Uitslagenlijst St George Cross

Spierdijk - Zondag 11 december 2016

MJ, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
5:22
2
Luke Hoekstra
Lutjebroek
5:46
3
Quint Kuijper
Zwaag
6:04
4
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
6:06
5
Daan Schuit
Hensbroek
6:18
6
Rick Schirrmann
Wognum
6:36
7
Colin Yardinci
Heerhugowaard
6:52
8
Jurian Boogaard
Heerhugowaard
6:57
9
Jitse Schep
SAV
7:22
10
Menno Brandt
SAV
7:23
MM, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
5:48
2
Malin Schouten
Hera
5:50
3
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:20
4
Jill Hoeve
Hollandia
6:33
5
Maartje Tuil
Hollandia
6:34
6
Gwen Hoekstra
SAV
6:37
7
Fiene Jonk
AV Edam
6:38
8
Chiméne Ooms
Wieringermeer
6:39
9
Eva Boumans
Obdam
7:07
10
Amber Adriaansen
Noordkop
7:14
11
Ilse Boumans
ARO '88
7:53
PJ, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
5:09
2
Niek Kollé
Noordkop
5:15
3
Coen van de Kerkhof
Noordkop
5:16
4
Lennart Boogaard
Hera
5:17
5
Mel van der Laan
Nibbixwoud
5:18
6
Mika Baro
DOKEV
5:27
7
Stef Beerepoot
Spanbroek
5:30
8
Siem van Diepen
Nibbixouwd
5:33
9
Sicco Deurloo
Hollandia
5:44
10
Jac Ruiter
Spanbroek
5:45
11
Thijs ten Bruggencate
Hera
5:47
12
Jelle Schirrmann
Wognum
5:59
13
Lucas Knetemann
Hollandia
6:05
14
Senna Giling
Hollandia
6:15
15
Rijan Weijers
TAS '82
6:17
16
Giel Boon
Spanbroek
6:18
17
Anton Groot
Hollandia
6:18
18
Jared Broers
Hera
6:41
PM, PUPILLENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
5:30
2
Ella van der Velde
SAV
5:34
3
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
5:37
4
Isa Kollé
Noordkop
5:40
5
Lana Broers
Hylas
5:44
6
Ezra Minneboo
Hollandia
5:55
7
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
5:56
8
Kaitlijn van Dongeren
SAV
6:00
9
Bente Tuil
Hollandia
6:05
10
Tara Koomen
SAV
6:11
11
Floor Schuit
Hensbroek
6:16
12
Luca Klumpenhouwer
SAV
6:24
13
Maud van der Laan
Nibbixwoud
6:30
14
Marit Schoemaker
ARO '88
6:49
JJ, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hoogeboom
NOVA
14:31
2
Luca van Diepen
Hylas
15:47
3
Lars Philipsen
Hera
15:55
4
Angelo Visser
NEA Volharding
16:11
5
Nick Beerepoot
Spanbroek
16:50
6
Kick Doornbos
Hera
18:20
7
Ryan Steenvoorden
Noordkop
21:33
JM, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Hylas
17:46
2
Manon Verdonck
AV Edam
18:01
3
Annika Boogaard
SAV
18:42
4
Ciara van Dongeren
SAV
19:03
5
Nina Kruijer
Hylas
19:11
6
Noah Verduin
TAS '82
21:58
7
Isa Bakker
Lutjebroek
22:31
8
Rikkie Kolle
Noordkop
22:45
NJ, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
14:16
2
Twan Pormes
Zaanland
14:23
3
Rutger Keet
Noordkop
14:57
4
Dean Niesten
Hera
17:08
5
Steven de Moel
NOVA
17:28
6
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
17:48
7
Luuk Bruins
Hollandia
17:58
8
Jens Beerepoot
Hera
18:16
NM, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
16:40
2
Dana Steeman
Berkhout
19:09
TM, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Totte
Broek op Langedijk
16:03
2
Jeffry Boon
Spanbroek
19:58
3
Martin Steeman
Berkhout
20:40
4
Wim van der Poel
Zaanland
22:22
5
Ruud Bakker
Lutjebroek
22:32
6
Michel van Dam
Heerhugowaard
24:31
7
Tom Detemarre
Avenhorn
33:19
TV, JUNIORENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Schenk
Enkhuizen
22:14
2
Lianne Smal
Avenhorn
22:26
3
Miron Ruitenberg
Bovenkarspel
23:10
M, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
26:28
2
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
26:58
3
Thijs Mossel
AV Edam
27:31
4
Pim Molenaar
Trias
27:55
5
Ferdy van der Heide
Hylas
28:04
6
Robert de Boer
AV Edam
28:09
7
Erik-Jan Spijkerman
Hollandia
28:18
8
Ton Koning
AV Edam
28:31
9
Bouke Bouma
AV Edam
28:42
10
Tim Tesselaar
Noordkop
29:04
11
Menno Munster
Hylas
29:06
12
Jan Arie Portegijs
DOKEV
29:21
13
Maurice Vriend
AAC
29:46
14
Arjen Hart
AAC
30:16
15
Juriën Enlius
Hoorn
30:38
16
Hugo Bakker
Hera
31:11
17
Bart Tesselaar
Noordkop
31:19
18
Tyas Visser
AV Edam
31:26
19
Dave Kanbier
Schagen
31:27
20
Paul Okkerse
SV Sportlust
32:30
21
Tjalf Hek
SV Sportlust
32:51
22
Mark Wijte
ARO '88
32:58
23
Joey Steenvoorden
Noordkop
33:18
24
Harm Jonker
SV Sportlust
33:38
25
Fery Pronk
Spanbroek
35:00
26
John van de Swaluw
Wervershoof
35:01
27
Jorick Quax
Breezand
36:21
28
Paul Homan
Anna Paulowna
37:30
29
Bryan Mahiew
Julianadorp
37:31
30
Winsen Duker
Utrecht
38:36
31
Kevin Verdonschot
Loopgroep Hoorn
38:53
32
Jeroen Groot
De Goorn
44:41
M35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Koen
Noordkop
28:44
2
Johan Smit
AV Edam
28:59
3
Bart Klaver
Hera
30:01
4
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
33:44
5
Wouter Meijerink
SAV
36:15
6
Jan Klaver
Hollandia
36:39
7
Dennis Curvers
Noordkop
38:27
8
Sander Schirrmann
Wognum
38:40
9
Fred Lenting
Spanbroek
39:14
M40, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
SAV
28:25
2
Toine Groot
SAV
28:34
3
Jordy Vinke
Texel
28:41
4
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
29:13
5
Tom ten Bruggencate
Hera
31:02
6
Edwin Marcus
ARO '88
33:01
7
Rob Stavenuiter
Andijk
33:29
8
Jochem Marcus
Midwoud
34:53
9
Norbert Bijvoet
Hollandia
35:14
10
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
35:15
11
Ralph te Riet
Heerhugowaard
35:27
12
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
36:26
13
Hans Boots
Nibbixwoud
36:48
14
Michiel Ooms
Wieringermeer
37:23
15
Ronald Deen
Wervershoof
37:28
16
Ernst Oppedijk
Alkmaar
37:31
17
Richard Hes
Heerhugowaard
39:22
18
Ernst Jonker
Hera
39:23
19
Frank Schouten
Zwaag
39:38
20
Ronald Koppes
Zwaag
41:26
21
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
42:20
22
Arjan van den Heuvel
Heerhugowaard
43:04
M45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
28:13
2
Jim Mooij
Hollandia
29:38
3
Rob Schilder
SAV
29:59
4
Peter Dekker
SAV
30:21
5
Rober Stroet
SAV
30:52
6
Kees Bot
Hollandia
31:29
7
John Buikman
AV Edam
32:41
8
Johan Bosman
Wervershoof
32:53
9
Gert-Jan Klumpenhouwer
SAV
33:14
10
Robert Horneman
Wieringermeer
34:01
11
Jeroen Dodeman
SAV
34:04
12
Mark Wester
ARO '88
34:44
13
Edwin Bruin
Wieringermeer
35:16
14
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
35:18
15
Rob Donker
SV Sportlust
35:46
16
Johnny van Beers
Heerhugowaard
38:10
17
Hans Veldhorst
Hollandia
38:18
18
Jilles de Wit
Den Helder
39:46
M50, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
28:19
2
Hans Pater
Hera
31:14
3
Gerard Warnaar
Hera
31:22
4
Willem Mulder
SV Sportlust
33:09
5
Rene van den Berg
Hera
34:19
6
Jan Metselaar
Den Oever
34:56
7
Frank Ettes
Hollandia
36:10
8
Marcel Steenvoorden
Noordkop
37:04
9
Rene Steur
ARO '88
37:49
10
Josef Laufenberg
Noordkop
37:53
11
Helmus de Kruijff
Hera
38:20
12
Vincent Smal
Avenhorn
41:17
13
Hans Spek
Hera
41:30
14
Gerard Beerepoot
Wognum
43:19
15
Patrick Stahli
Den Helder
45:18
M55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Sjerps
SAV
31:31
2
Jan Smit
Hollandia
32:53
3
Kees Denneman
AV Castricum
33:26
4
Herman Akkerman
Hollandia
34:14
5
Nico Wagenaar
Hera
34:46
6
Frank Boon
SAV
35:05
7
Arie Kossen
NOVA
36:34
8
Henk Meester
NEA Volharding
37:20
9
Dick Waiboer
ARO '88
38:04
10
John Koning
ARO '88
39:44
11
Ronald Schouwink
Loopgroep Hoorn
39:58
M60, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Jonker
Trias
32:57
2
Jan Kreuk
SAV
33:32
3
Cees Meijer
SAV
34:40
4
Anton Knijn
Hollandia
35:01
5
Koos v.d. Jagt
avVN
35:17
6
Antoon van der Jagt
avVN
37:39
7
Peter Nuyens
AV Edam
38:01
8
Mat Pronk
Hera
38:36
9
Nico Wenker
Hollandia
39:33
10
Simon Laan
Hollandia
39:48
11
Kik Huisman
Hollandia
40:29
12
Jan Dorland
AV Edam
40:50
13
Herman Hommen
Wieringermeer
41:23
14
Siem de Ruyter
Hera
42:07
15
Harry Kraak
Noordkop
42:28
16
Ton Overpelt
Hollandia
42:36
17
Theo Mossel
AV Edam
42:58
18
Lou Couvert
Hollandia
43:56
19
Ko Groot
Avenhorn
44:43
20
Hans Schipper
Hera
47:41
21
Jan van Oers
Wieringerwerf
47:43
22
Ted Wester
Hera
49:05
23
Kes Brandhoff
Hoorn
51:33
V, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Berkhout
NOVA
30:13
2
Charissa Czech
Noordkop
32:06
3
Cora Kiekens-Klaver
Oudkarspel
33:13
4
Martine Ligthart
SAV
35:30
5
Lisanne Keet
DOKEV
37:32
6
Heleen Wildoer
SAV
41:04
7
Sandra Okkerse
SV Sportlust
42:11
8
Floor ter Burg
Wieringerwerf
42:40
9
Jos Beentjes
Oosthuizen
43:46
10
Sabine Beentjes
Oosthuizen
43:48
11
Sanne Glas
Hera
44:03
12
Dorien Kuin
Hoogkarspel
45:56
13
Ellen van Wieren
Wieringermeer
48:56
14
Ellen Bink
Wieringermeer
50:36
V35, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
32:26
2
Marieke van Zierop
NOVA
32:50
3
Linda Schra
Alkmaar
34:12
4
Marleen Stroomer
Zwaag
37:56
5
Esther Romein
Hollandia
38:35
6
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
50:19
V40, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Hera
34:05
2
Fa Adda
AV '23
35:38
3
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
38:33
4
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
41:36
5
Mirjam van der Eijk
Midwoud
44:57
6
Arienne Olsthoorn
Wieringerwerf
45:14
V45, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
35:50
2
Audrey Breur
Noordkop
36:00
3
Ivonne Kramer
SAV
36:57
4
Marleen Heemels
Zaanland
36:58
5
Margret Does
Hera
41:19
6
Esther Winter
Heerhugowaard
43:04
7
Hélène Schilder
SAV
48:42
8
Kitty Karels
Schagen
58:26
V50, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
35:57
2
Connie van der Lee
DOKEV
36:17
3
Margareth Smal
Hollandia
37:50
4
Sylvia Stahli
Den Helder
39:51
5
Winy Grenk
Blokker
41:28
6
Bea Sikkink
SAV
43:16
7
Hannie Stam-Van Diepen
Hera
44:35
8
Thea Pluister-Gootjes
Hera
44:46
9
Margot van der Kemp
Hera
44:46
10
Patty Karels
Barsingerhorn
57:38
V55, KNAU WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
37:16
2
Ans Thole
SAV
38:24
3
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
43:34
4
Hankie Bijl
Hollandia
43:58
5
Carla Zwart
Hollandia
44:50
6
Mary Koenis
Hollandia
44:59
7
Edith Czech
Noordkop
46:33
8
Joke Laan- van den Berg
Hollandia
49:16
www.uitslagen.nl
12-12-2016 14:46