32:12
94
Loek Eijkelenboom
Rotterdam
32:58
32:24
95
Gijs Seppen
Schoonhoven
33:14
32:57
96
Kas van der Vlist
Haastrecht
33:15
33:12
97
Dennis Zieren
Schoonhoven
33:21
33:08
98
Thomas van Midden
Vlist
33:25
33:18
99
Albert Ponsioen
Polsbroek
33:27
32:45
100
Wouter van Midden
Vlist
33:27
33:21
101
Kees Neven
Schoonhoven
33:30
33:16
102
Ahrend van Ipenburg
Schiedam
34:09
33:34
103
Leroy den Haak
Lopik
34:21
33:55
104
Arend Overbeek
Lopik
34:27
33:59
105
Yuri de Groot
Avantri
34:28
33:59
106
Marijn Koffeman
Woudenberg
34:30
34:25
107
Desley Steenbergen
Lopik
34:30
34:04
108
Jaap Boonstoppel
Schoonhoven
34:43
34:14
109
Yoran Belder
Spijkenisse
34:46
34:27
110
Ron de Jong
Avantri
34:46
34:28
111
Marien van Andel
Langerak Zh
34:52
34:45
112
Tim van Andel
Groot-Ammers
34:52
34:45
113
Bram den Haak
Lopik
34:53
34:27
114
Bert Heijkoop
Schoonhoven
35:04
34:41
115
Mart Spruit
avVN
35:10
35:08
116
Cornelis Grashorn
Capelle aan den IJssel
35:27
35:12
117
Marc Molenaar
Schoonhoven
35:31
34:51
118
Roland van Ipenburg
Bilthoven
35:38
35:04
119
Jelle Bakker
Schoonhoven
35:45
35:29
120
Marinus Hoogendijk
Nieuwerkerk ad IJssel
35:46
35:32
121
Robin John van Tol
Lekkerkerk
35:50
35:33
122
Victor Thijssenaar
Schoonhoven
35:51
35:28
123
Ruud van der Meulen
Schoonhoven
35:51
35:28
124
Erik Bergsma
Krimpen aan den IJssel
35:52
35:28
125
Justin van Rooijen
Gouda
36:03
35:56
126
Peter van Rossum
Nieuwegein
36:07
35:28
127
Wim Schreuder
Bodegraven
36:10
35:51
128
Jasper van Muijden
IJsselstein Ut
36:10
35:34
129
Danny Vulto
Lopikerkapel
36:13
35:34
130
Rudy Megens
Schoonhoven
36:27
36:21
131
Koen van den Berg
Stolwijk
36:37
36:26
132
Bert Zwier
Schoonhoven
36:49
36:29
133
Wim de Bruin
Stolwijk
36:50
36:26
134
Stef Verhoek
Bergambacht
36:58
36:36
135
John Cicoiu
Groot-Ammers
37:09
36:48
136
Andreas van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
37:12
36:51
137
Daniel van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
37:12
36:51
138
Wim van Ziel
Schoonhoven
37:20
37:11
139
Kees Faaij
Schoonhoven
37:32
37:08
140
Kees Goudriaan
Bergambacht
37:35
37:25
141
Chris Hoog Antink
Haaksbergen
37:38
37:06
142
Kees Verheij
Lekkerkerk
38:00
37:30
143
Nils Verheuvel
Schoonhoven
38:09
37:42
144
Henk Zwiers
Ammerstol
38:18
37:59
145
Rogier Vaessen
Avantri
38:26
38:17
146
Tristan Brouwer
Schoonhoven
38:30
37:51
147
Nicky Correljé
Utrecht
38:45
38:14
148
Nino Verheij
Vlist
39:01
38:29
149
Pieter Jan Rees
Brandwijk
39:12
38:51
150
Milan van der Laan
Schoonhoven
39:15
38:46
151
Aart Kraai
Avantri
39:20
39:10
152
Frans de Bruin
Bergambacht
39:24
39:13
153
Axel van Abkoude
Schoonhoven
39:30
38:55
154
Jerroen vd Berg
Schoonhoven
39:40
39:38
155
Justin Ferier Tatipata
Vleuten
39:44
39:05
156
Remco van Abkoude
Schoonhoven
39:48
39:13
157
Loek Bekker
Dutch Runners
39:49
39:39
158
Marco van der Laan
Schoonhoven
39:56
39:27
159
Anton Kessels
Hendrik-Ido-Ambacht
39:57
39:32
160
Paul de Groot
Schoonhoven
40:03
39:33
161
Chris Spaaij
Schoonhoven
40:14
39:34
162
Marijn van Ipenburg
Lopik
40:14
39:40
163
Aline den OUden
Krimpen aan den IJssel
40:16
40:00
164
Henk Wiggemansen
Ter Aar
40:17
40:04
165
Pascal Ooms
Nieuwpoort
40:19
39:46
166
Cor Habben Jansen
Stolwijk
40:19
39:59
167
Hans Faaij
Rotterdam
40:42
40:28
168
Albert Doelwijt
Veenendaal
40:49
40:31
169
Max Bruinsma
Schoonhoven
40:50
40:41
170
Jan Spaaij
Schoonhoven
40:52
40:14
171
Kris Houben
Schoonhoven
40:55
40:50
172
René Steenkamer
Haastrecht
40:55
40:44
173
John van Gent
Heukelum
41:12
40:39
174
Michel Noorlander
Krimpen aan den IJssel
41:13
40:38
175
Maarten Neomagus
Rotterdam
41:52
41:47
176
Reinald van Leeuwen
Vlist
41:52
41:50
177
Kees Stoppelenburg
Schoonhoven
42:13
41:36
178
Wim Sterrenburg
Schoonhoven
43:10
42:40
179
Gerard Molenaar
Schoonhoven
43:26
42:46
180
Micko Veen
Lekkerkerk
43:41
43:10
181
Silvan van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
43:55
43:33
182
Maurien Plug
Stolwijk
44:15
43:52
183
Ton Heijkoop
Schoonhoven
44:16
44:09
184
Sjaak Bonten
Barendrecht
44:42
44:25
185
Menno Beck
Avantri
45:16
45:14
186
Menno Kok
Schoonhoven
45:16
45:15
187
Edward Porsul
Schoonhoven
45:26
45:08
188
Leen Prins
Schoonhoven
46:00
45:38
189
Frank Huijer
Meerkerk
46:49
46:08
190
Victor Luque de Boer
Rozenburg Zh
47:28
46:52
191
Richard Booms
Schoonhoven
47:28
46:52
192
Ron Bakker
Schoonhoven
49:08
48:53
193
Pieter Stets
Utrecht
49:12
48:51
194
Kees Luijt
Krimpen aan den IJssel
51:07
50:49
V 6.4, 6.4 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daniëlle Groeneveld
Krimpen aan den IJssel
26:30
26:27
2
Elvera de Jong
Olympus '70
28:08
28:05
3
Janet Rietveld
Avantri
30:19
30:16
4
Amy van Beuzekom
Nieuwpoort
30:42
30:39
5
Linda Halling
Gouderak
31:17
30:52
6
Lisette de Wit
Hardinxveld-Giessendam
31:32
31:12
7
Raphaella Venloo
Rotterdam
31:35
31:24
8
Yvonne van Everdingen
Rotterdam
31:40
31:22
9
Iris Jong
IJsselstein Ut
32:04
31:58
10
Josephine van der Wel
Avantri
32:40
32:22
11
Willemijn Verzijl
Bergambacht
32:55
32:45
12
Simona Kopecka
Lekkerkerk
33:02
32:56
13
Joke van Schaaik
Schoonhoven
33:12
33:03
14
Lenneke van Kats
IJsselstein Ut
33:14
32:58
15
Fleur Streng
Bergambacht
33:18
32:53
16
Mona Fontijne
Krimpen aan den IJssel
33:21
33:16
17
Marian Dijkstra
Gouda
33:29
33:14
18
Sandra den Hartog
Montfoort
33:40
33:09
19
Sterre Jansen
Haastrecht
33:59
33:50
20
Daniëlle Meerkerk
Polsbroek
34:21
34:02
21
Lidia Bons
Rotterdam
34:45
34:36
22
Linda Snoek
Groot-Ammers
34:46
34:36
23
Anna van Andel
Langerak Zh
34:51
34:45
24
Monika Perger
Krimpen aan den IJssel
35:02
34:49
25
Mirella Sterrenburg
Schoonhoven
35:03
34:58
26
Anke vd Bijl
Haastrecht
35:09
34:49
27
Danielle Moons
Bergambacht
35:14
34:49
28
Ellen van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
35:19
35:03
29
Iris ten Barge
Antilope
35:20
35:13
30
Yvonne vd Hoeven
Schoonhoven
35:23
35:15
31
Stefanie Loewa
Avantri
35:23
35:15
32
Anne Visser
Avantri
35:30
35:25
33
Karin van Loenen
Rotterdam
35:32
34:57
34
Iris van Wijk
Heukelum
35:36
35:12
35
Vivian Hegeman
Schoonhoven
35:54
35:40
36
Trudy Graafland
Lekkerkerk
35:58
35:53
37
Claudia de Vos
Schoonhoven
36:09
35:56
38
Rianne de Bruin
Stolwijk
36:19
35:54
39
Fieja Jansen
Lekkerkerk
36:23
36:17
40
Ketty Minnoye
Stolwijk
36:30
36:18
41
Mina Atoei
Lekkerkerk
36:57
36:36
42
Annemarie van Leeuwen
Haastrecht
37:00
36:40
43
Laura Zwiers
Schoonhoven
37:06
36:47
44
Julia van Eijk
Haastrecht
37:11
37:03
45
Maria den Besten
Haastrecht
37:23
37:03
46
Carla Zwijnenburg
Avantri
37:25
37:07
47
Joyce Bouwens
Alphen aan den Rijn
37:27
37:12
48
Marjan de Vries
Stolwijk
37:29
37:09
49
Marjolein Denk
Amersfoort
37:30
36:58
50
Mandy Kreukniet
Amsterdam
37:31
36:59
51
José Spruit
Lopik
37:47
37:07
52
Pam van Ipenburg
Schoonhoven
37:52
37:25
53
Tiny Driesse
Avantri
38:03
37:59
54
Martine Verdouw
Gouda
38:19
37:50
55
Ineke Visser
Bodegraven
38:19
38:00
56
Alexandra Lingen
Avantri
38:26
38:17
57
Astrid Bronsema-van der Meer
Moordrecht
38:37
38:15
58
Anne Ranke
Bodegraven
38:38
38:25
59
Karian Kogelman
Haastrecht
38:40
38:31
60
Merel Bunnik
Haastrecht
38:40
38:32
61
Gea Sluis
Schoonhoven
38:41
38:28
62
Marjolein Sepers
Avantri
38:45
38:16
63
Celia vd Arend
Ouderkerk aan den IJssel
39:09
38:48
64
Corina van der Meer
Krimpen aan den IJssel
39:12
38:59
65
Suzan Heijting
Montfoort
39:12
38:41
66
Tineke vd Berg
Schoonhoven
39:22
39:20
67
Ilonka Neven-Smeenk
Avantri
39:22
39:04
68
Marja Houweling
Schoonhoven
39:23
38:46
69
Alexandra Meijvis
Avantri
39:25
39:13
70
Odette van Zuiden
Den Haag
39:26
39:13
71
Ramona de Langen
Bergambacht
39:33
39:24
72
Elza van Sluis
Gorinchem
39:43
39:23
73
Marja van Kooten-Tigchelaar
Haastrecht
39:45
39:37
74
Karin Bezemer
Dutch Runners
39:52
39:23
75
Patricia van Kats
Lopik
39:57
39:32
76
Natasja Pinkse-Hak
Schoonhoven
40:03
39:33
77
Karin te Winkel
Avantri
40:04
39:51
78
Jolanda van den Berg
Avantri
40:06
39:53
79
Chanine van Veen
Avantri
40:06
39:56
80
Hedwig te Water Mulder
Culemborg
40:10
39:47
81
Heleen van Maurik
Antwerpen
40:14
39:36
82
Nellie Struijs
Krimpen aan den IJssel
40:16
40:00
83
Vivianne de Kruijf
Stolwijk
40:18
39:59
84
Anne Lee Edens
Nieuwpoort
40:20
39:48
85
Ceciel Thuys
Gouda
40:24
39:55
86
Karin van Dam
Gouderak
40:34
40:20
87
Anita van der Hoek
Schoonhoven
40:34
40:21
88
Yvonne Kool
Gouderak
40:36
40:21
89
Lotte van der Bas
Bergambacht
40:42
40:19
90
Aglé Klinkenberg
Lopik
40:52
40:46
91
Samantha Westerink
Deventer
40:52
40:13
92
Mandy Steenkamer
Haastrecht
40:52
40:42
93
Karen Kapteijn
Schoonhoven
40:55
40:25
94
Jenniffer van Dijk
Gouda
40:56
40:50
95
Madelon Bouw
Avantri
40:56
40:45
96
Ilse Febus
Avantri
40:57
40:45
97
Marieke van Kats
Lopik
41:03
40:47
98
Madelon Buscop
Avantri
41:04
40:53
99
Benedetta van Gent
Heukelum
41:12
40:39
100
Marian Kleinheerenbrink
Capelle aan den IJssel
41:13
40:38
101
Marleen Vermeij
Lekkerkerk
41:16
40:45
102
Tamara Maagdelijn
Rotterdam
41:19
40:55
103
Natasja Stuy
Bergambacht
41:21
41:11
104
Bernadet de Keyzer
Gouda
41:23
40:54
105
Moniek Maagdelijn
Rotterdam
41:23
41:00
106
Anky Rijneveld
Avantri
41:33
41:21
107
Nienke Hylkema
Rotterdam
41:37
40:59
108
Lianne van de Vlist
Schoonhoven
41:38
40:59
109
Maaike van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
41:47
41:25
110
Mariska van Baaren
Lopik
42:23
42:07
111
Corine van Jaarsveld
Benschop
42:23
42:07
112
Yvon Patings
Bergambacht
42:27
41:55
113
Kirsty Correljé
Schoonhoven
42:43
42:13
114
Anita van Engelen
Schoonhoven
42:48
42:18
115
Nelie Versluijs
Schoonhoven
43:00
42:23
116
Arike Mijnlieff
Lekkerkerk
43:05
42:35
117
Louisse Manni
Hellevoetsluis
43:06
42:24
118
Annabel Verheij
Lekkerkerk
43:13
42:42
119
Susanne Vaessen-van der Meer
Avantri
43:17
43:06
120
Marlene Vermeer
Polsbroek
43:26
42:59
121
Annemarie Rijneveld
Polsbroek
43:27
42:59
122
Willemijn Looman
Meerkerk
43:29
43:01
123
Britt van der Linden
Schoonhoven
43:29
43:21
124
Léan Blommers
Meerkerk
43:30
43:02
125
Amy Lamboo
Culemborg
43:39
43:15
126
Marion Jongbloed
Lopik
43:49
43:32
127
Rachel Krijgsman
Lekkerkerk
43:59
43:27
128
Ina van den Herik
Lekkerkerk
44:00
43:27
129
Annelies Stoppelenburg
Schoonhoven
44:06
43:28
130
Gertrud van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
44:09
43:47
131
Marit Sterk
Avantri
44:16
43:52
132
Anja van der Bas
Bergambacht
44:17
44:09
133
Yvonne Lasage
Avantri
44:50
44:40
134
Elizabeth Bakker
IJsselstein Ut
44:57
44:33
135
Sonja Hogeveen
Nieuwegein
44:57
44:33
136
Charlotte Eijkelenboom
Rotterdam
45:02
44:28
137
Esther Bergmeijer
Nigtevecht
45:05
44:31
138
Mijntje Porsul
Schoonhoven
45:20
45:03
139
Nicole van Philips
Schoonhoven
45:50
45:43
140
Corine Westerhof
Schiedam
45:51
45:18
141
Kristie Koedoet
Capelle ad Ijssel
46:07
46:05
142
Jannie Monhemius
Berkenwoude
46:15
45:44
143
Marcella Hollemans
Lekkerkerk
47:25
46:49
144
Jolanda Stip
Capelle aan den IJssel
47:26
46:50
145
Janine Stip
Capelle aan den IJssel
47:26
46:49
146
Bea van Rossum
Avantri
50:06
49:53
147
Anita Faay
Lopik
51:33
51:16
148
Marieke vd Ent
Ouderkerk aan den IJssel
52:01
51:24
149
Joke Muller
Alblasserdam
52:01
51:25
150
Winnifred D
Capelle aan den IJssel
52:01
51:24
M 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
7:42
7:42
2
Levi de Bruin
Avantri
7:54
7:54
3
Jelle Neomagus
Rotterdam
8:09
8:06
4
Max Halling
Avantri
8:15
8:15
5
Danilo van Driest
Avantri
8:28
8:24
6
Finn Verhoeff
Vught
8:37
8:35
7
Isja Tanis
Krimpen aan den IJssel
8:39
8:35
8
Kas de Keyzer
Schoonhoven
8:39
8:38
9
Bjarne van de Hoek
Schoonhoven
8:41
8:41
10
Melle van Beeten
Avantri
8:46
8:45
11
Brian Beding
Schoonhoven
8:47
8:45
12
Henri Vennix
Avantri
8:48
8:47
13
Daan van Zwienen
Avantri
8:49
8:48
14
Koen van Zwienen
Avantri
8:53
8:53
15
Paul Beding
Schoonhoven
8:54
8:53
16
Roy de Keyzer
Schoonhoven
8:54
8:53
17
Guido Murray
Schoonhoven
8:55
8:54
18
Jord Vendrig
Lopik
9:05
9:03
19
Jelmer van Wijngaarden
Avantri
9:05
8:58
20
Brent Vermeulen
Lopik
9:17
9:15
21
Michael van de Brink
SC Reeuwijk
9:18
9:15
22
Loek Dijkstra
Gouda
9:19
9:16
23
Axel Warmenhoven
Avantri
9:25
9:21
24
Carlo van Driest
Avantri
9:32
9:28
25
Mark van der Horst
Schoonhoven
9:35
9:28
26
Dink Rietveld
Schoonhoven
9:39
9:38
27
Alexander Kentie
Avantri
9:40
9:37
28
Rens Hofman
Avantri
9:40
9:37
29
Ricardo Sanberg
Bergambacht
9:45
9:36
30
Daan Zijdel
Schoonhoven
9:46
9:45
31
Pieter Vennix
Avantri
9:57
9:51
32
Kasper Stok
Schoonhoven
9:57
9:55
33
Robin van den Laan
Schoonhoven
10:02
9:55
34
Casper Mol
Schoonhoven
10:03
10:01
35
Tijmen van der Hek
Bergambacht
10:06
9:55
36
Peter de Bruin
Avantri
10:09
10:07
37
Mats Vermeulen
Schoonhoven
10:13
10:11
38
Tijmen Kuijf
Schoonhoven
10:14
10:05
39
Sam Zieren
Schoonhoven
10:14
10:05
40
Johan van de Berg
Avantri
10:15
10:10
41
Thomas Duits
Schoonhoven
10:24
10:20
42
Niels Hermans
Ammerstol
10:27
10:18
43
Lars Beding
Schoonhoven
10:33
10:30
44
Kees Muilwijk
Schoonhoven
10:36
10:33
45
Frank Muilwijk
Schoonhoven
10:36
10:32
46
Luca Elshout
Soderhulla
10:40
10:35
47
Lente Rietveld
Haastrecht
10:45
10:44
48
Jan van Ipenburg
Lopik
10:49
10:37
49
Daniek Eikelenboom
Lopik
10:53
10:50
50
Chris Zijdel
Schoonhoven
10:53
10:51
51
Jeroen Eikelenboom
Lopik
10:54
10:50
52
Dean Korbee
Avantri
10:55
10:43
53
Sietske Stok
Schoonhoven
11:03
11:02
54
Youri van der Velden
Krimpen aan den IJssel
11:19
11:10
55
Patrick van der Velden
Krimpen aan den IJssel
11:24
11:14
56
Joppe Schenk
Schoonhoven
11:27
11:21
57
Pepijn van Poppel
Schoonhoven
11:30
11:23
58
Hedwig den Hartog
Groot-Ammers
11:31
11:27
59
Teun Vendrig
Lopik
11:33
11:31
60
Bart Moelker
AV Gouda
11:37
11:28
61
Bastiaan Bjorna
Krimpen aan den IJssel
11:42
11:33
62
Kenzo van Vliet
Woerden
11:48
11:42
63
Jasmijn van Triet
11:51
11:40
64
Luuk van Zwienen
Avantri
11:59
11:56
65
Rob van Zwienen
Bergambacht
11:59
11:56
66
Liam Huiskes
Schoonhoven
11:59
11:43
67
Ilja van Ipenburg
Schiedam
12:03
11:49
68
Kealen van Vliet
Birmingham B29 5RN
12:14
12:07
69
Youri Houben
Schoonhoven
12:19
12:17
70
Joran van Ipenburg
Schiedam
12:21
12:08
71
Yoram Schenkel
Lopik
12:22
12:15
72
Casper Bjorna
Krimpen aan den IJssel
12:28
12:19
73
Duncan Tronchet
Avantri
12:33
12:20
74
Bart Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
12:34
12:23
75
Ole Bjorna
Krimpen aan den IJssel
12:35
12:25
76
Jurre van der Hek
Bergambacht
12:56
12:44
77
Henk Gennissen
Schoonhoven
13:16
13:01
78
Arie de Jong
Schoonhoven
13:38
13:31
79
Christian Neven
Schoonhoven
13:51
13:37
80
Maren de Bruin
Vlist
13:57
13:50
81
Famke Harms
Schoonhoven
14:02
13:58
82
Thijs Verdouw
Gouda
14:10
14:04
83
Twan Duuren
Avantri
14:15
14:00
84
Guido van Duuren
Polsbroek
14:15
14:00
85
Quentin Scherrenberg
Schoonhoven
14:19
14:15
86
Willemieke Venderbos
Groot-Ammers
14:20
14:15
87
Jaap van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
14:21
14:12
88
Lisa Boot
Schoonhoven
14:30
14:17
89
Pelle Bjorna
Krimpen aan den IJssel
14:48
14:38
90
Floris Neven
Schoonhoven
14:49
14:40
91
Daan van Baaren
Stolwijk
14:50
14:43
92
Martijn van Baaren
Stolwijk
14:50
14:43
93
Herman Willems
Krimpen aan den IJssel
14:51
14:40
94
Antonie Willems
Krimpen aan den IJssel
14:51
14:41
95
Sanne Oudshoorn
Groot-Ammers
15:12
15:04
96
Ronald Vennix
Schoonhoven
15:12
15:05
97
Marianne Vennik
Avantri
15:12
15:04
98
Rowan Tronchet
Schoonhoven
15:48
15:35
99
Leonard Tronchet
Schoonhoven
15:49
15:35
V 2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fee Steehouwer
Avantri
7:53
7:52
2
Danea Leemans
Nuenen
8:36
8:34
3
Femke Moelker
AV Gouda
8:56
8:53
4
Luca Verhagen
Avantri
8:57
8:49
5
Fleur Rietveld
Avantri
9:14
9:12
6
Feline Verhoeff
Vught
9:19
9:18
7
Meike Zijderlaan
Benschop
9:23
9:18
8
Juuls Neomagus
Rotterdam
9:26
9:22
9
Alicia van de Brink
SC Reeuwijk
9:35
9:31
10
Merel Kuijf
Avantri
9:41
9:32
11
Valérie Groeneveld
Krimpen aan den IJssel
9:41
9:39
12
Vera Hilgeman
Avantri
9:45
9:43
13
Daniëlle Wooning
Avantri
9:46
9:44
14
Noa Terlouw
Schoonhoven
10:00
9:59
15
Timme Harms
Schoonhoven
10:07
10:03
16
Lotte Vermeulen
Schoonhoven
10:28
10:24
17
Jesca Bol
Lekkerkerk
10:34
10:33
18
Renee Houdijk
Polsbroek
10:37
10:36
19
Mariette Boninga
Avantri
10:37
10:28
20
Noa Bruinsma
Avantri
10:41
10:37
21
Dagmar Monnichmann
Schoonhoven
10:43
10:39
22
Charlotte Verweij
Schiedam
10:49
10:46
23
Lana van Wijk
Avantri
10:57
10:50
24
Mare Bakker
Haastrecht
11:10
11:08
25
Parel Jansen
Haastrecht
11:12
11:09
26
Sara Tanis
Krimpen aan den IJssel
11:12
11:09
27
Danique den Besten
Haastrecht
11:18
11:15
28
Victoria Megens
Schoonhoven
11:23
11:21
29
Isolde de Koster
Schoonhoven
11:23
11:18
30
Femke Goudriaan
Bergambacht
11:42
11:30
31
Sabine Tronchet
Avantri
11:43
11:31
32
Aiden de Koster
Schoonhoven
11:47
11:42
33
Konstantina Nikolakopoulou
Avantri
11:48
11:36
34
Esmee Groen
Avantri
11:51
11:40
35
Amber den Hartog
Lekkerkerk
11:54
11:52
36
Frederique Noorlander
Lekkerkerk
11:55
11:53
37
Merel Letterie
Hardinxveld-Giessendam
11:58
11:49
38
Femke Looren de Jong
Avantri
11:58
11:46
39
Fieke Prins
Lekkerkerk
11:58
11:55
40
Cara van Vliet
Hardinxveld-Giessendam
11:58
11:51
41
Erica Jaspers
Schoonhoven
12:01
11:51
42
Lara Duits
Schoonhoven
12:02
11:52
43
Tineke Anna van de Berg
Avantri
12:12
12:07
44
Emilie Elshout
Soderhulla
12:12
12:06
45
Lotte Pillers
Avantri
12:14
12:06
46
Mijntje Verhagen
Avantri
12:14
12:06
47
Josephine Verhagen
Avantri
12:15
12:07
48
Jane De Jong
Heukelum
12:22
12:13
49
Manouk Bergsma
Krimpen aan de Lek
12:23
12:10
50
Roos Riksman
Krimpen aan de Lek
12:23
12:10
51
Donna Smulders
Polsbroek
12:24
12:22
52
Irma van der Horst
Schoonhoven
12:41
12:34
53
Cato van Beeten
Schoonhoven
12:43
12:39
54
José van der Hek
Bergambacht
13:02
12:50
55
Maud Genissen
Schoonhoven
13:16
13:01
56
Anouk Eikelenboom
Lopik
13:17
13:13
57
Erika Eikelenboom
Lopik
13:17
13:13
58
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
13:25
13:23
59
Sandra van Driest
Waal
13:27
13:21
60
Tess Pouw
Schoonhoven
13:28
13:13
61
Cara van Vliet
Birmingham B29 5RN
13:37
13:29
62
Marlies Letterie
Hardinxveld-Giessendam
13:37
13:29
63
Lente de Ridder
Schoonhoven
13:38
13:32
64
Cassandra De Ridder
Schoonhoven
13:38
13:32
65
Fenna Neven
Schoonhoven
13:51
13:37
66
Anne van Wegen
Lopik
13:51
13:40
67
Annemiek Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
14:02
13:51
68
Juliette Haverbeke
Ouderkerk aan den IJssel
14:02
13:51
69
Tessa Verdouw
Gouda
14:10
14:05
70
Inge van Wegen
Lopik
14:29
14:17
71
Indra van den Bergh
Schoonhoven
14:30
14:17
72
Annette van den Bergh
Schoonhoven
14:30
14:17
73
Jeanette Boot
Schoonhoven
14:31
14:18
74
Rozemarijn van Oudenallen
Vleuten
14:33
14:28
75
Ekke van der Meulen
Schoonhoven
14:45
14:31
76
Sara van Doorn
Schoonhoven
14:45
14:31
77
Marieke Delhaas
Krimpen aan den IJssel
14:49
14:39
78
Floor Vermeulen
Schoonhoven
15:34
15:31
79
Rosa Stok
Schoonhoven
15:35
15:29
80
Céleste Muntendam
Schoonhoven
15:46
15:36
81
Petra Streng
Schoonhoven
15:46
15:36
82
Jaylin van Vliet
Woerden
16:42
16:35
83
Zahara van Oudenallen
Vleuten
18:44
18:38
Met dank aan de Rabobank en Terlouw auto bedrijf en Schoonhovens College.
www.uitslagen.nl
02-01-2017 16:50