Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Vrijdag 30 december 2016

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ruben Garretsen
Argo
17:35
17:33
2
Evan Oosterink
Argo
18:18
18:15
3
Dennis Weijers
Argo-Start to Run
18:31
18:24
4
Hendri Weenk
ASV
18:39
18:38
5
Ronald de Bruin
Hanzesport
18:46
18:45
6
Sietse Brouwer
Doetinchem
19:08
19:06
7
Daan de Vries
Vorden
19:23
19:20
8
Jonas Kooijman
Nijmegen
20:10
20:08
9
Bas Brunsveld
Vorden
20:23
20:19
10
Mike Velthorst
Varsseveld
20:25
20:14
11
Michel Dunnebier
Hanzesport
20:29
20:25
12
Sus de Ridder
Hanzesport
20:44
20:42
13
Marcel Nijland
Zelhem
20:45
20:37
14
Tom Kooijman
Zutphen
21:07
21:06
15
Maxwell Bayer
Zuidwal
21:21
21:19
16
Peter Bartelds
Vorden
21:26
21:21
17
Derby groot Severt
Zieuwent
21:30
21:23
18
Rob Schuurman
Varsseveld
21:56
21:52
19
Jelle van der Veer
Climax
22:02
21:58
20
Mike Ravesteijn
Zutphen
22:08
22:05
21
Olaf Bekking
Argo
22:17
22:08
22
Noah Lampio
AVA '70
22:35
22:32
23
Marijn Lampio
Lichtenvoorde
22:35
22:32
24
Marc Lijbers
Doetinchem
22:48
22:43
25
Dennis Wentink
Vorden
22:53
22:25
26
Erik Rakitow
Vorden
22:54
22:27
27
Sammy Ben Dhafer
Lochem
23:09
23:05
28
Peter Koolhof
Broekland
23:28
23:15
29
Christiaan Kroesen
Hengelo Gld
23:37
23:24
30
Jessie van der Sloot
Zutphen
23:46
23:06
31
Jarno Scholte
Schalkhaar
23:47
23:40
32
Hugo Eikmans
Den Haag
23:49
23:43
33
Wouter van Ditshuizen
Vorden
24:12
24:09
34
Roy Kortstee
Vorden
24:32
24:07
35
Michael van Elk
Amsterdam
24:35
24:25
36
Martijn van der Maas
Zutphen
24:43
24:03
37
Luca Greven
Argo
25:05
24:44
38
Mart Slotboom
AVA '70
26:18
26:15
39
Jeroen Pijpers
Warnsveld
26:54
26:44
40
Bart Vogelzang
Lochem
27:10
27:01
41
Derek Kemperman
Lievelde
27:10
27:02
42
Tijn Bergenhenegouwen
Vorden
27:32
27:24
43
Sybren Knoef
Hengelo Gld.
27:42
27:33
44
Kjettil Gerritsen
Warnsveld
28:16
27:22
45
Rauno B. Gerritsen
Warnsveld
28:16
27:21
46
Stijn Groeneveld
Vorden
28:23
28:20
47
Jordy Arendsen
Hengelo Gld
28:34
28:24
48
Martin Verhaagen
Warnsveld
28:41
28:15
49
Antonie Kleyn
Beltrum
28:51
28:28
50
Huib Weeke
Vorden
28:58
28:24
51
Mark Bonnenberg
Doetinchem
29:22
28:32
52
Luuk Stam
Hengelo (Gld)
29:31
29:04
53
Olaf Kleine
Lichtenvoorde
29:42
28:45
54
Michiel Gerritsen
Warnsveld
30:12
29:17
55
Martijn Rouwen
Alkmaar
30:52
30:23
56
Arnold Klugkist
Battersea London
32:48
31:52
57
Joshua Wiering
Zutphen
34:19
34:01
58
Joris te Brake
Arnhem
34:22
34:03
59
Xander Schelfhout
Varssel
34:54
33:56
60
Nigel van Londen
Zutphen
34:55
34:06
61
Robert Theune
Zutphen
34:55
34:06
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christian van Haselen
Doetinchem
19:29
19:27
2
Henk Mengers
Loopgroep De Zandloper
21:32
21:28
3
Albert de Vries
Climax
21:52
21:48
4
Theo van der Veer
Climax
22:03
21:59
5
Henk Bruggeman
DE LOPER
22:11
22:04
6
Pieter Franssen
Lochem
22:22
22:20
7
Hans Lammertink
ASV
23:39
23:27
8
Rene van Olst
Apeldoorn
24:27
24:20
9
Gerard Oud
Argo
24:34
24:22
10
Ronald van Kootwijk
Lochem
24:40
24:16
11
Manfred Franken
Dinxperlo
24:48
24:35
12
Marcel Kemperman
Lievelde
25:03
24:54
13
Jeroen Greven
Argo
25:11
24:50
14
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
25:18
25:01
15
Ralf Buhn
Archeus
25:32
25:14
16
Haloesh Hengeveld
Lochem
25:33
25:05
17
Gerrit Hilhorst
Beltrum
25:45
25:23
18
Ed van der Zwaan
Veluwe
26:24
26:14
19
George te Breuk
Argo
26:29
25:55
20
Michiel Kooijman
Zutphen
26:40
26:34
21
Harry Kortstee
Vorden
26:57
26:33
22
Menno Goedhart
Westervoort
27:01
26:39
23
Henk Steintjes
Vorden
27:52
27:31
24
Robert Helmink
Vorden
28:22
27:54
25
Leo van den Berg
Argo-Start to Run
28:24
27:33
26
Richard Arendsen
Hengelo Gld
28:34
28:23
27
Maarten Van der Gaag
Argo
29:07
28:39
28
Henk van der Gouw
Empe
29:12
28:48
29
Ronnie Joosten
's-Heerenberg
29:16
28:47
30
Pieter Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
29:17
28:44
31
Frans Meulenbeek
Vierakker
29:22
29:16
32
Jan Menkhorst
Loopgroep De Zandloper
29:36
29:23
33
Jos Pierik
Archeus
29:45
29:21
34
Eric Bosch
Argo-Start to Run
30:29
29:47
35
Jaap Beekman
Apeldoorn
30:44
30:40
36
Piet Litjens
Loopgroep De Zandloper
30:48
30:26
37
Peter Egbers
Argo-Start to Run
30:56
30:05
38
Marc van Ewijk
Wichmond
31:01
30:27
39
John Thijssen
Drempt
31:04
30:32
40
Jan Legtenberg
Vorden
31:14
30:56
41
Ap Ruiterkamp
Warnsveld
31:35
31:00
42
Erik Bonnenberg
Argo-Start to Run
32:27
31:38
43
Hans Kerkwijk
Argo
32:30
31:48
44
Casper Buisman
Borculo
32:43
32:07
45
Eric Berghuis
Argo-Start to Run
33:56
33:02
46
Koos Rem
Vorden
34:14
33:32
47
Andre Nijenhuis
Argo-Start to Run
34:21
33:30
48
Arno Wiering
Zutphen
34:23
34:04
49
John Immink
Sport 88
34:40
34:09
50
Evert Thalen
Vorden
36:51
36:24
51
Derk Besselink
Vorden
39:19
38:49
52
Rene Langstraat
Argo-Start to Run
39:58
39:11
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evelien Kooij
Hanzesport
21:10
21:08
2
Naomi van Hierden
Argo
21:54
21:52
3
Judith Nijland
Zelhem
23:00
22:53
4
Chuesy Klein
Vorden
23:50
23:47
5
Yvonne Snelder
Zutphen
24:27
24:23
6
Mariel Altena
Zutphen
25:19
25:03
7
Hilde Hendriksen
Zelhem
25:21
25:15
8
Lisanne Hofman
Loopgroep De Zandloper
25:22
25:17
9
Joanne Wieringa
Barchem
25:57
25:49
10
Hester Visschers
Loopgroep De Zandloper
25:59
25:47
11
Marieke Brugman
Borculo
26:26
26:16
12
Bernadette Roekevis
Lochem
26:28
26:22
13
Fenne Altena
Hanzesport
26:36
26:21
14
Irsa Gloudemans
Warnsveld
26:42
26:21
15
Sophie Hilhorst
Beltrum
26:48
26:26
16
Miranda Broekhuis
Zutphen
26:58
26:22
17
Floor de Ridder
Hanzesport
27:21
26:43
18
Myrna Keurentjes
Argo-Start to Run
27:23
26:44
19
Susan Ruesink
Argo
27:28
26:50
20
Miriam Mulderij
Vorden
27:30
27:15
21
Mascha Scharenborg
LVG
27:44
27:21
22
Linda Nieuwenhuis
Varsseveld
27:45
27:14
23
Carlotte Cruijsen
Vorden
27:48
27:33
24
Marloes Cruijsen
Vorden
27:48
27:33
25
Diewertje Dijkman-Pelgrum
Laren
27:51
27:16
26
Susan van der Zouw
Vorden
27:52
27:32
27
Sarah Franssen
Lochem
28:05
28:00
28
Isabelle Heurnink
Zelhem
28:05
27:59
29
Daphne van Woudenberg
Silvolde
28:17
27:47
30
Marijke Hengeveld
Loopgroep De Zandloper
28:20
28:11
31
Carla Kranendonk
Argo-Start to Run
28:24
27:47
32
Maureen te Braak
Argo
28:27
27:52
33
Marjelle van Embden
Varsseveld
28:42
28:11
34
Marieke Zwienink
Argo-Start to Run
28:49
28:04
35
Cindy Kuiper
Warnsveld
28:55
28:46
36
Luna Gloudemans
Warnsveld
28:56
28:34
37
Demy Gotink
Neede
29:00
28:52
38
Katja Dijkhuizen
Argo
29:05
28:51
39
Betty Rozenveld-Tiessink
Lochem
29:12
29:04
40
Silvia Meulenbeek
Vierakker
29:15
29:08
41
Wilma Wolters
Vorden
29:16
28:56
42
Maureen Bokdam
Dieren
29:17
29:03
43
Beate Esselman
Argo-Start to Run
29:36
28:51
44
Evelien Bomhof
Argo-Start to Run
29:39
29:00
45
Nikki Velthuis
Zutphen
29:44
28:50
46
Diana Vredegoor
Runners Vorden
29:44
29:29
47
Anne van de Logt
Zutphen
29:56
29:37
48
Carmen Seesing
Hengelo Gld
29:57
29:47
49
Martine Menkhorst
Loopgroep De Zandloper
29:58
29:46
50
Nonky Ruegebrink
Zutphen
30:26
30:07
51
Wendy Somsen
Argo
30:33
30:01
52
Michelle Halfman
Loopgroep De Zandloper
30:37
30:24
53
Sofie Legtenberg
Vorden
30:57
30:40
54
Irma Wormgoor
Wichmond
31:01
30:27
55
Sam Burghout
Zutphen
31:04
30:26
56
Cyrille Griep
Zutphen
31:08
30:58
57
Rienke Beernink
Warnsveld
31:10
30:44
58
Susan Rexwinkel
Argo
31:13
30:32
59
Wendy Maatkamp
Argo
31:34
31:02
60
Kim Feberwee
Zutphen
32:03
31:43
61
Ienske Smeerdijk
Warnsveld
32:21
32:05
62
Julia de Gooijer
Vorden
32:21
31:59
63
Kirsten Velthuis
Battersea London
32:48
31:53
64
Chantal Wisselink
Argo
33:01
32:22
65
Miranda Remmelink
Loopgroep De Zandloper
33:02
32:48
66
Nicol Oonk
Loopgroep De Zandloper
33:02
32:49
67
Hilde Smeitink
Argo-Start to Run
33:05
32:21
68
Ilse de Leeuw
Vorden
33:06
32:17
69
Samantha Dellepoort
Argo-Start to Run
33:09
32:24
70
Joyce Peters
Argo-Start to Run
33:09
32:24
71
Monique Rademaker
Silvolde
33:24
32:54
72
Ellis Rexwinkel
Vorden
33:26
32:46
73
Miranda Beekman
Vorden
33:29
32:51
74
Rianne Lenselink
Vorden
33:29
32:52
75
Isabell Verhoef
Zutphen
33:54
33:35
76
Mirjam Kwakkel
Vorden
34:08
33:52
77
Elles Kablau
Vorden
34:08
33:51
78
Sam Rakitow
Vorden
34:08
34:00
79
Nienke Hekster
Nijmegen
34:09
33:19
80
Karin Sloetjes
Nijmegen
34:09
33:19
81
Jasmijn Blom
Lochem
34:10
34:02
82
Saskia van Werven
Warnsveld
34:14
33:22
83
Brigit Neijenhuis
Warnsveld
34:15
33:23
84
Noor Koets
Ruurlo
34:28
34:19
85
Paulien Wieringa
Barchem
34:28
34:20
86
Sunn Gerritsen
Zutphen
34:28
33:35
87
Edith Willems
Vorden
34:33
34:16
88
Marike Meijer
Argo-Start to Run
34:47
34:01
89
Annemiek Elsenaar
Argo-Start to Run
34:47
34:00
90
Janneke Huinink
Sinderen
35:04
34:41
91
Caroline Ehrenhard
Warnsveld
35:13
34:17
92
Suzanne Nieuwenhuijse
Ulft
35:53
34:56
93
Sandra Hodzic
Argo-Start to Run
36:19
35:27
94
Marcella Heerenveen
Argo-Start to Run
36:43
36:00
95
Katalinka Groot Obbink
Argo-Start to Run
36:52
36:09
96
Josine groen Loeven
Argo
37:02
36:30
97
Caroline van Oostenbrugge
Holten
37:07
36:12
98
Fleur Kleinpenning
Doetinchem
37:51
37:00
99
Eva Kolk
Vorden
38:13
37:29
100
Dagmar Blom-Korevaar
Argo-Start to Run
38:15
37:37
101
Luna Frederiks
Warnsveld
39:10
38:16
102
Patricia Feege
Argo-Start to Run
39:23
38:52
103
Iris van der Veen
Argo-Start to Run
39:44
38:57
104
Marjolein Hesselink
Loopgroep De Zandloper
40:18
40:06
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilma Bos
Hanzesport
22:09
22:07
2
Wilma Fraas
Laren
22:55
22:52
3
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
23:56
23:50
4
Annemieke Wijdieks
Hanzesport
24:21
24:16
5
Karin Esselink
Meddo
25:33
25:23
6
Esther Overmars
Warnsveld
26:20
25:58
7
Gerrie Visschers
Loopgroep De Zandloper
26:46
26:40
8
Marja van der Werf
's-Gravenhage
27:16
26:59
9
Evelien ten Brinke
Loopgroep De Zandloper
27:50
27:36
10
Renske Koedijk
Argo
28:31
27:59
11
Jolanda Joosten
Argo-Start to Run
28:39
28:09
12
Petra Halma
Toldijk
28:41
28:26
13
Monique Derksen
Argo-Start to Run
29:16
28:46
14
Irma van den Boom
Argo
30:39
30:03
15
Carolien van der Maas
Zutphen
30:47
30:10
16
Annette Bannink
Laren
30:55
30:23
17
Renate Hartman
Archeus
31:04
30:39
18
Ellen Rabelink
Vorden
31:27
30:34
19
Esther Velner
Warnsveld
31:36
31:10
20
Ine Sijbers
Hanzesport
32:07
31:42
21
Marjolijn de Krey
Vorden
32:28
32:07
22
Jarien van Dort
Argo
33:11
32:32
23
Hetty Kroese
Fastfoot
33:17
32:47
24
Anja Bouman
Loopgroep De Zandloper
33:23
33:12
25
Wilma van de Craats
Gelre
33:37
33:08
26
Willy de Kreij
Zutphen
33:47
33:27
27
Janny Addink
Vorden
34:05
33:48
28
Dianne Bonnenberg
Argo-Start to Run
34:11
33:23
29
Marielle Wissink
Argo-Start to Run
34:11
33:25
30
Astrid Langstraat
Argo-Start to Run
34:24
33:37
31
Yvonne Willemsen
Argo-Start to Run
34:27
33:58
32
Evelien Jansen
Argo
34:49
34:13
33
Annette Rietman
Argo-Start to Run
35:22
34:45
34
Annet Buisman
Borculo
35:35
34:59
35
Tracy Stoetman v/d Velde
Zutphen
35:37
35:12
36
Gabrielle Kooijman
Zutphen
35:48
34:49
37
Elly Teeuwen
Vorden
36:04
35:38
38
Gerdien Heuvelink
Vorden
36:04
35:38
39
Ineke Wensink
Argo
36:11
35:45
40
Angelique Heitink
Argo-Start to Run
36:14
35:31
41
Trudie Voortman
Argo
37:03
36:31
42
Maria Hofstede
Argo
37:03
36:30
43
Annemiek Wien
Argo
37:06
36:38
44
Jacqueline Gerritsen
Argo-Start to Run
37:17
36:30
45
Eggie Kleinpenning
Zeddam
37:50
37:00
46
Anne Marie Smeitink
Argo-Start to Run
39:19
38:35
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edwin Wissema
De Liemers
35:26
35:25
2
Vincent Maalderink
Hanzesport
36:30
36:28
3
Rick Heutinck
Doetinchem
36:43
36:41
4
Danny Paalman
AV Holten
36:46
36:43
5
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
37:51
37:49
6
Crum van der Linden
Dynamica
38:33
38:31
7
Jasper Goedhart
Arnhem
39:51
39:46
8
Ardjan de Groot
Lochem
39:56
39:53
9
Edwin Ruumpol
Borculo
40:24
40:21
10
Martijn Groot Wassink
Dinxperlo
40:56
40:52
11
René Nijenhuis
Vorden
42:06
41:52
12
Jeroen Hofstede
Nijverdal
42:42
42:39
13
Dhuqalbiasad Janssen
Lochem
43:39
43:39
14
Jan-Willem Arendsen
Hengelo (Gld)
44:03
43:53
15
Rohalt Bergsma
Lochem
44:21
44:13
16
Rudolph Harmsen
Nijmegen
44:30
44:21
17
Jeroen Luijkman
Warnsveld
44:31
44:02
18
Bas Cruijsen
Vorden
44:40
44:31
19
Sander Dijkman
Laren
45:16
45:05
20
Floris Rothman
Warnsveld
45:20
44:50
21
Paul de Boen
Almen
45:43
45:38
22
Bouke Wolbrink
Vorden
46:17
45:55
23
Martijn van Os
Doetinchem
46:28
46:23
24
Sven Geerligs
Borculo
46:53
46:45
25
Eelco Wortel
Warnsveld
47:01
46:34
26
Frank ten Holder
Lichtenvoorde
47:02
46:48
27
Bart Berentschot
Nijverdal
47:35
47:29
28
Timme Koster
Vorden
47:52
47:25
29
Geert Vlogman
Vorden
49:09
48:55
30
Robert Elting
Berlijn
49:26
48:40
31
Gerbrand Altena
Hanzesport
49:39
49:27
32
Martin Knook
Winterswijk
49:57
49:42
33
Stan Gloudemans
Warnsveld
50:02
49:44
34
Michel Velthuis
Utrecht
50:03
49:19
35
Bram Vanderbosch
Lochem
50:12
49:34
36
Frank Pauw
Velp
50:23
49:43
37
R. Boesveld
Goor
50:29
50:06
38
Luke te Woerd
Beltrum
50:45
50:23
39
Jeroen Cobussen
Zutphen
50:57
50:45
40
Michel Roording
Wichmond
51:04
50:59
41
Steven den Besten
Vorden
51:30
51:30
42
Daan Boekelder
Beltrum
51:56
51:34
43
Rob Berenschot
's-Gravenhage
52:00
51:46
44
Koen Vergeer
Hanzesport
52:31
52:23
45
Marcel Walvoort
Varsseveld
52:31
52:11
46
Lars Jansen
Dieren
52:50
52:34
47
Paul Smit
Hanzesport
53:12
52:51
48
Mark Heister
Archeus
53:33
53:26
49
Leon Huitink
Loopgroep De Zandloper
53:52
53:33
50
Henk van de Scheur
Nijmegen
54:22
54:09
51
David van Eekhout
Triathlon
54:56
54:45
52
Geert Heuvelink
Vorden
55:14
54:40
53
Mark ten Wolde
Nijmegen
55:39
55:10
54
Teun vd Brug
Zutphen
55:48
55:08
55
Jeroen Gerritsen
Epse
56:06
55:30
56
Rober Dijkhuizen
Doetinchem
57:12
56:55
57
Tom Reinders
Lievelde
58:15
57:51
58
Marco Muntz
Apeldoorn
58:24
57:50
59
Pepijn de Graaff
Dieren
59:31
58:57
60
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:03:05
1:02:39
61
Bert Looman
Zelhem
1:03:53
1:03:10
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fred Keurntjes
Zevenaar
37:27
37:25
2
Jaap van Riet
Hanzesport
41:07
41:04
3
Erik Achterkamp
Westervoort
41:20
41:05
4
Sefan Scanu
Argo
41:53
41:50
5
Marcel Jolink
Argo
42:22
42:12
6
Andre Neerlaar
Beltrum
42:55
42:52
7
Martin Doeve
Lochem
44:19
44:15
8
Harry Klein Brinke
Wichmond
44:29
44:22
9
Gertjan Rentmeester
Holten
44:44
44:34
10
Theo van Bergen
Argo
44:58
44:54
11
Erwin Tuitert
Hanzesport
45:07
45:00
12
Ton Eikmans
Velp
46:22
45:59
13
Han Geurkink
Archeus
47:19
47:13
14
Roy van der Heide
Zutphen
47:26
47:09
15
Guido Pietersma
Hanzesport
47:37
47:33
16
Eric Bouwmeester
Zutphen
47:50
47:43
17
Bram Loman
Archeus
48:47
48:40
18
Wiljo Bussink
Loopgroep De Zandloper
48:55
48:35
19
Tonny
Ruurlo
49:08
49:00
20
Edu Jansing
Amsterdam
49:11
48:49
21
Bert Wissels
Hengelo Gld
49:39
49:01
22
G, Duils
AV '34
51:00
50:56
23
Mark Schultze
Doesburg
51:15
51:04
24
Hans Rouwenhorst
Vorden
51:50
51:38
25
Harry Jager
Hanzesport
52:05
51:56
26
Bas Kruisselbrink
Westendorp
52:16
51:53
27
Cor Berenschot
Haaksbergen
52:24
52:09
28
Bert Teunissen
Toldijk
52:46
52:15
29
Patrick Lokhorst
Hanzesport
52:51
52:42
30
Rene Wenting
Aalten
52:56
52:41
31
Eric Groenewold
Hanzesport
53:02
52:46
32
Eddy Pendavingh
Hanzesport
54:26
54:09
33
Dirk-Jan Slobbe
Zutphen
54:36
54:11
34
Bertus Sessink
Archeus
55:20
55:12
35
Marc van Kempen
Hanzesport
55:33
55:24
36
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
55:34
55:20
37
Henk Sonderen
Borculo
56:01
55:34
38
Peter Haverkamp
Vorden
56:03
55:34
39
René Slijkhuis
Lichtenvoorde
56:10
55:48
40
Robert van Dijk
Vorden
56:23
56:05
41
Cees de Boer
Hanzesport
56:43
56:21
42
Jan Kok
Olst
57:23
56:52
43
Benno Smeitink
Hummelo
57:26
57:15
44
Egbert Geertsma
Groningen
57:33
56:59
45
Paul Knuvers
LVG
57:34
57:00
46
Axel Reinders
Lievelde
58:16
57:52
47
Chris Hendriks
Lochem
58:21
58:06
48
Jan Kolthof
Aalten
58:22
57:55
49
Jozef Tomesen
Argo
58:35
57:57
50
Tonny Holleboom
Broekland Ov
58:52
58:10
51
Gerrit Schepers
Laren Gld
59:01
58:49
52
Edwin Bollen
Archeus
59:09
58:56
53
Martin Bokdam
Dieren
59:51
59:19
54
Harrie Janssen
Beltrum
59:54
59:42
55
PTH Huinink
Archeus
1:00:07
59:46
56
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:00:48
1:00:26
57
Appie Hissink
Warnsveld
1:00:55
1:00:33
58
Ron Beumer
Laren Gld
1:01:03
1:00:51
59
Roel Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:03:05
1:02:39
60
René van Buitenen
Lochem
1:04:32
1:04:17
61
Ernst Jan Willeboordse
Vorden
1:06:14
1:05:24
62
Herman Koetsier
Hengelo Gld
1:06:43
1:06:22
63
Benno Huntink
Argo
1:08:40
1:08:00
64
Wim Ruiterkamp
Runners Vorden
1:08:46
1:08:17
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Hanzesport
39:22
39:20
2
Eline de Jong
De Liemers
41:07
41:05
3
Hanneke de Boer
Leiden
44:13
44:08
4
Anne Oltvoort
Borculo
45:16
45:07
5
Minke Hartman
Groningen
45:32
45:31
6
Els Berenpas
Vorden
45:35
45:32
7
Annemieke Holtrop
Rheden
46:38
46:32
8
Desiree Ebbers
Argo
50:59
50:55
9
Sanne Witten
Hanzesport
51:47
51:38
10
Astrid Goosens
Varsseveld
52:10
52:02
11
Vera Meinen
Loopgroep De Zandloper
52:20
52:04
12
Monique Krajenbrink
Hanzesport
53:31
53:21
13
Sarah Reyenga-Sinay
Warnsveld
54:18
53:46
14
Ellen Huinink
Varsseveld
54:21
54:12
15
Miriam Fuselier
DE LOPER
54:24
54:13
16
Rita van Tilbeurgh
Hengelo
54:29
54:23
17
Indra Overmars
Zutphen
55:32
55:14
18
Petra Vredegoor
Lochem
56:53
56:40
19
Janice van Hal
Zutphen
57:17
57:05
20
Monique van 't Erve
Hanzesport
57:19
56:47
21
Suzan Koop
Runners Vorden
57:42
57:10
22
Nanda ten Have
Vorden
57:55
57:22
23
Esther Hiddink
Lochem
58:21
58:06
24
Sabine Gerritsen
Epse
58:30
57:54
25
Madeline Dute
Borculo
58:36
58:10
26
Laura Vos
Argo
58:37
58:13
27
Marlies Wisse
Leerdam
58:52
58:31
28
Tamar Hemgeveld
Zutphen
59:27
58:54
29
Miranda Ter Haar
Loopgroep De Zandloper
1:00:18
1:00:01
30
Manon Knook
Deventer
1:00:34
1:00:19
31
Marijn Bontje
Vorden
1:00:42
1:00:27
32
Anita Eeltink
Loopgroep De Zandloper
1:01:03
1:00:44
33
Sanne Vredegoor
Argo
1:01:11
1:00:47
34
Rajdi Steentjes
Vorden
1:01:16
1:00:36
35
Maaike Smallenburg
Archeus
1:01:17
1:00:59
36
Margriet Loeven
Wehl
1:01:57
1:01:16
37
Cheryl Teunissen
Almelo
1:03:10
1:02:36
38
Carolien Schuttevaar
Varsseveld
1:03:40
1:03:09
39
Machteld Jansen
Zelhem
1:03:53
1:03:11
40
Renate Rouwenhorst
Silvolde
1:04:19
1:03:51
41
Martine Koenders
Eefde
1:05:06
1:04:38
42
Christine Veldhorst
Varsseveld
1:05:36
1:05:05
43
Amanda Wormgoor
Neede
1:06:29
1:06:09
44
Milou Wentink
Lochem
1:07:14
1:07:08
45
Tineke Peul
Doesburg
1:07:40
1:07:15
46
Anna Otten
Vorden
1:08:12
1:07:42
47
Merel Wesselink
Vorden
1:08:12
1:07:43
48
Boukje Bouwmeister
Wehl
1:10:36
1:09:54
49
Angela Giezen
Doesburg
1:10:36
1:09:54
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maike den Houting
Argo
45:50
45:31
2
Dorothé Vrieze
Zelhem
47:27
47:21
3
Anita Stoorvogel
DE LOPER
51:08
50:57
4
Diana ter Maat
Loopgroep De Zandloper
51:51
51:34
5
Diny Hebbink-Hillen
Hengelo Gld
52:04
51:31
6
Sietske van de Meer
Hanzesport
53:02
52:46
7
Lianne Bosch
Archeus
54:04
53:57
8
Susanne de Jonge
Geesteren
55:43
55:15
9
Silvia Lucassen
Vorden
56:18
56:04
10
Henriëtte Bussink
Argo
57:15
56:49
11
Wilma Steenblik
Borculo
57:22
56:54
12
Brigitte van Mierlo
DE LOPER
58:53
58:41
13
Judith Rusink - Wolsink
Loopgroep De Zandloper
59:51
59:33
14
Jokelien Beunk
Argo
59:57
59:20
15
Nancy Achterkamp
Westervoort
1:00:03
59:28
16
Joke van den Hooff
Aalten
1:00:06
59:28
17
Wilriieke Groot Wassink
Argo
1:00:45
1:00:17
18
Ellen Post
Baambrugge
1:03:10
1:02:31
19
Henriette Joanknecht
Dutch Runners
1:05:31
1:04:56
20
Monique Mentink
Fastfoot
1:05:54
1:05:29
21
Angélique Knoppert
Argo
1:06:20
1:05:53
22
Gonny Bergevoet
Argo
1:06:20
1:05:53
23
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:07:03
1:06:30
24
Ineke Dekker
Loopgroep Jan Strijker
1:07:43
1:07:35
25
Erica Smeitink
Argo
1:08:28
1:07:49
26
Angelique Grootfaam
Arnhem
1:08:38
1:08:09
27
Jacqueline Bugter
Archeus
1:11:09
1:10:32
28
Leny Duursma
Archeus
1:11:09
1:10:32
29
Els Kooi
Duiven
1:13:20
1:12:54
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Vossers
Hanzesport
51:14
51:13
2
Remi Rondeel
Argo
54:21
54:20
3
David Klein
Vorden
56:08
56:07
4
Michiel Broeksma
Loopgroep Aart Stigter
1:00:24
1:00:24
5
Adriaan van den Eelaart
Daventria
1:00:40
1:00:38
6
Johan Pijpers
Hanzesport
1:01:45
1:01:44
7
Jorik Huizinga
Loopgroep Aart Stigter
1:02:30
1:02:29
8
Rob Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
1:03:53
1:03:49
9
Emiel Huizinga
Almen
1:03:55
1:03:53
10
Ralf Segbers
Stadtlohn
1:04:07
1:03:57
11
Stef van der Zee
Eefde
1:04:08
1:04:06
12
Maarten van Leeningen
Hanzesport
1:05:52
1:05:49
13
Herbert ter Maat
AVA '70
1:07:02
1:06:54
14
Juul de Louw
Schaijk
1:07:56
1:07:44
15
Mark Meinema
Argo
1:09:40
1:09:24
16
Robert Kornegoor
Vorden
1:09:45
1:09:36
17
Kees Koren
Hanzesport
1:10:36
1:10:33
18
Wouter Eenink
Halle
1:10:40
1:10:30
19
Jan Willem Hengeveld
Loopgroep Jan Strijker
1:11:50
1:11:32
20
Ivo Knikkink
Varsseveld
1:12:15
1:12:08
21
Vincent Barink
Loopgroep Jan Strijker
1:12:41
1:12:35
22
Michiel te Loeke
Hengelo Gld
1:13:01
1:12:44
23
Richard Vels
Argo
1:13:03
1:12:59
24
Tomas Senne
Loopgroep De Zandloper
1:13:40
1:13:27
25
Jaldert Steenblik
Hengelo Gld
1:15:08
1:14:49
26
Jaap Strengers
Leerdam
1:17:36
1:17:18
27
Pascal Hilverdink
Argo
1:24:33
1:24:16
28
Cesar Krijger
Teuge
1:26:52
1:26:49
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wim van Hilst
Steenderen
1:00:29
1:00:28
2
René Bosch
Vorden
1:02:54
1:02:52
3
Leon Marchal
Hanzesport
1:03:48
1:03:33
4
Mark Pantus
Apeldoorn
1:04:20
1:04:17
5
Peter Rouwhorst
Zieuwent
1:05:44
1:05:37
6
Marchel Turnhout
Warnsveld
1:08:05
1:07:44
7
Martin Jakobs
Hanzesport
1:08:28
1:08:22
8
Lucas Harbers
Teuge
1:09:04
1:09:02
9
Ronald Kuyper
Vorden
1:09:07
1:08:40
10
Henri ter Hofte
Hanzesport
1:09:08
1:09:03
11
Vincent Messing
Varsseveld
1:10:23
1:10:16
12
Rick Moezelaar
Ruurlo
1:10:24
1:10:18
13
Gerrie Willemsen
Kilder
1:11:34
1:11:16
14
Tom Nijland
Borculo
1:11:58
1:11:45
15
Hans Reesing
Argo
1:12:39
1:12:25
16
Ronald van de Beeten
Zelhem
1:13:38
1:13:31
17
Jelle Bosch
Archeus
1:13:53
1:13:44
18
Otto Zeijpveld
Lochem
1:14:11
1:13:57
19
Bert van der Laan
Zutphen
1:14:14
1:13:58
20
Sander Rosmuller
Argo
1:14:21
1:14:03
21
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:15:45
1:15:25
22
John Krabbenborg
Zieuwent
1:16:01
1:15:39
23
Henk Haneveld
Zutphen
1:18:02
1:17:48
24
Cor Eckers
Hanzesport
1:18:08
1:17:52
25
Jeroen Dijkstra
Gelre
1:18:16
1:18:10
26
Henrie Drenthel
AVA '70
1:18:37
1:18:26
27
Gerrit Begieneman
Hanzesport
1:18:40
1:18:30
28
Erik Stokvisch
Groenlo
1:18:51
1:18:32
29
Arno Schoenaker
Argo
1:20:38
1:20:34
30
Klaas ter Veer
Zutphen
1:21:10
1:21:01
31
Richard Dahles
Eefde
1:21:44
1:21:19
32
Frank Elschot
Borculo
1:21:53
1:21:26
33
Geert van den Akker
Oss
1:22:02
1:21:47
34
Robert Schulte
Haaksbergen
1:22:07
1:21:54
35
Jon Gerritsen
Vorden
1:22:59
1:22:50
36
Erik Jonker
Warnsveld
1:23:16
1:23:10
37
Ton van Uem
Borculo
1:24:01
1:23:44
38
Jan Haas
AV Rijssen
1:24:13
1:23:55
39
Raymond Slutter
Argo
1:25:16
1:24:57
40
John Lavooij
PAC
1:26:05
1:25:44
41
Rik Hulsman
Hengelo Gld
1:26:05
1:25:43
42
Albert Krist
Laren Gld
1:27:26
1:27:06
43
Matthieu Schepers
Atletico '73
1:29:40
1:29:29
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bo Meerbeek
Argo
1:08:33
1:08:32
2
Jolanda Brugman
Hanzesport
1:12:26
1:12:16
3
Marielle Klein Brinke
Vorden
1:15:26
1:15:22
4
Fridja Erneus
Warnsveld
1:16:12
1:16:03
5
Welmoed Meindertsma
Halle
1:16:43
1:16:37
6
Femke Clappers
Argo
1:20:29
1:20:15
7
Karin Greven
Argo
1:25:25
1:25:08
8
Leonie Spijkers
Vragender
1:26:02
1:25:53
9
Sanne Roelvink-Krist
Vorden
1:26:46
1:26:26
10
Luca Vlogman
Nijmegen
1:26:59
1:26:47
11
Debby Rosmuller
Argo
1:28:00
1:27:44
12
Merel Bloemers
Warnsveld
1:29:34
1:29:20
13
Anne-Marie Maalderink-Kor
Fastfoot
1:29:44
1:29:34
14
Alice Kiers
Hanzesport
1:31:46
1:31:25
15
Margot van den Berg
Lochem
1:31:47
1:31:26
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
1:09:39
1:09:38
2
Anita ter Hofte
Hanzesport
1:12:49
1:12:42
3
Annelies Wesselink
Zelhem
1:15:08
1:14:52
4
Anne Kirschenmann
Amsterdam
1:16:39
1:16:36
5
Feikje Breimer
Fastfoot
1:19:08
1:19:06
6
Manuela Derksen
Beek
1:19:15
1:19:01
7
Jet Wolbrink
Argo
1:20:43
1:20:27
8
Jet Klomp
Haaksbergen
1:22:06
1:21:54
9
Dorine Weijkamp
Atletico '73
1:23:05
1:22:56
10
Marijke Kroon
Vinkeveen
1:23:35
1:23:28
11
Renata Gierkink
Vragender
1:26:03
1:25:54
12
Hetty Top
Argo
1:28:02
1:27:45
13
Romy Tijdeman
Loopgroep De Zandloper
1:45:26
1:45:16
J4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasper van der Zouw
Vorden
5:41
5:39
2
Jaylis Looman
Nijmegen
6:00
5:56
3
Mees Lubberdink
Zutphen
6:04
5:55
4
Noud Boesveld
Goor
7:11
7:07
5
Sebastien Buisman
Borculo
7:22
7:16
6
Jidde Lubberdink
Zutphen
7:30
7:21
M4-6, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fien Koren
Zutphen
6:09
6:02
2
Eline Wolbrink
Vorden
6:19
6:11
3
Lily Rouwen
Alkmaar
6:33
6:29
4
Tamara Grootfaam
Zutphen
6:50
6:44
5
Renée Besselink
Vorden
7:00
6:47
6
Loes Rouwenhorst
Silvolde
7:02
6:53
7
Merle van Meeteren
Zutphen
7:07
6:58
8
Julia Hamer
Eefde
7:27
7:17
9
Julia ter Mul
Warnsveld
7:31
7:26
10
Juul Rakitow
Vorden
7:39
7:28
11
Liza van der Legt
Vorden
8:00
7:55
12
Lola Enzerink
Zelhem
8:22
8:11
J7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aron van den Beuken
Brummen
4:00
3:59
2
Quinten Franssen
Lochem
4:13
4:11
3
Yvo van den IJssel
De Liemers
4:37
4:34
4
Tjaard Fiat
Zutphen
4:44
4:39
5
Stan Riethorst
Hanzesport
4:53
4:49
6
Teun Koren
Hanzesport
4:53
4:50
7
Kayne Hunter
Argo
4:58
4:55
8
Alec Pantus
AV '34
5:09
5:02
9
Darwin Vels
Argo
5:30
5:27
10
Enzo Boerkamp
Zutphen
5:48
5:37
11
Jurre Altena
Hanzesport
5:50
5:42
12
Christopher Pimpel
Arnhem
5:51
5:45
13
Lars Riethorst
Warnsveld
6:14
6:10
14
Glenn Grootfaam
Zutphen
6:17
6:12
15
Julian Ehrenhard
Warnsveld
6:29
6:22
16
Jens Rozenveld
Lochem
6:40
6:36
17
Jay-Jay Looman
Nijmegen
6:57
6:53
M7-9, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ninthe Koks
AV '34
4:02
4:01
2
Lynn Oosterhuis
AV '34
4:15
4:14
3
Liv Berendsen
Zelhem
4:47
4:46
4
Isa Oosterhuis
AV '34
4:59
4:57
5
Malea Figueiredo
Hanzesport
5:07
5:02
6
Eva Harbers
Teuge
5:09
5:07
7
Romee van den Beuken
Brummen
5:13
5:07
8
Sophie Kok
Brummen
5:14
5:08
9
Karlijn Rouwenhorst
Silvolde
5:23
5:16
10
Isa Scholte
Schalkhaar
5:27
5:25
11
Mette Boerkamp
Zutphen
5:31
5:24
12
Floor Rakitow
Vorden
5:44
5:34
13
Coralie van Eijck
Argo
5:45
5:37
14
Lieke Bekking
Argo
5:46
5:41
15
Tess Wesselink
Vorden
5:49
5:46
16
Jasmijn ter Mol
Warnsveld
5:49
5:46
17
Bente Oonk
Hanzesport
6:15
6:09
18
Willemijn Stapper
Lochem
6:19
6:15
19
Olin Buisman
Borculo
6:21
6:14
20
Julia Scholte
Schalkhaar
6:34
6:31
21
Lara Rozenveld
Lochem
6:41
6:37
22
Pien Reukers
Vorden
6:58
6:46
23
Yfke Roelvink
Vorden
7:01
6:49
24
Julie Thieme
Lochem
7:18
7:14
25
Hannah Nieuwenhuijse
Ulft
7:30
7:23
J1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijmen Wisselink
Argo
3:25
3:22
2
Maxwell Bayer
Zuidwal
3:29
3:28
3
Jules Franssen
Lochem
3:55
3:53
4
Julian Pimpel
Arnhem
4:02
4:00
5
Fabian Huetink
Vorden
4:04
4:02
6
Sebastiaan Horselenberg
Hanzesport
4:04
4:03
7
Thijn van der Zee
Hanzesport
4:10
4:09
8
Yorick Snelder
Hanzesport
4:12
4:11
9
Thijs Krijger
Teuge
4:13
4:11
10
Teun Harbers
Teuge
4:14
4:12
11
Maas Elshof
Lochem
4:22
4:20
12
Wijnand de Jong
Hall
4:27
4:25
13
Thijme Dunnebier
Hanzesport
4:40
4:39
14
Daan Spikker
Geesteren
5:07
5:04
15
Tim Oosterhuis
AV '34
5:33
5:32
M1012, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Wolbrink
Hanzesport
4:38
4:30
2
Anouk Menkveld
Vorden
4:38
4:35
3
Nynke Stefess
Hanzesport
4:45
4:41
4
Frederieke Stapper
Lochem
4:47
4:44
5
Jill Berendsen
Zelhem
5:02
5:00
6
Anna Kok
Brummen
5:06
5:01
7
Marit de Jong
Hall
5:14
5:12
8
Maud Menkveld
Hanzesport
5:14
5:10
9
Caitlin Pantus
AV '34
5:57
5:49
10
Roos Hulshoff
Steenderen
7:02
6:55
11
Iris Groeneveld
Steenderen
7:02
6:55
12
Zoë Rouwen
Alkmaar
7:02
6:58
13
Romee Groot Jebbink
Zutphen
7:04
6:57
14
Nora Faik
Zutphen
7:04
6:57
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2017 toe!

37e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2017
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief, Profile
www.uitslagen.nl
02-01-2017 15:15