Uitslagenlijst Nienoord Crossloop

Leek - Zaterdag 3 december 2016

V 4,5, 4,5 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Jansen
Groningen
16:31
2
Marrijtje Molenhuis
Groningen
17:57
3
Ilse Rooks
Elsloo
18:03
4
Danique Gimbrère
Nierbert
18:40
5
Larissa van Essen
Groningen
19:42
6
Liane de Wit
Assen
19:43
7
Janetta Wolthekker
Leek
21:15
8
Ineke Ligthart
Groningen
22:01
9
Isabeau Leegwater
Tolbert
22:34
10
Anne Wouda
Groningen
23:23
11
Margreet Winkelman
Leek
23:38
12
Lisa Rooks
Elsloo
24:52
13
Indra de Weert
Marum
24:53
14
Tirsa Hummel
Zevenhuizen
25:22
15
Marlou Bergsma
Leek
25:27
16
Anna Cornelis
Donderen
26:01
17
Lysanne de Vries
Boerakker
31:04
18
Annemirte Stoel
Niekerk
31:45
19
Marije Elzinga
Leek
31:45
M 4,5, 4,5 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Munster
Amstelveen
15:17
2
Rowan Veenhuizen
Groningen
15:42
3
Martijn v. Haren
Groningen
15:55
4
Karel Nieukoop
Groningen
16:25
5
Thijs Veenstra
Aduard
16:26
6
Thom Klein
Groningen
16:37
7
Frank Buigel
Groningen
16:40
8
Martijn Nienhuis
Groningen
17:37
9
Jamie Verhagen
Eelde
17:54
10
Peter Schultinga
Zuidhorn
18:39
11
Michiel Heimgarten
Landsmeer
18:49
12
Arend Jan Zwarteveen
Zuidhorn
19:01
13
Leroy Oostman
Groningen
19:21
14
Sietze Huizenga
Grootegast
19:24
15
Marvin Koning
Roden
20:23
16
Gerard Bezema
Leek
20:38
17
Wietze Westerhuis
Marum
21:03
18
A. Remor
Leek
21:32
19
Jan Jelle Renkema
Oldekerk
22:20
20
Bram Bijvang
Roden
22:38
21
Ronald Scheffer
Leek
22:56
22
Gerke Brouwer
Leek
23:34
23
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
24:06
24
Tycho Hoek
Usquert
24:28
25
Hedwin Cornelis
Donderen
26:02
26
Lubbert Kloosterman
De Westereen
26:19
27
Jongsma
Tolbert
30:29
28
Piet Kamp
Roden
41:44
VR 10, 10,2 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Trooster
Groningen
40:10
2
Larissa Mars
Groningen
40:50
3
Franciska Schutter
Groningen
43:55
4
Renate Kramer
Bunde
44:02
5
Erika Broekema
Hoogkerk
46:14
6
Sanne Matthijsse
Groningen
46:53
7
Nynke Meijer
Leek
48:30
8
Liset de Groot
Roden
50:55
9
Anouk Haaijema
Groningen
52:07
10
Maryleen Blaauw
Leeuwarden
53:40
11
Herma Koning
Leek
53:51
12
A. Ausma
Marum
54:36
13
Willie Elsinga
Aduard
54:37
14
Jantine Meijer
Tolbert
55:35
15
Jantsje Sinnema
Leek
56:06
16
Esther Wietzes
Assen
57:00
17
Lianne Hut
Zevenhuizen
57:25
18
Annelies Kamminga
Middelstum
57:38
19
Sonja vd Berg
Noordwijk
58:03
20
Maaike Hermse
Groningen
58:26
21
Hiekje Kronemeijer
Leek
58:45
22
Linda Timmer
Roden
59:13
23
Anna Polo
Leek
1:02:16
24
Cilia Marra
Dronrijp
1:04:23
25
Iris Marra
Groningen
1:04:23
26
Ferdau Terpstra
Leek
1:05:01
27
Fookje Wansbeek
Leek
1:05:28
28
Barbro Melgert
Groningen
M 10, 10,2 KM MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Slijkhuis
Groningen
34:11
2
Jeberil Ismeil
Baflo
35:22
3
Meindert ter Veer
Oldenhove
36:11
4
Rutger Duursma
Groningen
37:06
5
Menno Mud
Tytsjerk
37:14
6
Bram Smit
Noordhorn
37:35
7
Dorus Wolthekker
Nietap
38:05
8
Hein Tjoelker
Groningen
38:21
9
Maurice Kram
Groningen
38:36
10
Jos Richie
Groningen
39:09
11
Ronald vd Haak
Aduard
39:56
12
Harm Jan Stuut
Groningen
40:03
13
Ernst van Bergen
Groningen
40:48
14
Henk Por
Groningen
41:06
15
Peter Ipema
De Groeve
41:32
16
Matthijs Vogel
Nieuw Roden
41:53
17
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:01
18
Pieter Atsma
Surhuisterveen
42:33
19
Marcus Vording
Veendam
42:36
20
Roelof de Groot
Oldekerk
42:55
21
Ad van Erp
Groningen
42:59
22
Dirk Duijn
Roderesch
43:24
23
Gerk Huisma
Surhuisterveen
44:24
24
Jetsko Borg
Onstwedde
45:43
25
R. Kram
Groningen
46:45
26
Peter Hummel
Zevenhuizen
46:58
27
Peter Wolters
Nieuw Roden
47:12
28
Piet Tjeerdsma
Groningen
47:14
29
Thijs Datema
Groningen
48:21
30
Paul Rekker
Tolbert
48:25
31
Marco Julian Schäfer
Grossfeh
48:42
32
Edwin van Weerden
Zevenhuizen
48:43
33
Arjan Hekman
Groningen
48:54
34
Menco van der Berg
Thesinge
48:56
35
Elko Knoop
Tolbert
48:59
36
Ronald Nihot
Leek
49:11
37
Harold Hulst
Groningen
49:22
38
Erik Pakes
Roden
49:36
39
Edgar Suurmeijer
Zuidhorn
49:39
40
Jetse Bakker
Assen
49:44
41
Thom Snijder
Middelstum
49:48
42
Frank Jongsma
Marum
49:54
43
Rob Libbers
Adorp
50:02
44
Philip Elsinga
Aduard
50:35
45
Paul van Snick
Groningen
50:36
46
Ferry Goiken
Winschoten
51:18
47
Renzo Tuinsma
Eelderwolde
51:20
48
Jan Ruiter
Delfzijl
51:46
49
John vd Berg
Noordwijk
52:28
50
Nick Waasdorp
Appingedam
53:33
51
Ronald Hummel
Zevenhuizen
55:20
52
Arjan Adriaanse
Leek
56:05
53
HJ Kooke
Haren
57:24
54
Dirk Schipper
Groningen
57:58
55
Rob Holwerda
Leek
58:37
56
Pieter Rindert Hoekstra
Opende
1:00:40
57
Ronald Hendriksen
Visvliet
1:05:48
58
Boudewijn Meurs
Peize
1:07:00
CANI1, 2,25 KM CANICR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Snijder + Jack
Harkstede
10:18
2
Natascha Koerts + Kira
Zuidbroek
11:45
3
Anja Dieterman + Bengel
Muntendam
12:30
CANI2, 4,5 KM CANICR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjirk Dotinga + Rody
Norg
16:57
2
Marian Pekelaer + Miki
Hoogezand
22:46
3
M. Ernst + Chester
Ten Boer
31:41
www.uitslagen.nl
03-12-2016 13:37