Uitslagenlijst Spijkenisse-Spark Marathon

Spijkenisse - Zondag 18 december 2016

MSR, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Menno Lieven
Capelle aan den IJssel
2:41:49
2
Glenn Vermander
Dadizele
2:45:45
3
Roland Unterweger
Beveren
2:49:53
4
Niels Kerdel
Brielle
2:50:21
5
Bart Hendrickx
Rijkevorsel
2:57:44
6
Rob Versmissen
Berchem
2:58:47
7
Wouter Baas
Geldermalsen
2:59:21
8
Maarten Storm
Olympus '70
3:04:24
9
Borek Janecek
Amsterdam
3:07:27
10
Rolf Burke
Puttershoek
3:11:46
11
Steven Schless
Rotterdam Atletiek
3:13:35
12
Jurryt de Vries
PAC
3:17:01
13
Crum van der Linden
Dynamica
3:20:53
14
Peter Goetsch
Merrill
3:22:07
15
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
3:29:26
16
Delphin Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
3:32:27
17
Arjan Slotboom
Zwolle
3:36:49
18
Arnold Brinkman
Oostzaan
3:40:58
19
Jeffrey Robberegt
Spark
3:43:31
20
Maciej Wiktor
's-Gravenhage
3:43:37
21
Joeri de Boermarstr
Aalst
3:43:48
22
David Mols
Oud-Turnhout
3:43:57
23
Ruud de Rijke
's-Gravenhage
3:44:38
24
Christian Monna
Spijkenisse
3:47:43
25
Yorito Tanaka
Brussels
3:49:06
26
Tomasz Wasiel
Tilburg
3:51:58
27
Santislav Mora
Spijkenisse
3:53:04
28
Matthew Arensman
Middelharnis
3:54:17
29
Vicent Pous Llopis
's-Gravenhage
3:57:17
30
Dirk Jan Misbeek
Spark
3:59:57
31
Carlo Schierbeek
Spijkenisse
4:00:12
32
Dominic Sweben
Spijkenisse
4:02:28
33
Johannes Smit
Amsterdam
4:05:26
34
Kees Prins
Sliedrecht
4:08:08
35
Peter Verhelst
Spijkenisse
4:10:57
36
Jay Biharie
Rotterdam
4:23:25
37
Paul Degelin
Aarschot
4:40:25
38
René Hoegen
Pernis Rotterdam
4:55:03
M35, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Remy Vasseur
Vlissingen
2:37:21
2
Erwin Harmes
Middelburg
2:39:34
3
Sunny Schippers
Phanos
2:47:46
4
Takayuki Kurata
KAV Holland
2:48:52
5
Maarten Nellestijn
Wijchen
2:59:28
6
Henk van der Stelt
Loopgroep PK
2:59:29
7
Harry van der Ploeg
Gouda
3:13:46
8
Josh Hite
Cookeville, TN
3:13:54
9
Jeroen Nieuwstraten
Hoogvliet Rotterdam
3:15:06
10
Vincent Meesschaert
Astene
3:15:27
11
Joris Kok
Alkmaar
3:17:16
12
Filip De Meester
Aalst
3:19:24
13
Jürgen Op de Beeck
Merksem
3:26:50
14
Ralph Steegh
ATV Venray
3:30:27
15
Thierry van Keeken
Pijnacker
3:34:11
16
Jianxin Guo
Lisbon
3:36:01
17
Raymond Reijnen
Rotterdam
3:43:11
18
Cihangir Pekkan
Spijkenisse
3:49:49
19
Huibert Lucas
Alblasserdam
3:50:36
20
Bjorn Durnez
Ieper
3:56:54
21
Diem Loukareas
Fortuna
4:21:10
M40, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Pascal van Norden
AV Gouda
2:40:28
2
Alfred Roelen
NSL
2:50:50
3
Sven Van Brandt
Beerse
2:53:25
4
Bart De Grove
Wetteren
2:53:46
5
Jurriaan de Rouw
AV Heerenveen
2:56:55
6
Sander Rijnders
Dreumel
3:01:10
7
Chris Mertens
Noorderwijk
3:03:37
8
Robert Boersma
NEA Volharding
3:07:53
9
Gerard van der Laan
Feniks
3:09:18
10
Ron van de Hee
Rotterdam Atletiek
3:13:31
11
Kees Bootsman
AV Edam
3:14:05
12
Paul Van Hiel
Zetrud-lumay
3:14:31
13
Wouter Zondervan
Triathlon
3:16:11
14
John Noordhuizen
Nootdorp
3:17:41
15
Wojciech Slawiak
Sulecin
3:17:50
16
Tom Scholte
's-Gravenhage
3:18:36
17
Vincent Radewalt
Zwolle
3:18:37
18
Michiel Brussee
Loopgroep Aart Stigter
3:18:59
19
Stefaan Wouters
Glabbeek
3:24:50
20
Glenn Felixdaal
Spijkenisse
3:26:54
21
Hans Bosman
Almere
3:27:29
22
Rommy Jansen
Westmalle
3:28:33
23
Jan Willem Karssies
Ridderkerk
3:29:07
24
Roelof uit Beijerse
Schipluiden
3:29:58
25
Marc Klunder
MarathonPlus
3:30:23
26
Leendert Berg
Spark
3:30:27
27
Rienk Scholtemeijer
MarathonPlus
3:30:57
28
Wouter van Dokkum
Utrecht
3:32:51
29
Erik Ariesen
Veenendaal
3:33:02
30
Richard van Oosterhout
Spark
3:37:18
31
Franck Legouge
Corny
3:37:58
32
Sergio Felter
Phanos
3:38:16
33
Nico Schelstraete
Adegem
3:39:10
34
Jacco Feenstra
Rotterdam Atletiek
3:39:12
35
Leo Bresser
Rhoon
3:39:58
36
Aart van Meerveld
Barneveld
3:41:39
37
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJssel
3:41:43
38
Arnoud Bosch
Sleeuwijk
3:41:51
39
Wim Smit
Spark
3:46:55
40
Michael Klick
Herten
3:48:00
41
Han de Goede
Rotterdam
3:48:24
42
Martin den Hamer
Waterweg
3:48:41
43
Dick van Kerkhof
Parthenon
3:51:16
44
David Engelen
Kruibeke
3:52:12
45
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
3:53:46
46
Willem van Renterghem
Stitswerd
3:56:41
47
Raimond Kientz
RRZ
3:57:10
48
Alfons Wesselkamp
Didam
3:57:28
49
Andy Roodenburg
Energie
3:57:31
50
Miomir Krsmanovic
's-Gravenhage
4:00:04
51
Jurgen Van Rompaey
Turnhout
4:02:11
52
Erik Overbeek
Hoofddorp
4:02:29
53
Kees Willemsen
AAV '36
4:02:32
54
Rene Otten
Spurt '88
4:02:52
55
Marc Crombaghs
Delfgauw
4:05:07
56
Hendrik Jan Bosch
Rotterdam
4:08:06
57
Andre Schmidt
Echteld
4:09:15
58
Johan van den Boogaart
Numansdorp
4:10:54
59
Tom Parmentier
Ieper
4:12:21
60
Eric Costetmans
Kalmthout
4:13:48
61
Peter van Dijke
Energie
4:14:53
62
Naoki Kurimoto
Amsterdam
4:17:54
63
Rudy van der Heyden
Olympus Land van Cuijk
4:18:14
64
Rob Smit
Dutch Runners
4:21:36
65
Peter Almekinders
Vlissingen
4:29:40
66
Huseyin Macit
Rotterdam
4:34:24
67
Martin van Opstal
Rotterdam
4:39:06
68
Arjan Bos
Energie
4:40:27
69
Bjorn Hartgerink
Hekelingen
4:45:12
M50, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Kees van Helmond
Scorpio
2:53:18
2
Melvin Rorijs
Energie
3:06:06
3
Seiji Kaku
Amstelveen
3:10:42
4
Han Wolsing
Altis
3:14:25
5
Marco Jans
ATV Venray
3:15:26
6
Leendert van de Ven
González Running Team
3:18:23
7
Joos Pauwel
Maldegem
3:21:03
8
John van Tilburg
avVN
3:21:29
9
Angus Gillespie
's-Gravenhage
3:22:36
10
Wilco van Wee
Leiderdorp
3:23:41
11
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
3:23:58
12
Jan Spitael
Gijzegem
3:28:21
13
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
3:30:07
14
Herman Peeren
Rotterdam
3:30:24
15
Rudy Van Daele
Sint Niklaas
3:30:27
16
Marcel Holtmaat
Tiel
3:35:49
17
Laus de Ridder
Vlissingen
3:39:16
18
Gert-Jan van Groningen
Cothen
3:40:44
19
Guido Breedveld
Den Hoorn Zh
3:40:44
20
Arold Brand
Houten
3:41:30
21
Pavel Potocek
Eindhoven
3:42:43
22
Marco Benschop
Spijkenisse
3:43:45
23
Koen de Vries
Vlissingen
3:43:46
24
Peter Oudeerwater
Haarlemmermeer
3:43:53
25
Erik Brandsema
Loopgroep PK
3:44:38
26
Robbert Bliek
Rotterdam Running Ambassadors
3:45:56
27
Percy van As
Fortuna
3:47:58
28
Rob Wijs
Barendrecht
3:50:57
29
Mark Duinkerken
Berkel en Rodenrijs
3:52:01
30
Arno Brouwer
Hoogvliet Rotterdam
3:53:08
31
Dirk de Groot
Rotterdam
3:53:32
32
Pieter van der Laer
Wijtschate
3:53:36
33
Frank Mols
Arendonk
3:54:53
34
Michael van Dijk
PAC
3:56:18
35
Han Feenstra
's-Gravenhage
3:56:41
36
Kurt-Martin Mayer
Berlin
3:57:12
37
Leonard G Boekestijn
De Lier
3:57:29
38
Hans Vermeer
Maasland
3:58:18
39
Chris Dijkstra
Waterweg
4:03:06
40
Dirk Flies
Essen
4:03:59
41
Arend Keemonk
Schiedam
4:05:36
42
Piet de Knegt
4:05:48
43
Sjaak van Roon
Voorne Atletiek
4:06:23
44
Michel Van Bruggen
Oud-turnhout
4:10:14
45
Rene van der Zon
Nieuwkoop
4:17:13
46
Marc Baert
Sint-Niklaas
4:23:29
47
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
4:33:25
48
Jan van de Erve
De Kieviten
4:34:51
49
Marc Delgijer
Prinsenbeek
4:36:59
50
Jaap Kievit
Hellevoetsluis
4:42:34
51
Leon van der Heijden
Dongen
4:43:10
52
Jan Deschacht
Brugge
4:50:45
M60, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Ed de Graaf
Spark
3:21:23
2
Hans Pleij
Rijnsoever
3:23:43
3
Jean-Pierre Dullaert
Sint-Niklaas
3:31:24
4
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
3:42:50
5
Jan Bostelaar
Dynamica
3:43:21
6
Sjaak Bus
Spiridon
3:44:52
7
Marc Bemong
Houwaart
3:44:52
8
Jan van Nuenen
Loopgroep Aart Stigter
3:46:17
9
Martin Nieuwerf
Noordkop
3:52:38
10
Hans Bosman
Halsteren
3:53:33
11
Herman Costermans
Essen
3:58:53
12
Jan Broers
Zwartebroek
4:00:15
13
Erick Dekkers
Spark
4:01:14
14
Egbert van Dijk
Fortuna
4:10:17
15
Gerrie Arends
Duiven
4:20:56
16
Aad Spruijt
Poortugaal
4:30:00
17
Jan van Katwijk
Rhoon
4:37:25
18
Frans Wildenbeest
Spark
4:48:50
VSR, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Jorieke Casteleijn
Zeewolde
3:16:08
2
Céline DELCHER
's-Hertogenbosch
3:31:18
3
Louise Renema
Antwerpen
3:36:32
4
Mendy van Midden
Alkmaar
4:20:27
5
Ilse de Rijke
's-Gravenhage
4:22:26
6
Marjet van Oort
Utrecht
4:34:28
7
Yodit Kebede
Wageningen
4:44:57
V35, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Brooke Brown de Boer
Dordrecht
3:24:13
2
Lydia Rehorst
avVN
3:38:15
3
Sarah Johnson
Oostvoorne
4:06:23
4
Amanda Kolijn
Spijkenisse
4:10:57
5
Esther Koree
Doetinchem
4:40:48
V40, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Irma Oosterman
Spark
3:30:08
2
Sonja van Hecke
THOR
3:30:34
3
Tamsin Imber
Durham
3:31:55
4
Claudia Kiesebrink
Hillegom
3:44:26
5
Annemarie Dijksman
Waterweg
3:48:40
6
Céline Sira- de Voogd
RRZ
3:51:40
7
Heleen van t Hof
Rijnsoever
4:05:48
8
Kitty van der Maas
Oosterhout Nb
4:14:21
9
Deborah Lyneel
Zetrud-lumay
4:34:25
10
Solange Dibong
Hoogland
4:48:49
11
Lygia Pengel
Spijkenisse
4:51:40
V50, MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Silvia Verhoeven
Achilles
3:31:02
2
Annemarie Malschaert
Parthenon
3:51:16
3
Karin van Es
Spark
3:52:54
4
Danielle van der Sluijs
Spijkenisse
4:39:06
5
Dorothé Jansen
Barendrecht
4:49:16
MAN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Sorin Mineran
Ineu
1:10:51
2
Nick van der Poel
Zoetermeer
1:14:09
3
Wynfrith Meijwes
Haag Atletiek
1:14:09
4
Cornelis Chatziioannou
Passaat
1:14:21
5
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:14:33
6
Joey Hendriks
Haarlemmermeer
1:15:36
7
Nixon Fernandes
Poortugaal
1:18:07
8
Goos Speksnijder
Spark
1:18:28
9
Folkert van de Krol
Energie
1:21:35
10
Martijn Nagtegaal
De Koplopers
1:21:59
11
Henri Heijmans
Oss '78
1:22:00
12
Ramon van der Wilde
Vlaardingen
1:22:02
13
Stefan Biesheuvel
Assen
1:22:12
14
Matthijs Horlings
Leiden
1:23:04
15
Harmen Perk
EUR Roadrunners
1:23:47
16
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:23:48
17
Casper Drenthen
Rotterdam
1:24:02
18
Andy Oskam
Running2000
1:24:32
19
Remco Prins
Rotterdam
1:24:38
20
Jessey Kasandikromo
Teteringen
1:25:39
21
Daan Glorie
Heemskerk
1:25:57
22
Roberto Narcisi
Rotterdam
1:26:54
23
Martin Campo
Oud-Beijerland
1:27:06
24
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:27:15
25
Marnix van den Berg
Gouda
1:28:30
26
Mark van Ooij
Alphen aan den Rijn
1:28:44
27
Richard van de Klerk
Rotterdam
1:28:58
28
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:30:11
29
Marnix van der Wolk
Rotterdam
1:30:32
30
Leo Jansen
Zuidland
1:30:36
31
Mark Messing
Spijkenisse
1:30:49
32
Emiel Morin
Oegstgeest
1:30:58
33
Kevin Versprille
PAC
1:31:19
34
Juan Castillo Fuertes
Capelle aan den IJssel
1:31:36
35
Hiroshi Sato
Heverlee
1:31:42
36
Francis Sonnemann
Rotterdam
1:31:56
37
Richard de Kok
Dordrecht
1:32:03
38
Martin van der Linden
Rotterdam
1:32:12
39
Arnout Brouwers
Rotterdam
1:32:17
40
Dennis van der Kleij
Delfgauw
1:32:43
41
Johan Wiessenhaan
Spijkenisse
1:32:56
42
Volkan Bugur
Rotterdam
1:33:03
43
Peter van der Veen
Hellevoetsluis
1:34:20
44
Sander in 't Veld
Berkel en Rodenrijs
1:34:26
45
Arie Hoogendonk
Maassluis
1:34:41
46
Jasper Vermeulen
's-Gravenhage
1:34:56
47
Cor van der Geest
Haag Atletiek
1:35:01
48
Vincent Kroese
Utrecht
1:35:14
49
Marcel van Zanten
Spijkenisse
1:35:25
50
Bart Meijboom
Spijkenisse
1:35:26
51
Kees Franken
Spado
1:35:32
52
René Meijwaard
Spark
1:35:37
53
Bob Westerduijn
Spark
1:35:39
54
Jasper Vedder
Pijnacker
1:35:41
55
Vladimir Savic
Rotterdam
1:35:58
56
Arnold Haakman
Hoogezand
1:36:18
57
Sander Woerdeman
Spijkenisse
1:36:52
58
Robbert de Bree
's-Gravenhage
1:36:56
59
Erik Hendriks
Energie
1:37:07
60
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:37:17
61
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:37:18
62
Leen-Peter Kraak
Spijkenisse
1:37:26
63
Robert Vis
Loopgroep PK
1:37:37
64
Govert van der Bij
Oud-Beijerland
1:37:51
65
Julien Groenenboom
Spijkenisse
1:38:01
66
Yuri Verolme
Rozenburg Zh
1:38:04
67
Simon Eelvelt
Hellevoetsluis
1:38:04
68
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1:38:18
69
Brian Broeders
Etten-Leur
1:38:31
70
Pascal den Hartog
Rotterdam Atletiek
1:38:36
71
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:38:38
72
Marty Konings
St. Willebrord
1:38:45
73
Robert Reincke
Hellevoetsluis
1:38:50
74
Wil Meershoek
Hoek van Holland
1:39:02
75
Eric van Es
Nederland
1:39:05
76
Arjan de Ruiter
Spijkenisse
1:39:09
77
Jan van Triet
Spijkenisse
1:39:12
78
Jurriaan van den Berg
Rotterdam
1:39:12
79
Rene van Bakel
Etten-Leur
1:39:16
80
Rob Faasen
Voorne Atletiek
1:39:19
81
Claude Akkerman
Barendrecht
1:39:30
82
Aurelian Chitu
Meise
1:39:39
83
Marijn Marchand
Tiel
1:39:40
84
Dariusz Skrzypczak
Brussels
1:39:53
85
Koen Gideonse
PAC
1:39:54
86
Philip Boer
's-Gravenhage
1:39:57
87
Robin Maas
Spijkenisse
1:39:58
88
Dennis Dukers
Hoek van Holland
1:40:01
89
Eric Schmid
Pernis Rotterdam
1:40:20
90
Marco Vink
Rotterdam
1:40:33
91
Ruud Wijnings
Etten-Leur
1:40:36
92
Aart Eijgelsheim
Zwijndrecht
1:40:44
93
Marcel Liefbroer
Papendrecht
1:40:47
94
Mark Pijpers
Rijen
1:40:55
95
Jaco de Bruin
Rotterdam
1:41:09
96
Jeroen Gilijamse
AAA
1:41:19
97
Thomas Prins
Passaat
1:41:55
98
Peter van Veen
Oud-Beijerland
1:42:03
99
Rob Beckmann
Energie
1:42:06
100
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
1:42:22
101
Viktor van den Berg
Sparta
1:42:25
102
Sascha Remie
Spijkenisse
1:42:32
103
Rob Weeda
Barendrecht
1:42:32
104
Marc Verhoeven
Spijkenisse
1:42:39
105
Roel van der Jagt
Spijkenisse
1:42:39
106
Theo Adamou
Groningen
1:42:41
107
David Duarte Silva
Zoetermeer
1:42:46
108
Theo van Vliet
Maasland
1:42:56
109
Paul van Buren
Capelle aan den IJssel
1:43:00
110
Cees Kooman
Spado
1:43:00
111
Danny Heijnen
Hoogvliet Rotterdam
1:43:22
112
Tako Lansbergen
Leiden
1:43:30
113
Patrick Zoutendijk
Spark
1:43:36
114
Maarten Bijl
Rotterdam
1:43:36
115
Eelco van Herp
Leiden Road Runners Club
1:43:51
116
Sander Eggenhuizen
Energie
1:43:59
117
Rob Bosboom
PAC
1:44:03
118
Theo van Pamelen
Spark
1:44:13
119
David Deutz
Spijkenisse
1:44:28
120
Frank Veltman
Spijkenisse
1:44:30
121
Frans Daams
Spark
1:44:33
122
Roland Kooijman
Alblasserdam
1:44:34
123
Niels van den Berg
Rotterdam
1:44:38
124
Erwin Lusse
Rotterdam
1:44:43
125
Michiel Hofsteenge
Rotterdam
1:44:46
126
Marco Vendeloo
Hellevoetsluis
1:44:52
127
Stefan Hulst
Pijnacker
1:45:12
128
Ger Werken
Oud-Beijerland
1:45:26
129
Jeffrey van Haasteren
Spijkenisse
1:45:29
130
John de Roo
Oud-Beijerland
1:45:31
131
Bouman Bouman
Waardhuizen
1:45:33
132
Karl Snoek
Spijkenisse
1:45:47
133
Frank Kloosterman
Sprint
1:45:51
134
Eelco Dijkstra
Spark
1:45:52
135
Martin Bot
Waterweg
1:46:02
136
Marcel Biesheuvel
Assen
1:46:04
137
Marcel Frijmuth
Numansdorp
1:46:13
138
Andre Jansen
Abbenbroek
1:46:16
139
Michael Price
Wassenaar
1:46:41
140
Izaak Verhoeven
Zwijndrecht
1:46:42
141
Gerard Bank
Spijkenisse
1:46:47
142
Joost Oomen
Rijen
1:46:59
143
Greg Antoni
Monster
1:47:05
144
Juan Cajiao
Rotterdam
1:47:08
145
Olivier Regnier
Wezembeek-Oppem
1:47:20
146
Jan Boinck
Rotterdam
1:47:20
147
Danny van den Heuvel
Hoogvliet Rotterdam
1:47:21
148
Rob Boersma
Spijkenisse
1:47:34
149
Maarten Haest
Etten-Leur
1:47:41
150
Bas Kruijsen
Hellevoetsluis
1:47:59
151
Wout Meijndert
Pernis Rotterdam
1:48:06
152
Cor vd Kleij
Heenvliet
1:48:28
153
Helder Pires
Rotterdam
1:48:30
154
Mark van Woerden
Spijkenisse
1:48:43
155
Joey van der Meijde
Spijkenisse
1:48:43
156
Wilco van Wijlandt
Capelle aan den IJssel
1:49:06
157
Leon Holleman
Passaat
1:49:06
158
Gaby Pasten
Spijkenisse
1:49:08
159
Frank Kooijman
Dordrecht
1:49:21
160
Peter de Groot
Hoogvliet Rotterdam
1:49:24
161
Nicola Pezzotti
's-Gravenhage
1:49:34
162
Ricardo Semil
Rotterdam
1:49:42
163
Martin van Noort
DEM
1:49:50
164
Lucien Kroep
Hoek van Holland
1:49:59
165
Johan Groenewegen
Spijkenisse
1:50:10
166
Theo Kleijweg
IJsselrunners
1:50:13
167
Leo Hoogwerf
Pernis Rotterdam
1:50:35
168
Ron 't Lam
Schiedam
1:50:36
169
Cees Montfrooij
Spijkenisse
1:50:37
170
Peter Jansen
Spijkenisse
1:50:41
171
Joris van Haagen
Rotterdam
1:50:44
172
Peter den Houter
Passaat
1:50:45
173
Jacques Cloete
Amsterdam
1:50:47
174
Alain de Leeuw
Spijkenisse
1:51:02
175
Robert Schefferlie
Spijkenisse
1:51:02
176
Theo Lans
Spijkenisse
1:51:03
177
Patrick Wijnen
Krimpen aan den IJssel
1:51:07
178
Marc Wiersma
1:51:08
179
Kevin Finch
Rotterdam
1:51:15
180
Arjan Gloudi
Spijkenisse
1:51:16
181
Vincent de Vos
Spijkenisse
1:51:16
182
Bernard Kok
Spijkenisse
1:51:16
183
Adrian Antonescu
Duisburg
1:51:17
184
Arjan Rietveld
Barendrecht
1:51:31
185
Tjeerd Schoonheim
Drunen
1:51:38
186
Patrick van den Berg
Spark
1:51:41
187
Ed van Mourick
Spijkenisse
1:51:41
188
Raymond Vos
Spijkenisse
1:51:44
189
Marco Terlouw
Energie
1:51:51
190
Edward Hillenaar
Zwaag
1:52:00
191
Rik Verschoor
Maassluis
1:52:01
192
Erik Schippers
Hellevoetsluis
1:52:05
193
Taco Ditiecher
Spijkenisse
1:52:08
194
Wim Middelveld
Ridderkerk
1:52:24
195
Rens van Hal
Passaat
1:52:40
196
Rik van de Have
Waterweg
1:52:41
197
Ruud van der Geugten
IJsselstein Ut
1:52:45
198
Cok van Bodegom
1:52:47
199
Marloes Kreuze
Spijkenisse
1:52:53
200
Marcel Lindhout
Hoogvliet Rotterdam
1:52:57
201
Dimitri Bakkeren
Spijkenisse
1:53:00
202
Ab Troost
Pernis Rotterdam
1:53:04
203
Jan Ringlever
Zwijndrecht
1:53:12
204
Patrick de Groot
Spijkenisse
1:53:14
205
Marco Molenaar
Poortugaal
1:53:16
206
Max Rotmans
Rhoon
1:53:16
207
Robert Sierhuis
Capelle aan den IJssel
1:53:19
208
Cedric Huet
's-Gravenhage
1:53:26
209
Dick van IJperen
Oostvoorne
1:53:36
210
Jules Kentin
1:53:36
211
Hans Matthijssen
Rijsbergen
1:53:41
212
Jarno Stuurman
Spijkenisse
1:53:43
213
Wilco Looijen
Schiedam
1:53:46
214
Ruud van Wijk
Raamsdonksveer
1:53:48
215
Nikolai Petrov
Amsterdam
1:53:57
216
Christos Manias
Rotterdam
1:53:57
217
Alin Chitu
Delft
1:54:04
218
Robert vaniet Schaik
Spijkenisse
1:54:08
219
Hans van Driel
Stellendam
1:54:30
220
Leen van Driel
Ouddorp Zh
1:54:30
221
Jasenko Poljakovic
Heenvliet
1:54:37
222
Ferry de Vries
Energie
1:54:50
223
Remco Hoefnagel
Rotterdam
1:54:59
224
Gerard Kraaijenbrink
Abbenbroek
1:55:03
225
Arjan van der Zaan
Spark
1:55:06
226
Jacco van Capel
Nieuwveen
1:55:14
227
Rogier Doornhein
Papendrecht
1:55:17
228
Denis Vandervoort
Antwerpen
1:55:20
229
Alexander van Schouwen
Heerjansdam
1:55:40
230
Lars Wijnhoven
Hellevoetsluis
1:55:42
231
Regis Glorieux
Merksem
1:55:47
232
Pieter Smit
Spijkenisse
1:55:49
233
Arnold Hamerslag
Spijkenisse
1:55:49
234
Elbert van Hulst
Spark
1:55:57
235
Wes Sheppard
's-Gravenhage
1:56:04
236
Robert Slabbekoorn
Spijkenisse
1:56:06
237
Herman Luinge
Rockanje
1:56:11
238
Gerard Dullemond
Hoogvliet Rotterdam
1:56:11
239
Ad van Genderen
Spark
1:56:22
240
Sander Kok
Poortugaal
1:56:23
241
Jaap van Loon
Spark
1:56:27
242
Joek Sloots
Pallas '93
1:56:39
243
Laszlo van Ginkel
Rijswijk Zh
1:56:40
244
Hans Nieland
Heinenoord
1:56:59
245
Andries van Akelijen
Naaldwijk
1:57:00
246
Aad Noordermeer
Energie
1:57:00
247
Marco van Jaarsveld
Brielle
1:57:23
248
Jeroen van der Linden
Weesp
1:57:30
249
Maarten Sluyters
Bussum
1:57:30
250
Hans Buitendijk
1:57:37
251
Javier Fatou Gómez
Delft
1:57:50
252
Edwin van Hagen
Rotterdam
1:57:51
253
Jan van Beek
Geervliet
1:57:54
254
Jos Mark
Poortugaal
1:58:05
255
Patrick van Sliedrecht
Rotterdam
1:58:17
256
David Biersteker
's-Hertogenbosch
1:58:25
257
Adam Koriol
Tiel
1:58:33
258
John den Braber
Spark
1:58:36
259
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
1:58:51
260
Ray van Garderen
Hoogvliet Rotterdam
1:58:54
261
Daniel van Toor
Hellevoetsluis
1:58:57
262
Arno Groenendijk
Spijkenisse
1:58:58
263
Benjamin Janssen
Leiden Atletiek
1:59:00
264
Stephan Lubberhuizen
Rotterdam
1:59:06
265
Michael Klaasse
Schiedam
1:59:07
266
Nick Gardenier
Spijkenisse
1:59:11
267
Jan Boon
Poortugaal
1:59:26
268
Alexander van Es
Spijkenisse
1:59:34
269
Arie Heerschap
Oud-Beijerland
1:59:40
270
Pim de Goede
Rotterdam
2:00:02
271
Ronald Fontijn
Spijkenisse
2:00:03
272
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
2:00:12
273
Martijn Schot
Spijkenisse
2:00:18
274
Maikel Kooijman
Berkel en Rodenrijs
2:00:22
275
Michel van Dijk
Pijnacker
2:00:33
276
Roland Verheij
Spijkenisse
2:00:35
277
Dennis Kruit
Spijkenisse
2:00:39
278
Arno Ebber
Rhoon
2:00:46
279
Nico Stoop
Spijkenisse
2:00:58
280
Harrie Kapsenberg
Rotterdam
2:01:24
281
Marc Weerts
Spijkenisse
2:01:26
282
Michiel de Ruijter
Hellevoetsluis
2:01:27
283
Kevin Kleijwegt
Maasdijk
2:01:36
284
Bart de Heus
Honselersdijk
2:01:39
285
Marcel Mak
Spijkenisse
2:02:00
286
Wim Beekman
2:02:02
287
Menno Leening
Spijkenisse
2:02:25
288
Rob Twigt
Spijkenisse
2:02:27
289
maarten van de donk
PAC
2:02:40
290
Rowan Heijstek
Rhoon
2:02:44
291
Jan Leenders
Spijkenisse
2:03:04
292
Fred Rila
Zierikzee
2:03:20
293
Albert Elskamp
Rotterdam
2:03:41
294
Joeri Blaak
Spijkenisse
2:03:43
295
Michel Siep
Nederland
2:03:44
296
Joost Kadijk
Rotterdam
2:03:50
297
Pierre Rumahlewang
Zoetermeer
2:04:09
298
Henri Broekhuizen
Hellevoetsluis
2:04:09
299
Ab Kamman
Rotterdam
2:04:37
300
Johan Boelens
Spijkenisse
2:04:40
301
Lorenzo Boelens
Spijkenisse
2:04:40
302
Maurice Koppenol
Spijkenisse
2:04:44
303
Fred Vesamire
Rotterdam
2:05:16
304
Jeroen Klop
Spijkenisse
2:05:24
305
Danny Westhoff
Spijkenisse
2:05:24
306
Patrick Maas
Hekelingen
2:05:35
307
Joop Wolf
Rotterdam
2:06:00
308
Nicolai Jansen
Spijkenisse
2:06:18
309
Geert de Vries
Zuidland
2:06:34
310
Marieke Faasen
Tinte
2:06:44
311
Piet Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:06:44
312
Hille Boogerd
Heenvliet
2:06:54
313
Wesley Gouweleeuw
Spijkenisse
2:07:01
314
Arjan van Hulst
Spijkenisse
2:07:04
315
Steven Green
Colorado Springs
2:07:09
316
Mark Haes
Deventer
2:07:17
317
Dominique Frerichs
Rotterdam
2:07:24
318
Kees Reichardt
Rotterdam
2:07:52
319
Wil Brands
Spijkenisse
2:08:03
320
Raymond Verschoor
Rotterdam
2:08:04
321
Nick Heggen
Spijkenisse
2:08:20
322
Roland Dalmulder
Hoogvliet Rotterdam
2:08:39
323
Sean Finney
Dudeldorf
2:08:47
324
Menno Mertens
EUR Roadrunners
2:09:30
325
Jan de Vette
Spark
2:09:33
326
Marco de Kluijver
Heenvliet
2:10:12
327
Marius van Vuuren
Spijkenisse
2:10:13
328
Herman Maljers
Spijkenisse
2:10:14
329
Leo Messemaker
Poortugaal
2:10:27
330
Eddy de Puijker
Poortugaal
2:10:27
331
Hans Looij
Spado
2:10:34
332
Cyriel de Ridder
Spijkenisse
2:10:37
333
Jos Markusse
Vlaardingen
2:10:59
334
Frank Harsdorf
Brasschaat
2:11:02
335
Raymon Moerland
Hekelingen
2:11:11
336
Marc Lemmens
Brasschaat
2:11:12
337
Henk de Kiewit
Kapelle
2:12:18
338
Frank Reesink
PAC
2:12:51
339
Hiro Asakura
Nieuwerkerk ad IJssel
2:12:58
340
Jeroen Groenendijk
Barendrecht
2:13:10
341
Andre van der Meer
Spijkenisse
2:13:15
342
Dick Dekker
Capelle aan den IJssel
2:14:15
343
Ian Weersma
Spark
2:14:31
344
Jannes van Mourik
Spark
2:14:31
345
Christian van Rosmalen
Spijkenisse
2:14:33
346
Qasim Lone
Delft
2:15:01
347
Ron Budding
Vlaardingen
2:15:17
348
Ruurd Tolman
Spark
2:16:06
349
Bert van Zwieten
Spark
2:16:47
350
Kwel van Berkel
Spijkenisse
2:17:18
351
Han van den Boogaart
Dordrecht
2:18:06
352
Flavio Oliveira Silva
Rotterdam
2:18:49
353
René van der Heide
Spijkenisse
2:19:19
354
Danny de Hey
Spijkenisse
2:21:24
355
Ernst Wendrich
Pernis Rotterdam
2:22:31
356
Jaap Klaassen
Spijkenisse
2:22:40
357
Peter Ravestein
Schiedam
2:23:01
358
Marcel Wijshijer
Spark
2:24:40
359
Peter de Ruiter
Hazerswoude-Rijndijk
2:28:01
360
Robbert Nuis
Hoogvliet Rotterdam
2:29:28
VROUW, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Melanie Spruyt
MarathonPlus
1:26:16
2
Milena Chkripeska
Prilep
1:32:41
3
Petra Bruijs
Spado
1:35:32
4
Viviën Pusic
Dordrecht
1:35:40
5
Esther van den Berg
Energie
1:36:01
6
Birgit Voorn
Road Runners Etten-Leur
1:36:48
7
Silvana Dell'Era
Energie
1:40:14
8
Merel Hogeweg
Hilversum
1:40:38
9
Brigitte Ooms-Perdaan
Hoogvliet Rotterdam
1:40:53
10
Claire Banazol
's-Gravenhage
1:41:16
11
Marleen Janson
Leiden Atletiek
1:44:31
12
Samira Bor
Dordrecht
1:44:34
13
Margo Bakhuizen
Hekelingen
1:44:44
14
Monique Baars
Pallas '93
1:45:41
15
Beata Jednorog
Rotterdam
1:46:02
16
Marlie van der Hooft
Leidschendam
1:46:16
17
Yvonne de Haan
Ede Gld
1:46:20
18
Thea Bosman
IJsselrunners
1:46:33
19
Corrie Bosman
IJsselrunners
1:46:33
20
Simone Mons
Energie
1:47:41
21
Jose Beukelman
Spijkenisse
1:48:50
22
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
1:48:57
23
Liz Price
Wassenaar
1:49:00
24
Petra van de Laar
PAC
1:49:10
25
Diede Diederiks
Amsterdam
1:49:13
26
Simone van Dortmondt
Spark
1:49:18
27
Gina Heuser
Energie
1:49:44
28
Isabel Ordonez Viuche
Rotterdam
1:49:58
29
Astrid Hahn
Pernis Rotterdam
1:50:30
30
Petra Kerkhove
Amsterdam
1:50:32
31
Arjan Visser
Spijkenisse
1:50:40
32
Rachel Malan
Amsterdam
1:50:48
33
Marianne Muijzer
Puttershoek
1:50:50
34
Lisa Nieland
Heinenoord
1:51:22
35
Lucille Dosssantos
Rotterdam
1:51:43
36
Liesbeth van Eyck
Pernis Rotterdam
1:51:44
37
Mirjam Poljakovic
Heenvliet
1:52:09
38
Stella van Utrecht
Rotterdam
1:52:34
39
Sheena Macfarlane
Leiden
1:52:36
40
Yolanda Hofsteenge
Hellevoetsluis
1:52:54
41
Elma Pluim
Spijkenisse
1:53:02
42
Maaike Hofman
Spiridon
1:53:28
43
Annie Langeweg
AV Standdaarbuiten
1:54:44
44
Anita Stoop
AV Standdaarbuiten
1:54:44
45
Lilian van der Steen
Fortuna
1:55:09
46
Jennifer Renfurm-Wong
Rotterdam
1:55:20
47
Deborah Sumter
Rotterdam
1:55:20
48
Mireille de Korte
Dongen
1:55:28
49
Chantal Nuts
Geervliet
1:55:33
50
Corine van den Berg
Spijkenisse
1:55:45
51
Catherine Trahe
Brecht
1:56:14
52
Diana Schultz
Abbenbroek
1:56:41
53
Everdien van der Leek
Leiden
1:56:47
54
Gabriëlla Rietmeijer
AAV '36
1:56:48
55
Claudia Rooimans
Brielle
1:56:51
56
Inge Noordermeer
Energie
1:57:00
57
Petra Baas
Energie
1:57:14
58
Diana Pekel
Poortugaal
1:57:29
59
Nicole Bergeijk
Spijkenisse
1:57:30
60
Sandra van de Klis
Barendrecht
1:58:10
61
Claudine Vliegen
Rotterdam
1:58:10
62
Shirley de Vries
Energie
1:58:36
63
Nathalie Goffa
Wommelgem
1:58:43
64
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:58:45
65
Carolien Hovenier
Delft
1:58:55
66
Marjolein Zwijnenburg
Klaaswaal
1:58:56
67
Laura de Kruijf
Vierpolders
1:58:58
68
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:00:42
69
Annemarie Ebben
Rhoon
2:00:46
70
Elma Borgdorff
Spark
2:00:54
71
Lisette Verheij
Spijkenisse
2:00:57
72
Chantal van der Veer
Spijkenisse
2:00:57
73
Linda vd Torren
Spijkenisse
2:00:57
74
Wendy Konijnendijk
Zuidland
2:01:28
75
Stefanie Dokter
Zuidland
2:01:29
76
Rowan Bruinen
Naaldwijk
2:01:36
77
Irene van der Laan
Diemen
2:02:01
78
Rebecca de Groot
Rotterdam
2:02:15
79
Inge Jansen
Rotterdam
2:02:15
80
Michele de Reus
Berkel en Rodenrijs
2:02:24
81
Natasja Ottervanger
Spijkenisse
2:02:34
82
Siasia Lin
Rotterdam
2:02:49
83
Marion Meerwaldt
's-Gravenhage
2:02:58
84
Helja van der Elst
Rhoon
2:03:11
85
Sabrine Odijk
Spijkenisse
2:03:17
86
Sylvia Glerum-Witkam
Delta Sport
2:03:20
87
Helma Hagemans
De Lier
2:03:32
88
Meike Schoonmade
Spijkenisse
2:03:44
89
Nel de Wit
Spark
2:03:45
90
Jannie Haddeman
Spark
2:03:45
91
Shirley Zondervan
Spijkenisse
2:03:46
92
Inge van der Jagt
Spijkenisse
2:03:46
93
Regina Vollenhouw
PAC
2:03:48
94
Marleen van den Engel
Voorne Atletiek
2:04:02
95
Esther Stutvoet
Energie
2:05:00
96
Maartje Schipperus
2:05:06
97
Tamara Rijnevelds
Spijkenisse
2:05:19
98
Chaja Blaak
Spijkenisse
2:05:47
99
Alexandra Kiss
Utrecht
2:06:03
100
Dorottya Szikra
's-Gravenhage
2:06:03
101
Jolanda Muntz-Jansen
Energie
2:06:10
102
Kelly Reedijk
Spijkenisse
2:06:16
103
Tineke Borst
Spijkenisse
2:06:20
104
Ellen Veenemans-van Weel
's-Gravenhage
2:06:22
105
Caroline van der Velden
Fortuna
2:06:26
106
Sandra Visser
Spijkenisse
2:06:46
107
Eef Goedhart
Wassenaar
2:06:55
108
Bianca van Hulst
Spijkenisse
2:07:04
109
Nies Mulder
Fortuna
2:07:12
110
Diane den Breejen
Leiden Road Runners Club
2:07:24
111
Corine Purperhart
Spark
2:07:55
112
Lonneke Plantfeber
Spark
2:08:01
113
Sandra van Oudenaarden
Spijkenisse
2:08:05
114
Karin Westplate
Numansdorp
2:08:05
115
Nicole van de Water
Spijkenisse
2:08:07
116
Janine Brussee
Arnhem
2:08:53
117
Sylvia Schuil
Capelle aan den IJssel
2:08:53
118
Ria Snellink
Zwartewaal
2:09:43
119
Amanda de Souza
Delft
2:09:46
120
Miranda van Ginkel
Strijen
2:09:51
121
Claude Hofs
Spark
2:09:51
122
Saskia Schijff
Spijkenisse
2:09:56
123
Nicolet Tolenaars
Spijkenisse
2:10:09
124
Debbie Molendijk
Spijkenisse
2:10:12
125
Bianca van Vuuren
Spijkenisse
2:10:14
126
Monique Kuller
Spijkenisse
2:10:25
127
Connie Vuijk
Spijkenisse
2:10:26
128
Anja Bakhuisen
Poortugaal
2:10:27
129
Monique Punt
Ridderkerk
2:10:28
130
Lennie Groenewegen
Rotterdam
2:10:45
131
Kasia Jankowska
Vlaardingen
2:10:59
132
Amanda Kruithof Kremer
Hellevoetsluis
2:11:46
133
Jolanda Kleij
Spijkenisse
2:11:59
134
Mirre Kastelein
Geervliet
2:12:46
135
Tjerkje van der Leij
Zwijndrecht
2:12:57
136
Yvonne Hijdra
Spark
2:12:58
137
Joyce Vlems
Vlaardingen
2:13:00
138
Suzanne Wekker
Spijkenisse
2:13:06
139
Aucilia do Rosario
Spijkenisse
2:13:12
140
Elvira van Aerde
Spijkenisse
2:13:25
141
Valesca Libiee
Spijkenisse
2:14:14
142
Monique Quack
Capelle aan den IJssel
2:14:15
143
Dagmar Dubois
Rotterdam
2:14:32
144
Patries Maaskant
Steyl
2:15:02
145
Diana Perez
Fountain
2:15:13
146
Emel Erkci
Spijkenisse
2:15:29
147
Ellie Kalshoven
Spijkenisse
2:16:30
148
Leanh Eigenman
Reno,NV
2:16:36
149
Patricia Smits
Delta Sport
2:16:48
150
Nanda Pavlinovic
Spijkenisse
2:16:48
151
Kommer van Erven
Spijkenisse
2:17:18
152
Silvia Linssen
Spijkenisse
2:17:56
153
Pauline van den Boogaart
Dordrecht
2:18:06
154
Debora Meissl
Rotterdam
2:18:11
155
Monique Kriesch
Spijkenisse
2:18:17
156
Christa Sjabbens
Spijkenisse
2:18:37
157
Sakia Blok
Spijkenisse
2:18:45
158
Renate Kersten
Rotterdam
2:18:48
159
Tina Pieters
Spark
2:19:46
160
Carola van Veen-Boelsen
Spark
2:19:46
161
Petra Mikes
Monster
2:20:21
162
Chantal Kramer
Spijkenisse
2:21:11
163
Daphne van der Maas
Spark
2:21:12
164
Diana de Ruijter
Spijkenisse
2:21:23
165
Anita Dexters
Capelle aan den IJssel
2:21:35
166
Sonja Sital
Rotterdam
2:22:17
167
Femke de Jager
NSL
2:23:34
168
Carmen Malcorps
PAC
2:23:46
169
Daphne Woudenberg
Rotterdam
2:24:55
170
Danielle Heindijk
Spijkenisse
2:32:13
171
Martha van der Bie
Spijkenisse
2:33:57
172
Gonny Poot
Spijkenisse
2:44:46
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick de Vos
AV '56
33:03
2
Christiaan van Beusichem
numansdorp
33:31
3
David Buglass
Leiden Atletiek
33:52
4
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
35:23
5
Remco Muller
Spijkenisse
35:26
6
Mitchel Molenaar
Haag Atletiek
37:36
7
Wilko de Vos
AV '56
38:01
8
Ruben van Duuren
Amstelveen
39:10
9
Tom Fobbe
PAC
39:24
10
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-Leur
39:29
11
Arthur Elfrink
Amsterdam
39:32
12
Alvaro Carmona Berejo
Haag Atletiek
39:40
13
Jeroen van Weesep
Rotterdam
39:58
14
Toon Verkerk
avVN
41:40
15
Mark Burger
Road Runners Etten-Leur
41:45
16
Jelle Dijkshoorn
Fortuna
41:53
17
Leo de Bruyn
Rotterdam
41:59
18
Peter de Sliep
42:07
19
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
42:09
20
Mark Lagendijk
Rotterdam
42:21
21
John van Vliet
42:31
22
alex Wijnveldt
Spijkenisse
42:45
23
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
42:48
24
Rene de Waard
Spijkenisse
42:50
25
Sander Derksen
Spijkenisse
43:24
26
Edy da Silva
PAC
43:35
27
Robert Feteris
Hoogvliet Rotterdam
43:38
28
Peter Heijdra
Vlaardingen
43:45
29
Niels Vernes
Pallas '93
44:19
30
Sebastiaan Abbink
Spijkenisse
44:31
31
Ron de Jong
44:38
32
Danny van den Berg
Spijkenisse
44:49
33
Juri Leissner
45:13
34
Patrick Looij
Delft
45:18
35
Bas van Delft
Spijkenisse
45:25
36
Ron van Gent
Oudemolen Nb
45:51
37
Hans van Lennep
Amsterdam
45:55
38
Koos Lagendijk
Ridderkerk
45:57
39
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
46:22
40
Michel Sas
Spijkenisse
46:48
41
Kevin Maaskant
Barendrecht
46:56
42
Erwin Kreuze
Spijkenisse
47:18
43
Rami Hirzalla
Amsterdam
47:38
44
Erwin Grafe
Nederland
47:41
45
Arnoud Stuijts
Hoeven
47:42
46
Maurice Dingenouts
Barendrecht
48:17
47
Leon Schumacher
Spijkenisse
48:41
48
Rob Viveen
Sliedrecht
48:54
49
Frank Henschens
Spijkenisse
48:57
50
Jeffrey Izelaar
Hekelingen
49:05
51
Martin Verhage
Spark
49:22
52
Jordy van der Spoel
Spijkenisse
49:30
53
Piet Lodder
Hendrik-Ido-Ambacht
49:31
54
Raymond Wissink
Pallas '93
49:35
55
Randall Maduro
Nederland
50:12
56
Anthony Legouge
Corny-macheromesnil
50:28
57
Jason Jakobus
's-Gravenhage
50:29
58
Hans Booister
Vlaardingen
50:30
59
Remco Kik
Abbenbroek
50:34
60
Roy Groeneveld
Abbenbroek
50:34
61
Angelo Schouten
Spijkenisse
50:43
62
Fabio Paias
Vlaardingen
51:17
63
Hans de Jong
Nederland
51:21
64
Henk Hage
Spijkenisse
51:21
65
Eduard Bordewijk
Spijkenisse
51:23
66
Stefan Boers
Rotterdam
51:28
67
Glenn Mosdall
Hellevoetsluis
51:29
68
Sebastiaan van Lankeren
Nederland
51:39
69
Martin Mutsaers
Spijkenisse
51:51
70
Richard Joosten
Spijkenisse
52:07
71
Leroy de Visser
Hellevoetsluis
52:13
72
Jan Maarten Meijndert
Abbenbroek
52:30
73
Remco Vitscher
Hoogvliet Rotterdam
52:32
74
Hans Stutvoet
Energie
52:36
75
Wim Roest
Spijkenisse
52:39
76
Erik van Veen
Rotterdam
52:39
77
Wijnand van Pelt
Spijkenisse
52:53
78
Ebert Doolaard
Spijkenisse
52:53
79
Silvester Kleijn
Spijkenisse
52:57
80
Dave van Dalen
Spijkenisse
53:00
81
Martijn Rosbergen
Gouda
53:27
82
Erik Schouten
Nederland
53:31
83
Stan Ahorf
Spijkenisse
53:38
84
Rico Zweers
's-Gravenhage
53:38
85
Edward van Doorn
Zwartewaal
53:47
86
Raymon Bouman
Hekelingen
53:47
87
Ron Franken
Spijkenisse
53:50
88
Dominic Brouwer
Spijkenisse
53:52
89
Wouter Struijk
Spijkenisse
53:56
90
Arian van Doorn
Spijkenisse
54:00
91
Vedran Nekic
Spijkenisse
54:07
92
Duco Visser
's-Gravenzande
54:18
93
Maurice van der Weel
Spijkenisse
54:26
94
Eric de Leeuw
Nederland
54:38
95
Cees van Tienhoven
Spijkenisse
54:54
96
Xander Verbeek
Nederland
54:58
97
Leo van der Wal
Zuidland
54:58
98
Renzo Kerkhof
Heerlen
55:05
99
Peter Borgdorff
Spijkenisse
55:07
100
JC van der Klooster
Spijkenisse
55:11
101
Renzo Stuurman
Spijkenisse
55:14
102
Marco `t Hart
Pernis Rotterdam
55:14
103
Hans de Niet
55:31
104
Stanley Nieuwdorp
Rotterdam
55:34
105
Rick de Reus
Oud-Beijerland
55:34
106
Joris Verheul
Spijkenisse
55:34
107
Roy Vermeulen
Spijkenisse
55:34
108
Anton Frijters
Sprundel
55:39
109
Johan Sap
Rotterdam
55:40
110
Sjoerd Bootsma
Spijkenisse
55:42
111
Stephan Gunneman
Rotterdam
55:43
112
Sander Knikman
Spijkenisse
56:37
113
Johan van Aken
Spijkenisse
57:03
114
Anton van Est
Brielle
57:04
115
Michel Van der Sluijs
Spijkenisse
57:19
116
Henk de Bruin
Hellevoetsluis
57:47
117
Dennis van Noort
Spijkenisse
57:57
118
david teguh
Rotterdam
58:00
119
Amarjit Ram
Barendrecht
58:05
120
Justine van Lingen
Spijkenisse
58:13
121
Patrick Molendijk
Spijkenisse
58:15
122
Boris de Ruiter
Spijkenisse
58:35
123
Kevin de Ruiter
Hellevoetsluis
58:36
124
Rene Goudriaan
Rotterdam
58:48
125
Rob Heijdra
Spijkenisse
59:18
126
Johan Boer
Schiedam
59:58
127
Teus Ottevanger
Spijkenisse
1:00:38
128
Nick Vermeij
Spijkenisse
1:00:50
129
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
1:00:55
130
Martin Broedens
Spijkenisse
1:00:56
131
André Visser
Spijkenisse
1:00:59
132
Aad van Oversteeg
Spark
1:01:23
133
Giovanni Singotiko
Spark
1:01:27
134
Raymond van der Sluijs
Spijkenisse
1:02:26
135
Piet Walhout
Spijkenisse
1:02:31
136
Peter Persoon
Geervliet
1:02:35
137
Alain Yourdi
Nederland
1:02:52
138
Vincent Salij
Spijkenisse
1:03:22
139
Leo van de Water
Spijkenisse
1:03:27
140
Flip Waslander
Schiedam
1:04:04
141
Peter Stroo
Spijkenisse
1:04:27
142
Hans Meijndert
Pernis Rotterdam
1:05:24
143
Enrico Schlahmil
Spijkenisse
1:05:52
144
Gerard Ruiter
Spijkenisse
1:06:22
145
Leen van Veen
Spijkenisse
1:07:08
146
Ton van Rijswijk
Spijkenisse
1:07:40
147
Kas van den Berg
Spijkenisse
1:07:45
148
Ed van Efferen
Rotterdam
1:10:45
149
Erik Slager
Spijkenisse
1:11:29
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Lotte Veldhoen
Energie
39:13
2
Anne Groenewege
Rotterdam Atletiek
43:13
3
Augusta van Hoogdalen
Vlaardingen
44:27
4
Jeannette van der Rhee
Rotterdam
45:28
5
Joek de Hoog
Spijkenisse
47:49
6
Mandy smit
Nederland
47:58
7
Elles van Dillen
Spijkenisse
51:01
8
Patricia Haest
Etten-Leur
51:25
9
Mylaine Gunneman
Rotterdam
51:25
10
Linda Alexandra
's-Gravenzande
52:03
11
Leonie Böhmers
Spijkenisse
52:20
12
Janet Zijlmans
Spijkenisse
53:13
13
Siwoh Djojomarto
Spijkenisse
53:15
14
Rosangela Paias
Vlaardingen
53:33
15
Laura Hamerslag
Spijkenisse
53:57
16
Marije Visser
's-Gravenzande
54:06
17
Priscilla Kooman
Roosendaal
54:07
18
Yolande Bezuijen
's-Gravenzande
54:18
19
Mridula Deori Bharali
Haarlem
54:36
20
Saskia Rutters
Spark
54:46
21
Maud Geurts
Heerlen
55:14
22
Hennie Smith
55:49
23
Suke Blount
Groot-Brittannië
55:53
24
Judith Maduro
Spijkenisse
55:55
25
Ruse Soler
Spijkenisse
57:02
26
Maranka Verkerk
avVN
57:04
27
Akke Dijkshoorn
Fortuna
57:23
28
Stefanie van Hamel
Spijkenisse
57:43
29
Kirsten Riesmeijer
Zuidland
58:14
30
Aneta Andrzejczak
's-Gravenhage
59:08
31
Saskia Graaf
Spijkenisse
59:18
32
Esther Brand
Barendrecht
59:36
33
Iris van Lente
Spijkenisse
59:56
34
Samira Boer
Schiedam
59:57
35
Meinie Dokter
Zuidland
1:00:28
36
Christien Klootwijk
Spijkenisse
1:00:36
37
Emerence van der Heiden
Spijkenisse
1:00:38
38
Arjan van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
1:00:55
39
Miranda Broedens
Spijkenisse
1:00:56
40
Jenny Vermeij
Spijkenisse
1:01:03
41
Dominique Lammel
Spijkenisse
1:01:24
42
Anneke van der Wal
Zuidland
1:02:17
43
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
1:02:27
44
Fiona Walhout
Spijkenisse
1:02:31
45
Charissa Twigt
Spijkenisse
1:02:34
46
Yf Persoon
Spijkenisse
1:02:35
47
Claudia Saly
Spijkenisse
1:03:01
48
Janneke Salij
Spijkenisse
1:03:09
49
Macha van Kints
Spijkenisse
1:03:27
50
Annette Oudenes
Spark
1:03:34
51
Yvonne de Roode
Spark
1:03:34
52
Heleen Stroobant-v Eersel
Geervliet
1:03:39
53
Cherique Schiedor
Rotterdam
1:04:13
54
Irene Weening
Zoetermeer
1:04:16
55
Ramona den Toom
Hoogvliet Rotterdam
1:04:21
56
Gea van de Tol
Spijkenisse
1:04:53
57
Eveline Lotterman
Nieuw-Beijerland
1:04:59
58
Franceline Goudsmith
Piershil
1:04:59
59
Rina van der Meer
Spijkenisse
1:05:52
60
Desiree van der Vlist
Spijkenisse
1:05:52
61
Nelly van den Dool
Poortugaal
1:05:56
62
Esther Thijssen
Hoogvliet Rotterdam
1:06:00
63
Ilona van de Merwe
Spijkenisse
1:07:00
64
Siddharupa Nanda
Bloemendaal
1:07:17
65
Jacqueline Hoogendoorn
Barendrecht
1:07:21
66
Valerie Feber vd Berg
Spijkenisse
1:07:27
67
Susanne Walerius
Irrel
1:08:11
68
Shin-Tzu Cheng
Groningen
1:08:31
69
Marja Booister
Vlaardingen
1:08:39
70
Saskia Hageraats
Spijkenisse
1:09:36
71
Soraya 't Hart
Spijkenisse
1:09:36
72
Suleika Homburg
Spijkenisse
1:10:01
73
Marlies van Eijk
Spijkenisse
1:10:30
74
Petra Verheij
Hoogvliet Rotterdam
1:10:32
75
Laura Vlasblom
Spijkenisse
1:11:03
76
Caroline Seip
Hoogvliet
1:11:38
77
Cora Rommy
Spijkenisse
1:12:22
78
Mariska van Bodegom
Spijkenisse
1:12:22
79
Chandra Lendering
Spijkenisse
1:14:14
80
Bianca Bremer
Spijkenisse
1:14:26
81
Wilma Stam
Zwartewaal
1:16:46
82
Daphne Molle
Spijkenisse
1:17:57
83
Petra Venes
Doetinchem
1:19:09
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
16:00
2
Erwin Poldervaart
Spijkenisse
16:02
3
Aimane Benchellal
Gouda
16:11
4
Hidde Weersma
Spijkenisse
18:35
5
Allard Moene
Brielle
18:36
6
Kocielinski Tomek
Tiel
19:15
7
Tom Ariesen
Veenendaal
19:48
8
Ferdi Yildiz
Spijkenisse
19:52
9
Thijs Koops
Dynamica
19:52
10
Dennis Visscher
Spijkenisse
19:53
11
Jeremy van Ham
Spijkenisse
20:06
12
Kees van Mierlo
Lent
20:11
13
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
20:24
14
Bryan Hulst
Spark
20:37
15
Sander vd Madort
Spijkenisse
21:05
16
Leo Westmaas
Spijkenisse
22:35
17
John Petersen
Rhoon
22:53
18
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
22:58
19
Gerard Westmaas
Spijkenisse
23:12
20
Martin Punt
Energie
23:19
21
Davy van Hengel
Spijkenisse
24:21
22
Damien Stoopman
Spijkenisse
24:21
23
Basel Al-Ayoubi
Spijkenisse
24:53
24
Robbert Westmaas
Spijkenisse
25:36
25
Gerard van Vliet
Oud-Beijerland
25:42
26
Braedan Tol
Spijkenisse
26:19
27
Norbert Tol
Spijkenisse
26:19
28
Dick van der Wal
Spijkenisse
26:24
29
Arie Kweekel
Spijkenisse
26:38
30
Alessandro van Deutekom
Rotterdam
27:06
31
Theo Dokter
Zuidland
27:14
32
Gerard Janssen
Capelle aan den IJssel
27:30
33
Wim Westmaas
Spijkenisse
27:34
34
Marcel vd Berg
Spijkenisse
28:08
35
Calvin van den Berg
Spijkenisse
28:08
36
Peter de Jong
Schiedam
28:11
37
Wilmer Kloosterziel
Strijen
28:32
38
Wim Elgers
Hekelingen
28:48
39
Pravin Jamsutkar
Utrecht
29:09
40
Theo Kruithof
Spijkenisse
29:28
41
Nazmi Burak Guvenek
Istanbul
29:37
42
Mahmoud Al Haiek
Spijkenisse
29:41
43
Abhinav Vijaykumar
Utrecht
29:54
44
Robert ter Horst
's-Gravenhage
29:56
45
Robin Murk
Spijkenisse
30:08
46
Rob Kremers
Spijkenisse
30:31
47
Remco de Reus
Spijkenisse
30:56
48
Marco de Reus
Spijkenisse
30:57
49
Peter Makop
Hellevoetsluis
31:03
50
Leo Gesquirre
Hekelingen
31:04
51
Edwin van den Hout
Spijkenisse
31:10
52
Nico Tramper
Spijkenisse
31:23
53
Patrick Bijl
Spijkenisse
31:27
54
Michel Feteris
Hoogvliet Rotterdam
31:34
55
Aad Kloos
Hellevoetsluis
31:34
56
Martijn Knoppers
Spijkenisse
31:51
57
Dyan van der Wildt
's-Gravenhage
32:09
58
Henry van Kuik
Spijkenisse
32:17
59
Marc-Jan Holslag
Spijkenisse
32:32
60
Wouter Nieman
Spijkenisse
32:48
61
Peter Ista
Fijnaart
33:33
62
Diederik Hubenet
Spijkenisse
34:34
63
Jip van der Giessen
's-Gravenhage
34:49
64
Arthur Hukom
Spijkenisse
35:06
65
Senny de Bruijn
Brielle
35:42
66
Joey de Jongh
Spijkenisse
35:49
67
Simon vd Berg
Spijkenisse
36:13
68
Glenn King
Hoogvliet Rotterdam
36:17
69
Ben Rohner
Spijkenisse
36:25
70
Rob Cribbelier
Spijkenisse
36:26
71
Fred v.d. Raaf
Spark
38:25
72
Frank Romeijn
Oud-Beijerland
38:41
73
Ruud van Gelder
Rotterdam
39:38
74
Rob vd Wissel
Spijkenisse
39:58
75
van Wieringen
RWV
43:35
76
Danny Grafe
Nederland
43:53
77
John vd Broek
Hoogvliet Rotterdam
53:13
78
Peter Roeling
's-Gravenhage
1:02:20
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Maaike Weersma
PAC
19:31
2
Jitske Weersma
Spijkenisse
21:16
3
Martine Dattin
Vlaardingen
21:28
4
Natalie Sinke
González Running Team
21:44
5
Esma Guigui
AV '56
22:38
6
Marjolein Deurloo
Rotterdam
23:05
7
Irene Groen
Schiedam
24:20
8
Marinda Bouthoorn
Poortugaal
24:22
9
Aimy Tameris
Spijkenisse
25:44
10
Ilona de Ronde
Voorne Atletiek
25:58
11
Cris Rosmolen
Hendrik-Ido-Ambacht
26:46
12
Gerdien Misbeek
Spark
27:06
13
Joy Vlielander
Heenvliet
27:35
14
Esther Westmaas
Spijkenisse
28:03
15
Gaby Rikkers
Spijkenisse
28:18
16
Anja van Delft
Spijkenisse
28:38
17
Rosita Sap-Groeneweg
Rotterdam
28:44
18
Claudia Sol
Spijkenisse
28:55
19
Evelien Deurloo
Rotterdam
29:02
20
Nynke Burke
Puttershoek
29:29
21
Shireen Tol
Spijkenisse
29:37
22
Chantal van Eijk
Spijkenisse
30:00
23
Lizaveta Staravoitava
's-Gravenhage
30:03
24
Esther van der Graaf
Ouddorp Zh
30:03
25
Laura den Uijl
Spark
30:07
26
Noemi Adegbokun
Rijswijk Zh
30:20
27
Dorethe Heldens
Spijkenisse
30:21
28
Petra Westmaas
Spijkenisse
30:24
29
Sabrina Schot-Hoekman
Spijkenisse
30:36
30
Rashida Leter
Spijkenisse
30:41
31
Mieranda Hoeks-Evers
Veldhoven
31:03
32
Jolanda van der Pluijm
Spijkenisse
31:03
33
Fleur van Noort
Hellevoetsluis
31:10
34
Jessica hillen
Rhoon
31:12
35
Tamara Labeur
Oud-Beijerland
31:41
36
Renata Dekker
Fortuna
31:48
37
Wanda Knoppers
Spijkenisse
31:51
38
Leonie Tiesinga
Hellevoetsluis
31:56
39
Rachel van Pelt
Vlaardingen
31:58
40
Angela van Pelt
Vlaardingen
31:58
41
Maaike Willemsen
's-Gravenzande
32:04
42
Apoorva Abhinav
Utrecht
32:16
43
Manon van Es
Rozenburg Zh
32:20
44
Johanneke te Lindert
Zeddam
32:40
45
Gerrie Hoogbruin
Spijkenisse
32:49
46
Patricia Rook
Oud-Beijerland
32:59
47
Francis Bloemendaal
Abbenbroek
33:03
48
Nancy Timmer
Abbenbroek
33:03
49
Sharleena Ros
Spijkenisse
33:04
50
Carina Samethini
Spijkenisse
33:05
51
Cora Kruithof
Spijkenisse
33:05
52
Ellen van der Sluis
Fortuna
33:17
53
Tanja Buskohl
Spijkenisse
33:19
54
Linda den Hartigh
Hoogvliet Rotterdam
33:19
55
Jessica Jansen
Vlaardingen
33:53
56
Alisa Malkic Iriskis
Spijkenisse
33:55
57
Tamara Bouman
Rijswijk Zh
34:00
58
Cheryl Mostert
Rijswijk Zh
34:00
59
Karlijn van Kuik
Spijkenisse
34:24
60
Germaine Tempel
Spijkenisse
34:28
61
Carmen Tramper
Spijkenisse
34:32
62
Karin Bezuijen
Spijkenisse
34:39
63
Bianca Gordijn
Oss
34:43
64
Amber Heberlé
Spijkenisse
34:45
65
Ingrid Corveleijn
Spijkenisse
34:47
66
Carin Cuijnen
Barendrecht
34:54
67
Ilva Bongers
Spijkenisse
35:19
68
Sanne Harteveld
Brielle
35:42
69
Anke Brand
Spijkenisse
36:22
70
Sandra van der Draai
Spijkenisse
36:24
71
Simone Smid
Hoogvliet Rotterdam
36:39
72
Angelique Honcoop
Nieuw-Beijerland
36:42
73
Karin Petit van der Walle
Spark
36:45
74
Charissa Guliker
Berkel en Rodenrijs
36:46
75
Marija Nekic
Spijkenisse
36:55
76
Gaby van den Berg
Spijkenisse
38:05
77
Corrie Gesquirre
Spijkenisse
38:07
78
Ariane van der Zee
Spijkenisse
38:13
79
Kimberley van der Velde
Zwolle
38:15
80
Sonja Montero de Ruiter
Spijkenisse
38:16
81
Jolanda Hausmanns
Spijkenisse
38:18
82
Alice Hochstenbach
Pijnenburg
39:01
83
Johanna Ennenga
Hekelingen
39:05
84
Quinta Westdijk
Spijkenisse
39:07
85
Claudia ter Horst
's-Gravenhage
39:34
86
Linda Michels
Spijkenisse
39:37
87
Guno Rommy
Spijkenisse
39:42
88
Mireille Voetstra
Hoogvliet
39:54
89
Nel Visser
Spijkenisse
39:58
90
Amanda Gesquirre
Spijkenisse
39:59
91
Karina van Kuik
Spijkenisse
42:25
92
Carla de Lange
Nederland
43:53
93
Silvia Marinus
Rozenburg
45:56
94
Merve Guvenek
Istanbul
48:32
www.uitslagen.nl
23-12-2016 13:16