Uitslagenlijst Verhoeve Groen Cross

Appelscha - Zondag 18 december 2016

M40, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Haddering
Runners Stadskanaal
24:34
2
Jeroen de Jong
Oosterwolde
31:39
M50, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert de Lange
Broeksterwoude
31:44
2
Thijs Hofstra
Friesland
31:53
VSEN, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Ligthart
LSV Invictus
25:06
2
Susan van Milligen
AV Heerenveen
27:44
3
Britt de Lange
Broeksterwoude
31:37
V40, 5 KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immie van der Wal
LSV Invictus
31:38
2
Hilde Wieling
Appelscha
32:15
3
Maureen Ebbeling
Dwingeloo
33:57
4
Sietske van der Bij
Friesland
35:15
5
Blijke Wemer
Nij Beets
41:18
MSEN, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Kromkamp
LSV Invictus
41:12
2
Harm Jan Veldstra
Burgum
43:07
3
Henk Popken
LSV Invictus
45:02
4
Adrie Hoks
Joure
46:40
5
Febijan van Veen
LSV Invictus
47:34
M40, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Regnerus
Friesland
36:02
2
Rob Hoogeveen
ATC '75
43:06
3
Sieberen de Jong
Vegelinsoord
45:58
4
Jan Post
Smilde
50:58
5
Simon van der Linde
De Hoeve
52:04
6
Conrad Waebers
Hoogezand
53:01
M50, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Ton
LSV Invictus
37:49
2
Hans Versteeg
Friesland
41:57
3
Hans Westenbrink
De Sprinter
42:18
4
Wiebe de Vries
LSV Invictus
43:15
5
Heerke Postma
De Blesse
43:21
6
Rene Wieling
LSV Invictus
44:13
7
Albert Zijlstra
ElslooFr
44:20
8
Nick Gallagher
Appingedam
44:28
9
Wilfried reuvers
Aalden
45:38
10
Dick Metselaar
De Sprinter
45:54
11
Wieger van Henkel
Friesland
46:28
12
Henk de Jager
Appelscha
47:04
13
Anne Rooks
LSV Invictus
47:09
14
Ids Bouma
LSV Invictus
47:14
15
Ed Velderman
Friesland
47:19
16
Jeffery Robbers
Friesland
48:17
17
Pieter van der Bij
Athleta
48:45
18
Everhard Grafhorst
LSV Invictus
48:54
19
Rinke Booi
Burgum
48:59
20
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
49:09
21
Taeke van der Wal
LSV Invictus
49:44
22
Lenze Klein
Smilde
50:58
23
Gerben Brouwer
Friesland
52:24
24
Ome Joop
Friesland
52:34
25
Jaap Wieling
Fochteloo
53:23
26
Theo Runia
Friesland
1:01:39
27
Harry Prins
Beilen
1:02:47
28
Wim Rijlaarsdam
Oosterwolde
1:03:39
VSEN, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alinda ten Hoor
Hijken
46:04
V40, 10KM RECREANTEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Hartholt
LSV Invictus
45:48
2
Saakje Regnerus
Friesland
48:31
3
Petra Werkman
LSV Invictus
51:37
4
Petra Wieringa
Friesland
52:34
5
Nelleke van Veer
LSV Invictus
54:36
6
Rika Hoekstra
LSV Invictus
54:36
7
Inge helder
AV Heerenveen
56:49
8
Ella van den Berg
LSV Invictus
57:24
9
Anneke Regnerus
Marrum
1:00:05
10
Gerda Rijlaarsdam
LSV Invictus
1:03:42
JPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Etienne van Zanden
LSV Invictus
3:29
2
Mats Reitsma
Zuidhorn
3:36
3
Stef Kingma
LSV Invictus
3:37
4
Mark Woortmeijer
Tolbert
3:37
5
Julian Keun
Groningen Atletiek
3:38
6
Bas ter Steege
Groningen Atletiek
3:56
7
Nino Huizinga
Groningen Atletiek
4:26
8
Simon Talstra
Impala
4:30
9
Nils ter Steege
Groningen Atletiek
4:41
MPUP, 1 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Horror
3:27
2
Marije Wekema
Groningen Atletiek
3:40
3
Sanne Pultrum
AV Heerenveen
3:42
4
Noa de Boer
Horror
3:43
5
Inez Keun
Groningen Atletiek
3:51
6
Isa Huft
LSV Invictus
4:06
7
Nynke Oosterloo
Groningen Atletiek
4:08
8
Imani Huizinga
Groningen Atletiek
4:30
JJUND, 1.4 KM JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
4:47
2
Rutger Berends
AV Heerenveen
4:50
3
Sven Pultrum
Luxwoude
5:20
4
Evert Brans
LSV Invictus
5:47
MJUND, 1.4 KM JUN D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Talstra
Impala
4:59
2
Tiba Miran
Groningen Atletiek
5:02
3
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
5:38
4
Anna-Romée van der Spoel
SV Veendam
5:55
MAN, 1.4 KM SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerko Floor
LSV Invictus
4:12
2
Jurriën Rijlaarsdam
LSV Invictus
4:14
3
Eric Stuiver
Start '78
4:15
4
Thom Klein
LSV Invictus
4:21
5
Wouter Baljet
Horror
4:24
VROUW, 1.4 KM SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Kuiper
Groningen Atletiek
5:14
2
Lisa Rooks
Elsloo
6:17
JJUNC, 2 KM JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jing Oldhoff
Lionitas
7:20
2
Kosheen Miran
Groningen Atletiek
7:34
MJUNC, 2 KM JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marene Scholtens
Lionitas
7:54
2
Jonine Hofstra
LSV Invictus
8:00
3
Selma Spikman
Groningen Atletiek
8:03
JJUNB, 4 KM JUNB-MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohammed Diablo
Lionitas
14:01
2
Jan Oldhoff
Lionitas
14:01
3
Ruben Talstra
Impala
14:02
4
Stijn Bouma
LSV Invictus
14:35
MJUNA, 4 KM JUNB-MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Rooks
LSV Invictus
15:52
2
Loïs Oldhoff
Lionitas
16:07
3
Rianne Nyenhuis
Lionitas
17:59
JJUNA, 6 KM JJA-DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter-Jan de Jong
Horror
20:50
2
Klaas Douwe Yska
Horror
21:14
3
Onno Hiemstra
LSV Invictus
25:22
4
Jurgen de Boer
Groningen Atletiek
26:00
VSEN, 6 KM JJA-DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
21:30
2
An Bennema
Vitalis
22:22
3
Larissa Mars
Vitalis
23:55
4
Vera Keidel
Impala
25:34
5
Nynke Steigenga
Friesland
25:58
6
Nina de Winter
Vitalis
25:59
7
Tamara de Vries
HAC '63
26:58
V40, 6 KM JJA-DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liane de Wit
SV Veendam
26:20
2
Marinka Pultrum
AV Heerenveen
26:29
3
Annelies Vrancke
Rolde
28:29
4
Marjanne Vaartstra
Zuidhorn
34:02
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Vijver
Friesland
34:08
2
Jan Sytze Jonker
AV Heerenveen
34:43
3
Erwin Akkerman
HAC '63
34:52
4
Willem de Boer
Lionitas
35:38
5
Jelmer van der Veen
Lionitas
37:11
6
Benjamin Smits
Vitalis
39:53
7
Aalzen Alma
Impala
43:26
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Lionitas
35:45
2
Anno Huizenga
Friesland
36:21
3
Ronald vd Haak
Friesland
39:00
4
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
40:00
5
Gert-jan Stroetinga
ATC '75
42:55
6
Eelco Algra
Berltsum
47:49
7
Paul Pultrum
Luxwoude
50:48
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Perdok
Friesland
39:40
2
Jappie Doller
Friesland
39:49
3
Siem Hiemstra
LSV Invictus
40:34
4
Theo Groenendijk
LSV Invictus
40:48
5
Johannes van der Veen
Lionitas
41:37
6
Ritske Flootman
Lionitas
42:04
7
Jetsko Borg
Onstwedde
44:22
8
Erik Menninga
Heerenveen
44:57
9
Albert van Duinen
LSV Invictus
48:36
www.uitslagen.nl
19-12-2016 18:32