Uitslagenlijst ACO Van Elderen Crossloop

Ommen - Zaterdag 17 december 2016

MSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
16:24
16:24
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:36
17:35
3
Michiel Veldman
Nieuwleusen
17:47
17:46
4
Maarten Koggel
Dalfsen
18:13
18:12
5
Rob Kunst
Vriezenveen
19:38
19:36
6
Evert Teunis
Vriezenveen
20:51
20:50
7
Lars Knol
Vroomshoop
20:58
20:56
8
William Dubbink
Daarle
21:00
21:00
9
John Kobus
Vriezenveen
22:28
22:23
10
Joris Bosch
Vroomshoop
23:04
23:00
11
Dirkjan Minkjan
Westerhaar
23:06
22:59
12
Tim van der Monde
Ommen
23:33
23:31
13
Robert Kramer
Dedemsvaart
24:21
24:17
14
Rienk Zomer
Den Ham Ov
24:26
24:22
15
Harm-Jan Otter
Vroomshoop
24:57
24:53
16
Grant Cox
Delden
27:49
27:46
17
Arthur Dreschler
Hardenberg
30:39
30:32
M40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
18:59
18:59
2
Wilco Mars
ACO Van Elderen
19:05
19:04
3
Henkjan van Goor
Daarlerveen
20:15
20:14
4
Anne Marsman
ACO Van Elderen
21:38
21:35
5
Mickel Zandink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
22:24
22:21
6
Reinier van der Wal
Borne
23:01
23:00
7
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:24
23:20
8
Marc Wekamp
Beerzerveld
23:33
23:29
9
Jarno Boertje
Vroomshoop
23:52
23:51
10
Dick Dreschler
Hardenberg
25:30
25:28
11
Theo Oldehinkel
Spurt '88
25:47
25:44
12
Martin van Goor
Twenterand
32:03
31:57
M50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene de Boer
Vechtdallopers
20:01
19:58
2
Roelof Hutten
Spurt '88
20:30
20:28
3
Harm Kooiker
Rouveen
20:38
20:34
4
Albert Oldehinkel
Spurt '88
21:00
20:58
5
Henk Jan Meier
Hardenberg
21:06
21:04
6
Wim Matel
Spurt '88
21:21
21:19
7
Bennie Haverkort
Ommen
21:36
21:34
8
Frank Koopmans
Balkbrug
22:20
22:18
9
Dick Postmus
Rijssen
22:52
22:51
10
Roel Otten
Spurt '88
23:27
23:24
11
Remco Brink
IJsselmuiden
23:31
23:28
12
Jasper Klein
Dedemsvaart
24:00
23:56
13
Henk Laarman
Nieuwleusen
24:14
24:08
14
Hilbert Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:29
25:28
15
Jelle Twijnstra
Zwolle
25:59
25:55
16
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
26:24
26:20
17
Wim Mouwer
Nunspeet
26:28
26:23
18
Arie Meijer
Punthorst
27:46
27:43
19
Henk Daling
Hoogeveen
27:56
27:53
20
Albert Kuilder
Almelo
30:20
30:13
21
Johan de Jong
Spurt '88
30:32
30:27
VSEN, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
Dalfsen
20:01
20:00
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
20:02
20:01
3
Gerlinda Kuilder
Vroomshoop
23:34
23:28
4
Melissa Grondman
Daarle
24:41
24:37
5
Wilma Fidder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:42
24:37
6
Tamara Vasilica
Heerde
27:53
27:47
7
Kimberly van der Berg
Ommen
28:24
28:18
8
Irene Schunselaar
ACO Van Elderen
28:25
28:21
V40, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Gerrits
Vroomshoop
26:30
26:27
2
Alinda de Bruin
Spurt '88
29:58
29:52
3
Petra Dreschler
Hardenberg
30:40
30:33
4
Hilde Klaassen
Ommen
33:11
33:04
V50, 4950 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Kloek-Tusveld
Vechtdallopers
26:22
26:17
2
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:31
29:25
3
Erna Jurjens
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:31
29:26
MSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
37:05
37:04
2
Danny Koppelman
Hoge Hexel
37:06
37:06
3
René Ramaker
Spurt '88
39:49
39:49
4
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
41:23
41:22
5
Stefan Boezelman
Ommen
41:54
41:53
6
Joram Wessels
AV Zeewolde
45:10
45:07
7
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
45:16
45:10
8
John Hendrickx
Bergentheim
45:23
45:21
9
Arjan Hutten
Dedemsvaart
47:04
47:01
10
Corné Bal
Vriezenveen
48:09
48:03
11
Edgar Hultink
Bergentheim
48:28
48:26
12
Chris Willems
Bergentheim
51:10
51:07
M40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
37:49
37:49
2
Bennie Akkerman
Rouveen
42:03
42:01
3
Serge Hofkamp
Ommen
43:46
43:44
4
Ben Smith
Hardenberg
43:52
43:48
5
Bert Lüchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
44:14
44:12
6
Ronald Martens
Hardenberg
44:39
44:36
7
Han Stegeman
Giethmen
44:41
44:39
8
Jan Hofsink
Bergentheim
45:33
45:30
9
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
48:36
48:32
10
Ferdinand Dam
Daarlerveen
50:59
50:54
11
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
52:55
52:51
12
Derk Lotterman
Bruchterveld
1:00:26
1:00:22
M50, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
37:43
37:42
2
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
40:02
40:01
3
René van Weezep
Nijverdal
42:08
42:06
4
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
42:45
42:44
5
Peter Kempkes
Voorburg
43:03
43:01
6
Erik Bakker
De Bult
44:12
44:11
7
Henk Oldehinkel
Spurt '88
44:46
44:43
8
Rudy Telkamp
Hoogezand
47:12
47:09
9
Vincent Kosse
Geerdijk
47:22
47:16
10
Henk van Duuren
Spurt '88
47:50
47:46
11
Jan Becker
Bergentheim
48:42
48:39
12
Jan Snijder
Nieuwleusen
49:19
49:14
13
Herman Wennink
Hardenberg
49:35
49:31
14
Jan Altena
Bruchterveld
50:40
50:36
15
Henk Veldkamp
Oosterhesselen
51:54
51:52
16
Jaap den Bakker
Ommen
53:15
53:10
17
Ben Haarhuis
Geesteren
54:06
54:02
18
Tonny Holleboom
Broekland
54:41
54:34
19
Co van der Sluis
Dedemsvaart
59:17
59:12
20
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:00:18
1:00:13
VSEN, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rachel van Es
De Gemzen
45:20
45:16
2
Marleen Herbert
Spurt '88
45:35
45:34
3
Henrieke Ramaker
Hardenberg
45:52
45:51
4
Jolien Bom
Vriezenveen
47:08
47:07
5
Anouk IJmker
Twenterand
54:37
54:33
6
Judith Vogelzang
Ommen
59:02
58:58
V40, 9930 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iris Dahler
Hoogeveen
46:06
46:05
V10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wiep Seinen
Ommen
8:58
8:57
2
Lindy Kramer
Dedemsvaart
9:44
9:43
M10-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wessel Koekkoek
Ommen
7:52
7:52
2
Nout Meijer
Witharen
8:13
8:12
3
Guido Knol
Ommen
9:18
9:17
4
Maro Fokke
Vroomshoop
16:36
16:34
V13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:16
7:16
2
Esmee Vis
Wezep
7:30
7:30
3
Janneke Meinen
Ommen
7:56
7:56
4
Noor van den Enk
Ommen
10:36
10:34
M13-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Knossen
Heiligerlee
6:29
6:28
2
Leroy Oostman
Groningen
6:50
6:50
3
Rik Michiel Meinen
Ommen
6:56
6:55
4
Tijmen Maathuis
Ommen
7:56
7:54
5
Lennert vd Wal
Borne
8:21
8:20
6
Jonne Maathuis
Ommen
9:37
9:36
V16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Prent
Ruinen
7:11
7:11
2
Lena Nijhof
Hengelo
8:44
8:43
M16-, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
6:16
6:16
2
Jaimie Verhagen
Eelde
6:22
6:22
3
Juan Oldehinkel
Hardenberg
6:42
6:42
De volgende wedstrijd is op 4 februari.
De crosslopen zijn tevens onderdeel
van de Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
De volgende wedstrijd in deze competitie is de
Zandstuve Bosloop op 14 januari.
Organisatie: ACO van Elderen
http://www.acovanelderen.nl
www.uitslagen.nl
18-12-2016 12:22