Uitslagenlijst Mardenkro Enclavecross

Baarle-Nassau - Zondag 4 december 2016

MPUPC, MPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nova van der Schoot
Tilburg Road Runners
3:14
2
Lore Proost
Gloria
3:15
3
Bente Voskens
Gloria
3:21
4
Amber Jansen
Gloria
3:34
5
Evi Pijnenburg
Gloria
3:39
6
Floor van dongen
DJA
3:45
7
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
3:49
8
Ashley Camfferman
Gloria
4:03
9
Fay Leemans
Gloria
4:12
10
Britt de Jong
Gloria
4:20
JPUPC, JPC 780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Hoek
Scorpio
3:12
2
Bram van Wagtendonk
Sprint
3:13
3
Tijn Van Dun
Ravels
3:13
4
Thom Pelkmans
Sprint
3:22
5
Stan Struyfs
Gloria
3:28
6
Beda Jansens
Atledo
3:29
7
Rens Gulickx
Gloria
3:31
8
Sep Hendrix
Gloria
3:35
9
Fenn Oerlemans
Atledo
3:41
10
Riemer van Son
Scorpio
3:48
11
Teun verpalen
DJA
3:48
12
Mick Mekes
Atledo
3:54
13
Lukas Kegler
Sprint
3:59
14
Job Huizinga
Gloria
4:01
15
Jort Griep
Scorpio
4:44
MPUPB, MPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nieke westerveen
Atledo
5:08
2
Eva den Boer
Atledo
5:09
3
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
5:23
4
Quinty minkels
Atledo
5:46
5
Evi Keijzers
Ulvenhout
6:08
6
Benthe Leermakers
Taxandria Atletiek
6:09
7
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
6:26
JPUPB, JPB 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Graafmans
Spiridon
4:42
2
Luuk Bosveld
Parthenon
4:43
3
Ewart van Son
Scorpio
4:58
4
Ot Jansen
Sprint
5:03
5
Sam Camfferman
Gloria
5:06
6
Boris Griep
Scorpio
5:07
7
Jelle Kreeft
Spiridon
5:43
8
Duncan van Laar
Gloria
5:45
9
Jurre Verschure
Atledo
5:47
10
Stefan van Tilborg
Gloria
5:57
11
Tom Pijnenburg
Gloria
5:59
12
Shane van IJzendoorn
Atledo
6:24
MPUPA, MPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
4:29
2
Roza Willemen
Sprint
4:36
3
Lotte Griep
Scorpio
4:40
4
Jill Paulus
Atledo
4:46
5
Ylva den Heijer
Sprint
4:57
6
Meike van Ravenstein
ACW '66
4:58
7
Djayla Hoek
Sprint
4:59
8
Noëlle Schalk
Spiridon
4:59
9
Ziva Devue
Gloria
5:00
10
Mirre Stabel
Gloria
5:02
11
Renée Lebbink
Taxandria Atletiek
5:03
12
Novi Hermus
Parthenon
5:05
13
Imke Geenen
Gloria
5:14
14
Femke Sprangers
Gloria
5:17
15
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:18
16
Kim Verstappen
Gloria
5:25
17
Mirre Wijnen
Atledo
5:26
18
Sophy Naafs
Spiridon
5:31
19
Sanne Sprangers
Gloria
5:41
20
Lobke Voskens
Gloria
5:46
21
Isis van de Water
DAK
5:52
22
Renée Kramer
Atledo
6:00
JPUPA, JPA 1170M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Pelkmans
Sprint
4:17
2
Mète van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:19
3
Wouter Fallaux
Energie
4:25
4
Ryan Heeren
Spiridon
4:32
5
Reyno minkels
Atledo
4:38
6
Imeno Weber
Attila
4:39
7
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
4:43
8
Lars Bloemers
Sprint
4:50
9
Bram van dongen
DJA
4:51
10
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:54
11
Jesper Hurkmans
Parthenon
4:55
12
Jasper Buschman
Scorpio
5:05
13
Thijmen Kegler
Sprint
5:06
14
Lukas Kok
Sprint
5:08
15
Pelle Verschure
ACW '66
5:13
16
Stijn Groenevelt
Scorpio
5:15
17
Dario Ehrismann
Scorpio
5:18
18
Michiel Gulickx
Gloria
5:19
19
Mats Alferink
Atledo
5:21
20
Jelte Bink
Spiridon
5:22
21
Ties Mutsaers
Atledo
5:23
22
Tom Keijzers
Ulvenhout
5:24
23
Sam van Lieshout
Gloria
5:29
24
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:34
25
Thijs Nuijten
ACW '66
5:50
MJUND, MD 1420M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nine Fransen
Sprint
5:17
2
Marit Griep
Scorpio
5:22
3
Anne de Jong
Atledo
5:28
4
Silkie Graafmans
Spiridon
5:41
5
Anouk Andeweg
Spiridon
5:43
6
Roos de Jong
Atledo
5:44
7
Inge van den Hout
Gloria
6:05
8
Nienke Blom
Sprint
6:08
9
Jody Slockers
Gloria
6:12
10
Milena Weber
Attila
6:12
11
Femke Gijzen
Sprint
6:21
12
Danica Willemen
Atledo
6:21
13
Danique Schalk
Spiridon
6:32
14
Dewi Groffen
Gloria
6:50
15
Gina Clemens
Gloria
6:55
16
Lotte Hermans
Gloria
8:17
JJUND, JD 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
6:05
2
Pieter Fallaux
Energie
6:10
3
Milan Watzeels
Attila
6:25
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
6:38
5
Tygo Naafs
Spiridon
6:45
6
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
6:54
7
Freek Bosveld
Parthenon
7:11
8
Ramón Setz
Geldrop
7:12
9
Remko van den Hout
Attila
7:19
10
Vic Struyfs
Gloria
7:23
11
Pepijn Wijnen
Atledo
7:34
12
Kamiel Watzeels
Attila
7:35
13
Timo Timmermans
Gloria
7:40
14
Arne Dierckx
Gloria
7:42
15
Pepijn Roels
Sprint
7:47
16
Roan van Vessem
Scorpio
8:04
17
Sep de Graaff
ACW '66
8:16
18
Jelmer Bruurmijn
Gloria
8:51
19
Cas Seegers
Gloria
9:10
20
Jelle Kluwen
Attila
9:12
MJUNC, MC 1810M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Nijdam
Scorpio
6:40
2
Safira den Oudsten
Spiridon
6:45
3
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
6:47
4
Lotte van Lieshout
Energie
6:49
5
Anouk Verheyen
Gloria
7:20
6
Noortje de Graauw
Attila
7:22
7
Sofie Blankers
Scorpio
7:25
8
Veerle van Son
Scorpio
7:29
9
Itske Verboven
Gloria
7:31
10
Jeske van de Laar
Attila
8:32
JJUNC, JC 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Laros
Scorpio
9:32
2
Gijs Brands
Attila
9:44
3
Jasper van Laarhoven
ACW '66
10:46
4
Sjoerd Gijzen
Sprint
10:53
5
Tijn Blom
Sprint
10:58
6
Daan steenbergen
Tilburg Road Runners
11:41
7
Guus de Jong
Atledo
12:03
MJUNB, MB 2840M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
11:10
2
Lotte de Graauw
Attila
11:30
3
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
11:45
4
Sam Lips
Loopvereniging TOF
12:17
5
Anne-Wil Snepvangers
Atledo
13:47
JJUNB, JB 3870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
12:42
2
Jaïr van Winkel
Atledo
12:45
3
Haico Boer
Energie
13:32
4
Marlon van Zijl
Energie
13:46
5
Loek Gijzen
Sprint
14:51
6
Rik van der Haven
Scorpio
14:56
7
Jorrit Ivens
ACW '66
14:57
8
Luc Keijzers
Loopvereniging TOF
15:14
9
Lars Schellekens
Attila
15:22
10
Ian de Juncker
Attila
15:42
MJUNA, MA 3800M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smagge
Attila
17:43
2
Laura Eldred
ACW '66
19:26
JJUNA, JA 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
24:09
VSEN, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia van Velthoven
Cifla
20:19
2
Marjon van der Wansem
De Langstraat
21:22
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
22:31
4
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
22:35
5
Elke Wouters
Sprint
23:26
6
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
24:06
7
Jolien Bruininx
AVR '69
24:44
8
Judi Becx
Attila
25:59
9
Esmay van de Laar
Attila
28:11
10
Samantha Eldred
Kaatsheuvel
29:10
11
Aranka Dolislager
Energie
29:30
12
Elmy Adriaansen
30:08
13
Ilse Bernaerts
B-Nassau
31:28
14
Cindy Bernaerts
Baarle-Nassau
31:51
15
Pam Leyten
Alphen
31:56
16
Tineke Laurijssen
Gloria
32:28
17
Tara van de Rakt
Baarle-Nassau
33:35
18
Lieke Seegers
Gloria
35:01
19
Tessa Trommelen
Atledo
38:11
20
Charlotte E
Rotterdam
38:26
V35, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
22:33
2
Jessica Joosten
ACW '66
23:51
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
24:32
4
Lianne Ivens
ACW '66
26:01
5
Yvette van Dulmen
Atledo
26:39
6
Karin van Ham
Atledo
28:18
7
Trudy Verhoeven
Chaam
29:26
8
Kitty van Haperen
Gloria
29:40
9
Floortje Remmers
Gloria
30:21
10
Petra van Gorp
Alphen
31:57
11
Ratna de Jongh
DJA
32:53
12
Sietske Willemse
Baarle-Nassau
35:00
13
Caren Raeijmaekers
Gloria
35:39
V45, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
23:58
2
Marionne Kat
Spiridon
24:08
3
Judith van Winkel
Atledo
24:47
4
Loes Vingerhoets
Achil '87
25:19
5
Ingrid van Asselt
AVR '90
25:44
6
Marie-Louise Smagge
Attila
26:11
7
Marianne Woestenberg
29:46
8
Francien Verheijen
Ulicoten
31:31
9
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
31:34
10
Paula Oomen
Gloria
33:00
11
Lidy Swolfs
Gloria
33:13
12
Karen Eldred
ACW '66
33:14
13
Margriet Verschueren
Gloria
33:24
14
Myriam van Meer
Gloria
33:35
15
Aly van Beijsterveldt
Chaam
34:16
16
Marleen van Meer
Gloria
35:29
17
Patricia Vermetten
Breda
35:35
18
Jorinda van der Velden
Gloria
36:43
MRECR, 5700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Michielsen
B-Hertog
21:07
2
Berry Blankers
23:26
3
Marc Geppaard
Chaam
25:08
4
Gust van de Pol
Oud Turnhout
26:02
5
John Vermetten
Breda
26:20
6
JackVissers
Loopvereniging TOF
26:30
7
Harry Verkuil
Gorinchem
27:35
8
Peter Geelen
Breda
28:23
9
Loek Eijk
Rotterdam
29:01
10
David Eldred
ACW '66
29:10
11
Maarten van Giels
Tilburg
29:24
12
Edrie Verheijen
Ulicoten
29:38
13
Jean-Pierre Vermeulen
Breda
30:51
14
Daan Aufenacker
Breda
31:15
15
Wouter van Broekhoven
Tilburg
31:52
16
Rob voermans
Rijen
32:26
17
Ruud Deckers
Chaam
33:06
18
John Oonincx
Chaam
33:57
19
Danny van Geel
Bergen op Zoom
35:04
20
Patrick Versmissen
35:42
21
Louis de Koning
Rijsbergen
38:54
22
Pieter Scholten
Gloria
41:05
23
Sjaak Bonten
41:06
M55, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Oomen
Hoogstraten
29:39
2
Jan van Loenhout
Scorpio
29:44
3
Hans van Wegen
Spiridon
29:46
4
Herman Lievens
Olen Belgie
30:26
5
EDddy van Steenbergen
Weelde
30:40
6
Kees Koek
Loopvereniging TOF
31:07
7
Johan Jacobs
Atledo
31:45
8
Marcel Cools
Sprint
31:51
9
Johan Flipsen
Atledo
32:03
10
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
32:18
11
Jan Moeskops
B. Nassau
32:35
12
Jack van de Huygevoort
Achil '87
32:55
13
Hens Koreman
Atledo
33:24
14
Peter van der Ark
Scorpio
33:39
15
Hans Drijvers
Attila
34:36
16
Gerrit Heij
Attila
36:27
17
Frits van der Velden
Atledo
38:29
M65, 7600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
De Langstraat
29:10
2
Gerard Wouters
Spiridon
30:50
3
Martien van de Ven
Atletiek Oirschot
32:11
4
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
33:50
5
Adrie van Etten
avVN
35:44
6
Ton van Exsel
avVN
36:02
7
Bauke de Jong
avVN
40:01
8
Anton Coertjens
Sprint
40:13
9
Ad van de Heijning
Alphen
40:38
10
Jan Maaskant
Gloria
42:08
MSEN, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
31:12
2
Rick Lambregts
Achilles
31:18
3
Alwin Groen
Sprint
32:36
4
Jesse van de Ven
Spado
32:57
5
Nick Jansen
Sprint
33:01
6
Tom Michielsen
Gloria
33:39
7
Tim Ernest
Achilles
34:30
8
Martijn Flipsen
Atledo
34:46
9
Pieter Cappon
Parcival
34:48
10
Bram Kocx
Tilburg Road Runners
35:32
11
Remko Martens
Made
35:57
12
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
36:47
13
Dariush Cyrroes
Achil '87
37:06
14
Michel Broeders
Spiridon
37:09
15
Ralph Jacobs
Atledo
38:26
16
Ben Lathouwers
AVR '69
39:03
17
Kevin Schelvis
Sprint
39:50
18
Bas van Wingerden
NSAV 't Haasje
42:18
19
Michiel Goos
Gloria
44:36
20
Marcel Hoonderd
Dordrecht
57:23
M35, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bekers
Tilburg Road Runners
30:01
2
Martin Kerkvliet
Sassenheim
34:42
3
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
36:26
4
Anton Bogers
Atledo
37:11
5
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:21
6
Dick Bink
Spiridon
38:56
7
Patriek Bruurs
Spiridon
39:39
8
Vincent Telgen
Tilburg Road Runners
40:04
9
Max van Heeswijk
Gloria
40:49
10
Oskar Baijens
Baarle-Nassau
42:02
11
Erwin Rasterhoff
Schiedam
42:23
12
Timo Schuurbiers
Breda
42:37
13
Erwin Gulickx
Gloria
43:33
14
Rob Seegers
Gloria
43:51
15
Hans Oomen
Attila
44:49
16
Ba van Gils
Oosterhout
45:19
17
Koen Wouters
Baarle-Nassau
57:23
M45, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
32:07
2
Stefan van Marrewijk
Scorpio
33:54
3
Rob Snoeren
ACW '66
34:39
4
Marco van Dongen
Sprint
34:40
5
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
34:59
6
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
35:53
7
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
37:36
8
Bart van Loon
Attila
37:45
9
Johan Verweij
Achil '87
38:42
10
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
38:51
11
Harry Beekmans
DAK
39:20
12
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
39:41
13
Albert de Rooij
Atledo
39:57
14
Leon 't Hooft
Breda
41:13
15
Ronny Stabel
Weelde
41:25
16
Erik van Roovert
Attila
42:03
17
Ron Breij
Achil '87
42:10
18
Ton van de Velden
B-Nassau
42:10
19
Hans Leijten
Hilvarenbeek
42:29
20
Léon Mahieu
Sprint
42:53
21
Pie Bauer
Made
43:07
22
Peter Kramer
Atledo
43:24
23
Johan van Wanrooij
Dongen
44:28
24
Giullaume Ernst
Breda
44:43
25
Ramon Zanoni
Gloria
45:38
26
Kees Koevoets
Breda
46:40
VRECR, 9500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Claire Vermeulen
Breda
52:17
VB, VB GROEP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Mol
Sprint
4:15
2
Colin Bressers
Atledo
4:28
3
Sven van den Hout
Sprint
4:35
4
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:45
5
Rick Standaert
ACW '66
5:03
6
Jordan Beute
Sprint
5:19
7
Denise Verheijen
Gloria
5:59
8
Lotte Verhoeven
ACW '66
6:07
9
Femke Bongers
Sprint
7:19
10
Lieke Sweep
Sprint
7:25
11
Carlijn Geschiere
Sprint
7:26
12
Melissa Verheijen
Gloria
7:26
13
Lucas Voerman
Sprint
7:28
KL-M, KLEUTER-M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
2:15
2
Sofie van Tilborg
Gloria
2:19
3
Rosalinda Georges
Gloria
2:49
KL-J, KLEUTER-J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Schoenmakers
1:52
2
Lander Jansens
Weelde
1:53
3
Brim Devue
Turnhout
2:09
4
Kik Hendrix
Gloria
2:11
5
Bram Verhoeven
Gloria
2:15
6
Mees Leermakers
Taxandria Atletiek
2:32
7
Thomas Verhoeven
Gloria
2:39
8
Thijmen van de Klundert
Gloria
2:45
www.uitslagen.nl
07-12-2016 20:56