Uitslagenlijst Duincross

Den Helder - Zondag 4 december 2016

M9, JEUGD 1KM -9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Preijer
SAV
4:09
2
Luke Hoekstra
SAV
4:22
3
Justin Alewijnse
AAC
4:25
4
Quint Kuijper
4:26
5
Tom Kivits
Den Helder
4:41
6
Thom Mulder
Noordkop
5:02
7
Rick Schirrmann
Wognum
5:03
8
Viggo Witte
Noordkop
5:07
9
Tijn Touwen
Noordkop
5:14
10
Jaron de Weert
Noordkop
5:18
11
Tycho de Man
Noordkop
5:20
12
Jurian Boogaard
Heerhugowaard
5:21
13
Fabio Bakker
Noordkop
5:31
14
Menno Brandt
SAV
6:09
15
Jona Krijgsman
Julianadorp
6:28
16
Thijmen de Weert
Julianadorp
6:34
17
Stijn Lewakabessy
Noordkop
7:10
V9, JEUGD 1KM -9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malin Schouten
Hera
4:27
2
Liz Jonk
AV Edam
4:28
3
Chelsea Striet
Noordkop
4:45
4
Maartje Tuil
Hollandia
4:51
5
Rosalie ten Bruggencate
Hera
4:54
6
Fiene Jonk
AV Edam
4:58
7
Chimène Ooms
Wieringermeer
5:09
8
Gwen Hoekstra
SAV
5:11
9
Eva Boumans
Obdam
5:15
10
Amber Adriaansen
Noordkop
5:19
11
Thijn van Scheijen
Arena Atletiek
5:26
12
Leila Smits
Noordkop
5:27
13
Indy Schotman
Noordkop
5:39
14
Mirthe de Weert
Noordkop
5:53
15
Ilse Boumans
ARO '88
6:08
16
Isabella Krijgsman
Arena Atletiek
6:28
17
Faye Kivits
Den Helder
6:36
18
Yara Schorman
7:42
M10, JEUGD 1KM 10+JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ioann Lobles
Noordkop
3:53
2
Mika Baro
DOKEV
3:54
3
Mel van der Laan
4:02
4
Niek Kollé
Noordkop
4:07
5
Coen van de Kerkhof
Texel
4:08
6
Stef Beerepoot
Spanbroek
4:11
7
Lennart Boogaard
Hera
4:13
8
Sicco Deurloo
Hollandia
4:15
9
Lucas Knetemann
Hollandia
4:17
10
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
4:30
11
Timo de Wit
Noordkop
4:35
12
Tom Jansen
Noordkop
4:39
13
Jelle Schirrmann
Wognum
4:41
14
Cas van der Veen
DOKEV
4:48
15
Rijan Weijers
TAS '82
4:49
16
Pim Nuijen
Noordkop
4:50
17
Anton Groot
Hollandia
4:52
18
Jared Broers
Hera
5:05
19
Berend Veldthuis
Noordkop
5:44
V10, JEUGD 1KM 10+JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jinte Braas
SAV
4:09
2
Lana Broers
Hylas
4:16
3
Isa Kollé
Noordkop
4:18
4
Roanna Geleijn
AV Aalsmeer
4:20
5
Ella van der Velde
SAV
4:25
6
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
4:26
7
Lara Smits
Noordkop
4:32
8
Ezra Minneboo
Hollandia
4:35
9
Bente Tuil
Hollandia
4:38
10
Lynn Wassens
Julianadorp
4:54
11
Tara Koomen
SAV
4:54
12
Luca Klumpenhouwer
SAV
4:56
13
Kaitlyn van Dongeren
SAV
5:00
14
Kim Donker
DOKEV
5:10
15
Donna Quartel
Noordkop
5:27
16
Evy Beenjes
Slootdorp
5:41
17
Nikita Ooms
Wieringermeer
5:55
M13, JEUGD 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijmen Bouw
AV '34
7:19
2
Nick Beerepoot
Spanbroek
8:03
3
Lars Philipsen
Hera
8:08
4
Ryan Steenvoorden
Noordkop
9:27
5
Senna Giling
Hollandia
9:28
6
Quiroz Kuijper
Hollandia
10:05
V13, JEUGD 2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina van Diepen
Hylas
8:23
2
Annika Boogaard
SAV
8:39
3
Manon Verdonck
AV Edam
8:50
4
Nina Kruijer
Hylas
9:00
5
Ciava van Donejeren
SAV
9:04
6
Veronique Bruin
Wieringermeer
10:06
7
Mila Kauwon
SV Sportlust
10:17
8
Noah Verduin
TAS '82
11:05
9
Rikkie Kolle
Noordkop
11:27
10
Marit Schoenmaken
ARO '88
11:53
M16, JEUGD 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
11:05
2
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
12:46
3
Jens Beerepoot
Hera
13:26
4
Joey alders
DOKEV
14:50
V16, JEUGD 3KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
12:34
2
Floortje van Kampen
Hylas
13:49
3
Dana Steeman
Berkhout
14:45
4
Laura Leyen
DOKEV
15:58
5
Romy Stahli
Den Helder
20:02
VSEN, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanos Tekle
Loopgroep Aart Stigter
23:01
2
Margriet Berkhout
NOVA
23:16
3
Charissa Czech
Noordkop
24:35
4
Cora Kiekens Klaver
24:45
5
Suzan Nieman
NOVA
25:12
6
Regina Veerman
AV Edam
26:09
7
Martine Ligthart
SAV
27:24
8
Lisanne Keet
DOKEV
28:14
9
Emma-Joy Van Dorp
Zaanland
29:44
10
Joske Liefaard
SV Sportlust
29:49
11
Heleen Wildoer
SAV
30:12
12
Sandra Okkerse
SV Sportlust
31:35
13
Tess van Dalen
SV Sportlust
32:27
14
Jos Beentjes
Oosthuizen
33:11
15
Dorien Kuin
Hoogkarspel
34:14
16
Melanie Verbrugge
Breezand
35:02
17
Lotte Planje
SV Sportlust
35:02
18
Frenchie de Kunder
Hollandia
35:32
19
Ellen Bink
Wieringermeer
37:08
20
Ellen van Wieren
Wieringermeer
38:27
21
Merel van der Pluijm
Den Helder
39:33
22
Kirsten Kooijman
Noordkop
40:19
V35, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
24:40
2
Marieke van Lierop
NOVA
24:54
3
Linda Schra- Metzelaar
25:43
4
Jessica Glasbergen
SV Sportlust
27:16
5
Katia Ganda
Zaanland
27:39
6
Esther Romein
Hollandia
29:08
7
Marleen Stroomer
Zwaag
29:13
8
Sonja van der Poel
Zaanland
31:17
9
Mandy Striet
Den Helder
32:19
10
Marije Dito
Noordkop
32:57
11
Monique Ooms
Wieringermeer
39:26
12
Karin van den Burg-Pronk
Noordkop
43:48
V40, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle Krijgsman
Arena Atletiek
25:42
2
Fa Adda
AV '23
25:46
3
Hanne Hofmans
Heerhugowaard
26:01
4
Chantal van de Wal
Alkmaar
27:30
5
Rita Quist-Kuip
Loopgroep Hoorn
29:10
6
Saskia Verijzer-Sieking
SV Sportlust
30:55
7
Kirsten Bijker
SV Sportlust
32:47
8
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
34:19
9
Monica Zuidberg
SV Sportlust
34:40
10
Mirjam van der Eijk
Midwoud
35:32
11
Arianne Olsthoorn
Wieringerwerf
35:53
V45, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Leijen
TAS '82
27:52
2
Audrey Breur
Noordkop
27:57
3
Marleen Heemels
Zaanland
28:08
4
Ivonne Kramer
SAV
28:21
5
Gaby Waterdrinker - de Goede
Den Helder
29:20
6
Silvia de Reus-Stoop
29:51
7
Margret Does
Hera
31:56
8
Esther Winter
Heerhugowaard
32:43
9
Irene van Dalen
SV Sportlust
32:46
10
Margret van Kampen-van de
Wieringermeer
33:27
11
Gerda Bregman
Noordkop
36:02
12
Hélène Schilder
SAV
36:58
13
Carola Ellen-Vaars
Noordkop
36:58
14
Kim Hartman
Noordkop
37:16
15
Gerda de Jong
Noordkop
37:21
16
Kitty Karels
Schagen
43:05
V50, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
27:40
2
Connie van der Lee
DOKEV
28:15
3
Margareth Smal
Hollandia
28:48
4
Margot van der Ven
Groene Ster
29:42
5
Jacoba Marinus
SV Sportlust
29:44
6
Ella Heddes
TAS '82
29:50
7
Sylvia Stahli
Den Helder
29:54
8
Mariette v. Laar-Groenendijk
SV Sportlust
29:56
9
Lia Koedijk
TAS '82
29:57
10
Ingrethe Karsten
Loopgroep Hoorn
31:29
11
Winy Grenk
Blokker
31:49
12
Thea Pluister-Gootjes
Hera
33:03
13
Margot van der Kemp
Hera
33:19
14
Hannie Stam-Van Diepen
Hera
33:29
15
Bea Sikkink
SAV
33:53
16
Patty Karels
Barsingerhorn
44:18
V55, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Wouw
Hollandia
28:26
2
Ans Thole
SAV
28:35
3
Ria Wagemaker
SV Sportlust
31:25
4
Karin Voogt
Hollandia
31:42
5
Marja Mulder
SV Sportlust
31:46
6
Loes Kunst-Vijzelaar
Hollandia
32:31
7
Marian Baas
Hollandia
33:32
8
Carla Zwart
Hollandia
33:44
9
Hankie Bijl
Hollandia
34:00
10
Edith Czech
Noordkop
36:22
11
Lenie Bleeker
TAS '82
37:02
12
Nynke van Dijk
Noordkop
37:13
13
Marjan Kortbeek
Noordkop
41:32
14
Maureen de Groot
Noordkop
43:12
15
Erna van Bremen
Noordkop
43:12
V60, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mary Koenis
Hollandia
32:49
2
Joke Kaan van den Berg
Hollandia
36:19
3
Marga Stroo
TAS '82
37:02
4
Sjaan Beentjes
39:29
5
Marion Geertsema-Vermeule
Noordkop
39:30
6
Nel Pot
Noordkop
39:46
MRECR, CROSS 6KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
22:38
2
Remco Bruin
Hylas
23:29
3
Bas van Galen
Hylas
24:56
4
Frits van Twuyver
Noordkop
25:05
5
Robbert Jak
SV Sportlust
25:55
6
Pim Evers
Hoorn
26:06
7
Maurits van Zanten
26:08
8
Marco Windt
Schagen
26:49
9
Hans Koeman
Loopgroep Hoorn
26:55
10
Jan Klaver
Hollandia
27:08
11
Alex Vaars
DOKEV
27:13
12
Anton van der Sloot
28:10
13
Ricardo Link
Noordkop
28:45
14
Winsen Duker
Utrecht
29:08
15
Peter Wrekenhorst
Iphitos
29:11
16
Frans Bouw
Apeldoorn
29:14
17
Brijan Mahieu
29:21
18
Edwin de Wit
Noordkop
29:22
19
Sebastiaan van Keulen
Den Helder
29:29
20
Raymond Krijgsman
Julianadorp
29:55
21
Henk Kooijman
Noordkop
30:05
22
Dave Koster
SV Sportlust
30:21
23
Bart de Leeuw
SV Sportlust
30:36
24
Cors van Kruining
Noordkop
30:40
25
Ruurd Boomstra
Noordkop
31:37
26
Nico van Dalen
SV Sportlust
32:29
27
Co Wiskerke
TAS '82
32:37
28
Danny den Boer
Noordkop
32:54
29
Peter Schuijt
Noordkop
33:14
30
Wim van der Poel
Zaanland
33:42
31
Patrick Stahli
Den Helder
34:08
32
Peter van der Heide
Noordkop
34:14
33
Wan Geertsema
Noordkop
34:17
34
Peter Koopman
Medemblik
34:34
35
Ron de Groot
Noordkop
34:35
36
Peter Stam
Hera
34:45
37
Cees Dubbeld
TAS '82
35:10
38
Herman Lammers
Noordkop
35:21
39
Gertjan Wuis
Noordkop
35:47
40
Ronald Touwen
36:53
41
Rik van der Jagt
Zaanland
38:42
42
Kevin Kooijman
38:43
43
Stefan Cornak
SV Sportlust
39:22
44
Fenko Haaksema
Den Helder
39:51
45
Sjaak Beukers
Den Helder
39:51
46
Wim Duchile
SAV
42:47
MSEN, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel de Ruiter
NOVA
34:44
2
Gianluca Assorgia
SV Sportlust
35:32
3
Pim Molenaar
Trias
36:26
4
Thijs Mossel
AV Edam
36:35
5
Bouke Bouma
AV Edam
37:10
6
Ferdy van der Heide
Hylas
37:12
7
Tim Tesselaar
Noordkop
37:19
8
Robert de Boer
AV Edam
37:38
9
Ton Koning
AV Edam
38:06
10
Jan Arie Portegijs
DOKEV
38:23
11
Even Hope
Bergen, Noorwegen
38:26
12
Erik Jan Spijkerman
Hollandia
38:33
13
Joshua de Vriend
NOVA
39:51
14
Rene Hoep
DOKEV
39:54
15
Reinier Wardenaar
Hollandia
40:23
16
Emiel van Tongerlo
SV Sportlust
40:29
17
Nico Zwarthoed
AV Edam
40:33
18
Arjen Hart
AAC
40:51
19
Bart Tesselaar
Noordkop
40:55
20
Jan Bond
AV Edam
41:05
21
Jelle Harpenau
Hylas
41:11
22
Tyas Visser
AV Edam
41:19
23
Dave Kanbier
Schagen
42:18
24
Wim Schilder
Hollandia
42:53
25
Paul Okkerse
SV Sportlust
43:13
26
Jaap Witte
Texel
43:50
27
Tjalf Hek
SV Sportlust
43:52
28
Victor Vernede
Den Helder
44:38
29
Joey Steenvoorden
Noordkop
45:11
30
Harm Jonker
SV Sportlust
45:31
31
Don Beukers
SV Sportlust
45:34
32
Matthijs Munnik
Hellas
45:45
33
Carlo Jonk
AV Edam
46:15
34
Fery Pronk
Spanbroek
46:22
35
Melvin Disco
Hylas
47:18
36
Maarten Boer
SV Sportlust
47:52
37
Jorick Quax
Breezand
48:32
38
Rody Kiekens
Oudkarspel
48:33
39
Arpad Hornyak
49:11
40
Stephan Privee
Noordkop
49:20
41
Chevy Posthumus
49:27
42
Joost Veenstra
Noordkop
50:55
43
Herman Schooljan
Noordkop
51:08
44
Paul Homan
Anna Paulowna
51:13
45
Rudy Vermeulen
Noordkop
52:30
46
Kevin Verdonschot
Loopgroep Hoorn
53:25
47
Jermo Agema
Julianadorp
53:44
M35, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond Koen
Noordkop
37:26
2
Sjaak Bakker
SAV
37:57
3
Johan Smit
AV Edam
38:39
4
René Schilder
AV Edam
42:42
5
Jeroen Linting
TAS '82
44:47
6
Theo Quist
Loopgroep Hoorn
45:16
7
René Vos
Edam
45:54
8
Joost Bussem
Noordkop
49:45
9
Sander Schirrmann
Wognum
49:54
10
Dennis Curvers
Noordkop
50:27
11
John Tuijp
Berkhout
51:47
12
Maarten Griek
Noordkop
51:55
13
Fred Lenting
Spanbroek
55:50
M40, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Kramer
SAV
37:55
2
Jordy Vinke
Texel
37:58
3
Azj v.d. Heuvel
Heerhugowaard
39:17
4
Toine Groot
SAV
39:26
5
Eelco van der wind
Hollandia
39:42
6
Tom ten Bruggencate
Hera
40:01
7
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
40:51
8
Joram Kauwoh
SV Sportlust
41:49
9
Tuan Do
TAS '82
44:06
10
Rob Stavenuiter
Andijk
44:28
11
Ralph te Riet
46:52
12
Robert van der Kaaden
Mantgum
47:25
13
Jochem Marcus
MIdwoud
47:50
14
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
47:53
15
Arnold Gerritsen
Den Helder
48:42
16
Mike Leek
Alkmaar
49:08
17
Ronald Deen
Wervershoof
49:43
18
Michiel Ooms
Wieringermeer
51:52
19
Richard Hes
Heerhugowaard
52:06
20
Ernst Jonker
Hera
52:06
21
Frank Schouten
Zwaag
52:59
22
Peter Lodewijks
Heerhugowaard
55:16
23
Marco van Zwol
56:20
24
Peter de Jong
Anna Paulowna
1:02:47
M45, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beerepoot
Hera
37:43
2
Joost van Galen
Zaanland
38:29
3
Michel Yardima
Heerhugowaard
38:51
4
Rob Schilder
SAV
40:07
5
Jim Mooij
Hollandia
40:20
6
Arien Kruijer
NOVA
41:17
7
Peter Dekker
SAV
42:15
8
Kees Bot
Hollandia
42:27
9
John Buikman
AV Edam
42:55
10
Gertjan Klumpenhouwer
SAV
42:55
11
Danny Pormes
DOKEV
43:04
12
Geert Paul Smit
43:16
13
Jean-Paul Driessen
Noordkop
43:54
14
Johan Bosman
Wervershoof
44:06
15
Robert Horneman
Wieringermeer
45:08
16
Menno Beneker
SV Sportlust
45:14
17
Jan Koopman
Noordkop
45:34
18
Robert Jan van Vliet
Noordkop
45:44
19
Yuri Limmen
TAS '82
46:32
20
Rob Donker
SV Sportlust
46:51
21
Peter van Doorn
Noordkop
47:06
22
Edwin Bruin
Wieringermeer
47:09
23
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
48:19
24
Peter Schilder
Venhuizen
49:44
25
Maikel Laureijssen
Hera
51:44
26
Johnny van Beers
Heerhugowaard
51:45
27
Jilles de Wit
Den Helder
52:30
28
Wilbert Siebelink
Den Helder
53:26
29
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
54:36
30
Sandro Assorgia
Amsterdam
57:02
M50, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
37:47
2
Hans Pater
Hera
42:16
3
Gerard Warnaar
Hera
42:34
4
Sjaak Mettes
Hollandia
43:01
5
Fred Smit
43:07
6
Willem Mulder
SV Sportlust
44:28
7
Erik Leibbrand
Noordkop
45:12
8
Rene van den Berg
Hera
45:16
9
Marcel Clement
Hera
46:38
10
Frank Ettes
Hollandia
47:52
11
Marcel Beentjes
Hollandia
48:29
12
Martin de Vos
Noordkop
49:32
13
Aiko Pastoor
TAS '82
49:36
14
Marcel Steenvoorden
Noordkop
49:43
15
Josef Laufenberg
Noordkop
50:44
16
John van 't Westeinde
SV Sportlust
51:09
17
Jan Koning
Volendam
51:23
18
Jeen Bijma
Den Helder
53:35
19
Hans Spek
Hera
57:21
M55, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen van de Luytgaarder
Schagen
43:02
2
Ton Sjerps
SAV
43:28
3
Jan Smit
Hollandia
43:55
4
Teun Burgers
TAS '82
43:59
5
Kees Portegijs
DOKEV
44:19
6
Ab Vos
Noordkop
46:02
7
Herman Akkerman
Hollandia
46:35
8
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
47:54
9
Rene Bakker
TAS '82
48:09
10
Arie Kossen
NOVA
48:55
11
Theo Wijnker
Hera
50:52
12
Lammert Jager
Noordkop
51:31
13
Rob Stavenuiter
54:30
14
Jan van Veen
54:41
15
Peter Roshai
Den Helder
55:53
16
Koos Annes
58:40
M60, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Beerepoot
avVN
43:39
2
Jan Kreuk
SAV
45:04
3
Piet Jonker
Trias
45:19
4
Cees Meijer
SAV
45:28
5
Anton Knijn
Hollandia
46:48
6
Piet van Woesik
Breezand
48:41
7
Dick de Vries
TAS '82
48:47
8
Antoon van der Jagt
avVN
49:39
9
Simon Laan
Hollandia
53:50
10
Dirk-Jan Giskes
NOVA
54:20
11
Willem Snel
Noordkop
54:50
12
Harry Kraak
Noordkop
55:10
13
Theo Mossel
AV Edam
55:33
14
Aad Pancras
NOVA
59:52
15
Tim Veld
Hollandia
1:05:55
M65, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koos v.d. Jagt
avVN
47:06
2
Peter Nuyens
AV Edam
51:15
3
Ab Hoek
TAS '82
54:09
4
Kik Huisman
Hollandia
54:45
5
Ad Steltenpool
Hollandia
55:09
6
Jaap Jansen
TAS '82
55:21
7
Theo Tas
55:42
8
Herman Hommen
Wieringermeer
55:47
9
Jan Dorland
AV Edam
56:54
10
Andre van Tillo
Noordkop
57:41
11
Henk Mosk
Noordkop
59:00
12
Jan Hendrik Elhorst
SV Sportlust
59:08
13
Lou Coevert
Hollandia
1:00:11
VRECR, CROSS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van den Heuvel
SV Sportlust
51:10
2
Nathalie Dragt
Noordkop
51:35
3
Renata Vermeulen
Noordkop
52:31
4
Mirjam Ruiter
Oostwoud
53:04
5
Tineke Mellema-Hoving
Noordkop
58:05
6
Jeannette Smit
Noordkop
58:19
7
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:00:10
8
Carolien van der Bos
Den Helder
1:00:18
9
Monica Mak
Spanbroek
1:00:54
10
Anna van Aalst
Hera
1:01:16
11
Monique van Veen - Knubben
Benningbroek
1:02:46
12
Klazina Korver
1:06:17
13
Lenie Koomen
1:10:11
Roele de Vries, Running Center Heerhugowaard, Footcenter, Stichting Texel
Halve Marathon
www.uitslagen.nl
13-12-2016 20:19