Uitslagenlijst Wilgenweard Nijverdalse bergcross

Nijverdal - Zaterdag 10 december 2016

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Vossers (CLO)
Hengelo gld
36:02
36:02
2
Thomas Nijman
Heino
36:05
36:04
3
Arne Mulder (CLO)
Zwolle
37:04
37:03
4
Harmen Hoek (CLO)
Kronos
37:18
37:17
5
Leon Sanderman
Rijssen
37:40
37:39
6
Erik Slomp (CLO)
Zwolle
37:50
37:49
7
Marco Muller
Holten
37:57
37:56
8
Mark Muller (CLO)
Holten
37:59
37:57
9
Kevin Schaap
LAAC Twente
39:03
39:01
10
Vincent Maalderink (CLO)
Zutphen
39:10
39:10
11
Glenn ten Berge
AV Holten
39:20
39:18
12
Ruud van der Wal
Apeldoorn
39:39
39:38
13
Ard Vlooswijk (CLO)
Aperldoorn
39:47
39:46
14
Maarten Nieuwenuis (CLO)
BB lopers
40:18
40:16
15
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
40:26
40:25
16
KlaasJan Arkema (CLO)
Zwolle
40:29
40:27
17
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
41:11
41:09
18
Nick Zwienenberg (CLO)
Nijverdal
42:00
41:56
19
Bas Eeftink
Atletics Nijverdal
42:29
42:26
20
Edwin Wentink
TION
42:32
42:32
21
Ferry van den Berg
Hellendoorn
43:01
42:57
22
Ruben Groote Stroek
Nijverdal
43:40
43:40
23
Johan Wessels
Atletics Nijverdal
43:50
43:47
24
Hans Tjoink
Markelo
44:03
44:00
25
Rob Kunft
Vriezenveen
44:06
44:02
26
Robert van Bloem
Atletics Nijverdal
44:54
44:46
27
Arjan Krukkert
Nijverdal
45:49
45:43
28
Erik Brinks
Rijssen
45:58
45:47
29
Dirk-Jan van Dijke
Rijssen
45:59
45:48
30
Robert Krikke
Neede
46:11
45:59
31
Wilfred Minkjan
Den Ham Ov
46:26
46:20
32
Jeroen Hofstede
Nijverdal
46:52
46:46
33
Rutger ter Harmsel
Rijssen
46:59
46:47
34
Michiel Berentschot (CLO)
Nijverdal
47:04
46:59
35
Bob Kendle
Hengelo Ov
47:42
47:39
36
Hans Pluimers
Nijverdal
47:56
47:52
37
Wilko ter Steege
Enter
48:22
48:11
38
Gijs Flinterman
Groningen
48:50
48:32
39
Sander Vloedgraven
Deventer
48:50
48:34
40
John van der Zee
Hellendoorn
49:13
49:08
41
Kevin Kamphuis
Wierden
49:43
49:39
42
Erik van de Berg
Nijverdal
50:14
49:54
43
Rick Hoitzing
Hengelo Ov
50:35
50:25
44
Rick Stevens
50:46
50:33
45
Maarten van Eijzeren
Nijverdal
51:02
50:49
46
Koen Heuver
Nijverdal
51:15
51:00
47
Gerben Damhuis
Enter
51:54
51:40
48
Pieter Kuijpers
Borne
52:23
52:05
49
Barrie van Heek
AV Rijssen
52:26
52:22
50
Frank Veltkamp
Rijssen
52:34
52:24
51
Ronnie de Wilde
Goor
52:52
52:40
52
Andre Timmerman
Almelo
53:03
52:49
53
Wouter van der Veen
Nijverdal
53:05
52:58
54
Martijn Pot
Leiden
53:30
53:30
55
Andy Fukking
Hengelo Ov
53:51
53:32
56
Paul Ezendam
Goor
53:56
53:42
57
Paul bruggeman
Nijverdal
54:06
53:59
58
Ronald Voort
Almelo
54:30
54:12
59
Richard Winkels
Nijverdal
54:47
54:23
60
Bram de Jonge
Velp Gld
55:14
54:57
61
Mark Roescher (CLO)
Almelo
58:29
58:03
62
Erik Jan Heuver
1:00:50
1:00:35
63
Piet Boensma
Nijverdal
1:00:55
1:00:45
64
Martijn Hofman
Rijssen
1:01:06
1:00:41
65
Paul David-Richard
Almelo
1:09:14
1:09:05
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Johan kats (CLO)
Daventria
37:45
37:44
2
Berthold Berger (CLO)
Zwolle
38:57
38:57
3
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
40:03
40:00
4
Lamko Hulzebos (CLO)
HAC '63
40:21
40:19
5
Mark Saathof
Nijverdal
40:35
40:35
6
Ronald Derksen
Apeldoorn
41:19
41:17
7
Jeroen ter Brugge
Nijverdal
43:05
43:05
8
Wilco Mars
ACO Van Elderen
43:35
43:31
9
Sjoerd Franck
Atletics Nijverdal
44:18
44:15
10
Hans Jansen
Rijssen
44:41
44:34
11
Peter Bruinsma (CLO)
Nijverdal
46:00
45:49
12
Gerard van den Berg
Kampen
46:49
46:41
13
Bert Luchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
47:09
47:04
14
Jan Heuver
Vriezenveen
48:41
48:32
15
Barry ten Hove
Atletics Nijverdal
49:16
49:00
16
Mynko Peterink
Veluwe
50:24
50:17
17
Martin Krijgsman
AV Rijssen
50:37
50:29
18
Edwin van Dalen
Isala '96
50:41
50:41
19
Hans Bisschop
50:47
50:35
20
Max Reve
Wierden
50:52
50:47
21
Frank Hofstede
Raalte
51:08
51:00
22
Jan Willems
Rijssen
51:14
51:07
23
Erik Wevers
Markelo
51:15
51:12
24
Martin Lankamp
Rijssen
51:51
51:42
25
Martin Paalman
Holten
52:19
52:11
26
Stefan ten Broeke
Rijssen
52:20
52:05
27
Ewald Woertman
Raalte
52:28
52:20
28
Bert Hosmar
Nijverdal
52:50
52:45
29
Arnoud Roosendaal
Nijverdal
52:54
52:43
30
Richard Broekhof
Noordijk
52:59
52:51
31
Remco Geerdink
Goor '75
53:21
53:21
32
Herman Baan
Rijssen
53:46
53:46
33
Dinand Busscher
Rijssen
54:19
54:08
34
Ard Wessels
AV Rijssen
55:23
55:10
35
Rob Kelder
Nijverdal
57:30
57:08
36
Dinand Telman
Nijverdal
58:44
58:24
37
Raphael Pattipeiluhu
Almelo
1:02:06
1:02:00
38
Gert-jan Baan
Zuna
1:02:51
1:02:37
39
David Richard
Almelo
1:06:04
1:05:59
40
Marcus Ringringulu
Almelo
1:06:45
1:06:36
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dick Elzenga
Veluwe
40:45
40:43
2
Jeroen Machielsen
Atletics Nijverdal
40:51
40:49
3
Larbi el Ouahbi (CLO)
Deventer
46:16
46:13
4
Henk Passies
Dutch Runners
47:13
47:04
5
René Hoff
AV Holten
47:16
47:10
6
Arjan Nieuwenhuis
Nijverdal
48:08
47:56
7
Theo de Rooij
Holten
49:05
48:51
8
Erik Braaksma
Hellendoorn
49:16
49:11
9
Albert Willemsen
Goor
49:53
49:48
10
Hans te Nijenhuis
LAAC Twente
49:56
49:51
11
Peter Scheeren
Goor '75
49:59
49:53
12
Martin Oosterveld
Enschede
50:03
49:47
13
Rene Steentjes
enter
50:04
49:57
14
Gerard Heuver
Hellendoorn
50:21
50:09
15
Henk Enoch
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
50:44
50:37
16
Joost Mijers
Goor
51:11
51:06
17
Auke Brouwel
Urk
51:31
51:26
18
Jan Tijhuis
AV Rijssen
51:40
51:35
19
Dick Bergman
Nijverdal
53:12
52:57
20
Opa leo Meulenbroek
Deventer
56:29
56:05
21
Rinke Visscher
Urk
56:58
56:44
22
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
57:02
56:46
23
Dik Zantingh
Zuidwolde Dr
57:08
56:49
24
Ad Eilens
Tubbergen
58:00
57:47
25
Tonny ten Dam
Bornerbroek
58:35
58:24
26
Martin van Leijden
Boxmeer
59:54
59:37
27
Wim Scheppink
AV Rijssen
1:00:14
59:51
28
Johan van Slooten
Urk
1:01:53
1:01:39
29
Kees Kramer
Loopgroep Het Lageveld
1:01:54
1:01:43
30
Jan Wiltvank
Vriezenveen
1:04:44
1:04:29
31
Adriaan van Overbeek
Enter
1:08:33
1:08:16
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tjibbe de Vries
44:49
44:46
2
Richard Beldman
Holten
46:22
46:19
3
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
48:21
48:18
4
Theo Wegdam
Beweegpunt Hof van Twente
49:18
49:11
5
Chris Offringa
AV Holten
51:19
51:12
6
Mannus Schulenburg
Nijverdal
55:09
55:00
7
Jan Haas
AV Rijssen
58:28
58:19
8
Bertus van Elburg
Atletics Nijverdal
59:25
59:05
9
Ben Sibon
LAAC Twente
1:07:25
1:07:05
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Ooms
Hanzesport
42:51
42:48
2
Sophie Nijman
Amsterdam
48:16
47:59
3
Ellis Bebseler
LAAC Twente
48:23
48:19
4
Jolien Bom
Vriezenveen
50:25
50:21
5
Linda Schulenburg
Nijverdal
51:57
51:49
6
Elsa Dragt
Borne
53:47
53:37
7
Iris Brummelman
Bathmen
54:11
53:56
8
Marieke Dohle
Wassenaar
54:47
54:40
9
Frederiek Heuver
Atletics Nijverdal
55:28
55:12
10
Carina Slingerland
AV Haaksbergen
56:21
56:12
11
Laura Grootenhuis
Hellendoorn
57:29
57:17
12
Elise Isselman
Enter
58:25
58:00
13
Dineke Post
Twenterand
59:11
59:01
14
Nienke Spapé
Goor
59:12
58:47
15
Kim van Elburg
Zwolle
59:25
59:04
16
Marjolein Kroeze
Enter
59:26
59:02
17
Martha Hettema
Borne
59:48
59:28
18
Evelein Hamberg
Deventer
59:51
59:28
19
Mirjam van aartsen
Nijmegen
59:57
59:39
20
Dieuwke Eringa
Enschede
1:01:02
1:00:41
21
Lianne Jongsma
AV Holten
1:01:03
1:00:41
22
M. Schuiterd
Rijssen
1:01:43
1:01:23
23
Iris Hoogezand
Wierden
1:02:13
1:01:56
24
Willeke Schoppers
Enter
1:02:36
1:02:18
25
Sanne Ikink
Hanzesport
1:02:51
1:02:33
26
Annemieke Ligtenberg
Almelo
1:02:51
1:02:34
27
Sandra Ligtenbarg
Nijverdal
1:03:29
1:03:17
28
Ilonie Wessels
AV Rijssen
1:04:52
1:04:38
29
Ankie Dijkslag
Daventria
1:05:08
1:04:44
30
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
1:05:52
1:05:32
31
Henny Strijker
Zuidwolde Dr
1:05:54
1:05:54
32
Karin Fontein-Bruggeman
Haarle gem Hellendoorn
1:05:56
1:05:34
33
Wiets Teijema
Zwolle
1:06:28
1:06:06
34
Renate Krikke
Neede
1:08:24
1:08:00
35
Carro Lankamp
Enter
1:08:44
1:08:21
36
Audrey Veldhuis
Nijverdal
1:10:39
1:10:18
37
Janine van der Meer
Hoogeveen
1:12:14
1:11:54
38
Linda poffers
Nijverdal
1:13:36
1:13:14
39
Monique de Booy
Nijverdal
1:13:36
1:13:13
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
18:24
18:24
2
Nick Marsman
ACO Van Elderen
18:55
18:53
3
Jeroen Rodenburg (CLO)
Phoenix
19:02
19:01
4
Joep Emmen (CLO)
BB lopers
19:11
19:11
5
Seb Wiggemans (CLO)
Daventria
19:26
19:25
6
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
19:39
19:37
7
Gertin Roke
ACO Van Elderen
19:39
19:37
8
Martijn Oonk
Enschede
19:49
19:48
9
Willard Bredewold (CLO)
zwolle
19:54
19:53
10
Branco van Minnen
Marathon Pim Mulier
19:58
19:57
11
Casper van Leeningen (CLO)
Beekbergen
20:05
20:04
12
Samuel Hofman (CLO)
Ruinen
20:20
20:18
13
Mark Jansonius (CLO)
apeldoorn
20:27
20:26
14
Gerben van Vilsteren (CLO)
Zwolle
20:32
20:32
15
Ronald Kuin (CLO)
Deventer
20:43
20:41
16
Jurrien ten Hove (CLO)
Deventer
20:58
20:57
17
Jessie Muller
Holten
21:05
21:04
18
Marc Averesch
AV Rijssen
21:07
21:04
19
Menno Ottens
Rotterdam
21:19
21:10
20
Max Sinninghe
Daventria
21:48
21:45
21
Maarten Renkema
Hengelo
21:52
21:48
22
Roy van Os
Atletics Nijverdal
21:56
21:54
23
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
21:57
21:54
24
Chiel van Mourik (CLO)
Terwolde
21:57
21:54
25
Guus Baan
Enter
21:58
26
Yannick Mijsters
Holten
22:12
22:06
27
Edwin Visser
Jong en Laan
22:19
22:15
28
Remy van der Beek
Enschede
22:26
22:24
29
Mike de Boer
Borne
22:38
22:36
30
Lars Spijkerman
Nijverdal
22:46
22:39
31
Thijs Blikmans
Almelo
22:59
22:54
32
Harald Huijssoon
Atletics Nijverdal
23:05
23:05
33
Joost Postmus
AV Rijssen
23:26
23:26
34
Arjan Gruppen
HAC '63
23:31
23:29
35
Marcello van den Brink
Goor '75
23:36
23:30
36
Mart Rozenkamp
AV Rijssen
23:37
23:35
37
Robert-Jan Sanderman
Rijssen
23:42
23:38
38
Jesper ten Hoeve
Daventria
23:43
23:41
39
Arne Wessels
Markelo
23:55
23:46
40
Robin Steentjes
Enter
24:08
24:04
41
Niels van Coeverden
Holten
24:14
24:09
42
Jeff Ekkelkamp
Nijverdal
24:40
24:31
43
Jasper Hengstman
Atletics Nijverdal
24:44
24:32
44
Jorn Tijhuis
Atletics Nijverdal
25:12
25:00
45
Leon van Helten
Nijverdal
25:15
24:58
46
Koen Onderwater
Holten
25:21
25:15
47
William Molenaar
Rijssen
25:23
25:18
48
Gerjan Noeverman
Rijssen
25:25
25:20
49
Sebastiaan Bruggink
Atletics Nijverdal
25:27
25:18
50
Rutger ter Harmsel
Rijssen
25:31
25:19
51
Mart Rozendom
Rijssen
25:33
25:18
52
Stijn Jansonius (CLO)
Apeldoorn
25:53
25:52
53
Remco ter Brake
Holten
26:10
25:55
54
Melle Snijder
Apeldoorn
26:17
26:08
55
Jasper Siemerink
Rijssen
26:29
26:17
56
Matthijs Bekkernens
Nijverdal
26:31
26:12
57
Marnique van de Duin
Maastricht
26:34
26:22
58
Frank Mulhof
Markelo
26:35
26:11
59
Mathijs Nijkamp
Rijssen
27:03
26:53
60
Maurice Baldizonne (CLO)
Holten
27:16
27:09
61
Lars benhadda
Nijverdal
27:27
27:08
62
Mario Zijlstra
12Build Sales B.V.
27:32
26:56
63
Robert van Bloem
12Build Sales B.V.
27:32
26:57
64
Stas Noltus
Wierden
27:33
27:27
65
Emiel Dasselaar
Nijverdal
28:01
27:45
66
Mike Kamperman
Holten
28:03
27:52
67
Wouter Tijhuis
Rijssen
28:21
28:04
68
Ruben Steenbergen
AV Rijssen
28:29
28:21
69
Remco Jansen
Rijssen
28:40
28:26
70
Rob Bonhof
Enschede
28:41
28:18
71
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
28:42
28:34
72
Willem Slaghekke
AV Rijssen
28:44
28:25
73
Wilco Nijkamp
Rijssen
28:49
28:33
74
Max Schuppert
Amsterdam
29:10
28:57
75
Remco Spoolder
Nijverdal
29:18
28:54
76
Niels Benhadda
Nijverdal
29:28
29:10
77
Matthijs Wessels
Rijssen
30:07
30:02
78
Eelco Tjeerdsma
Nijverdal
31:14
30:49
79
Justin Posthuma
Nijverdal
31:33
31:19
80
Nick Eshuis
Nijverdal
31:51
31:22
81
Patrick Scholman
Rijssen
31:57
31:23
82
Jesper Exterkate
Deventer
32:33
32:26
83
Bernold Prins
Rijssen
32:52
32:18
84
Jeffrey Scholman
Rijssen
33:02
32:29
85
Jeroen de Kleine
Nijverdal
33:20
32:50
86
Jiri Jonker
Vriezenveen
33:56
33:36
87
Niels Baars
Enschede
34:03
34:03
88
Erwin van Riel
12Build Sales B.V.
34:39
34:03
89
Pascal Schulte
12Build Sales B.V.
37:02
36:26
90
Erik Nieuwenhuis
12Build Sales B.V.
37:49
37:12
91
Jos Last
12Build Sales B.V.
42:37
42:01
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jorrit Stokvis
Hengelo Ov
21:39
21:37
2
Andy de Jong
Holten
22:53
22:49
3
Richard Dekker
Atletics Nijverdal
23:23
23:20
4
Ronald Prins
Vriezenveen
23:27
23:22
5
Hendri Schipper
Sibculo
23:28
23:24
6
Bert Manenschijn
ACO Van Elderen
23:56
23:48
7
Martin Roosink
Markelo
23:59
23:56
8
Gerben Heimerink
Goor
24:03
23:55
9
Jan Noeverman
Rijssen
24:11
24:09
10
Gerjan Jonkeren
Almelo
24:19
24:14
11
Henri Bolink
Atletics Nijverdal
25:04
24:57
12
Gert-Jan Konijnenbelt
Atletics Nijverdal
25:04
24:57
13
Henk Braker
Nijverdal
25:43
25:38
14
Erwin Stam
Rijssen
25:58
25:51
15
André Oost
Wierden
26:04
25:58
16
Wim Middelesch
AV Rijssen
26:24
26:13
17
Peter Tijhuis
Atletics Nijverdal
26:31
26:16
18
Ard Riemers
Nijverdal
26:48
26:29
19
Johan Hulleman
12Build Sales B.V.
26:55
26:20
20
John Bruins
Vriezenveen
27:05
26:57
21
Andre Ruiter
Nijverdal
27:07
26:50
22
André Lankamp
AV Rijssen
27:18
27:10
23
Emiel Willemsen
Almelo
27:40
27:35
24
M Luttenberg
7443
28:27
28:06
25
Arjan Reterink
AV Rijssen
28:39
28:23
26
Dennis Boerkamp
Atletics Nijverdal
28:51
28:32
27
Winfried Timmer
Nijverdal
29:02
28:52
28
Richard Berentschot
Nijverdal
29:18
29:00
29
Bert Nijland
AV Rijssen
29:18
29:02
30
Edwin Telgenkamp
Atletics Nijverdal
29:30
29:03
31
Marc ten Kate
Twenterand
29:50
29:32
32
Jaco Middag
Nijverdal
30:29
30:13
33
Dick ten Bolscher
Rijssen
30:58
30:31
34
Derk Hendriks
Sibculo
31:56
31:37
35
Hans Bouwhuis
AV Rijssen
32:10
31:39
36
Edwin vd Belt
Rijssen
32:25
31:58
37
Wim Siemerink
Rijssen
32:45
32:34
38
Jan Kwakkel
Vroomshoop
33:01
32:33
39
Bert Rietman
AV Holten
34:06
33:37
40
Sebastiaan Pronk
Wierden
34:19
33:47
41
Hans Lohuis
Atletics Nijverdal
35:23
34:58
42
Daniël Raamsman
Zuna
35:43
35:14
43
Norbert Nijland
AV Rijssen
36:26
36:03
44
Ernst Boomsma
Tubbergen
38:35
38:13
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertil Krukkert
Atletics Nijverdal
21:14
21:13
2
Fred Sluijs
ACO Van Elderen
22:01
22:00
3
Peter Baan
Holten
22:50
22:48
4
Robert Leussenkamp
Neede
22:52
22:50
5
Lucien Perizonius
Hengelo
24:26
24:22
6
Henk Jan Meier
Spurt '88
24:57
24:53
7
Dick Postmus
Rijssen
26:02
25:57
8
Heite Dommerholt
Holten
26:49
26:40
9
Aldo Mulder
Nijverdal
27:02
26:52
10
Wim Nijkamp
Rijssen
27:06
27:03
11
Henk Bokhove
Nijverdal
27:18
26:52
12
Rick Slaghekke
AV Rijssen
27:22
27:12
13
Johan Huis in't Veld
Nijverdal
27:27
27:17
14
Harry van Coeverden
Holten
27:37
27:30
15
Theo Oldehinkel
Spurt '88
27:47
27:31
16
Pedro Prinsen
SISU
29:15
29:00
17
Hans Jansen
AV Holten
29:38
29:27
18
Herman Pronk
Hellendoorn
30:44
30:21
19
Erik Posthuma
Nijverdal
31:34
31:34
20
Johan de Jong
Nijverdal
31:51
31:30
21
Alex Grootemarsinh
Ommen
31:53
31:18
22
Jan Slagman
31:59
31:49
23
Ron Mulder
Jong en Laan
32:13
32:03
24
Jan Lichtenberg
Rijssen
32:16
32:03
25
Tonny Schutte
AV Holten
32:20
31:52
26
Hans Stokvis
Atletics Nijverdal
32:39
32:17
27
Frans Heering
AV Rijssen
33:10
32:43
28
Guus Westerink
Wierden
33:50
33:29
29
Eric Wemmenhove
Nijverdal
35:46
35:13
30
Jos Rutten
Hengelo Ov
36:40
36:20
31
gerrit podt
38:39
38:09
M60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Beldman
Holten
24:25
24:20
2
André Somhorst
AV Haaksbergen
24:46
24:39
3
Henk Schaap
Haarlemmermeer
27:14
27:07
4
Albert Harmsen
Hellendoorn
28:04
27:56
5
Bennie ten Berge
Enter
28:43
28:33
6
Ernst Haitsma
Nijverdal
30:27
30:21
7
Gerrit ter Avest
Atletics Nijverdal
30:50
30:41
8
Jan Assink
AV Rijssen
30:53
30:41
9
Jans Vincent
AV Rijssen
31:30
31:13
10
Harry Meijer
AV Rijssen
31:46
31:15
11
Paul Kuipers
Apeldoorn
32:57
32:28
12
Jan van Pijkeren
AV Rijssen
33:57
33:41
13
Henk van Heek
Rijssen
35:22
35:13
14
Henk Schulenburg
AV Rijssen
37:46
37:31
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen (CLO)
Stuifzand
20:30
20:30
2
Ellen van der Kolk
TION
21:23
21:21
3
Tess Boekema (CLO)
Zwolle
21:46
21:45
4
Aline Koostra (CLO)
Dalfsen
22:31
22:29
5
Leonie Glazenborg (CLO)
Apeldoorn
22:34
22:33
6
Elke Pronk (CLO)
Hellendoorn
22:38
22:37
7
Josje Peters (CLO)
BB lopers
23:07
23:05
8
Sanne Averesch
AV Rijssen
23:43
23:42
9
Sanne Pluim (CLO)
Zwolle
23:44
23:42
10
Miranda Reijnders (CLO)
BB lopers
24:30
24:26
11
Rachel Sanderman-Rozenkam
AV Rijssen
24:37
24:33
12
Chantal Wiggers
Marathon Pim Mulier
25:40
25:35
13
Pleuni de Boer
Zwolle
25:51
25:44
14
Rosan Otten
Vechtdallopers
26:06
25:59
15
Kirsten Stegenga
Rijssen
26:19
26:15
16
Laurien te Nijenhuis
Marathon Pim Mulier
26:50
26:47
17
Lisanne Jimmink
Markelo
28:15
27:52
18
Geertje van Hoek
Loopgroep Oegstgeest
28:38
28:24
19
Kiara Derksen
AV '34
28:39
28:33
20
Joanne Brunnekreef
Rijssen
28:39
28:25
21
Sharon Dekker
Vechtdallopers
28:44
28:38
22
Maria Noorda
Zwolle
29:16
29:09
23
Muriël Mollink
Atletics Nijverdal
29:18
29:16
24
Mariska Winter
TION
29:28
29:04
25
Petra Poelarends
Nijverdal
30:18
29:53
26
Carlijn Schutte
Holten
30:24
29:55
27
Lotte Viet
Nijverdal
30:51
30:17
28
Marloes Bults
Hengelo Ov
31:01
30:32
29
Eva van Musscher
Nijverdal
31:41
31:15
30
Rene Kollen
Nijverdal
31:43
31:17
31
Judith Slijkhuis
31:52
31:39
32
Ramona Plas-Tijhuis
Rijssen
32:07
31:46
33
Ilse Grootenhuis-Sihasale
Nijverdal
32:10
31:59
34
Danielle Koopman
Deventer
32:29
32:10
35
Eva de Koning
Deventer
32:33
32:26
36
Yasminn Kreijkes
AV Rijssen
32:42
32:20
37
Linda Rooselaar
Almelo
33:04
32:47
38
Tallechien Lohuis
Nijverdal
33:19
32:59
39
Anauk Broekmate
nijverdal
33:19
32:59
40
Ellen Aitink
Enschede
33:21
32:57
41
Annelinde Jongejan
Atletics Nijverdal
33:38
33:24
42
Britt Beltman
Nijverdal
33:38
33:24
43
Kim ten hove
Nijverdal
33:42
33:09
44
Lisa Pijffers
Zuna
33:49
33:38
45
Janita Jansen
Rijssen
33:50
33:37
46
Judith Nieuwenhuis
Rijssen
33:51
33:18
47
Iris Diepenmaa
Almelo
33:51
33:13
48
Anne Velt
Amsterdam
33:51
33:13
49
Iris de Ruiter
Hellendoorn
34:03
33:43
50
Laura Nijkamp
Rijssen
34:05
33:49
51
Lianne Nijkamp
Rijssen
34:05
33:55
52
Yorinde Zomer
Nijverdal
34:14
34:00
53
Yara Telgenkamp
Atletics Nijverdal
34:59
34:33
54
Celina Staman-Paalman
Rijssen
35:47
35:24
55
Christa Haarkamp
AV Rijssen
35:50
35:33
56
Joice Schutte
Nijverdal
36:53
36:25
57
Ilona Zwitserloot
Nijverdal
36:56
36:22
58
Rianne Rutten
Hengelo Ov
37:26
37:06
59
Denise van der Zee
Hellendoorn
37:38
37:07
60
Jacqueline Nieuwenhuis
12Build Sales B.V.
38:13
37:36
61
Femke Podt
Nijverdal
38:39
38:12
62
Kim Spenkelink
Nijverdal
39:22
38:51
63
Mariel Poppe
Nijverdal
41:18
41:00
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
23:13
23:11
2
Penny Hope
Almelo
23:54
23:50
3
Saskia Bekhuis
Vasse
25:59
25:53
4
Suzanne van der Meulen
Schalkhaar
27:08
27:03
5
Stella van de Velden
Atletics Nijverdal
28:26
28:19
6
Katrijn Steenbreker
Hengelo Ov
28:28
28:06
7
Judith Jansen Eupe
AV Rijssen
28:43
28:27
8
Emmy Landeweerd
Atletics Nijverdal
28:43
28:35
9
Enith Laroussiyen
Wierden
29:25
29:08
10
Mariëlle Lankamp
AV Rijssen
29:30
29:15
11
Brigitte Blikman
Nijverdal
29:41
29:29
12
Esther Schwarte-Sihasale
Atletics Nijverdal
30:25
30:13
13
Miriam Smits
SISU
30:54
30:41
14
Bianca Nijveld
Atletics Nijverdal
31:00
30:33
15
Marjolein van Sermondt
Twenterand
31:03
30:45
16
Angela Bruinsma
Nijverdal
31:13
30:57
17
Renate Tjeerdsma
Nijverdal
31:14
30:49
18
Miranda Felix
Atletics Nijverdal
31:14
30:59
19
Erica Tijink
AV Rijssen
31:47
31:32
20
Ingrid Engbers
Nijverdal
31:59
31:37
21
Helma Nikkels
Holten
32:19
31:49
22
Martine Heuver
Nijverdal
32:48
32:14
23
Bianca Bastiaans-Boers
Nijverdal
33:05
32:40
24
Eva Kuipers-Bos
Hellas
33:16
32:47
25
Petri Slaghekke
Rijssen
33:39
33:01
26
Paula Boerkamp
Hellendoorn
34:06
33:34
27
Willeke Koedijk
Nijverdal
34:15
33:52
28
Melissa Geurkink
Almelo
34:18
33:47
29
Carolien Slaghekke
Rijssen
34:42
34:05
30
Marga ten Hove
Atletics Nijverdal
35:18
34:58
31
Ester te Luggenhorst
Nijverdal
35:24
35:01
32
Marjan Verver
Wierden
35:32
35:12
33
Sylvia Raamsman
Zuna
35:35
35:05
34
Ilona Kuipers
Nijverdal
35:46
35:14
35
Hetty Nijkamp
Holten
35:50
35:18
36
Annuska Strunk
AV Rijssen
35:50
35:33
37
Edith Spoolder
Rijssen
35:51
35:20
38
Ingrid Eshuis
Vriezenveen
35:51
35:26
39
Ingrid Braker
Nijverdal
35:51
35:26
40
Sandra Karkdijk
Atletics Nijverdal
36:25
36:01
41
Nienke de Wals
Nijverdal
37:14
36:53
42
Anita Kolthif
Atletics Nijverdal
39:30
39:16
43
Colinda Hosmar
Nijverdal
39:32
39:08
44
Gerlinde Berentschot
Nijverdal
41:10
40:44
45
Anne-Lies van Heun
Nijverdal
42:24
41:59
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anja Hofman
LAAC Twente
25:54
25:51
2
Carla de Graaf
Rijssen
28:48
28:43
3
Petra Visser
TION
30:02
29:52
4
Carin Scholte
Hellendoorn
30:47
30:16
5
Dini Wolters
Twenterand
32:17
31:59
6
Elly Graven
AV Rijssen
33:03
32:39
7
Annie ten Berge
Enter
33:34
33:14
8
Anna Reynders
Nijverdal
34:13
33:47
9
Christa Bralds
Enschede
34:38
34:03
10
Herma Catsburg
Nijverdal
35:29
35:17
11
Eleonore Wippertwolterink
Hellendoorn
36:07
35:46
12
Jeannet Ordelman
Nijverdal
38:28
37:52
13
Helena van der Zee
Almelo
42:24
41:52
J-16, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pim Bakker
AV Rijssen
7:51
7:51
2
Jan Hiltjesdam
AV Rijssen
7:57
7:57
3
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
8:04
8:04
4
Ruben Koppelman
ACO Van Elderen
8:09
8:08
5
Boaz Elbertsen
AV Rijssen
8:18
8:17
6
Frank Averink
Rijssen
8:32
8:30
7
Jurek de Jong
AV Holten
8:33
8:31
8
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
8:54
8:54
9
Niels van den Heuvel
Rijssen
9:04
9:02
10
Juan Oldehinkel
Spurt '88
9:10
9:08
11
Arnoud Heuvelman
AV Rijssen
9:13
9:11
12
Kamiel Nekkers
Atletics Nijverdal
9:19
9:18
13
Joran Klumperman
Hellendoorn
9:23
9:21
14
Lucas van Langevelde
Nijverdal
9:24
9:22
15
Laurence ten Brinke
AV Rijssen
9:42
9:40
16
Willem Boerman
Rijssen
9:59
9:57
17
Casper Timmer
Nijverdal
10:02
10:00
18
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
10:15
10:15
M-16, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marieke de Zeeuw
Marathon Pim Mulier
9:18
9:17
2
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
9:26
9:25
3
Jasmijn Postma
Atletics Nijverdal
10:00
4
Michelle Leppnk
Haaksbergen
10:26
10:24
5
Marit Kolkman
AV Holten
10:37
10:34
6
Annabel Boonman
Kronos
11:01
10:59
7
Anne-Wil Hoek
Enschede
12:49
12:46
J1012, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niek Nijman
AV Rijssen
4:55
4:54
2
Max swabedissen
AV Rijssen
5:14
5:14
3
Jochem Spoolder
Nijverdal
5:26
5:25
4
Chris Lassche
Rijssen
5:32
5:31
5
Tygo Willems
Atletics Nijverdal
5:34
5:32
6
Twan Vossebelt
AV Rijssen
5:40
5:39
7
Jirre ter Brugge
Nijverdal
5:47
5:46
8
Thijmen Knobben
Atletics Nijverdal
5:49
5:49
9
Matthias Haase
AV Rijssen
5:54
5:53
10
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
5:57
5:56
11
Levi Elbertsen
AV Rijssen
6:07
6:05
12
Brent Vossebelt
AV Rijssen
6:10
6:09
13
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:29
6:27
14
Hugo de Olde
SISU
6:41
6:39
15
Rick van Lenthe
6:48
6:46
16
Viggo Brinks
Holten
6:50
6:48
17
Christiaan Tjoink
Markelo
6:51
6:50
18
Thim Dalvoorde
AV Rijssen
7:31
7:28
M1012, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esmée Smal
Hellendoorn
5:36
5:36
2
Iris Spijkerman
Nijverdal
5:41
5:41
3
Suzanne Hiltjesdam
AV Rijssen
5:42
5:41
4
Sylvie Meesters
Atletics Nijverdal
5:43
5:43
5
Estée Scheers
Atletics Nijverdal
5:49
5:49
6
Tessa Filart
Atletics Nijverdal
6:01
5:59
7
Liselot Nekkers
Atletics Nijverdal
6:05
6:04
8
Marell Knobben
Atletics Nijverdal
6:14
6:14
9
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
6:16
6:14
10
Lotte Prins
Vriezenveen
6:21
6:20
11
Loes Davenschot
AVR '90
6:22
6:20
12
Maud Schrijvers
Nijverdal
6:34
6:32
13
Eline Wessels
AV Rijssen
6:37
6:35
14
Roos de Wilde
AV Rijssen
6:38
6:36
15
Anne Bijpost
AV Rijssen
6:53
6:51
16
Jetske Roelofs
Enter
7:01
6:59
17
Silke Huijssoon
Atletics Nijverdal
7:02
7:00
18
Ruth Steenbergen
AV Rijssen
7:03
7:02
19
Carmen Dennekamp
AV Rijssen
7:05
7:03
J-9, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floris Winter
Vriezenveen
5:27
5:26
2
Runar Slinkman
AV Rijssen
5:45
5:44
3
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
5:54
5:54
4
Robin Ros
Atletics Nijverdal
6:09
6:09
5
Luuk Lassche
Rijssen
6:21
6:21
6
Luuk Fokke
Vriezenveen
6:27
6:26
7
Leon Dasselaar
Atletics Nijverdal
6:33
6:33
8
Luca Toeters
Nijverdal
6:40
6:36
9
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:42
6:40
10
Maarten de Olde
Almelo
6:44
6:40
11
Levi Tukkers
AV Rijssen
6:46
6:45
12
Damian Kappert
AV Holten
6:48
6:47
13
Pim Knapen
AV Holten
7:00
6:59
14
Niels Laarman
Nijverdal
7:03
7:01
15
Thomas Knobben
Atletics Nijverdal
7:09
7:08
16
Floris ter Keurst
AV Rijssen
7:15
7:13
17
Tristan Klein Zandvoort
Rijssen
7:24
7:22
18
Pim Nijland
AV Rijssen
7:30
7:26
19
Adam Zandvoort
AV Rijssen
7:32
7:28
20
Lucas Heuvelman
AV Rijssen
7:38
7:35
21
Stef Laarman
Nijverdal
7:50
7:48
22
Kay Baars
TION
8:36
8:36
23
Ivar Brinks
Holten
8:38
8:35
24
Maarten Borkent
AV Rijssen
9:07
9:05
25
Jelmer Hietland
Nijverdal
9:47
9:46
26
Mik Reimert
Hellendoorn
10:27
10:23
M-9, 1.5 KILOMETER (
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dianthe Scherphof
Goor '75
5:50
5:49
2
Naell Huijsmans
Atletics Nijverdal
6:16
6:15
3
Marlou Huijssoon
Atletics Nijverdal
6:19
6:18
4
Jente van der Meer
TION
6:22
6:22
5
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
6:49
6:47
6
Isa Vossebelt
AV Rijssen
6:50
6:50
7
Ruth Roelofs
AV Rijssen
7:43
7:40
8
Sophie Steenbergen
AV Rijssen
7:45
7:44
9
Guusje Baan
AV Rijssen
7:47
7:46
10
Kim Kurver
Nijverdal
7:51
7:49
11
Eva Tukkers
AV Rijssen
8:07
8:06
12
Elin Brinks
Holten
8:22
8:19
13
Kirsten Esendam
Haaksbergen
8:25
8:22
14
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
8:27
8:24
15
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
8:41
8:40
16
Tessa Kamphuis
Holten
8:44
8:44
17
Lieke Hietland
Nijverdal
9:35
9:32
18
Femke Baan
Rijssen
9:52
9:51
19
Annemijn Klein Zandvoort
Rijssen
10:33
10:31
Bedankt voor je deelname! Tot ziens op 9 juni 2017 bij de Rijsserbergloop!
www.uitslagen.nl
14-12-2016 18:19