Uitslagenlijst De 33e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop

Landgraaf - Zondag 4 december 2016

MSEN, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marco van der Stel
Unitas
26:08
2
Jeroen Matthes
Kerkrade
27:14
3
Pim Lebouille
Sittard
27:42
4
Jurjen Knarren
AVON
28:15
5
Sven Bams
Eijsden
29:35
6
Chris Hendrix
Stein Lb
30:45
7
Diego Fort
Dusseldorf
32:10
8
Wim van Hameren
Eindhoven
32:23
9
Martijn Schröder
Geleen
35:00
10
Niels Hermans
Landgraaf
35:26
11
Raoul Leclerq
Maastricht
36:36
12
Ralf Verstappen
Urmond
36:52
13
Tim Roks
STB
37:00
14
Stefan Duizings
Maastricht
37:52
15
Kevin Janssen
Eindhoven
39:13
M35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Eddy Vandeputte
Malmedy
26:01
2
Roger Heilergers
Beek
26:55
3
Thymon Houben
27:07
4
Patrick Deumens
Heerlen
27:44
5
Roger Vrancken
Caesar
28:18
6
Roy Ploum
STB
28:27
7
Marcel Dubois
Brunssum
29:59
8
Dennis Heemskerk
Schinveld
30:03
9
Randy Stofberg
Brunssum
30:35
10
Danny Huisman
Heerlen
30:43
11
Dennis Lymandt
STB
30:54
12
Michel Deckers
Maastricht
31:02
13
Miguel Becerra
Selfkant
31:13
14
Robin kessels
Geleen
32:31
15
Leon Reijnders
Heerlen
33:06
16
Sietse van der Wal
Landgraaf
33:06
17
Ed Frehen
STB
33:11
18
Ruud LeclerQ
Maastricht
33:39
19
Danny de Haas
Landgraaf
34:30
20
Ronald Hoogeboom
Heerlen
34:45
21
Michel Bonten
Heerlen
35:55
22
Fred Sochacki
Kerkrade
37:05
23
Richard Vulkers
Achilles-Top
37:06
24
Henk Berghs
Valkenswaard
37:38
25
Rob Kooiker
Sint Odilienberg
37:41
26
Leszek Bojarski
Zuidwal
37:45
27
Ron Daelmans
Landgraaf
38:25
28
Jos van Wijlre
Sittard
39:17
29
Kees Schroijen
AVON
40:51
30
Sezgin Tabak
Heerlen
42:52
M50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Mark van Erp
Nattenhoven
28:12
2
Bart Claessens
Caesar
29:15
3
Jos Krist
Landgraaf
29:56
4
Peter Erkens
Hoensbroek
30:16
5
Rob Riksen
STB
30:28
6
Tonny Herben
Atletiek Maastricht
32:12
7
Arno Škrabanja
Caesar
32:16
8
Wil Goessens
Geleen
33:15
9
Walter Adang
Wijlre
34:15
10
Jos Hanssen
Schinveld
34:38
11
Wil Jung
Landgraaf
34:48
12
Paul Jacobs
STB
37:02
13
Wim Dijs
Kerkrade
37:57
14
Wil Dijkstra
Sittard
38:27
15
Bart Bakker
Brunssum
38:28
16
Peter Mevissen
Brunssum
38:28
17
Hein Bodelier
MarathonPlus
40:00
18
Wim Schroder
kerkrade
42:02
19
Frans Bottenberg
Gouda
42:07
20
Ger Ramakers
Amstenrade
42:27
21
Jo Bahnen
Kerkrade
45:20
VSEN, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Renee van Es - Vranken
Brunssum
28:51
2
Ellis Jacobs
STB
29:43
3
Sophie van der Most
Atletiek Maastricht
29:51
4
Rani Škrabanja
Caesar
31:00
5
Venetia Berk
Geleen
31:19
6
Shelley van der Ven
AVON
32:52
7
Manouk Janssen
Zürich
42:25
8
Ester Smeets
Kerkrade
45:54
9
Siska Lony van der Mull
Heerlen
49:22
V35, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Silke Optekamp
29:54
2
Sylvia Rautenberger
landgraaf
35:06
3
Carmen Jacobs
STB
39:29
4
Jilly Beyazdogun
Schinveld
47:52
5
Verona Janssen
Geleen
48:26
V50, HOOFDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lenie Jacobs
Oirsbeek
40:03
2
Jose Kolkman
Reijmerstok
43:29
3
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
43:41
4
Sabine Classen
Germany
45:32
5
Kitty Smeets
Voerendaal
46:06
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit van der Raadt
STAP
19:58
2
Koen Huizinga
Sittard
20:01
3
Sybout Jonkman
AVON
20:16
4
Arno Hanssen
STB
22:26
5
Kenneth Visseren
Elsloo
22:39
6
Eric Hermans
Stein Lb
22:47
7
Frank Gielen
Elsloo Lb
23:09
8
Tommy Weck
Achilles-Top
23:22
9
Pieter Max Kam
AVON
23:43
10
Fabrice Brandts
Elsloo
23:56
11
Jeroen Meerveld
Heerlen
24:27
12
Marcel van Herwijnen
Elsloo Lb
24:31
13
Daniel Smirnov
Landgraaf
24:33
14
Marc Voncken
Beek
24:37
15
Harry Driessen
Heerlen
25:09
16
Maurice Brandts
Elsloo
25:23
17
Jesse van der Raadt
STAP
25:41
18
Maurice Paulussen
130866
25:42
19
Roger van Mil
Landgraaf
25:44
20
Boris Hellenbrand
Brunssum
25:53
21
Marco Pape
Brunssum
26:13
22
Benny Vaessen
Oirsbeek
26:27
23
Ronald Bouwers
landgraaf
26:32
24
M Greven
Kerkrade
26:43
25
Patrick van de Gard
Landgraaf
27:17
26
Pierre Martens
STAP
27:58
27
Paul Sour
Landgraaf
28:16
28
Dinand Radstake
Landgraaf
28:32
29
Wil Wollersheim
Schinveld
28:56
30
Wim Sluijsmans
Kerkrade
28:57
31
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
29:21
32
Bart de Vries
Landgraaf
29:44
33
Frenk Raaijmakers
Kerkrade
30:37
34
Ralph Cuppers
Achilles-Top
31:38
35
Rene Coenen
Heerlen
31:56
36
Sam Hellebrekers
Breda
32:37
37
Guus Stauvermann
STB
32:38
38
Bart Alofs
Gangelt
32:51
39
Cor Koreman
Landgraaf
34:21
40
Raymond Breuer
Maastricht
35:18
41
Ongky Smit
Heerlen
36:14
42
John van Puijvelde
AVON
37:45
43
William Willems
STAP
39:21
44
Renco Coenen
Hoensbroek
41:55
45
John Coenen
Hoensbroek
42:22
VROUW, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Sharon Trienes
Unitas
23:05
2
Katie Grinijer
Maastricht
23:11
3
Rianne de Croock
Spaubeek
23:38
4
Ilse van de Wijgert
Maastricht
24:02
5
Ingrid Porisch
Maastricht
25:20
6
Melanie Vermeulen
Landgraaf
25:36
7
Joelle Sondeijker
Atletiek Maastricht
25:38
8
Cathelijne Kam
AVON
27:17
9
Dionne Claessens
Caesar
28:01
10
Wilma Rusman
Geleen
28:21
11
Esther Bouman
Caesar
29:49
12
Myrthe Meex
Kanne
30:03
13
Patricia Vrieze
Brunssum
30:07
14
Sheila van Belkom-Janssen
AVON
31:22
15
Kelly Heffels
Landgraaf
31:34
16
Whitney Evertz
Kerkrade
31:55
17
Claudia Beckers
STB
32:12
18
Martine Westerman
Heerlen
33:06
19
Bianca Schoeters-Sluis
Brunssum
34:33
20
Veerle Simons
Maasrunners
34:46
21
Sandra Lahaye
Heerlen
34:52
22
Vivian Resnik
Hoensbroek
36:07
23
Diana Born
Eijgelshoven
36:08
24
Yaël van Pelt
STB
36:23
25
Desiree van Puijvelde
AVON
36:41
26
Jolanda Willems
STAP
39:21
27
Francien Mertens
Brunssum
39:22
28
Marion Wenders
avVN
40:07
JJUNA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Schreurs
Stein
23:32
2
Rowan Beun
Geleen
23:45
JJUNB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Tijd
1
Alex Smeets
Caesar
7:43
2
Willem Gommer
Heerlen
7:46
3
Jeffrey Pelzer
STB
8:34
JJUNC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Tijd
1
Mischa Hermans
Unitas
7:50
2
Fraon Bischoff
Unitas
7:56
3
Jesse Cuijpers
Caesar
7:56
4
Raf Baerveldt
AVON
8:18
5
Ricardo Visseren
Caesar
8:44
6
Sem Hoevenaars
Brunssum
9:03
JJUND, JONGENS JUN D
Plts
Naam
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
7:48
2
Bodi Smeets
Caesar
8:30
3
Lenny Hermans
Unitas
8:37
4
Gerben Vaessen
Unitas
9:50
5
Jorn Scheeren
Landgraaf
10:40
6
Dirk Gommer
Heerlen
12:48
7
Tom Weegels
landgraaf
13:34
MJUNA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Tijd
1
Anna Gomme
Heerlen
17:08
2
Melissa Visseren
Caesar
17:40
MJUNB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Tijd
1
Esmée Ernes
Unitas
5:15
2
Carlijn van Kersen
Atletiek Maastricht
5:27
3
Noor Wishaupt
Beek
6:30
MJUNC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Tijd
1
Jasmijn Gielen
Unitas
5:22
2
Evy Grassi
STB
5:42
3
Puck Janssen
Caesar
5:59
4
Jill Reijnen
STB
6:11
5
Maud Missler
STB
6:20
6
Maxime de Boer
Landgraaf
6:22
7
Floor Vervuren
STB
6:35
8
Merel Voncken
Beek
6:44
9
Nathalie Peters
Caesar
7:04
MJUND, MEISJES JUN D
Plts
Naam
Tijd
1
Tess Goessens
Caesar
5:19
2
Sterre Knoben
STB
5:54
3
Lisan Stijnen
Schimmert
6:06
4
Lieke Widdershoven
Brunssum
6:09
5
Anna Coerver
STB
6:15
6
Hannah Kling
AVON
6:17
7
Anne Paulssen
STB
6:22
8
Audrey Reijnen
STB
6:25
9
Julie Cuijpers
Caesar
6:29
10
Dimphy Arets
STB
6:34
11
Yara Ruijsch
STB
6:36
12
Amber Truijen
STB
7:52
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Tijd
1
Paul Kuijpers
AVON
4:01
2
Hense Teneij
Caesar
4:05
3
Dani Meisen
Meerssen
4:10
4
Quinn Latour
STB
4:18
5
Django Schroijen
AVON
4:28
6
Jelle Snijders
Schinveld
4:34
7
Koen Kremers
Meerssen
4:56
8
Tijmen Spee
Caesar
4:58
9
Iven Spee
Caesar
5:00
10
Levi Hoogeveen
STB
5:02
11
Noah Gras
STB
5:05
12
Marijn Winthagen
STB
5:46
13
Nevio Ceso
STB
6:24
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn Pelzer
Achilles-Top
4:31
2
Biek Michorius
STB
4:41
3
Siem Latour
STB
4:53
4
Daan Berends
STB
5:16
5
Joey Heuvels
Landgraaf
6:20
JPUPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Tijd
1
Thies Stijnen
Schimmert
4:52
2
Ricco Beckers
STB
5:02
3
Ruben Sijstermans
STB
5:21
4
Sten van Schagen
Caesar
5:50
5
Julian Bierman
STB
5:51
6
Luca Bouwers
Landgraaf
6:23
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Tijd
1
Jolie Baerveldt
AVON
4:24
2
Kiara Sluijpers
AVON
4:29
3
Maartje Vervuren
STB
4:35
4
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
4:37
5
Febe Quaedvlieg
AVON
5:06
6
Anne Bruininks
STB
5:10
7
Sien Michorius
STB
5:13
8
Jade Kochen
STB
5:17
9
Eva Dekkers
Caesar
5:19
10
Daphne Erens
STB
5:20
11
Milou Stijnen
Beek
5:23
12
Veerle Driessen
STB
5:26
13
Amy Sterk
STB
5:47
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Tijd
1
Amina Dillmann
Achilles-Top
4:33
2
Eva Teneij
Caesar
4:52
3
Dunya ait Melouk
STB
5:11
4
Abby van Dierendonck
STB
5:27
5
Anouk Dautzenberg
STB
5:29
6
Chloë Novak
Oirsbeek
5:29
7
Lotte Hendrix
STB
5:40
8
Chloë Schroijen
AVON
6:03
9
Lupe Janssen
Landgraaf
6:20
MPUPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Tijd
1
Kim Juchems
Achilles-Top
5:26
2
Tess Schumans
STB
5:38
3
Fleur Hoogeveen
Landgraaf
5:51
4
Eline Dieteren
Landgraaf
5:57
5
Bente Paulssen
STB
6:01
6
Laura Sluijpers
AVON
6:17
www.uitslagen.nl
04-12-2016 14:26