Uitslagenlijst Rob Prooi Memorial Cross

Barendrecht - Zaterdag 3 december 2016

JPUPC, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Ramon Vaandrager
Energie
4:42
JPUPB, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Jamie de Visser
Energie
4:44
2
Justin de Meij
Energie
5:11
3
Levi Huls
Energie
5:57
JPA1, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Finn Heuving
Energie
4:16
2
Mathilda Gianno
Energie
4:22
3
Tim van Deuzen
Energie
4:23
JPA2, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Jozuah Revierre
Energie
3:56
2
Tiamo van der Wielen
Energie
4:05
3
Lucas Kaal
Energie
4:33
4
Ayman Rachyd
Rotterdam
4:35
MPUPC, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Meijer Gwen
Energie
4:52
2
Noor Krispijn
Energie
5:17
3
Wendy Leenheer
Energie
5:55
4
Caithlyn van Dorp
Energie
6:23
MPUPB, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Zoë van Gils
Energie
4:27
2
Evelina van Slogteren
Energie
4:43
3
Sanne van der Torre
Energie
4:48
4
Phaedra Eggenhuizen
Energie
4:50
5
Jaylinn Sies
Energie
4:54
6
Joanne Star
Energie
5:02
7
Fenne Viergever
Energie
5:15
8
Puck de Vliegh
Energie
5:18
9
Molenaar Sophie
Energie
5:27
10
Stella Stienstra
Energie
6:06
MPA1, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Bibi van 't Veld
Energie
4:04
2
Jade Bosman
Energie
4:21
3
Jytte Spek
Energie
4:39
4
Pearl Verbeeten
Energie
4:47
5
Laura Gjaltema
Energie
5:08
MPA2, 1000 METER PUPI
Plts
Naam
Tijd
1
Lila van Nieuwkoop
Energie
4:06
2
Mirte Verhagen
Energie
5:13
JJUND, 2000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Sebastiaan den Hartog
Energie
7:40
2
Kevin van 't Hoff
Energie
7:46
3
Benjamin den Hartog
Energie
8:06
4
Marnix de Kunder
Energie
8:32
5
Bram Schumacher
Energie
8:32
JJUNC, 2000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Daniel Van Noordenne
Energie
7:17
2
Bram den Otter
Energie
7:50
3
Danick Imholz
Energie
8:03
4
Tom Gjaltema
Energie
9:06
MJUND, 2000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Bosman
Energie
7:41
2
Kira Prooi
Energie
8:07
3
Isabel van Noordenne
Energie
8:22
4
Eline Verschueren
Energie
9:19
5
Froukje Mons
Energie
9:36
6
van der Geest Nynke
Energie
9:58
7
Ilana de Visser
Energie
11:06
8
Emma Dekker
Energie
11:20
MJUNC, 2000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Lotte de Visser
Energie
7:54
2
Parel van Nieuwkoop
Energie
8:43
3
Jennifer Weijers
Energie
9:10
4
Maaike Verveer
Energie
9:35
JJUNB, 5000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Haile Senai
Energie
22:52
2
Rody Verveer
Energie
24:47
JJUNA, 5000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Joeri vd Waal
Energie
19:32
MJUNB, 5000 METER JUNI
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
21:53
2
Corinda DenHartog
Energie
29:31
MSEN, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan Buit
Energie
17:15
2
Tijn Huberts
Energie
17:30
3
Eelco Riemens
Energie
17:35
4
Stefan den Ouden
Atletiek Maastricht
18:23
5
Noordegraaf Cornelis
23:17
M40, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
van der Have Jeroen
Energie
24:37
M50, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Hederik Bert
21:54
2
Sander Eggenhuizen
Energie
22:26
3
van Dartelen Peter
Energie
22:42
4
van Verseveld Henk
Energie
25:40
5
van Noordenne Etienne
Energie
26:52
6
Eger Rob
Energie
34:08
7
Hartigh Koen
Energie
46:09
M60, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Bosch Jan
Energie
26:05
2
Noordhoek Teun
26:53
VSEN, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Amber Hulleman
Spirit Oud Beijerland
23:16
V40, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Bakker Marjolijn
22:56
2
den Hartog Bertina
Energie
25:47
3
Palacia Serrat Andrea
Energie
26:58
4
de Vries Shirley
Energie
27:03
5
Putter Marian
Energie
27:59
6
van Cortenberghe Barbara
Energie
30:17
7
Monique Ruiter
Rotterdam Atletiek
36:00
V50, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Silvana Dell'Era
Energie
23:59
2
Heuser Gina
Energie
26:03
3
van Klaveren Gudy
Energie
27:55
4
Yvonne Verweij
Rotterdam
30:37
V60, 5000 METER MAST
Plts
Naam
Tijd
1
Vos Wil
Energie
24:17
2
Martha van Hal
Energie
26:24
3
Loes Oorsprong
Energie
33:15
MSEN, 10000 METER MAS
Plts
Naam
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
34:46
2
Gebremedhin Melish
Energie
35:46
3
Mark Naaijer
Energie
36:20
4
Barendregt Marco
Energie
38:57
5
Alex Bouthoorn
Rotterdam
40:42
6
den Hartog Pascal
41:55
7
van Raamsdonk Hendrik
46:58
8
Ydema Frank
50:34
9
Karel de Hooge
Dordrecht
53:34
M40, 10000 METER MAS
Plts
Naam
Tijd
1
Campo Martin
39:53
2
Kleinjan Martin
40:53
3
Mennink Jan Willem
41:35
4
Menno Benningshof
Oud-Beijerland
42:49
5
Ziekman Peter
47:20
6
Roodenburg Andy
Energie
47:32
7
Prins Jan
48:03
8
Weeda Rob
Energie
49:45
9
Verhoeven Jaap
Energie
50:36
M50, 10000 METER MAS
Plts
Naam
Tijd
1
Tinke Wim
Energie
41:48
2
Claude Akkerman
Energie
43:37
3
Mars John
48:37
4
de Beer Rene
Energie
50:49
5
Peter Verweij
Energie
50:51
6
van de Hoeven Aad
52:54
M60, 10000 METER MAS
Plts
Naam
Tijd
1
Silvis E
48:15
2
Reurings Ruud
Energie
50:11
3
Nugteren Henk
50:47
4
Keller Piet
51:51
5
Pieterse Henk
Energie
51:59
6
Ton Kuhlmann
Energie
54:53
7
Ton Kapinga
Energie
1:03:56
VSEN, 10000 METER MAS
Plts
Naam
Tijd
1
Hopmans Marisa
41:12
2
Cath Bostantzis
Energie
49:50
3
Pieterse Iris
55:31
www.uitslagen.nl
12-12-2016 10:31