Uitslagenlijst Lidocross/Brabantse kampioenschappen

Waalwijk - Zondag 18 december 2016

MRECR, MANNEN RECREANT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Aalst
19:05
2
Giovanni KUIJS
20:32
3
Jos den Hollander
23121954
22:16
4
Theo van Baardwijk
DAK
22:44
5
Jaap Slaats
23:21
6
Harry Verkuil
23:22
7
Roel Timmers
31:05
8
Niels van der Pluijm
Waalwijk
32:07
9
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
32:21
10
matthias Vos
32:40
11
Piet Span
ACW '66
33:41
12
Mank Pietserde
33:59
13
paul de Ruijg
Sprint
35:21
14
Kees van den Brand
ACW '66
35:41
15
Adri de Folter
Waalwijk
35:47
16
Pieter van Aarle
Sint-Michielsgestel
38:51
17
Mario de Laat
ACW '66
38:53
18
Ben van Brenk
ACW '66
38:56
19
Jurgen van Mook
ACW '66
40:00
20
Remco van Iersel
Waalwijk
42:10
21
Bas van Wingerden
42:12
22
Pim van Grinsven
Fortuna '67
42:40
23
Willem Sikkers
DAK
43:22
24
Paul de Graauw
Hoogerheide
43:34
25
Geert Keetels
43:43
26
Piet Hein Steenbergen
44:15
27
Lon Mahieu
Sprint
44:32
28
Franklin van Tuijl
ACW '66
45:04
29
Antoine Span
ACW '66
46:50
30
Jan Haverhals
DAK
47:41
31
Karel de Hooge
Dordrecht
49:15
32
Mark Westerlaken
50:37
33
Eric van Dijck
50:48
34
Ton Sweep
51:34
35
Mark van der Wildt
ACW '66
54:04
36
Luuk Stovers
Waalwijk
54:11
37
Will Broeren
54:43
VRECR, VROUWEN RECREAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne van Zantvoort
DAK
9:23
2
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
22:41
3
Ziggy Birker
ACW '66
23:25
4
Samantha Eldred
ACW '66
23:39
5
Laura Eldred
ACW '66
24:18
6
Pascalle van Dijck
24:47
7
Lotje Birker
ACW '66
25:52
8
bieke Liefting
27:05
9
Corry Verschuren
ACW '66
30:35
10
Tessa Trommelen
Atledo
31:14
11
Roos Staps
32:45
12
Monique Buster
Sprint
42:38
13
Marij Sweep
43:11
14
carla van boxtel
ACW '66
44:41
15
Mirjam Beirnaert
ACW '66
44:42
16
Carla van Erp
47:59
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Gerritsen
Passaat
30:06
2
Ralph van Houwelingen
Prins Hendrik
30:18
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:58
4
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:14
5
Niek den Exter
Scheldesport
31:29
6
Marco Keijser
Scorpio
32:49
7
Robbert van der Wouw
Parcival
33:24
8
Koen Voermans
Scorpio
34:20
9
Tijke Wentink
Attila
34:29
10
Dirk evers
Spiridon
34:53
11
Martijn Tissink
Attila
34:57
12
Martijn Flipsen
Atledo
35:01
13
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
35:31
14
Vincent Bloem
Pallas '93
35:46
15
Erik van der Heyden
Parcival
37:20
16
tim van Dongen
Scorpio
37:25
17
Ralph Jacobs
Atledo
39:23
18
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
41:25
19
Joris Sauve
Tilburg Road Runners
45:47
M35, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Pierre Hoeboer
Sprint
33:21
2
Joan School
GVAC
33:23
3
Joel Geurts
Sprint
35:14
4
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
35:25
5
Bas van Summeren
De Keien
36:04
6
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
37:05
7
Anton Bogers
Atledo
37:17
8
Robin Robart
Passaat
37:22
9
Ton Rijsdijk
Diomedon
38:12
10
Billy de Bruijn
Atledo
38:22
11
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:42
12
Thijs van Houten
DAK
39:02
13
Jurgen Lootens
DAK
39:52
14
Dick Bink
Spiridon
40:27
15
Patrick van Gurp
DAK
41:26
16
Iwan Oprins
Spiridon
41:27
17
Erwin Gulickx
Gloria
43:36
18
Matthieu Verlinde
Atledo
44:37
M45, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos Verweij
DAK
32:16
2
Peter van der Velden
Eindhoven Atletiek
33:07
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:13
4
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
34:18
5
Stefan van Marrewijk
Scorpio
34:30
6
Armand van de Smissen
Tilburg Road Runners
35:06
7
Eduard Linnenbank
Attila
35:26
8
Jack van Avendonk
Attila
36:26
9
Paul Diepen
Prins Hendrik
36:27
10
Arno Hulshof
Sprint
36:41
11
Mar-Hein van de Wiel
DAK
36:49
12
Toine van Beckhoven
Attila
37:41
13
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:53
14
Bart van Loon
Attila
39:03
15
Johan Verweij
Achil '87
39:14
16
Mark van de Ven
Attila
40:42
17
Gijs Kloek
Sprint
40:55
18
Bert van Dal
DAK
42:14
19
Albert de rooij
Atledo
42:15
20
Ron Breij
Achil '87
42:27
21
Hans Leijten
Achil '87
42:33
22
Toine van GILS
Atledo
43:29
23
Frans van Gestel
Gloria
45:05
24
Hans Lodewijks
Atledo
45:49
25
David Eldred
ACW '66
46:16
26
Martie Reuvers
Atledo
48:24
27
Johan van Wanrooij
Atledo
48:54
28
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
49:24
29
Kees van Meer
Gloria
52:17
M55, M55/M60 (7110 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Visser
Avantri
28:25
2
Wout Graafmans
Spiridon
28:56
3
Henk Bruijns
Sprint
29:02
4
Paul Fergus
Lopersgroep Deurne
29:05
5
Johan Jacobs
Atledo
30:03
6
Johan Flipsen
Atledo
30:21
7
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
30:28
8
Hens Koreman
Atledo
31:01
9
Cees Bongenaar
Prins Hendrik
31:58
10
Ad Kieboom
Scorpio
33:21
11
Gerrit Heij
Attila
35:13
12
Wim van den Oord
ACW '66
35:55
13
Frits van der Velden
Atledo
37:29
M65, M55/M60 (7110 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
28:08
2
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
30:16
3
AJm de Jong
Atledo
31:16
4
Walter van Gurp
DAK
31:57
5
jan joosen
ACW '66
36:37
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
26:47
2
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
29:15
3
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
29:56
4
Marloes van Loon
Pallas '67
30:08
5
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
31:09
6
Christel dekkers
GVAC
31:25
7
Rowan van Dongen
Atledo
32:05
8
Manon Sillekens
Avantri
32:37
9
Nikki Bagchus
DAK
34:16
10
Esmay van de Laar
Attila
37:13
V35, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
29:02
2
Jessica Joosten
ACW '66
30:01
3
Fannie van Bree
GAC Gemert
30:51
4
Eefje Melssen
GAC Gemert
32:58
5
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
33:02
6
Lianne Ivens
ACW '66
33:32
7
Marloes de Jong
Atledo
34:22
8
Yvette van Dalen
Atledo
34:58
9
Karin Van van ham
Atledo
36:06
10
Marleen van Dooren
Attila
41:12
V45, VROUWEN SENIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
29:48
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
30:38
3
Judith van Winkel
Atledo
31:39
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
34:48
5
Petra Rutters
Scorpio
34:52
6
Jacqueline Stouten
Atledo
37:14
7
Hanny Roksnoer
ACW '66
37:33
8
Lion Smitsmans
Attila
41:28
9
karen eldred
ACW '66
42:56
10
Marleen van Meer
Gloria
46:58
JJUNA, JONGENS A (5040
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne van de Linde
17:02
2
Troy de Juncker
Attila
17:22
3
Jorg Schellekens
Attila
17:57
4
Aron Koning
De Keien
18:29
5
Sven van der Pas
Scorpio
19:26
6
Jesse Buckmann
ACW '66
19:49
7
Antoine van der Sanden
DAK
20:01
MJUNA, MEISJES A (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanna Kloek
Sprint
14:17
2
Bente Smagge
Attila
15:34
3
Noortje van der Mast
ACW '66
15:49
JJUNB, JONGENS B (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jar van Winkel
Atledo
11:01
2
Juul Knoester
GVAC
11:10
3
Lars Harmsen
Eindhoven Atletiek
11:24
4
Daan van der Velden
Eindhoven Atletiek
11:26
5
Peer Voesenek
Loopvereniging TOF
11:36
6
Marlon van Zijl
Energie
11:58
7
Jorrit Ivens
ACW '66
12:21
8
Laurens te Booij
Prins Hendrik
12:28
9
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
12:36
10
Jason Smits
ACW '66
12:54
11
Lars Schellekens
Attila
12:57
12
Gijs Knoester
GVAC
13:17
13
Hugo Slik
ACW '66
13:26
14
Ian de Juncker
Attila
13:31
MJUNB, MEISJES B (3360
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luzan Janssen
12:50
2
Robin van Leijsen
Spiridon
13:14
3
Evi van Bladel
ACW '66
13:19
4
Karlijn Bongenaar
Prins Hendrik
13:25
5
Myrthe Kouwenberg
Prins Hendrik
13:29
6
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
14:10
7
Sophie Kenis
DJA
14:21
8
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
14:22
9
Cinder Vis
OSS-VOLO
14:44
10
Lotte de Graauw
Attila
14:53
11
Anne-Wil Snepvangers
Atledo
17:21
12
Anne Lodewijks
Atledo
21:16
JJUNC, JONGENS C (2370
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brik van Dusseldorp
Atledo
7:46
2
Guus Winkelman
't Jasper Sport
7:47
3
Ids van Korven
Eindhoven Atletiek
7:48
4
William Webster
GVAC
7:52
5
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
8:00
6
Gijs Brands
Attila
8:01
7
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
8:09
8
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
8:12
9
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
8:17
10
Daan Roosenschoon
GVAC
8:19
11
Rick Verhagen
Energie
8:33
12
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
8:47
13
Kai van Tilburg
Prins Hendrik
8:50
14
Gijs Houtman
Prins Hendrik
8:57
15
Jasper van Laarhoven
ACW '66
9:00
16
Tom Michielsen
Generaal Michaelis
9:11
17
Tijn Blom
Sprint
9:19
18
Guus de Jong
Atledo
9:26
19
Daan Steenbergen
Tilburg Road Runners
9:29
20
Casper Slangen
Attila
9:39
21
Sem van Camper
Sprint
9:50
22
Milan van Alphen
ACW '66
9:59
23
Rik Spelthan
Prins Hendrik
10:06
24
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
10:20
25
Remco Bertels
ACW '66
10:53
26
Thijmen van Alphen
ACW '66
10:53
27
Rick Verhoofstad
ACW '66
11:21
MJUNC, MEISJES C (2370
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
8:34
2
Esra Zijderlaan
Atverni
8:56
3
Safira den Oudsten
Spiridon
9:01
4
Sanne Diepen
Prins Hendrik
9:03
5
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
9:26
6
Lotte van Lieshout
Energie
9:32
7
Tessa Mertens
DJA
9:41
8
Nienke Meubermans
Prins Hendrik
9:48
9
Lotte van Orsouw
Oss '78
10:01
10
Anouk Verheijen
Gloria
10:09
11
Sofie Blankers
Scorpio
10:10
12
Fleur Koeling
GVAC
10:26
13
Lotte Weevers
Prins Hendrik
10:27
14
Noortje de Graauw
Attila
10:48
15
Jeske van de Laar
Attila
11:16
16
Guinevere Voogd
ACW '66
11:18
17
Janiek Leijtens
ACW '66
11:28
JJUND, JONGENS D (1680
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
5:49
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
5:50
3
Tim Pelkmans
Sprint
5:54
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
6:02
5
Julius Geleijns
Scorpio
6:04
6
Jake Romijn
Prins Hendrik
6:06
7
Steyn Potuit
Energie
6:10
8
Ivar van der Sanden
Fortuna '67
6:13
9
Max de Kruijf
Prins Hendrik
6:15
10
Tygo Naafs
Spiridon
6:18
11
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
6:19
12
Koen Diepen
Prins Hendrik
6:19
13
Milan Watzeels
Attila
6:20
14
Thomas van Orsouw
Oss '78
6:21
15
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
6:23
16
Remko van den Hout
Attila
6:32
17
Ramon Setz
Geldrop
6:34
18
Bart Mol
DJA
6:36
19
Justin Steenkamp
GVAC
6:38
20
Sven Grooters
Prins Hendrik
6:40
21
Kamiel Watzeels
Attila
6:40
22
Joost Winkel
Sprint
6:42
23
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
6:42
24
Roemer Struik
DAK
6:43
25
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
6:47
26
Vic Struijfs
Gloria
6:52
27
Timo Timmermans
Gloria
6:58
28
Pepijn Wijnen
Atledo
6:59
29
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
7:06
30
Marijn van Dijk
Spiridon
7:11
31
Tim Nijssen
ACW '66
7:17
32
Jelmer Bruurmijn
Gloria
7:19
33
Jimmy Marcera
Sprint
7:26
34
Dyamo Hoek
Sprint
7:27
35
Thijs Martens
ACW '66
7:29
36
Sep de Graaff
ACW '66
7:34
37
Michon Goddijn
Sprint
7:35
38
Matthijs Slangen
Attila
7:37
39
Scott van IJzendoorn
Atledo
8:14
MJUND, MEISJES D (1680
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
6:05
2
Bo Spoor
ATH
6:07
3
Anne de Jong
Atledo
6:22
4
Marit Griep
Scorpio
6:26
5
Nine Fransen
Sprint
6:33
6
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
6:37
7
Anouk Boomaerts
DJA
6:39
8
Roos de Jong
Atledo
6:40
9
Silkie Graafmans
Spiridon
6:40
10
Dana van der Lee
Taxandria Atletiek
6:41
11
Jessica Sluiter
Prins Hendrik
6:44
12
Iris Verheij
Prins Hendrik
6:51
13
Tinke Grotenhuis
Prins Hendrik
7:01
14
Anouk Andeweg
Spiridon
7:09
15
Sam de Vaan
Taxandria Atletiek
7:15
16
Nienke Blom
Sprint
7:17
17
Femke Gijzen
Sprint
7:25
18
Milena Weber
Attila
7:31
19
Renske Bloemers
Sprint
7:36
20
Luna Faas
Sprint
7:38
21
Lotte van Ham
Sprint
7:39
22
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
7:42
23
Merel van der mee
ACW '66
7:56
24
Pip Huijsmans
Sprint
8:19
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan van Dessel
DJA
4:05
2
Luuk Pelkmans
Sprint
4:15
3
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
4:19
4
Lennart de Vries
Scorpio
4:25
5
Zeb van den Hurk
GVAC
4:30
6
Jelle Verschoor
4:31
7
Ryan Heeren
Spiridon
4:33
8
Jim Putter
DJA
4:35
9
Nick van Bree
Generaal Michaelis
4:35
10
Reyno minkels
Atledo
4:36
11
Sjoerd Bastiaans
Sprint
4:36
12
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
4:43
13
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:44
14
Vigo Maljaars
Scorpio
4:46
15
Tobias van Opstal
Eindhoven Atletiek
4:53
16
Lars Bloemers
Sprint
4:56
17
Kilan Goddijn
Sprint
4:56
18
Mark van de Ven
ACW '66
4:58
19
Daan van de Made
Scorpio
4:59
20
Bram van Dongen
DJA
5:00
21
Huub Kuyvenhoven
Sprint
5:02
22
Imeno Weber
Attila
5:02
23
Pelle Verschure
ACW '66
5:03
24
Sven Marijnissen
ACW '66
5:07
25
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
5:08
26
Michiel Gulickx
Gloria
5:10
27
Dario Ehrismann
Scorpio
5:11
28
Stan van Gestel
DAK
5:13
29
Thijmen Kegler
Sprint
5:13
30
Lukas Kok
Sprint
5:15
31
Julian Hoondert
Taxandria Atletiek
5:18
32
David van Laerhoven
Taxandria Atletiek
5:21
33
Giel Huijsmans
Sprint
5:22
34
Noah van dijk
ACW '66
5:24
35
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:27
36
Matthijs Koek
ACW '66
5:38
37
Tom Burghouts
ACW '66
5:43
38
Ted Houtepen
Sprint
5:46
39
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:55
40
Thijs Nuijten
ACW '66
7:12
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
4:22
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:26
3
Roza Willemen
Sprint
4:29
4
Nina Groffen
Sprint
4:32
5
Elien Smits
DAK
4:36
6
Lotte Griep
Scorpio
4:40
7
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
4:41
8
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:46
9
Mirthe van Zon
DAK
4:48
10
Juul de Reijdt
Sprint
4:53
11
Ylva den Heijer
Sprint
4:55
12
Yara van der Heijden
Sprint
4:58
13
Fenna Winkel
Sprint
4:59
14
Djayla Hoek
Sprint
5:01
15
Jade Pullens
ACW '66
5:03
16
Jill Paulus
Atledo
5:05
17
Renee Lebbink
Taxandria Atletiek
5:07
18
Gaby van Sluisveld
Generaal Michaelis
5:14
19
Anne Smits
DAK
5:16
20
Maartje Grotenhuis
Prins Hendrik
5:19
21
Valerie Bruurmijn
Gloria
5:19
22
Imke Geenen
Gloria
5:20
23
Merel Bronkhorst
Nijmegen Atletiek
5:32
24
Mirre Wijnen
5:35
25
Sophy Naafs
Spiridon
5:43
26
Isis van de Water
DAK
5:58
27
Benthe van Laarhoven
ACW '66
6:01
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Klomp
ATH
4:10
2
Luuk Roubroeks
GVAC
4:11
3
Lucas Rutjes
Atledo
4:12
4
Loek Graafmans
Spiridon
4:14
5
Rick Brom
AVV
4:27
6
Ewart van Son
Scorpio
4:29
7
Tijn Janssen
Sprint
4:32
8
Hidde Struik
DAK
4:38
9
Mathijs Tebbens
Generaal Michaelis
4:39
10
Boris Griep
Scorpio
4:40
11
Jur van der Heijden
Sprint
4:48
12
Coen Kuijs
DAK
5:04
13
Ot Jansen
Sprint
5:05
14
Jelle Kreeft
Spiridon
5:16
15
Jurre Verschure
Atledo
5:23
16
Bjorn Andeweg
Sprint
5:24
17
Thomas Klunder
Sprint
5:42
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
4:18
2
Marly Swinkels
Eindhoven Atletiek
4:18
3
Sanne Olieslagers
Generaal Michaelis
4:41
4
Avalon Sanders
Generaal Michaelis
4:44
5
Veroline Sanders
Generaal Michaelis
4:45
6
Mila Pullens
ACW '66
4:47
7
Eva den Boer
Atledo
4:49
8
Nienke Mol
Sprint
4:54
9
Puck van Gils
Sprint
5:03
10
demi de Vaan
Taxandria Atletiek
5:03
11
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:04
12
Noor Faas
Sprint
5:17
13
Lente de Graauw
Spado
5:35
14
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
5:47
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
4:24
2
Finn Hoek
Scorpio
4:43
3
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:47
4
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
4:47
5
Jens van Tetering
Scorpio
4:54
6
Thom Pelkmans
Sprint
4:58
7
Vince van Esch
Taxandria Atletiek
5:16
8
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:18
9
Koen van Gestel
DAK
5:31
10
Fenn Oerlemans
Atledo
5:47
11
Lukas Kegler
Sprint
6:10
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
4:56
2
Nova van der Schoot
Tilburg Road Runners
5:02
3
Anouk Rutjes
Atledo
5:06
4
Noor Bengayou
AVV
5:19
5
Jip de Wijs
Sprint
5:27
6
Joyce van Sluisveld
Generaal Michaelis
5:32
7
Janna Kappen
Sprint
5:49
8
Los Martens
Sprint
5:50
JPUPM, JONGENS MINIPUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Struijfs
Gloria
4:49
2
David Kok
Sprint
4:54
3
Rens Gulickx
Gloria
5:01
4
Daan van de Wildt
ACW '66
5:07
5
Mick Mekes
Atledo
5:34
6
Jort Griep
Scorpio
6:51
MPUPM, MEISJES MINIPUP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:27
VB, VB-ATLETEN (950
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias de Jager
ACW '66
3:51
2
Colin Bressers
Atledo
3:55
3
Rick Standaert
ACW '66
4:21
4
Sander Graumans
Sprint
5:03
5
Timo Helmhout
Sprint
5:14
6
Lotte Verhoeven
ACW '66
5:35
7
Lieke Sweep
Sprint
5:42
8
Lars van Leeuwen
Sprint
6:03
9
Inez Doets
Sprint
6:08
www.uitslagen.nl
19-12-2016 21:31